Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-02, 23:54   #1951
PinkShadow20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

mam takie male pytanko, a wiec: ostnio okres mialam 30.11.2010r i trwal tak 5 i pol dnia. z narzyczonym kochalam sie miedzy 12 a 22 grudnia. okres powinnam dostac 30.12.2010 jednak przesunal sie na 02.01.2011. test ciazowy robilam wieczorem 31.12.(negatywny) I zastanawiam sie czy zrobic jednak dzis rano jeszcze jeden test , bo skrzepow krwi nie mam. I okres nie jest az tak obfity jak zazwyczaj. Brzuch pobolewa mnie od tygodnia, dzis jednak bol byl najsilniejszy co tez mi sie wczesniej nie zdazylo. Piersi sie powiekszyly i sa "tkliwe" czego wczesniej tez nie mialam. Pytam z czystej kobiecej ciekawosci bo poprostu korci mnie zeby jednak zrobic test. tylko czy rano czy poczekac jeszcze pare dni?
PinkShadow20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 07:53   #1952
anderina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Jezeli moge cos poradzic to zrob test rano wtedy najlepiej wychodzi, a jezeli po wyniku bedziesz miala jakiekolwiek watpliwosci idz na bete lub do lekarza, ja jestem tydzien przed planowa miesiaczka robilam dwa testy i wyszly dwie kreseczki oczywiscie ta jedna blada ale jest zycze powodzenia
anderina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 11:17   #1953
PinkShadow20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

tylko czy zrobic go teraz jak mam jeszcze "okres" czy poczekac az sie skonczy?
PinkShadow20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 11:24   #1954
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Mnie się wydaje, że niepotrzebnie panikujesz i napisałaś na forum chyba tylko po to, aby ktoś Cię uświadomił, że jednak nie jesteś w ciąży Sorry za nieprzyjemne słowa, ale tak to już jest jak człowiek nasłuchał się i naczytał postów o treści "Biorę tabletki antykoncepcyjne, dodatkowo zabezpieczamy się gumką i boje się, że jestem w ciąży "
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 12:42   #1955
PinkShadow20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

klaudia844 wlasnie zle ci sie wydaje bo bardzo bym chciala miec juz dzidzie. Tabletek nie biore, gumki nie urzywamy i nie uzywamy tez zadnych innych zabezpieczen. Wiec widzisz nie zawsze powinnas sie sluchac swojej intuicji i oceniac kogos tylko dlatego ze "wydaje ci sie " bo ktos inny tak pisal. Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie.
PinkShadow20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 16:15   #1956
Ddzasta87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez Vertical Pokaż wiadomość
Endometrium to błona śluzowa wyściełająca macicę, na jej podstawie lekarz określa, czy jest ona odpowiednia do zagnieżdżenia się zapłodnionego jajeczka. Ponadto w wieku pomenopauzalnym jej grubość może sugerować raka.
ja nie mma okresu juz ponad 3 tyg i mma powiekszona macice...tylko nie wiem ile?
moze tow tym kierunku cos mi sie dzieje..moze dlatego nie mam okresu?
juz czasami mysle ze alboo mam c.pozamaciczna a lekarz nie wie o tym czy jak albo raka
Ddzasta87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 16:54   #1957
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Ja powtórzylam test i znowu negatywny. poczekam kilka dni jeszcze i zrobi znowu.
okresu dalej brak
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 17:11   #1958
trolli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam, staramy sie z moim tż o dzidzie, co myslicie o 14 dniu cyklu ?
trolli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 17:38   #1959
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

14 dzien cyklu to 14 dzien cyklu. a co mamy sadzic :conf used:. jesli chcesz zajsc w ciaze
- rob wszystko na spontana
- zapoznaj sie z zasadami npr
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:54   #1960
anderina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

DZiewczyny juz sama niewiem co mam myslec, zrobilam wczesniej dwa testy bobo testy i wyszly pozytywnie tzn ta kreska ktora wskazuje ciaze jest jasno rozowa (widoczna) na dwoch testach, bylam dzisiaj u lekarza robil mi uzg i pokazal cos co moze byc pecherzykiem ale narazie do poki nie stwierdzi jednoznacznie pecherzyka to moge sugerowac sie jedynie testami 8 stycznia powinnam dostac miesiaczke , po wyjsciu od lekarza zrobilam trzeci test (pinktest) tez wyszedl pozytywnie z jedna blado rozowa kreska..... Co o tym myslicie? Moge miec nadzieje na dzidziusia?
anderina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 21:03   #1961
PinkShadow20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

