Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-05, 11:43   #3361
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Daj znać. Ja to serum rozcieram chwile w dłoniach, część alkoholu odparowuje zanim założę je na twarz



Z Madary lubię ten krem: https://www.douglas.pl/Nowo%C5%9Bci-...000087833.html


Mam w próbce to ciekawe jak sie spisze
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 12:03   #3362
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87305585]Mam w próbce to ciekawe jak sie spisze [/QUOTE]


Miałam próbkę:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...l-to-milk.html
Ja nie używam ziarnistych produktów do twarzy, więc zużyłam go do ciała. Nie kupię i nie mogę polecić
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 12:29   #3363
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Miałam próbkę:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...l-to-milk.html
Ja nie używam ziarnistych produktów do twarzy, więc zużyłam go do ciała. Nie kupię i nie mogę polecić


Ja tez nie uzywam ziarnistych produktów do twarzy
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 13:20   #3364
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

A tak z innej beczki, to ja nie moge sie doczekac waszych list najlepszych i najgorszych kosmetykow 2019

U mnie w tym roku przewazaly sredniaki, ale moze uda mi sie jakas liste skomponowac
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 15:50   #3365
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No gdyby tak było, że im więcej lat, tym bardziej trzeba ze wszystkiego rezygnować, to kobiety po 50, 60 to już chyba powinny nosić tylko krótkie włosy na faceta i bure kolory, a to tak nie działa. Jak komuś pasują drobne, kwiatowe wzorki, to będą pasować i za 30 lat, a jak komuś dobrze w dużych, geometrycznych, to i po 70 będzie mu w nich dobrze. Z wiekiem zmienia się jedynie to, że rzeczy, które nigdy nie pasowały, wyglądają jeszcze gorzej. Młodość ratuje niezbyt udane wybory modowe (a i to nie zawsze), dojrzałe kobiety już muszą bardziej świadomie podchodzić do mody.
swięta prawda

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nic nie zamawiam ostatnio. Coś w Polsce dopiero zamówię przed Sylwestrem pewnie.

Bliżej mi już do 40tki niż 30tki, a noszę tą torebkę praktycznie najczęściej.
Moja to śliwka z czarnymi bokami ( matowymi ). Czarna podszewka.

Zrobiłam fotki na szybko,po roku użytkowania. Wszystko chodzi jak trzeba.
boska
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Zbliżają się ekocuda w Wawie. W związku z tym piszcie proszę co polecacie. Mam swoje typy, ale głupio byłoby nie kupić czegoś fajnego .
znowu?? jak ten czas leci... szkoda że się na stałe do konesera przenieśli


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dla mnie Madara jest mocno przereklamowana, a miałam ich kosmetyki już kupę lat do tyłu, wprawdzie tylko kilka, ale w zasadzie tylko jeden był w miarę ok, jeden tonik był bezalkoholowy i on mi odpowiadał, z tym, że składał się tylko z dwóch składników i wody, a kosztował bardzo dużo, jak na tamte czasy, bo coś ok 60-70 zł, z tym, że oczywiście skusiła mnie wtedy jakaś mega obniżka, bo na pewno bym tyle nie wydała na wodę,a kupiłam wszystkie ich toniki wtedy. Reszta to porażka, a mleczko oczyszczające, to straszny zapychacz i obciążacz skóry, jeden z najgorszych kosmetyków, jakie pamiętam. Bardzo się zraziłam do tej firmy. Po prostu nie dla mnie.
parę rzeczy mi z Madary bardzo pasuje, ale tylko parę niestety... krem z SPF (ten koloryzujący) filtr do ciała też jest ok (używam do twarzy oczywiście); deo, odżywka do włosów Grow Volume... maski nie zrobiły na nas wrażenia (ani detox ani ta z AHA)

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki, to ja nie moge sie doczekac waszych list najlepszych i najgorszych kosmetykow 2019

U mnie w tym roku przewazaly sredniaki, ale moze uda mi sie jakas liste skomponowac
już dawno nic mnie nie powaliło na kolana w naturalsach


P.S. czekam na blackfriday, wrzucajscie jakieś ciekawe oferty pliss
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 18:18   #3366
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87304371]Żebyś wiedziała. Chociaz inny krem na noc nie śmierdział alko ale rozszerzał mi pory... użyłam też dzisiaj serum pod oczy i musiałam krem nałożyć bo wysusz mi robiło...

