Facet po 30stce - atrakcyjność - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-16, 07:32   #271
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Główny problem z typami od ulicznego podrywu jest taki, że wielu z nich uwierzyło "kołczom podrywu", że mogą mieć każdą kobietę. Dlatego pierwsze "nie, dziękuję" często nie trafia. Wydaje mi się, że tą nachalnością wyrobili sobie taki negatywny odbiór.

No ale nie tylko tacy podrywają. Mówię o ludziach zrównoważonych psychicznie
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 07:44   #272
Lianhua
Rozeznanie
 
Avatar Lianhua
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 611
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88810956]No ale nie tylko tacy podrywają. Mówię o ludziach zrównoważonych psychicznie [/QUOTE]


Problem w tym, ze większość zachowuje się jakby właśnie zrównoważona psychicznie nie była. Ja np w 98% przypadków, jak ktoś mnie zaczepia na ulicy, muszę powtarzać po 10tys razy, ze nie, nie dostanie mojego numeru telefonu. Tylko na tym nigdy się nie kończy, no bo jak nie nr tel, to przecież mogę dać instagrama albo fejsa. Ci faceci nie rozumieją znaczenia słowa nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

(...)There's no life, emotion
Or warmth, but just garbage language
A desolately rolling meadow
Loneliness adds as the days go by
We have to be humans
Because we get scars
Lianhua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 08:02   #273
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Cytat:
Napisane przez Lianhua Pokaż wiadomość
Problem w tym, ze większość zachowuje się jakby właśnie zrównoważona psychicznie nie była. Ja np w 98% przypadków, jak ktoś mnie zaczepia na ulicy, muszę powtarzać po 10tys razy, ze nie, nie dostanie mojego numeru telefonu. Tylko na tym nigdy się nie kończy, no bo jak nie nr tel, to przecież mogę dać instagrama albo fejsa. Ci faceci nie rozumieją znaczenia słowa nie.

No to nie o takich sytuacjach mówię. Bo nie tylko takie się zdarzają.

Na takich nachalnych to już się chyba policję wzywa i ucieka bez gadania, gdzie tu jeszcze numer telefonu wymyślać.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 08:09   #274
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Cytat:
Napisane przez Lianhua Pokaż wiadomość
Problem w tym, ze większość zachowuje się jakby właśnie zrównoważona psychicznie nie była. Ja np w 98% przypadków, jak ktoś mnie zaczepia na ulicy, muszę powtarzać po 10tys razy, ze nie, nie dostanie mojego numeru telefonu. Tylko na tym nigdy się nie kończy, no bo jak nie nr tel, to przecież mogę dać instagrama albo fejsa. Ci faceci nie rozumieją znaczenia słowa nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Myślę, że to dość często te typy, które uważają, że jak kobieta mówi "nie", to się tylko droczy i "udaje trudną".
Dlatego "nie" mówiłam raz. Jeśli wymagało powtórzenia - forma była zdecydowanie ostrzejsza.

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

A, i chyba najgorszy typ, to ci zagadujący "na żebraka" / "na turystę", czyli najpierw, żeby cię zatrzymać, pada pytanie "która godzina", "jak dojść do...", a potem jakieś męczenie.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 08:12   #275
Lianhua
Rozeznanie
 
Avatar Lianhua
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 611
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88810991]No to nie o takich sytuacjach mówię. Bo nie tylko takie się zdarzają.

Na takich nachalnych to już się chyba policję wzywa i ucieka bez gadania, gdzie tu jeszcze numer telefonu wymyślać.[/QUOTE]


Innych nie znam niestety . Pisze z doświadczenia. Jeszcze mi się nie trafiła normalna zaczepka na ulicy. Coś ze mną jest nie tak, bo tylko takich przyciągam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

(...)There's no life, emotion
Or warmth, but just garbage language
A desolately rolling meadow
Loneliness adds as the days go by
We have to be humans
Because we get scars
Lianhua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 08:15   #276
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Myślę, że to dość często te typy, które uważają, że jak kobieta mówi "nie", to się tylko droczy i "udaje trudną".
Dlatego "nie" mówiłam raz. Jeśli wymagało powtórzenia - forma była zdecydowanie ostrzejsza.

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

A, i chyba najgorszy typ, to ci zagadujący "na żebraka" / "na turystę", czyli najpierw, żeby cię zatrzymać, pada pytanie "która godzina", "jak dojść do...", a potem jakieś męczenie.
Sytuacja kiedy ktoś nie rozumie nie to najgorsza możliwa. I na to nie chorują jedynie Ci podrywacze z ulicy bo zdarzało się, że kogoś się pobieżnie, ale jakiś czas znało i też problem z zaczajeniem tego słowa wychodził.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 08:33   #277
Monika828282
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 054
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość

[/COLOR]A, i chyba najgorszy typ, to ci zagadujący "na żebraka" / "na turystę", czyli najpierw, żeby cię zatrzymać, pada pytanie "która godzina", "jak dojść do...", a potem jakieś męczenie.
Do mnie często zagadują "przepraszam, mogę tylko o coś zapytać?" Jak to słyszę, to na 99% wiem, że będzie problem i jedno "nie" nie wystarczy.
Monika828282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-16, 08:33   #278
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88810943]

Natomiast uważam, że chamskie traktowanie faceta który zagaduje, dawanie mu jakiegoś z tyłka numeru telefonu, bo on nam akurat nie pasuje, jest szczytem buractwa i wiochy. Tak trudno niektórym księżniczkom powiedzieć 'dzięki za propozycję, ale nie jestem zainteresowana znajomością'. Żenada.[/QUOTE]

Chamskie to jest napastowanie ludzi na ulicy o numer, a nie próby wymigania się od tego. Jakby ci faceci po prostu akceptowali "wiesz, co, nie chcę" i od razu się zmywali to by nie dostawali fałszywych numerów. Jak ktoś na to narzeka to znaczy, że naciskał na tyle, że druga osoba poczuła potrzebę ratowania się w ten sposób. Zazwyczaj taka wymiana wygląda tak:

- Daj mi proszę swój nr.
- Wiesz co, nie czuję się z tym komfortowo.
- Ale czemu nie, hehe, ja jestem taki miły facet, o co chodzi? Przecież go źle nie wykorzystam, co nie, hehe. Chciałem tylko kontakt do ciebie.
- No po prostu nie.
- Ale czemu dokładnie, boisz się mnie? O co chodzi? A fejsa podasz? A masz instagrama? No weź podaj. Ale czemu nie chcesz? Ale podaj konkretny powód. No serio, mnie się boisz? Przecież widać, że ja bym muchy nie skrzywdził. No ale weź no.

