Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-25, 13:16   #2311
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;49081095]Moim zdaniem twój ubiór jest ok.

Mąż mojej kuzynki pracuje jako pracownik fizyczny w fabryce i codziennie stroi się w garnitur i idzie z teczką do pracy, żeby wszyscy myśleli jaki to boss z niego. [/QUOTE]

Hahahaha na poważnie?
Jak pisałam,bardzo irytuje mnie wszechobecna elegancja,zwłaszcza u ludzi,których pozycja społeczna tego nie wymaga-znam dziewczyny,które odstawiają się na codzień w eleganckie spódniczki i koszulki z kołnierzykiem,aby być ,,zdzirą z klasą". A na imprezie ćpają i dają dupy,komu popadnie. W sumie to nie moja sprawa.

Czytałam właśnie jakie wymaganie trzeba spełniać,aby ubiegać się o pracę w policji. Jak tak poczytałam to wszystko,to chyba nie chciałoby mi się robić tego,chyba dlatego że sporo kosztowało mnie psychicznie zdobycie obecnego zawodu. Co z tego,że go zdobyłam,skoro za cholerę nie ma dla mnie pracy?
A tak na marginesie,to prawda z tym że do policji przyjmują osoby powyżej określonego wzrostu (obiło mi się o uszy że kobiety min 160 cm,faceci nie pamiętam ile) i nie posiadające tatuaży?
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 13:46   #2312
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Czytałam właśnie jakie wymaganie trzeba spełniać,aby ubiegać się o pracę w policji. Jak tak poczytałam to wszystko,to chyba nie chciałoby mi się robić tego,chyba dlatego że sporo kosztowało mnie psychicznie zdobycie obecnego zawodu. Co z tego,że go zdobyłam,skoro za cholerę nie ma dla mnie pracy?
A tak na marginesie,to prawda z tym że do policji przyjmują osoby powyżej określonego wzrostu (obiło mi się o uszy że kobiety min 160 cm,faceci nie pamiętam ile) i nie posiadające tatuaży?
ale do pracy w policji w sensie biurowym? Bo to nie ma ograniczeń, przynajmniej teoretycznie.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 13:50   #2313
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Nie,na fukcjonariuszkę. W sensie biurowym nigdy się tym nie interesowałam,ale z ciekawości spytam,wystarczy mieć zwykle wykształcenie kierunkowe czy coś dodatkowego? Na jakiej zasadzie tam rekrutują?
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 13:54   #2314
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Nie,na fukcjonariuszkę. W sensie biurowym nigdy się tym nie interesowałam,ale z ciekawości spytam,wystarczy mieć zwykle wykształcenie kierunkowe czy coś dodatkowego? Na jakiej zasadzie tam rekrutują?
było wcześniej minimum 160cm. jak teraz to nie wiem.
Ciężko się dostać.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 14:00   #2315
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 493
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Nie,na fukcjonariuszkę. W sensie biurowym nigdy się tym nie interesowałam,ale z ciekawości spytam,wystarczy mieć zwykle wykształcenie kierunkowe czy coś dodatkowego? Na jakiej zasadzie tam rekrutują?
http://praca.policja.pl/pwp/informac...licjantem.html znalazłam coś takiego
julk44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 14:00   #2316
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

hej! no od poiedzialku ostro zaczynam rozsylac cv. juz mi slabo na mysl o tym;/ czuje sie znowu zrobiona w jajo.
tak jak ktos wspomnial, rotacja w 'moim' dziale byla ogromna, ciagle sie ktos zwalnial i zatrudniano nowych.
bajzel, burdel i nie wiem co jeszcze ;/
o tym co sie tam działo mozna ksiazke napisac.
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 14:09   #2317
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

julk44-to samo dziś właśnie czytałam ale nic nie piszą o wymaganiach co do wzrostu i braku tatuaży.
Ja muszę w końcu coś zrobić,bo oszaleję. Siedzę w domu,i wiem że niebawem teściowie zaczną mi wypominać że każdy pracuje a księżniczka sobie siedzi cały dzień przy komputerze. Ale ja naprawdę nie mam pojęcia,co robić. Gdzie się nadaję,tam wyślę CV,szukam ogłoszeń na olx.pl i pracuj.pl,czasem osobiście zjawię się w miejscu,na którym mi zależy-ale ogólnie takie ,,chodzenie za pracą" jest już chyba niepraktykowane i nieskuteczne. A jak pomyślę o kursach/szkoleniach/edukacji to po prostu odechciewa mi się,bo ile można inwestować i nic nie mieć z tego.