Myslalam, że skoro serum w formie kremu to da rade bez kremu pod oczy a tu zonk...
Np. po serum Glow Lab nie mam takiej potrzeby.[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dla mnie Madara jest mocno przereklamowana, a miałam ich kosmetyki już kupę lat do tyłu, wprawdzie tylko kilka, ale w zasadzie tylko jeden był w miarę ok, jeden tonik był bezalkoholowy i on mi odpowiadał, z tym, że składał się tylko z dwóch składników i wody, a kosztował bardzo dużo, jak na tamte czasy, bo coś ok 60-70 zł, z tym, że oczywiście skusiła mnie wtedy jakaś mega obniżka, bo na pewno bym tyle nie wydała na wodę,a kupiłam wszystkie ich toniki wtedy. Reszta to porażka, a mleczko oczyszczające, to straszny zapychacz i obciążacz skóry, jeden z najgorszych kosmetyków, jakie pamiętam. Bardzo się zraziłam do tej firmy. Po prostu nie dla mnie.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87304406]Ja mam te próbki na szczescie za grosze chciałam je zużyć na swieta w Pl ale pomyslałam, że moge zalowac, że nie zabrałam swojego kremu. Postanowiłam testować. Gdybym nie kupiła tych próbek to w życiu bym sie nie skusiła na tę markę
Ale teraz już nie dziwią mnie wieczne promocje

Na razie peeling AHA jest ok.

Mam to mleczko w próbce. Jutro zobaczę jak się spisze

Wydaje mi się też, ze kiedyś mogłabym byc zachwycona. Ale teraz już mam swoje oczekiwania.


Ja mam chyba teraz ten czas dla bubli... dlatego ciągle coś zmieniam w koszyku

Serum sukin pod oczy fajnie nawilża i nic wiecej z tego co obiecuje producent. ehh
I chyba też sie nie polubię z kremem dr granic

A tak swoją drogą to robię notatki a potem na blogu zrobię zbiorową recenzje wszystkich próbek.[/QUOTE]
Nie jestem sama w opinii o kosmetykach Madara

Miałam na liście dr. organic czy jakoś tak, ale ponieważ my jesteśmy często zgodne to odpuszczam
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Super wygląda, jak nowa. Dlatego mimo wszystko nie mogę się przestawić na torebki z eko skóry, bo strasznie mnie denerwuje jak po kilku miesiącach torebka się sypie i pęka. Skóra to skóra, większość modeli można nosić dopóki nie wyjdą z mody. A mam nawet jedną, którą odziedziczyłam po mamie - nosiła ją jak miałam gdzieś z 7 lat

Znam ten ból, często muszę wybierać przyjemności vs chwila odpoczynku w ciszy i spokoju bez komputera i telefonu. Etat plus dojazdy i obowiązki domowe, teraz jeszcze chodzę na siłownię 2-3 razy w tygodniu powodują, że na tygodniu nie wiem w co ręce włożyć. Na wizaż przeważnie wchodzę jak ogarniam sprawy mailowe w pracy
W tej cenie ciężko znaleźć coś równie dobrze wykonanego na lata.
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Generalnie staram się unikać dużych ilości alko w składach, bo często mnie wysusza, ale np. serum Weledy granat - alko 100%, a działa cuda na mojej twarzy

Z dwojga złego wolę zwykły alkohol niż glikole, które mnie zapychają.
Weleda różana też ma alko, ale nie wysusza.
Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki, to ja nie moge sie doczekac waszych list najlepszych i najgorszych kosmetykow 2019

U mnie w tym roku przewazaly sredniaki, ale moze uda mi sie jakas liste skomponowac
Najgorsze
Madara, której już dalej testować nie będę.
Kremy Sukin, które zaczęłam używać, ale nie polubimy się raczej. Konsystencja Sukin podobna do Madary, na plus nie śmierdzą alkoholem, ale zapach jest dość sztuczny.
Kwas hialuronowy The Ordinary. Nie lubię i już.

