Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-11, 17:54   #3151
Mirelka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 63
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Agata a kiedy macie wesele? ja mam 2 sierpnia również w Oli a nie myśleliście nad ciastami z Alicji ? właściciel Oli mówił że tam są bardzo dobre, ale osobiście nie probowałam. Ktoś coś wie na ten temat? a my zaproszenia zamawialiśmy na allegro i wczoraj przyszły wykonanie bardzo ładne
Mirelka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 19:47   #3152
Agata_2810
Raczkowanie
 
Avatar Agata_2810
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 273
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

wesele jest 13 września myślałam nad ciastami z Alicji, tylko tam mają bardzo mały wybór takich do kupienia i spróbowania. Ja z Alicji jadłam ciasto Izydor, który mi nie smakował, ale to dlatego, że to ciasto z alkoholem a ja za takimi nie przepadam. W każdym razie rodzicom i paru innym osobom smakowało Generalnie z Alicją mam jednej tylko problem: obsługa. Na kilka razy jak tam byłam tylko raz!! było normalnie, bo nie powiem że jakoś miło - wtedy trafiłam na starszego gościa. A tak, za każdym razem trafiałam na syna właścicieli, który zachowywał się jak ostatni buc, żeby nie pisać gorzej. Poleciłam ich koleżance jak szukała tortu na ślub i wyszli tak oburzeni, tak ich gość źle potraktował...dla mojego taty tak samo był bardzo niemiły...i niestety boję się, że jak pojadę z Tż zamawiać tort a trafimy na tego niemiłego gościa, to mój Tż nie przepuści i skończy się tak że wyjdziemy bez tortu...ja bym pewnie jakoś tam przełknęła (wiem sierota ze mnie, ale cóż...) no ale zobaczymy. Wiem jedno - torty w smaku mają dobre
__________________
Najpiękniejsze chwile są jeszcze przed nami
Agata_2810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 21:37   #3153
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość

Jeżeli interesuje Was kamerzysta spoza Lublina polecam jeszcze http://studiobfoto.pl/ oraz https://www.facebook.com/WhitePantherStudios
Bfoto też ze świetokrzyskiego? podobają mi się ich filmiki bardzo, ale zastanawiam się jak wtedy wygląda współpraca?

Ma ktoś jeszcze do polecenia innych kamerzystów?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 07:04   #3154
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja mogę polecić sprzedawcę na allegro, który robi zaproszenia ze zdjęciem Nie każdemu by pasowały,ale nam się bardzo podobają Jakość bardzo dobra jak na cenę
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 11:07   #3155
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Bfoto też ze świetokrzyskiego? podobają mi się ich filmiki bardzo, ale zastanawiam się jak wtedy wygląda współpraca?

Ma ktoś jeszcze do polecenia innych kamerzystów?
Ja miałam kamerzyste z Rzeszowa, ogólnie współpraca ok( poza tym ze jeszcze nie dostałam filmu- a slub był w październiku. Mysle ze to akurat nie kwestia pochodzenia ) podpisaliśmy umowę przez pocztę, zapłaciliśmy zadatek. Panowie przyjechali w piątek, zapewnilismy im nocleg w hotelu. Panowie w dniu ślubu pracowali już od 9... Nagrywali przygotowania tż, przygotowana sale, pózniej byli ze mną w fryzjera, także przy makijażu a pózniej to już standardowo po weselu tez oplacilismy im nocleg. A w niedziele rano zrobiliśmy plener. Ponieważ to był ich ostatni termin, to nie musieliśmy zwracać im kosztów podróży.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 20:59   #3156
Agata_2810
Raczkowanie
 
Avatar Agata_2810
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 273
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ja mogę polecić naszego kamerzystę - Ron Art, jest też na facebooku nam poleciła go nasza fotograf - był na jej ślubie kamerzystą, z jego usług korzystały też moje dwie sąsiadki (o czym dowiedziałam się już długo po tym jak my się na niego zdecydowaliśmy) i są bardzo zadowolone my wybraliśmy kręcenie lustrzankami

