Wroc³aw - Si³ownia i Fitness - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-01-06, 15:07   #91
gunia05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

na wykorzystanei tych 20 wej¶æ masz 40 dni i neistety od listopada chyba 1 wej¶cie = 50 min a kiedy¶ by³o tak ¿e jedno wej¶cie = siedzisz tak d³ugo jak masz si³ê jakby¶ chcia³a siê wybraæto ja dzi¶ tam bêdê
gunia05 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-06, 16:30   #92
alawpw
Raczkowanie
 
Avatar alawpw
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez dodek89 Poka¿ wiadomo¶æ
Edit: A tak swoj± drog±, kiedy¶ chodzi³am tam na badmintona
Ja te¿ chodzi³am tam na badmintona
I super siê bawi³am
Jak kiedy¶ bêdziesz w okolicy Aqua Parku to zapraszam do mnie do klubu
alawpw jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-06, 17:10   #93
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 10 084
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A mamy jak±¶ wiza¿anke z bodyfit wellness?
__________________

klatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-06, 18:09   #94
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 1 193
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez gunia05 Poka¿ wiadomo¶æ
na wykorzystanei tych 20 wej¶æ masz 40 dni i neistety od listopada chyba 1 wej¶cie = 50 min a kiedy¶ by³o tak ¿e jedno wej¶cie = siedzisz tak d³ugo jak masz si³ê jakby¶ chcia³a siê wybraæto ja dzi¶ tam bêdê
No to nie¼le Pewnie fitnessujesz siê co drugi dzieñ, prawda?
Jak bêdê siê wybieraæ to napewno dam Ci znaæ

Cytat:
Napisane przez alawpw Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ chodzi³am tam na badmintona
I super siê bawi³am
Jak kiedy¶ bêdziesz w okolicy Aqua Parku to zapraszam do mnie do klubu
Potwierdzam!
Dziêki za zaproszenie Kto wie, mo¿e wpadnê


Podobaj± mi siê karnety ³±czone-promocyjne np. za wykupienie 20 wej¶æ 1 h suny gratis... Gdzie¶ je widzia³am w do¶æ przyzwoitej cenie, ale juz nie pamiêtam gdzie
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-06, 18:17   #95
gunia05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

no tak mneij wiêcej co 2 dzieñczasem ide na 2 godzinki z rzêdumam nadziejê, ¿e do zobaczenia kiedy¶ w sportwerk

Edytowane przez gunia05
Czas edycji: 2009-01-06 o 18:19
gunia05 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-06, 22:15   #96
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 10 084
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez dodek89 Poka¿ wiadomo¶æ
Podobaj± mi siê karnety ³±czone-promocyjne np. za wykupienie 20 wej¶æ 1 h suny gratis... Gdzie¶ je widzia³am w do¶æ przyzwoitej cenie, ale juz nie pamiêtam gdzie
Na przyk³ad w bodyfit.
__________________

klatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-12, 16:22   #97
kalwin13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 36
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez alawpw Poka¿ wiadomo¶æ
Na pocz±tek ka¿dy klub jest dobry-trzeba wykorzystaæ twój zapa³ jak najszybciej
Ale pó¼niej trzeba bêdzie pomy¶leæ o jak najbardziej prawid³owych wzorach
Im lepszy fundament, tym lepsze efekty
No wlasnie, jest to prawda, jednak nie dokonca, poniewaz jesli ktos jest poczatkujacy, to dobrze by bylo, gdybyy mial dostep do doswiadczonych instruktorow
__________________
-------beauty is a thing that noone can describe-------
kalwin13 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 11:10   #98
alawpw
Raczkowanie
 