I tak nawija ci makaron na uszy przez kilka minut, blokując wyjście albo łażąc za tobą krok w krok. Wcale mnie nie dziwi, że większość kobiet zamiast wzywać policję na miłego, ale nachalnego pana woli już w końcu podać cokolwiek żeby się odwalił. Zwłaszcza, że oni często chyba specjalnie celują w dziewczyny dość nieśmiałe i zahukane, nie wiem czy to jakaś rada z pua (taka się będzie bała zadzwonić na policję, celuj w takie!), ale tak to czasem wygląda.

Aczkolwiek sama nie polecam, bo miałam raz czy dwa sytuację, gdzie żeby w końcu zwiać podałam zły numer, a oni przy mnie dzwonili żeby się upewnić, że jest prawdziwy A potem dalej drążyli, że czemu to zrobiłam, no podaj prawdziwy. Mogłoby się wydawać, że podanie złego numeru to ostateczny dowód, że nie byłam zainteresowana i warto odpuścić, ale gdzie tam
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 11:00   #279
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Cytat:
Napisane przez Monika828282 Pokaż wiadomość
Do mnie często zagadują "przepraszam, mogę tylko o coś zapytać?" Jak to słyszę, to na 99% wiem, że będzie problem i jedno "nie" nie wystarczy.
Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
Chamskie to jest napastowanie ludzi na ulicy o numer, a nie próby wymigania się od tego. Jakby ci faceci po prostu akceptowali "wiesz, co, nie chcę" i od razu się zmywali to by nie dostawali fałszywych numerów. Jak ktoś na to narzeka to znaczy, że naciskał na tyle, że druga osoba poczuła potrzebę ratowania się w ten sposób. Zazwyczaj taka wymiana wygląda tak:

- Daj mi proszę swój nr.
- Wiesz co, nie czuję się z tym komfortowo.
- Ale czemu nie, hehe, ja jestem taki miły facet, o co chodzi? Przecież go źle nie wykorzystam, co nie, hehe. Chciałem tylko kontakt do ciebie.
- No po prostu nie.
- Ale czemu dokładnie, boisz się mnie? O co chodzi? A fejsa podasz? A masz instagrama? No weź podaj. Ale czemu nie chcesz? Ale podaj konkretny powód. No serio, mnie się boisz? Przecież widać, że ja bym muchy nie skrzywdził. No ale weź no.

I tak nawija ci makaron na uszy przez kilka minut, blokując wyjście albo łażąc za tobą krok w krok. Wcale mnie nie dziwi, że większość kobiet zamiast wzywać policję na miłego, ale nachalnego pana woli już w końcu podać cokolwiek żeby się odwalił. Zwłaszcza, że oni często chyba specjalnie celują w dziewczyny dość nieśmiałe i zahukane, nie wiem czy to jakaś rada z pua (taka się będzie bała zadzwonić na policję, celuj w takie!), ale tak to czasem wygląda.
Plus najczęsciej tacy panowie mają zerową umiejętność odczytywania sygnałów niewerbalnych i mowy ciała zagadywanej kobiety. Nie wiem jak ślepym trzeba być, żeby nie widzieć że kobieta się tam skręca i przekręca w środeczku i ma wzrok jakby dusza opuściła jej ciało i brnąć dalej i zarzucać pytaniami jak karabin maszynowy.
A czasami wystarczyłoby jedno spojrzenie żeby wiedzieć, żeby się wycofać.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 11:08   #280
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Plus najczęsciej tacy panowie mają zerową umiejętność odczytywania sygnałów niewerbalnych i mowy ciała zagadywanej kobiety. Nie wiem jak ślepym trzeba być, żeby nie widzieć że kobieta się tam skręca i przekręca w środeczku i ma wzrok jakby dusza opuściła jej ciało i brnąć dalej i zarzucać pytaniami jak karabin maszynowy.

A czasami wystarczyłoby jedno spojrzenie żeby wiedzieć, żeby się wycofać.
Brak umiejętności odczytywania sygnałów również przed zagadaniem - jak ktoś czyta czy ma założone słuchawki, nie patrzy "po ludziach", to jest dość jasny sygnał, że nie chce interakcji z otoczeniem.
Dla przykładu - u mnie słuchawki to w dużej mierze bariera od ludzi, bo bywa że w słuchawkach cisza, ale nie zdejmuję.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 11:38   #281
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Brak umiejętności odczytywania sygnałów również przed zagadaniem - jak ktoś czyta czy ma założone słuchawki, nie patrzy "po ludziach", to jest dość jasny sygnał, że nie chce interakcji z otoczeniem.
Dla przykładu - u mnie słuchawki to w dużej mierze bariera od ludzi, bo bywa że w słuchawkach cisza, ale nie zdejmuję.
Ja zawsze chodzę ulicą szybkim krokiem i wzrok przed siebie. Nie raz przegapiłam kogoś znajomego, ale przynajmniej nie zapraszam do kontaktu przypadkowym spojrzeniem komuś w oczy
Kiedyś notorycznie zagadywał mnie pracownik jednego sklepu, gdzie często robiłam zakupy przed pracą. Zawsze mówiłam, że się śpieszę, odwracałam wzrok, odpowiadałam półsłówkami. Typ był na to zupełnie ślepy. W końcu przestałam tam chodzić.

