Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-23, 08:35   #3181
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Aż mnie kusi, żeby zapytać, gdzie takie podwyżki się dostaje W korpo, w którym pracowałam to 10-15% to było max, co mozna było dostać. Teraz pracuje w mniejszej firmie i sytuacja wyglada zdecydowanie lepiej, ale nadal cieżko mi sobie wyobrazic podwyżki o 50% co roku
Z tego co zrozumiałam nikt nie mówił o podwyżce co roku tylko po okresie próbnym ;-)
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 13:27   #3182
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Nawet jeśli firma ma złą opinię, to zwyczajnie nie wypada tak sobie rezygnować bez słowa wyjaśnienia - kultura wymaga, żeby rozmowę odwołać. Nie trzeba przecież podawać prawdziwego powodu, można powiedzieć, że dostało się inną propozycję, cokolwiek.
Należy odwołać, niby oczywiste, ale właśnie dziś próbuję odwołać rozmowę, którą mam mieć we wtorek. Niestety nie jest to takie proste, ponieważ rekruter nie odbiera telefonu (wiem, że dziś pracują). Zadzwonię tam jeszcze w poniedziałek, ale jak się nie uda, to niestety okaże się, że jestem tą, która ma gdzieś pracodawcę, bo nie przychodzi na rozmowy.
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 13:56   #3183
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Należy odwołać, niby oczywiste, ale właśnie dziś próbuję odwołać rozmowę, którą mam mieć we wtorek. Niestety nie jest to takie proste, ponieważ rekruter nie odbiera telefonu (wiem, że dziś pracują). Zadzwonię tam jeszcze w poniedziałek, ale jak się nie uda, to niestety okaże się, że jestem tą, która ma gdzieś pracodawcę, bo nie przychodzi na rozmowy.
Może spróbuj mailem? Jak nie masz maila to spróbuj do sekretariatu zadzwonić i wypytac o maila rekrutera albo nawet napisać do sekretariatu i niech oni to sobie przekazują wewnątrz dalej.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 14:02   #3184
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Może ma urlop? U mnie też teoretycznie dzisiaj dzień pracy, a połowy osób, w tym mnie, nie ma.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-23, 14:22   #3185
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Może spróbuj mailem? Jak nie masz maila to spróbuj do sekretariatu zadzwonić i wypytac o maila rekrutera albo nawet napisać do sekretariatu i niech oni to sobie przekazują wewnątrz dalej.
Nie mam maila, aplikacja szła przez erecruitera. Na stronie znalazłam tylko ogólne maile (raczej dla klientów), do rzecznika i na i infolinię. Jak w poniedziałek nie uda mi się dodzwonić do rekrutera, spróbuję może z infolinią

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Może ma urlop? U mnie też teoretycznie dzisiaj dzień pracy, a połowy osób, w tym mnie, nie ma.
Możliwe. Jak widać odwołanie rozmowy nie jest czasem takie proste
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 18:18   #3186
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Podwyżki w korporacjach - ile się zazwyczaj dostaje po okresie próbnym? Czy są jakieś takie niepisane zasady, że np 10 %? Wcześniej jak pracowałam w korporacji, to nie miałam okresu próbnego i nie dostałam podwyżki, a teraz podobno mam dostać i tak sobie rozmyślam ile to może być
przeciętnie ok. 20%.
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"
lazada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 17:26   #3187
mint_ivy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 590
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Praca w biurze obsługi klienta niestety na terenie galerii handlowej co wiąże się ze zmianami do 22. Nie jest też to moje miasto.
Stawka przez pierwszy miesiąc to 10zł/h. Dojazdy licząc z taksówkami z dworca po 23 to 600 zł.
Jeżeli po miesiącu przedłużą to wtedy umowa o pracę tymczasową na pół roku i 12zł/h.
Niestety dojazd bardzo drogi, ale szukam pracy od ponad roku i nie wiem co robić. Zamierzam robić prawo jazdy od stycznia co ułatwiłoby całą sytuację, ale wiadomo, że to może potrwać kilka miesięcy.
Co sądzicie?
mint_ivy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-27, 17:33   #3188
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Pokaż wiadomość
Praca w biurze obsługi klienta niestety na terenie galerii handlowej co wiąże się ze zmianami do 22. Nie jest też to moje miasto.
Stawka przez pierwszy miesiąc to 10zł/h. Dojazdy licząc z taksówkami z dworca po 23 to 600 zł.
Jeżeli po miesiącu przedłużą to wtedy umowa o pracę tymczasową na pół roku i 12zł/h.
Niestety dojazd bardzo drogi, ale szukam pracy od ponad roku i nie wiem co robić. Zamierzam robić prawo jazdy od stycznia co ułatwiłoby całą sytuację, ale wiadomo, że to może potrwać kilka miesięcy.
Co sądzicie?
Za te pieniądze wynajelabys pokój...
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 17:33   #3189
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
przeciętnie ok. 20%.
To już w ogóle byłoby super