Avatar alawpw
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez kalwin13 Poka¿ wiadomo¶æ
No wlasnie, jest to prawda, jednak nie dokonca, poniewaz jesli ktos jest poczatkujacy, to dobrze by bylo, gdybyy mial dostep do doswiadczonych instruktorow
Tym bardziej ponownie zapraszam do siebie
Zanim przyjedziecie poæwiczyæ, dobrze jest poczytaæ o zajêciach- sprawdziæ który poziom i jaki profil zajêæ brzmi dla Was zachêcaj±co,
poczytaæ o instruktorach- zobaczyæ jakie maj± kwalifikacje, sprawdziæ- mo¿e ju¿ kto¶ znajomy u nich æwiczy³ i które¶ imiê obi³o Wam siê o uszy,
i w koñcu najwa¿niejsze- przyj¶æ obejrzeæ klub
alawpw jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-19, 09:49   #99
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 813
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dziewczyny znacie jaki¶ klub w okolicach Grabiszyñskiej oprócz Active?
__________________
Sunny Tiger jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-19, 10:08   #100
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 4 326
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

a ja w³a¶nie z chêci± bym siê zapisa³a do tego klubu na kozanowie, tlyko, ze zadna kole¿anka jako¶ nie chce, a samej mi tak g³upio. Gdybym jeszcze by³a starsza to ok, a tak to mam zaledwie 16 lat i nie wiem te¿ na jakie zajêcia..
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-19, 10:16   #101
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 1 193
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A powiedzcie mi Kochane, co my¶licie o Redeco na Nowym Dworze ? Czy która¶ mo¿e siê wypowiedzieæ na ten temat?
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 10:18   #102
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 4 326
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

wlasnie tez o nim my¶la³am;d
Mi siê osobiscie nei podoba to, ze jak kupuje karnet na iles tam wejsc to moge np tylko raz czy tam 2 razy w tygodniu. Zamiast np w jendym tygodniu wykorzystac 5 wejsc a w drugim tlyko 1.
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-19, 13:14   #103
sasanka24
Przyczajenie
 
Avatar sasanka24
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez pani_sylwia Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie zrezygnowa³am z maxa borna.Powodów jest kilka:
-ma³a szatnia,ale to mo¿na znie¶æ
-przej¶cie do sali fitness jest przez ma³± ,¶mierdz±c± (no niestety ale to prawda)mini si³owniê -tak to chyba mo¿na nazwaæ,sprzêt raczej nie wygl±da na nowy a mocno zu¿yty
-sala do fitness jest ma³a,niby ma klimatyzacjê ale wogóle jej nie czuæ no i zarzut najpowa¿niejszy-nikt nie kontroluje ile wchodzi osób na æwiczenia,a poniewa¿ instruktorki s± dobre (to jedyny plus) to czasami by³o nas na sali tyle ¿e nie mo¿na by³o naprawdê æwiczyæ.
Solarium czasy ¶wietno¶ci ma za sob±,w cenie karnetu jest wstêp na si³owniê raz w tygodniu ale co z tego jak s± dwie bie¿nie i czasami nie mog³am siê na nie dostaæ.
Je¶li chodzi o instruktorów w si³owni to panie w rejestracji na moje pytanie czy mogê pojawiæ siê czasami z synem (ma 12 lat) i czy jest mo¿liwo¶æ ¿eby jaki¶ instruktor wskaza³ mu zestaw æwiczeñ powidzia³y ¿e nie ma problemu,natomiast jak dosz³o do sytuacji ¿e rzeczywi¶cie pojawi³am siê z synem to dla instruktora by³ to taki wysi³ek ¿e okazywa³ nam to jawnie -na zasadzie po cholerê ¿e¶ tu przylaz³a babo.
Ogólnie -karnet to wydatek ok.70 z³ i to mnie skusi³o ,ale jednak wolê dop³aciæ i poszukaæ przestronniejszych klubów.
Ale jak powtarzam plusem s± dziewczyny prowadz±ce zajêcia,które naprawdê robi± to dobrze
Hej.
Kupi³am karnet do Bodyfit na Maksa Borna. Mam bardzo blisko do klubu z pracy jak i z domu.
Jakie zajêcia polecasz najbardziej. Osobi¶cie lubiê zajêcia z wykorzystaniem choreografii.
Mia³am jednak 2 miesiace przerwy i nie wiem od czego powinnam zacz±æ ¿eby wróciæ do formy. Nie chcia³abym siê tak od razu przeforsowaæ. Proszê Ciê równie¿ o polecenie instruktorki u której wg Ciebie najlepiej siê æwiczy.