Niedawno był tu wątek, gdzie jakaś laska wolała udawać że wsiada do innego tramwaju czy coś takiego, żeby nie spotkać się z autorem. I było: jak to tak, czemu robić takie manewry i udawać? No właśnie TEMU

Edytowane przez this_witch
Czas edycji: 2021-07-16 o 11:41
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-16, 12:05   #282
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;88810757]Pogrubione: trzymaj autorze prawdę objawioną:
Kobiety 30+ zazwyczaj są świadome własnej wartości i wiedzą, że mają do zaoferowania więcej niż młody wygląd. Plus często nauczyły się już żyć same i jeśli szukają faceta, to takiego, który wniesie coś wartościowego do ich życia, a nie po prostu sobie będzie.
[/QUOTE]

Ba! Teraz 30+ bardziej dbają o wygląd niż 20+. Stać je na droższe zabiegi (a nie tylko dermabrazja na okrągło) i są w stanie więcej zainwestować w kosmetyki niż znacznie młodsze koleżanki.

Poza tym, już wiedzą, czego chcą
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 12:27   #283
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Dla przykładu - u mnie słuchawki to w dużej mierze bariera od ludzi, bo bywa że w słuchawkach cisza, ale nie zdejmuję.
Kiedyś słuchałam wykładu dotyczącego asertywności, i to akurat spotkanie było poświęcone temu, jak nawiązać kontakt z osobą w słuchawkach
Zalecano, że nie wolno jej szarpać, tylko lekkim dotykiem ramienia zasugerować, że jest się obok, poczekać, aż osoba zdejmie słuchawki, zapytać czego słucha, a potem można poruszyć inne tematy.

Całkowity odlot i to na trzeźwo
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 12:41   #284
Lianhua
Rozeznanie
 
Avatar Lianhua
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 611
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;88811692]Kiedyś słuchałam wykładu dotyczącego asertywności, i to akurat spotkanie było poświęcone temu, jak nawiązać kontakt z osobą w słuchawkach
Zalecano, że nie wolno jej szarpać, tylko lekkim dotykiem ramienia zasugerować, że jest się obok, poczekać, aż osoba zdejmie słuchawki, zapytać czego słucha, a potem można poruszyć inne tematy.

Całkowity odlot i to na trzeźwo [/QUOTE]


Jakby mnie ktoś obcy zaczepił, żeby się zapytać czego słucham, to nawet już nie udawałabym miłej Kosmos.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

(...)There's no life, emotion
Or warmth, but just garbage language
A desolately rolling meadow
Loneliness adds as the days go by
We have to be humans
Because we get scars
Lianhua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 12:57   #285
Monika828282
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 054
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;88811692]Kiedyś słuchałam wykładu dotyczącego asertywności, i to akurat spotkanie było poświęcone temu, jak nawiązać kontakt z osobą w słuchawkach
Zalecano, że nie wolno jej szarpać, tylko lekkim dotykiem ramienia zasugerować, że jest się obok, poczekać, aż osoba zdejmie słuchawki, zapytać czego słucha, a potem można poruszyć inne tematy.

Całkowity odlot i to na trzeźwo [/QUOTE]

To był chyba wykład pua a nie dotyczący asertywności
Monika828282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 13:13   #286
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 770
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Nie, nie lubię być zaczepiana, chyba, że SAMA daję facetowi ewidentny sygnał, że wpadł mi w oko. Kobiety to nie są bezwolne owieczki i na prawdę wzrokiem czy postawą są w stanie dać sygnał, że chcą kontaktu.
Generalnie ja korzystałam z apek randkowych i Tobie też polecam. Tam są ludzie w dwóch celach - seks lub związek. A na ulicy? Nawet nie wiesz, czy któraś jest wolna.
Dla mnie takie skreślanie aplikacji na zasadzie "bo mi się nie podoba" jest bez sensu, bo prędzej tam będzie sukces, niż przy regale z mlekiem

I teraz po kolei:

Cytat:
Napisane przez otsochodzi Pokaż wiadomość
Zagaduje też na koncertach, w klubach, czy pubach, ale tam też trochę lipa jest bo najczęściej wychodzę z domu samemu, 99% moich znajomych nie jest w stanie oderwać się od dzieci czy innych obowiązków. No i przez to też wychodzę trochę na dziwaka, bo większość ludzi w swoich grupach a ja sam, no ale z dwojga złego lepiej wyjść z domu samemu jeżeli nie ma się z kim. Przez pandemie pół roku siedziałem samemu w domu bo wszystko zamknięte - kiepsko to znosiłem, bo jestem ekstrawertykiem, a teraz gdy się wszystko otwarło to znowu nie ma z kim wyjść.
Powinieneś poszukać nowych znajomych - są grupy tematyczne, sportowe itd. Ja uznałabym, że jesteś dziwakiem i do tego desperatem, skoro chodzisz sam po mieście w celu podrywu. Poznanie nowych ludzi nie jest takie trudne - zapisz się na planszówki w pierwszym lepszym barze.






Cytat:
Napisane przez otsochodzi Pokaż wiadomość
Młodsze z reguły nie myślą jeszcze o swojej przyszłości, karierze, planach, dzieciach czy ślubie, tylko dojrzalsze kobiety w okolicy 30.
Masz dziwne widełki wiekowe. Powinieneś szukać w przedziale 27-33. 27 letnia kobieta mimo, że dopiero zaczyna karierę, to jednak zazwyczaj wie czy chce dzieci czy nie i tak, zazwyczaj jeśli chcą to w okolicach 30, więc zbiegnie się to z Twoimi oczekiwaniami (po 2-3 latach związku)





Cytat:
Napisane przez otsochodzi Pokaż wiadomość
1,2. Tylko w polsce nie jest to normalne czesto ludzie patrzą się jak na wariata , byłem natomiast kilka lat za granicą i tam rozmowy i wymiana numerów to coś całkowicie normalnego.
Bo w Polsce sporo facetów to świry i niedowartościowane buraki. Kobiety oglądające to przez lata po prostu boją się dawać na siebie namiary.


