Baby hug - jak dlugo korzystałyście. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-12-19, 14:51   #1
Koka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 17

Baby hug - jak dlugo korzystałyście.


Cześć

Dziewczyny mam Baby Hug z Chicco, młoda jest jeszcze mala, nie wykorzystujemy go jeszcze w pełni, narazie mala w nim lezy i się bawi 😊

Ale zastanawiam, się jak dlugo z niego korzystałyście? Jakie ma jeszcze funkcje o których może jeszcze nie wiem 😅

Z góry dziękuję za odpowiedzi 🙂
Koka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-19, 18:52   #2
kamilamhm
Przyczajenie
 
Avatar kamilamhm
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 16
Dot.: Baby hug - jak dlugo korzystałyście.

Ja uważam, że to jest must have wyprawki i nie wyobrażam sobie bez niego życia córka ma 13 miesięcy i powiem Ci, że nadal jest w użyciu. Długo służył jako kołyska, miejsce do drzemek, mogłam się też w spokoju wykąpać czy skorzystać z toalety, mając małą na oku. Później jak zaczęła wchodzić w czworaki, jeszcze trochę korzystałyśmy z niego w tradycyjnej formie, trenowała w nim też siadanie! Obnizałam go najbardziej jak sie da, gdyby wpadla na dziwny pomysl i probowala sie z niego wydostac Gdy zaczęła wstawać, niestety musieliśmy zrezygnować z funkcji leżącej i zamieniliśmy go w fotelik, ma pasy, córka sobie w nim siedzi i ogląda, co robię w kuchni fakt faktem teraz jest już bardzo mobilna i nie daje się usadzic na zbyt długo, ale czasem kilka minut to zbawienie.
kamilamhm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-19, 20:08   #3
Pani_davee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 26
Dot.: Baby hug - jak dlugo korzystałyście.

My również posiadamy Baby Huga. Super sprzęt i tyle możliwości. Służy nam od pierwszych chwil. Na początku jako kołyska. Potem pomógł w rozszerzaniu a teraz służy jako krzesełko do wszystkiego. Nie tylko do oglądania bajek. Czasami jest krzesełkiem do karmienia a czasami robi za fotel. Baby Hug dopasował się do nas, a nie na odwrót. Czasami podróżujemy nim po całym domu i jest samolotem naszego synka a on pilotem 😂😂😂 jest wszędzie tam, gdzie potrzebne jest monitorowanie Malucha. Uważam że Baby Huga to jeden z lepszych rzeczy jakie posiadamy w pomocy przy maluchu i co najważniejsze jest wielozadaniowy 🙂zastępuje kilka sprzętów, oszczędzając przy tym miejsce i pieniądze. Jest mobilny i łatwy w utrzymaniu. Dla nas to must have dnia codziennego 🙂
Pani_davee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-19 21:08:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.