Sun Flower professional - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-26, 06:30   #631
monchita
Raczkowanie
 
Avatar monchita
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 176
Dot.: Sun Flower professional

A ja z czystym sumieniem polecam mus brzoskwiniowy (parę postów wyżej pisałam, że udało mi się go kupić po promocyjnej cenie z okazji wielkanocnej przeceny).

Nie dość, że pięknie pachnie, to jeszcze jego przyczepność jest niewiarygodna, bez primera, bez podkładu, wszystko pięknie trzyma. Co fajne w tym żelu, że jest on sztywny w pojemniczku, nie ciągnie się, tyle ile chcemy wyciągamy pędzelkiem jak łopatką, jeśli trochę pociapać w słoiczku wtedy robi się rzadki.

Jedyny jego minus to to, że pozostawiony bez przykrycia momentalnie się utwardza, trzeba pamiętać, żeby nie zostawiać go nawet na chwilę w promieniu światła sztucznego, ale też w nasłonecznionym miejscu.
monchita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 11:00   #632
Gosienka077
Przyczajenie
 
Avatar Gosienka077
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Żyrardów
Wiadomości: 4
Dot.: Sun Flower professional

A co powiecie na temat żelu nabłyszczającego perła róż od SF? zakupiłam i chcialabym poznac wasze opinie.
Gosienka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 12:44   #633
rampoli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Sun Flower professional

Witam serdecznie planuję zmienić moje dotychczasowe żele na te z Sun Flower. Bardzo proszę o odpowiedzi na kilka pytań (jeśli się powtarzały, to z góry przepraszam).

1. Czy żel jednofazowy różowy (1Phase Pink) jest przezroczystym różowym czy takim mlecznym mętnym? Czy można w niego wtapiać ozdoby i czy bardzo zmieni kolor frencha?

2. żel do frencha Biały Delikatny - czy używała któraś? czy lepiej kupić French Neonową, French Hologramowy? Jakich frenchów używacie??

3. Czy używałyście może Tip Blender?? Faktyznie łatwiej się piłuje tą granicę pomiędzy naturalną płytką a tipsem, czy to 'pic na wodę' i szkoda kasy??

4. Czy kupić sam Nail Prep czy Primer Bezkwasowy też??

5. Czytałam słabe opinie na temat żeli nabłyszczających... Jakimi z Sun Flower nabłyszczacie?? Czy warto jednak lepiej kupić np. Błysk, czy Jednofazowy Clear2 też będzie super i szkoda kasy już na Błysk.

Bardzo dziękuję z góry za rady!!!!
rampoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 10:52   #634
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Sun Flower professional

Rampali a jakich dotychczas używałaś żeli?
1). jest to żel przeźroczysty, można wtapiać, nie zmienia frencha. Mleczny róż to żel jak to nawałaś mętny, ociepla naturalną płytkę paznokcia ,też fajny ale nie przeźroczysty.
2)French delikatny jest białym subtelnym, zaś neon jak sama nazwa wskazuje daje wyrazistą biel. Neon ma rzadką konsystencję lakieru , nie zostawia warstwy dyspersyjnej, idealny bezpośrednio pod nabłyszczacz. French holo jest też super, totak jakbyś dorzuciła brokaciku do białego. Idealny do frencha w wersji błyszczącej jak i do zdobienia.
3)Dla mnie zbyteczny produkt
4)Używam zawsze nail prepa i potem primera, jest super zero problemow
5)Błysk jest ekstra nabłyszczaczem. Clear 2 jest żelem jednofazowym tylko trochę gęstszym i nie sądzę żeby się bardzo sprawdził jako nabłyszczający. Już lepiej od niego nabłyszcza żel twardy. Ale błysk to błysk, bardzo wydajny i nie trzeba przemywać.

Mam nadzieję, że trochę pomogłam.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 14:45   #635
rampoli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Sun Flower professional

TOMASZKO!!!! Bardzo dziękuję za odpowiedź!!!

jakie używałam wcześniej? Hmmm powiem tam, na dwa lata zakopałam swoją lampę, więc żele po prostu są do wymiany. Używałam stosunkowo chyba mało "dobrych" żeli, bo Emmi Nail, ale i tak byłam z nich zadowolona!! Nie jestem po kursie, robię paznokcie dla siebie, ewentualnie dla mamy, koleżanek, po prostu lubię się bawić przy pazurach

Dużo przeczytałam innych stron na temat opinii jakie żele kupić no i trafiłam tu

Tomaszko, a powiedz mi jeszcze, ten Tip Blender to daje coś faktycznie?? ta granica pomiedzy naturalną płytką a tipsem jest łatwiejsza do opracowania??

A co z żelem nabłyszczającym Seal It?? W sklepie Sun Flower można go dostać za promocyjne punkty zebrane przy zamówieniu. Używałyście go dziewczyny może?? Dużo pisałyście o Błysku, ale nie wyczytałam nic o tym Seal It.

Tomaszko, skoro żel różowy jednofazowy nie zmienia w ogóle koloru płytki, to czym tak na prawdę się różni od zwykłego jednofazowego bezbarwnego Clear2? Lepiej zakupić różowy czy Clear2?

Trochę mi nie pasuje, że ten Bonder 10g jest w małej tubce do wyciskania a nie w słoiczku ;/ no ale nie potrzebuję chyba większego jak na moją osobistą działalność )

Tomaszko, jeszcze proszę powiedz mi, jak z żywotnością żeli, ile od otwarcia są dobre?? psują się szybko??