Jak zawsze się sprawdza Weleda różana kremy pod czy, na dzień, na noc, no król jest tylko jeden
Do tego lubię żel Vianka do mycia twarzy z czerwonej linii i ich pomadki ochronne.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 18:37   #3367
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Kaledonia ja byłam zadowolona z kremu dr organic ale wersja z granatem
On jest taki uniwersalny nie jest dedykowany na dzien czy na nocy

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki, to ja nie moge sie doczekac waszych list najlepszych i najgorszych kosmetykow 2019



U mnie w tym roku przewazaly sredniaki, ale moze uda mi sie jakas liste skomponowac


Podsumowanie zrobię na początku nowego roku do tego czasu na bank otworze wiele kosmetykow
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-05, 19:27   #3368
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Generalnie staram się unikać dużych ilości alko w składach, bo często mnie wysusza, ale np. serum Weledy granat - alko 100%, a działa cuda na mojej twarzy

Z dwojga złego wolę zwykły alkohol niż glikole, które mnie zapychają.
[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87304980]Jakbym miała suche cerę to też bym unikała ale mam mieszaną i można powiedzieć, że mogę sobie pozwolić. Nic się złego nie dzieje. Ale chciałabym jednak aby nie bylo go czuć
No i nie pozwalam sobie aby w każdym produkcie on występował.
[/QUOTE]

Ja mam tłustą i dla mnie alko to no-go w pielęgnacji twarzy. Za to o dziwo nie szkodzi moim włosom - pomimo regularnego stosowania lakieru nic im się nie dzieje (bo dla moich włosów najgorsze skutki miało farbowanie, kiedy z niego zrezygnowałam, to się okazało, że prawie wszystko mogę i jest ok).

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
A tak z innej beczki, to ja nie moge sie doczekac waszych list najlepszych i najgorszych kosmetykow 2019
Nic mi nie przychodzi do głowy. W ogóle nie miałam żadnych hitów ani kitów, ani w eko ani w nieeko kosmetykach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 19:48   #3369
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie jestem sama w opinii o kosmetykach Madara

Miałam na liście dr. organic czy jakoś tak, ale ponieważ my jesteśmy często zgodne to odpuszczam

W tej cenie ciężko znaleźć coś równie dobrze wykonanego na lata.

Weleda różana też ma alko, ale nie wysusza.


Najgorsze
Madara, której już dalej testować nie będę.
Kremy Sukin, które zaczęłam używać, ale nie polubimy się raczej. Konsystencja Sukin podobna do Madary, na plus nie śmierdzą alkoholem, ale zapach jest dość sztuczny.
Kwas hialuronowy The Ordinary. Nie lubię i już.

Jak zawsze się sprawdza Weleda różana kremy pod czy, na dzień, na noc, no król jest tylko jeden
Do tego lubię żel Vianka do mycia twarzy z czerwonej linii i ich pomadki ochronne.
To? https://www.hollandandbarrett.com/sh...leda-wild-rose
i to?
https://vianek.pl/produkt/rewitalizu...acy-do-twarzy/
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 20:35   #3370
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Nowa marka A. Florence Skincare- skład fajny, ale cena...
https://cosibella.pl/product-pol-164...na-C-30ml.html
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 20:47   #3371
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87304406]Mam to mleczko w próbce. Jutro zobaczę jak się spisze

