Bukiety ślubne cz.III - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-21, 19:27   #181
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

A ja mam pytanie techniczne: czy eustoma to trwały kwiat? Bo strasznie mi się podoba i chciałabym ją sobie wpiąć we włosy, ale nie wiem czy wytrzyma bez wody prawie 20 godzin...?
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 20:53   #182
ania028
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: tarnow
Wiadomości: 137
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Pani Jolu zalaczam zdjecie sukni
__________________
NASZ SLUB 31.07.2010
ania028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 10:23   #183
mysia0071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Dziewczyny doradźcie jaki bukiet do tej sukni. Góra wyszywana jest kamyczkami svarowskiego, jest to delikatne ecru. Myślałam o jakimś podłużnym bukiecie z trawka na dole lub w takim rozku albo o bukiecie w kształcie kulki na tasiemce lub kulki trzymanej normalnie jak bukiet (nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam). Ale nie wie czy takie pasują. Może macie jakieś propozycje.
mysia0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:39   #184
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Mój ślub już niebawem, proszę o pomoc w doborze bukietu

Pani Jolu liczę na Panią, mam pewną propozycję ale nie wiem czy bukiet nie jest "za ciężki" do mojej sukienki. Sama jestem drobna i szczupła, sukienka skromna w kolorze śmietankowym, włosy brązowe. Co Pani sądzi o takim lekko wiszącym bukiecie? Chciałabym kwiaty w dwóch kolorkach
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2010-06-22 o 11:48
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 11:45   #185
Yo soy Juanita
Raczkowanie
 
Avatar Yo soy Juanita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 43
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Witam,
przeglądam ten wątek i postanowiłam również się Was poradzić. Moja suknia jest biała, dość szeroka. Ja mam 1,60 wzrostu, jestem blondynką, o średniej budowie ciała (tak mi się wydaje). Narzeczony ma 1,72, będzie miał czarny garnitur. Wymyśliłam sobie bukiet w załączniku, ale nie wiem czy jest to dobra opcja. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i pomysły.
Pozdrawiam serdecznie
Yo soy Juanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 15:51   #186
medeah666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Yo soy Juanita Pokaż wiadomość
Witam,
przeglądam ten wątek i postanowiłam również się Was poradzić. Moja suknia jest biała, dość szeroka. Ja mam 1,60 wzrostu, jestem blondynką, o średniej budowie ciała (tak mi się wydaje). Narzeczony ma 1,72, będzie miał czarny garnitur. Wymyśliłam sobie bukiet w załączniku, ale nie wiem czy jest to dobra opcja. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i pomysły.
Pozdrawiam serdecznie
Prześliczna ta wiązanka, według mnie wymarzona.
medeah666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 08:46   #187
paszczakx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Witam!

JA wczoraj stwierdziłam że bedę miała bukiet z amarylisów ponieważ moich ukonacych tulipanów nigdzie nie dostane w lipcu
Czy ma ktoś może jakis popmysł jakby taki bukiet mógł wyglądać ?
Z góry dziekuje
paszczakx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 09:51   #188
83mika
Raczkowanie
 
Avatar 83mika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 458
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie techniczne: czy eustoma to trwały kwiat? Bo strasznie mi się podoba i chciałabym ją sobie wpiąć we włosy, ale nie wiem czy wytrzyma bez wody prawie 20 godzin...?
Myślę, że z tą trwałościa nie jest najgorzej bo dziewczyny wpinają sobie eustomę, zawsze można mieć zapasową
Załącznik 3204805
Załącznik 3204806
Cytat:
Napisane przez paszczakx Pokaż wiadomość
Witam!

JA wczoraj stwierdziłam że bedę miała bukiet z amarylisów ponieważ moich ukonacych tulipanów nigdzie nie dostane w lipcu
Czy ma ktoś może jakis popmysł jakby taki bukiet mógł wyglądać ?
Z góry dziekuje
Oto kilka propozycji:
83mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 10:48   #189
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Dziewczyny,a ja mam takie pytanie..Chodzi mi na jakim zapięciu jest mocowany kwiat aby go wpiąć do włosów?
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 11:00   #190
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ania2631 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a ja mam takie pytanie..Chodzi mi na jakim zapięciu jest mocowany kwiat aby go wpiąć do włosów?

