Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-24, 08:29   #1
Gusiiaczek987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2

Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy


Witam, mam bardzo nietypowy problem. Z moim partnerem jesteśmy 1.5 roku razem jest partnerem wrec idealnym. Zawsze mogę na niego liczyć, jest czuły i opiekuńczy. Zawsze chętnie mi we wszystkim pomaga i spędza ze mną każdy możliwie wolny czas. Problem jest w tym że mnie kocha... Powiedział że bardzo mu na mnie zależy, że Chcialby być ze mną do konca życia ale nie moze mi powiedzieć że mnie kocha... Boję się że skoro nie pokochal mnie przez 1.5roku to że nie pokocha mnie nigdy. Przedemna był w wieloletnim związku z partnerka która bardzo kochal. Pytałam czy może dalej czuje coś do niej to zapewniał że nie i że nie rozumie skąd taki pomysł ze on wrec jej nienawidzi i nie chce jej widzieć a ja wpadłam na pomysł ze mógłby ja kochac. Niewiem co o tym myśleć zawsze jego zapewnienia mogą być tylko po to by mi nie wyrządzić przykrości zwłaszcza że wie jak bardzo go kocham
Gusiiaczek987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 10:01   #2
wiktoriol
Raczkowanie
 
Avatar wiktoriol
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 466
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Cytat:
Napisane przez Gusiiaczek987 Pokaż wiadomość
Witam, mam bardzo nietypowy problem. Z moim partnerem jesteśmy 1.5 roku razem jest partnerem wrec idealnym. Zawsze mogę na niego liczyć, jest czuły i opiekuńczy. Zawsze chętnie mi we wszystkim pomaga i spędza ze mną każdy możliwie wolny czas. Problem jest w tym że mnie kocha... Powiedział że bardzo mu na mnie zależy, że Chcialby być ze mną do konca życia ale nie moze mi powiedzieć że mnie kocha... Boję się że skoro nie pokochal mnie przez 1.5roku to że nie pokocha mnie nigdy. Przedemna był w wieloletnim związku z partnerka która bardzo kochal. Pytałam czy może dalej czuje coś do niej to zapewniał że nie i że nie rozumie skąd taki pomysł ze on wrec jej nienawidzi i nie chce jej widzieć a ja wpadłam na pomysł ze mógłby ja kochac. Niewiem co o tym myśleć zawsze jego zapewnienia mogą być tylko po to by mi nie wyrządzić przykrości zwłaszcza że wie jak bardzo go kocham
Od nienawiści do miłości jest bardzo niedaleko, moim zdaniem on nie do końca przetrawił stary związek, inaczej jego ex byłaby mu obojętna.

Jeżeli cię nie kocha, to już nie pokocha. Chcesz do końca życia być w związku ze świadomością, że jednak nie jesteś TĄ?
wiktoriol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 10:05   #3
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

1,5 roku i ani jednego Kocham Cię. To co mówi w zamian? Lubię Cię?
Jak do tej pory nie powiedział, to nie liczyłabym na to, że powie.

