Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-09, 17:04   #4591
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
FL chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Proszę skróty PhotoPictureResizer_191009_180310658_crop_1419x1451.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 18:09   #4592
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Co porabiacie dziewczyny.

Misiaq jesteś juz po? Bo nie moge znalezc postu Twojego.

Biedro ciesze sie, ze wszystko ok moj Syn tez juz ulozony do wyjscia , pewnie kręci mu sie w głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 18:10   #4593
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Hola, moja laseczka na etapie 30+0 waży 1580 g, wszystkie wymiary równe, proporcjonalne i około 50 centylu. Nawet nie ma o czym dyskutować, bo fiknęła w podłużne główkowe, wody prawidłowe, łożysko prawidłowe, przepływy prawidłowe, szyjka prawidłowa. Kość udowa 59 mm, więc może wda się we mnie, a nie w obie babki, które są karzełkami . Niestety nie mam tak fajnych zdjęć jak z połówkowego, bo panna zrobiła facepalma i odmówiła współpracy nawet po wstrząśnięciu i zmieszaniu. Lekarz cyknął za to nadzwyczaj udaną fotę wdzięków innego rodzaju.


Jak u misiaq, to najprawdopodobniej moje ostatnie USG, bo zwyczajnie nie ma powodów do dalszej obserwacji. Typek życzył udanego porodu, a ja życzę wszystkim tak nudnych badań
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 18:15   #4594
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja czekam na lepsze jutro dzis jakis zmulony dzien.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 18:16   #4595
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Co porabiacie dziewczyny.

Misiaq jesteś juz po? Bo nie moge znalezc postu Twojego.

Biedro ciesze sie, ze wszystko ok moj Syn tez juz ulozony do wyjscia , pewnie kręci mu sie w głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
1800 dziewuchy wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 18:20   #4596
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Hehe dzięki . Problematyczne jest "tylko" jego czesanie bo ani ja, ani ona tego nie lubimy... Odkąd jestem w ciąży to czesze ją tż bo ja nie mam na to siły i jakoś mniej cierpliwa jestem... ale chyba niedługo się zmobilizuje i troszkę poczesze bo niby tż jąo czesze, ale moim zdaniem bardziej głaszcze tą szczotką . A ten drugi pies to zwykły kundelek. Długi jest jak jamnik i ma tak samo krótkie łapki. Niedawno poszliśmy do schroniska by wyprowadzić jakiegoś psa na spacer i wróciliśmy z nim... nie wiem co nam odwaliło . Fakt, że rozglądaliśmy się za drugim piesełem, ale chcieliśmy jakiegoś amstafa, albo coś w tym stylu bo bardzo nam się podobają, a skończyliśmy z 10letnim jamnikiem . Miał być bezproblemowy, taki "typowy piesek starszej pani" bo pani podupadła na zdrowiu, a rodzina oddała jej psa do schroniska. Piesek taki bezproblemowy w cale nie był, ale troszkę popracowaliśmy z behawiorystą i już jest o niebo lepiej i w sumie nie wiem jak wcześniej mogliśmy bez niej żyć... teraz ta nasza rodzinka to taka niekompletna by mi się bez niej wydawała... chociaż dalej jest charakternym jamniskiem-kundliskiem i co jakiś czas bada granice . No i najlepsze... 2 dni po adopcji psa dowiedzieliśmy się, że jestem w ciąży
Mylukier, podziwiam takich ludzi jak Ty serio! Szacuneczek i brawa dla Ciebie za wzięcie psa że schroniska niektórzy ludzie serca nie mają i się pozbywają psiaków, a niektorzy- tak jak Ty - je ratują ...
Też myśleliśmy kiedyś o psie że schroniska, ale nie dość że mamy średnie warunki lokalowe (no niby mamy malutki ogródek, ale strasznie małe mieszkanie), to jednak praca moja i Tż nie pozwala na posiadanie psa nie ma nas sporo w domu, i jednak szkoda by mi było zostawiać psiaka na tyle godzin samego....czytałam kiedyś o tym dużo, i właśnie świetnym rozwiązaniem jest posiadanie dwóch psów, wtedy jest im "raźniej" samym w domu dlatego naprawdę Cię podziwiam że się zdecydowałaś opiekować dwoma psiakami A ten białasek też jest że schroniska? Jak wogole ten pierwszy zareagował ma nowego domownika?
Wogole ciekawe jak zareagują,jak się nowy członek rodziny pojawi

