Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-20, 20:39   #931
kasienia2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Dot.: idealny podkład do cery trądzikowej?

nie zgadzam się normateint vichy to badziewie mam problem z trądzikiem a ten odkład pogorszył moją cerę ,bo jednak zatyka pory (ma składnik komedogenny ALGAE EXTRACT!!!!!!!!!!!!)PO POSMAROWANIU NIM TWARZY W DZIEŃ WIECZOREM MIAŁAM MNÓSTWO NOWYCH ROPNYCH PRYSZCZY SZOK!!!!
kasienia2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-22, 18:30   #932
Uprising_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej, mam pytanie odnośnie podkładu który byłby dla mnie dobry.

Mam 16 lat, cerę mieszaną, gdzieniegdzie niedoskonałości i zaczerwienienia . Chciałabym kupić jakiś lekki podkład, co polecacie? Myślałam nad tymi : http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...odej-skory.htm , http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...d-matujacy.htm

który lepszy? a może macie jakieś inne propozycje?
Uprising_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 18:48   #933
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: rumień - jaki podkład? jak ukryć?

Po wakacjach nadchodzi czas powrotu mojego podkładu na stałe. Ostatnio był to Maybelline Affinitone, który niedługo się mi skończy. I teraz mam problem, bo same wiecie ile w drogeriach jest różnych cudów. Paniom w Sephorze już nie ufam od czasu doradzenia mi ich tłustego, wcale nie kryjącego podkładu!
Pierwsza myśl -> Revlon! Wyleczyłam się po obejrzeniu buteleczki, bo niestety rano się koszmarnie spieszę
Kolejny pomysł -> Lasting Performance, o którym myślę od roku, ale wciąż waham się czy aby nie za mocny, albo nie za suchy
Mam 17 lat więc chcę żeby ukrył moje koszmarne cienie pod oczami, a także wyrównał fakturę i kolor skóry (czerwona na policzkach i nosku, coś w rodzaju mikroskopijnych piegów na całej buzi) bez komicznego efektu. Na dodatek od zawsze mam skórę suchą (a to odkryłam całkiem niedawno i na szczęście odstawiłam wszelkie 'młodzieżowe' specyfiki ^^). Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 23:37   #934
_Alessandra
Zakorzenienie
 
Avatar _Alessandra
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Świdnica.
Wiadomości: 6 069
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Uprising_ Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie odnośnie podkładu który byłby dla mnie dobry.

Mam 16 lat, cerę mieszaną, gdzieniegdzie niedoskonałości i zaczerwienienia . Chciałabym kupić jakiś lekki podkład, co polecacie? Myślałam nad tymi : http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...odej-skory.htm , http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...d-matujacy.htm

który lepszy? a może macie jakieś inne propozycje?
ja od siebie mogę Ci z ręką na sercu polecić Manhattan Mousse Make-Up - odkryłam go w wakacje i jestem nim zachwycona! leciutki, kryje to co trzeba(ja jeszcze wspomagam się wcześniej korektorem,ale u mnie to jest naprawdę tragedia z twarzą..) - kupiłam go specjalnie na wyjazd do Hiszpanii, bo wiadomo tam upały itp. i wtedy, gdy mi się na tym pobycie poprawił stan cery o niebo wręcz to używałam go bez korektora i zakrywał małe krostki i zaczerwienienie twarzy też Nie zatyka(a mam z tym ogromny problem zawsze) nie tworzy maski - tylko trzeba oszczędnie nakładać, naprawdę niewielka ilość w jego przypadku wystarczy, jest leciutki jak piórko, nie czuć go w ogóle na twarzy, nie matuje jakoś specjalnie, ale również się nie świeci, powiedziałabym, że jest to taki efekt typu delikatnego glow, zdrowej cery Są jednak 3 minusy - mały wybór odcieni, które bądź co bądź są ciemne(chyba, że będziesz mieszać z czymś jaśniejszym), podkreśla suche skórki(ale to jak większość tego typu podkładów, zwłaszcza musów) i przy dłuższym stosowaniu może wysuszać, więc potrzeba nawilżacza pod spód Tamtych dwóch nie stosowałam
__________________
14.08.2013 - England..

