Friends with benefits 🤪 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-27, 20:40   #1
IwonaRozalia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 40

Friends with benefits 🤪


Czesc dziewczyny. Kilka miesięcy temu zostawilam faceta i niedawno weszłam w uklad FWB. Na razie jest spoko. Spotykamy sie raz czy 2 razy w tyg. Jak jest6u was z orgazmamu? Ja pare razy mialam ale musialam w glowie pofantazjować bo brakuje mi prawdziwej bliskości. On sie dziwi co robi zle, a nie chce mu mówić ze brakuje mj uczucia bo pomyśli ze chce czegoś więcej. I drugie pytanie. Miałyście hapy endy? Tzn zwiazek z waszym FWB partnerem?
IwonaRozalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-27, 23:32   #2
OkiemMezczyzny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: W wa
Wiadomości: 270
Dot.: Friends with benefits 🤪

Cytat:
Napisane przez IwonaRozalia Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Kilka miesięcy temu zostawilam faceta i niedawno weszłam w uklad FWB. Na razie jest spoko. Spotykamy sie raz czy 2 razy w tyg. Jak jest6u was z orgazmamu? Ja pare razy mialam ale musialam w glowie pofantazjować bo brakuje mi prawdziwej bliskości. On sie dziwi co robi zle, a nie chce mu mówić ze brakuje mj uczucia bo pomyśli ze chce czegoś więcej. I drugie pytanie. Miałyście hapy endy? Tzn zwiazek z waszym FWB partnerem?
Reguły układu okreslone są na początku. Jeśli brakuje Ci bliskości to śmiem wątpić czy to układ odpowiedni dla Ciebie. Czuje, że może to być dla Ciebie traumatyczne przeżycie jak facet powie nie i odejdzie z dnia na dzień gdy mocniej się zaangażujesz. Przemysl czy jesteś gotowa na taką sytuację. On raczej tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OkiemMezczyzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-27, 23:35   #3
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Friends with benefits 🤪

Jeżeli myślisz o związku jako Happy endzie to wchodząc w to się poranisz. Ja nie chciałam związku a i tak to było nie dla mnie, nie mogę w seks bez zaangażowania się emocjonalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-28, 12:48   #4
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 507
Dot.: Friends with benefits 🤪

Odp. na pytanie. W przeszłości zdarzało mi się być w takich układach.

1. Owszem, były. Niekiedy pokazywałam facetowi, co ma zrobić, żeby mi sprawić przyjemność.
2. Żeby układ FwB przerodził się w stały związek na wyłączność - nie.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-29, 18:14   #5
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 276
Dot.: Friends with benefits 🤪

Bywałem kiedyś w takich układach ale to nie dla mnie. Raz się związałem z moją fuckfriend z jej inicjatywy i to była najbardziej toksyczna, wyniszczająca mnie relacja w jakiej byłem. Tylko sam sobie to zrobiłem bo olałem rzeczy które normalnie zdyskwalifikowały taką osobę jako partnerkę. Od tamtej pory nigdy więcej.
Bywały orgazmy, szczególnie jak partnerka seksualna potrafiła się komunikować.
dfa92456d73d4ef7a78ce2327709265e19ebf5a3_60cd257269584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-29, 20:41   #6
IwonaRozalia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 40
Dot.: Friends with benefits 🤪

Pewnie cie to zablokowało. Wiem ze to ciężki związek. Wiem ze zrobiłam głupotę chyba. To moj kolega z pracy. Oboje nie chcemy związku. Ja bo mialam 1 toksyczny drugi z maminsynkiem. Nie wiem jak jest u was ale ciekawi mnie dobranie partnera. Moj mi sie podobał fizycznie. Nie poszłabym do łóżka z byle kim. Zaczelam go poznawać. Ma traumę głęboka po bylej żonie. Czasem patrzy na mnie w pracy z błyskiem w oczy szczerym i to nie jest podryw czy znak na sex. A potem jest jak kamien.
IwonaRozalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-30, 15:30   #7
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Friends with benefits 🤪

Cytat:
Napisane przez IwonaRozalia Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny. Kilka miesięcy temu zostawilam faceta i niedawno weszłam w uklad FWB. Na razie jest spoko. Spotykamy sie raz czy 2 razy w tyg. Jak jest6u was z orgazmamu? Ja pare razy mialam ale musialam w glowie pofantazjować bo brakuje mi prawdziwej bliskości. On sie dziwi co robi zle, a nie chce mu mówić ze brakuje mj uczucia bo pomyśli ze chce czegoś więcej. I drugie pytanie. Miałyście hapy endy? Tzn zwiazek z waszym FWB partnerem?
Nie wydaje mi się, żeby w relacjach FwB były happy endy. Zazwyczaj jedna osoba się angażuje emocjonalnie (mam wrażenie, że częściej jest to kobieta), a facet nie, nigdy sobie niczego na wyłączność nie obiecywali, laska się zakochuje, facet się dystansuje, albo odtrąca laskę i w ten oto magiczny sposób relacja się kończy.

Nie wiem w ilu takich relacjach byłam bo spotykałam się z wieloma na seks nie jednokrotnie (nie w tym samym czasie chyba), ale pamiętam pierwszą relację w którą weszłam. To chyba trwało tylko kilka msc w danym roku (wątpię, że dłużej). Typ jak się okazało miał dziewczynę, nie wiedziałam o tym. Zakończyłam z innego powodu, nie przyznałam mu się, że wiem, że ma dziewczynę. Byłam nim znudzona i nie chciałam się z nim spotykać. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, że ja się w FwB zaangażowałam emocjonalnie, zakochałam w danym facecie i z tego powodu to się zakończyło.