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Bialasek <3 właśnie jak Pati pisała to miałam pytać, gdzie można oglądać twoje pieski

U mnie dzisiaj w pracy koleżanka przyniosła małego bulika
Załącznik 7694109


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Purple!!!!! O jaaa jaki cudowny piesek!!!! zakochalam się Hehe

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Wykup allegro smart i buszuj. 3/4 wyprawki mam stamtąd a o cenach to nawet nie będę mówić. Przykład: nożyczki do paznokci dla dzidzi na allegro 10 zł a w smyku 20. W czasach świetności ruchowej (II trym) objechałam wszystkie sklepy w mieście i nigdzie nie było taniej niż allegro. Już tu kiedyś dyskutowałyśmy, że chyba żadna się nigdy nie doliczyła ile powinna dostać na L4 a ile dostała


PS. Melduję, że moja panna waży już prawie 1800 g (32t2d) i zdecydowanie jak twierdzi lekarz to panna. A że miałam już 4 usg u 3 różnych doktorków, które to potwierdziły to jak urodze chłopca to śmiem twierdzić, że mi podmienili dzieci Nie mam za to pomiaru szyjki bo podobno już się jej nie bada na tym etapie. I to było moje ostatnie usg już do końca tak również twierdzi lekarz. Ale do bobasa nie ma zastrzeżeń na tym etapie. A no i leży główkowo co by się zgadzało bo czuję smyranie na dole ostatnio często ale nie byłam pewna czego to zasługa.

A no i pisałyście i tej kości udowej wasze wymiary to moja ma 5,88. Czyli co? Modelką nie zostanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Misiaq gratuluję

A dasz znać gdzie kupowałaś nożyczki na allegro? I u jednego sprzedawcy kupowałaś kilka rzeczy do wyprawki?

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Tez tak mam z jedzeniem, jem zdecydowanie mniej, bo później mi ciężko. Pamiętam jak na początku potrafiłam jeść na prawdę za dwoje, a teraz to chyba tylko za połowę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka, jak Ty to robisz że jesz mniej?

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Niestety nie. Chcialabym tak jak Ty ja mam wrazenie ze jem coraz wiecej. Waga nie klamie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milawo, witaj w klubie ja też mam apetyt straszny, a już 10kg do przodu masakra.... dzisiaj dwa razy już jadłam makaron że śmietaną, serem białym i wiśniami że słoika od mojej mamy,taką miałam fazę na to coś czuje że źle to się skończy

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
No ja musze wielki sklep ogarnac sama. Jest naprawdę ogromny. Latania duzo. Polerowanie dekoracji, sprzatanie biurek z kubkow szklanek itd... a na koniec mopowanie podłogi. Moja szefowa jest pedantką totalną. Sprawdza czy w szufladach nie ma kurzu. U nas jest okolo 50ekspozycji kuchennych. Niektóre kuchnie sa szklane , wez to myj... ja lubie ta prace i normalnie nie narzekam a zawsze pare stow do domowego budzetu wpadnie... ale jest mi juz naprawde bardzo ciężko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Ten urlop mi przejdzie na przyszły rok,tylko kiedy to wykorzystać? Jeśli szefowa zawsze kreci nosem na urlop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pati, o rany, no to faktycznie masz nie lada wyzwanie..... tym bardziej w 8 miesiącu ciąży!!!!! noz cholera,ta szefowa ma swoje dzieci?????? Kurczę, szkoda że nie możesz poprostu tego zostawić i iść na wolne najgorzej że przecież będziesz chciała tam wrócić później.... Bo wracasz tam po roku od porodu czy jak?