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Pokaż wiadomość
Praca w biurze obsługi klienta niestety na terenie galerii handlowej co wiąże się ze zmianami do 22. Nie jest też to moje miasto.
Stawka przez pierwszy miesiąc to 10zł/h. Dojazdy licząc z taksówkami z dworca po 23 to 600 zł.
Jeżeli po miesiącu przedłużą to wtedy umowa o pracę tymczasową na pół roku i 12zł/h.
Niestety dojazd bardzo drogi, ale szukam pracy od ponad roku i nie wiem co robić. Zamierzam robić prawo jazdy od stycznia co ułatwiłoby całą sytuację, ale wiadomo, że to może potrwać kilka miesięcy.
Co sądzicie?
Jeżeli pieniądze, które zostaną ci po odliczeniu dojazdów są dla ciebie akceptowalne, to brałabym. Roczna dziura w cv to już nie jest błaha sprawa. Uważam, że lepiej zarobić cokolwiek, ale wyjść do ludzi i złapać jakieś doświadczenie, niż siedzieć w domu i czekać na wymarzoną pracę.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 18:08   #3190
mint_ivy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 590
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Za te pieniądze wynajelabys pokój...
No ale nie wynajmę pokoju z umową na miesiąc. Może później chociaż pokój to co najmniej 700 a do tego jedzenie i wychodzi więcej. Nie wspominając o dwóch kotach, których wolałabym nie zostawiać.

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
To już w ogóle byłoby super



Jeżeli pieniądze, które zostaną ci po odliczeniu dojazdów są dla ciebie akceptowalne, to brałabym. Roczna dziura w cv to już nie jest błaha sprawa. Uważam, że lepiej zarobić cokolwiek, ale wyjść do ludzi i złapać jakieś doświadczenie, niż siedzieć w domu i czekać na wymarzoną pracę.
Dzięki.
mint_ivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 18:43   #3191
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Pokaż wiadomość
No ale nie wynajmę pokoju z umową na miesiąc. Może później chociaż pokój to co najmniej 700 a do tego jedzenie i wychodzi więcej. Nie wspominając o dwóch kotach, których wolałabym nie zostawiać.

Czas zmarnowany na dojazdy też ma swoją cene. Poza tym może później znajdziesz w tej miejscowości coś lepszego?



Dzięki.
W domu też jesz. To nigdy nie jest dodatkowy koszt. Nie wiem o jakim mieście mowa ale 700 PLN to już sporo a zimą jeśli to miasto studenckie ceny mogą być niższe gdy ktoś uciekł w trakcie roku akademickiego i lepsze coś niż nic. Wtedy w grę wchodzi dogadanie ze tylko na miesiąc. Jedynie koty mogą tu być utrudnieniem. Polecam szukanie na grupach na facebooku, napiszesz czego szukasz i Ci ludzie napiszą czy coś mają.