I chyba też sie nie polubię z kremem dr granic

A tak swoją drogą to robię notatki a potem na blogu zrobię zbiorową recenzje wszystkich próbek.[/QUOTE]Akurat ten krem różany nie jest dla każdego, może dla bardzo suchych skór, jest pomimo w miarę kremowej, niezbyt tłustej konsystencji dość ciężki. Bardzo rozsadza pory, moja mama miała całe życie mieszaną cerę i dość widoczne pory, ale z wiekiem ma nieco suchszą, mimo to czuje po nim dyskomfort, czuć go bardzo na twarzy, dusi skórę.
Dobry pomysł, próbki też wiele mówią o kosmetyku.
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Super wygląda, jak nowa. Dlatego mimo wszystko nie mogę się przestawić na torebki z eko skóry, bo strasznie mnie denerwuje jak po kilku miesiącach torebka się sypie i pęka. Skóra to skóra, większość modeli można nosić dopóki nie wyjdą z mody. A mam nawet jedną, którą odziedziczyłam po mamie - nosiła ją jak miałam gdzieś z 7 lat
Torebki z ekoskóry są teraz bardzo ładne i nie widać prawie różnicy, bardzo dobrze imitują naturalną skórę i w przeciwieństwie do niej jest wiele cudnych modeli, kolorów, detali w przystępnych cenach, niestety, muszę się z Tobą zgodzić, ekoskóra jest mało trwała i nie da się jej odnowić, tak jak naturalnej, tak samo jak z meblami, te z prawdziwego drewna właściwie przeżyją kilka pokoleń ludzi, a te tanie z mdf czy płyty meblowej to porażka, bardzo się niszczą i po paru latach stają się brzydkie, okleina pęka, odkleja się, no chyba że się ich nie dotyka. [1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87304911]Mi to aż tak nie przeszkadza alko w skladzie ale kurde... patrząc na sklad to już na 3 miejscu... i ile go musi być aby capić

Użyłam mleczka do mycia twarzy. Szczerze bez wow. Umyta twarz, zero rozświetlania czy blasku. No a na to liczyłam...
Oczywiście umyłam twarz też czymś innym skoro Korah napisała, że zapycha.[/QUOTE]Różne są kosmetyki z alko, np. w taniej Alterrze też jest alko wysoko, ale w zapachu nie czuć tak bardzo, są aromatyczne te kosmetyki, za to w Madarze to jak już pisałam, otwierasz butelkę czy słoiczek, a tam wrażenie piorunujące, jakby to był czysty etanol lub denat.
Dobrze, że piszesz i dobrze, że to tylko saszetka. Mnie po tym mleczku wysypywało długo po tym, jak je odstawiłam, a użyłam kilka razy. Po prostu dramat, bardzo ciężkie i takie nieprzyjemne, skóra jest po nim taka jakby z wosku, ale to jest właśnie kosmetyk na oleju słonecznikowym, który wyczuwam na kilometr.
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Generalnie staram się unikać dużych ilości alko w składach, bo często mnie wysusza, ale np. serum Weledy granat - alko 100%, a działa cuda na mojej twarzy

Z dwojga złego wolę zwykły alkohol niż glikole, które mnie zapychają.
Zawsze pamiętam, że lubisz i chwalisz to serum, kiedyś się skuszę.
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Kupiłam serum Weleda z granatem, ale mini opakowanie, bo obawiam się właśnie tego alkoholu. Jestem bardzo ciekawa, jak u mnie się sprawdzi

Mon Cherry, mnie Madara nie przypadła do gustu
Czekamy na opinię
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
parę rzeczy mi z Madary bardzo pasuje, ale tylko parę niestety... krem z SPF (ten koloryzujący) filtr do ciała też jest ok (używam do twarzy oczywiście); deo, odżywka do włosów Grow Volume... maski nie zrobiły na nas wrażenia (ani detox ani ta z AHA)
P.S. czekam na blackfriday, wrzucajscie jakieś ciekawe oferty pliss
Ciekawily mnie z Madary właśnie maseczki, ale jesteś już którąś z kolei osobą, która się po nich spodziewała więcej, nie są to tanie kosmetyki. Jednak sobie je odpuszczę permanentnie, no chyba, że coś kiedyś, jakaś próbka gratis się trafi, to wypróbuję.
Ja na bf planuję upolować laptop, nie wiem czy mi pieniędzy wystarczy na kosmetyki
Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie jestem sama w opinii o kosmetykach Madara