Cytat:
Napisane przez otsochodzi Pokaż wiadomość
W moim wieku desperacja to już nie grzech, mam 33 lata i starość puka do drzwi. Lata lecą jak szalone, na bycie niezdesperowanym to może sobie pozwolić 20 latek, ja lada moment i będę miał 40 na karku, takie czekanie i luzowanie nic dobrego nie przyniesie.
Nie dramatyzuj. Mój TŻ mnie poznał jak miał 33 lata, ja 25. Żyjemy i mamy się dobrze. Jakbym go poznała dzisiaj to też by było dobrze.



Cytat:
Napisane przez otsochodzi Pokaż wiadomość
Przecież jak się dwie osoby sobie spodobają to nie trzeba żadnego podrywu czy flirtu, jak facet chce numer to chyba wiadomo jaki ma cel, czy kobieta jak nie otrzyma komplementu od faceta to nie wie, że ona mu się podoba? Takie rzeczy się widzi podświadomie. Dla mnie to też by było dziwne komplementować dziewczynę, którą znam 5 minut, bo c moge jej powiedzieć, płytki komplement o wyglądzie? Ona to słyszy każdego dnia 100 razy. Co innego na pierwszej randce powiedzieć coś personalnego, co odnosi się do osoby, a co innego płytki komplement o wyglądzie.
Szczerze to prędzej poszłabym na szybką kawę z takim zainteresowanym facetem od razu po zakupach, niż dała numer.
Ale dalej, popatrz na pierwszy akapit w mojej odpowiedzi - kobiety potrafią dać znać, że chcą kontaktu. Moim zdaniem, robiąc takie polowania wychodzisz zwyczajnie na nachalnego desperata.

PS. Jeśli jesteś psiolubny to kup sobie psa, serio. Przynajmniej nie będziesz tak głupio wyglądać samotnie przemierzając miasto, a też wiele kobiet zagaduje na zasadzie "jaki ładny piesek". Tylko nie pitbulla...

Edytowane przez Magmag0194
Czas edycji: 2021-07-16 o 13:19
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 13:15   #287
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Cytat:
Napisane przez Monika828282 Pokaż wiadomość
To był chyba wykład pua a nie dotyczący asertywności
Nie, to było dla młodzieży i dotyczyło raczej zawierania przyjaźni.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 13:22   #288
Lianhua
Rozeznanie
 
Avatar Lianhua
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 611
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;88811829]Nie, to było dla młodzieży i dotyczyło raczej zawierania przyjaźni.[/QUOTE]


Nie wiem co ktoś miał w głowie wykładając to, ale jak na moje, to zawracanie komuś wyraźnie mało chętnemu do rozmów tyłka, to słaby wstęp do zawierania znajomosci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

(...)There's no life, emotion
Or warmth, but just garbage language
A desolately rolling meadow
Loneliness adds as the days go by
We have to be humans
Because we get scars
Lianhua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 13:25   #289
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Cytat:
Napisane przez Lianhua Pokaż wiadomość
Nie wiem co ktoś miał w głowie wykładając to, ale jak na moje, to zawracanie komuś wyraźnie mało chętnemu do rozmów tyłka, to słaby wstęp do zawierania znajomosci
No to raczej oczywiste jest
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-16, 13:26   #290
Lianhua
Rozeznanie
 
Avatar Lianhua
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 611
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;88811858]No to raczej oczywiste jest [/QUOTE]


Jak widać, nie dla każdego .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

(...)There's no life, emotion
Or warmth, but just garbage language
A desolately rolling meadow
Loneliness adds as the days go by
We have to be humans
Because we get scars
Lianhua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 17:06   #291
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Wiecie co... Dwa tygodnie mam Badoo i tinder. Setki lajków, dziesiątki machy, kilka nieudanych randek. W międzyczasie kilku spoko gości, z którymi mogłam dłużej pogadać - spotkanych gdzieś na spacerach, bo ja codziennie 1-3 godziny łażę z psem i ciągle gadam z obcymi ludźmi. Pytanie o numer usłyszałam raz, po chwili rozmowy nie zainicjowanej przez typa, wymieniliśmy się. Tylko ten mój kolega nie ma cienia problemów jakie ma autor tematu. ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Magrru
Czas edycji: 2021-07-16 o 17:07
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 17:35   #292
d3564ca2e162810dc13a4c8d708236e18b6f1b90_615b87c3c232c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 71
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Ale między wami była jakaś rozmowa. A autor zagaduje randomowe laski. Znam kolesia, który też zagaduje do lasek na ulicy ,,Cześć, poznajmy sie" i ma pretensje do kobiet, że nie chcą go poznać i każą mu spadać.
d3564ca2e162810dc13a4c8d708236e18b6f1b90_615b87c3c232c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 18:00   #293
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

No tak, taki creep i nr telefonu 🤣 po prostu gdzieś było że łatwiej na appce randkowej niż na ulicy, może większości tak, mi z appkami nie idzie kompletnie, o wiele łatwiej dosłownie wyjść z domu. I uśmiechać się do miło wyglądających ludzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 20:22   #294
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 01:41
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 20:38   #295
MsN
Femme fatale
 
Avatar MsN
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: the circles of dante's hell
Wiadomości: 1 261
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Cytat:
Napisane przez otsochodzi Pokaż wiadomość
Witajcie, pytanie jak w temacie.

Żeby dokładnie opisać o co mi chodzi podam przykład. Idę do sklepu do sklepu zrobić zakupy, widzę jak jakaś dziewczyna robi zakupy i akurat mi się podoba, więc rzucam do niej luźnym tekstem odnośnie zakupów. (Inne warianty to kino/siłownia/basen/klub/pub/koncert). Nie jestem jakimś podrywaczem, który wychodzi z "misją poderwania", zawsze wychodzę z domu w jakimś celu i nie nastawiam się na podryw, niczego nie oczekuję, po prostu działam jak pojawi się okazja.