anderina trzymam kciuki zeby sie udalo i zeby @ nie przyszla
PinkShadow20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 21:25   #1962
karola2324
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam mam pytanie, w sylwestra nie doszło do stosunku między mną a moim partnerem ale zrobił mi palcówkę i wg ja mu loda i dziś zauważyłam na majtkach jakieś plamy.. nie mam pojęcia co to.. śluz na pewno nie taki kolor i jego ilość mi nie odpowiada.. okres no miałam 18.12 więc też nie.. i mnie to ciekawi co to... .. dodam że gdy robiłam chłopakowi to założyłam majtki dla pewności by nic się do mnie nie dostało ( dla bezpieczeństwa) wiem trochę przesadzam... a i dodam też że gdy mi już kilka razy robił palcówkę to miał krew na placu co to oznacza? ;/
karola2324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 21:39   #1963
87anam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

hej! mój problem się rozwiązał, dostałam okresu 1 stycznia.......... więc przede mną kolejny miesiąc starań
dziękuję wszystkim za pomoc
87anam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 21:43   #1964
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karola2324 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanie, w sylwestra nie doszło do stosunku między mną a moim partnerem ale zrobił mi palcówkę i wg ja mu loda i dziś zauważyłam na majtkach jakieś plamy.. nie mam pojęcia co to.. śluz na pewno nie taki kolor i jego ilość mi nie odpowiada.. okres no miałam 18.12 więc też nie.. i mnie to ciekawi co to... .. dodam że gdy robiłam chłopakowi to założyłam majtki dla pewności by nic się do mnie nie dostało ( dla bezpieczeństwa) wiem trochę przesadzam... a i dodam też że gdy mi już kilka razy robił palcówkę to miał krew na placu co to oznacza? ;/
Jeżeli jesteś dziewicą, to mógł naruszyć błonę itd.
Albo po prostu za bardzo cię od środka tarmosił
i p.s dlaczego akurat piszesz w temacie o ciązach?!
__________________
Kliknij!
Pomóż dzieciom!
http://pajacyk.pl
Pomóż zwierzakom!
http://www.pustamiska.pl
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 21:51   #1965
karola2324
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

o jestem zestresowana co to może być i dlatego sorki
no jestem i chyba dlatego ale myśleć o tym ze zaszłam w ciążę to raczej nierealne co nie? wiem ze to głupie pytanie ale proszę o odp a nie głupie kocinki ;( bo np. wiadomo że u mięzczyzn wydziela się taka substancja podczas podniecenia i to nie jest sperma raczej.. i np ja byłam naga on w majtkach i przejchał majtkami.. wiem,wiem jestem walnięta ;D
karola2324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 22:02   #1966
Terrible
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Moje pytanie nie do konca dotyczy ciązy.
Wczoraj o 19:30 /czyli tak jak zawsze, o dobrej porze/ wzięłam tabletkę yasmin /6 tabletka z opakowania/. Jakąs godzinę, dwie wcześniej, odbył sie stosunek z finałem w środku. Z kolei ok 21 wymiotowałam, jednak dopiero o 00:30 przyszło mi do głowy, że mogłam zwymiotować tabletkę i wzięłam jeszcze jedną.
I teraz:
czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo że takie opóźnienie jakoś bardzo źle wpłynie i wcześniejszy stosunek będzie miał jakieś znaczenie i poważne konsekwencje?
czy mam używać dodatkowego zabezpieczenia w najbliższym czasie?
czy ze względu na o jedna mniej tabletkę, stanie sie coś, jeżeli będę je brała 20 dni a póxniej przerwa, czy muszę zacząc kolejne opakowanie tak, by dobrać te 21 dni?
Z góry dziękuje za odpowiedź, byc może pytania wydadzą wam się śmieszne, ale to dopiero moje 2 pudełko tabletek antykoncepcyjnych w życiu, i nie do końca wiem, czy słusznie sobie z tym problemem poradziłam.
Terrible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 22:26   #1967
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

masz 12 godzin na wziecie tabletki, czy zapomnialas czy zwymiotowalas czy mialas biegunke, masz te 12 godzin na wziecie dawki/kolejnej dawki,

jesli mija 12 godzin ( u ciebie tj 7,30 rano) nalezy tabletke potraktowac jak pominieta i stoowac sie do ulotki w przypadku pominiecia

ty wzielas dodatkowa tabletke po polnocy, czyli spoznilas sie tylko jakies 5 godzin - jestes zabezpieczoma caly czas, nie obnizylas dzialania

masz 2 opcje
- robisz przerwe po 20 tabletce, kolejne opakowanie zaczynasz dzien wczesniej (nie ma 1 tabletki to redukuje sie 1 dzien przerwy) czyli jesli zaczynalas op w sobote, to nowe zaczynasz w pt (dzien wczesniej(zeby nie przedluzyc przerwy!!!)