Miałam na liście dr. organic czy jakoś tak, ale ponieważ my jesteśmy często zgodne to odpuszczam

Jak zawsze się sprawdza Weleda różana kremy pod czy, na dzień, na noc, no król jest tylko jeden
Do tego lubię żel Vianka do mycia twarzy z czerwonej linii i ich pomadki ochronne.
Dobrze wiedzieć, że ktoś ma podobną opinię, człowiek się przestaje czuć świrem
Z dr Organic polecam żele do mycia ciała i maseczkę do twarzy tę z błotem, z linii niebieskiej Dead Sea i mleczko różane do twarzy oczyszczające, i kremy do rąk, różany super, akurat ta marka ma trochę bubli, ale ma dużo bardzo dobrych kosmetyków też.
Chyba gdzieś miałam próbkę tej Weledy pod oczy, muszę poszukać.



Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2019-11-05 o 20:50
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-05, 21:22   #3372
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cześć dziewczyny Witam się już z Polski Właściwie to już dobre dwa miesiące minęły od powrotu, ale całe to zamieszanie okołoprzeprowadzkowe sprawiło, że na nic nie miałam czasu, do tego wciąż nadrabiam zaległości w egzaminach. Kosmetycznie u mnie słabo, bo właściwie zużywałam to, co przywiozłam jeszcze z Holland&Barret i irlandzkiego tkm, coś tam po drodze kupiłam: krem do rąk Rosadia Sylveco (dobry dla moich stale suchych dłoni), szampon Shine Petal Fresch (oddam tż, bo mi nie pasuje), szampon i odżywka z octem Barwy (b. lubię, choć do składu można się przyczepić, zwł. szamponu). Byłam dwa razy w poznańskim tkm, za pierwszym razem kupiłam tylko odżywkę Zatik, za drugim było trochę lepiej i kupiłam szampon Avril, hydrolat różany Alteya i tonik Patyka. Ceny tutaj wyższe niż w Ie.
Ktoś kupował może w Yes Style? Kilka dni temu zrobiłam tam pierwsze zamówienie na mój ulubiony krem pod oczy Swanicoco, wzięłam też esencję i mini krem pod oczy Bentona. Benton dostępny od ręki, ale na Swanicoco czeka się do trzech tyg. Mam nadzieję, że sklep ok.
Zostałam bez kremu do twarzy i lęcę na próbkach, też serum się kończy, a nic w zapasach nie mam, więc zakupy się szykują.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 21:26   #3373
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

A, i nie wiem, czy słyszałyście już, że M. Rozenek-Majdan ma zamiar wypuścić swoją linię kosmetyków (podobno projekt jest już bardzo zaawansowany- niedawno zatwierdzała opakowania); obrodziło coś ostatnio w rodzime celebryckie marki
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 21:30   #3374
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Ktoś kupował może w Yes Style? Kilka dni temu zrobiłam tam pierwsze zamówienie na mój ulubiony krem pod oczy Swanicoco, wzięłam też esencję i mini krem pod oczy Bentona. Benton dostępny od ręki, ale na Swanicoco czeka się do trzech tyg. Mam nadzieję, że sklep ok.
Ja kupowałam kilka razy. Sklep jest jak najbardziej w porządku, tylko przesyłka trochę idzie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 21:37   #3375
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87307469]A, i nie wiem, czy słyszałyście już, że M. Rozenek-Majdan ma zamiar wypuścić swoją linię kosmetyków (podobno projekt jest już bardzo zaawansowany- niedawno zatwierdzała opakowania); obrodziło coś ostatnio w rodzime celebryckie marki [/QUOTE]



Nic nie wiem.