Mi kwiata we włosy fryzjerka wpinała spinkami. Wewnątrz łodygi w kwiaciarni włożyli drucik, tak aby kwiat był bardziej plastyczny
Kwiatek trzymał się pięknie przez całe wesele
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 12:44   #191
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mój ślub już niebawem, proszę o pomoc w doborze bukietu

Pani Jolu liczę na Panią, mam pewną propozycję ale nie wiem czy bukiet nie jest "za ciężki" do mojej sukienki. Sama jestem drobna i szczupła, sukienka skromna w kolorze śmietankowym, włosy brązowe. Co Pani sądzi o takim lekko wiszącym bukiecie? Chciałabym kwiaty w dwóch kolorkach
Bukiet śliczny, ale też mam wrażenie, że ciężkawy. Może zastosować tę kolorystykę, tylko bukiet odciążyć, dodać pędy wijące się? Cantedeskia jest kwiatem dość masywnym, trzeba zastosować czary mary w postaci dodatków, wygięć łodyg, by wiązance nadać lekkości.

Poza tym kwiat na sukni (jakaż ona lejąca się i zwiewna !) zobowiązuje. Może dodać do bukietu eustomę?

Wklejam kilka propozycji bukietów (z netu), które wg mnie są kształtem odpowiedniejsze. Delikatna kaskada, dłuższa, jeśli PM wysoka.

Załączam również swój bukiet biało-zielony z mini callą i eustomą, mieszany, wyginane łodyżki nadają bukietowi przestrzeni i lekkości. Na zdjęciu nie widać, ale miał on zwieszenie w postaci długich cienkich pędów glicynii, na nie ponaklejane kwiatki śniedka.

Pozdrawiam serdecznie - Jola D.

PS. Na podstawie tych zdjęć, Twojego wyglądu i charakteru, sukni etc., wybranego przez Ciebie bukietu (tj. b. ważne, bo właśnie ten Ci się najbardziej spodobał), florystka powinna znaleźć rozwiązanie idealne dla Ciebie.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 12:50   #192
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ania2631 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a ja mam takie pytanie..Chodzi mi na jakim zapięciu jest mocowany kwiat aby go wpiąć do włosów?
Generalnie powinna to przygotować florystka - właśnie usztywnienie łodygi drutem, zadrutowanie kwiatka by nie odpadł od łodyżki, zaklejenie miejsca cięcia łodygi klejem do żywych, by nie tracił wody. Ja często robię szpilkę z drutu florystycznego, na niej kwiat, na szpilkach też in. detale dodatków zielonych, jeśli mają być wpięte we włosy.
Pozdrawiam JD
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:00   #193
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Bukiet śliczny, ale też mam wrażenie, że ciężkawy. Może zastosować tę kolorystykę, tylko bukiet odciążyć, dodać pędy wijące się? Cantedeskia jest kwiatem dość masywnym, trzeba zastosować czary mary w postaci dodatków, wygięć łodyg, by wiązance nadać lekkości.

Poza tym kwiat na sukni (jakaż ona lejąca się i zwiewna !) zobowiązuje. Może dodać do bukietu eustomę?

Wklejam kilka propozycji bukietów (z netu), które wg mnie są kształtem odpowiedniejsze. Delikatna kaskada, dłuższa, jeśli PM wysoka.

Załączam również swój bukiet biało-zielony z mini callą i eustomą, mieszany, wyginane łodyżki nadają bukietowi przestrzeni i lekkości. Na zdjęciu nie widać, ale miał on zwieszenie w postaci długich cienkich pędów glicynii, na nie ponaklejane kwiatki śniedka.

Pozdrawiam serdecznie - Jola D.