- dobierasz nowa 21 tabletke z dodatkowego opakowania ( a to np przeznaczasz na wypadki j.w)
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 22:29   #1968
Terrible
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

ok, wielkie dzięki.
cóż, odetchnęłam z ulgą!
Terrible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 08:31   #1969
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez karola2324 Pokaż wiadomość
ale myśleć o tym ze zaszłam w ciążę to raczej nierealne co nie?
No ale w jaki sposób wydaje ci się, że zaszłaś w ciążę?
Doszło do penetracji i wytrysku? Nie
Wiesz w ogólę jak się w ciążę zachodzi?
__________________
Kliknij!
Pomóż dzieciom!
http://pajacyk.pl
Pomóż zwierzakom!
http://www.pustamiska.pl
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 13:35   #1970
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

19nastą tabletkę wzięłam o 23:30, następnego dnia kochałam się z moim a potem .. przysnęło mi się i wzięłam 20tabletkę o 6 rano. 21 tabletkę wzięłam normalnie nawet wcześniej bo o 20:30 (to był Sylwester wolałam nie zapomnieć potem). Zazwyczaj biorę ok 22-23. Okres powinien już być a go nie ma, raczej nie mam się o co martwić, ale jakbyście mnie uspokoiły to byłabym wdzięczna
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:18   #1971
Vertical
Raczkowanie
 
Avatar Vertical
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Małe jest prawdopodobieństwo
87anam - to życzę żeby tym razem się udało
Vertical jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:16   #1972
anderina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dziewczyny juz sama znow niewiem co myslec kolejny test wyszedl pozytywny i ta kreska nawed bardziej widoczna, a na usg dalej nic nie widac prawdopodobnie jetsem w 3 tyg ciazy a wtedy juz powinien lekarz cos widziec au mnie jakas kropke ktora moze byc pecherzykiem a wcale nie musi;/
anderina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:41   #1973
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez anderina Pokaż wiadomość
dziewczyny juz sama znow niewiem co myslec kolejny test wyszedl pozytywny i ta kreska nawed bardziej widoczna, a na usg dalej nic nie widac prawdopodobnie jetsem w 3 tyg ciazy a wtedy juz powinien lekarz cos widziec au mnie jakas kropke ktora moze byc pecherzykiem a wcale nie musi;/
W 3 tygodniu lekarz nie musi jeszcze nic widzieć
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 15:52   #1974
karola2324
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Ewelinka_oo do wytrysku doszło tyle ze połkłam ale nie wszystko trochę było na cieple partnera,ale ja miałam majtki tak że niby jak... oczywiście wiem ja się zachodzi u nas nie było wprowadzenie członka do pochwy,no ale martwią mnie te plamy dziś trochę też miałam.. to chyba zwykłe plamienie.. bo mam cykle różne ostatnio miałam 42 i teraz nagle po 17.. dziwne by to było.
karola2324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:08   #1975
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Jak cię coś martwi, coś jest nie tak, to idzie się z tym do lekarza.
__________________
Kliknij!
Pomóż dzieciom!
http://pajacyk.pl
Pomóż zwierzakom!
http://www.pustamiska.pl
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 16:48   #1976
Samara888
Raczkowanie
 
Avatar Samara888
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hej dziewczyny, mam pytanie, wczoraj i dzis zaobserwowałam śluz płodny a stosunek bez zabezpieczenia był 3 dni temu (w sobote) czy są duże szanse na ciąże?
__________________


Samara888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 17:00   #1977
Vertical
Raczkowanie
 
Avatar Vertical
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Hmmm...to zależy od żywotności plemników, komórka jajowa żyje w sumie 24 godziny, choć najczęściej dochodzi do zapłonienia w ciągu kilku godzin od owulacji. Radzę spróbować ponownie - tak dla pewności
Vertical jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 17:03   #1978
Samara888
Raczkowanie
 
Avatar Samara888
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 36
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Ponownie nie da rady bo ukochany wyjechał dzieki za odpowiedź
__________________


Samara888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 17:47   #1979
SeeTheSun
Raczkowanie
 
