Dobry fryzjer w Gliwicach - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-01, 18:24   #151
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Byłam,zobaczyłam i powróciłam by podzielić się wrażeniami Otóż drugi raz w życiu po wyjściu od fryzjera jestem w 100% zadowolona.Fryzurka wygląda super,wszyscy zauważyli zmianę w wyglądzie (oczywiście pozytywną). Tak więc Agaciskos polecam Jeszcze tylko zobacze jak układa się fryzura po umyciu włosów,ale myślę, ze bedzie dobrze.

Edytowane przez Aramintha
Czas edycji: 2007-02-01 o 18:25 Powód: literówka
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 13:34   #152
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
obiecane forki fryzury -loki z upieciem u Ani w salonie Majki
śliczne upięcie!
też płaciłam 70zł,aleu Marcela.

Cytat:
Napisane przez Aramintha Pokaż wiadomość
Byłam,zobaczyłam i powróciłam by podzielić się wrażeniami Otóż drugi raz w życiu po wyjściu od fryzjera jestem w 100% zadowolona.Fryzurka wygląda super,wszyscy zauważyli zmianę w wyglądzie (oczywiście pozytywną). Tak więc Agaciskos polecam Jeszcze tylko zobacze jak układa się fryzura po umyciu włosów,ale myślę, ze bedzie dobrze.
koniecznie napisz jak włosy się układały po umyciu, też planuję zmianę fryzury i chyba zdecyduję się na Marcela, dlatego zbieram informacje
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 15:46   #153
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Smile Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Kochane mam nadzieje ze mi pomorzecie.
Poszukuje dobrego fryzjera z Gliwic chce fajnei obciac wloski i zrobic sobie pasemka lub balayage tylko gdzie??
Inie bede ukrywac ze interesuje mnie tez fajna cena jestem teraz splukana by dac 150zl za fryzjera

Prosze o ewentualne namiary i ceny oraz wasze opinie dziekuje
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 18:47   #154
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
Kochane mam nadzieje ze mi pomorzecie.
Poszukuje dobrego fryzjera z Gliwic chce fajnei obciac wloski i zrobic sobie pasemka lub balayage tylko gdzie??
Inie bede ukrywac ze interesuje mnie tez fajna cena jestem teraz splukana by dac 150zl za fryzjera

Prosze o ewentualne namiary i ceny oraz wasze opinie dziekuje
Jeśli chodzi o strzyżenie to polecam Marcela ze Studia 3 przy ul. Fredry (poszukaj wyżej w wątku namiarów), podobno fajny balejaż robi Marta z tego samego salonu, ale nie próbowałam
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 22:17   #155
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Smile Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o strzyżenie to polecam Marcela ze Studia 3 przy ul. Fredry (poszukaj wyżej w wątku namiarów), podobno fajny balejaż robi Marta z tego samego salonu, ale nie próbowałam
wiem kolezanka tam chodzi ale kosztuje 140zl troszke za duzo
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 12:53   #156
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez misia00 Pokaż wiadomość
wiem kolezanka tam chodzi ale kosztuje 140zl troszke za duzo
To fakt, dlatego już się tam nie farbuję. Na początku przyszłego tygodnia może wybiorę się do Szok Fryz na Nowym Świecie na jakieś zabawy kolorystyczne, poprzednim razem byłam zadowolona, a ceny też przyzwoite.