książkoholiczka


10.03.2009 - razem
_Alessandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 17:57   #935
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam, potrzebuje porady bo nie wiem jaki podkład mam kupić.
Mam cerę bardzo problematyczną: rozszerzone naczynka na pokiczkach, niedoskonałości, zaskórniki, blizny potrądzikowe. Na dodatek skóra miejscam łuszczy się przez maści które stosuje na trądzik. Interesuje mnie podkład z niskiej i średniej półki cenowej. Z góry dziękuje za pomoc
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:07   #936
jula4488
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: śląsk :D
Wiadomości: 11
GG do jula4488 Send a message via Skype™ to jula4488
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mam pytanie. Czy wy też zauważyłyście, że odcień 10 podkładu Maybelline Superstay jest ciemniejszy niż 30? Pytam, bo może mi sie wydaje, albo faktycznie tak jest, a jestem intensywnie zainteresowana kupnem tego podkladu. Czy podczas wizyty w drogerii mogłybyście looknąc? Dzięki
jula4488 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 19:13   #937
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez jula4488 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Czy wy też zauważyłyście, że odcień 10 podkładu Maybelline Superstay jest ciemniejszy niż 30? Pytam, bo może mi sie wydaje, albo faktycznie tak jest, a jestem intensywnie zainteresowana kupnem tego podkladu. Czy podczas wizyty w drogerii mogłybyście looknąc? Dzięki
Jak ja kupowałam swój Nude 21 to też mnie zdziwiło, że mniejsze numerki są ciemniejsze od tych wyższych, ale winę zwalałam na oświetlnie Rossmanowskie. Ale skoro y Ty tak mówisz, to może być prawda
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 11:21   #938
wallawalla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 94
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez wallawalla Pokaż wiadomość
Witam, potrzebuje porady bo nie wiem jaki podkład mam kupić.
Mam cerę bardzo problematyczną: rozszerzone naczynka na pokiczkach, niedoskonałości, zaskórniki, blizny potrądzikowe. Na dodatek skóra miejscam łuszczy się przez maści które stosuje na trądzik. Interesuje mnie podkład z niskiej i średniej półki cenowej. Z góry dziękuje za pomoc
up up
wallawalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 11:58   #939
IsabellexD
Raczkowanie
 
Avatar IsabellexD
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 410
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Szukam podkładu super hiper jasnego, średnio kryjącego do 100 złotych. Healthy mix nr.71 od Bourjois jest dla mnie za ciemny. Z góry dzięki
__________________
http://www.never-loook-back.blogspot.com
Fit and healthy lifestyle
IsabellexD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 12:06   #940
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez IsabellexD Pokaż wiadomość
Szukam podkładu super hiper jasnego, średnio kryjącego do 100 złotych. Healthy mix nr.71 od Bourjois jest dla mnie za ciemny. Z góry dzięki
klik
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 17:15   #941
jula4488
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: śląsk :D
Wiadomości: 11
GG do jula4488 Send a message via Skype™ to jula4488
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Czy podkład w musie jest dobry, odpowiedni, na jesień/zimę?

Edytowane przez jula4488
Czas edycji: 2010-09-04 o 17:16 Powód: pomyłka
jula4488 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 17:07   #942
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mnie straszliwie wysusza, zwłaszcza pod oczami... Do tłustej skóry powinien być ok, bo fajnie kryje.
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 22:09   #943
jestemwkropce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 51
Estee Lauder Double Wear vs Dermablend Vichy

Dziewczyny co wypada lepiej?
Zalezy mi na maksymalnym kryciu, pokrywam tylko policzki -mam tzw czerwone poliki. A moze lepiej jakis korektor na to klasc?