Edytowane przez sasanka24
Czas edycji: 2009-01-19 o 13:17
sasanka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-21, 10:38   #104
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 950
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

AsiaFitness- to juz zakrawa na perfidna pseudoreklame, 3 posty-wszystkie o tym samym.
moriam jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-21, 14:28   #105
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 1 193
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez AsiaFitness Poka¿ wiadomo¶æ
Polecam klub 7Kontynent na ul. Karkonoskiej!
Du¿a, przestronna sala do aerobiku, 3 sale treningowe wyposa¿one w nowy sprzêt firmy SportsArt i Olymp. Szeroka oferta karnetów - ka¿dy znajdzie co¶ dla siebie
Dodatkowo przy ka¿dym treningu profesjonalna pomoc instruktora!
7kontynentfitness.com

reklama!
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-01-25, 20:29   #106
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Dziewczyny by³y¶cie w tym nowym fitness na Karkonowskiej?
zebra1981 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-03, 19:03   #107
fantazja86
Przyczajenie
 
Avatar fantazja86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wroc³aw
Wiadomo¶ci: 18
GG do fantazja86
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

ja æwiczê w bodyfit ale fitness i bardzo sobie chwalê. Instruktorki s± sympatyczne i cierpliwe, i klimat zajêæ jest bardzo przyjazny. Chodzê na pilates , i bar&shap. Czasem cellu-stop
__________________
**** W ¯yCiU PiÊkNe S± TyLkO ChWiLe*******
fantazja86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-06, 16:52   #108
gunia05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

ODno¶nie Redeco to nigdy tam nei by³am, ale instruktorki z Kozanowa przenios³y siê tam, szczerze mówi±c wszystkie dobre instruktorki, tak¿e bior±c pod uwage "kadre" tam poracuj±c± to szczerze polecamDziewczyny znaj± siê na tym co robi±Polecam zajêcia z Asi±, Ag±, Magd± £ i magd± S.Naprwadê straszniê ¿a³ujê, ¿e tylko Asia i Magda £ zosta³y na Kozanowieteraz juz klub na kozanowie polecam tylko w poniedzia³ki i wtorki no i w pi±tki jak jest salsa, poza tym ¶rednio to wygl±da:/
gunia05 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-09, 15:49   #109
janolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

cze¶æ dziewczyny! a ja kupi³am sobie karnet ³±czony na Rolletic i aerobik. Tak naprawdê to chcia³am tylko na aerobik, gdzie¶ blisko domu (mieszkam na Biskupinie) i znalaz³am aerobik na ul. Rze¼biarskiej. To jest gabinet masa¿u ale od niedawna maja te¿ aerobik i pani namówi³a mnie na bezp³atny masaz na rolleticu. Rewelacja! zobaczymy tylko czy efekty bêd± teraz muszê sie jescze bardziej zmobilizowaæ, ¿eby znale¼c czas i na masaz i na aerobik, ale cenowo bardzo fajnie, dla zdrowia tez korzystnie.... w koñcu trzeba cos zrobiæ ze sob±
janolka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 09:58   #110
ayya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Od ponad miesi±ca chodzê do Gymnasionu i jestem bardzo zadowolona. Trafi³am na promocjê i kupi³am karnet kwartalny za ca³kiem rozs±dn± cenê, teraz jest promocja z karnetami pó³rocznymi i rocznymi, gdzie w sumie w przeliczeniu na miesi±c p³aci siê niewiele ponad 100 z³, a mo¿na chodziæ na co siê chce + si³ownia + chyba te¿ sauna w cenie. Bez tych promocji Gymnasion faktycznie by³by do¶æ drogi.

