Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 14:46   #91
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
To 'regenerum' z Biedry jest na kosmetykach? Czy moze wystawione na koszach?
Powinno być w koszach.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 16:43   #92
Versina
Przyczajenie
 
Avatar Versina
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Hej,
wcieram olejki w paznokcie od 2 tygodni, najbardziej liczę na to, że paznokcie przestaną mi się rozdwajać i na przyrost. Olejuję pomalowane paznokcie.
Niestety odżywka z eveline przesuszyła mi paznokcie co nawet widać, bo płytka od mniej więcej połowy jest matowa i bardzo sucha. A tak bardzo na nią liczyłam

Moja mieszanka olejowa składa się z: kokosowego, rycynowego, z alterry migdał papaya.

Trzymam ją w umytym opakowaniu po błyszczyku z avonu, dzięki tej gumeczce co jest przy otworze nadmiar zostaję w opakowaniu. A sam aplikator ma kształt "kopytka" i można nim super odepchnąć skórki.

Mam nadzieję że za 1-2 miesiące będę mogła się pochwalić efektami.
Versina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 18:27   #93
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Całe życie takiego szukam
Ciesze się, że mogłam pomóc
Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co powiedzie o olejkach z niemieckiego DM? Alvedre - stosowałyście któreś z nich do paznokci?
Ja używam agranowego (dodaje do mieszanki) do włosów, sprawdza się super i jest wydajny
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 23:01   #94
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

tak jak wczesniej pisałam kupiłam ta odzywke z biedronki niestety po 4 dniach sie skonczyła fakt faktem olejowałam nia paznokcie czesto bo 2 razy dziennie i duzo jej dawałam pod paznokcie ale bez przesady zeby tak szybko sie skonczyła co do opakowania zeby odzywka leciała przekrecało się i w miare upływu odzywki za kazdym przekreceniem ten mechanizm w srodku był coraz wyzej a jak się odzywka skonczyła był juz u samej góry ta czesc gdzie jest pedzelek sie otwiera ale niestety napełnic opakowania ponownie sie nie da nie ma tam zadnego otworku wiec opakowanie jest jednorazowe olejek sam w sobie fajny ale cóz jak opakowanie jednorazowe dobrzez ze droga nie była ta odzywka regenerum drogie ale przynajmniej po trudach da sie opakowanie otworzyc i napełnic ponownie
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-17, 23:24   #95
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Ja używam agranowego (dodaje do mieszanki) do włosów, sprawdza się super i jest wydajny

:kwiatek: tak właśnie myślałam, że ten się nada
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 07:38   #96
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
tak jak wczesniej pisałam kupiłam ta odzywke z biedronki niestety po 4 dniach sie skonczyła fakt faktem olejowałam nia paznokcie czesto bo 2 razy dziennie i duzo jej dawałam pod paznokcie ale bez przesady zeby tak szybko sie skonczyła co do opakowania zeby odzywka leciała przekrecało się i w miare upływu odzywki za kazdym przekreceniem ten mechanizm w srodku był coraz wyzej a jak się odzywka skonczyła był juz u samej góry ta czesc gdzie jest pedzelek sie otwiera ale niestety napełnic opakowania ponownie sie nie da nie ma tam zadnego otworku wiec opakowanie jest jednorazowe olejek sam w sobie fajny ale cóz jak opakowanie jednorazowe dobrzez ze droga nie była ta odzywka regenerum drogie ale przynajmniej po trudach da sie opakowanie otworzyc i napełnic ponownie
hm... a ile ona kosztuje? Bo skoro jest tak mało wydajna (i pojemnika nie wykorzysta się ponownie), to chyba pozostanę przy moich rybkach GAL - przynajmniej na razie.
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 07:51   #97
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
hm... a ile ona kosztuje? Bo skoro jest tak mało wydajna (i pojemnika nie wykorzysta się ponownie), to chyba pozostanę przy moich rybkach GAL - przynajmniej na razie.
8-9 zł
Miałam nadzieję, że jeszcze wykorzystam to opakowanie a tu ...
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 08:07   #98
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
8-9 zł
Miałam nadzieję, że jeszcze wykorzystam to opakowanie a tu ...
No nic to póki co nie będę jej kupować najpierw wykorzystam to co mam, a później potestuję tą z Biedry
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 13:17   #99
971368423
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ojej, czuję się trochę winna, to ja wyhaczyłam ten olejek w Biedronce, zapytałam na forum czy ktoś próbował. Ponownie w sklepie byłam dopiero dzisiaj i nie widziałam już tego specyfiku (ale to był inny sklep), teraz patrzę na forum, a tu już kilka Pań zakupiło produkt i.. opakowanie jednorazowe.

