Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-07, 23:14   #1111
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: kryjacy podklad nawilzajacy

No wlasnie, nie byloby tego watku i setek innych, gdyby kazdy odpowiadał tak chamsko...

Tez szukam takiego podkładu.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 11:20   #1112
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny jeśli szukacie podkładu o takich wymaganiach jak pisała właśnie koleżanka wyżej to najprawdopodobniej może sprawdzić sie wam ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,27951,16h-mineral-match-podklad-mineralny-w-pedzlu.html
Sama jeszcze nie próbowałam,ale ma dobre opinie,dziewczyny go polecają bo dobrze kryje,rozświetla i podkreśla skórek.
Kiedyś wzięłam na palec kropelkę z testera i wydawał się właśnie taki gęstawy.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 15:00   #1113
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeśli szukacie podkładu o takich wymaganiach jak pisała właśnie koleżanka wyżej to najprawdopodobniej może sprawdzić sie wam ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,27951,16h-mineral-match-podklad-mineralny-w-pedzlu.html
Sama jeszcze nie próbowałam,ale ma dobre opinie,dziewczyny go polecają bo dobrze kryje,rozświetla i podkreśla skórek.
Kiedyś wzięłam na palec kropelkę z testera i wydawał się właśnie taki gęstawy.
właśnie tydzień temu kupiłam ten podkład. jest REWELACYJNY, u mnie sprawdza sie idealnie
mam suchą skórę, a ten nie podkreśla skórek. ma mikrodrobinki, które fajnie rozświetlają buźkę ma fajne kolorki ten podkład, znalazłam coś dla siebie. jest zadowolona i polecam
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:05   #1114
Aliseja
Rozeznanie
 
Avatar Aliseja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 522
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ech dziewczyny tylko prosze zeby mnie nie ochrzanić ,ale naprawde szukałam. Szukam fluidu który maxymalnie zakryje trądzik. Naprawde szukalam juz w kwc itd. ale są rozne skrajne opinie, a niedawno sie tak przejechałąm na Revlonie kupiłam a okazalo sie ze nic totalnie mnie nie kryje. Zastanawiam sie nad Dermacolem ,ale już sama nie wiem ;/
Aliseja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:42   #1115
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dermacol kryje zdecydowanie lepiej, jest taki fajny gęsty. Przykrył nawet moje cienie pod oczami!
Tylko pamiętaj, że on nie matuje... To chyba jedyna jego wada.
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:58   #1116
Ashley84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

co do podkładów to preferuje kosmetyki apteczne od jakiegos czasu stosuje unifianec (jakos tak to sie pisze ) z la roch i swietnie sie sprawca na cerze mieszanej. doradzila mi go farmaceutka w aptece na karmelickiej - Bobilewicz. Najpierw dostałam kilka probek a pozniej wspolnie wybralysmy najlepsze. Polecam
Ashley84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:21   #1117
awokado22
Raczkowanie
 
