Lumpeksy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-27, 16:54   #1
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka

Lumpeksy :)


No własnie jak to jest z wami czy kup[ujecie ubrania w lumpekasach?Jakie są wasze najlepsze zdobycze?Otóż ja narazie kupuje rzeczy w normalnych sklepach ale mam zamiar pójść do jakieś second-handu być może zjadę coś niezwykłego?Piszcie!
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 17:15   #2
agnieszka.zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 250
GG do agnieszka.zg
Re: Lumpeksy :)

ja kupuję powiedzmy że nie może dużo ale często zaglądam i czasami wpadnie mi coś w oko.ostatnio wychaczyłam za całe 8 zł. spodnie jeansowe ze sztruksową wstawką z tyłu spodni, wyglądają bosko a do mojej kurtki kolorystycznie tez sie dopasowały.....poza tym w lumpeksach ubieram swoje dzieci szczególnie młodsze gdyż uważam ,że nie ma lepszych ubranek typu koszulki,spodenki, bluzki czy dresy ich gatunek jest o niebo lepszy niż te nasze krajowe ,nie rozciągają się ,nie mechacą i są niepowtarzalne.
agnieszka.zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 17:47   #3
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Lumpeksy :)

Nie ma no co czekac, trzeba wprowadzic zamiar w czyn . Bardzo czesto kupuje ciuchy uzywane, nawet jesli pod wplywem chwili kupie koszulke w neonowym rozu z pomaranczowo zielonymi mankietami to strace najwyzej pare zloty. Mozna znalesc naprawde sliczne rzeczy. Jedynie spodnie kupuje w normalnych sklepach, w lumpeksach przewaza kroj "marchewki", zwezane u dolu, chociaz kilka niezlych gaci tez wynalazlam.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 17:57   #4
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Lumpeksy :)

ja uwielbiam lumpeksy ale tylko takie, w których ubrania są powieszane na wieszakach i posortowane, nie lubie grzebać w pudłach :/
Teraz lumpeksy powoli stają się coraz lepsze, już w nich nie śmierdzi, ubrania są czyste, nawet czystsze niż w sklepach, bo w Orsayu i New Yorkerze to czystością nie grzeszą
Ostatnio kupiłam cztery swetry: czarny golf, kremowy golf, gorzka czekolada ze stójką i szary w serek
miałam radochę jak nigdy

Ciężko znaleźć jakiś fajny lumpeks, więc dziewczyny z Katowic, w których kupujecie lumpeksach??

Ja polecam lumpeksa z Siemianowic, dokładnie Bytków koło Plusa
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 18:28   #5
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Lumpeksy :)

W Katowicach jest bardzo fajny lumpeks na Tysiacleciu (kolo biedronki), bardzo fajne sa w Chodzowie starym. Slyszalam tez o Swietochlowicach (jeszcze tam nie bylam ). A i na Bytkow zajrze
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 19:04   #6
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: Lumpeksy :)

Sa lumpeksy w Monachium, ktore przyprawiaja mnie o zawrot glowy. Tuz za rogiem mam first class second hand Macy's, w ktorym sa rzeczy Chanel i tym podobne. Wspanialej jakosci ciuchy (czasem zdarzaja sie drobne wady), buty, akcesoria, w wiekszosci tak naprawde nowe i sporo tansze choc nadal strasznie drogie Ale jak sobie pomysle, ze to rzeczywiscie jakosc pierwsza klasa... chyba kiedys sie skusze

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 19:15   #7
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Lumpeksy :)

a znasz może adresy tych lumpeksów w chorzowie??

ja w Katowicach czasem zaglądałam do tego na Korfantego, ale tam wszystko w rozmiarach XXXXL
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-10-27, 19:22   #8
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: Lumpeksy :)

W lumpeksach kupuję podkoszulki, bluzy, koszule z kołnierzykiem. Można znaleść bardzo ciekawe rzeczy po niskiej cenie. I zazwyczaj są lepszej jakości niż nasze ubrania.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 19:30   #9
neoiinka
Raczkowanie
 
Avatar neoiinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 440
GG do neoiinka
Re: Lumpeksy :)

Hejka ja pol roku temu mialam , strasznego swira na krawaty, rozne kolorowe, wesole itp.
Wtedy znajoma zaprowadzila mnie do lumpeksu w moim miescie o dziwo wrucilam z 7mioma swietnemi krawatami, naprawde boskie jeden jest zolty w krowy za jedyne 7zl..