Zalezy mi takze na trwalosci..i mniej wiecej naturalnym efekcie. (o ile się da)

Chyba ze polecacie cos innego?
jestemwkropce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 08:32   #944
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej, długo poszukuje swojego koloru podkładu (bo cere mam raczej bezproblemową) ale jasną. Wczoraj Pani w Sephorze dobrała ma kolor 20 z pudru i fluidu matującego - ale się jeszcze zawahałam. Wolałabym coś co można kupić w normalnej drogerii i tu moje pytanie - czy warto zakupić taki zestaw( podkład + puder) w sephorze? czy zna któraś może jakiś odpowiednik tego odcienia w popularnych max factor itd. ?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 16:49   #945
bell321
Raczkowanie
 
Avatar bell321
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 165
Delikatny podkład

Własnie konczy mi sie podkład (Rimmel Recover) i jestem w trakcie poszukiwań. Ten poprzedni jest ok. Jestem zadowolona, ale chce wyprobowac inne. Tak wiec szukam lekkiego podkładu, odpowiedniego dla młodej cery (16 lat) moglby byc rozswietlajacy, nie musi byc matujacy. Nie amm problemow ze skora a od podkładu wymagam jedynie tego, aby wyrownał mi koloryt skory, aby byla jednolita, bez efektu maski. Jesli chodzi o przedzial cenowy to tak okolo 30 do 40zł.
Podsumowując: lekki, rozswietlajacy, bardzo delikany efekt matu, dłuugo sie trzymajacy (min 8 h!!!), nie podrazniajacy, naturalny.
Mam skore sucha i sklonna do podraznien.
Aha i nie chce kremu koloryzujacego nivea itp
jakie podklady polecacie??
z gory dzieki )
__________________
'94

2010 Lloret de Mar
2011 Złote Piaski
2012 Złote Piaski
bell321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-09, 23:59   #946
paulakocol
Przyczajenie
 
Avatar paulakocol
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Hej, długo poszukuje swojego koloru podkładu (bo cere mam raczej bezproblemową) ale jasną. Wczoraj Pani w Sephorze dobrała ma kolor 20 z pudru i fluidu matującego - ale się jeszcze zawahałam. Wolałabym coś co można kupić w normalnej drogerii i tu moje pytanie - czy warto zakupić taki zestaw( podkład + puder) w sephorze? czy zna któraś może jakiś odpowiednik tego odcienia w popularnych max factor itd. ?

Podkłady "firmowe" sephory są bardzo fajne-szczególnie te matujące. Ja sama używałam jednego z nich i byłam bardzo zadowolona. Był lekki i idealny do cery bezproblemowej, dawał satynowe wykończenie. Z pewnością mogę go polecić
Zestaw puder+podkład to na pewno dobry zakup a akurat kosmetyki do twarzy marki Sephora są całkiem niezłe, co prawda niestety nie najtańsze, ale da się to przeboleć
Ze wszystkich podkładów, które przetestowałam mam swoich trzech faworytów i właśnie wśród nich znajduje się podkład matujący z Sephory
Pozdrawiam
paulakocol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 06:44   #947
atilda
Raczkowanie
 
Avatar atilda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 141
Do suchoskórowców

Witajcie!

Chciałabym zasięgnąć opini osób o suchej skórze- wybrałam sobie dwa podkłady, który będzie lepszy? bardziej nawilżający nie będzie podkreślał suchych skórek a do tego dobrze krył!

Maybelline Creamy Foundation czy Astor Mineral Match w pędzlu?

Z góry dziękuję za odpowiedzi! i srdecznie pozdrawiam!
atilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:11   #948
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Do suchoskórowców

Maybelline wysusza, Astor nie wiem nie uzywalam, ale widzialam wiele pozytywnych opinii, wiec moze i Tobie podpasuje
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 11:31   #949
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Do suchoskórowców

Kwc
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-10, 12:59   #950
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Do suchoskórowców

Astor się nie nadaje do suchej skóry, ten Maybelline jest niby do suchej i normalnej, ale nie używałam więc nie powiem nic na jego temat.