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Dziewczyny a będziecie zamawiać busa??
__________________
Najpiękniejsze chwile są jeszcze przed nami
Agata_2810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 21:13   #3157
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

grejpfrutowa01

hej daj znać jak tam ciasta dobrze? ja ostatnio nie mam kiedy tam pojechac
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 08:59   #3158
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Agata_2810 Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić naszego kamerzystę - Ron Art, jest też na facebooku nam poleciła go nasza fotograf - był na jej ślubie kamerzystą, z jego usług korzystały też moje dwie sąsiadki (o czym dowiedziałam się już długo po tym jak my się na niego zdecydowaliśmy) i są bardzo zadowolone my wybraliśmy kręcenie lustrzankami

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Dziewczyny a będziecie zamawiać busa??
drogo się on ceni?

będziemy zamawiać. ślub w Puławach, wesele w Celejowie, 17 km od kościoła. i powrotny pewnie też. tylko nie mam pojęcia na jakie godziny umówić. zespół mamy do 4, sala do 5.
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 10:10   #3159
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
grejpfrutowa01

hej daj znać jak tam ciasta dobrze? ja ostatnio nie mam kiedy tam pojechac

będę najprawdopodobniej w środę, to zrobię mały rekonesans, nie obiecuję że wszystko oblecę, ale postaram się. Przy okazji przypomnę sobie skąd były moje ( jaka ciastkarnia- na pewno nie z LBN ) i ile teraz kosztują.

Jedyny minus jak zamawiałam pierwszy raz, to nie mogłam sobie kupić kawałka żeby spróbować, więc się trochę obawiałam brać w ciemno. (Znałam jakieś 2 rodzaje jak brałam na święta, ale to tyle.)
A to było wesele przyjaciółki, więc tym bardziej nie chciałam wpadki. Pan powiedział że można te ciasta znaleźć po sklepach w lbn, bo dowożą cały czas, więc ostatecznie może można dopytać w których sklepach są. Ja już nie szukałam.
U drugiej Pani małego kawałka kupić też nie mogłam
No ale w sumie ryzyko się opłaciło Później zaciągnęłam tam brata, a siostra przyjaciółki sama się zdecydowała
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 10:57   #3160
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

osobiście polecam ciasta i tort z cukierni Tadek. najlepiej zamawiać bezpośrednio u producenta, bo wychodzi sporo taniej. przy dużym zamówieniu dowożą na salę weselną gratis. koszt ciasta zamawianego bezpośrednio u nich to 16zł/kg, tortu śmietanowego 35.
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 11:28   #3161
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
osobiście polecam ciasta i tort z cukierni Tadek. najlepiej zamawiać bezpośrednio u producenta, bo wychodzi sporo taniej. przy dużym zamówieniu dowożą na salę weselną gratis. koszt ciasta zamawianego bezpośrednio u nich to 16zł/kg, tortu śmietanowego 35.
Tadek ma też dystrybutora na giełdzie, zobaczę po ile, ale wydaje mi się że jak ja kupowałam ciasta to ceny we wszystkich stoiskach były takie same, ale to było znacznie poniżej 16 zł. Do tej pory mogło podrożeć, ale chyba nie tyle.
W środę się wszystkiego dowiem

Dziewczyny, a po ile teraz mniej więcej płaci się za "talerzyk" w lokalach.
Właśnie dostałam zaproszenie na ślub i wesele, nie chciałabym dać za mało kasy.
Podejrzewam że w zależności od lokalu 200-220 zł ? Czy się mylę ?