Im jestem starsza tym bardziej chciałabym wejść w związek. Na początku zaczęłam od tego bo przez to zaczęłam uczyć się seksualności (byłam niedoświadczona), ale wolałabym już relacje poważną i na wyłączność. Takie zabawy nie są dla każdego. Pewnie z czasem dla mnie też nie.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2021-05-31 o 21:45
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-31, 16:06   #8
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Friends with benefits 🤪

FWB z happy endem (jak to nazywacie), to nie jest FWB.
Również regularny seks 2 razy w tygodniu, to też nie FWB, a jakiś tam rodzaj związku, jakby tego nie nazywać.
Jak dla mnie zasadą FWB jest dość przypadkowy i zupełnie nieregularny seks z NiePrzypadkową (wcześniej poznaną już) osobą, n.p. "potrzebowska" ex po starej przyjaźni, lub koleżanka w przerwie wspólnej nauki do egzaminu.
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-31, 17:51   #9
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Friends with benefits 🤪

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Również regularny seks 2 razy w tygodniu, to też nie FWB, a jakiś tam rodzaj związku, jakby tego nie nazywać.
Niewiele ci potrzeba do nazwania relacji związkiem w takim razie
Ciekawe czy kilku moich FwB myślało, że jest w związku
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-31, 19:23   #10
Hotmoniczkaxx
Przyczajenie
 
Avatar Hotmoniczkaxx
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 12
Dot.: Friends with benefits 🤪

https://www.youtube.com/watch?v=g24p_Nj8Ba8
może się przyda
__________________
Snapchat: Monikahot99
Instagram: Monika_69333
Hotmoniczkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-31, 19:27   #11
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Friends with benefits 🤪

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;88737044]Niewiele ci potrzeba do nazwania relacji związkiem w takim razie
Ciekawe czy kilku moich FwB myślało, że jest w związku [/QUOTE]
A czy spotykanie się z panem Tinderem 2 razy w tygodniu na numerek, można nazwać FWB?
Zagadnienie jak zwał tak zwał.
Moja prywatna definicja FWB to sporadyczny seks, nie wywołujący żadnych konsekwencji uczuciowo-emocjonalnych, przy utrzymywaniu stałej, innej relacji: typu koleżanka z pracy/uczelni, lub ze wspólnego towarzystwa.
Regularny seks, nawet bez żadnej innej relacji, to jak dla mnie, może jeszcze nie związek, ale jakiś układ, regulowany ustalonymi zasadami.


Cytat:
Napisane przez Hotmoniczkaxx Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to vlogerka trochę muli pojęcia. Ale nie upieram się, tym bardziej, że nie chciało mi się słuchać do końca.

Edytowane przez holgath
Czas edycji: 2021-05-31 o 19:38
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-31, 20:14   #12
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Friends with benefits 🤪

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
A czy spotykanie się z panem Tinderem 2 razy w tygodniu na numerek, można nazwać FWB?
Zagadnienie jak zwał tak zwał.

Moja prywatna definicja FWB to sporadyczny seks, nie wywołujący żadnych konsekwencji uczuciowo-emocjonalnych, przy utrzymywaniu stałej, innej relacji: typu koleżanka z pracy/uczelni, lub ze wspólnego towarzystwa.
Regularny seks, nawet bez żadnej innej relacji, to jak dla mnie, może jeszcze nie związek, ale jakiś układ, regulowany ustalonymi zasadami.
I w którym miejscu ta twoja prywatna definicja wyklucza się z regularnym numerkiem dwa razy w tygodniu?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-31, 20:53   #13
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Friends with benefits 🤪

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;88737278]I w którym miejscu ta twoja prywatna definicja wyklucza się z regularnym numerkiem dwa razy w tygodniu?[/QUOTE]
"Sporadyczny"



Uprzedzając kolejne pytania, to jak dla mnie FWB różni się tym od "casual sex", że istnieje jeszcze inna relacja. Czy to zawodowa, czy z koła wędkarskiego, czy różańcowego.
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-31, 21:29   #14
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Friends with benefits 🤪

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Również regularny seks 2 razy w tygodniu, to też nie FWB, a jakiś tam rodzaj związku, jakby tego nie nazywać.
Jak dla mnie zasadą FWB jest dość przypadkowy i zupełnie nieregularny seks z NiePrzypadkową (wcześniej poznaną już) osobą, n.p. "potrzebowska" ex po starej przyjaźni, lub koleżanka w przerwie wspólnej nauki do egzaminu.
Mylisz pojęcia koleś. Jak regularny seks choćby i nawet dwa razy w tygodniu jest związkiem? To jest układ, FwB, na pewno nie ONS, ale układ, FwB, nazwij jak chcesz jednak nie zakategoryzuje się go do związku bo związkiem nie jest.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2021-05-31 o 21:46
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-31, 21:39   #15
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Friends with benefits 🤪

Jak dla mnie związek jest wtedy jak jest uczucie i zaangażowanie. Sam seks i pogadanie, wyjście to po prostu układ
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-01, 11:49   #16
kszykszykszy
Raczkowanie
 
Avatar kszykszykszy
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 195
Dot.: Friends with benefits 🤪

Seks to seks i to nie oznacza od razu związku. Bo niby czemu? Zwyczajne zaspokojenie swoich popędów seksualnych i tyle, a jeżeli wchodzą w to uczucia to może być już niebezpiecznie i lepiej się ewakuować z takiej relacji.
kszykszykszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-03, 17:21   #17
IwonaRozalia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 40
Dot.: Friends with benefits 🤪

Po co te dyskusje. Jeśli 2 osoby chcą seksu to niech nazywaja to sobie jak im sie podoba przecież
IwonaRozalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-03 18:21:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.