Edytowane przez ruda_grazyna666
Czas edycji: 2014-11-25 o 14:11
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 14:14   #2318
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
julk44-to samo dziś właśnie czytałam ale nic nie piszą o wymaganiach co do wzrostu i braku tatuaży.
Ja muszę w końcu coś zrobić,bo oszaleję. Siedzę w domu,i wiem że niebawem teściowie zaczną mi wypominać że każdy pracuje a księżniczka sobie siedzi cały dzień przy komputerze. Ale ja naprawdę nie mam pojęcia,co robić. Gdzie się nadaję,tam wyślę CV,szukam ogłoszeń na olx.pl i pracuj.pl,czasem osobiście zjawię się w miejscu,na którym mi zależy-ale ogólnie takie ,,chodzenie za pracą" jest już chyba niepraktykowane i nieskuteczne. A jak pomyślę o kursach/szkoleniach/edukacji to po prostu odechciewa mi się,bo ile można inwestować i nic nie mieć z tego.
A jakie masz wykształcenie i doświadczenie?
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 14:19   #2319
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
julk44-to samo dziś właśnie czytałam ale nic nie piszą o wymaganiach co do wzrostu i braku tatuaży.
z tatuażem będzie cieżko, tzn zależy na kogo trafisz, jeśłi masz duży tatuaż w widocznym miejscu to raczej nici ze służby. Mój facet starał się do policji, ma białe plamy na klacie- to jakiś grzyb chyba, ale już teraz nie można nim zarazić innych i lipa nie nadaje się do służby.
I zależy gdzie chcesz służyć, wiadomo w Wawie potrzebują i łatwiej się dostać niż w takim lublinie czy Rzeszowie.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 14:24   #2320
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 493
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
julk44-to samo dziś właśnie czytałam ale nic nie piszą o wymaganiach co do wzrostu i braku tatuaży.
Ja muszę w końcu coś zrobić,bo oszaleję. Siedzę w domu,i wiem że niebawem teściowie zaczną mi wypominać że każdy pracuje a księżniczka sobie siedzi cały dzień przy komputerze. Ale ja naprawdę nie mam pojęcia,co robić. Gdzie się nadaję,tam wyślę CV,szukam ogłoszeń na olx.pl i pracuj.pl,czasem osobiście zjawię się w miejscu,na którym mi zależy-ale ogólnie takie ,,chodzenie za pracą" jest już chyba niepraktykowane i nieskuteczne. A jak pomyślę o kursach/szkoleniach/edukacji to po prostu odechciewa mi się,bo ile można inwestować i nic nie mieć z tego.
Mam takie same odczucia Już nie wiem gdzie i jak szukać pracy, żeby było EFEKTYWNIE. Niby u nas praca jest, bo mamy kopalnię i elektrownię, masę spółek, ale to praca dla facetów i też ciężko się dostać. Chciałam zrobić podyplomówkę z BHP ale zrezygnowałam, bo i tak nie ma pracy, a jeżeli już to dla osób z doświadczeniem.
julk44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 17:00   #2321
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Hej, dawno sie nie odzywalam bo bylam troche zalatana z przeprowadzka.

Dostalam prace Firma miedzynarodowa z siedziba w Wroclawiu, daja 3900zl brutto i umowe na czas niekokreslony po szkoleniu. Wszystko wydaje sie super, daja duzo znizek, prywatna sluzbe zdrowia, karnety itp. Jak na pierwsza powazna prace po studiach to jestem zadowolona.
Zaczynam od przyszlego tygodnia

Zycze powodzenia wszystkim dziewczyna, ktore wciaz szukaja.
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 17:04   #2322
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Praktyki mam wciąż ale mam też tymczasowo z agencji pracę w Empiku. Raczej tylko na grudzień. Ale w końcu coś
Gdy zjem, wrócę wam napisać jak to było z tym empikiem, bo było niesympatycznie.

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2014-11-25 o 17:06
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 17:04   #2323
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Hej, dawno sie nie odzywalam bo bylam troche zalatana z przeprowadzka.

Dostalam prace Firma miedzynarodowa z siedziba w Wroclawiu, daja 3900zl brutto i umowe na czas niekokreslony po szkoleniu. Wszystko wydaje sie super, daja duzo znizek, prywatna sluzbe zdrowia, karnety itp. Jak na pierwsza powazna prace po studiach to jestem zadowolona.
Zaczynam od przyszlego tygodnia

Zycze powodzenia wszystkim dziewczyna, ktore wciaz szukaja.
klask i:
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 17:11   #2324
BalbinaZwanzig
Raczkowanie
 
Avatar BalbinaZwanzig
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Kosmos
Wiadomości: 104
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

...