Tak naprawde czasami czlowiekowi ktory nie pracuje wydac cala kase na ubrania na 3 markowe ciuszki i kicac w nich sezon .
Sama mam ochote jak wpadnie mi gotowka poszalec po ciuszkach w lumpeksach , nic nie strace a moze cos znajde tylko zeby byl tez moj xlkowaty rozmiarek.

cmok
neoiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 19:58   #10
Baubo
Rozeznanie
 
Avatar Baubo
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Już nie Śląsk -teraz Brighton
Wiadomości: 555
Re: Lumpeksy :)

No ja po prostu mam świra na punkcie lumpeksów i do tego mam to szczęście, że moja ciotka ma jeden i mogę sobie oglądać ciuszki zaraz po dostawie i do tego wszystko na wagę. Ale też chadzam do innych, bo tak na prawdę najlepsze w tym wszystkim są "łowy". Ostatnio wygrzebałam sztruksy- dzwony w kolorze wanilii i zamszową brązową kurteczkę. Mam też pare markowych zdobyczy. Nie mówiąc już o niezliczonej ilości szali, chust itp.
__________________
Nigdy nie odkładam na jutro tego, co mogę zrobić pojutrze.

Oscar Wilde
Baubo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 20:34   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Lumpeksy :)

ja jestem maniaczką lumpeksów ale takich z ciuchami na wieszakach ,nie lubie grzebac w pudłach , niestety w wiekszości lumpeksów w moim miescie ma ciuchy wielkiego rozmiaru i z mysla o ludziach biednych czyli ciuchy sa kiepskiej jako sci ,wielkie i w starych fasonach .
na szczęscie odkryłam lumpeks gdzie moze nie ejst najtaniej -spodnie dzinsowe 60 zł-ale sa małe rozmiary i cuchy sa w moim stylu ,zresztą pani właścicielka mnie juz zna i przywi\\ozi coraz bardziej odwazne ubranka -wie ,z eje kupie
wpadam do niej średnio 2-3 razy w miesiącu i zawsze coś kupie
generalnie tylko bielizne i buty kupuje w normalnych sklepach .
kolezanka stwierdziła ,ze mam oko do wyszukiwania fajnych ciuchów -to kwestia wprawy
obecnie jestem w trakcie ozdabiania sweterka i spódnicy
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-27, 20:35   #12
Butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 90
Re: Lumpeksy :)

Więc ja też kupuję od niedawna. Dwa miesiące temu wynalazłam dwa ekstra lumpeksy. Wszystko powieszone na wieszaku posortowane nawet kolorami. Tak można łatwo coś dla siebie wyszukać. Okupiłam się w sweterki,golfy w kolorach czarnych, pięknej zieleni i śliwkowym, do tego wełniana spódnica z kontrafałdą z przodu i jeszcze jedna tak oryginalna że szok!. Córce też kupiłam spodnie i sweterki a mąż wyszukał dobre gatunkowo koszule, marynarkę nowe jeansy za 12 zł!!! i parę swetrów. Acha, zapomniałabym o szalu w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia za całe 7 zł !!! Pozdrawiam i życzę udanych łowów.
Butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 21:09   #13
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: Lumpeksy :)/do Pluszaka

Gdzie jest ten lumpeks, o którym piszesz?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 21:12   #14
karla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 132
Re: Lumpeksy :)

Oto moje zdobycze:
Levi,s biodrówki stan idealny
Orsay-białe spodnie
Pimpkie-długa czarna spódnica z kieszonką z przodu
H&M-bluzeczki
C&A-topy
Zara-koszula z kołnieżykiem
...tyle sobie przypominam jeśli chodzi o znane firmy. Poza tym wiele ślicznych bluzeczek i spódnic (mam taki sklepik ulubiony w Krakowie
karla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 21:36   #15
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: Lumpeksy :)

