modowe porażki parę lat temu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-01, 10:41   #31
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
EDIT: Pasemka,pamiętacie pasemka?
Oj tak pamiętam jak robiła siostrze pasemka
z pamięci wyciągnęłam jeszcze kolorowe makijaże, niebieskie cienie do powiek
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:51   #32
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Jeszcze kilka ,,smaczków" mi się przypomniało:
-takie spódniczki z karczkiem i dalej falbanki były. Kolorowe albo dżinsowe.
-spodnie dżinsy+dżinsowa kurteczka
-beret-kaszkiet. Oczywiście aby wyglądać bardziej luzacko i zawadiacko,trzeba było daszek nosić bokiem. To nawet wyglądało sensownie,ale przy niewielkich kaszkietach,takich płaskich. Pamiętam najbardziej przemądrzała dziewczynę z gimnazjum,która paradowała tak po szkole z różowym,przekrzywionym beretem,tyle że to wyglądało jakby go po prostu krzywo założyła,bo fason był stworzony do noszenia go w sposób tradycyjny.
-kapelusiki dla dziewczyn z dżinsu albo sztruksu
-aplikacje na dzwonach:wyszywane kwiatki albo doklejane muszelki
-smycze do komórek,najlepiej wystające z kieszeni
-takie pól-golfy:sweterek z górą golfu ale bez rękawów,lub rękawy częściowo wycięte
-tatuaż naklejany albo henna,jeśli prawdziwy to na lędźwiach
-wśród facetów:włosy na żel+białe spodnie/jasne dżinsy i biało-czarna koszulka z tribalem,obowiązkowo łańcuch na szyji lub nadgarstku i sygnet
Napewno jeszcze wiele mi się przypomni
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 10:55   #33
Czytak
Raczkowanie
 
Avatar Czytak
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 202
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Asymetryczna spódnica do polowy łydki ciętą na ukos i do tego bluzeczka też asymetryczna obowiązkowo z widocznymi silikonowymi ramiączkami biustonosza
__________________

Czytak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 11:03   #34
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Zdajecie sobie sprawę z tego, że za kilka lat za "porażkę modową" z perspektywy czasu zostanie uznane to co teraz nosimy ? A wróci moda na ubrania i dodatki, które teraz są wyśmiewane .
Ale fakt faktem szkaradki się zdarzały na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat .




Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
No ale wtedy tak sie nosiło, wiec trudno to nazwać modową porażką
I inna moda była, dostępnośc do ciuchów, ludzie młodsi, itd.

Pamietam tylko, że dałam się wbić w sukienkę na jakieś wesele- gdy ogladam dzisiaj foto-płaczę ze smiechu :d ale wtedy widać jakoś mnie zachwyciła
Zgadzam się .

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Pamiętacie sztruksy? Mama nas w to ubierała a ja zawsze wolała jeans. Nie lubiłam sztruksu...
Kocham sztruks, a teraz spodni ze sztruksu nigdzie nie mogę znaleźć . No i kocham bojówki - biodrówki, najlepiej z dużymi wypukłymi kieszeniami, też ich nie ma .



Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
I jeszcze jeden hit: klapki i sandałki na koturnie z pianki! Pamiętacie?

Pamiętam te klapki . Były jeszcze piankowe drewniaki

Cytat:
Napisane przez moniak88 Pokaż wiadomość
Buty w szpic a dokładnie szpilki z okropnym czubem! a im dłuższy tym lepiej Kiedys w tym chodziłam a teraz za głowę sie łapie jak to mi sie mogło podobać :P
Butów w szpic akurat nienawidziłam, ale niestety był taki czas, że nie było w sklepach innego fasonu.
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 11:09   #35
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: modowe porażki parę lat temu

o reeeety

-dzwony, oczywiście im szersze tym lepsze, jak było komuś widać buty, bo 'dzwon' nie zasłaniał to było źle
-sztruksy, najbardziej pamiętam takie bordowe i miałam do tego katankę też bordo sztruks, tragedia
-biżuteria ala tatuaż, oczywiście - na szyję, na rękę i na palec
-buty z grubymi podeszwami miałam też, ale pamiętam, że posiadałam Vansy, takie z odblaskiem
-piankowe klapki pamiętam, ale nie nosiłam
-drewniaki, miałam zielone i białe, zawsze poobijałam sobie kostki

U mnie obowiązkowo:
-w podstawówce kolorowe leginsy z postaciami z bajek + bluzka frędelkowa z Pocachontas
-takie spodnie jeansowe z rzemykami po bokach
-koraliki do włosów
-sylikonowe ramiączka z wzorkami/cyrkoniami

fajnie tak powspominać.