Edytowane przez BalbinaZwanzig
Czas edycji: 2014-11-25 o 17:13
BalbinaZwanzig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 17:14   #2325
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez niemodnaPOLKA Pokaż wiadomość
Witajcie.
Proszę poradzcie jak udowodnić na rozmowie, że mimo braku dośw. zależy mina tej pracy?
praca jako sekretarka/ w urzędzie. Idąc na studia wybrałam specjalność administracja bo zawsze chciałam w biurze pracować.Poprzednie doświadczenie tylko w sprzedaży.
Czytałam poradniki w internecie i często pojawia się informacja, że pracownik bez doświadczenia nie ma złych nawyków z poprzedniej pracy,a jeśli szybko się uczę to szybko przyswoję nowe obowiązki. .Warto się na to powoływać? Na co jeszcze?
Czym są złe nawyki z poprzedniej pracy? Moim zdaniem dobry, zaangażowany pracownik tylko dobre ma nawyki. Normalny pracodawca uczy go tylko właściwych nawyków. Dziwne te twoje poradniki.

Poza tym ty tak marzysz o pracy biurowej ale dokładniej jakiej? Administracja, administracji nierówna. Poza tym piszesz, że masz tylko specjalizację w adm, a są masy absolwentów prawa i administracji i wielu innych. Z nimi będziesz walczyła o miejsca w urzędach. Jak sobie nie sprecyzujesz czego chcesz co najwyżej dadzą cię do archiwum w najlepszym wypadku do kancelarii urzędu (głównie praca jak na poczcie z tego co kojarzę) o ile wcześniej nie dadzą pierwszeństwa prawnikom i administratywistom.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 17:14   #2326
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

julk44 z Twojego posta wnioskuję,że jest u Ciebie podobnie jak i w mojej okolicy-kopalnia,elektrownia,spół ki. Dla facetów pracy mnóstwo,wystarczy zrobić uprawnienia na wózki widłowe/spawanie/dźwigi i robota jak w banku. Może nawet z tych samych okolic jesteśmy?
Szefowa_harpii skończyłam ratownictwo medyczne i mam tytuł ratownika medycznego. Doświadczenie w medycynie tyle co podczas edukacji-praktyki w wielu miejscach,szpitalach,pogo towiach. Ale w zawodzie nigdy nie pracowałam,tylko jako hostessa/kelnerka,i kiedyś prawie pół roku na magazynie.
Ciężko mi coś zadecydować,bo w swoim zawodzie widzę coraz mniejsze szanse dla siebie,a nie nadaję się do pracy fizycznej czy naganiacza typu sprzedaż kredytów,przedstawiciel handlowy. Ciężko też robić teraz kursy,szkolenia,kwalifika cje,jak w to trzeba inwestować,a przecież dopiero co jedną szkołę skończyłam i nie było to łatwe.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 17:14   #2327
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

julk44 z Twojego posta wnioskuję,że jest u Ciebie podobnie jak i w mojej okolicy-kopalnia,elektrownia,spół ki. Dla facetów pracy mnóstwo,wystarczy zrobić uprawnienia na wózki widłowe/spawanie/dźwigi i robota jak w banku. Może nawet z tych samych okolic jesteśmy?
Szefowa_harpii skończyłam ratownictwo medyczne i mam tytuł ratownika medycznego. Doświadczenie w medycynie tyle co podczas edukacji-praktyki w wielu miejscach,szpitalach,pogo towiach. Ale w zawodzie nigdy nie pracowałam,tylko jako hostessa/kelnerka,i kiedyś prawie pół roku na magazynie.
Ciężko mi coś zadecydować,bo w swoim zawodzie widzę coraz mniejsze szanse dla siebie,a nie nadaję się do pracy fizycznej czy naganiacza typu sprzedaż kredytów,przedstawiciel handlowy. Ciężko też robić teraz kursy,szkolenia,kwalifika cje,jak w to trzeba inwestować,a przecież dopiero co jedną szkołę skończyłam i nie było to łatwe.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 17:52   #2328
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Ja się dostałam 2 razy bez placów. Można? Można, nie tylko ja o tym piszę. Staże też się wliczają
Dlatego ja się pcham na każdy. Mam za sobą 1 msc, 2 tyg. i teraz odbębniam 3 msc.