Mam sucha skore i od siebie mogę polecić:
1. Bourjois 10 Hours Sleep Effect- efekt słabego krycia
2. Podkład nawilżający z Body Shopu- raczej lekkie krycie, ale piękny jasny kolor, nie wysusza nic a nic. Nawilża niczym krem.
3. Revlon Colorstay do suchej i normalnej skóry- ale to już konkretnie krycie. Ukryje prawie wszystko!

To 3 moich faworytów. Zawsze w kosmetyczce

Edytowane przez 0luuun
Czas edycji: 2010-09-10 o 13:00
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 13:03   #951
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Delikatny podkład

Bourjois 10 Hours Sleep Effect. Leciutkie krycie, własciwie jedynie ujednolica koloryt, ładne odcienie, nie wysusza, nie podkreśla skórek, u mnie wytrzymuje cały dzień, lekko nawilża. Bardzo polecam, to mój ulubiony podkład na "lepsze" dni. Cena standardowa ok 55 zł, ale często jest w promocji, ostatnio widziałam go w Rossie za 39 zł.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 13:30   #952
patus911
Raczkowanie
 
Avatar patus911
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 64
Dot.: Estee Lauder Double Wear vs Dermablend Vichy

ja tez prosze o rade
patus911 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:09   #953
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Delikatny podkład

Kurcze ja w twoim wieku nie wiedziałam że istnieje coś takiego jak fluid no ale skoro Ty go potrzebujesz to mogę Ci polecić Rimmel Lasting Finish 16h Tym bardziej że najjaśniejszy kolor czyli 101 jest naprawde odpowiedni dla bladziochów ale nie wiem czy nim jesteś ;> ..w każdym razie kryje w sam raz(u mnie maskuje drobne zaczerwienienia) Ogólnie ujednolica koloryt też nie mam problemów z cera wiec oczekuje od podkładu tego co Ty Sróbuj go tym bardziej że twój poprzednik z którego byłaś zadowolona to równiez Rimmel.
edit: acha! i przedział cenowy Podkład nie nalezy do drogich Koszt ok 26zł w promocji nawet za 21
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2010-09-10 o 14:11
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 14:21   #954
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Delikatny podkład

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Kurcze ja w twoim wieku nie wiedziałam że istnieje coś takiego jak fluid no ale skoro Ty go potrzebujesz to mogę Ci polecić Rimmel Lasting Finish 16h Tym bardziej że najjaśniejszy kolor czyli 101 jest naprawde odpowiedni dla bladziochów ale nie wiem czy nim jesteś ;> ..w każdym razie kryje w sam raz(u mnie maskuje drobne zaczerwienienia) Ogólnie ujednolica koloryt też nie mam problemów z cera wiec oczekuje od podkładu tego co Ty Sróbuj go tym bardziej że twój poprzednik z którego byłaś zadowolona to równiez Rimmel.
edit: acha! i przedział cenowy Podkład nie nalezy do drogich Koszt ok 26zł w promocji nawet za 21
Ej, przecież ten podkład robi machę prawie taką jak Revlon.(tylko, że revlon dużo lepiej wygląda na twarzy, nie jest tak widoczny) On jest bardzo mocno kryjący. MOIM ZDANIEM, to nie jest odpowiedni podkład dla młodej 16 letniej dziewczyny, która sama piszę, że nie ma za wiele do ukrycia.