Nie rzucam żadnych seksualnych tekstów ani podtekstów, nie podrywam. Zawsze staram się luźno porozmawiać jak z koleżanką żeby nie wystraszyć, następnie proszę o numer czy jakiś kontakt i dopiero potem próbuję ugrać randkę. No i niestety reakcję są bardzo ... negatywne. Z góry uprzedzam, że jak dziewczyna mówi mi "mam chłopaka" czy inna podobna wymówka to odrazu się wycofuję - znam znaczenie słowa nie i nie jestem natrętny.

Mimo to dziewczyny nieodpowiadają lub odpowiadają chamsko, czasami zdarza się, że któraś normalnie porozmawia, ale poda potem fałszywy numer, tak jakby od niechcenia. Rozumiem gdybym jakoś zagadywał w nieodpowiednich miejscach typu przystanki autobusowe, ulica, tam wiadomo nie ma żadnego kontekstu i ludzie się spieszą więc nie wypada. Zastanawiam się właśnie czy kobiety w Polsce w ogóle lubią być tak zagadywane, czy da się tak kogoś poznać? Słyszałem, że to najlepsza opcja, a dla mnie obecnie to jedyna sensowna opcja - nie z wyboru, a z musu. Nie jestem fanem takiego zagadywania i nie jest to też dla mnie komfortowe, wolałbym poznać przez znajomych jak kiedyś, ale to już niemożliwe.

Żeby nie było że jestem jakimś świrem to kiedyś za młodu miałem bardzo duże powodzenie u kobiet, ale wtedy studia, znajomi, więc nie miałem problemu z poznawaniem. Potem stałe związki itd, od niedawna jestem singlem, prawie 33 lata na karku. Znajomi już w 100% skupieni na rodzinie, żonie, dzieciach, jak się spotkamy raz na rok to cud, więc nawet nie mam opcji pójść na domówkę i przez znajomych poznać nowych znajomych. Problemem może być też to, że przez ostatnie 3 lata mega się postarzałem, ćwiczę, uprawiam sport, zdrowo jem ale niestety, wiek robi swoje i straciłem prawie całą swoją atrakcyjność - fizyczną, bo wewnętrznie uważam, że z roku na rok staje się coraz lepszą osobą, finansowo też dobrze stoję, pozycje społeczną jakąś tam mam, takie podstawy jak samochód i mieszkanie oczywiście też.

Niestety tinder odpada, jestem strasznie zrażony do tej aplikacji. Potrafię umówić się na seks bez problemu, ale jestem już za stary na takie zabawy, chce stałego związku. Mam poważny problem żeby znaleźć tam kogoś, z kim mógłbym utworzyć zdrową i stałą relacje i żeby ta osoba była w podobnym wieku lub na podobnym etapie życiowym co ja. Nie mogę znaleźć nici porozumienia z rówieśniczkami lub kobietami młodszymi o 2-3 lata, a takie najbardziej mnie interesują. Ja z racji wieku i starzenia się, dojrzewania staram się nie patrzeć już tak na wygląd, obniżam wymagania fizyczne bo szukam osoby, z którą przejdę przez resztę życia, a mam wrażenie że panie wręcz przeciwnie - mimo iż wiek też mi już trochę psuje urodę to im, starsze tym jeszcze większe wymagania wobec facetów. Czasami nawet uda mi się umówić z taką fajną i sensowną kobietą, ale z kolei przeraża mnie tempro rozwoju relacji i taka presja, jakby konieczność przeskoczenia kilku etapów znajomości i na starcie po kilku spotkaniach jakieś poważne deklaracje, gdzie ja nawet nie wiem jak druga osoba ma na imię czy jakie jest jej ulubione danie... Ja rozumiem że w tym wieku już trzeba szybko, ale takie bardzo, bardzo szybkie tempo zabija całą romantyczność i chęć na związek, przynajmniej mnie... Uważam, że każdy etap związku jest ważny i nie można od tak pominąć początkowych etapów poznawania się. Liczę się z tym, że np: zaręczyny/ślub i inne poważne decyzje w tym wieku to tak w 2-3 lata a nie 5-7, no ale jak ktoś oczekuje już takich deklaracji po 3 czy 6 miesiącach to zdecydowanie zbyt szybkie tempo.