Dziewczyny tak wogole gratuluję udanych wizyt dzis U mnie dziś 32+2, ale ten czas leci, trochę się boję przyszłości hehe, poród zbliża sie wielkimi krokami.....
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 18:24   #4597
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

O wow dopiero doczytalam ,tez podziwiam i wielki uklon w Twoim kierunku Mylukier, na pewno jest tym psiakom u was jak w bajce


Maddd, ja wracam tam już w lutym, 8tyg po porodzie ale ja tylko 3x w tyg po 3h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-09, 19:21   #4598
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Hej, wpadłam tylko powiedzie że wszystko ok na USG i mały waży już 1640 g (30+5)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 19:31   #4599
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Nie ma co tam mnie podziwiać, ja nic takiego nie zrobiłam . Uwielbiam pracę z psami, więc to nie było dla mnie żadnym poświęceniem ani niczym takim... Bardziej dla mojego narzeczonego .
Madd ten biały był kupiony w hodowli. Bardzo chciałam mieć psa, a w tedy mieszkałam jeszcze z rodzicami i to była jedyna rasa na którą zgodziła się moja mama.. Po przeczytaniu specyfiki rasy i po rozmowie z hodowcacmi stwierdziłam, że do siebie pasujemy .
Sprawdziłam opis ostatniej wizyty z 1.10, w tedy byłam w 28+6tc i mały miał kość udową długości 5.17cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 19:36   #4600
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Co porabiacie dziewczyny.

Misiaq jesteś juz po? Bo nie moge znalezc postu Twojego.

Biedro ciesze sie, ze wszystko ok moj Syn tez juz ulozony do wyjscia , pewnie kręci mu sie w głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie wróciłam z paznokci. Aktualnie mam takie (lepszego zdjęcia nie mam:/) teraz leżę i odpoczywam

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt! Rosną te nasze Maluszki 🥰PhotoPictureResizer_191009_203247426_crop_2798x2891-600x620.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 19:37   #4601
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Wykup allegro smart i buszuj. 3/4 wyprawki mam stamtąd a o cenach to nawet nie będę mówić. Przykład: nożyczki do paznokci dla dzidzi na allegro 10 zł a w smyku 20. W czasach świetności ruchowej (II trym) objechałam wszystkie sklepy w mieście i nigdzie nie było taniej niż allegro. Już tu kiedyś dyskutowałyśmy, że chyba żadna się nigdy nie doliczyła ile powinna dostać na L4 a ile dostała


PS. Melduję, że moja panna waży już prawie 1800 g (32t2d) i zdecydowanie jak twierdzi lekarz to panna. A że miałam już 4 usg u 3 różnych doktorków, które to potwierdziły to jak urodze chłopca to śmiem twierdzić, że mi podmienili dzieci Nie mam za to pomiaru szyjki bo podobno już się jej nie bada na tym etapie. I to było moje ostatnie usg już do końca tak również twierdzi lekarz. Ale do bobasa nie ma zastrzeżeń na tym etapie. A no i leży główkowo co by się zgadzało bo czuję smyranie na dole ostatnio często ale nie byłam pewna czego to zasługa.

A no i pisałyście i tej kości udowej wasze wymiary to moja ma 5,88. Czyli co? Modelką nie zostanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Jakby urodziły się bliźniaki to byś dopiero miała zonk
Piękna już waga malutkiej! Jeszcze chwili i przebije 2kg
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-09, 19:40   #4602
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość


Smarfetka, jak Ty to robisz że jesz mniej?

.
Po prostu, uczucie rozsądzania brzucha od środka jest tak nieprzyjemne, że nie mam ochoty jeść... Tzn jem, ale częściej i małe porcje no i bardziej zdrowo ( tzn tak mi się wydaje)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 19:55   #4603
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Hehe dzięki . Problematyczne jest "tylko" jego czesanie bo ani ja, ani ona tego nie lubimy... Odkąd jestem w ciąży to czesze ją tż bo ja nie mam na to siły i jakoś mniej cierpliwa jestem... ale chyba niedługo się zmobilizuje i troszkę poczesze bo niby tż jąo czesze, ale moim zdaniem bardziej głaszcze tą szczotką . A ten drugi pies to zwykły kundelek. Długi jest jak jamnik i ma tak samo krótkie łapki. Niedawno poszliśmy do schroniska by wyprowadzić jakiegoś psa na spacer i wróciliśmy z nim... nie wiem co nam odwaliło . Fakt, że rozglądaliśmy się za drugim piesełem, ale chcieliśmy jakiegoś amstafa, albo coś w tym stylu bo bardzo nam się podobają, a skończyliśmy z 10letnim jamnikiem . Miał być bezproblemowy, taki "typowy piesek starszej pani" bo pani podupadła na zdrowiu, a rodzina oddała jej psa do schroniska. Piesek taki bezproblemowy w cale nie był, ale troszkę popracowaliśmy z behawiorystą i już jest o niebo lepiej i w sumie nie wiem jak wcześniej mogliśmy bez niej żyć... teraz ta nasza rodzinka to taka niekompletna by mi się bez niej wydawała... chociaż dalej jest charakternym jamniskiem-kundliskiem i co jakiś czas bada granice . No i najlepsze... 2 dni po adopcji psa dowiedzieliśmy się, że jestem w ciąży


