Sukienki na różne okazje: dla świadkowej, na ślub cywilny, dla gościa i inne... - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-22, 16:25   #901
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Sukienka pani świadek. ..?

Cytat:
Napisane przez Samuela Pokaż wiadomość
Witam, w czerwcu będę świadkiem na ślubie przyjaciółki, mam ochotę na długą suknie i mam pytanko. Czy długa suknia pasuje ? Oczywiście skromna i nie biała czy ecru? Młoda zostawiła mi pole do popisu w tej kwestii i zastanawiam sie teraz ...jak myślicie??
Myślę, że czemu nie. Druhna Popielewicz też miała długą, skromną. Widać, że nie jest PM.

http://www.youtube.com/watch?v=zJdFjmnRWro
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 16:39   #902
M_ilkaa
Rozeznanie
 
Avatar M_ilkaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 963
Dot.: Sukienka pani świadek. ..?

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Myślę, że czemu nie. Druhna Popielewicz też miała długą, skromną. Widać, że nie jest PM.

http://www.youtube.com/watch?v=zJdFjmnRWro
super zaangażowana świadkowa

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

http://www.slubclick.com/blogs/slub-...owej-i-druhen/
__________________
06.04.201022.04.201 108.09.2012
http://s3.suwaczek.com/20120908570813.png
M_ilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 17:22   #903
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Sukienka pani świadek. ..?

Mojej koleżanki świadkowa miała piękną, długą, czerwoną suknię
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 07:50   #904
potterka
Zakorzenienie
 
Avatar potterka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 833
Dot.: Sukienka pani świadek. ..?

Jeśli PM nie ma nic przeciwko to jak najbardziej
potterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 10:08   #905
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Sukienka pani świadek. ..?

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
Jeśli PM nie ma nic przeciwko to jak najbardziej

pewnie

dziewczyny a myslalyscie o sukience na poprawiny?????
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 21:44   #906
apka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 153
GG do apka88
Dot.: Sukienka pani świadek. ..?

u mnie Pani Młoda wręcz zażyczyła sobie żebym miała długą sukienke. średnio mi to pasuje, bo nie czuję się w takich najlepiej i prawde powiedziawszy będzie to sukienka na jeden raz..no ale ok, to jej dzień więc niech będzie tak jak sobie wymarzyła. Na drugi dzien dostałam "wolną rękę".
__________________
Marzenia można realizowac jedynie dzięki silnej woli. Nie wystarczy entuzjazm, pasja i pragnienie. Trzeba byc silnym i skoncentrowanym na osiągnięciu celu.

Edytowane przez apka88
Czas edycji: 2011-09-24 o 21:49
apka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 10:26   #907
sylwia19902111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Dot.: Sukienka na wesele koleżanki - jakie buty i dodatki?

hej mam problem ;/ mam jasnobłękitną sukienke na wesele i nie wiem jakie dodatki typu pasek buty i torebke wybrac... pomóżcie

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Piękna suknia, zgadzam się z dziewczynami że jakieś cieliste buciki; chociaz moja siostra na moim weselu do takiej sukienki miała sandałki i kopertówkę w kolorze indygo.
Biżuteria oczywiście kolczyki i bransoletka, mogą być mocno błyszczące
dziewczyny mam problem .. pomocy mam kupiona jasno błękitną sukieke i nie wiem jakie dodatki wybrac chodzi o kolor butow paska i torebki pomocy

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Piękna suknia, zgadzam się z dziewczynami że jakieś cieliste buciki; chociaz moja siostra na moim weselu do takiej sukienki miała sandałki i kopertówkę w kolorze indygo.
Biżuteria oczywiście kolczyki i bransoletka, mogą być mocno błyszczące
x

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Piękna suknia, zgadzam się z dziewczynami że jakieś cieliste buciki; chociaz moja siostra na moim weselu do takiej sukienki miała sandałki i kopertówkę w kolorze indygo.
Biżuteria oczywiście kolczyki i bransoletka, mogą być mocno błyszczące
hfvhgv

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

mam jasno błękitna sukienke i nie wiem jaki kolor butow paska i torebki wybrac. prosze o pomoc
sylwia19902111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 01:00   #908
tatami
Rozeznanie
 
Avatar tatami
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 969
Dot.: Sukienka na wesele koleżanki - jakie buty i dodatki?