Mam nadzieję, że chociaż był przyjemny w stosowaniu, bo skład ma zachwycający.

Melduję stan paznokci:
ogromne zaskoczenie!

Primo: ostatnio udało mi się znowu zapuścić moją ulubioną długość (prawie szpony) bez żadnego złamania. W dalszym ciągu rozdwajał mi się jeden paznokieć, ale tylko jeden, co było sukcesem, jednak nie chciałam dłużej trząść się nad nim, żeby czasem uszkodzenie nie poszło dalej i skróciłam wszystkie paznokcie (nie do zera, rzecz jasna) i NARESZCIE, wolna od rozdwojeń!

Secundo: pozaopuszkowa część paznokcia jest wyraźnie grubsza! Wnioskuję to po zmniejszeniu przeźroczystości, nie jest to czysta biel, ale zdecydowanie jest różnica. Myślę, że widocznie cały paznokieć się pogrubił.

Tertio: przyrastam pod palcem wskazującym

Majowa Rosa, jest to jak najbardziej możliwe, uczulenie można nabyć przez częsty kontakt z obcą substancją. Często zdarza się to właśnie przy kosmetykach, w co wielu trudno jest uwierzyć, bo "przecież tyle lat używałam i było dobrze", a po prostu przez te lata system immunologiczny mógł się uwrażliwić na daną substancję, zwłaszcza, jeśli nie miał innych zajęć (mówiąc w uproszczeniu).
Wybacz, że się wymądrzam, ale sama jestem alergikiem, a moja mama alergologiem, więc temat jest mi bliski. Ja się nabawiłam uczulenia na salicylany - niestety, bo kwas salicylowy był dla mnie zbawienny.
Mimo wszystko na Twoim miejscu wykonałabym próbę kontaktową z tym konkretnym olejkiem, najlepiej po jakiejś przerwie, żebyś mogła ocenić, czy to nie inne, nie brane pod uwagę warunki nie wpłynęły na Twoją reakcję (albo nie wzmocniły, nałożyły się na nią).
971368423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 14:01   #100
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Witam się po krótkiej przerwie Rozstania, przeprowadzki, zaniedbanie olejowania i... Skórki gorsze niż przed rozpoczęciem kuracji, cofnięty przyrost (a na wskazówkach był taki ładny ). Dobrze, że się nie połamały jak biegałam z gratami do przewiezienia!
Wstąpiłam do Rossmanna z postanowieniem, że szarpnę się na zachwalaną Alterrę. I wiecie co? Poskąpiłam :p Cenę mniej więcej znałam, ale jak zobaczyłam cenówkę na własne oczy to mnie portfel zabolał :p Ostatecznie kupiłam olejek Wellness&Beauty kwiat wiśni i ekstrakt z róży. Zobaczymy jak się spisze Po pierwszym użyciu mogę napisać, że błyskawicznie się wchłania i OBŁĘDNIE pachnie!