O maaaatko! Jaka ślicznośc!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
Tak na szybko: Maciej waży 1600 (32+0) i na głowę na dole!!! Poza tym wszystko ok jest drobny, przewidywalna waga w okolicach terminu porodu to ok 3kg.


Czyli jednak miała dobre przeczucia! Teraz tylko z nim poważnie pogadaj, żeby już nie kombinował

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Nie tylko twoja moja też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja mam wizytę w następny piątek (32+6) i spodziewam się wagi ooostro ponad 2kg

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Hola, moja laseczka na etapie 30+0 waży 1580 g, wszystkie wymiary równe, proporcjonalne i około 50 centylu. Nawet nie ma o czym dyskutować, bo fiknęła w podłużne główkowe, wody prawidłowe, łożysko prawidłowe, przepływy prawidłowe, szyjka prawidłowa. Kość udowa 59 mm, więc może wda się we mnie, a nie w obie babki, które są karzełkami . Niestety nie mam tak fajnych zdjęć jak z połówkowego, bo panna zrobiła facepalma i odmówiła współpracy nawet po wstrząśnięciu i zmieszaniu. Lekarz cyknął za to nadzwyczaj udaną fotę wdzięków innego rodzaju.


Jak u misiaq, to najprawdopodobniej moje ostatnie USG, bo zwyczajnie nie ma powodów do dalszej obserwacji. Typek życzył udanego porodu, a ja życzę wszystkim tak nudnych badań


Kolejna drobna dziewuszka
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 20:05   #4604
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Mylukier, podziwiam takich ludzi jak Ty serio! Szacuneczek i brawa dla Ciebie za wzięcie psa że schroniska niektórzy ludzie serca nie mają i się pozbywają psiaków, a niektorzy- tak jak Ty - je ratują ...
Też myśleliśmy kiedyś o psie że schroniska, ale nie dość że mamy średnie warunki lokalowe (no niby mamy malutki ogródek, ale strasznie małe mieszkanie), to jednak praca moja i Tż nie pozwala na posiadanie psa nie ma nas sporo w domu, i jednak szkoda by mi było zostawiać psiaka na tyle godzin samego....czytałam kiedyś o tym dużo, i właśnie świetnym rozwiązaniem jest posiadanie dwóch psów, wtedy jest im "raźniej" samym w domu dlatego naprawdę Cię podziwiam że się zdecydowałaś opiekować dwoma psiakami A ten białasek też jest że schroniska? Jak wogole ten pierwszy zareagował ma nowego domownika?
Wogole ciekawe jak zareagują,jak się nowy członek rodziny pojawi



Purple!!!!! O jaaa jaki cudowny piesek!!!! zakochalam się Hehe



Misiaq gratuluję

A dasz znać gdzie kupowałaś nożyczki na allegro? I u jednego sprzedawcy kupowałaś kilka rzeczy do wyprawki?



Smarfetka, jak Ty to robisz że jesz mniej?