Nie przetrawił poprzedniego związku. Ex powinna być mu obojętna.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 10:06   #4
Naya_lea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Cytat:
Napisane przez Gusiiaczek987 Pokaż wiadomość
Witam, mam bardzo nietypowy problem. Z moim partnerem jesteśmy 1.5 roku razem jest partnerem wrec idealnym. Zawsze mogę na niego liczyć, jest czuły i opiekuńczy. Zawsze chętnie mi we wszystkim pomaga i spędza ze mną każdy możliwie wolny czas. Problem jest w tym że mnie kocha... Powiedział że bardzo mu na mnie zależy, że Chcialby być ze mną do konca życia ale nie moze mi powiedzieć że mnie kocha... Boję się że skoro nie pokochal mnie przez 1.5roku to że nie pokocha mnie nigdy. Przedemna był w wieloletnim związku z partnerka która bardzo kochal. Pytałam czy może dalej czuje coś do niej to zapewniał że nie i że nie rozumie skąd taki pomysł ze on wrec jej nienawidzi i nie chce jej widzieć a ja wpadłam na pomysł ze mógłby ja kochac. Niewiem co o tym myśleć zawsze jego zapewnienia mogą być tylko po to by mi nie wyrządzić przykrości zwłaszcza że wie jak bardzo go kocham
Też bym się tego bała na Twoim miejscu Nigdy nie słyszałam o historii, w której tego typu sytuacja miała szczęśliwe zakończenie. Myślę, że powinnaś posłuchać swojej intuicji i dać sobie szansę na poznanie kogoś, kto Cię pokocha.
Naya_lea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 10:06   #5
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Kocham, nie kocham... Czy słowa są aż tak ważne? Facet się stara, pokazuje, że mu zależy, więc gdzie problem?
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 10:12   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Dla mnie miłość to jeden z podstawowych warunków bycia z kimś. Ale dla Ciebie nie musi. Możesz zaryzykować lub nie. Również martwiłabym się, że on po prostu nie pozbierał się emocjonalnie po poprzednim związku, a jak się już pozbiera to może go z inną trafić grom z jasnego nieba.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Naya_lea Pokaż wiadomość
Też bym się tego bała na Twoim miejscu Nigdy nie słyszałam o historii, w której tego typu sytuacja miała szczęśliwe zakończenie. Myślę, że powinnaś posłuchać swojej intuicji i dać sobie szansę na poznanie kogoś, kto Cię pokocha.
Również nie. Dlatego jestem mocno sceptyczna do takiego rodzaju związku, gdzie jedna strona kocha, a druga nie (chociaż jest miła, czuła itd.).
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 10:14   #7
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Kocham, nie kocham... Czy słowa są aż tak ważne? Facet się stara, pokazuje, że mu zależy, więc gdzie problem?
w tym, że jej nie kocha? To nie chodzi o mówienie "kocham Cie", ale o uczucie jakie się żywi do drugiej osoby...

Dla mnie to dziwne być w związku tyle czasu i wprost mieć powiedziane: nie kocham Cie, ale jesteś spoko więc bądźmy razem. Dla mnie to bezsensu, jak rozumiem dla Autorki też skoro założyła wątek.

Być może facet ma jakieś nieprzerobione problemy z poprzedniego zwiazku, a być może po prostu jej nie kocha, ale fajnie spędza się razem czas. Tylko to dość kiepska podwalina pod trwały związek, prędzej czy później takie coś się posypie.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-24, 10:52   #8
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

A potem tacy panowie znajdują sobie kochankę, bo "żony nigdy nie kochałem, to był układ".
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 11:16   #9
the cherry blossom girl
Rozeznanie
 
Avatar the cherry blossom girl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 617
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Kocham, nie kocham... Czy słowa są aż tak ważne? Facet się stara, pokazuje, że mu zależy, więc gdzie problem?

Bo to nie jest jej kolega, przyjaciel, znajomy, tylko partner? Osoba z którą chciałaby potencjalnie spędzić życie? Chyba różnica jest dość kolosalna.
Ja bym nie mogła być z kimś kto mnie "tylko lubi" zwłaszcza jeżeli ja bym te osobę kochała.
Na twoim miejscu wyplątalabym się z takiej relacji... Facet może za jakiś czas spotkać inna dziewczynę, bum zakocha się i powie np ze to miłość od pierwszego wejrzenia Jeżeli on po 1,5 roku nie kocha Cie, to ja nie wiem czy jest sens czekać,równie dobrze może być z Tobą z wygody.
the cherry blossom girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 11:20   #10
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A potem tacy panowie znajdują sobie kochankę, bo "żony nigdy nie kochałem, to był układ".

Uprzedziłaś mnie
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 11:30   #11
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Ehh ja bym odeszła. Nie chciałabym być z kimś kto mnie nie kocha.
Bo zawsze moze poznać inna która pokocha.