Edytowane przez 201606270916
Czas edycji: 2015-12-27 o 18:44
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-27, 20:18   #3192
mint_ivy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 590
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
W domu też jesz. To nigdy nie jest dodatkowy koszt. Nie wiem o jakim mieście mowa ale 700 PLN to już sporo a zimą jeśli to miasto studenckie ceny mogą być niższe gdy ktoś uciekł w trakcie roku akademickiego i lepsze coś niż nic. Wtedy w grę wchodzi dogadanie ze tylko na miesiąc. Jedynie koty mogą tu być utrudnieniem. Polecam szukanie na grupach na facebooku, napiszesz czego szukasz i Ci ludzie napiszą czy coś mają.
Jem, ale rodzina za obiad pieniędzy nie woła. Jak na Poznań to normalna cena za jedynkę. Jakieś dziwne lokalizacje odpadają bo dojazd też długi no i pewnie średnio bezpiecznie.
Wynajmowanie na miesiąc na pewno odpada. Ewentualnie później, chociaż mam wątpliwości co do przeprowadzki.
mint_ivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 20:36   #3193
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Pokaż wiadomość
Jem, ale rodzina za obiad pieniędzy nie woła. Jak na Poznań to normalna cena za jedynkę. Jakieś dziwne lokalizacje odpadają bo dojazd też długi no i pewnie średnio bezpiecznie.
Wynajmowanie na miesiąc na pewno odpada. Ewentualnie później, chociaż mam wątpliwości co do przeprowadzki.
Słabo szukasz. Taniej też się znajdzie. Co prawda zależy od lokalizacji i metrażu ale nie da się ukryć ze są ludzie przeginajacy i szukajacy frajerow którzy wynajma klitke za 650-700 PLN i to podbija ogólne wrażenie jakie sa ceny. Przy odrobinie cierpliwości znajdziesz coś przyzwoitego za 600 PLN nawet na ten miesiąc. Widziałam sporo ogłoszeń pokój do wynajęcia od zaraz na facebooku, małe szanse na znalezienie kogoś od zaraz prędzej od kolejnego semestru i wtedy by nie pogardzili dodatkowa osoba na miesiąc żeby nie być stratnym - czasem szukają właściciele a czasem najemcy którym ktoś z towarzystwa się wykruszył a wynajeli całość i mają problem a nie chcą zrezygnować. Ale skoro odpada i wolisz dojezdzac... może chociaż z tych taksówek zrezygnuj dla obniżenia kosztow?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 21:08   #3194
mint_ivy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 590
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Niestety z taksówek się nie da bo pieszo to 40 minut od centrum, większość drogi to nieciekawa okolica więc chodzenie tam w okolicach północy to proszenie się☠o nieszczęście. Niestety nikt z domowników nie ma prawa jazdy żeby mnie odbierać a komunikacja miejska zamiera oczywiście moment po 22.
Zawsze chciałam się wyprowadzić ale teraz kiedy to staje się takie realne nie mam w ogóle ochoty. Już raz z wielkiego miasta wracałam i teraz wolałabym się nie wyprowadzać bez stałej pracy.
mint_ivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 09:29   #3195
SofiaPrunikos
Rozeznanie
 
Avatar SofiaPrunikos
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 651
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Pokaż wiadomość
Niestety z taksówek się nie da bo pieszo to 40 minut od centrum, większość drogi to nieciekawa okolica więc chodzenie tam w okolicach północy to proszenie się☠o nieszczęście. Niestety nikt z domowników nie ma prawa jazdy żeby mnie odbierać a komunikacja miejska zamiera oczywiście moment po 22.
Zawsze chciałam się wyprowadzić ale teraz kiedy to staje się takie realne nie mam w ogóle ochoty. Już raz z wielkiego miasta wracałam i teraz wolałabym się nie wyprowadzać bez stałej pracy.
Ale przecież nie musisz wynajmować sama pokoju, na początek możesz wynająć miejsce w pokoju, lub w akademiku i już możesz płacić o wiele mniej. Nie rozumiem wydawania na taksówki połowy swojej pensji?
SofiaPrunikos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 12:36   #3196
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Dołączam do wątku ponownie, dostałam dziś wypowiedzenie;/ Taki lipny czas, bo mało ogłoszeń, ale moze od przyszłego roku to się zmieni, liczę na to.
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 12:37   #3197
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Pokaż wiadomość
Niestety z taksówek się nie da bo pieszo to 40 minut od centrum, większość drogi to nieciekawa okolica więc chodzenie tam w okolicach północy to proszenie się☠o nieszczęście. Niestety nikt z domowników nie ma prawa jazdy żeby mnie odbierać a komunikacja miejska zamiera oczywiście moment po 22.
Zawsze chciałam się wyprowadzić ale teraz kiedy to staje się takie realne nie mam w ogóle ochoty. Już raz z wielkiego miasta wracałam i teraz wolałabym się nie wyprowadzać bez stałej pracy.
ja oczywiscie wzielabym ta prace i pierwszy miesiac dojezdzala, a dalej staralabym sie znalezc pokoj. Koty zostawilabym w domu rodzinnym do momentu otrzymania umowy o prace i znalezienia jakiegos lepszego lokum.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 13:03   #3198
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Ja też szukam pracy.
Przeniosłam się z TŻ do Warszawy, on pracuje, a ja też muszę coś znaleźć, bo ile można siedzieć w domu.
Szukam w administracji biurowej, na kfc i tego typu prace studenckie już jestem za stara, mam 27 lat :P
Nowy rok, to nowe możliwości. Wierzę w to.
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 13:53   #3199
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez nothing_personal Pokaż wiadomość
Dołączam do wątku ponownie, dostałam dziś wypowiedzenie;/ Taki lipny czas, bo mało ogłoszeń, ale moze od przyszłego roku to się zmieni, liczę na to.
Ojej, współczuję. A spodziewałaś się tego wypowiedzenia, czy tak nagle...?
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 14:05   #3200
nothing_personal
Raczkowanie
 