PS. Na podstawie tych zdjęć, Twojego wyglądu i charakteru, sukni etc., wybranego przez Ciebie bukietu (tj. b. ważne, bo właśnie ten Ci się najbardziej spodobał), florystka powinna znaleźć rozwiązanie idealne dla Ciebie.
\
Pani Jolu bardzo dziękuję za cenne wskazówki!! Faktycznie moja propozycja bukietu jest za ciężka i faktycznie przyszła teściowa miała rację - proponowała coś zwisającego ale delikatnego, jakieś pędy biegnące wzdłuż sukni. Z Pani propozycji najbardziej przypadł mi do gustu bukiet nr 1, 4, 5 i 8 cudowne kompozycje choć przyznam, ze każdy z pokazanych przez Panią bukietów jest jakiś taki lekki i przestrzenny. Nie wiedziałam, że dobór bukietu to taka ciężka sprawa! W każdym razie będę typować właśnie w coś zwisającego i z pędami (ale nie za długimi bo nie jestem zbyt wysoka). R az jeszcze dziękuję za pomoc bez Pani to bym sobie bukiet wybrała
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:19   #194
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez ania028 Pokaż wiadomość
Pani Jolu zalaczam zdjecie sukni
MZ nie pasuje.
Proponowałabym mały łuk, powtórzenie linii drapowanie sukni, żeby nie przysłonić tej ozdoby kreacji.
Nie mam specjalnie pokaxnego zbioru tego typu wiązanek, załączam jedną, która mniej więcej oddaje formę.
Albo bukiet okrągły leciutko zwieszony.
Mi b. podoba się bukiet MS i uważam, że jest b.odpowiedni do sukni. Ten drugi zbyt bałaganiarski do tej dostojnej elegancji, ale bez trawek OK.
Pozdr. Jola D.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 14:40   #195
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Yo soy Juanita Pokaż wiadomość
Witam,
przeglądam ten wątek i postanowiłam również się Was poradzić. Moja suknia jest biała, dość szeroka. Ja mam 1,60 wzrostu, jestem blondynką, o średniej budowie ciała (tak mi się wydaje). Narzeczony ma 1,72, będzie miał czarny garnitur. Wymyśliłam sobie bukiet w załączniku, ale nie wiem czy jest to dobra opcja. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie i pomysły.
Pozdrawiam serdecznie
Bardzo rozjaśniają bukiet białe frezje i paskowana trawka. Dla mnie OK. Bukiet piękny, elegancki, dzięki bieli świeżutki, bomba.
Trochę opalenizny myśle, że na ślubie będziesz miała, bo do bladej cery to za duży kontrast.
Powodzenia - Jola D.

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewaandro Pokaż wiadomość
Jolu dziękuje Ci za odpowiedź. W takim razie mam już pewną koncepcję. Zobaczymy co z tego wyjdzie
A powiedz mi jeszcze co to za kwiat ten w kulistym wazonie i czy można go zastosować w normalnym bukiecie?
Czerwona orchidea (storczyk) - do zdobycia. W bukiecie - oczywiście.
Pozdrawiam - Jola D.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:41   #196
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez 83mika Pokaż wiadomość
Myślę, że z tą trwałościa nie jest najgorzej bo dziewczyny wpinają sobie eustomę, zawsze można mieć zapasową
Dzięki mika
Jestem już po próbnej fryzurce (wklejam zdjęcie z upięciem kwiatów). Fryzjerka wpięła mi eustomy wsuwkami i super się trzymały (miałam problem, żeby je potem wyciągnąć ). Potem je jeszcze spryskała lakierem, więc myślę, że nawet gdyby przywiędły to ten lakier je usztywni na tyle, że nie będzie tego widać. Tak że problem z głowy

Edytowane przez rinco
Czas edycji: 2010-12-31 o 14:50
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:42   #197
mrowkaZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Dziewczyny, pomóżcie mi proszę dobrać bukiet do mojej sukni (załączam zdjęcie). Kolor sukni to śmietankowy. Będę wdzięczna za Wasze opinie i rady
mrowkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 21:23   #198
Karolinka1306
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Olsztyn / Bydgoszcz
Wiadomości: 209
GG do Karolinka1306
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

bardzo ladna sukienka
__________________
06.08.2011 *
Karolinka1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 22:19   #199
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez mrowkaZ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie mi proszę dobrać bukiet do mojej sukni (załączam zdjęcie). Kolor sukni to śmietankowy. Będę wdzięczna za Wasze opinie i rady
...suknia jest Piękna....


Dziękuję Jolu i Forget_me za odpowiedzi.