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Co do analizy składów polecam nowo odkrytą stronę
http://kosmetologia.com.pl/analizator-kosmetykow.html
Świetna strona! Właśnie sprawdziłam mój nowy nabytek i nie wypada najgorzej
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 14:19   #101
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Witam się po krótkiej przerwie Rozstania, przeprowadzki, zaniedbanie olejowania i... Skórki gorsze niż przed rozpoczęciem kuracji, cofnięty przyrost (a na wskazówkach był taki ładny ). Dobrze, że się nie połamały jak biegałam z gratami do przewiezienia!
Wstąpiłam do Rossmanna z postanowieniem, że szarpnę się na zachwalaną Alterrę. I wiecie co? Poskąpiłam :p Cenę mniej więcej znałam, ale jak zobaczyłam cenówkę na własne oczy to mnie portfel zabolał :p Ostatecznie kupiłam olejek Wellness&Beauty kwiat wiśni i ekstrakt z róży. Zobaczymy jak się spisze Po pierwszym użyciu mogę napisać, że błyskawicznie się wchłania i OBŁĘDNIE pachnie!

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------



Świetna strona! Właśnie sprawdziłam mój nowy nabytek i nie wypada najgorzej
Możesz wrzucić skład tego nabytku ?
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 14:49   #102
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Możesz wrzucić skład tego nabytku ?
Też jestem ciekawa składu, bo ostatnio oglądałam ten olejek z każdej strony a w końcu odstawiłam (mam od groma olejków, ale zapach kusi).
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 18:14   #103
creazyREDlips
Raczkowanie
 
Avatar creazyREDlips
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 43
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Natomiast ja również zaniedbałam olejowanie przez wyjazd na wakacje, dlatego zauważyłam, że na pięciu pazurkach zaczynają się robić zadziory, które przeradzają się w złamania. W ziązku z tym zrobiłam nowy olejek i kupiłam witaminę E w kroplach. Mam nadzieję, że to spowoduje, że moje paznokcie nie będą się tak łamały z boku przy tej "różowej" części.


Zapraszam na mój blog http://nessyblogaroundtheworld.blogs...zas-start.html

Edytowane przez creazyREDlips
Czas edycji: 2014-07-18 o 18:15
creazyREDlips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-18, 22:51   #104
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Helianthus annuus seed oil, ricinus communis seed oil, parfum, tocopheryl acetate, rosa canina fruit extract, prunus cerasus flower extract, macadamia ternifolia seed oil, caprylic/capric triglyceride, tocopherol, hexyl cinnamal, linalool, benzyl salicylate, citronellol, alpha-isomethyl ionone, benzyl benzoate, limonene, geraniol

Proszę uprzejmie
__________________
"Take what you need and be on your way"

Edytowane przez Martinezzzz
Czas edycji: 2014-07-18 o 22:54
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 00:20   #105
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

mi się przyrost znowu cofnoł został tylko na 2 paznokciach i biała czesc znowu poszła tak głeboko do srodka chyba obetne w pien te paznokcie szkoda ze ten przyrost jest taki krotkotrwały dziewczyny po którym olejku najszybciej macie przyrost do herbacianego nie moge zniesc zapachu i domownicy wyzywają chyba ze na dwór pójde nim olejowac
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 07:02   #106
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Helianthus annuus seed oil, ricinus communis seed oil, parfum, tocopheryl acetate, rosa canina fruit extract, prunus cerasus flower extract, macadamia ternifolia seed oil, caprylic/capric triglyceride, tocopherol, hexyl cinnamal, linalool, benzyl salicylate, citronellol, alpha-isomethyl ionone, benzyl benzoate, limonene, geraniol