Avatar awokado22
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: województwo łódzkie:)
Wiadomości: 60
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej dziewczyny chcialabym was prosic o rade w wyborze odpowiedniego podkladu.
Konczy mi sie podklad w musie loreala i chcialabym przerzucic sie na cos innego, co by nie wysuszalo mojej buzki.
Do tej pory uzywalam podkladow matujacych astora( mattitude, ten mineralny w pedzlu nawet ten perfect stay) i loreala (true match minerals i tego w musie matte morphose).
Mam wrazenie, ze nadmierne uzywanie podkladow matujacych wysuszylo mi buzke, bo jak nakladam podklad matujacy to musze uwazac bo szybko robia sie suche skorki na czole, nosku i przy brwiach mimo tego, ze dobrze nawilzam skore kremem nawizlajacym garniera na sucha skore.
Nie wiem co robic, kupuje dobre podklady i nie chcialabym wyrzucic kasy w bloto i zeby sie okazalo, ze ten podklad sie dla mnie nie nadaje.
Przedtem mialam cere, ktora miala tendencje do przetluszczania sie w strefie T.
Teraz natomiast zauwazylam, ze te partie sa przesuszone.
Kolezanka dala mi na wybrobowanie podklad manhatanu ale byla porazka, bo jeszce bardziej uwydatnial suche skorki na czole, ze musialam zmywac make-up.
I teraz stoje przed dylematem kupna nowego podkladu.
Pamietam, ze 1,5 roku temu az uzylam tego podkladu mineralnego z maybelline ale po nim po 2 godzinach swiecila mi sie buzka, nie wiem jak teraz bedzie.
A mieszkam w malej miejscowosci i w drogerii wybor ogranicza sie jedynie do podkladow: astora, maybelline,l'oreala, max factora i kobo.
Nie wiem czy lepiej zainwestowac wiecej i kupic podklad w sephorze??
Mialam kiedys probke smashboxa i moj chlopak jak mnie w nim zobaczyl to oczom nie wierzyl ale on kosztuje 180 zl bo sprawdzalam na wizazu. I po nim nie mialam suchych skorek, skora byla odzywiona i promienna.
A moze znacie jakis tanszy odpowiednik?? co byscie zrobily na moim miejscu??
Bo pewnie jak pojde do drogerii to pani mi zaproponuje: dream satin liquid maybelline lub ten mineralny badz z lirene.
Z gory dziekuje za rady
awokado22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 19:15   #1118
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez awokado22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chcialabym was prosic o rade w wyborze odpowiedniego podkladu.
Konczy mi sie podklad w musie loreala i chcialabym przerzucic sie na cos innego, co by nie wysuszalo mojej buzki.
Do tej pory uzywalam podkladow matujacych astora( mattitude, ten mineralny w pedzlu nawet ten perfect stay) i loreala (true match minerals i tego w musie matte morphose).
Mam wrazenie, ze nadmierne uzywanie podkladow matujacych wysuszylo mi buzke, bo jak nakladam podklad matujacy to musze uwazac bo szybko robia sie suche skorki na czole, nosku i przy brwiach mimo tego, ze dobrze nawilzam skore kremem nawizlajacym garniera na sucha skore.
Nie wiem co robic, kupuje dobre podklady i nie chcialabym wyrzucic kasy w bloto i zeby sie okazalo, ze ten podklad sie dla mnie nie nadaje.
Przedtem mialam cere, ktora miala tendencje do przetluszczania sie w strefie T.
Teraz natomiast zauwazylam, ze te partie sa przesuszone.
Kolezanka dala mi na wybrobowanie podklad manhatanu ale byla porazka, bo jeszce bardziej uwydatnial suche skorki na czole, ze musialam zmywac make-up.
I teraz stoje przed dylematem kupna nowego podkladu.
Pamietam, ze 1,5 roku temu az uzylam tego podkladu mineralnego z maybelline ale po nim po 2 godzinach swiecila mi sie buzka, nie wiem jak teraz bedzie.
A mieszkam w malej miejscowosci i w drogerii wybor ogranicza sie jedynie do podkladow: astora, maybelline,l'oreala, max factora i kobo.
Nie wiem czy lepiej zainwestowac wiecej i kupic podklad w sephorze??
Mialam kiedys probke smashboxa i moj chlopak jak mnie w nim zobaczyl to oczom nie wierzyl ale on kosztuje 180 zl bo sprawdzalam na wizazu. I po nim nie mialam suchych skorek, skora byla odzywiona i promienna.
A moze znacie jakis tanszy odpowiednik?? co byscie zrobily na moim miejscu??
Bo pewnie jak pojde do drogerii to pani mi zaproponuje: dream satin liquid maybelline lub ten mineralny badz z lirene.
Z gory dziekuje za rady
Też mam ostatnio problem z przesuszającą się cerą.

Ja ci polecam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...on.html&next=1 mnie nie wysuszał, a buzia wyglądała jednolicie. Nie widać go było na twarzy. Nie matuje jakoś super ale jak przyprószysz pudrem będzie ok.
Teraz używam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...on.html&next=1 i jestem naprawdę miło zaskoczona. Buzia nie jest ściągnięta, cera wygląda jednolicie.
Dużo osób poleca też Bourjois Healthy Mix.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:33   #1119
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Też mam ostatnio problem z przesuszającą się cerą.