i zawsze zazdrościłam dziewczynom karbowanych włosów! moje z natury kręcone, trzeba było najpierw wyprostować, potem karbować, więc sporo zachodu.
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 11:11   #36
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: modowe porażki parę lat temu

I mam kolejny hit-kabaretki
Jak weszły w modę,to przestały kojarzyć się z paniami lekkich obyczajów,a nosiły je wszystkie dziewczynki w szkole. Najgorsze moim zdaniem były takie do kolan,wielokolorowe,a do tego spódniczka Albo takie z bardzo dużymi oczkami. Albo skarpetki-kabaretki. Form było mnóstwo.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 11:15   #37
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Achhh to były czasy
Nie wiem czy u Was też tak było, ale była moda zakładania na w-f kolorowych skarpet-podkolanówek
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 11:21   #38
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Achhh to były czasy
Nie wiem czy u Was też tak było, ale była moda zakładania na w-f kolorowych skarpet-podkolanówek
No u mnie nie,chyba zbyt duża ekstrawagancja

Albo takie puchowe kurtki i kaptur obszyty futerkiem. To futerko to był największy lans,najlepiej było go nosić cały czas na łbie jeszcze była moda na takie spodnie a'la rybaczki dżinsowe,do kolan,końcówki jakoś ozdobione i do tego kozaki z czubkiem. W ogóle same rybaczki zasługują na wymienienie tutaj,obowiązkowo z rozcięciem przy nogawce
A z butów to właśnie pamiętam swoje-kolorowe adidasy na piankowej podeszwie. Ale był płacz,jak mama mi nie chciała ich kupić.
I bluzki na jedno ramię-obowiązkowy element stroju dyskotekowego.
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 12:39   #39
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: modowe porażki parę lat temu

O matko - karbowane włosy. Moja kolezanka miała karbownicę. Okropnie to wyglądało, ale wtedy wszystkie chodziły jak nastroszony pudel
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 13:02   #40
Pola21
Raczkowanie
 
Avatar Pola21
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 107
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Pamiętam że miałam mnóstwo dresowych bluz zakładanych przez głowę, takich dość obszernych, kolorowych, np każdy rękaw w innym kolorze, albo takie z logo klubów sportowych z zagranicy... albo ze stójką na suwak do tego dzwony i voila
__________________
"nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się-na próbę..." JP II
-
-
-
Dany Heatley...
Pola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 13:54   #41
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Rybaczki materiałowe z rozcięciem - każda to miała :P
Katanę sama miałam. Jakś tak była stara z lumpa, za wielka (mankiet musiałam zawinąć), ale jaka porządna, nie do zdarcia. Niedawno ją odkryłam i oddałam do kontenerów.

Buty na szpic zawsze były dla mnie obrzydliwe. Ja teraz czasem widzę mężczyzn z butami z takim "tępym' szpicem. Bleeee. Pamiętacie jak halówki piszczały? Wrzesień pierwsze zajęcia z wf. Jeden wielki pisk, bo każdy próbuje nowe (śmierdzące fabryką) halówki. Nie wiem kto to wymyślił jako obuwie sportowe, bo stopy tam niesamowicie śmierdziały po paru wf. Dziewczyny może nie tworzyły takiego odorku, ale faceci (który gimnazjalista wtedy przejmował się dezodorantem?)
Po wf też chłopcy obowiązkowo stawiali włosy na wodę. A pamięta kto stawanie włosów na cukier?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 13:55   #42
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: modowe porażki parę lat temu

rybaczki
albo takie proste dzinsy podwijane na rybaczki <jeszcze od lewej strony mialy np czerwony kolor widoczny dopiero przy wywinięciu nogawek>
a mialyscie mode na dlugie spodnice w drovbne kwiatki? z taka mikro-falbanka u dołu? mialam bordowa
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 15:25   #43
fc45fde3c86b249a80e87ea6cccdd7b28769e164_63c5e51944bd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 31
Dot.: modowe porażki parę lat temu

-materiałowe rybaczki z rozcięciem- mam gdzieś w piwnicy jeszcze takie czarne
-spodnie z rzemykami po bokach
-komplety z jeansu, kamizelka+ spódniczka z guzikami na przodzie, miałam taki pomarańczowy wyglądałam zapewne jak robotnik drogowy
-buty koturny takie wysokie, nie pamiętam ja się nazywały, wyglądały jak buty ortopedyczne
- plastikowe sandałki
-święcące adidasy, miałam takie
-kolorowe ortalionowe kurtki albo dresy foto3
-fryzury ja na 1 i 2 zdjęciu
fc45fde3c86b249a80e87ea6cccdd7b28769e164_63c5e51944bd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 15:45   #44
ikaa88
Raczkowanie
 