Ale chętnie sama się dowiem, gdzie można się niedrogo i fajnie ostrzyc i "farbnąć"
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 20:01   #157
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Podpisuję się, też bym się chętnie dowiedziała, gdzie "tanio i dobrze'
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 15:58   #158
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez aneta mi Pokaż wiadomość
byłam w wychwalanym studio Ludwig.wczoraj. Pani o czarnych włosach jest beznadziejna!zrobila mi cos nieokreslonego na głowie(mialam sredniej dł wlosy - nierówne bo zapuszczam...i dalej zapuszczac chciałam bo mam slub w lipcu! chciałam je tylko pocieniować, by nabrałły kształtu!
i co mam na głowie-katastrfę. włosy na czubku głowy z 10 cm zostały na 3 sciete.nie wiem co mam robić jestem taka wsciekla.
zenujące jest to ze rodzinka pytała -kto mnie tak beznadziej nie obcial, a mi wstyd było sie przyznac ze u sławnego Ludwiga byłam!!!!!!
niepolecam tej pani o czarnych włosach.

chwalilam Ludwiga a teraz mam za swoje... masz racje, ze to chybak olejny fryzjer ktory zszedl na psy. Licza sie ilosci przyjetych klientow a nie usluga. Zaczelam chodzi do ludwiga na Z.starego do Pani Kasi, za pierwszym razem byla zadwolona, potem wyslalam siostre, tez byla zadwolona, potem kolezanke i juz cos poszlo nie tak... a potem poszlam znowu i porazka! Wypirzyla (bo nie wiem jak inaczej nazwac) mi wlosy tak ze nawet nie mam polowy tego co mialam na glowie. Jakies strąki mi sie robily (mam krecone i wg niej tylko dzieki temu przezedzeniu beda lepiej sie krecic ) i wygladalo to fatalnie. A co gorsza wyprstowala mi grzywke mimo ze prosilam zeby nie prostowac i nie usunęła mi takiego 'ogona' z tylu ktory z czesm wyrosl po ostatnich jej dzialaniach.
I jak wyszlam od fryzjera to dobrze ze miaolam kaptur bo wygladalam tragicznie i to za 65 pln za samo sciecie! bez modelowania!
No wiec teraz jestem na etapie zastanawiania sie: zapuszczac na zywiol korzystajac z pomocy siostry (podciacie grzywki to dla niej niej problem wkoncu artystka jest czy szukac innego? Bo jak czytam co sie dzieje w Gliwicach to nie widze zadnej mozliwosci znalezienia fajnego fryzjera za rozsadne pieniadze...
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 16:02   #159
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez EVAgwiazdka Pokaż wiadomość
Wracajac do watku polecam pania Danusie z malego salonu na rynku i pania Karine z fryzjera na Gwardii obok hali sportowej

Eva, mam pytanko, bo jakos sie pogubilam - wiem, ze jest fryzer na gwardii w tym pawilonie co i poczta (z tylu poczty) - czy ten masz na mysli?
bo jakos niekojarze fryzjera w tym pawilonie gdzie jest Plus, choc wlasnie hala sportowa tam jest.... Mozesz mnie oswiecic co i jak?
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 18:52   #160
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

to jest ten pawilon od ul Kozielskiej za Plusem
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 19:54   #161
Agaciskos
Raczkowanie
 
Avatar Agaciskos
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 177
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Na ulicy kozielskiej jest plus?
Agaciskos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 21:02   #162
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Nie Plus jest od strony Andersa
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 18:44   #163
Brzózka
Przyczajenie
 
Avatar Brzózka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Leuven
Wiadomości: 6
GG do Brzózka
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Witajcie, ja również z tych poszukujących ideału w Gliwicach. Do tej pory strzygłam się w Stalowej Magnolii na Górnych Wałów, bo ceny są całkiem przyjazne, jednak brakuje im tego CZEGOŚ. Wiecie może, gdzie można dobrze i umiarkowanie drogo podciąć krótkie, lekko falujące, cienkie i delikatne włosy?

===

I dalej tam się strzygę. Pani Bożena to póki co mój fryzjer nr 1 - dokładnie informuje mnie, co zrobi na głowie i co się dalej będzie z tym działo, jak się tym zajmować itp. Dzisiaj ostrzygła mnie tak, jak chciałam, mam gładkie i błyszczące włosy. Jestem bardzo zadowolona, kieszeni zanadto nie obciążyłam.