Cytat:
Napisane przez julk44 Pokaż wiadomość

SweetHusky jak rozmowa?
Okazało się, że tam gdzie myślałaśmuy. Odmówiłam. Firma ma prawie same negatywy w sieci. Wolę nie ryzykować.

A wracając do Empiku.
Zaczęłam od osobistego roznoszenia cv po punktach w mojej okolicy.
W jednym naburmuszony pan kierownik nawet nie przyjął mojego cv. W ogóle jakiś był taki "odwal się ode mnie". Musiałam od niego niemal siłą wyciągać jakiekolwiek informacje.
W drugim pani była miła ale stwierdziła, że nikogo nie szukają, ale cv wzięła
W trzecim kierownika nie było, postanowiłam nie zostawiać cv niższym szczeblem pracownikom.
Dzisiaj po US poszłam do pobliskiej agnecji pracy tymczasowej bo tam też mieli ogłoszenia do Empików. Sympatyczna pani od razu miała dla mnie terminy więc od jutra już zaczynam szkolenie kasowe a w czwartek staruję z robotą. Niestety praca nie na stałe tylko zlecenia a te mają być głównie teraz bo sezon.
Stawka ok. 6,80 netto ;( Ale mnie to naprawdę obecnie ratuje.



Przepraszam za literówki ale tutejszy komp jets jakiś dziwny. Ciężko mi się tutaj pisze. Myszka nie zanzacza tego co chcę, nie trafiam w klawiatuę i tak dalej.

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
Również zabieram się za odświeżeniem języków. Zamierzam do roku, dwóch mieć wpisane w CV cztery języki - dwa na poziomie bardzo dobry, a dwa na poziomie dobrym. Tylko zastanawiam się, czy ten poziom dobry tak naprawdę coś pomoże, skoro w większości prac z językiem potrzeba poziomo biegłego.
Ja też ruszam z językami, choć wciąż samodzielnie. Angielski powinnam sobie przypomnieć bo od czasu pracy w szkole językowej w ogóle go nie używałam, ale ja tak nie lubię tego języka, że mam wylane.

Za to rosyjski, który chcę by kiedyś był mi niemal jak drugi polski męczę z przyjemnością. Jesli znajdę czas pościągam filmy i seriale rosyjskie. A tak to tv online w tle, muzyka i dużo czytam w sieci by nie zapomnieć liter.



Cytat:
Napisane przez dryda Pokaż wiadomość
Zawsze można powiedzieć, że skończyły się perspektywy rozwoju,
a my w końcu chcemy się rozwijać, a nie stać w miejscu.
Ale rok spokojnie wystarczy - źle w cv wyglądają pracę po 2-3 miesiące i zmiana, wtedy faktycznie nie prezentuje się to zbyt ciekawie.
Ja mam głównie takie ostatecznie po kilku miesiącach szukania trafiam na sezonowe stanowiska by cokolwiek zarobić. Szkoła miała być na stałe ale trafiłam na bankruta.



Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
bajzel, burdel i nie wiem co jeszcze ;/
o tym co sie tam działo mozna ksiazke napisac.
Może to właśnie pomysł na biznes?

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez julk44 Pokaż wiadomość
Chciałam zrobić podyplomówkę z BHP ale zrezygnowałam, bo i tak nie ma pracy, a jeżeli już to dla osób z doświadczeniem.
I podobno głównie na "zlecenie" jeżeli wierzyć panio, która w US robiła mi szkolenie z BHP.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 18:20   #2329
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;49075093]
Ale po co on gadał nie po polsku?[/QUOTE]

nie jest polakiem i tak powiedział, bardziej do siebie niż do niej, ale wszyscy słyszeli... ehem:
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"
lazada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 18:31   #2330
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Czym są złe nawyki z poprzedniej pracy? Moim zdaniem dobry, zaangażowany pracownik tylko dobre ma nawyki. Normalny pracodawca uczy go tylko właściwych nawyków. Dziwne te twoje poradniki.