Avatar ikaa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 111
Dot.: modowe porażki parę lat temu

a pamiętacie takie pasemka z kolorowej muliny?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mul.jpg (54,8 KB, 86 załadowań)
ikaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 15:56   #45
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez ikaa88 Pokaż wiadomość
a pamiętacie takie pasemka z kolorowej muliny?
Ja na wyjeździe nad może sprawiłam sobie afrykańskie warkoczyki z muliny :P
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 18:13   #46
Gumisiek007
Zadomowienie
 
Avatar Gumisiek007
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 569
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Kiedyś ufarbowałam włosy różową bibułą i.. poszłam na basen... wszystko spłynęło na twarz, nie mogłam domyć a jak mnie Mama zobaczyła to miałam piekło
Gumisiek007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 18:53   #47
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez Gumisiek007 Pokaż wiadomość
Kiedyś ufarbowałam włosy różową bibułą i.. poszłam na basen... wszystko spłynęło na twarz, nie mogłam domyć a jak mnie Mama zobaczyła to miałam piekło
Jak się farbuje włosy bibułą?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 19:26   #48
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Jak się farbuje włosy bibułą?

Moczysz bibułę i trzesz nią włosy - i wychodzi kolor . Ale działało tylko na jasnowłosych dziewczynkach.

Ja do tej pięknej listy dorzucę jeansy z brokatem, rybaczki, bojówki i neonowe ubrania
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 19:30   #49
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Ej a pamiętacie brokaty w tubkach? To był numer jeden dyskotek szkolnych. Twarz, dekolt, ramiona i ubrania wysmarowane tym paskudztwem
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-01, 19:35   #50
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez ruda_grazyna666 Pokaż wiadomość
Temat dla mnie! najbardziej lubię oglądać stare zdjęcia gwiazd jak były odstrojone a teraz coś takiego jest żenadą. Albo stare filmy,kiedy to zazdrościło się aktorkom że mają to czy to,a teraz taki wygląd jest wstydem.
Ktoś wspomniał o bolerkach-popieram,dla mnie to jeden z najgorszych dodatków. Ani to ładne,ani funkcjonalne. Pamiętam paniusie ze szkoły,które wkładały takie świecące bolerka do kolorowych topów,dżinsów i halówek albo do jeszcze bardziej świecących,satynowych sukienek na wesele
Biodrówki,i moda na kolorowe paski do nich-z grubego materiału,błyszczące,z cekinów,z napisami. I te wystające brzuchy i stringi na wierzchu,zwłaszcza zimą
Białe spodnie
Nie podobały mi się też spodnie z lycry z wysokim stanem i do tego krótki top.
Jeszcze pamiętam trendy w makijażu i fryzjerstwie-włosy tleniony blond a pod spodem kruczoczarne pasma. Fryzury weselne-to chyba mówi samo przez się,niestety wiele kobiet jeszcze myśli,że jak się tak uczeszą na wesele,to są ładne. Tipsy-im dłuższe tym lepsze,obowiązkowo na każdą studniówkę i wesele na wsi. I ciemna konturówka na ustach-ciemniejsza od szminki czy błyszczyka
EDIT: Pasemka,pamiętacie pasemka? Szczególnie jak stateczne kobitki w średnim wieku wychodziły od fryzjera z tapirem i czerwonymi pasemkami. A największym lansem było,jak mama pozwoliła zrobić sobie pasemka pozostałością własnej farby albo razem z koleżanką. Na uwagę zasługują najbardziej czarne pasemka na blond włosach no i czerwone-wydaje mi się,że te ostatnie dominowały. Pamiętam blond koleżanką,z szerokimi pasmami na głowie w kolorze fioletu
Uwielbiam takie coś sobie wspominać
Wydaje mi się, że ta fryzura miała nawet nazwę -borsuk .