Edytowane przez Brzózka
Czas edycji: 2007-02-21 o 20:49
Brzózka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 14:20   #164
filemonek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 11
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

szukam na necie tego Studia 3 z ul Fredry i jakoś nie umiem znaleźć, nie jestem z Gliwic i chciałabym mieć dokładne namiary na ten salon. Ma ktoś może tel ? Pracuje tam jeszce słynna z balejazów Pani Marta bo ja już byłam w tylu salonach że starciłam wiarę że ktoś w końcu mi zrobi taki kolor jak chcę albo przynajmniej będzie miał odwagę powiedzieć że coś się nie da zrobić a nie udawać super mistrza i robić balejaż z blonu który wychodzi jak żołty słonecznik. Wiecie co normalnie mam ochotę kiedyś powiedzieć w tych salonach jak wyjdzie nie taki kolor to nie zapłacę może wtedy powiedzą prawdę klientce czy da się zrobić kolor taki jak chce .
Nie myslę tu o idealnym kolorze ale myslałam że era włosów jak żółty słonecznik była modna w PRLu a niestety jeszcze do dziś sa mistrzowie fryzjerscy którzy takie coś na głowie robią. Dajcie jakieś namiary na dobrego fryzjera mieszkam niedaleko Gliwic więc może mi się uda wreszcie trafić do fachowca.
filemonek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 14:50   #165
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez filemonek78 Pokaż wiadomość
szukam na necie tego Studia 3 z ul Fredry i jakoś nie umiem znaleźć, nie jestem z Gliwic i chciałabym mieć dokładne namiary na ten salon. Ma ktoś może tel ? Pracuje tam jeszce słynna z balejazów Pani Marta bo ja już byłam w tylu salonach że starciłam wiarę że ktoś w końcu mi zrobi taki kolor jak chcę albo przynajmniej będzie miał odwagę powiedzieć że coś się nie da zrobić a nie udawać super mistrza i robić balejaż z blonu który wychodzi jak żołty słonecznik. Wiecie co normalnie mam ochotę kiedyś powiedzieć w tych salonach jak wyjdzie nie taki kolor to nie zapłacę może wtedy powiedzą prawdę klientce czy da się zrobić kolor taki jak chce .
Nie myslę tu o idealnym kolorze ale myslałam że era włosów jak żółty słonecznik była modna w PRLu a niestety jeszcze do dziś sa mistrzowie fryzjerscy którzy takie coś na głowie robią. Dajcie jakieś namiary na dobrego fryzjera mieszkam niedaleko Gliwic więc może mi się uda wreszcie trafić do fachowca.
Z tego co wiem Marta dalej tam pracuje
A ja Ci za chwilę narysuję mapkę, jak tam dojść