Edytowane przez grejpfrutowa01
Czas edycji: 2014-04-13 o 11:30
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-13, 13:14   #3162
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Myśle ze jesli to w twoim zasięgu to te 200zl bedzie okey. Ale ja uważam ze daje sie tyle ile sie może i ma sie " ochotę ". A cena za talerzyk jest dobrym wyznacznikiem " ile wypada "


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 13:54   #3163
lubieCie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 926
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
osobiście polecam ciasta i tort z cukierni Tadek. najlepiej zamawiać bezpośrednio u producenta, bo wychodzi sporo taniej. przy dużym zamówieniu dowożą na salę weselną gratis. koszt ciasta zamawianego bezpośrednio u nich to 16zł/kg, tortu śmietanowego 35.

Dziewczyny a ile ciasta i tortu trzeba zamawiać na osobę? Da się zastosować jakiś przelicznik?

grejpfrutowa u nas też się daje średnio 200-250 zł od osoby
__________________
Tylko M.
lubieCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 14:17   #3164
paular409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 242
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Tort ok 100g i ciasto 250g.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paular409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 16:04   #3165
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez lubieCie Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile ciasta i tortu trzeba zamawiać na osobę? Da się zastosować jakiś przelicznik?

grejpfrutowa u nas też się daje średnio 200-250 zł od osoby
tort 100g, ciasto 300g: jeżeli dajesz gościom paczki na koniec wesela.
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 21:35   #3166
Agata_2810
Raczkowanie
 
Avatar Agata_2810
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 273
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

lipstick89 my za pakiet lustrzankami z dwoma kamerzystami płacimy 3500 zł. Pamiętam, że najtańszy pakiet był za 2100 jedną kamerą, przygotowania u panny młodej, ślub w kościele i wesele do tego 3 płyty dvd. Podejrzewam, że ceny wzrosły na przyszły rok.
My też chcemy zamówić busa, tylko na prawdę nie mam pojęcia skąd to się zamawia itp...
Ja tez myślę, że 200-220 zł jest ok
a zastanawiałyście się nad słodkim bufetem, oprócz ciasta na stole? Widziałam, że jest to coraz bardziej popularne
__________________
Najpiękniejsze chwile są jeszcze przed nami
Agata_2810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 08:56   #3167
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Agata_2810 Pokaż wiadomość
lipstick89
My też chcemy zamówić busa, tylko na prawdę nie mam pojęcia skąd to się zamawia itp...
Ja tez myślę, że 200-220 zł jest ok
a zastanawiałyście się nad słodkim bufetem, oprócz ciasta na stole? Widziałam, że jest to coraz bardziej popularne
nie wiem skąd jesteś, ale na ruskiej w lublinie możesz prywaciarzy popytać. część na pewno obsługuje wesela.

nad słodkim bufetem się nie zastanawiamy, bo to dodatkowe koszta, a dzieci będziemy mieć w najlepszym wypadku 7 (nie ukrywajmy, że słodki bufet to głównie atrakcja dla dzieci mnie jakoś nie pociąga ). zresztą ciasta będą u nas na osobnym stoliku.
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 22:02   #3168
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

no i nie pojechałam dziś na Elizówkę, także z ciastowego rekonesansu nici.
Będę chyba jutro rano rano przed pracą po tulipany, to może starczy czasu żeby zerknąć.
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 15:07   #3169
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
grejpfrutowa01

hej daj znać jak tam ciasta dobrze? ja ostatnio nie mam kiedy tam pojechac

No więc sprawa wygląda następująco:
Dotarłam do 3 stoisk.
W sumie w tych 3 stoiskach można zamówić ciasta z 5 cukierni.
1. Są od Tadka (cukiernia spod Warszawy) po 14,6 ( 14,57?) za kg, któraś tu chwaliła.