Na plus na pewno instruktorzy sympatyczni i znaj±cy siê na rzeczy. Mam swoich ulubieñców, ale to zale¿y te¿ kto, co lubi. Zajêcia aerobikowe s± wszystkie w³a¶ciwie godne polecenia. Wiêkszo¶æ zajêæ tanecznych siê tak¿e fajna (szczególnie jazz!), za wyj±tkiem tych wszystkich latynoskich, poniewa¿ je¶li nie mia³o siê wcze¶niej styczno¶ci z tañcami latynoskimi tutaj siê raczej cz³owiek niczego nie dowie, chyba ¿e sam domy¶li siê, o co chodzi, bo instruktorka po prostu nastawiona jest na osoby, które chodz± regularnie i zajêcia s± kontynuacj± poprzednich. To raczej minus. Na zajêcia "mentalne" raczej nie chodzê, raz by³am z ciekawo¶ci na jodze i polecam te zajêcia w Gymnasionie szczególnie tym, którzy s± bardzo pocz±tkuj±cy, bo instruktorka jest niezwykle profesjonalna i dba o osoby mniej zaawansowane, zamienia æwiczenia, je¶li s± za trudne etc.

Minusem Gymnasionu jest ilo¶æ osób, które tam przychodzi. Ró¿ne firmy powykupywa³y jakie¶ zbiorowe karnety swoim pracownikom, którzy po pracy masowo tam chodz±. Je¶li siê odpowiednio wcze¶niej nie przyjdzie, mo¿e zabrakn±æ np. stepu. To jest jednak problem g³ównie z tymi najpopularniejszymi zajêciami aerobikowymi, si³ownia, zajêcia mentalne i taneczne nie s± a¿ tak oblegane. Poza tym zawsze jest te¿ Magnolia, gdzie w porównaniu do Czystej jest o wiele mniej osób, wiêcej miejsca etc.

Kiedy¶ chodzi³am do Akademii Ruchu ze wzglêdu na ró¿norodno¶æ zajêæ tanecznych, ale karnet z limitowanymi wej¶ciami jest po prostu nieop³acalny. St±d przerzuci³am siê na Gymnasion i nie ¿a³ujê.
ayya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-09, 19:12   #111
aniamik
Raczkowanie
 
Avatar aniamik
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

A czy kto¶ wie co¶ na temat tego klubu fitness:http://www.fitness-barbara.wroclaw.pl/ ??
Do tej pory chodzia³am do Hawany na pl. Grunwaldzkim, ale teraz niestety podrozaly karnety i instruktorki tez nie za bardzo, wiêc szukam czego¶ innego
aniamik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-09, 23:23   #112
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 587
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

chodzilam tam przez jakis moze miesiac ale tylko i wylacznie dlatego ze pracowala tam przez jakis czas moja ulubiona prowadzaca,ale to bylo jakos ponad rok temu . Ogolnie o prowadzacych nic nie wiem, szatnia mala i nieporeczna jakas taka, sala tez malutka i ogolnie brakowalo mi tam swiezego powietrza , ze sprzetow mieli tylko stopnie i pare hantli ale moze teraz sie pozmienialo Musisz podejsc na jakies jedne zajecia i ocenic , ale mi jakos nie przypadlo do gustu ale moze akurat trafisz na swietna prowadzaca i warunki beda mniej wazne :P
__________________
"..chodzi o to by pokonywaæ w³asne s³abo¶ci i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie ok³amuj samej siebie, po prostu wiêcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-10, 12:44   #113
aniamik
Raczkowanie
 
Avatar aniamik
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez mmooonia Poka¿ wiadomo¶æ
chodzilam tam przez jakis moze miesiac ale tylko i wylacznie dlatego ze pracowala tam przez jakis czas moja ulubiona prowadzaca,ale to bylo jakos ponad rok temu . Ogolnie o prowadzacych nic nie wiem, szatnia mala i nieporeczna jakas taka, sala tez malutka i ogolnie brakowalo mi tam swiezego powietrza , ze sprzetow mieli tylko stopnie i pare hantli ale moze teraz sie pozmienialo Musisz podejsc na jakies jedne zajecia i ocenic , ale mi jakos nie przypadlo do gustu ale moze akurat trafisz na swietna prowadzaca i warunki beda mniej wazne :P
A dawno temu tam chodzilas??
aniamik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-10, 13:20   #114
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 587
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez mmooonia Poka¿ wiadomo¶æ
chodzilam tam przez jakis moze miesiac ale tylko i wylacznie dlatego ze pracowala tam przez jakis czas moja ulubiona prowadzaca,ale to bylo jakos ponad rok temu . Ogolnie o prowadzacych nic nie wiem, szatnia mala i nieporeczna jakas taka, sala tez malutka i ogolnie brakowalo mi tam swiezego powietrza , ze sprzetow mieli tylko stopnie i pare hantli ale moze teraz sie pozmienialo Musisz podejsc na jakies jedne zajecia i ocenic , ale mi jakos nie przypadlo do gustu ale moze akurat trafisz na swietna prowadzaca i warunki beda mniej wazne :P
__________________
"..chodzi o to by pokonywaæ w³asne s³abo¶ci i swoje ograniczenia. Sama wyznaczasz sobie granice" Sofia