Ja ci polecam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...on.html&next=1 mnie nie wysuszał, a buzia wyglądała jednolicie. Nie widać go było na twarzy. Nie matuje jakoś super ale jak przyprószysz pudrem będzie ok.
Teraz używam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...on.html&next=1 i jestem naprawdę miło zaskoczona. Buzia nie jest ściągnięta, cera wygląda jednolicie.
Dużo osób poleca też Bourjois Healthy Mix.
ja czytałam opinie że Healthy Mix nie jest zbyt kryjący
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:48   #1120
0luuun
Zadomowienie
 
Avatar 0luuun
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 192
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Też mam ostatnio problem z przesuszającą się cerą.

Ja ci polecam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...on.html&next=1 mnie nie wysuszał, a buzia wyglądała jednolicie. Nie widać go było na twarzy. Nie matuje jakoś super ale jak przyprószysz pudrem będzie ok.
Teraz używam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...on.html&next=1 i jestem naprawdę miło zaskoczona. Buzia nie jest ściągnięta, cera wygląda jednolicie.
Dużo osób poleca też Bourjois Healthy Mix.
Mi HM z Bourjois jeszcze bardziej przesuszył buzię. Jak ktoś nie ma problemów z cerą to polecam 10Hours Effect, też od B.
0luuun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:05   #1121
karoline3ek
Zadomowienie
 
Avatar karoline3ek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 258
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny to ja też proszę o poradę
Otóż moja twarz rano wygląda idealnie, wypoczęta, bez widocznych plam, bez zaczerwienienia...
Natomiast po posmarowaniu jej podkładem obojętnie jakim ( obecnie lasting finish rimmel) i po godzinie mam jakąś masakrę
Suche skórki, czerwone plamy, świecę się jak choinka...
Używałam już wielu podkładów : revlon, rimmel, maybelline, avon, oriflame...
Mam tylko dwa wymagania : żeby dobrze współgrał z filtrem 50+ iwostinu (używam effaclara K z La Roche więc filtry są konieczne) i krył
karoline3ek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 13:14   #1122
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
znalezienie podkładu w takim ładnym beżowym odcieniu - GRANICZY Z CUDEM ;x

http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fr...htm#864763.jpg


od 2 lat szukam i nie moge znaleźć
hmm mialas moze true match w3 loreal?
Ja kupilam go sobie niedawno bo wydawal sie jasny.
Jak wrocilam do domu to myslalam ,ze zwymiotuje byl tak pomaranczowy !!

Moja kolezanka malowała sie nim na impreze i wyszedl ladny (taki jak ze zdj)
uzyla tez pudru z rimmela jasniejszego..

Tyle ,ze ja jestem bardzo blada ,a ona normalna
pewnie dlatego
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 15:11   #1123
magnolia113
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 373
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Healthy mix to dla mnie nieporozumienie... Z mojej buzi znika po godzinie, a do tego czasu i tak mało co daje, choć nie mam dużych problemów z cerą
magnolia113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 15:47   #1124
semi11
Przyczajenie
 
Avatar semi11
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 28
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ja polecam podkład Revlon,dla mnie idealny,świetnie kryje.
__________________
I don't wanna miss one smile I don't wanna miss one kiss.

6.12.2007 r.
semi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 12:54   #1125
POPIELICA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Podkład Revlon Colorstay, Max Factor Lasting Performance czy Vichy Dermablend?