Proszę uprzejmie
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 08:59   #107
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
mi się przyrost znowu cofnoł został tylko na 2 paznokciach i biała czesc znowu poszła tak głeboko do srodka chyba obetne w pien te paznokcie szkoda ze ten przyrost jest taki krotkotrwały dziewczyny po którym olejku najszybciej macie przyrost do herbacianego nie moge zniesc zapachu i domownicy wyzywają chyba ze na dwór pójde nim olejowac
Nie obcinaj, nie będzie miał jak się pojawić znowu. Próbuj Alterry.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 10:15   #108
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

dziewczyny, czy jest któraś z Was z okolic Rybnika, Wodzisławia Śl i ma dostęp do keratynowych rybek Gal? szukam ich i znaleźc nie moge. A kupując przez internet 15 zl chcą za przesyłkę...
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 10:42   #109
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy jest któraś z Was z okolic Rybnika, Wodzisławia Śl i ma dostęp do keratynowych rybek Gal? szukam ich i znaleźc nie moge. A kupując przez internet 15 zl chcą za przesyłkę...
A próbowałaś w sklepach zielarskich i aptkach? Ja swoje kupiłam w zielarskim, co prawda za 15zł, ale biorąc pod uwagę wydajność i efekty jakie dają to się opłaca

Dziś zrobiłam sobie maskę z olejków podczas zmywania garów dużo bardziej praktyczne niż moczenie w ciepłym olejku wystarczy namaziać się olejkiem łapki do rękawiczek i do dzieła

Miłego dnia !

Dzięki Martinezzzz za skład
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-19, 10:46   #110
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy jest któraś z Was z okolic Rybnika, Wodzisławia Śl i ma dostęp do keratynowych rybek Gal? szukam ich i znaleźc nie moge. A kupując przez internet 15 zl chcą za przesyłkę...
Poproś w aptece żeby Ci zamówili, nie ma z tym problemu
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 13:06   #111
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
A próbowałaś w sklepach zielarskich i aptkach? Ja swoje kupiłam w zielarskim, co prawda za 15zł, ale biorąc pod uwagę wydajność i efekty jakie dają to się opłaca
ojjj tam to jeszcze nie szukałam. dzięki za wskazówke


Lavi92, pytałam się czy można zamówic w kilku aptekach ale w każdej mi odmówili
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 14:17   #112
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość

Lavi92, pytałam się czy można zamówic w kilku aptekach ale w każdej mi odmówili
Żartujesz! U nas nie ma takiej możliwości żeby odmówili! Pytałaś dlaczego?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 18:10   #113
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy jest któraś z Was z okolic Rybnika, Wodzisławia Śl i ma dostęp do keratynowych rybek Gal? szukam ich i znaleźc nie moge. A kupując przez internet 15 zl chcą za przesyłkę...
Ja jestem z Rybnika
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 22:32   #114
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

u mnie to wygląda tak jeden paznokiec to mam tak zarosniety ten przyrost jest bardzo mocny i usmiech jest taki równiutki półokrągły a ino się przyrost w jakims paznokciu odklei zaraz biała czesc robi się nierówna i głeboko wchodzi w srodek paznokcia ten przyrost chyba trzymie zeby ta biała czesc sie nie przesówała w dół u mnie rybli gal są w aptece dobre sa te rybli bo jeszcze ich nie próbowałam

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

rybki miało byc cos mi klawiatura szwankuje
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-19, 22:39   #115
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Co myślicie o tym składzie ;>
Skład:Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Limonene, Citrus Medica Limonum Oil, Tocopheryl Acetate, Citral, Tocopherol, CI 47000, Linalool, Geraniol.
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 08:18   #116
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Żartujesz! U nas nie ma takiej możliwości żeby odmówili! Pytałaś dlaczego?

no widzisz, a mnie nie chcieli zamówic. Spróbuje w zielarskim, może faktycznie tam je znajde.

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Ja jestem z Rybnika
ooo a ja Wodzisław śl
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 17:51   #117
Siguros
Przyczajenie
 
Avatar Siguros
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: kamienica
Wiadomości: 16
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Pysie najdroższe, mam problem, który z dnia na dzień coraz bardziej mnie męczy. Wiem doskonale, że białe plamki na płytce paznokcia, to najczęściej oznaka braku witamin i minerałów: cynku, żelaza, wapnia, ew. witamin z grupy B. Jakieś 3 tygodnie temu zaczęły pojawiać się białe plamki/kreseczki (jedne wyraźne, inne prawie niezauważalne), ale wyłącznie na wolnym brzegu, nigdy na różowej części. Żadnych z tych witamin mi nie brakuje, bardzo dbam o dietę, regularnie olejuję paznokcie i dbam o nie jak mogę. Nie rozdwajają się, są silne - nie łamią się, mimo wielokrotnych, przypadkowych uderzeń.