Milawo, witaj w klubie ja też mam apetyt straszny, a już 10kg do przodu masakra.... dzisiaj dwa razy już jadłam makaron że śmietaną, serem białym i wiśniami że słoika od mojej mamy,taką miałam fazę na to coś czuje że źle to się skończy



Pati, o rany, no to faktycznie masz nie lada wyzwanie..... tym bardziej w 8 miesiącu ciąży!!!!! noz cholera,ta szefowa ma swoje dzieci?????? Kurczę, szkoda że nie możesz poprostu tego zostawić i iść na wolne najgorzej że przecież będziesz chciała tam wrócić później.... Bo wracasz tam po roku od porodu czy jak?


Dziewczyny tak wogole gratuluję udanych wizyt dzis U mnie dziś 32+2, ale ten czas leci, trochę się boję przyszłości hehe, poród zbliża sie wielkimi krokami.....
Tak łączyłam zamówienia. Od danego sprzedawcy sprawdzałam wszystkie kategorie i co on tam ma i wybierałam co potrzebuje. Nie było trudno nabierać te 40 zł to darmowej przesyłki bo sporo rzeczy kupowałam.

Kupowałam od tych sprzedawców i wszystkich polecam, wszystko bez zarzutu:
Tola_sklep (materac, prześcieradło do materaca)
HubiWorld (kokon w zestawie 6el, rożek, prześcieradła do wózka, na przewijak, tetry również)
kandi_pl (śpiworek do wózka)
Wesoly-Hubercik (szlafrok dla siebie)
zuza-shop (kombinezon)
dokoszyka24com (huśtawka w sztosowej cenie)
mój-bobas (najtańsze smoczki lovi)
flaming24 (okrycia kąpielowe)
sklep-dladziecka (majtki, nożyczki, podkłady, podpaski)
magmaris (tetry, flanele, laktator, szczotkę, wkładki laktacyjne a nawet jakieś gryzaki)


Teraz sobie znowu wykupię bo jednak planuje dokupić przewijak (miałam dostać ale nie wyszło) i nawilżacz powietrza. A pewnie jeszcze coś mi doleci. Lampki wciąż nie mam itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 20:09   #4605
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Tak łączyłam zamówienia. Od danego sprzedawcy sprawdzałam wszystkie kategorie i co on tam ma i wybierałam co potrzebuje. Nie było trudno nabierać te 40 zł to darmowej przesyłki bo sporo rzeczy kupowałam.

Kupowałam od tych sprzedawców i wszystkich polecam, wszystko bez zarzutu:
Tola_sklep (materac, prześcieradło do materaca)
HubiWorld (kokon w zestawie 6el, rożek, prześcieradła do wózka, na przewijak, tetry również)
kandi_pl (śpiworek do wózka)
Wesoly-Hubercik (szlafrok dla siebie)
zuza-shop (kombinezon)
dokoszyka24com (huśtawka w sztosowej cenie)
mój-bobas (najtańsze smoczki lovi)
flaming24 (okrycia kąpielowe)
sklep-dladziecka (majtki, nożyczki, podkłady, podpaski)
magmaris (tetry, flanele, laktator, szczotkę, wkładki laktacyjne a nawet jakieś gryzaki)


Teraz sobie znowu wykupię bo jednak planuje dokupić przewijak (miałam dostać ale nie wyszło) i nawilżacz powietrza. A pewnie jeszcze coś mi doleci. Lampki wciąż nie mam itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, muszę sobie popatrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 20:17   #4606
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dziewuszki widze drobne sie szykują, jak to dziewczyny
Jak dobrze, ze ja 56 mam doslownie kilka ubranek.
Tu Leo w 62, 3 doba po urodzeniu. Screenshot_20191005-200313_Facebook.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 20:35   #4607
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dziewczyny, od czwartku 17.10 rzeczy dziecięce i odzież ciążowa w Lidlu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 20:38   #4608
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Słyszałyście, że zaświadczenie od psychiatry o tak zwanej tokofobii jest wskazaniem do CC?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 20:40   #4609
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Witam grudniowe mamusie, można jeszcze do Was dołączyć? Termin porodu mam na 8.12. Czekam na małego Leona
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-09, 20:46   #4610
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Słyszałyście, że zaświadczenie od psychiatry o tak zwanej tokofobii jest wskazaniem do CC?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ja słyszałam. Bratowa mojego męża jest psychologiem i mi o tym mówiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 20:47   #4611
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez ja_kasi Pokaż wiadomość
Witam grudniowe mamusie, można jeszcze do Was dołączyć? Termin porodu mam na 8.12. Czekam na małego Leona
Witaj to pierwsze dziecko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:04   #4612
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja_kasi witaj ⚘