Cytat:
Napisane przez sylwia19902111 Pokaż wiadomość
hej mam problem ;/ mam jasnobłękitną sukienke na wesele i nie wiem jakie dodatki typu pasek buty i torebke wybrac... pomóżcie
Najlepiej by było, jakbyś wkleiła zdjęcie-nie tylko kolor ma znaczenie, ale i fason. Szczerze mówiąc ja nie mam tutaj jakiejś wizji-może dlatego, że nie znoszę błękitu Zastanawiałabym się albo nad dodatkami w kolorze srebra (wtedy lepiej zrezygnować z naszyjnika, bransoletki i ciężkich, długich kolczyków-srebrne dodatki same w sobie już są ozdobą). Druga opcja to klasyczna czerń-zawsze modna, zawsze elegancka. I niemal do wszystkiego pasuje. Z kolorem niebieskim to jest niestety tak (moim zdaniem), że poszaleć nie można. Rozważ jeszcze opcję indygo-może dodatki w tym kolorze nie będą się gryzły z suknią. Tyle jestem w stanie powiedzieć
__________________
Ślubowaliśmy

Lody miętowe

tatami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 09:37   #909
sylwia19902111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Dot.: Sukienka na wesele koleżanki - jakie buty i dodatki?

witajcie proszę o pomoc w wyborze sukienki jednej z dwoch jakie posiadam oraz o porady w sprawie kolorów dodatków:
sylwia19902111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 23:03   #910
justynam86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Skromny Ślub Cywilny JAKA SUKIENKA ???

A co myślicie o takiej sukience na ślub cywilny?

http://allegro.pl/sukienka-rozkloszo...html?source=oo
justynam86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 14:55   #911
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Skromny Ślub Cywilny JAKA SUKIENKA ???

Bardzo dziewczęca. Z odpowiednimi dodatkami może wyglądać bardzo ładnie np. zielone czółenka, mały bukiecik z kremowych drobnych kwiatów i ładna biała/kremowa opaska we włosach. Krój dla drobnej figury z mniejszym biustem.

P/S Gdy brałam ślub przede mną panna młoda była ubrana na czarno czarna sukienka czarne buty grrrrrr - STRAAAASZNIE to wyglądało. W tym dniu powinno się bawić kolorem.
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-30, 16:24   #912
justynam86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Skromny Ślub Cywilny JAKA SUKIENKA ???

Mam raczej delikatna urodę, więc myślę, że taka sukienka do mnie pasuje. Spotkałam się już z opiniami od koleżanek z pracy, że jest za dziewczęca i nie wypada na ślub. Według nich powinnam się ubrać bardziej kobieco. Patrząc jednak z drugiej strony przez resztę życia w małżeństwie będę już kobietą, teraz jeszcze przez chwilkę panną (panienką) Mam 150 cm wzrostu i najlepiej się czuję w takiej długości sukience jak na zdjęciu. Nie jestem jednak pewna czy wypada, sukienka jest dość skromna, a to jednak ślub. Miotam się
justynam86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 08:56   #913
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Skromny Ślub Cywilny JAKA SUKIENKA ???

Najważniejsze, abyś to właśnie Ty czuła się dobrze w tym dniu. Określenie "kobieco" można rozpatrywać na różne sposoby. Jesteś osobą drobną, niewysoką - taka w kolanka sukieneczka w sam raz.

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------



---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

A gdybys jednak zdecydowała się na klasyczną ślubną - link powyżej - to taka w stylu lat 60. Nie jest długa i wygląda prześlicznie na niskiej osóbce.
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:40   #914
M_T
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 4
Dot.: Skromny Ślub Cywilny JAKA SUKIENKA ???

Witam Dziewczyny, jeśli mogę to też podepnę się do wątku.
Spodobała mi się ta sukienka https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1296724718 jest dostępna na allegro jednak po zamówieniu totalna załamka. Poszłam do krawcowej i uszyje mi coś podobnego tylko dół nie z koła a z litery A żeby mnie ie pogrubiała i góra trochę lepiej dopasowana. Ze względu na to, ze ślub mam 1 września to zamówiłam też bolerko. Jednak mam problem z doborem butów i kwiatów... Może jakieś sugestie ??
M_T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 14:56   #915
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Skromny Ślub Cywilny JAKA SUKIENKA ???

A jakiego koloru będzie suknia biała czy ecri? A koronka w jakim kolorze? To bardzo ważne przy doborze dodatków.
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 15:36   #916
M_T
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 4
Dot.: Skromny Ślub Cywilny JAKA SUKIENKA ???

Dokładnie taka jak na zdjęciu - biała satyna z czarną koronką.
M_T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 07:49   #917
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Skromny Ślub Cywilny JAKA SUKIENKA ???

Ja widziałabym białe czółenka z odkrytymi paluszkami/lub satynowe białe sandałeczki, ale przełamałabym kolorystykę odważnym bukietem z dodatkiem czerwonego akcentu.









A usteczka w łagodniejszym ale tez czerwonawym odcieniu - może być delikatny czerwony błyszczyk.
Czy wolisz jednak coś łagodniejszego?
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 11:17   #918
M_T
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 4
Dot.: Skromny Ślub Cywilny JAKA SUKIENKA ???