Edytowane przez ania2631
Czas edycji: 2010-06-23 o 22:20
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 10:12   #200
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez asiulek1705 Pokaż wiadomość
Witajcie Ja również zwracam się z gorącą prośbą o doradę w sprawie bukietu, zwłaszcza od Ciebie Jolu Mam dylemat i o ile wcześniej byłam pewna, tak teraz sama już nie wiem. Otóż wymarzyłam sobie bukiet w kolorze fioletu, ale nie za ciemny, coś w kolorze lawendy. Myślałam o eustomie i frezjach, podoba mi się storczyk Vanda ale nie wiem czy pod koniec sierpnia będzie dostępny. Ślubujemy z TŻtem 28 sierpnia. Niedługo muszę podejść do kwiaciarni z konkretnymi "pomysłami" i chciałabym dobrze dogadać się co do koloru, aby nie był mimo wszystko różowy...Co do kształtu bukietu to myślałam o lekko wydłużonym. Suknię będę miała jak na zdjęciach (niestety nie mam na sobie), tyle że moja będzie biała, bez trenu, dołem jest tiul, na górze ma mieniące się kryształki. Co do mnie, mam 166cm wzrostu, jestem szczupła, mam jasną karnację, oczy szarozielone, włosy czarne (z grzywką), natomiast TŻ ma 177cm wzrostu i jest blondynem o niebieskich oczach. Bardzo liczę na Wasze podpowiedzi, bo jeśli ten fiolet nie pasuje, to mam jeszcze czas na zmianę.
http://igar.pl/galeria/suknie_slubne...010/elvee.html
Asiu - mój faworyt to bukiet nr 1. Może być bardziej wydłużony, zastosowałabym mniej "drobnicy" (agapant - jego można zwiesić nawleczony na drucik, frezja, może ciut ciemnej ostróżki, koniecznie eustoma, vanda tricolor (powinna być, dostępna całorocznie), może coś jeszcze wymyśli florystka.
http://www.landscapingarticles.com/w...nt%20Vanda.jpg
http://thebridescafe.typepad.com/my_...7/11/05/k4.jpg

Pozostałe zdjęcia załączam dla doboru kolorystyki.
Fajna kolorystyka i rączka - bukiet 8.

Drobne kwiatuszki nawiążą do motywu na sukni ale większe muszą im służyć za tło.

Pozdrawiam - Jola
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 07:13   #201
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

witam, co prawda ślub mam w lutym dopiero i nawet nie mam pomyslu na sukienke ale zakochalam sie w tym bukiecie. powiedzcie prosze, bo ja na kwiatach słabo sie znam, co to za kwiaty ( róże na pewno) i jak z dostepnością pod koniec lutego.

edit-zapomnialam o bukiecie:P
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 07:15   #202
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

bukiet
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 08:52   #203
asiulek1705
Wtajemniczenie
 
Avatar asiulek1705
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 826
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Asiu - mój faworyt to bukiet nr 1. Może być bardziej wydłużony, zastosowałabym mniej "drobnicy" (agapant - jego można zwiesić nawleczony na drucik, frezja, może ciut ciemnej ostróżki, koniecznie eustoma, vanda tricolor (powinna być, dostępna całorocznie), może coś jeszcze wymyśli florystka.
http://www.landscapingarticles.com/w...nt%20Vanda.jpg
http://thebridescafe.typepad.com/my_...7/11/05/k4.jpg

Pozostałe zdjęcia załączam dla doboru kolorystyki.
Fajna kolorystyka i rączka - bukiet 8.

Drobne kwiatuszki nawiążą do motywu na sukni ale większe muszą im służyć za tło.