Witam Jestem tutaj nowa Jednak już od bardzo dawna przeglądam forum, głównie wtedy, gdy mam zamiar kupić jakiś kosmetyk. Nie lubię kupować czegoś "w ciemno", dlatego fajnie czasem jest poczytać opinię innych Wizażanek i często uniknąć wyrzucenia pieniędzy w błoto za kiepski kosmetyk

ale do rzeczy... Interesuje mnie obecnie zakup dobrego, mocno kryjącego, ale też jednocześnie w miarę "naturalnego", czyli bezpiecznego podkładu. Skupiam się głównie na tych trzech podkładach, jak w temacie, czyli Revlon Colorstay, Max Factor Lasting Performance lub Vichy Dermablend (a właściwie interesuje mnie raczej korekt miejscowy Vichy Dermablend). Przejrzałam już chyba wszystkie opinie i recenzje tych produktów jednak mnie bardziej interesuje recenzja porównawcza tych trzech podkładów. Może ktoś z Was Drogie Wizażanki miał kiedyś wszystkie te trzy podkłady, co mogłybyście o nich powiedzieć, które sprawdziły się pod kątem krycia, które nie uczulają, itd.? Dodam że mam cerę mieszaną/tłustą, i od kilku już lat męczę się z trądzikiem. Bardzo zależy mi żeby moja twarz wyglądała ładnie, a wiem że dobry podkład kryjący lub też korektor mogą zdziałać cuda Proszę o pomoc i recenzję porównawczą

Dodam jeszcze, że wypróbowałam już chyba większość podkładów z różnych marek, ale głównie Maybelline, Astor, Lirene oraz jeden apteczny Pharmaceris, ale żaden nie spełniał moich oczekiwań, to znaczy krycie nigdy nie było rewelacyjne ani satysfakcjonujące. Przyznam również że nie znam zbytnio podkładów z takich Perfumerii jak Sephora czy Douglas, gdyż nawet jak tam wejdę to i tak nie wiem czego warto szukać, gdyż nigdy nie kupowałam nic w takich Drogeriach. Pozdrawiam
POPIELICA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 14:09   #1126
sante
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 359
Dot.: Podkład Revlon Colorstay, Max Factor Lasting Performance czy Vichy Dermablend?

nie miałam szczęścia testowania tych kosmetyków,też nie lubię wydawać w ciemno kasy,dlatego zawsze proszę o próbkę kosmetyku.Dostaniesz w każdej porządnej drogerii i aptece.
sante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 16:49   #1127
Jezebeth
Wtajemniczenie
 
Avatar Jezebeth
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 417
Dot.: Podkład Revlon Colorstay, Max Factor Lasting Performance czy Vichy Dermablend?

Witaj,
tak się składa,że używałam wszystkich podkładów które wymieniłaś . najlepsze krycie (moim zdaniem) zapewnia dermablend. ale niestety nie wygląda w 100% naturalnie. najlepszy efekt idealnej cery dał mi Revlon ,ale niestety zapchał niemiłosiernie buźkę i musiałam się leczyć u dermatologa na chwilę obecną używam Lasting i jestem zadowolona. trzeba jednak dobrze nawilżyć buzię przed nałożeniem podkładu i efekt jest na prawdę super
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1237041
Perfumowa wymiana, zapraszam
Jezebeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 16:51   #1128
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Podkład Revlon Colorstay, Max Factor Lasting Performance czy Vichy Dermablend?

A KWC przeglądałaś? Są tam recenzje wszystkich podkładów, które wymieniłaś
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 16:59   #1129
POPIELICA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Dot.: Podkład Revlon Colorstay, Max Factor Lasting Performance czy Vichy Dermablend?

tak, widziałam że na KWC jest recenzja tych podkładów, ale oczywiście osobno. Mnie zależało żeby ktoś kto stosował te trzy podkłady napisał recenzję porównawczą. Wiesz, który lepiej się sprawdził i który bardziej ktoś poleca. Widziałam na youtube podobne recenzje i są bardzo pomocne...