Poza tym ty tak marzysz o pracy biurowej ale dokładniej jakiej? Administracja, administracji nierówna. Poza tym piszesz, że masz tylko specjalizację w adm, a są masy absolwentów prawa i administracji i wielu innych. Z nimi będziesz walczyła o miejsca w urzędach. Jak sobie nie sprecyzujesz czego chcesz co najwyżej dadzą cię do archiwum w najlepszym wypadku do kancelarii urzędu (głównie praca jak na poczcie z tego co kojarzę) o ile wcześniej nie dadzą pierwszeństwa prawnikom i administratywistom.
Do tej pory miałam 3 pracodawców i każdy na początku twierdził , że źle piszę pisma procesowe. Tylko to wcale nie było "źle", czyli z "błędami", tylko po prostu nie według ich schematu, np jeden pisał datę i miejscowość kursywą, a drugi nie, teraz muszę wypisywać strony postępowania po lewej, a wcześniej po prawej stronie kartki takie bzdury, a jednak w każdej nowej pracy miałam takie problemy, chociaż nie nazwałabym tego złymi nawykami.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 18:43   #2331
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 493
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
julk44 z Twojego posta wnioskuję,że jest u Ciebie podobnie jak i w mojej okolicy-kopalnia,elektrownia,spół ki. Dla facetów pracy mnóstwo,wystarczy zrobić uprawnienia na wózki widłowe/spawanie/dźwigi i robota jak w banku. Może nawet z tych samych okolic jesteśmy?
Ja jestem z Bełchatowa, a Ty ?
Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
I podobno głównie na "zlecenie" jeżeli wierzyć panio, która w US robiła mi szkolenie z BHP.
Też tak może być, ja myślałam nad tym BHP właśnie z powodu dużej ilości spółek działających przy kopalni i elektrowni i oni wszyscy na pewno muszą mieć specjalistów od BHP. No ale ta magiczna bariera doświadczenia (nie wspominając już o znajomościach).
julk44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:13   #2332
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Hej, dawno sie nie odzywalam bo bylam troche zalatana z przeprowadzka.

Dostalam prace Firma miedzynarodowa z siedziba w Wroclawiu, daja 3900zl brutto i umowe na czas niekokreslony po szkoleniu. Wszystko wydaje sie super, daja duzo znizek, prywatna sluzbe zdrowia, karnety itp. Jak na pierwsza powazna prace po studiach to jestem zadowolona.
Zaczynam od przyszlego tygodnia

Zycze powodzenia wszystkim dziewczyna, ktore wciaz szukaja.
Czy można zapytać po jakich studiach jestes?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:23   #2333
julk44
Raczkowanie
 
Avatar julk44
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 493
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Hej, dawno sie nie odzywalam bo bylam troche zalatana z przeprowadzka.

Dostalam prace Firma miedzynarodowa z siedziba w Wroclawiu, daja 3900zl brutto i umowe na czas niekokreslony po szkoleniu. Wszystko wydaje sie super, daja duzo znizek, prywatna sluzbe zdrowia, karnety itp. Jak na pierwsza powazna prace po studiach to jestem zadowolona.
Zaczynam od przyszlego tygodnia

Zycze powodzenia wszystkim dziewczyna, ktore wciaz szukaja.
Coś mi tu pachnie HP Center, Credit Suisse lub innym korpo Gratulacje
julk44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:01   #2334
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Praktyki mam wciąż ale mam też tymczasowo z agencji pracę w Empiku. Raczej tylko na grudzień. Ale w końcu coś
Gdy zjem, wrócę wam napisać jak to było z tym empikiem, bo było niesympatycznie.
Pracowalam w empiku rok temu :-P też od grudnia ,przez 3m bo potem miejsc nie było
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:10   #2335
Fatalida
Raczkowanie
 
Avatar Fatalida
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piękny Wschód ;)
Wiadomości: 254
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Hej, dawno sie nie odzywalam bo bylam troche zalatana z przeprowadzka.
Dostalam prace Firma miedzynarodowa z siedziba w Wroclawiu, daja 3900zl brutto i umowe na czas niekokreslony po szkoleniu. Wszystko wydaje sie super, daja duzo znizek, prywatna sluzbe zdrowia, karnety itp. Jak na pierwsza powazna prace po studiach to jestem zadowolona.
Zaczynam od przyszlego tygodnia
Zycze powodzenia wszystkim dziewczyna, ktore wciaz szukaja.