Korah to mleczko moim zdaniem ma jeden plus. Fajnie pachnie.
Próbka starcza na 2 mycia. Teraz sie modlę aby nic nie wyskoczyło

Z tym alko to poważnie tragedia. Używałam dzisiaj na dzien kremu w żelu i tez śmierdział. Dopiero potem ładnie aloesem zapachniał.



Po nowym roku wezmę sie na próbki Mossa kosmetyki tez maja fajne opinie.


Ja z dr organic uwielbiam pasty do zębów szampony i odzywki. Krem do rak różany,
Lotion aloesowy do ciała i twarzy super - mam tylko miniaturkę


Odradzam płyn micelarny mój bubel roku

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2019-11-05 o 21:42
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 21:59   #3376
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja kupowałam kilka razy. Sklep jest jak najbardziej w porządku, tylko przesyłka trochę idzie.
Dzięki Wcześniej kupowałam na beauty tap, szybko wysyłali i dość szybko dostawałam paczkę, ale jakiś czas temu zwariowali z oplatą za wysyłkę (30$ bodajże).
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-05, 23:05   #3377
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87307469]A, i nie wiem, czy słyszałyście już, że M. Rozenek-Majdan ma zamiar wypuścić swoją linię kosmetyków (podobno projekt jest już bardzo zaawansowany- niedawno zatwierdzała opakowania); obrodziło coś ostatnio w rodzime celebryckie marki [/QUOTE]

Akurat miałam zamiar napisać o tym samym czytałam kilka dni temu i śmiać mi się chciało, że jedna drugiej chyba zazdrości, że tak się rzuciły.

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Witam się już z Polski Właściwie to już dobre dwa miesiące minęły od powrotu, ale całe to zamieszanie okołoprzeprowadzkowe sprawiło, że na nic nie miałam czasu, do tego wciąż nadrabiam zaległości w egzaminach. Kosmetycznie u mnie słabo, bo właściwie zużywałam to, co przywiozłam jeszcze z Holland&Barret i irlandzkiego tkm, coś tam po drodze kupiłam: krem do rąk Rosadia Sylveco (dobry dla moich stale suchych dłoni), szampon Shine Petal Fresch (oddam tż, bo mi nie pasuje), szampon i odżywka z octem Barwy (b. lubię, choć do składu można się przyczepić, zwł. szamponu). Byłam dwa razy w poznańskim tkm, za pierwszym razem kupiłam tylko odżywkę Zatik, za drugim było trochę lepiej i kupiłam szampon Avril, hydrolat różany Alteya i tonik Patyka. Ceny tutaj wyższe niż w Ie.
Ktoś kupował może w Yes Style? Kilka dni temu zrobiłam tam pierwsze zamówienie na mój ulubiony krem pod oczy Swanicoco, wzięłam też esencję i mini krem pod oczy Bentona. Benton dostępny od ręki, ale na Swanicoco czeka się do trzech tyg. Mam nadzieję, że sklep ok.
Zostałam bez kremu do twarzy i lęcę na próbkach, też serum się kończy, a nic w zapasach nie mam, więc zakupy się szykują.
super, że jesteś spowrotem, życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia

Ja się nie mogę doczekać przeprowadzki do nowego domu, był plan na przełom roku, mam nadzieję, że się uda.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 05:55   #3378
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ciekawily mnie z Madary właśnie maseczki, ale jesteś już którąś z kolei osobą, która się po nich spodziewała więcej, nie są to tanie kosmetyki. Jednak sobie je odpuszczę permanentnie, no chyba, że coś kiedyś, jakaś próbka gratis się trafi, to wypróbuję.
Ja na bf planuję upolować laptop, nie wiem czy mi pieniędzy wystarczy na kosmetyki
Cóż, ja muszę pralkę kupić. I odkurzacz. W najbliższym czasie.
Tak wlasnie rozważam, czy różnica pomiędzy klasą energetyczną A a A++ jest jakoś bardzo znacząca?

