Wątek plotkowy perfumowy część 3 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-08-01, 10:57   #3571
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Tak myślałam, gdybym sama zamawiała perfumy stworzone pod siebie, na zamówienie to chciałabym połączenie trzech nut: czerwonej porzeczki, rabarbaru i róży, przy czym róża miałaby być tylko tłem, bazą. Głównie porzeczka i za nią rabarbar, jako druga najważniejsza nuta. Żadnych zieloności, aldehydów, wanilii czy tonki, bo to by zepsuło efekt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 11:26   #3572
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Tak myślałam, gdybym sama zamawiała perfumy stworzone pod siebie, na zamówienie to chciałabym połączenie trzech nut: czerwonej porzeczki, rabarbaru i róży, przy czym róża miałaby być tylko tłem, bazą. Głównie porzeczka i za nią rabarbar, jako druga najważniejsza nuta. Żadnych zieloności, aldehydów, wanilii czy tonki, bo to by zepsuło efekt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogłoby być ciekawie, ale jestem w szoku, że nie chciałabyś żadnych zieloności
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 12:10   #3573
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Mogłoby być ciekawie, ale jestem w szoku, że nie chciałabyś żadnych zieloności
Nie, zieloności nadal kocham, ale to musiałyby być oddzielne kompozycje, żeby nie odebrać aromatu czerwonym porzeczkom i rabarbarowi w tej a co do zielonych perfum, wczoraj nosiłam na sobie globalnie Aqwindia Guillaume, na początku cudna mięta jak w Play Green Comme des Garcons czy Allegria RBR, gdyby tak zostało to super, ale po kilku godzinach pojawiła się tonka i ta tonka trwała i trwała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Odwiedziłam też wczoraj sklep stacjonarny L'Occitane, nowy Osmanthus pachnie morelowo - kwiatowo, kupiłam perfumetke Herbae L'Eau (L'Occitane zaczyna wprowadzać perfumetki jak marki katalogowe) i kobieta dała mi sporo próbek nowości. Ładnie pachnie Werbena & Mandarynka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-01, 12:10   #3574
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

A ja wczoraj testowałam Night Flyer OO i globalnie nie jest dla mnie. Zbyt ziemisty.
A przedwczoraj solo California Chocolate i trwają cały dzień, cudne nawet w upał. Testowałam w Rossmannie różne inne perfumy, a i tak cały czas zawiewało mi delicjami
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-02, 03:53   #3575
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A ja wczoraj testowałam Night Flyer OO i globalnie nie jest dla mnie. Zbyt ziemisty.
A przedwczoraj solo California Chocolate i trwają cały dzień, cudne nawet w upał. Testowałam w Rossmannie różne inne perfumy, a i tak cały czas zawiewało mi delicjami
Miałam batka tego jeszcze sprzed reformulacji i nie był taki zły, kupiłam go z myśla o moim chłopie lecz mu nie podszedl i sprzedałam dalej.
Do mnie ostatnio przyszlo kilka odlewek i Midnight Poison Elixir(Asiuuuuula podobaja mi się jeszcze bardziej niż zwykłe MP.
Fenris pisałas że NF jest zbyt ziemisty to ja mam odlewke Jousset Find Me in The Dark no coż powąchałam najpierw z atomka i mnie podbiło poźniej psikłam na nadgarstek... i to był błąd. Nigdy ale to nigdy nie wąchałam takiego smrodziela, musiałam szybko iść szorować nadgarstek a i tak zapach nie do końca się zmył i nadal dawał o sobie znać poźniej jakby troche się osłodził. To jest taka mokra ziemia z domieszką czegos zgniłego sama nawet nie wiem jak to opisać. Moja trauma do końca życia.
Mam również odlewke Bezu i Agrestu niestety na mnie czuć tylko sfermentowane wino, The Gate Memories zapach wiśni podbity tytoniem(nie wachałam jeszcze), Jo Malone Green Almond & Redcurrant bajka są piękne już wiem że chce flakon, Givenchy Gaiac Mystique szkoda że są już trudno dostępne drzewno- ambrowy-irysowy zapach z tej samej linii mam Ambre Tigre ale jeszcze nie testowałam. Dzis odebralam Eau de Shalimar i jest miłość na początku fajny cytrusowy zapach powoli powoli się wysładza i zostaje wanilia i bursztyn w tle i do tego piękna flaszka bardzo bardzo udany zakup.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤

Edytowane przez kucyk ponny
Czas edycji: 2021-08-02 o 03:59
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-02, 07:25   #3576
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Gdybyś chciała zrobić rozbiór Green Almond jestem pierwsza po dużą odlewke /odlewki. Wszystko co z czerwonymi porzeczkami i od Jo Malone
Powiem Wam, że te Herbae L'Eau to też bardzo dobry zapach, klasyka czyli Herbae mam cały flakon. Oba pachną bardzo długo, kilkanaście godzin spokojnie z przyzwoitą projekcja, Herbae to kwaśne jeżyny i liście porzeczek, Herbae L'Eau to łąka pełna koniczyny (ją czuć najbardziej) w czerwcu lub maju. Zielono i kwiatowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-02, 08:42   #3577
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Gdybyś chciała zrobić rozbiór Green Almond jestem pierwsza po dużą odlewke /odlewki. Wszystko co z czerwonymi porzeczkami i od Jo Malone
Powiem Wam, że te Herbae L'Eau to też bardzo dobry zapach, klasyka czyli Herbae mam cały flakon. Oba pachną bardzo długo, kilkanaście godzin spokojnie z przyzwoitą projekcja, Herbae to kwaśne jeżyny i liście porzeczek, Herbae L'Eau to łąka pełna koniczyny (ją czuć najbardziej) w czerwcu lub maju. Zielono i kwiatowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo bym chciała, niestety są już one wycofane i oprócz Ebay nigdzie ich nie widze. Mam nadzieje ze może gdzieś się trafią.
Łąka i konieczyna nie moje nuty ale jeżyny i liście porzeczki brzmią ciekawie.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-08-02, 08:48   #3578
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Bardzo bym chciała, niestety są już one wycofane i oprócz Ebay nigdzie ich nie widze. Mam nadzieje ze może gdzieś się trafią.
Łąka i konieczyna nie moje nuty ale jeżyny i liście porzeczki brzmią ciekawie.
English Oak & Redcurrant też były bardzo porzeczkowe, chyba najlepszy zapach od Jo podobne są tylko Miller Harris Lost in the City i Eau d'Italie Graine de Joie, miałam kiedyś niewielkie odlewki wszystkich kupione tutaj na Rozbiórkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-08-02 o 09:00
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-03, 10:14   #3579
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Fenris pisałas że NF jest zbyt ziemisty to ja mam odlewke Jousset Find Me in The Dark no coż powąchałam najpierw z atomka i mnie podbiło poźniej psikłam na nadgarstek... i to był błąd. Nigdy ale to nigdy nie wąchałam takiego smrodziela, musiałam szybko iść szorować nadgarstek a i tak zapach nie do końca się zmył i nadal dawał o sobie znać poźniej jakby troche się osłodził. To jest taka mokra ziemia z domieszką czegos zgniłego sama nawet nie wiem jak to opisać. Moja trauma do końca życia.
Ha ha Świetna nazwa (Find Me in The Dark). To ja tak miałam z This is Her Zadig & Voltaire, Jeux de Peau Lutensa i She Wood Velvet Forest Wood. W sumie Clean Shower Fresh Clean też jest dla mnie nie do przejścia. Nie jestem w stanie tego wąchać, kompletnie ze mną nie grają.
Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Mam również odlewke Bezu i Agrestu niestety na mnie czuć tylko sfermentowane wino, The Gate Memories zapach wiśni podbity tytoniem(nie wachałam jeszcze), Jo Malone Green Almond & Redcurrant bajka są piękne już wiem że chce flakon
To Bez i Agrest to coś dla mnie, uwielbiam winne zapachy. Tego Malone też bym chciała poznać.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-03, 10:25   #3580
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
English Oak & Redcurrant też były bardzo porzeczkowe, chyba najlepszy zapach od Jo podobne są tylko Miller Harris Lost in the City i Eau d'Italie Graine de Joie, miałam kiedyś niewielkie odlewki wszystkich kupione tutaj na Rozbiórkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie pamiętam już czy go miałam czy nie. Swego czasu miałam bzika na Jo Malone i troche się ich przewineło. MH na pewno mialam i puścilam w swiat.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ha ha Świetna nazwa (Find Me in The Dark). To ja tak miałam z This is Her Zadig & Voltaire, Jeux de Peau Lutensa i She Wood Velvet Forest Wood. W sumie Clean Shower Fresh Clean też jest dla mnie nie do przejścia. Nie jestem w stanie tego wąchać, kompletnie ze mną nie grają.
Haha wierze że takiego śmierdziucha na pewno można wywąchac w ciemności. Teraz to żeby mi ktoś z dopłatą chciał dać ten zapach to bym nie wzieła a ja jeszcze za niego zapłaciłam
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
To Bez i Agrest to coś dla mnie, uwielbiam winne zapachy. Tego Malone też bym chciała poznać.
Napaliłam sie na Bez i Agrest jak szczerbaty na suchary i przyszło rozczarowanie żałuje że na mnie to sfermentowane wino i nic poza tym, przynajmniej na flaszce zaoszczędze a mialam na jesien kupywać.
Ten Jo Malone jest boski szkoda że to limitowana edycja i ciężko ustrzelić.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤

