Relacja mojego chłopaka z dziewczyną jego przyjaciela - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-21, 22:31   #1
klaryssa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 22

Relacja mojego chłopaka z dziewczyną jego przyjaciela


Cześć, powiedzcie mi czy przesadzam czy serio mam o co się wkurzać. Mój chłopak ma bardzo dobrego kumpla, a ten ma bardzo dziwną i wkurzającą dziewczynę. Pierwszy raz miałam okazje zobaczyć ją w akcji, kiedy poszliśmy w 4 do klubu. Iwona stwierdziła wtedy, że Tomek ( jej facet, a kumpel mojego Mikołaja) gapił się ciągle na jakąś dziewczynę. Przybiegła z tym do Mikołaja na skargę, a ten pobiegł ocierać jej łzy. Trochę dla mnie to było dziwne, ale pomyślałam, że może faktycznie tak było.
Od tamtego czasu sytuacja rozwinęła się na tyle, że mój facet jest wtajemiczony w takie szczegóły ich związku, jak to ile razy w tygodniu się kochają i ile dni Iwonie spóźnia się okres. Jak się jej spóźnia, to wypisuje do Mikołaja i lamentuje że ciąża. Kiedy się pokłócą, to Iwona skarży się mojemu facetowi (serio nie ma żadnej przyjaciółki czy coś?). Gwoździem programu była sytuacja, kiedy zadzwoniła o jedenastej w nocy do mojego chłopaka, zanosząc się od płaczu prosiła go żeby przyjechał, bo się z Tomkiem pokłócili. Byliśmy przekonani, że ją uderzył albo zdradził, tak płakała. Co się okazało? Nie chciał się z nią kochać bez gumki bo podejrzewał, że odstawiła tabletki.
Nie mam na to nerw. Czuję się, jakbym żyła w 4kącie. Nie pociesza mnie fakt, że Iwona już raz zdradziła Tomka i jest to potwierdzona informacja. Mój chłopak mówi, że też mu nie w smak ta sytuacja, ale nie umie jej spławić, bo ''nie umie być chamskim dla kobiety''. Mówię mu, że przecież nikt mu nie każe być chamskim, wystarczy dać do zrozumienia, że nie chce znać tak intymnych szczegółów ich związku. Na to on powtarza, że też mu to przeszkadza, ale nie umie tego ukrócić ze względu na Tomka.
klaryssa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 05:23   #2
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Relacja mojego chłopaka z dziewczyną jego przyjaciela

Trochę patologia jak dla mnie, masz rację z tym czteroosobowym związkiem.

Albo Twój facet pod- albo i całkiem swiadomie na nią leci i chce coś na tym pomaganiu ugrać, albo straszna buła z niego i nie umie postawić granicy.

Jedno i drugie średnio rokujące na przyszłość.

A dziewczyna to w ogóle jakiś kosmos.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 08:11   #3
glowgold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 37
Dot.: Relacja mojego chłopaka z dziewczyną jego przyjaciela

Albo na nią leci albo pochlebia mu bycie "bohaterem ".

Albo jedno i drugie.
glowgold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 09:17   #4
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Relacja mojego chłopaka z dziewczyną jego przyjaciela

mozesz powiedziec chlopakowi ze jak nie utnie zbyt bliskih kontaktow to z nim zerwiesz bo to dziwny uklad.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 19:40   #5
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Relacja mojego chłopaka z dziewczyną jego przyjaciela

Sytuacja trochę chora, ale to twoj facet powinien chcieć olać tą pannę. Nie chce, no to nic nie zrobisz.
Co na to partner tej laski? Nie przeszkadza mu, że ktoś czwarty jest włączony w jego związek?
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 23:38   #6
zaginionywakcji
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 8
Dot.: Relacja mojego chłopaka z dziewczyną jego przyjaciela

Nie chce byc czarnowidzem ale faktycznie wyglada to tak, jakby on lecial na ta laske. Jakos trudno mi sobie wyobrazic, ze gdyby mu ta sytuacja nie pasowala to by jej delikatnie nie splawil. Typiara tez niezla. Na kilometr czuc gwiazdunie lubiaca byc w centrum i miec rycerzyka, ktory przybedzie z pomoca.
zaginionywakcji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-23 00:38:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.