Konkurs Wizaż.pl - makijaże jesienny i wieczorowy X 2007 - dyskusja - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-15, 21:08   #421
weronika nadara
Rozeznanie
 
Avatar weronika nadara
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
GG do weronika nadara
Dot.: Konkurs Wizaż.pl - makijaże jesienny i wieczorowy X 2007 - dyskusja

zasadniczo jezeli makijaz nie zostal nigdzie wczesniej opublikowany, a nie byl robiony specjalnie na konkurs, ale pasuje bardzo do tematu to dlaczego nie?
no pod warunkiem oczywiscie ze nie łamie zadnej z zasad regulaminu i stylistycznie pasuje a nie jest naciągany.

tak jest w kazdym razie moje zdanie.
nie wiem jak jest w przypadku tej akurat pracy, ale jestem ciekawa kto ją zmalował.

nie rozumiem takze dlaczego wiele wizazanek 'dyskwalifikuje' prace które sa dla nich za dobre pod wzgledem fotograficznym, nie mowie juz tu o tym konkursie tylko ogolnie o makeupach na MM, jak ładne zdjecie to ZAWSZE sie czepną ze za dobre.... nie raz juz o tym pisałam, bo niezwykle mnie to irytuje.
__________________
jestem wesoła wronka mam w swoim domu romka ))
weronika nadara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:28   #422
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Konkurs Wizaż.pl - makijaże jesienny i wieczorowy X 2007 - dyskusja

co do owej pracy bodajże 38 to może i bym na niego zagłosowała gdyby było na zdjęciach widać więcej makijażu (oprócz cekinków), na pierwszym planie są tam kwiaty i sceneria - makijażu mało widać a to chyba makijaże oceniałyśmy a nie tło?...
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 10:35   #423
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Konkurs Wizaż.pl - makijaże jesienny i wieczorowy X 2007 - dyskusja

Cytat:
Napisane przez weronika nadara Pokaż wiadomość
nie rozumiem takze dlaczego wiele wizazanek 'dyskwalifikuje' prace które sa dla nich za dobre pod wzgledem fotograficznym, nie mowie juz tu o tym konkursie tylko ogolnie o makeupach na MM, jak ładne zdjecie to ZAWSZE sie czepną ze za dobre.... nie raz juz o tym pisałam, bo niezwykle mnie to irytuje.
Ja często spotykałam się z tym, że zdjęcia profesjonalne pokazywane na MM nie przedstawiają dobrze makijażu. Brak zbliżeń mnie wkurza, bo często gęsto ktoś wrzuci coś tam profesjonalnego i czeka na ochy i achy.
Czasem też photoshop- zmora totalna prac profesjonalistów. Dla mnie tłumaczenie że nie ma oryginału bo "takie zdjęcia już dostałam" zniechęca mnie w ogóle do wyrażania opinii na temat pracy.
Jeśli ktoś przedstawia prace na wyższym poziomie to dlaczego wizażanki nie mogą być bardziej wymagające? Dla mnie to normalne.
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 11:50   #424
weronika nadara
Rozeznanie
 
Avatar weronika nadara
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
GG do weronika nadara
Dot.: Konkurs Wizaż.pl - makijaże jesienny i wieczorowy X 2007 - dyskusja

fotografowie niechętnie dziela sie zdjęciami 'sote'. zawsze costam poprawia, ale zadko kiedy jest to ingerencja w sam makijaż. wizazanki jak widza profesjonalne zdjęcie i ładny makijaz od razu szukaja spisku i sie czepiaja ze 'za dobre' i za duzo ps-a, a zazwyczaj w psie to śa poprawiane głównie kolory, kontrast itp... natomiast jak zdjęcie jest słabe, rozmazane i z dupnym swiatlem to tez marudzą ze nie moga ocenic bo nic nie widzą.. i tak źle i tak nie dobrze....
__________________
jestem wesoła wronka mam w swoim domu romka ))
weronika nadara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-17, 13:21   #425
agata244
Raczkowanie
 
Avatar agata244
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 277
Dot.: Konkurs Wizaż.pl - makijaże jesienny i wieczorowy X 2007 - dyskusja

Cytat:
Napisane przez weronika nadara Pokaż wiadomość
fotografowie niechętnie dziela sie zdjęciami 'sote'. zawsze costam poprawia, ale zadko kiedy jest to ingerencja w sam makijaż. wizazanki jak widza profesjonalne zdjęcie i ładny makijaz od razu szukaja spisku i sie czepiaja ze 'za dobre' i za duzo ps-a, a zazwyczaj w psie to śa poprawiane głównie kolory, kontrast itp... natomiast jak zdjęcie jest słabe, rozmazane i z dupnym swiatlem to tez marudzą ze nie moga ocenic bo nic nie widzą.. i tak źle i tak nie dobrze....
Jednak w tym konkursie było bardzo dużo dobrze przedstawionych prac - najważniejszy w nich był makijaż, nie przerobiony, tło nie grało takiego znaczenia. Przecież to jest konkurs na makijaż, nie foograficzny! Więc jak widać, można osiągnąć złoty środek.
__________________

agata244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 17:22   #426
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Konkurs Wizaż.pl - makijaże jesienny i wieczorowy X 2007 - dyskusja

Wreszcie pojawił się nowy konkurs.. Jestem bardzo ciekawa, jakie tym razem będą makijaże.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.