Z młodszymi o 5-8 lat mam dobry kontakt tam i może udało by mi się wejść w związek, ale nie czułbym się tak dobrze w relacji z dziewczyną, która dopiero skończyła studia i powoli rozpoczyna karierę, szuka jakichś nowych hobby, podróże, koncerty itd., ja raczej szukam kobiety która już ma jakiś etap kariery za sobą i myśli o stabilizacji, dzieciach, rodzinie, nie przeszkadzałaby jej przerwa w karierze na ciąże itd. No i jakoś od zawsze lepiej dogadywałem się ze starszymi kobietami, trochę się boje młodych i atrakcyjnych kobiet, może mam jakieś kompleksy, że zostawi mnie starszego o 8 lat dziada dla atrakcyjniejszego rówieśnika? Sam nie wiem
Cytat:
Napisane przez otsochodzi Pokaż wiadomość
Żeby dokładnie opisać o co mi chodzi podam przykład. Idę do sklepu do sklepu zrobić zakupy, widzę jak jakaś dziewczyna robi zakupy i akurat mi się podoba, więc rzucam do niej luźnym tekstem odnośnie zakupów. (Inne warianty to kino/siłownia/basen/klub/pub/koncert). Nie jestem jakimś podrywaczem, który wychodzi z "misją poderwania", zawsze wychodzę z domu w jakimś celu i nie nastawiam się na podryw, niczego nie oczekuję, po prostu działam jak pojawi się okazja.
Nie chciałabym zostać przez typa podrywana na ulicy, jeszcze w miejscu publicznym. Z jednej strony miałabym jakichkolwiek świadków więc może to i lepiej, że nie ''sam na sam'' , ale to nie zmienia rzeczy, że jednak bym nie chciała bo uważam to za mega dziwne i niepokojące, że facet zamiast jak człowiek po ludzku poznać dziewczynę przez swoich znajomych (jeśli ma możliwości), pójść doklubu czy umówić się nawet na jakieś ''speed date'' (jeśli jest fanem etc.), albo założyć sobie konto na portalu randkowym, poznawać przez swoje hobby i zainteresowania w jakiś miejscach zrzeszających tam takich ludzi to facet podrywa na ulicy. o.O Niżej się nie da? No totalne nieporozumienie. Faceta, który podrywa dziewczyny/kobiety na ulicy uważam za kompletnego creepa, przegrańca, desperata i ogólnie faceta, który cechuje się niskimi predyspozycjami społecznymi, no bo podrywa na ulicy, w sklepie robiąc zakupy, na przystanku tramwajowym.
Bo co innego pogadać z dziewczyną, która Ci się podoba faktycznie na tej siłowni, w klubie, albo na koncercie, w pubie, a nie po prostu na ulicy...
Cytat:
Napisane przez otsochodzi Pokaż wiadomość
Nie rzucam żadnych seksualnych tekstów ani podtekstów,
Szczerze? Jeśli o mnie chodzi nie musiałbyś rzucać żadnych seksualnych tekstów, żeby poderwać bo olałabym ciepłym m#czem, albo chamsko Ci odpowiedziała tak samo gdyby seksualne teksty od Ciebie leciały, a wszystko dlatego, że podrywasz na ulicy.
Cytat:
Napisane przez otsochodzi Pokaż wiadomość
nie podrywam.
Jak to nie podrywasz? No przecież założyłeś o tym wątek. Zagadywanie do obcej dziewczyny/kobiety na inne tematy niż ''która godzina?'' , pytanie o drogę czy pytania o jakąś konkretną nazwę czegoś tam jest zagadywaniem czy nawet podrywem.
Cytat:
Napisane przez otsochodzi Pokaż wiadomość
Zawsze staram się luźno porozmawiać jak z koleżanką żeby nie wystraszyć, następnie proszę o numer czy jakiś kontakt i dopiero potem próbuję ugrać randkę. No i niestety reakcję są bardzo ... negatywne.
Dlaczego ''ugrać'' randkę? Strasznie dziwnie brzmi.
Cytat:
Napisane przez otsochodzi Pokaż wiadomość
Mimo to dziewczyny nieodpowiadają lub odpowiadają chamsko,
Dziwisz się? Bo ja nie. Ja się nie dziwię. Zastanów się dlaczego odpowiadają Ci chamsko. Ode mnie mała podpowiedź -
+1 masz ją w tym poście.

Też kiedyś spotykałam się przez pół roku z facetem 5 lat starszym ode mnie i też podrywał dziewczyny, kobiety (potrafił to robić) w sklepie, gdzieś w miejscu publicznym. Raz pamiętam zrobił to w mojej obecności w jednym sklepie 24/7 i ta kobieta powiedziała w moją stronę patrząc się na mnie i wskazując jeszcze na moją osobę, ''na miejscu tej Pani dałabym Panu w pysk'' i w sumie kobieta tak powiedziała mi, że powinnam mu dać po ryjcu. Uznałam, że nie warto. Koleś miał niskie poczucie własnej wartości, przemawiały przez niego jego kompleksy. Był snobem, uczył się podobno dla siebie, ale też, żeby popisywać się przed płcią przeciwną i podrywać je. Taki intelektualista.
__________________
1. Lepiej być nielubianą za to, kim jesteś niż być kochaną za to kim nie jesteś.
2. Ludzie nie rodzą się dobrzy albo źli. Rodzą się z pewnymi skłonnościami, ale liczy się sposób, w jaki żyją. I to, jakich ludzi poznają.

Edytowane przez MsN
Czas edycji: 2021-07-16 o 20:40
MsN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 20:47   #296
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

prośba do moderacji.
Czy można byłoby połączyć wątki skoro jest to standardem na forum? Gdzieś tu jest wątek krissssssa o tej samej tematyce. Nie znalazłam mimo użycia wyszukiwarki. Trzymam kciuki za modki żeby znalazły.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 21:17   #297
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-16, 22:31   #298
Matishau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 140
Dot.: Facet po 30stce - atrakcyjność

Ja duże powodzenie zacząłem mieć po 29 roku życia. Z wieku powodów.



Wiec uważam ze wiek do pewnego pułapu nie jest problemem a to co za tym wiekiem idzie - moze być plusem
Matishau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 11:58   #299
otsochodzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 56
Dot.: Czy kobiety lubią być w ogóle zagadywane, podrywane w codziennych sytuacjach?

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;88810504]W ogóle chyba takie zaczepianie jest polecane przez tych mistrzów podrywu czy jak to się tam nazywa?
Kiedyś coś mi takiego mignęło, że facet pisał o tym, jak podchodził do kobiet i brał od nich numery telefony, robił to w ramach ćwiczenia na jakimś kursie podrywu [/QUOTE]

Tak, ale mistrzowie podrywu każą wychodzić specjalnie z domu na podryw tylko w tym celu i w dodatku mistrzowie podrywu każą zagadywać pędzące kobiety na ulicach, galeriach handlowych czy przystankach autobusowych.

Ja takich rzeczy nie robię bo uważam to za słabe. Po pierwsze nie wychodzę z domu specjalnie żeby podrywać, zawsze ten podryw jest przy okazji gdy naprawdę dziewczyna mi się spodoba, nie każde wyjście z domu kończy się podrywem. Po drugie - nie traktuję dziewczyn jak worków treningowych i nie testuję żadnych sztuczek, tylko rozmawiam normalnie jak ze znajomymi. Po trzecie - staram się podchodzić w miejscach, gdzie kobieta nie pędzi, nie spieszy się i jest czas i miejsce, żeby spokojnie porozmawiać. Parki, puby, kluby, koncerty, siłownie, sklepy - które teraz sobie odpuszczę.