Edytowane przez kucyk ponny
Czas edycji: 2021-08-03 o 10:26
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-03, 11:08   #3581
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Ostatnio zakochałam się w tych nowych żelach pod prysznic Lux Botanicals, co jeden kupuję to lepszy od poprzedniego - mają genialne, zostające na skórze zapachy i są olejkowe, więc nie wysuszają.
Niewiele jest żeli, którymi można pachnieć po myciu, większość zaraz znika ze skóry (w sumie innych poza tymi i Le Petit Marseillais nie znam tak pachnących).
Mój ulubieniec to Ylang & Neroli, bo czuję słońce i białe kwiaty (jaśmin, tuberozę i kwiat pomarańczy), zapach blisko Fleurs d'Oranger Lutensa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-08-03 o 11:55
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-03, 12:29   #3582
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
MH na pewno mialam i puścilam w swiat.
Dlaczemu, bo się na nie czaję?
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Ostatnio zakochałam się w tych nowych żelach pod prysznic Lux Botanicals, co jeden kupuję to lepszy od poprzedniego - mają genialne, zostające na skórze zapachy i są olejkowe, więc nie wysuszają.
Niewiele jest żeli, którymi można pachnieć po myciu, większość zaraz znika ze skóry (w sumie innych poza tymi i Le Petit Marseillais nie znam tak pachnących).
Dobrze wiedzieć, bo te Lux Botanicals pojawiły się u mnie w supermarkecie, ale nie wąchałam. Le Petit Marseillais miałam kiedyś jeden i mnie uczulił.
Obecnie zachwycam się (bardzo bardzo) żelem Dove Gentle Scrub. Mnie wszystko wysusza, a ten żel nawilża, skóra po umyciu jest jak nabalsamowana, gładka, taka miła w dotyku. Wióry nie lecą Neutralny, przyjemny zapach. Świetny na lato, jak jest za gorąco na balsamowanie.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-03, 13:21   #3583
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Ja to po zakupie odlewki bzu i agrestu na tyle przepadlam, ze napisałam do wszystkich osób na fragrantice które maja go na swojej poleczce i na szczęście udało sie zdobyć prawie pełną flache tego cuda . Jak dla mnie to tak wyjątkowy zapach, ze ciężko go do czegokolwiek porównać, serio, szkoda kucyk, ze na Tobie sie kwasi, ja tak mialam z Sadanne, tez sie na mnie kwasiło ale bez i agrest na szczęście nie, uff. Już sie nawet zapisałam na druga flache na edycje jesienna u tworcy.

The Gate Memories tez mam odlewke, piekne sa ale chyba odlewka mi styknie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2021-08-03 o 13:22
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-03, 17:22   #3584
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja to po zakupie odlewki bzu i agrestu na tyle przepadlam, ze napisałam do wszystkich osób na fragrantice które maja go na swojej poleczce i na szczęście udało sie zdobyć prawie pełną flache tego cuda . Jak dla mnie to tak wyjątkowy zapach, ze ciężko go do czegokolwiek porównać, serio, szkoda kucyk, ze na Tobie sie kwasi, ja tak mialam z Sadanne, tez sie na mnie kwasiło ale bez i agrest na szczęście nie, uff. Już sie nawet zapisałam na druga flache na edycje jesienna u tworcy.

The Gate Memories tez mam odlewke, piekne sa ale chyba odlewka mi styknie .
Niestety Bez i Agrest u mnie bez szału(na szczęscie dla portfela). Też mialam kupić 1 flaszke na jesień i też kontaktowałam sie z Alanem. Tylko nie bralam pod uwage że na mnie będzie pachniec sfermemtowanym winem.
Coś kojarzyłam ze pisałaś o The Gate Memories jeszcze nie wąchałm bo cały czas psikam Jo Malone Green Almond & Redcurrant albo Chanelką Coco Noir.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-03, 17:35   #3585
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Niestety Bez i Agrest u mnie bez szału(na szczęscie dla portfela). Też mialam kupić 1 flaszke na jesień i też kontaktowałam sie z Alanem. Tylko nie bralam pod uwage że na mnie będzie pachniec sfermemtowanym winem.
Coś kojarzyłam ze pisałaś o The Gate Memories jeszcze nie wąchałm bo cały czas psikam Jo Malone Green Almond & Redcurrant albo Chanelką Coco Noir.
Alan, twórca Bzu & Agrestu, to jest ten, który organizuje warsztaty perfumowe? Coś kojarzę z naszych grup.
Wybieram się do Frankfurtu nad Odrą na połażenie po mieście i zakupy, zobaczę co tam mają ciekawego. Głównie po słodycze jadę, ale może też coś z kosmetyków np. niemiecki Rossmann ma inny asortyment niż nasz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-08-03 o 17:37
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-05, 10:36   #3586
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Na mnie Bez i Agrest pachnie conajmniej dziwnie... pisałam do Alana i rezerwowalam sobie u niego flaszkę, ale twórca chyba o tym zapomniał, bo perfum nie dostałam, no i całe szczęście choć pewnie szybko bym je sprzedała...
Co do tych Find me in the dark, to ostatnio czytałam tak entuzjastyczne opinie o nich, że hej... ale jak usłyszałam ile oni sobie za nie śpiewają, to puknęłam się w czoło...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-10, 20:15   #3587
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