Stara sie, zalezy mu ale to nie wszystko.
Nie chodzi oto aby mówił ciagle.
Ale zależeć nam moze na kilku osobach.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-24, 11:34   #12
mysza_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 89
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

W rodzinie była podobna historia, ale to kobieta nie kochała, została bo był według niej ideałem. Krotko przed ślubem zakochała się jednak z wzajemnością i zostawiła narzeczonego. Było do przewidzenia.
mysza_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 11:49   #13
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Dwa tygodnie temu bez słowa wyjaśnienia zostawił mnie facet który też mnie nie kochał ( bardzo lubił, jak sam mi to powiedział), ale ja jego tak.

Nie wahał się ani chwili. Nie byliśmy razem tak długo, ale wciąż ciężko jest mi się po tym pozbierać.
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 11:58   #14
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Wymiksowałabym się z tego związku. I dała sobie szansę na znalezienie kogoś kto będzie mnie kochać a ja jego.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 12:25   #15
janna88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 39
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Na Twoim miejscu zostałabym z nim, jesli tylko jesteś szczęśliwa. Piszę tak, bo ja sama "kocham cię" usłyszałam od mojego męża po dwoch latach związku i to byly najpiekniejsze słowa, jakie kiedykolwiek usłyszałam. Z kolei "kocham cię", które od wcześniejszych chłopaków slyszalam po tygodniu czy miesiącu, okazało się, nic nie znaczyły.
Oczywiście, może być różnie. Nie mogę Ci zagwarantować, że on to kiedyś powie i że się nie rozstaniecie. Ale jesli to naprawde fajny związek może warto jeszcze poczekać? Ludzie są różni. Jeden potrzebuje więcej czasu , inny mniej.
janna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 12:27   #16
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Cytat:
Napisane przez janna88 Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu zostałabym z nim, jesli tylko jesteś szczęśliwa. Piszę tak, bo ja sama "kocham cię" usłyszałam od mojego męża po dwoch latach związku i to byly najpiekniejsze słowa, jakie kiedykolwiek usłyszałam. Z kolei "kocham cię", które od wcześniejszych chłopaków slyszalam po tygodniu czy miesiącu, okazało się, nic nie znaczyły.
Oczywiście, może być różnie. Nie mogę Ci zagwarantować, że on to kiedyś powie i że się nie rozstaniecie. Ale jesli to naprawde fajny związek może warto jeszcze poczekać? Ludzie są różni. Jeden potrzebuje więcej czasu , inny mniej.
Inaczej, jeśli ktoś nie mówi, ale po prostu potrzebuje czasu, a inaczej, jak szczerze mówi „nie kocham cię, ale bardzo cię lubię”.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 12:44   #17
janna88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 39
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Inaczej, jeśli ktoś nie mówi, ale po prostu potrzebuje czasu, a inaczej, jak szczerze mówi „nie kocham cię, ale bardzo cię lubię”.

Zgadzam się. Zrozumiałam własnie, że chłopak autorki jest w tej pierwszej grupie Jeśli tylko "lubi" to nie wróży dobrze.
janna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 13:00   #18
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Jak nie pokochał do tej pory, to obawiam się że to już się nie zmieni. Tym bardziej, że- jak sama napisałaś- swoją ex bardzo kochał, tak więc jest zdolny do uczuć wyższych.
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-24, 23:27   #19
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Bałabym się tkwić w takim związku. Bałabym się, że spotka na swojej drodze taką, którą będzie potrafił pokochać. Od lubienia są przyjaciele.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-25, 03:16   #20
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Jest partnerem wręcz idealnym no ale mnie nie kocha. .. taki tam nieistotny szczegół... lol
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-25, 09:40   #21
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mój facet mnie nie kocha ale bardzo mu zależy

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
A potem tacy panowie znajdują sobie kochankę, bo "żony nigdy nie kochałem, to był układ".
Albo wczesniej znajdzie kogos, kogo pokocha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-25 10:40:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.