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Jezebeth Pokaż wiadomość
Witaj,
tak się składa,że używałam wszystkich podkładów które wymieniłaś . najlepsze krycie (moim zdaniem) zapewnia dermablend. ale niestety nie wygląda w 100% naturalnie. najlepszy efekt idealnej cery dał mi Revlon ,ale niestety zapchał niemiłosiernie buźkę i musiałam się leczyć u dermatologa na chwilę obecną używam Lasting i jestem zadowolona. trzeba jednak dobrze nawilżyć buzię przed nałożeniem podkładu i efekt jest na prawdę super
Dziękuje ci bardzo za odpowiedź Tak właśnie podejrzewam, że te podkłady które są mocno kryjące będą też mocno zapychać, a więc mój "trądzikowy problem" może się pogarszać A powiedz mi jeszcze, używałaś może korektora miejscowego Vichy dermablend, takiego w formie fluidu? Dzięki
POPIELICA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 17:09   #1130
POPIELICA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Question Czy podkład mocno kryjący musi zawsze zapychać cerę?

hej dziewczyny, mam pytanie czy waszym zdaniem każdy podkład kryjący, nawet ten z wyższej półki, zawsze po pewnym czasie lub nawet od razu "zapycha" cerę i znacznie pogarsza jej stan? Mam cerę mieszaną/tłustą, niestety mam też trądzik i szukam mocno kryjącego podkładu. Myślę jednak że jest to koło zamknięte, to znaczy że skoro mam trądzik to chce go zakryć podkładem, i szukam mocno kryjącego, ale ten zaś ze względu na to że właśnie jest mocno kryjący, będzie "zapychał cerę" więc krost będzie więcej. To takie błędne koło... Dodam jeszcze że pewnie myślicie że powinnam najpierw wyleczyć cerę, jednak już wielu rzeczy próbowałam. Nie mam jakiegoś strasznego tego trądziku, krosty mam głównie w okolicach żuchwy i szyi ale i tak sprawia mi to problem
POPIELICA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 17:19   #1131
oineso
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 163
Dot.: Czy podkład mocno kryjący musi zawsze zapychać cerę?

Mój sposób: najpierw kuracja "acne derm" a później podkład revlon colorstay- mnie nie zapycha a mam do tego spore tendencje.
oineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 17:49   #1132
POPIELICA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Dot.: Czy podkład mocno kryjący musi zawsze zapychać cerę?

Cytat:
Napisane przez oineso Pokaż wiadomość
Mój sposób: najpierw kuracja "acne derm" a później podkład revlon colorstay- mnie nie zapycha a mam do tego spore tendencje.
Acne derm? Hmm... a co to takiego? Chyba nie stosowałam, nie pamiętam. Obecnie stosuje tylko żel do mycia twarzy Flos Lek lub Pharmaceris i korektor punktowy. Próbowałam już masę produktów leczniczych na trądzik, ale było to mało skuteczne i szybko się zniechęcałam... Dzięki za odpowiedź
POPIELICA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 20:30   #1133
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Podkład Revlon Colorstay, Max Factor Lasting Performance czy Vichy Dermablend?

Porównując Revlon i MF to w moim przypadku MF nie robił nic tzn. nie krył odpowiednio natomiast właził w pory co wyglądało beznadziejnie i po kilku godzinach spływał z twarzy. Natomiast Revlon jest ok, krycie ma super i makijaż wytrzymuje cały dzień z niewielką poprawką. Jest bardziej "tępy" w nakładaniu niż MF. Dermablendu nie używałam więc się nie wypowiem na jego temat.
Jeżeli możesz wydać więcej pieniędzy to polecam ci Estee Lauder Double Wear ja obecnie go stosuję i jestem bardzo zadowolona. Jest podobny w kryciu do Revlona natomiast ma lżejszą konsystencję i jest trwały. Cena to ok 160 zł , mimo to uważam że jest wart swojej ceny - jest bardzo wydajny
Z innych podkładów możesz wypróbować ; Clarins Everlasting Foundation lub Coco Chanel Mat Lumiere. Polecam najpierw zdobyć próbki i przetestować kosmetyk bo to co jednym odpowiada dla drugich może być beznadziejne

Edytowane przez Nanusia76
Czas edycji: 2011-01-21 o 20:49 Powód: ;)
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 21:18   #1134
POPIELICA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Question Na które podkłady w Sephorze lub Douglasie warto zwrócić uwagę?