Jest kilka lumpeksow w okolicy ul. 3 maja (w przecznicach, nie pamietam wszystkich nazw, w poblizu targowiska) oraz Krzyzowej. Ogolnie w Chorzowie II jest ich duzo (to biedna dzielnica, duzo ludzi sie w tam zaopatruje). W centrum nie ma az tak ciekawie zaopatrzonych, ale tez mozna wylowic perly (np: ul Sobieskiego na przeciwko komisariatu, ul Zeromskiego, Rynek). Goraco polecam lumpeks na Tysiacleciu w Katowicach (dawno tam nie bylam ale mysle ze nadal jest tam tak ladnie ): to baardzo duzy sklep, a ciuchy sa naprawde klasa - oryginalne, niezniszczone, zgodne z dzisiejszymi trendami i we wszystkich rozmiarach.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-27, 21:58   #16
AgatkA_01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Trójmiasto->Gdynia
Wiadomości: 172
GG do AgatkA_01
Re: Lumpeksy :)

A znacie jakies godne uwagi lumpeksy w 3-miescie?
AgatkA_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-28, 06:19   #17
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Lumpeksy :)

witam w klubie Ja też uwielbiam buszować po lumpeksach ,najfajniejsze zdobycze mam z tamtąd a moja córa zawsze wyszukuje sobie tam dżinsy..za pół ceny ma orginalne spodnie..U nas w Opolu jest olbrzymi lumpeks wielkości sporego domu toarowego -wszystko na wieszakach.Jedna hala wyceniona , druga na wagę...
Paula zapraszam spędziłabyś cały dzień
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-28, 07:00   #18
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Re: Lumpeksy :)

Ja już od jakiegoś czasu kupuję prawie wyłącznie w lumpexach (ja je nazywam ciucholandami) - teraz właściwie 99% rzeczy mam włąśnie stąd. A mój ulubiony w Katowicach - na Gliwickiej. Najwięcej udanych zakupów miałam właśnie tam. I właściwie cała moja rodzina tam się ubiera. Znależliśmy już taką masę markowych rzeczy, że koleżanki posądzają mnie o dodatkowe tajne źródło dochodów, bo oczywiście mi nie wierzą (a niektóre nie wiedzą), że to używane. Cóż - ich strata.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-28, 07:00   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Lumpeksy :)

Nutko ,bedę ok 15

żartuje ale może kiedyś ,szkoda ,ze znajomi przeprowadzili sie z opola do wawki .
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-28, 07:45   #20
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Re: Lumpeksy :)

hejcia..
ja się też podłączam....kiedys ubierałam sie i zaopatrywałam głównie w ciucholandach...kiedys zdarzyło mi sie tez znaleźc taki sklep gdzie upolowałam rerwelacyjne duże serwety robione na szydełku za około 10 zł sztuka (w slepie Art cos tam z rzeczami do domu bardzo podobna około 100 zł)i inne równie śliczne: bieżniczek lniany z bajecznymi błękitnymi haftami czy serwete w kratę a la francuska knajpka do kuchni za grosze...w innym mieli z kolei fajne niezniszczone rzeczy w malutkich rozmiarach, z tamtąd przytaszczyłam kilka bluzeczek Cacharel i Camela - które z resztą mam do dzisiaj bo są świetnej jakości,
od około 3 lat nie kupuję w lumpeksach bo się z nimi rozmijam...zamykają zanim zdążę wrócic z pracy a przeciwz trzeba miec sporo czasu żeby cos fajnego upolować...czasem całkiem niepozorna rzecz wymiętolona i wciśnięta w róg pudełka okazuje się być ślicznym sweterkiem z 100 % wełny albo fantastyczną bluzką...acha z mojego doświadczenia wynika że najlepsze rzeczy sa w lumpeksach niepozornych no i sprawdzonych, te które maja rzeczy na wieszkach często mają rzeczy gorsze niż te z pudełkami,bo są posortowane i odpowiednio wycenione za sztuki, a i tak najlepsze sa wybrane i wędrują gdzies tam...w warszawie na przydład jest taki sklep nazywa się chyba wzorcownia na Chmielnej - ceny prawie jak w normalnym sklepie a ciuchy całkiem przeciętne, chociaz przyznam sie że kupiłam tam kiedyś fantastyczna sukienkę "chinkę" czarna w złote smoki za 35 zł, lepsze rzeczy mieli w tym przy Placu Narutowicza przed Kościołem...wszystko kwestia oporów pzed "grzebaniem" w pudełkach...teraz mieszkam w innym mieście a i tak się z lumpeksami rozmijam...
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-28, 07:56   #21
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Lumpeksy :) do aferki