co do Madary, to mnie ujęła w nich kiedyś to, ze jako jedna z pierwszych marek na rynku miała w ofercie kremy bez wody w składzie... teraz już od lat kremow nie używam, więc mi się to nie bardzo przydaje
oni się kreują na markę z wyższej półki, ale czy to ma uzasadnienie...

p.s. byłam w zeszłym tyg. w Krakowie przez chwilę. Niebawem znów będę. Teraz pewnie nie jesteś zbyt mobilną, co?

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Witam się już z Polski Właściwie to już dobre dwa miesiące minęły od powrotu, ale całe to zamieszanie okołoprzeprowadzkowe sprawiło, że na nic nie miałam czasu, do tego wciąż nadrabiam zaległości w egzaminach. Kosmetycznie u mnie słabo, bo właściwie zużywałam to, co przywiozłam jeszcze z Holland&Barret i irlandzkiego tkm, coś tam po drodze kupiłam: krem do rąk Rosadia Sylveco (dobry dla moich stale suchych dłoni), szampon Shine Petal Fresch (oddam tż, bo mi nie pasuje), szampon i odżywka z octem Barwy (b. lubię, choć do składu można się przyczepić, zwł. szamponu). Byłam dwa razy w poznańskim tkm, za pierwszym razem kupiłam tylko odżywkę Zatik, za drugim było trochę lepiej i kupiłam szampon Avril, hydrolat różany Alteya i tonik Patyka. Ceny tutaj wyższe niż w Ie.
Ktoś kupował może w Yes Style? Kilka dni temu zrobiłam tam pierwsze zamówienie na mój ulubiony krem pod oczy Swanicoco, wzięłam też esencję i mini krem pod oczy Bentona. Benton dostępny od ręki, ale na Swanicoco czeka się do trzech tyg. Mam nadzieję, że sklep ok.
Zostałam bez kremu do twarzy i lęcę na próbkach, też serum się kończy, a nic w zapasach nie mam, więc zakupy się szykują.
witamy ma polskiej ziemi

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87307469]A, i nie wiem, czy słyszałyście już, że M. Rozenek-Majdan ma zamiar wypuścić swoją linię kosmetyków (podobno projekt jest już bardzo zaawansowany- niedawno zatwierdzała opakowania); obrodziło coś ostatnio w rodzime celebryckie marki [/QUOTE]
ale naturalne mają być?
ta sephorowa seria A. Lewandowskiej niestety nie jest naturalna... chociaż nie wiem, czy ona miała być taka czy tylko mi się zdawało
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 08:24   #3379
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87307469]A, i nie wiem, czy słyszałyście już, że M. Rozenek-Majdan ma zamiar wypuścić swoją linię kosmetyków (podobno projekt jest już bardzo zaawansowany- niedawno zatwierdzała opakowania); obrodziło coś ostatnio w rodzime celebryckie marki [/QUOTE]


Żeby one chociaż miały coś wspólnego z beauty ind., ekologią, naturalsami... cokolwiek...
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 08:32   #3380
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ale naturalne mają być?
ta sephorowa seria A. Lewandowskiej niestety nie jest naturalna... chociaż nie wiem, czy ona miała być taka czy tylko mi się zdawało
Może od kosmetyku zależy, bo sprawdzałam kilka składów i były ok.