Avatar nothing_personal
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 421
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
Ojej, współczuję. A spodziewałaś się tego wypowiedzenia, czy tak nagle...?
i tak i nie, bo atmosfera była napięta od jakichś 2 miesięcy, ale myslałam, że jeszcze popracuję, ale przeważyło to, że niespodziewanie straciliśmy kilku klientów, bo zamknęli albo zawiesili działalność;/
nothing_personal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 17:51   #3201
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Pokaż wiadomość
Praca w biurze obsługi klienta niestety na terenie galerii handlowej co wiąże się ze zmianami do 22. Nie jest też to moje miasto.
Stawka przez pierwszy miesiąc to 10zł/h. Dojazdy licząc z taksówkami z dworca po 23 to 600 zł.
Jeżeli po miesiącu przedłużą to wtedy umowa o pracę tymczasową na pół roku i 12zł/h.
Niestety dojazd bardzo drogi, ale szukam pracy od ponad roku i nie wiem co robić. Zamierzam robić prawo jazdy od stycznia co ułatwiłoby całą sytuację, ale wiadomo, że to może potrwać kilka miesięcy.
Co sądzicie?
Jak masz siedziec w domu to jasne, ze bierz te prace. Jak po miesiacu Ci przedluza to pomyslisz o przeprowadzce (i na spokojnie znajdziesz pokoj, gdzie w mieszkaniu moga byc koty). Prawo jazdy problemu Ci nie rozwiaze, bo kupic samochod tez trzeba miec za co. Tak samo jak trzeba miec za co go utrzymac.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 18:22   #3202
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

A ja dostałam pracę i zaczynam zaraz po sylwestrze - uff półtorej roku spokoju
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 20:03   #3203
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
A ja dostałam pracę i zaczynam zaraz po sylwestrze - uff półtorej roku spokoju
Brawo

Myślicie, że coś się po Nowym Roku ruszy?

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Pokaż wiadomość
Praca w biurze obsługi klienta niestety na terenie galerii handlowej co wiąże się ze zmianami do 22. Nie jest też to moje miasto.
Stawka przez pierwszy miesiąc to 10zł/h. Dojazdy licząc z taksówkami z dworca po 23 to 600 zł.
Jeżeli po miesiącu przedłużą to wtedy umowa o pracę tymczasową na pół roku i 12zł/h.
Niestety dojazd bardzo drogi, ale szukam pracy od ponad roku i nie wiem co robić. Zamierzam robić prawo jazdy od stycznia co ułatwiłoby całą sytuację, ale wiadomo, że to może potrwać kilka miesięcy.
Co sądzicie?
Praca 8h dziennie, 5 dni w tygodniu? Jeśli dobrze liczę, to 1600, prawda? Zostawałoby Ci po odjęciu dojazdów 1000zł, więc myślę, że rozsądnie, jak na początek.
Wzięłabym o ile dojazdy nie były by męczące.
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 20:29   #3204
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Post Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Myślicie, że coś się po Nowym Roku ruszy?
Ja mam nadzieję. Chciałabym zakończyć etap pracy ze studiów, otrzymałam dyplom i chciałabym rozwinąć się w ciekawszym kierunku. Mimo że pod względem finansowym moja praca nie jest zła, ale wykańcza mnie psychicznie i dodatkowo jest pracą, no cóż, nieciekawą. Fajną dla studenta, ale już mniej dla osoby po studiach.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 20:50   #3205
mint_ivy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 590
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez SofiaPrunikos Pokaż wiadomość
Ale przecież nie musisz wynajmować sama pokoju, na początek możesz wynająć miejsce w pokoju, lub w akademiku i już możesz płacić o wiele mniej. Nie rozumiem wydawania na taksówki połowy swojej pensji?
A kto powiedział, że tyle na taksówki? Akurat 150 a reszta to na bilety. Dzielenie pokoju to dla mnie gorsze niżâ˜☠dojazdy. Studentką już nie jestem.