Mam 24 lata, skórę w średnim stanie, troche blizn, trochę zaczerwien, nie jest idealna w każdym razie i szczerze mówiąc nawet dla mnie był za kryjący i za widoczny na twarzy.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:39   #955
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Do suchoskórowców

Ja odradzam Ci mus! Nie jest dobry dla suchej skóry, próbowałam.
Stan twarzy : opłakany.
Co do Astora, szczerze mówiąc nie jestem przekonana.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 15:43   #956
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Delikatny podkład

A może coś w rodzaju kremu koloryzującego?
Nivea Visage Young chyba taki ma.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 16:11   #957
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Delikatny podkład

Cytat:
Napisane przez 0luuun Pokaż wiadomość
Ej, przecież ten podkład robi machę prawie taką jak Revlon.(tylko, że revlon dużo lepiej wygląda na twarzy, nie jest tak widoczny) On jest bardzo mocno kryjący. MOIM ZDANIEM, to nie jest odpowiedni podkład dla młodej 16 letniej dziewczyny, która sama piszę, że nie ma za wiele do ukrycia.

Mam 24 lata, skórę w średnim stanie, troche blizn, trochę zaczerwien, nie jest idealna w każdym razie i szczerze mówiąc nawet dla mnie był za kryjący i za widoczny na twarzy.
"Ej"..
dla mnie on żadnej machy jak to nazwałaś nie robi Kryje to co powienien Moja cera nie jest problematyczna ale lubie mieć cere nieskazitelną a dzieki temu podkładowi udaje mi się taki efekt uzyskać (tym bardziej że ma formułę mineralną) Na kwc ma dobre opinie Każdy ma swoje zdanie Rozumiem
Ja od siebie bardzo polecam ten podkład Po wycofaniu słynnej Kolastyny musiałam znalezc zamiennik i właśnie Rimmel nim jest
Zgadzam się z Tobą jednak że dla 16latki może być to zbyt kryjący podkład bo w tym wieku nie widze wogóle potrzeby uzywania fluidów..
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )

Edytowane przez judge
Czas edycji: 2010-09-10 o 16:19
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-10, 18:39   #958
akena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: To tu to tam ;) Mc / Rz
Wiadomości: 62
Dot.: Do suchoskórowców

ja również mam suchą skórę i cały czas poszukuje podkładu idealnego , obecnie używam na zmiane Max FActor LASTING PERFORMANCE i tak jak poleca oluun Revlon Colorstay do suchej i normalnej skóry, natomiast z Maybelline nie polecam żadnego podkładu
__________________
Seks powinien być przed pierwszą randką, żeby było wiadomo czy warto na nią iść.

strach się bać ->55->50
26.02.2011 - I FAZA = -3,5 kg
1.03.2011 - II FAZA -?
17.03.2011 - 57,9 jeszcze troszkę


akena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 10:53   #959
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: Do suchoskórowców

jestemwkropce na policzki powinien być ok Dermablend Vichy, chyba że masz bardzo tłustą skórkę to się bedziesz świecić i może troszkę zapchać.

Dziewczyny, ale dlaczego nie używać fluidów w młodym wieku? Niestety nie każdy nie ma sińców pod oczami, naczyniek i innych tego typu. Grunt żeby kosmetyk dobrze dobrać i nie startować od Colorstaya czy Dermablendu, a niestety większość ludzi na tym forum stara mi się wcisnąć któryś z nich, choć ja kategorycznie odmawiam takiego krycia ;D
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-12, 12:46   #960
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Do suchoskórowców

Znaczy... obecnie podkłady nie są tak szkodliwe jak kiedyś. Dodaje się do nich dużo substancji, które chronią skórę (mrozy,wiatr,zanieczyszcz one powietrze).

Każda cera na długotrwałe używanie takiego kosmetyku reaguje inaczej - niektórym po kilku latach stosowania nie dzieje się nic, inne np. szarzeją.

Przede wszystkim podkłady kryjące - są barierą dla skóry utrudniającą lub całkowicie uniemożliwiającą oddychanie skóry i wydalanie sebum.

Dla nastolatek najbardziej odpowiednie są lekkie, delikatne kremy koloryzujące/ tonujące.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.