Cytat:
Napisane przez Monika828282 Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle mam większy problem z byciem zaczepianą jak siedzę np. sama gdzieś w mieście albo w parku na ławce niż w sklepie/ na ulicy. Tyle razy mnie jakieś creepki w takiej sytuacji zaczepiały, że już teraz autentycznie straciłam ochotę, żeby iść poczytać książkę w parku albo nad rzeką, bo nie potrafię się zrelaksować, ciągle się boję, że zaraz ktoś podejdzie. Ostatnio jeden mi zaczął grozić jak odmówiłam.
To nie wiem kto cię zaczepiał, ja nigdy nie stosowałem żadnej agresji słownej/fizycznej, jak mi dziewczyna mówi nie to grzecznie odchodzę. Wręcz mam odwrotne wrażenia, to ja podchodząc zbieram większy ochrzan i agresję od zagadywanych dziewczyn i muszę reagować dużym spokojem na to.

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;88810757] Plus często nauczyły się już żyć same i jeśli szukają faceta, to takiego, który wniesie coś wartościowego do ich życia, a nie po prostu sobie będzie.

I raczej nie takiego, który zakłada, że nie potrafią logicznie myśleć tylko dlatego, że nie mają penisa między nogami [/QUOTE]

No jeśli chodzi o mnie to uwierz mi lub nie, ale do zaoferowania mam wiele. Zarówno od strony finansowej, ogarnięcia życiowego, mam dość dobrą pozycję zawodową i raczej odstaję na plus względem rówieśników. Również mam wiele różnych zainteresowań i nie jestem typem kanapowca. Lubię wychodzić do ludzi, ale żeby wyjść do ludzi to trzeba mieć z kim wyjść, bo niestety wychodząc samemu w Polsce często dostaje się łatkę creepa czy dziwaka, podczas gdy zagranicą jest to całkowicie normalne i nikt nikogo nie piętnuje przez to. No jeszcze trzeba kilka lat poczekać aż ludziom zmieni się mentalność, bo trendy z zachodu zawsze przychodzą do nas z opóźnieniem.
No ale niestety 99% moich znajomych już tylko dom, rodzina, dzieci, kredyty i jak raz na rok się spotkamy to i tak sukces.

A ja nie zakładam, że każda kobieta ma problemy z logicznym myśleniem, tylko w tym wątku jest kilka takich.

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;88810768]
Ja tobie człowieku nie wróżę udanego pożycia z takim podejściem. I niestety będzie ci coraz trudniej znaleźć kogoś sensownego, do wspólnego związku, bo im kobieta starsza, tym częściej zwraca uwagę na sprawność intelektualną i podejście do życia potencjalnego partnera.[/QUOTE]


To się nazywa realizm. Jeżeli z wiekem kobieta dalej szuka ideału to coś jest z nią nie tak. Też gdy byłem młodszy to sobie przebierałem i wybrzydzałem - ale wtedy byłem atrakcyjniejszy fizycznie i powodziło mi się znacznie lepiej od rówieśników na innych polach, więc mogłem sobie na to pozwolić. Teraz powoli granica się zaciera, atrakcyjność spada i człowiek zaczyna zwracać uwagę na inne rzeczy. Z wiekiem człowiek dojrzewa i wie, że za ładnym opakowaniem musi stać coś więcej. Wcale nie zauważyłem, aby starsze kobiety zwracały większą uwagę na intelekt niż młodsze. Tak się składa, że pracuję umysłowo i mam wiele sukcesów zawodowych na koncie i wcale nie zauważyłem, aby starsze reagowały jakoś bardziej pozytywnie niż młodsze.

Cytat:
Napisane przez Natalie_Alex Pokaż wiadomość
W południowych kulturach ludzie rzeczywiście częściej zagadują do siebie, ale to bardziej na zasadzie small talku, a nie podrywu.
Mieszkałem przez chwilę w Hiszpanii, Irlandii i Australii - w każdym z tych krajów rozmowa z drugim człowiekiem i zaproszenie na randkę było czymś normalnym i oczywistym, codziennym. Ludzie nie wściekali się, gdy ktoś do nich zagadywał, tylko dawali kosza z uśmiechem na ustach.

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Główny problem z typami od ulicznego podrywu jest taki, że wielu z nich uwierzyło "kołczom podrywu", że mogą mieć każdą kobietę. Dlatego pierwsze "nie, dziękuję" często nie trafia. Wydaje mi się, że tą nachalnością wyrobili sobie taki negatywny odbiór.
Tylko że nikt tutaj nie mówi o ulicznym podrywie czy jakichś stosowaniu sztuczek, tylko wy jak zmieniacie argumenty pod swoją tezę żeby wam pasowało. Ani razu w życiu nie zagadałem do nikogo na ruchliwej ulicy. A nie sorry, raz mi się zdarzyło gdy chciałem kupić precla od miłej pani ze straganikiem z obwarzankami, ale to nie był podryw.

Cytat:
Napisane przez Nette Pokaż wiadomość
Główny problem z typami od ulicznego podrywu jest taki, że wielu z nich uwierzyło "kołczom podrywu", że mogą mieć każdą kobietę. Dlatego pierwsze "nie, dziękuję" często nie trafia. Wydaje mi się, że tą nachalnością wyrobili sobie taki negatywny odbiór.
No tylko jaki to ma związek z tematem? Bo ja sam nie jestem zwolennikiem zagadywania na ulicy i zastawiania komuś drogi. Specjalnie nie podrywam w takich miejscach gdzie tamci działają, żeby właśnie nie dostać z góry łatki zdesperowanego nagabywacza.