Edit: Proszę się nie śmiać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAPKA.JPG (25,6 KB, 144 załadowań)
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 15:06   #166
filemonek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 11
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Kasiek jak zdobędziesz dla mnie nt tel. to potrzebuję tylko dokładnego adresu i nr tel żeby ewentualnie się tam zapisać na jakiś termin jak już to będę miała to znajdę choćby pod ziemią mam już w tym wprawę. Wspominałaś też o Marcelu, że ładnie obcina też tam jeszcze pracuje? Dziewczyny piszą że mają tam wysokie ceny? Nie orientujesz się za ile tam balejaż schodzi nie mam długich włosków. Byłaś tam kiedyś? Odnośnie cen tak sobie myślę czy nie lepiej wydać troszkę więcej (ja potrafię coś zachomikować) i trafić w dobre ręcę mieć dobry humorek niż zapłacić mniej i mieć samopoczucie takie jak ja teraz chce mi się wyć do księżyca z powodu tego co mam na głowie. A w sumie za balejaże tak ogólnie ceny są od 50 zł wzwyż 150 dałabym ale jakby było to czego chcę a teraz zapłaciłam np 90 i jest fatalnie dzisiaj idę do innego bo z takim żółtkiem nie pokaże się w pracy wstyd....jest mi już wszystko jedno byleby mi ten słonecznik znikł z pola widzenia w lustrze.
filemonek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 15:09   #167
filemonek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 11
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Kasiek dzięki za super mapkę fajnie to już wiem na 100 % powinnam trafić
filemonek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 15:19   #168
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez filemonek78 Pokaż wiadomość
Kasiek jak zdobędziesz dla mnie nt tel. to potrzebuję tylko dokładnego adresu i nr tel żeby ewentualnie się tam zapisać na jakiś termin jak już to będę miała to znajdę choćby pod ziemią mam już w tym wprawę. Wspominałaś też o Marcelu, że ładnie obcina też tam jeszcze pracuje? Dziewczyny piszą że mają tam wysokie ceny? Nie orientujesz się za ile tam balejaż schodzi nie mam długich włosków. Byłaś tam kiedyś? Odnośnie cen tak sobie myślę czy nie lepiej wydać troszkę więcej (ja potrafię coś zachomikować) i trafić w dobre ręcę mieć dobry humorek niż zapłacić mniej i mieć samopoczucie takie jak ja teraz chce mi się wyć do księżyca z powodu tego co mam na głowie. A w sumie za balejaże tak ogólnie ceny są od 50 zł wzwyż 150 dałabym ale jakby było to czego chcę a teraz zapłaciłam np 90 i jest fatalnie dzisiaj idę do innego bo z takim żółtkiem nie pokaże się w pracy wstyd....jest mi już wszystko jedno byleby mi ten słonecznik znikł z pola widzenia w lustrze.
Ja tam chodzę prawie regularnie od 1,5 roku Zawsze do Marcela, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Myślę, że balejaż ze strzyżeniem powinien kosztować ok. 130-140zł, przynajmniej ja tyle płaciłam na kolor na całość+kolorowe dodatki+strzyżenie, balejaż może nawet będzie tańszy.
A nr telefonu to: 032 331 34 88. Radzę zadzwonić kilka dni wcześniej, bo czasami mają bardzo napięty grafik.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 11:12   #169
yanaaa
Przyczajenie
 
Avatar yanaaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Question Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Witam
Słuchajcie dziewczyny.... zapuszczam włosy od długiego czasu i zdecydowałam, że nadszedł czas, aby coś już z nimi zrobić z tego co piszecie to Marcel najlepszy.... dzwonie, a on dopiero 16 kwietnia może mnie przyjąć Bo święta, urlop itd. Nie znam żadnego fryzjera w Gliwicach, który by mnie nie zawiódł! Zawsze jest coś nie tak macie może namiary na jakiś innych dobrych fryzjerów? Czy lepiej poczekać do tego 16 kwietnia....?
Pozdrawiam
yanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-31, 22:38   #170
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Ja bym zaczekała
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 08:03   #171
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

A ja bym Wam poleciła salon MAJA KARCZ a wnim Panią MAJE oczywiscie ale do niej tez sie czeka ja zapisalam sie 2 tygodnie temu a dopiero na 7 kwietnia mam termin ale sadze ze warto !! ceny nie sa wygorowane np. farbowanie na calosc kosztuje 70 zl, refleksy 35 zl, strzyzenie wlosy dlugie 45 zl(komplet) krotkie chyba 35 zl .

od pon do piatku czynny od 9-20 w soboty od 9-15 przynajmiej tak kiedys bylo .
nr.te 301-40-20 osiedle sikornik ul. Derkacza 7

aha pracuja na profesjonalnej welli ktora moim zdaniem jest lepsza od loreala ktory jezeli chodzi o brązy to zawsze chwyta mi duzo duzo ciemniej niz powinien
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 10:12   #172
yanaaa
Przyczajenie
 