2. Ja zamawiałam ( teraz już sobie pamięć odświeżyłam ) z cukierni Dąbkowscy i Gmurczyk ( spod Warszawy)po 13,8 za kg.
Dziś pan miał jeszcze dodatkowo z cukierni Wójcik- nie znam, ale kupiłam na święta rozkoszniak porzeczkowy bo wyglądał zachęcająco (znam to ciasto od Gmurczyk, więc jeżeli jest podobne,to paluszki lizać), spróbuję tego, to ocenię. Też 13,8/kg

3 I nowe miejsce, którego kiedyś chyba nie było- cukiernia Trojanka- nie znam, cena j.w./ kg

Torty 35-37 zł/ kg do wyboru do koloru.
Duży plus że jest kilka cukierni i można sobie wybrać dowolną, albo kilka w jednym miejscu. ( no i przy okazji załatwić np owoce, cukierki i inne duperele)

Jedyny minus, to to co już pisałam- trzeba albo wziąć na spróbowanie całą (pół?) blaszki, albo rozejrzeć się po lubelskich sklepach w poszukiwaniu tych ciast.
A ceny w porównaniu do lubelskich cukierni są konkurencyjne, ciasta smakowo im nie ustępują a może i są lepsze, a tort wyglądał wow i był obłędny

Przy okazji kupiłam piękne tulipany na święta

Edytowane przez grejpfrutowa01
Czas edycji: 2014-04-17 o 15:11
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 15:33   #3170
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

DZIĘKUJEMY! )) a jak z dowozem? sami musimy organizować czy cukiernie dowożą na salę?
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 16:22   #3171
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Dziewczynki, a jak jest z transportem ? Myśleliśmy o busie/autokarze (niewiadomo jeszcze na ile osób). Możecie mi tak orientacyjnie podać MNIEJ WIĘCEJ jak sobie liczą przewoźnicy? Jest masę stron 'wynajem busow', ale ceny to tajemnica, a chcialabym mieć orientację zanim zacznę zdzwonić...

Będę "dźwięczna" za wszystkie uwagi

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

I jeszcze jedno - orientujecie się może czy klub Soviva w Świdniku jeszcze istnieje? nie ma żadnej strony:/ a na forach piszą, że fajny lokal (tylko są to wypowiedzi sprzed kilku lat, więc nie wiem czy to aktualne).

__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 17:21   #3172
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
DZIĘKUJEMY! )) a jak z dowozem? sami musimy organizować czy cukiernie dowożą na salę?

hmmm, no o to nie spytałam
Ja dla przyjaciółki zabierałam sama, brat też, (przy okazji innych zakupów, min owoców, dwa, że mamy w miarę niedaleko) nie wiem jak siostra przyjaciółki, ale skoro dostarczają do sklepów to chyba do lokali weselnych też nie powinno być problemu ?
Zn nie wiem czy wszyscy do sklepów dostarczają, ale chyba Tadkowe i Dąbkowskich można znaleźć w sklepach.

off top -lipstick89 jakie kryminały czytasz ?
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 18:16   #3173
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
hmmm, no o to nie spytałam
Ja dla przyjaciółki zabierałam sama, brat też, (przy okazji innych zakupów, min owoców, dwa, że mamy w miarę niedaleko) nie wiem jak siostra przyjaciółki, ale skoro dostarczają do sklepów to chyba do lokali weselnych też nie powinno być problemu ?
Zn nie wiem czy wszyscy do sklepów dostarczają, ale chyba Tadkowe i Dąbkowskich można znaleźć w sklepach.

off top -lipstick89 jakie kryminały czytasz ?
Tadek dowozi na salę, ale ciasta po 16zł/kg.

Skandynawskie zaczęło się od Millenium ( , punkt obowiązkowy dla początkujących maniaków ), później poszło szybko: Jo Nesbo, Henning Mankell, Sara Blædel i moja najukochańsza Camilla Läckberg. właściwie wszystko co wpadnie mi w łapki, a autor jest skandynawski. inne mi nie "wchodzą". jestem uzależniona i świadoma tego czytam jednym tchem. w osiedlowej bibliotece przeczytałam już wszystko, co się wiąże z tematem

fascynuje mnie Skandynawia. jest cudownie mroczna (ponosi mnie ) marzę, by odbyć podróż śladami bohaterów z książek Läckberg.