Tez slyszalam o tym , ale ja to mam cesarkofobie




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:10   #4613
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Też mam cesarkofobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:13   #4614
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Witaj to pierwsze dziecko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, pierwsze dziecko. I jestem przerażona, że zostało tak mało czasu do porodu. Czuję się kompletnie nie gotowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:19   #4615
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Ja też z tych z cesarkofobią jeszcze jakby to miała byc sama cesarka i ze pozniej odrazu sie dobrze czuje i luz blus i orzeszki, bez ryzyka komplikacji i innych roznych dziadostw to ok, ale tak to podziekuje tzn. jak będzie trzeba to się jej poddam ale sama z siebie do niej nie dąże
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada

Edytowane przez nillka88
Czas edycji: 2019-10-09 o 21:21
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:21   #4616
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Ha, moja znajoma była żywo zainteresowana tym skierowaniem od psychiatry, bo panicznie boi się porodu. Mówiła, że jeśli ktoś chce na tej podstawie wycyganić CC, to najlepiej w miarę blisko terminu, żeby czasem nie podjęto prób terapii :P
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:28   #4617
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dziewuszki widze drobne sie szykują, jak to dziewczyny
Jak dobrze, ze ja 56 mam doslownie kilka ubranek.
Tu Leo w 62, 3 doba po urodzeniu. Załącznik 7694132

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A widzisz Pati, Pitul urodził się 3120 i pierwsze 2 tyg nosił 50, bo w 56 wręcz pływał

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Słyszałyście, że zaświadczenie od psychiatry o tak zwanej tokofobii jest wskazaniem do CC?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tak i w sumie na tyle „bezpiecznym” dla chcącej cc, ze trudno je ginekologom na porodówce podważyć

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ja_kasi Pokaż wiadomość
Witam grudniowe mamusie, można jeszcze do Was dołączyć? Termin porodu mam na 8.12. Czekam na małego Leona


Witaj witaj ,) rozgosc się i napisz coś więcej o sobie. Jak tam wyprawka? To twoja pierwsza ciąża?

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
Ja też z tych z cesarkofobią jeszcze jakby to miała byc sama cesarka i ze pozniej odrazu sie dobrze czuje i luz blus i orzeszki, bez ryzyka komplikacji i innych roznych dziadostw to ok, ale tak to podziekuje tzn. jak będzie trzeba to się jej poddam ale sama z siebie do niej nie dąże


Czyli najlepiej tak cesarka nawet bez blizny?
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:31   #4618
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dziewczyny jakie są poprawne wartości dla wymiarów kości udowej? Kojarzycie? Jak u Was? ciekawa jestem czy można wywnioskowac już czy dziecko bedzie wysokie czy niskie. Mąż wysoki ale ja mała

Moj w 30 tyd plus 5 dni mial 54 mm i zastanwiam się czy to malo czy duzo czy średnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:41   #4619
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Midusia moj Leo mial 3630 i 53cm. W sumie mam same 62 , i kilka 56 z HM , a HM wypada jak inne firmy 62. Teraz posortowalam ubranka i mam 50proc bialych, 40proc siwych i 10proc kolorow taka jestem szalona. 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie są poprawne wartości dla wymiarów kości udowej? Kojarzycie? Jak u Was? ciekawa jestem czy można wywnioskowac już czy dziecko bedzie wysokie czy niskie. Mąż wysoki ale ja mała

Moj w 30 tyd plus 5 dni mial 54 mm i zastanwiam się czy to malo czy duzo czy średnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj mial w 29+5 60,5 . I podobno dlugonogi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-09, 21:42   #4620
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość

Czyli najlepiej tak cesarka nawet bez blizny?
wiesz jeszcze sama blizna to tam nic, ale wydaje mi się, ze wiele kobiet postrzega cesarkę jakos rozciecie brzucha, wyciagniecie dziecka i ze to takie nic jest, a to jednak normalna powazna operacja
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-12 22:41:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.