Dzięki za sugestie... ten drugi bukiecik jest super... myślę właśnie nad czymś wyrazistym ale malutkim.
Co do bucików mam mieszane uczucia... 1 wrzesień... wszystkiego można się spodziewać po pogodzie... zastanawiałam się nad butami z odkrytymi palcami ale jak będzie padać deszcz to może być to mało ciekawe. Chyba skłonie się do czegoś z pełnym przodem ale tył może być na paseczkach... co myślicie ??
Ostatnia kwestia... fryzury i makijażu... trochę mnie to przeraża bo ciężko mi dotrzeć gdziekolwiek na próbę ze względu na to, że mam 20-to miesięczne dziecko, które jest żywym srebrem... nie usiedzi chwilii w jednym miejscu...
M_T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 14:06   #919
inka205
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 82
Dot.: Skromny Ślub Cywilny JAKA SUKIENKA ???

Mój brat miał we wrześniu ślub i miał przepiękną słoneczną pogodę ale faktycznie różnie może się zdarzyć. Co do fryzury:










Można połączyć element spójny dla bukietu a wsówkami do fryzury..... Makijaż delikatny - jasny cielisty cień, delikatnie mieniący się, troszkę różu i lub delikatne usteczka w neutralnym kolorze cielisty lub z akcentem dopasowanym do dodatków jak fryzura czy kolor bukietu.

\




.....
Dużo zależy od typu urody jakim jesteś, jak masz mocną wyrazistą urodę można poszaleć im delikatniejsza uroda tym delikatniejszy makijaż.
inka205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 18:12   #920
M_T
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 4
Dot.: Skromny Ślub Cywilny JAKA SUKIENKA ???

Bardzo ciekawe fryzurki, nie które nawet pasowałyby do moich włosów- mam do ramion - ale właśnie problem w tym, że zostanie mi chyba potraktować je prostownicą w domu. Jeszcze zobaczę co wymyślimy ze Świadkową ;-)
M_T jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 08:43   #921
Agnirek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 25
Dot.: Skromny Ślub Cywilny JAKA SUKIENKA ???

Hej dziewczyny!

Ślub 15 czerwca...
Codziennie szukam czegoś dla siebie i już mam taki mętlik w głowie
To jest mój drugi ślub, więc nie chciałabym przesadzić z sukienką, ale też chciałabym być widoczna
Wzrost mam 170, duży biust miseczka E, nogi mam szczupłe. Jestem bladynka, mam szare oczy i ciemna karnacje. Dobrze mi w kolorach: czerwień, czarny, biały, granat, szary, wszystko związane z odcieniem fioletu (wrzos).

Proszę pomóżcie

Co myślicie o takiej?

http://ftp.eliteestyl.nazwa.pl/sukni...tystWEB300.jpg

Edytowane przez Agnirek
Czas edycji: 2013-03-27 o 08:45 Powód: błą∂ w pisowni
Agnirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 20:00   #922
paaattie19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Problem - sukienka dla świadkowej

Witajcie! Jestem w czerwcu świadkową na ślubie mojej koleżanki, od pewnego czasu szukam jakiejś fajnej sukienki ale nic nie mogę znaleźć. Dzisiaj w Mohito znalazłam sukienkę, która nawet mi się podoba. Tylko jest jeden problem jej kolor. Zastanawiam się czy to w ogóle wypada. A Wy jak myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (113,9 KB, 644 załadowań)
paaattie19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 20:12   #923
burlesque90
Zakorzenienie
 
Avatar burlesque90
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich:)
Wiadomości: 5 952
Dot.: Problem - sukienka dla świadkowej

Cytat:
Napisane przez paaattie19 Pokaż wiadomość
Witajcie! Jestem w czerwcu świadkową na ślubie mojej koleżanki, od pewnego czasu szukam jakiejś fajnej sukienki ale nic nie mogę znaleźć. Dzisiaj w Mohito znalazłam sukienkę, która nawet mi się podoba. Tylko jest jeden problem jej kolor. Zastanawiam się czy to w ogóle wypada. A Wy jak myślicie?
Eee...moim zdaniem nie za bardzo
__________________
24 VIII 2013


burlesque90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 20:23   #924
motylek2701
Rozeznanie
 
Avatar motylek2701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 846
Dot.: Problem - sukienka dla świadkowej

Cytat:
Napisane przez paaattie19 Pokaż wiadomość
Witajcie! Jestem w czerwcu świadkową na ślubie mojej koleżanki, od pewnego czasu szukam jakiejś fajnej sukienki ale nic nie mogę znaleźć. Dzisiaj w Mohito znalazłam sukienkę, która nawet mi się podoba. Tylko jest jeden problem jej kolor. Zastanawiam się czy to w ogóle wypada. A Wy jak myślicie?
zbyt krzykliwa jak na osobę, która ma być na drugim planie... a te pudrowo-różowe mierzyłaś? Ładnie wyglądają
__________________
05.10.2013
motylek2701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 20:25   #925
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Problem - sukienka dla świadkowej