"Nie ok³amuj samej siebie, po prostu wiêcej trenuj" Soria




mmooonia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-10, 14:01   #115
aniamik
Raczkowanie
 
Avatar aniamik
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Cytat:
Napisane przez mmooonia Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ma to jak nieuwa¿ne czytanie postów Przepraszam
aniamik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-03, 13:07   #116
aniamik
Raczkowanie
 
Avatar aniamik
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 317
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

W tym tygodniu odwiedzi³am 2 kluby fitness: Biskupin fitness i Fitness Barbara. W tym pierwszym bylam w poniedzialek na zajêciach atak brzuch u niejakiego Rafa³a. By³am bardzo niezadowolona, rozgrzewka tragiczna podczas której by³y jakies takie machania rêkoma - bez sensu ca³kiem, czulam sie jakbym tanczyla "kaczuszki" na weselu. Reszta cwiczen tez do bani. Bylam tam pierwszy i ostatni raz.
Natomiast w "Barbarze" na pl. Staszica bardzo mi siê podobalo. Pomimo, ze jest tam malutka sala, cwiczenia byly super prowadzone (by³am w czwartek na 17 u Doroty). Oprócz tego jest tam bardzo fajne solarium (lampy br±zuj±ce) po 0.90 z³ za minute. Trzeba siê niestety z duzym wyprzedzeniem zapisywac na zajêcia (conajmniej tydzien). Nastepnym razem kupuje karnet. Aaa i jeszcze jedno - klimatyzacjê naprawdê siê czuje na sali jak i w szatni.
aniamik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-03, 13:13   #117
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 813
Dot.: dobre kluby fitness we Wroc³awiu

Równie¿ polecam Fitness Barbara, chodzi³am tam w zesz³ym roku, zajêcia by³y bardzo dobrze i ciekawie prowadzone - najczê¶ciej chodzi³am na Shape i Pilates. Jedynym minusem jest bardzo ma³a szatnia i jeden prysznic.
__________________
Sunny Tiger jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-05, 12:16   #118
natalkaaa1986
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4
Gdzie fitness we Wrocku?

Gdzie polecacie fitness we Wroc³awiu?
Dziêkujê za sugestie


Buziaki, natalkaaa
natalkaaa1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-05, 15:48   #119
elcia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 45
Dot.: Gdzie fitness we Wrocku?

Bodyfit czy jako¶ tak - na Pretficza, nie za drogo, fajne karnety np 2xfitness + 1 si³ownia gratis + 1 sauna gratis - tak przynajmniej by³o
Gleria Domonikañska - ale drogo, za to mo¿na od razu na saunie zostaæ w cenie wej¶cia.
Gymniasion podobno ale sama tam tylko na si³owniê chodzi³am - je¿eli poziom podobny to rzeczywi¶cie OK
elcia87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-05, 18:11   #120
Pusia7
Zadomowienie
 
Avatar Pusia7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1 646
GG do Pusia7
Smile Dot.: Gdzie fitness we Wrocku?

Te¿ zamierzam zapisaæ siê gdzie¶ na aerobik - g³ównie to æwiczenia na brzuch, po¶ladki i uda . Mo¿e która¶ z Was wie gdzie najlepiej - (rejony Kleciny) Nie tak dawno zosta³ otwarty http://www.7kontynentfitness.com/pol/O-klubie znacie mo¿e ??
Pusia7 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-09-01 15:35:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.