ktoś ma/miał może Eau Rose Diptyue i moze mi cos o nich napisać? strasznie mnie znow naszło, żeby w ciemno kupić
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2021-08-11 o 13:47
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-13, 10:21   #3588
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Jakby któraś chciała czekoladki Olympic Orchids to rozbieram Pomarańczowe delicje i leśną
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-13, 12:15   #3589
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cześć,

O jakim zapachu konkretnie mówicie pisząc bez i agrest, bo się poczułam zaintrygowana
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-08-13, 12:17   #3590
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Cześć,

O jakim zapachu konkretnie mówicie pisząc bez i agrest, bo się poczułam zaintrygowana
On ma taką nazwę
https://www.fragrantica.pl/perfumy/S...est-64229.html
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-14, 00:40   #3591
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ktoś ma/miał może Eau Rose Diptyue i moze mi cos o nich napisać? strasznie mnie znow naszło, żeby w ciemno kupić
Eau Rose są bardzo delikatne, nie wydałabym na nie tyle, jest masa lepszych róż, także w niszy. L'Ombre coś się zepsuło i nowe wydania niestety dają spalenizną, myślałam że to tylko moja opinia, ale na Fragrze przeczytałam że też ktoś to wyczuł i tym samym obecnie jedyne warte zainteresowania zapachy z Diptyque dla mnie to Eau Capitale i Eau de Lierre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-14, 05:10   #3592
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Eau Rose są bardzo delikatne, nie wydałabym na nie tyle, jest masa lepszych róż, także w niszy. L'Ombre coś się zepsuło i nowe wydania niestety dają spalenizną, myślałam że to tylko moja opinia, ale na Fragrze przeczytałam że też ktoś to wyczuł i tym samym obecnie jedyne warte zainteresowania zapachy z Diptyque dla mnie to Eau Capitale i Eau de Lierre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzięki
poszłam po rozum do głowy i nie kliknęlam w ciemno. Dziś będę w perfumerii, która sprzedaje Diptyque więc może uda się przetestować. Jestem bardzo rozczarowana, że Notino koło mnie drastycznie ograniczyło asortyment stacjonarny
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-14, 16:21   #3593
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Dziewczyny, mam końcówkę Delice D'epices, którą szkoda mi rzucić, może chce któraś do kolekcji albo zna kogoś, kto pragnie?
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-14, 16:22   #3594
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam końcówkę Delice D'epices, którą szkoda mi rzucić, może chce któraś do kolekcji albo zna kogoś, kto pragnie?
Ja bardzo chetnie przygarne
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-14, 17:05   #3595
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja bardzo chetnie przygarne
Pisz do mnie PW z mailem, wyślę Ci foto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-14, 17:06   #3596
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Pisz do mnie PW z mailem, wyślę Ci foto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może tu sie uda. 20210814_180557.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-14, 17:09   #3597
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A może tu sie uda. Załącznik 7756087

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
widac, widac, bardzo chetnie sobie przypomne te Ninke
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-15, 09:34   #3598
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Eau Rose są bardzo delikatne, nie wydałabym na nie tyle, jest masa lepszych róż, także w niszy. L'Ombre coś się zepsuło i nowe wydania niestety dają spalenizną, myślałam że to tylko moja opinia, ale na Fragrze przeczytałam że też ktoś to wyczuł i tym samym obecnie jedyne warte zainteresowania zapachy z Diptyque dla mnie to Eau Capitale i Eau de Lierre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
przetestowalam i niestety bardzo mi się podoba :/
minus za trwałość ale będę polować na nie, może się uda w możliwej cenie kupić...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-15, 10:35   #3599
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
przetestowalam i niestety bardzo mi się podoba :/
minus za trwałość ale będę polować na nie, może się uda w możliwej cenie kupić...
To jest bardzo ciekawa róża, tylko właśnie ta trwałość, brakuje jej mocy masę ciekawych róż w wielu wersjach ma cała seria Very Irresistible od Givenchy, i takie zielone, i cukrowe, i korzenne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Jeżeli szukasz stricte zielonej róży, albo z miętą to warto przetestować YR Garden Party, Fragonard Ma Rose, DKNY Pure Drop of Rose.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-16, 11:40   #3600
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Paczkomat podrożał. Kosztował 12zł za gabaryt A, a teraz patrzę i kosztuje 13zł
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 10:58:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:06.