Ja na BF planuje skromnie tylko kilka kosmetyków kupić. Jakiś balsam do ciała, olejek lub balsam do demakijażu, korektor pod oczy jak by była promo na Pixie (niestety nie mam pomysłu już na naturalne korektory... Madara wypuściła kolorówkę i jest też korektor, ale na filmie u Czarszki widziałam, że krycie chyba słabe). No i może krem pod oczy jak się zdecyduję na coś. Ale chyba odpuszczę Koi. Jakoś nie porwał mnie na tyle, żeby wydać stówę.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 08:34   #3381
kabusia
Raczkowanie
 
Avatar kabusia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 413
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Ja na BL planuje tylko popłynąć z the ordinary. Maja -23% przez cały miesiąc
kabusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 08:37   #3382
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Ja jeszcze nie wiem co kupię na BF. Zobaczę jakie będą oferty.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 08:42   #3383
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez kabusia Pokaż wiadomość
Ja na BL planuje tylko popłynąć z the ordinary. Maja -23% przez cały miesiąc
o a czy to w którymś polskim sklepie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:14   #3384
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Może od kosmetyku zależy, bo sprawdzałam kilka składów i były ok.



Ja na BF planuje skromnie tylko kilka kosmetyków kupić. Jakiś balsam do ciała, olejek lub balsam do demakijażu, korektor pod oczy jak by była promo na Pixie (niestety nie mam pomysłu już na naturalne korektory... Madara wypuściła kolorówkę i jest też korektor, ale na filmie u Czarszki widziałam, że krycie chyba słabe). No i może krem pod oczy jak się zdecyduję na coś. Ale chyba odpuszczę Koi. Jakoś nie porwał mnie na tyle, żeby wydać stówę.


A bareMineral?
Mam i super kryje, pięknie sie wtapia i nie podkreśla zmarszczek
Trzyma sie cały dzien.

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kabusia Pokaż wiadomość
Ja na BL planuje tylko popłynąć z the ordinary. Maja -23% przez cały miesiąc


A mnie nie ciągnie jakoś do tych kosmetykow



Beeets a Ty planujesz cos kupić na BF?


Ja z kosmetykow nic ale polujemy na nowe iPady Apple dla dzieci pod choinkę.
Zobaczę moze szczotkę prostująca ale najpierw poczytam czy nie ma tańszego zamiennika który jest rownież dobry

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2019-11-06 o 09:15
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:14   #3385
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Mon Cherry, Ja nic nie kupuję na Black Friday. Oszczędzam
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:16   #3386
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Mon Cherry, Ja nic nie kupuję na Black Friday. Oszczędzam


Ja z kosmetykow tez
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:25   #3387
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87308293]Ja z kosmetykow tez [/QUOTE]

a co kupujesz na BF? Jakieś ubranie?

Ja właśnie wykończyłam krem Tautropfen. Jeden z lepszych kremów w całym moim życiu. Miałam go równo 2 miesiące.
https://www.ecco-verde.pl/tautropfen...zy-z-rokitnika
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:32   #3388
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a co kupujesz na BF? Jakieś ubranie?



Ja właśnie wykończyłam krem Tautropfen. Jeden z lepszych kremów w całym moim życiu. Miałam go równo 2 miesiące.

https://www.ecco-verde.pl/tautropfen...zy-z-rokitnika


Edytowałam post wyżej zanim odpowiedziałaś mi na pytanko z tego postu


Polujemy na nowe iPady z Apple dla dzieci.
I moze zobaczę cenę szczotki prostującej. Ale poczytam tez o tańszych zamiennikach
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:35   #3389
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87308353]Edytowałam post wyżej zanim odpowiedziałaś mi na pytanko z tego postu

Polujemy na nowe iPady z Apple dla dzieci.
I moze zobaczę cenę szczotki prostującej. Ale poczytam tez o tańszych zamiennikach [/QUOTE]

to udanego polowania

Ja planuję zużyć wszystko co mam z kosmetyków. Dopiero wtedy kupować. Oby mi się udało, bo tonę w zapasach.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:40   #3390
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to udanego polowania

Ja planuję zużyć wszystko co mam z kosmetyków. Dopiero wtedy kupować. Oby mi się udało, bo tonę w zapasach.


Nie toniesz masz mało tego
Ja mam mały sklepik

Dzieki za kciuki przydadzą sie.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-15 15:45:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:12.