Jezu, to brzmi jak zwierzenia maniaka
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 21:45   #3174
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez wontrubka Pokaż wiadomość
[/COLOR]I jeszcze jedno - orientujecie się może czy klub Soviva w Świdniku jeszcze istnieje? nie ma żadnej strony:/ a na forach piszą, że fajny lokal (tylko są to wypowiedzi sprzed kilku lat, więc nie wiem czy to aktualne).

Juz nie istnieje.
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 22:10   #3175
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Ano właśnie, dzięki za info

a jak z tym transportem gości na wesele i z powrotem ? Jak to organizujecie? kilka kursów z powrotem? Cenowo jak to mniej więcej się przedstawia? A może możecie polecić jakieś taniego przewwoźnika do dogadania?

wykorzystam Was trochę, a co
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 20:18   #3176
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

grejpfrutowa01
bardzo, bardzo dziękuję za info! , skoczę tam już we wtorek i od razu zamówię nie będę się bawić w szukanie czegoś innego skoro polecasz i dziewczyny też polecają Powiedz mi tylko, która to jest hala? Kwiatów gratuluję, jak byłam tam jakiś czas temu to sporo mieli tulipanków i w dobrej cenie (wtedy nie pomyślałam żeby sprawdzić ciasta )
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 20:34   #3177
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
grejpfrutowa01
bardzo, bardzo dziękuję za info! , skoczę tam już we wtorek i od razu zamówię nie będę się bawić w szukanie czegoś innego skoro polecasz i dziewczyny też polecają Powiedz mi tylko, która to jest hala? Kwiatów gratuluję, jak byłam tam jakiś czas temu to sporo mieli tulipanków i w dobrej cenie (wtedy nie pomyślałam żeby sprawdzić ciasta )
ostatnia w tych "szeregowych", zn F.
Tadek ma po lewo pod koniec hali, a ja zamawiałam na lewo tuż za wejściem.
Trojanka po prawej.
Tylko ja radziłabym jechać rano 7-8 , po świętach handel stoi, a to prywaciarze są, więc zamykają chyba wcześniej ( ze dwa razy się nacięłam i teraz już jeżdżę rano)

Zeżarłam już kawałek rozkoszniaka porzeczkowego co dorwałam na święta. ( z cukierni Wójcik), dobry jest dziadyga, nie wiem czy do świąt dotrzyma

jak będziesz zamawiać to koniecznie weź ciasto szefa, pychotkę i rafaello na krakersach, no i rozkoszniaka , ja już nie pamiętam co tam jeszcze było, ale na pewno serniki, chyba pani walewska, aa i toffi śmietanowe albo jakieś inne toffi
Bo toffi wymiatają
a ja jestem łasuchem, to wiem


Kurcze, mam wesele i nie wiem co zrobić iść czy nie iść, tania impreza to nie jest, rodzina taka z dalszych dalszych
Ale z drugiej strony to nawet lubię wesela, oczywiście ciekawość zeżera- jaką suknię ma PM, sprawdzam zespoły, ciasta, fotografów, zawsze coś można do swojego wyhaczyć

Edytowane przez grejpfrutowa01
Czas edycji: 2014-04-18 o 20:42
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 21:16   #3178
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Tania nie jest fakt, ale zastanów się czy warto a kiedy to wesele?
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 09:39   #3179
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Tania nie jest fakt, ale zastanów się czy warto a kiedy to wesele?

Ponieważ mamy z TŻ jeszcze 3 wesela w tym roku( bliższa rodzina, więc wypada być) z tego "mojego", które jest w czerwcu, chyba jednak zrezygnujemy.
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 09:46   #3180
morena13
Przyczajenie
 
Avatar morena13
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
GG do morena13
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz. XI

Witam wszystkie Lubelanki
Proszę o pomoc, potrzebuję dobrej i niedrogiej krawcowej która zrobiłaby mi kilka poprawek w sukni ślubnej.
Jak znacie kogoś takiego proszę o namiary!
morena13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-07 16:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.