Avatar SeeTheSun
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 382
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Witam wszystkie Panie. Mam problem. 19 grudnia miałam ostatnią miesiączkę, 2 ostatnie cykle miałam 32 dniowe. 29 grudnia ( 11 dzien cyklu) kochałam się z moim chłopakiem najpierw bez zabezpieczenia ( 3min) pare godzin pozniej z prezerwatywą. W obu wypadkach do wytrysku doszło dopiero długo pozniej gdy poprawiałam mu 'ręką'. Spermę z pierwszego razu ( był to mój pierwszy raz) wytarliśmy chusteczkami, a w drugim wypadku sprawdzaliśmy czy gumka jest cała i ją wyrzuciliśmy. W miedzy czasie robił mi też 'palcówkę'. Miałam wtedy 11 dzień cyklu i na pewno początek dni płodnych bo zauwazyłam ciągnący się przeźroczysty śluz. W związku z tym moje pytanie, jakie jest prawdopodobieństwo że zajdę w ciąże jeśli wytrysk odbył się poza mną? Bardzo się martwię bo nie mogę być w ciązy, jestem młoda i strasznie zestresowana Jak to jest w końcu z tą owulacją?Nie umiem tego rozpoznać. Zaczęłam mierzyć temperaturę, rano zazwyczaj mam normę, dzisiaj też norma a mierzyłam pochwie. Dzien po stosunku zobaczyłam kilka kropek brązowej wydzieliny, poźniej śluz się zmieniał na bardziej biały i coraz mniej rozciągliwy. Wczoraj czułam jakby ciekła ze mnie woda, a dzisiaj śluzu jest bardzo mało. Nie wiem co mam myśleć... w internecie jest tyle danych... na jeden str pisze ze owulacja może wystapic na 14 przed kolejna miesiączką, to tak jakby liczyc to mialabym ją jakos teraz 5 stycznia, w innym wypadku zaś że może wystąpić kilka dni po tym ciągnącym się śluzie. Eh.. mam takie schizy. Z jdenej strony wydaje mi się, że ciężko zajść w ciąże, że to raczej niemożliwe, z drugiej jest tyle wpadek Proszę o konkretne odpowiedzi, a tymczasem żyję nadzieją że okres dostane na czas i proszę trzymajcie za mnie kciuki. Pozdrawiam serdecznie.
__________________
Schudnąć :P !
SeeTheSun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 18:04   #1980
smerfeta901
Rozeznanie
 
Avatar smerfeta901
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 514
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez SeeTheSun Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie. Mam problem. 19 grudnia miałam ostatnią miesiączkę, 2 ostatnie cykle miałam 32 dniowe. 29 grudnia ( 11 dzien cyklu) kochałam się z moim chłopakiem najpierw bez zabezpieczenia ( 3min) pare godzin pozniej z prezerwatywą. W obu wypadkach do wytrysku doszło dopiero długo pozniej gdy poprawiałam mu 'ręką'. Spermę z pierwszego razu ( był to mój pierwszy raz) wytarliśmy chusteczkami, a w drugim wypadku sprawdzaliśmy czy gumka jest cała i ją wyrzuciliśmy. W miedzy czasie robił mi też 'palcówkę'. Miałam wtedy 11 dzień cyklu i na pewno początek dni płodnych bo zauwazyłam ciągnący się przeźroczysty śluz. W związku z tym moje pytanie, jakie jest prawdopodobieństwo że zajdę w ciąże jeśli wytrysk odbył się poza mną? Bardzo się martwię bo nie mogę być w ciązy, jestem młoda i strasznie zestresowana Jak to jest w końcu z tą owulacją?Nie umiem tego rozpoznać. Zaczęłam mierzyć temperaturę, rano zazwyczaj mam normę, dzisiaj też norma a mierzyłam pochwie. Dzien po stosunku zobaczyłam kilka kropek brązowej wydzieliny, poźniej śluz się zmieniał na bardziej biały i coraz mniej rozciągliwy. Wczoraj czułam jakby ciekła ze mnie woda, a dzisiaj śluzu jest bardzo mało. Nie wiem co mam myśleć... w internecie jest tyle danych... na jeden str pisze ze owulacja może wystapic na 14 przed kolejna miesiączką, to tak jakby liczyc to mialabym ją jakos teraz 5 stycznia, w innym wypadku zaś że może wystąpić kilka dni po tym ciągnącym się śluzie. Eh.. mam takie schizy. Z jdenej strony wydaje mi się, że ciężko zajść w ciąże, że to raczej niemożliwe, z drugiej jest tyle wpadek Proszę o konkretne odpowiedzi, a tymczasem żyję nadzieją że okres dostane na czas i proszę trzymajcie za mnie kciuki. Pozdrawiam serdecznie.
jezeli nie spuscil sie w ciebie tylko poza toba to raczej nie ma mozliwosci zajscia w ciaze masz tez racje nie wszystkie moga tak latwo zajsc w ciaze sluzu w czasie ciazy jest duzo ale gestego i bialego jezeli zamiast okresu bedzie miala coraz wiecej bialego gestego sluzu to wtedy lepiej zrob sobie test ale watpie ze jestes w ciazy ... jesli masz coraz mniej sluzo i berdziej sucho to pewnie niedlugo dostaniesz okres wiec nie masz sie czego martwic . A pozatym masz jakies inne objawy ciazy?
__________________
"Chcę do jednego miejsca na ziemi, gdzie problemy przestają mieć znaczenie"



smerfeta901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.