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Generalnie ja korzystałam z apek randkowych i Tobie też polecam. Tam są ludzie w dwóch celach - seks lub związek. A na ulicy? Nawet nie wiesz, czy któraś jest wolna.
Aplikacje są specyficznym miejscem i jest tam bardzo mała grupa ludzi, ciężko tam trafić na kogoś normalnego, większość ludzi z jakimiś problemami ciągnie do internetu bo łatwiej to zamaskować za internetowym czatem. W dodatku na takich portalach też masa ludzi nie jest wolna, tylko szuka kogoś do zdrady lub zmiany partnera na lepszy model. Mi się taka perspektywa nie podoba.

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Powinieneś poszukać nowych znajomych - są grupy tematyczne, sportowe itd. Ja uznałabym, że jesteś dziwakiem i do tego desperatem, skoro chodzisz sam po mieście w celu podrywu. Poznanie nowych ludzi nie jest takie trudne - zapisz się na planszówki w pierwszym lepszym barze.
Nie chodzę po mieście z celem podrywu i wielokrotnie to podkreśliłem, ale widocznie ciebie również pokonało czytanie ze zrozumieniem. Należy do grupy na facebooku "Aktywne miasto ..." i zazwyczaj jak są jakieś posty o wyjście to ludzie mi piszą "sorry, ale nie, my jesteśmy grupą 20-25 lat, a ty masz 33 lata". Raz na jakiś czas, bardzo rzadko zdarzy się wyjście osób 30+ to wtedy dołączam, ale tez nie zawsze ja mam czas itd. Ale z takich wyjść nie powstają nowe znajomości, ot po prostu wspólne spędzanie czasu.

Dlatego przeważnie chodzę sam. Po barach, klubach, pubach, siłownia, baseny, korty tenisowe, kino, cokolwiek mi wpadnie do głowy. Jakieś wydarzenia czy koncert, który mi się podoba - idę sam. Próbuje na miejscu zagadywać inne osoby i nie zawsze podrywam, bo fajnie byłoby też poznać znajomych, ale w moim wieku 33 lat znalezienie nowych znajomych to już nie lada wyzwanie. Zresztą tam ludzie przychodzą swoimi grupami i nie chcą jakichś randomów poznawać.


Cytat:
Szczerze to prędzej poszłabym na szybką kawę z takim zainteresowanym facetem od razu po zakupach, niż dała numer.
Ale dalej, popatrz na pierwszy akapit w mojej odpowiedzi - kobiety potrafią dać znać, że chcą kontaktu. Moim zdaniem, robiąc takie polowania wychodzisz zwyczajnie na nachalnego desperata.

Nie znam się na znakach. Jak byłem młodszy i miałem ok 25 lat to wtedy kobiety uśmiechały się, same nieraz zagadywały i zapraszały, wypytywały moich znajomych o mnie itd. Teraz raczej nie wzbudzam sympatii, nie pamiętam aby jakaś się uśmiechnęła, popatrzyła zalotnie czy zagadała. Wiek robi swoje, mimo ćwiczeń i diety sylwetka przyzwoita, ale twarz i kontuzja włosów nie jest najlepsza :/

[1=d3564ca2e162810dc13a4c8 d708236e18b6f1b90_615b87c 3c232c;88812232]Ale między wami była jakaś rozmowa. A autor zagaduje randomowe laski. Znam kolesia, który też zagaduje do lasek na ulicy i ma pretensje do kobiet, że nie chcą go poznać i każą mu spadać.[/QUOTE]

Powinnaś bana dostać za brak czytania ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałęm, że zagaduje do lasek na ulicy i ,,Cześć, poznajmy sie". Wyraźnie napisałem, że wychodzę w różne miejsca w danym celu, jak idę na siłownie to idę poćwiczyć, jak idę do spożywczego to idę po zakupy i jak kątem oka zobaczę atrakcyjną niewiastę to dopiero wtedy zagaduję. Więc nie wymyślał głupot kochana.

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;88812483]Treść usunięta[/QUOTE]

U mnie przeciwnie - na studiach miałem duże powodzenie i częściej kobiety mnie zaczepiały, byłem atrakcyjny fizycznie, ale miałem tez sporo kompleksów. Potem związki, kompleksy przepracowałem, ale zbrzydłem, zestarzałem się mocno mimo ćwiczeń i dobrej diety, obecnie powodzenie bardzo niskie. Facet starzeje się jak mleko, do 30 jeszcze w miarę dobrze się trzymamy, ale po 30 to praktycznie większość łysi, z zakolami, pomarszczeni, brzuszki itd. Tu akurat kobietom zazdroszczę, bo nie raz kobiety po 30 wyglądają lepiej niż mając 20+ lat, tyle tych zabiegów macie że jak chcecie i kasa pozwala to nawet do 40 możecie być atrakcyjne.

U faceta to nie takie proste, brzuszek można zrzucić, zmarszczki trochę poprawić, uzębienie, ale np: z włosami jest tragedia. Na zakola można zrobić przeszczep, ale nie zawsze się przyjmuje, często potem są dziury na głowie z miejsca pobranych włosów, albo te zakola po 2-3 latach wracają. Na łysienie najlepszy środek to z kolei środek głowy. Jak ktoś miał fajną bujną fryzurę i trochę mięśni to mógł wyglądać atrakcyjnie, gorzej jak potem taki facet musi golić się na zero i wyglądać jak osiedlowy osiłek
otsochodzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-17, 14:49   #300
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Facet po 30stce - atrakcyjność

Jesteś niesamowicie męczący już w krótkim kontakcie na forum. Nie myślałeś, że może to jest źródłem porażki, a nie nagła utrata warunków fizycznych? Prosta obserwacja otaczającej rzeczywistości sugeruje, że nawet nieszczególnie atrakcyjne fizycznie osoby są w stanie "poderwać" partnera/partnerkę i zbudować trwałą relację.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-22 23:24:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.