OOo, szaleństwo Warunki naprawdę szałowe Dobrze że choć innym się udaje
Mnie zaczyna łapać taki nastrój że demoty w tym stylu doprowadzają mnie do szału http://demotywatory.pl/4378448/Zycie-po-studiach
http://1.bp.blogspot.com/-nEpCytyCdL...Infity_600.jpg
__________________
Nick Vujicic:
'If you can't get a miracle, become one."
Fatalida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 21:38   #2336
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

laski mam problem, wstyd troche ale zaraz pogryze klawiature. otóz chciałabym zmienic szablon cv. sciagnelam sobie fajny szablon, wszystko ekstra.
ale on ma jedna strone, nie zmieszcze sie na 1 stronie
no i tu pojawia sie problem, nie moge normalnie wciskajac enter robic kolejne linijki a miejsce na tekst sie przesuwa jak zawsze, tylko pole tekstowe tak jakby przesuwa sie i zamiast pojawiac sie na kolejnej stronie to poprostu znika, tak jakby 'spada' z 'kartki'.
kiepska jestem w tlumaczeniu, delikatnie mowiac, ale moze ktos zrozumie i mi pomoze;]
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 22:38   #2337
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Hej, dawno sie nie odzywalam bo bylam troche zalatana z przeprowadzka.

Dostalam prace Firma miedzynarodowa z siedziba w Wroclawiu, daja 3900zl brutto i umowe na czas niekokreslony po szkoleniu. Wszystko wydaje sie super, daja duzo znizek, prywatna sluzbe zdrowia, karnety itp. Jak na pierwsza powazna prace po studiach to jestem zadowolona.
Zaczynam od przyszlego tygodnia

Zycze powodzenia wszystkim dziewczyna, ktore wciaz szukaja.
Gratulacje.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 23:34   #2338
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Hej, dawno sie nie odzywalam bo bylam troche zalatana z przeprowadzka.

Dostalam prace Firma miedzynarodowa z siedziba w Wroclawiu, daja 3900zl brutto i umowe na czas niekokreslony po szkoleniu. Wszystko wydaje sie super, daja duzo znizek, prywatna sluzbe zdrowia, karnety itp. Jak na pierwsza powazna prace po studiach to jestem zadowolona.
Zaczynam od przyszlego tygodnia

Zycze powodzenia wszystkim dziewczyna, ktore wciaz szukaja.
Brawo, wow, wygląda to mega, daj znać jak atmosfera.

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
hej! no od poiedzialku ostro zaczynam rozsylac cv. juz mi slabo na mysl o tym;/ czuje sie znowu zrobiona w jajo.
tak jak ktos wspomnial, rotacja w 'moim' dziale byla ogromna, ciagle sie ktos zwalnial i zatrudniano nowych.
bajzel, burdel i nie wiem co jeszcze ;/
o tym co sie tam działo mozna ksiazke napisac.
jesteś twardą i dzielną babką, skoro przetrwałaś taki sajgon.
to szukania pracy nie przetrwasz?
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 07:37   #2339
Dagusia18
Raczkowanie
 
Avatar Dagusia18
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 366
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Ciężko mi coś zadecydować,bo w swoim zawodzie widzę coraz mniejsze szanse dla siebie,a nie nadaję się do pracy fizycznej czy naganiacza typu sprzedaż kredytów,przedstawiciel handlowy. Ciężko też robić teraz kursy,szkolenia,kwalifika cje,jak w to [B
trzeba inwestować[/B],a przecież dopiero co jedną szkołę skończyłam i nie było to łatwe.
Inwestować w kursy? Tych bezpłatnych, sfinansowanych ze środków EU, dla osób bezrobotnych jest od zaj*****a na inwestycjachwkadry, aż żałuję czasami, że nie mam średniego wykształcenia i nie jestem bezrobotna...

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
laski mam problem, wstyd troche ale zaraz pogryze klawiature. otóz chciałabym zmienic szablon cv. sciagnelam sobie fajny szablon, wszystko ekstra.
ale on ma jedna strone, nie zmieszcze sie na 1 stronie
no i tu pojawia sie problem, nie moge normalnie wciskajac enter robic kolejne linijki a miejsce na tekst sie przesuwa jak zawsze, tylko pole tekstowe tak jakby przesuwa sie i zamiast pojawiac sie na kolejnej stronie to poprostu znika, tak jakby 'spada' z 'kartki'.
kiepska jestem w tlumaczeniu, delikatnie mowiac, ale moze ktos zrozumie i mi pomoze;]
Bo najlepiej w ogóle nie korzystać z szablonów z neta. Można się nimi inspirować i stworzyć samemu od podstaw. Wtedy nie ma problemu z edycją,
Dagusia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 08:20   #2340
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez [COLOR=Silver

[/COLOR]

Bo najlepiej w ogóle nie korzystać z szablonów z neta. Można się nimi inspirować i stworzyć samemu od podstaw. Wtedy nie ma problemu z edycją,
kurcze, tak żem czuła :P
spróbuje chociaz przy tego typu rzeczach mnie szlagg trafia zawsze:P
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 14:50:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.