Hej dziewczyny. Mam pytanie, ze względu na to iż najczęściej kupuje podkłady w Rossmanie lub Naturze, więc nie mam rozeznania jakie podkłady których nie znajdę w tych drogeriach, mogłabym znaleźć w Sephorze lub Douglasie? Doradźcie mi proszę jakie podkłady kryjące można znaleźć w tych Perfumeriach? Opiszcie mi je troszkę, jak spełniają swoją funkcję, i jaką mają cenę? Wybieram się właśnie w najbliższych dniach do Sephory lub Douglasa i chciałabym mieć już pewne rozeznanie. Perfumerie te są dużymi sklepami, jest tam dużo różnych marek, a ja osobiście kiepsko orientuje się w tych markach i jak wchodzę do takiej Perfumerii szybko zdezorientowana wychodzę . Dodam tylko że mam już opinie na temat MF i Revlona więc za te dziękuje, chodzi mi o inne marki, słyszałam np. o podkładzie Clinique ale szczerze mówiąc nie testowałam go... Doradźcie coś proszę Pamiętajcie że chodzi mi o duże krycie Na tym mi w podkładach zależy Dzięki

Edytowane przez POPIELICA
Czas edycji: 2011-01-21 o 21:20
POPIELICA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 21:29   #1135
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Czy podkład mocno kryjący musi zawsze zapychać cerę?

ja stosowalam antybiotyki wszelakiej masci, rozne zele, preparaty, nic nie pomoglo. tradzik jest, moze nie traumatyczny, sporo gul podskornych, masa wągrow, ropne nacieki tez ale mniej dokuczliwe, nic nie pomoglo, z wiekiem troche przeszlo i tyle.

uzywam revlona colorstay, korektowa w sloiku inglota, szukam jeszcze dobrego pudru, zalatwia to sprawę dosc dobrze. ale boje sie czy wiecej wagrow nie mam przez revlona :/
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 21:32   #1136
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Czy podkład mocno kryjący musi zawsze zapychać cerę?

Jako osoba z trądzikiem (mały bo mały, ale zawsze) polecam ci dermatologa. A co do szybkiej skuteczności - to prawie niemożliwe : ( trądzik leczy się LATAMI.
Acne derm sama nie polecam, nic mi nie pomógł.

A co do podkładów - Colorstay właśnie mnie zapychał, pogarszał stan mojej cery : ( Teraz używam clinique anti - blemish make up, i podkład, i korektor i się spisują ; ) nic nie zapychają, a wręcz przeciwnie, jak w nazwie anti blemish, działają na mnie anty - pryszczowo
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 21:37   #1137
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Na które podkłady w Sephorze lub Douglasie warto zwrócić uwagę?

Odsyłam do KWC...
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 21:41   #1138
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Na które podkłady w Sephorze lub Douglasie warto zwrócić uwagę?

na duże krycie polecam Estee Lauder double wear kosztuje coś koło 160 zł (najlepiej kupować w sephorze jak są zniżki 20%)
krycie ma zbliżone do revlona , ale jakościowo jest o wiele lepszy

zapraszam do lektury https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85884


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...10.html&next=1

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-01-21 o 21:45
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 22:45   #1139
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Na które podkłady w Sephorze lub Douglasie warto zwrócić uwagę?

zamiast zakładać kolejny wątek mogłabyś wreszcie zajrzeć na kwc, odwiedzić istniejące już wątki o sephorze i douglasie
poza tym.. te sklepy mają swoje strony internetowe wiec możesz sprawdzić co oferują a potem.. znowu kwc
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-22, 08:36   #1140
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: Na które podkłady w Sephorze lub Douglasie warto zwrócić uwagę?

Czwarty wątek POPIELICY o podobnym temacie! po to chyba są te recenzje podkładów na kwc, żeby sobie poczytać, a najlepiej pójść do drogerii i poprosić o próbkę albo pomazać się testerem. Wiekszość dziewczyn kupuje podkład i sprawdza na swojej skórze czy jej odpowiada i który jest najelpszy, każdy ma przecież inną cerę i wymagania ...
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.