Cytat:
Napisane przez paaattie19 Pokaż wiadomość
Witajcie! Jestem w czerwcu świadkową na ślubie mojej koleżanki, od pewnego czasu szukam jakiejś fajnej sukienki ale nic nie mogę znaleźć. Dzisiaj w Mohito znalazłam sukienkę, która nawet mi się podoba. Tylko jest jeden problem jej kolor. Zastanawiam się czy to w ogóle wypada. A Wy jak myślicie?
Według mnie jest spoko, ale czy nie łatwiej spytać po prostu panny młodej czy jej się ta sukienka podoba?
Powiem więcej - powinnaś koniecznie to zrobić, może Twoja koleżanka planuje np. jakąś paletę kolorystyczną lub kolor przewodni. Wtedy byłoby jej miło, gdybyś kupiła kieckę pod kolor całej oprawy przyjęcia weselnego Oczywiście nic na siłę, ale może akurat jej sugestia Ci podpasuje i wtedy obie strony będą zadowolone

Teraz w sklepach pojawiają się nowe kolekcje na lato, na pewno będzie coraz więcej sukienek i coraz większy wybór, więc nie śpiesz się z zakupem.
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014


Edytowane przez cukraktywna
Czas edycji: 2013-04-28 o 20:26
cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 20:28   #926
paaattie19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Problem - sukienka dla świadkowej

mierzyłam, ta pierwsza była za duża choć jak dla mnie mała strata bo mi się nie podobała; natomiast w tej drugiej wyglądałam dość dziwnie, wydaje mi się, że za mocno odstawała na biodrach przez co wyglądałam śmiesznie biorąc pod uwagę mój niski wzrost

rozmawiałam już z koleżanką na ten temat, nie będzie żadnego koloru przewodniego, wiec wybór sukienki należy w zupełności do mnie

nie spieszę się choć nie ukrywam, że jest to dość irytujące bo szukam już sukienki od lutego i nie trafiłam od tej pory na taką, która naprawdę by mi się podobała, a czasu zostało coraz mniej bo wesele w drugą sobotę czerwca

Edytowane przez paaattie19
Czas edycji: 2013-04-28 o 20:32
paaattie19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 20:36   #927
motylek2701
Rozeznanie
 
Avatar motylek2701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 846
Dot.: Problem - sukienka dla świadkowej

Cytat:
Napisane przez paaattie19 Pokaż wiadomość
mierzyłam, ta pierwsza była za duża choć jak dla mnie mała strata bo mi się nie podobała; natomiast w tej drugiej wyglądałam dość dziwnie, wydaje mi się, że za mocno odstawała na biodrach przez co wyglądałam śmiesznie biorąc pod uwagę mój niski wzrost
Hmm no to szkoda bo ciekawie wyglądają. W ogóle sukienka śliczna, jeśli byłaby po prostu na wesele czy inną okazję to jak najbardziej, ale dla świadkowej to jak już pisałam zbyt krzykliwa.

Dzisiaj będąc na zakupach widziałam wiele sukienek właśnie w tym kroju, który mierzyłaś. Modny fason, także spokojnie znajdziesz coś w czym będziesz czuła się dobrze Koniecznie celuj w coś w tym stylu
__________________
05.10.2013
motylek2701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 20:39   #928
KasiaK_080290
Zadomowienie
 
Avatar KasiaK_080290
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 169
Dot.: Problem - sukienka dla świadkowej

fason sukienki ok, ale jak dla mnie wzór odpada dla świadkowej, jakaś gładka bądź dyskretniej zdobiona byłaby bardziej na miejscu
KasiaK_080290 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 20:43   #929
paaattie19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Problem - sukienka dla świadkowej

Dzięki za odpowiedzi, no cóż nie pozostaje mi nic innego jak dalej szukać

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez KasiaK_080290 Pokaż wiadomość
fason sukienki ok, ale jak dla mnie wzór odpada dla świadkowej, jakaś gładka bądź dyskretniej zdobiona byłaby bardziej na miejscu
Na oku miałam jeszcze dwie sukienki również z Mohito o tym samym fasonie w kolorze miętowym i pudrowym z ładnymi wycięciami na plecach niestety odpadły ponieważ materiał, z którego były zrobione był zbyt gruby ;/

Nic innego mi nie pozostało jak ponowić dalsze szukanie
paaattie19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 22:06   #930
Czarna_magia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 35
Dot.: Problem - sukienka dla świadkowej

nie za bardzo...
Czarna_magia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-08 18:57:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.