Avatar yanaaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Hah no to mam dylemat.... ale myślę, że wybiore się do Marcela u mężczyzny jeszcze się nie obcinałam, więc czas spróbować
yanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 10:21   #173
Pulpecja:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Pulpecja:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 727
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez justynkaa Pokaż wiadomość
A ja bym Wam poleciła salon MAJA KARCZ a wnim Panią MAJE oczywiscie ale do niej tez sie czeka ja zapisalam sie 2 tygodnie temu a dopiero na 7 kwietnia mam termin ale sadze ze warto !! ceny nie sa wygorowane np. farbowanie na calosc kosztuje 70 zl, refleksy 35 zl, strzyzenie wlosy dlugie 45 zl(komplet) krotkie chyba 35 zl .

od pon do piatku czynny od 9-20 w soboty od 9-15 przynajmiej tak kiedys bylo .
nr.te 301-40-20 osiedle sikornik ul. Derkacza 7

aha pracuja na profesjonalnej welli ktora moim zdaniem jest lepsza od loreala ktory jezeli chodzi o brązy to zawsze chwyta mi duzo duzo ciemniej niz powinien
Wiele dziewczyn zachwalało już ten salon, może kiedyś się przejdę?
Bo p. Maja rzeczywiście zbiera pochlebne opinie

Cytat:
Napisane przez yanaaa Pokaż wiadomość
Hah no to mam dylemat.... ale myślę, że wybiore się do Marcela u mężczyzny jeszcze się nie obcinałam, więc czas spróbować
Zawsze musi być ten pierwszy raz
__________________
"W trudnej sytuacji życiowej nie masz lepszego sposobu na znalezienie ratunku, niż zwrócić się do Prawdziwego Mężczyzny w tonacji Zbolałego Kurczątka. "
Pulpecja:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 11:20   #174
yanaaa
Przyczajenie
 
Avatar yanaaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Haaaaaaaaah byłam dziś u Marcela! Jestem zadowolona w każdym milimetrze moich włosów hehe!! Jest najlepszym fryzjerem u jakiego byłam ślicznie mi ściął włoski, niesamowita technika Radość ogrania mnie Wnet idę tam robić jakiś szalony refleks na włoskach....hmm może na niebiesko
Pozdrawiam i serdecznie polecam Marcela!! JEST THE BEST
yanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 12:15   #175
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez yanaaa Pokaż wiadomość
Haaaaaaaaah byłam dziś u Marcela! Jestem zadowolona w każdym milimetrze moich włosów hehe!! Jest najlepszym fryzjerem u jakiego byłam ślicznie mi ściął włoski, niesamowita technika Radość ogrania mnie Wnet idę tam robić jakiś szalony refleks na włoskach....hmm może na niebiesko
Pozdrawiam i serdecznie polecam Marcela!! JEST THE BEST
To może jakieś fotki? Pochwal się, co masz na głowie
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 09:51   #176
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

A ja bylam w sobote u Majki i jestem naprawde zadowolona !! Jest bardzo precyzyjna w cieciu i ma fajne pomysly jesli chodzi o farbowanie pozatym w salonie panuje bardzo mila atmosfera !! niestety nie jestem w stanie zamiesicic fotek ale w najblizszym czasie moze sie uda !!
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 18:46   #177
llena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

hej
przeglądam ten wątek i chyba wybiore się do pani Marty ze Studia 3
...ale mam pytanie czy Marta robi świetne pasemka/balejaz i takze swietnie ścina długie włosy???
Ok. 2 miesiecy temu robilam w innym salonie blond pasemka i mam ich duzo duzo i teraz juz najwyzsza pora aby je odnowic lub zrobic cos całkowicie innego ..no i oczywiscie podciac ładnie ....
llena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 09:17   #178
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Dziewczyny, kojarzycie może jakiś salon w Gliwicach pracujący na farbach Welli? Mi w większości w oczy rzuca się L`Oreal :/
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 11:17   #179
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

kasiek na welli pracuje majka
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 11:49   #180
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
kasiek na welli pracuje majka
Faktycznie, jakoś mi to umknęło Dzięki.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-01 21:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.