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Achhh to były czasy
Nie wiem czy u Was też tak było, ale była moda zakładania na w-f kolorowych skarpet-podkolanówek
U mnie może nie tyle na wf co ogólnie się takie nosiło. Pamiętam że miałam takie w żółto-czarne paski .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 19:41   #51
sophiab2
Raczkowanie
 
Avatar sophiab2
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 86
Dot.: modowe porażki parę lat temu

jak sobie pomyślę, że jeszcze niedawno nosiłam rzeczy o których piszecie to się za głowę łapie jak ja mogłam :P
dzwony miałam, rybaczki pewnie, spódnice z karczkiem i falbanami a co też, podkolanówki kolorowe i takie z miejscem na każdy na palec też..
dużo tego było...
__________________
http://diyzosi.blogspot.com/
sophiab2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 20:26   #52
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Nie wiem jak Wy ale ja tak nie wyglądałam kiedyś.
Manikiur
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5c7857816b76a6c3ef465dc6b1df1b96dad5a0d6.jpg (69,2 KB, 551 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 27c7ce93c68721c5d8d8a889bd0524df8c77f60f.jpg (81,6 KB, 419 załadowań)
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 22:34   #53
siasiaaa
Raczkowanie
 
Avatar siasiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 285
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Ej a pamiętacie brokaty w tubkach? To był numer jeden dyskotek szkolnych. Twarz, dekolt, ramiona i ubrania wysmarowane tym paskudztwem
Oczywiście pamiętam + na jedną dyskotekę zafarbowałyśmy sobie właśnie bibułą pasemka (niebieskie i czerwone, czy jakieś takie), na nast. dzień cała poduszka w kolorach. Mój hit to jeszcze strój na bierzmowanie - sztruksowy komplecik - spódniczka i żakiecik + glany. Chyba chociaż przez buty chciałam wyrazić swój bunt albo 'styl'?!
siasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-01, 23:49   #54
201703061432
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7 039
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Ej a pamiętacie brokaty w tubkach? To był numer jeden dyskotek szkolnych. Twarz, dekolt, ramiona i ubrania wysmarowane tym paskudztwem
oohhh tak! I do tego oczywiście ciemny puder z mamy kosmetyczki+mega czarna krecha na dolnej powiece
jeansowa mini+ getry do połowy łydki, najlepiej zakończone koronką, bluzka na jedno ramię, wystające ramiączko stanika of kors i białe rękawiczki
201703061432 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 08:56   #55
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Miks wszystkiego co jest fajne
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 23:08   #56
grohszkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: modowe porażki parę lat temu

U mnie z kolei była faza buntu, więc moje "złote" lata to był totalny miks metala, punka i hipisa, więc głównie przyjaźniłam się z trampkami, glanami, sztruksami, bandamami, masą beznadziejnych pieszczoch i ozdób zrobionych z kluczyków z puszek... Masakra! Za każdym razem jak oglądam zdjęcia z etapu gimnazjum i LO to chce mi się wyć ze śmiechu
grohszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:52   #57
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Cytat:
Napisane przez grohszkowa Pokaż wiadomość
U mnie z kolei była faza buntu, więc moje "złote" lata to był totalny miks metala, punka i hipisa, więc głównie przyjaźniłam się z trampkami, glanami, sztruksami, bandamami, masą beznadziejnych pieszczoch i ozdób zrobionych z kluczyków z puszek... Masakra! Za każdym razem jak oglądam zdjęcia z etapu gimnazjum i LO to chce mi się wyć ze śmiechu
Ja nie byłam aż tak przebojowa, ale piłam na potęgę tymbarki i miałam nawet 50 kapsli przyczepionych na raz. Wszyscy dowcipkowali, że najpierw mnie słychać.

Za czasów gimnazjum wśród dziewczyn były modne workowe spodnie z kieszeniami, takie jakby bojówki w worków, do tego króciutka bluzeczka i trapery. Widziałyście coś takiego?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:53   #58
grohszkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Było! Pamiętam jeszcze modę na Shakirę z "Whenever, wherever" - maksymalnie biodrowe, brązowe dzwony i krótkie bluzeczki odsłaniające pępek.
grohszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 16:07   #59
ruda_grazyna666
Raczkowanie
 
Avatar ruda_grazyna666
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 238
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Albo era opasek do włosów-najmodniejsze były takie szerokie,plastikowe,potem popularne stały się cieńsze. Ja miałam panterkową do tego blond pasemka i pusz na głowie,bo prostownice dopiero wchodziły w modę,a ja oczywiście nie miałam tego cuda.
Zauważyłam też,że w modzie szkolnej królował kolczyk w pępku-jak któraś miała,to była hardcorówą i w ogóle najlepszą laską. Preferowany oczywiście był jak najdłuższy kolczyk,z główką króliczka Playboya/łańcuszkami/kwiatkami. A jak zrobiłam sobie kolczyka w tym samym czasie co szkolne buntowniczki,to dopiero było! Dały mi czas do ostatniej lekcji,żebym wyjęła,bo mnie pobiją
ruda_grazyna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 21:26   #60
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: modowe porażki parę lat temu

Albo takie małe brylanciki na skrzydełko nosa. Pamiętacie? Nic nie było widać, ale było "odważne"
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-01 18:09:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.