Pozdrawiam - Jola
Dziękuję serdecznie Śliczne bukiety Teraz nie będę już miała problemu aby dogadać z florystką
__________________
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę; lecz troszczy się o dobro innych i buduje Niebo pośród piekielnej rozpaczy
Nasz ślub
asiulek1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:38   #204
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez izuljanka Pokaż wiadomość
bukiet
Róże, hortensja (Hydragea) i pojedyńcze kwiatki Stephanotisa.
Wg katalogu holenderskiego - hortensji nie będzie, ale to jest katalog 2005 r., teraz na giełdach są różne kwiaty o "dziwnych" porach, także nie wiem; raczej poszukaj alternatywy.
Pozdrawiam - Jola D.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:16   #205
sylwus1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 30
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Witam serdecznie
I ja miałabym pyt do Pani Joli, też mam problem z dobraniem bukietu Myślałam raczej o okrągłym i w jasnej , może biało kremowej kolorystyce.
Wstawiam zdj mojej sukni. Bardzo proszę o radę Pani Jolu
sylwus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:29   #206
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez sylwus1 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
I ja miałabym pyt do Pani Joli, też mam problem z dobraniem bukietu Myślałam raczej o okrągłym i w jasnej , może biało kremowej kolorystyce.
Wstawiam zdj mojej sukni. Bardzo proszę o radę Pani Jolu
Sylwus1 - suknia to za mało. Uroda, sylwetka, Twoje usposobienie, co Ci się podoba, preferencje, strój TŻ etc.
Może wtedy uda mi się coś sensownego zaproponować.

Pozdrawiam - JD
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:30   #207
sylwus1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 30
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Mam włosy w kolorze lekko rudy brąz, karnacja średnia, 165 cm wzrostu i normalną budowę. Napewno nie chciałabym przesadzić ze strojnością bukietu , ponieważ suknia jest bogato zdobiona kryształkami. Myślałam też raczej , nie wiem czy dobrzeo jasnym bukiecie. Mój TŻ jest dość wysoki 182 wzrostu i jes szatynem, na pewno będzie miał ciemny garnitur.
Mam nadzieję że ten krótki opis w czymś Pani pomógł
Pozdrawiam i proszę o radę.
sylwus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 12:42   #208
truskava
Zakorzenienie
 
Avatar truskava
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z Venus
Wiadomości: 3 665
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

a jak jest z anemonkami w sierpniu? moze jakies przyklady bukietow?
w ogole jakie kwiaty dostane na poczatku sierpnia oprocz roz i kalii
truskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:40   #209
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cytat:
Napisane przez sylwus1 Pokaż wiadomość
Mam włosy w kolorze lekko rudy brąz, karnacja średnia, 165 cm wzrostu i normalną budowę. Napewno nie chciałabym przesadzić ze strojnością bukietu , ponieważ suknia jest bogato zdobiona kryształkami. Myślałam też raczej , nie wiem czy dobrzeo jasnym bukiecie. Mój TŻ jest dość wysoki 182 wzrostu i jes szatynem, na pewno będzie miał ciemny garnitur.
Mam nadzieję że ten krótki opis w czymś Pani pomógł
Pozdrawiam i proszę o radę.
Nie wiem czy utrafię w Twoje gusta. Ja jednak wprowadziłabym do bukietu biało-ecru ciut zieleni, najchętniej jednak ociepliłabym wiązankę odrobiną pastelowej moreli, herbacianym. Trudno znaleźć bukiet idealny dla Ciebie, bo za mało wiem o Tobie, opis jest b. ogólny ... ale może coś wybierzesz.
Nie zwieszałabym bukietu, bo "fartuch" sukni jest pięknie przozdobiony, urokliwy, ale do tak eleganckiej sukni bukiet nie może być z kolei "siermiężny", ma być prosty, ale musi w sobie mieć klasę i wyrafinowany gust.

Bukiet biały - faworyt MZ - nr 1
Bukiet z pastelowym herbacianym - faworyt MZ - nr 2
Reszta poglądowa.

Pozdrawiam - Jola
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:50   #210
Madzia4don
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bydgoszcz -fordon/centrum
Wiadomości: 38
Dot.: Bukiety ślubne cz.III

Cześć Dziewczyny. A co byście doradziły do takiej sukienki? Sukienka w kolorze białym, mam 158 cm wzrostu plus obcas 6 cm, oczy niebieskie, włosy blond.
Włosy upięte w kok i wpięty welon- mgiełka, na ramiona koronkowe bolerko z krótkim rękawem.
Tż 180 cm wzrostu, włosy blond, garnitur ciemno grafitowy.
Myślę o jakimś tradycyjnym bukieciku w żywych kolorach, może fiolet albo żółto-zielony. Ślub 11 września i nawet nie mam pojęcia jakie gatunki kwiatów dostane bez problemu.
__________________
11.09.2010
Madzia4don jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-10 16:28:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.