Aferko, gliwicka jest bardzo długa jaki to jest numer lub koło jakiego charakterystycznego miejsca znajduje się ten lumpeks??
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-28, 08:00   #22
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Re: Lumpeksy :) do aferki

Idąc od strony Placu Wolności, po lewej stronie, na początku, na przeciw takiej malutkiej stacji benzynowej(obok niej jest też przystanek tramwajowy w kierunku Chorzowa). Wchodzi się przez bramę na duży plac. Na tym placu jest też nowo otwarty sklep z butami Tiffany.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-28, 08:20   #23
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Lumpeksy :) do aferki

wielkie dzięki
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-28, 08:48   #24
mycha123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 90
Re: Lumpeksy :)

cześć Nutko, a gdzie jest ten sklep?
podobne są we wrocłaiu w, dwóch miejsacach nawet, ale chętnie wpadnę do Opolskiego
mycha123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-28, 09:11   #25
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Lumpeksy :)

Na ul.Głogowskiej z Dworca dojedziesz 20 i 10 ale w autobusie popytaj bo trzeba wysiąść i kawalądek dojść
Tam nawet ciuchy są posegregowane na :swetry,spodnie,kurtki,ża kiety,bluzki z dł i krótkim itp....

Pozdr
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-28, 10:24   #26
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Lumpeksy :)

karla napisał(a):
> ... (mam taki sklepik ulubiony w Krakowie

A gdzie, gdzie
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-28, 10:28   #27
Mysia-pysia
Raczkowanie
 
Avatar Mysia-pysia
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 158
Re: Lumpeksy :)

mycha123 napisał(a):
> podobne są we wrocłaiu w, dwóch miejsacach nawet,

A ja bardzo proszę o dokładne adresy lumpeksów we Wrocławiu
Mysia-pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-28, 10:29   #28
mycha123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 90
Re: Lumpeksy :)

no no no dokładnie,
nawet te rzeczy na wagę są ładnie posegregowane
aż przyjemnie chodzić, tylko czasu duzo trzeba na to poświęcić
Dziękuję Nutko , jakoś sobie poradzę
pozdrawiam
mycha123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-28, 11:07   #29
mycha123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 90
Re: Lumpeksy :)

Mogę na pewno powiedzieć Ci gdzie jest jeden, o drugim tylko słyszałam, że to ta sama firma..
Ulica Chorbaczewskiego, ale wytłumaczę Ci bardziej obrazowo, koło Astry jest taki trochę kosmiczny kosciół, i ten sklep jest naprzeciwko kościoła, gdybyś patrzyła od strony Legnickiej to w jednej lini leżą Astra, Kościół i ten sklep. Autobusy-122,126,128,136,E. Jak jedziesz od strony miasta wysiadasz na przystanku "Orlińskiego".
A ten drugi jest na Nyskiej, ale nie wiem dokładnie gdzie.
W razie pytań pisz
mycha123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-28, 12:39   #30
vazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 114
GG do vazka
Re: Lumpeksy :)

witam
mam pytanie gdzie w BIAŁYMSTOKU sa fajne lumpeksy...
z gory dziekuje za odpowiedz..

pozdrawiam
__________________
...
vazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.