Martwię się, bo nie wiem jak temu zaradzić, macie jakieś pomysły?
Siguros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-20, 18:42   #118
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

hej!

jeśli szukacie opakowania, które można uzupełniać, to ja polecam oliwkę Lidan w pisaku, podobne opakowanie do regenerum czy biedronkowego, daje się napełniać ponownie, a i sama oliwka nieźle działa i ma fajny skład

na allegro kosztuje jakieś 4 zł, z przesyłką ok. 9-10zł więc niedrogo, ale ja widziałam te oliwki "u Chińczyka", więc może i u Was są

ona ma mechanizm , w którym wykręca się odpowiednią ilość i taka przekładka wypycha produkt (czyli podobnie jak ta biedronkowa, z tego co czytam)
żeby uzupełnić olejek podważam tą górną część z pędzelkiem i potem odkręcam w drugą stronę mechanizm do oporu i wlewam olejek, wszystko działa bez zarzutu



---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

plamki mogą pojawiać się też od
Cytat:
Napisane przez Siguros Pokaż wiadomość
wielokrotnych, przypadkowych uderzeń.
jeśli to tylko na wolnym brzegu to już nie jest efekt niedoborów, chyba że takich jakie miałaś wcześniej, nie martwiłabym się skoro nie masz problemów z żywą częścią płytki
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2014-07-20 o 18:40
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 03:40   #119
JKG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 10
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cześć, ja tu pierwszy raz Traktuję paznokcie olejkiem już od jakiegoś czasu, ale robiłam to całkiem na czuja - po prostu czułam, że były suche i potrzebowały czegoś tłustszego, jakiś czas po prostu wcierałam w nie olej, a potem natrafiłam jakimś cudem na reklamę Regenerum gdzieś tam i stosuję już drugie opakowanie. Jestem z niego całkiem zadowolona, ale widzę, że może być lepiej, gdy czytam, co piszecie i widzę wasze zdjęcia. Zdecydowałam już, że następna wypłata pójdzie między innymi na te zachwalane migdał i papaję z Alterry, ale zaintrygowało mnie też to serum, o którym wspominałyście, Barbra Pro: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-naskorka.html. Powiecie mi, gdzie można to kupić? Preferuję zakupy w stacjonarnym sklepie, ale jeśli można tylko przez internet, to też dajcie znać, gdzie dokładnie. Przeczytałam FAQ i kilka stron z tego stustronicowego wątku numer jeden, wiem, od czego zacząć, w wolnej chwili może zrobię zdjęcia moich maluszków. Spróbujemy
JKG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-21, 12:02   #120
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez JKG Pokaż wiadomość
Cześć, ja tu pierwszy raz Traktuję paznokcie olejkiem już od jakiegoś czasu, ale robiłam to całkiem na czuja - po prostu czułam, że były suche i potrzebowały czegoś tłustszego, jakiś czas po prostu wcierałam w nie olej

zaintrygowało mnie też to serum, o którym wspominałyście, Barbra Pro: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-naskorka.html. Powiecie mi, gdzie można to kupić? Preferuję zakupy w stacjonarnym sklepie, ale jeśli można tylko przez internet, to też dajcie znać, gdzie dokładnie.
bo to nie jest żadna innowacja przecież już nasze babcie stosowały oleje i olejki

to serum to jest z tej samej firmy co lakiery Colour Alike
dostaniesz na tej stronie:
http://colorowo.pl/index.php?route=p...ry&path=102_35
stacjonarnie chyba w Łodzi i Krakowie
możesz do nich napisać na FB
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.