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;5392755 0]Jak masz siedziec w domu to jasne, ze bierz te prace. Jak po miesiacu Ci przedluza to pomyslisz o przeprowadzce (i na spokojnie znajdziesz pokoj, gdzie w mieszkaniu moga byc koty). Prawo jazdy problemu Ci nie rozwiaze, bo kupic samochod tez trzeba miec za co. Tak samo jak trzeba miec za co go utrzymac.[/QUOTE]

Koty mogę ewentualnie odwiedzać bo one są wychodzące i nie ma szans na zabranie ich do bloku.

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość
Brawo

Myślicie, że coś się po Nowym Roku ruszy?

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------



Praca 8h dziennie, 5 dni w tygodniu? Jeśli dobrze liczę, to 1600, prawda? Zostawałoby Ci po odjęciu dojazdów 1000zł, więc myślę, że rozsądnie, jak na początek.
Wzięłabym o ile dojazdy nie były by męczące.
Uzgodniłyśmy, że na początek 10h dziennie, od 10-20 żebym mogła na spokojnie wrócić do domu. 8h też pewnie się zdarzy, ale wolę jednak po 10 żeby mieć 3 dni wolne.
Ale stawka się zgadza, nawet zostanie mi 1150 przy zmianach do 20.

Pierwsza umowa jest na miesiąc, jeśli nie dam rady no to trudno. W międzyczasie będę się jeszcze rozglądać za czymś na miejscu.

Edytowane przez mint_ivy
Czas edycji: 2015-12-28 o 20:51
mint_ivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 20:53   #3206
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez mizmaz Pokaż wiadomość

Myślicie, że coś się po Nowym Roku ruszy?




Mam nadzieję, bo kończą mi się oszczędności i jak nic nie znajdę to będzie bardzo źle
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-28, 21:01   #3207
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Pokaż wiadomość
Pierwsza umowa jest na miesiąc, jeśli nie dam rady no to trudno. W międzyczasie będę się jeszcze rozglądać za czymś na miejscu.
gratuluje! wyszlo bardzo pomyslnie a z cirkawosci, to czym jeszcze musisz dojezdzac poza taksowkami? pociag, pks? bedziesz miala tak pozno kursy? jaka to odleglosc?
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 08:46   #3208
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

To jak kotow nie mozesz zabrac to tym bardziej bym na sile sie nie przeprowadzala. Miesiac szybko minie, najwyzej zrezygnujesz jak dojazdy okaza sie zbyt meczace.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 12:38   #3209
tootsie86
Raczkowanie
 
Avatar tootsie86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: b.
Wiadomości: 472
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

pomoże mi ktoś poprawić list motywacyjny?
__________________
http://adopcje.kroliki.net/

62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52

tootsie86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-29, 18:28   #3210
mint_ivy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 590
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. X

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
gratuluje! wyszlo bardzo pomyslnie a z cirkawosci, to czym jeszcze musisz dojezdzac poza taksowkami? pociag, pks? bedziesz miala tak pozno kursy? jaka to odleglosc?
Dzięki. Mam straszne wątpliwości, ale zobaczymy jak przeżyje miesiąc.
Autobus miejski, potem pociąg no i tramwaj. Niby 50 km, ale w mojej mieściny autobusy kończą☠chwilę po 22.
Tylko pytanie czy za jakiś czas nie stwierdzą, że jednak nie mogę☠zawsze kończyć☠o 20.

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;5393272 1]To jak kotow nie mozesz zabrac to tym bardziej bym na sile sie nie przeprowadzala. Miesiac szybko minie, najwyzej zrezygnujesz jak dojazdy okaza sie zbyt meczace.[/QUOTE]

Tego się obawiam, ale zobaczymy.

Do tej pracy zostałam polecona przez pracę tymczasową w tej samej firmie w moim mieście. Teraz się okazało, że jeszcze na miesiąc reszcie przedłużają. Jeżeli mi nie wyjdzie to się zdenerwuję, że tyle poszło na dojazdy. Chociaż mam nadzieję, że wytrzymam co najmniej pół roku.
mint_ivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-27 14:26:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.