Dzięki wielkie!!!
rampoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 14:52   #636
rampoli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Sun Flower professional

Tomaszko!! Bardzo dziękuję za odpowiedź zapytam Cię jeszcze o kilka kwestii )

Pytałaś jakie miałam żele wcześniej. Emmi Nail - nie jest to profesjonalna firma, dość tania z allegro, ale byłam nawet zadowolona. Robię tipsy tylko sobie, ewentualnie mamie i przyjaciółce, wiec nie jestem profesjonalistką po kursie. Emmi mi ię już przeterminowały, więc czytałam na innych forach, jakie żele kupić i trafiłam tu

1. Pisałaś, że ten Tip Blender zbędny. Jak on działa?? czy faktycznie łatwiej opracować tą granicę pomiędzy naturalną płytką i tipsem??

2. Skoro jednofazowy różowy nie zmienia koloru frenchu i płytki, to czym się różni tak na prawdę od Clear2?? czy lepiej kupić jednof Clear2 czy ten jednof Różowy??

3. Odnośnie nabłyszczania. Dużo mówione było o Błysku w postach. na stronie sklepu Sun Flower można dostać w prezencie za promocyjne punkty żel nabłyszczający Seal It. Czy któraś z Was go używała??

4. a jakie doświadczenia macie z Kamuflażem Lekki Natural? wydaje się ładny na zdjęciu, ale po tym co pisałyście, że te kolory zupełnie inaczej wyglądają niż w pudełeczku to już sama nie wiem.

Dzięki wielkie jeszcze raz ))

Edytowane przez rampoli
Czas edycji: 2012-07-21 o 14:57
rampoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 23:09   #637
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sun Flower professional

Cytat:
Napisane przez rampoli Pokaż wiadomość
Tomaszko!! Bardzo dziękuję za odpowiedź zapytam Cię jeszcze o kilka kwestii )

Pytałaś jakie miałam żele wcześniej. Emmi Nail - nie jest to profesjonalna firma, dość tania z allegro, ale byłam nawet zadowolona. Robię tipsy tylko sobie, ewentualnie mamie i przyjaciółce, wiec nie jestem profesjonalistką po kursie. Emmi mi ię już przeterminowały, więc czytałam na innych forach, jakie żele kupić i trafiłam tu

1. Pisałaś, że ten Tip Blender zbędny. Jak on działa?? czy faktycznie łatwiej opracować tą granicę pomiędzy naturalną płytką i tipsem??

2. Skoro jednofazowy różowy nie zmienia koloru frenchu i płytki, to czym się różni tak na prawdę od Clear2?? czy lepiej kupić jednof Clear2 czy ten jednof Różowy??

3. Odnośnie nabłyszczania. Dużo mówione było o Błysku w postach. na stronie sklepu Sun Flower można dostać w prezencie za promocyjne punkty żel nabłyszczający Seal It. Czy któraś z Was go używała??

4. a jakie doświadczenia macie z Kamuflażem Lekki Natural? wydaje się ładny na zdjęciu, ale po tym co pisałyście, że te kolory zupełnie inaczej wyglądają niż w pudełeczku to już sama nie wiem.

Dzięki wielkie jeszcze raz ))
a dlaczego SF?? jest tyle innych - moim zdaniem - fajniejszych firm. A jednofazowy roz rozni sie od jednofazowki clear gestoscia i-podobno-rozowy zel (nie ma znaczenia firma) ladniej wspolgra z zatopionymi ozdobami, wmacnia efekt trojwymiarowosci, podkresla te ozdoby czy cos takiego
Tip blender zmiekcza prog tipsa co powoduje jego szybsze opracowanie, poza tym mozna go tez uzyc przy zapowietrzeniach przy odnowie, ale to juz wyzsza szkola jazdy. Bez tipa tez mozna pracowac
a o reszcie nie bede sie wypowiadac, bo nie uzywalam takich produktow z tej firmy
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 23:42   #638
rampoli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Sun Flower professional

jakie inne firmy proponujesz?? słyszałam pochlebne opinie o IBD, ale ponoć są drogie produkty...
rampoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 10:51   #639
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Sun Flower professional

Sun flower jest bardzo dobrą firmą, chociaż każda z nas będzie chwalić akurat tą firmę na której pracuje. Co do różowego to już Ci sunniva odpowiedziała. Jeśli chodzi o tip blender to może i jest pomocny ale pilnik zapycha. Jeśli masz wysokiej jakości tipsy to naprawdę parę ruchów pilniczkiem i się pięknie opracowują. Moje ulubione to mistero milano lub Evershine (tipsy). Nabłyszczacz seal it jest tańszy niż błysk ale go trzeba przemywać. A uwierz mi jak masz już gotowe po wyjęciu z lampki to jest fajniej. Co do kamuflaży to ten dawny z SF był trochę kontrowersyjny, ale odkąd firma wypuściła różne odcienie coverów to naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Wypróbuj sobie na początek mniejsze opakowania i wtedy sama ocenisz czy Ci ta firma pasuje czy nie. Życzę udanych stylizacji
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 17:59   #640
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sun Flower professional

sun flower nie jest zly, ma kilka fajnych produktow - zel silikonowy w pedzelku, ktory doskonale sprawdza sie jako nablyszczacz ( z przemywaniem) zelu badz akrylu (nie zapowietrza sie i na pewno blyszczy sie dluzej niz zwykly shine)), lub jako zel do naturalek i kolorowke maja calkiem fajna (zaintrygowaly mnie nawet dwa kolorki groszkowy i lazurowy, jakby ktos cos wiedzial to niech da znac na temat krycia i rzeczywistego koloru). Ja nawet pracowalam na tej firmie -na jednofazowym 1, na jednofazowym rozowym, kamuflaz w starej wersji mialam i pare kolorowych zelkow i... jakos mnie ta firma nie urzekla zele potwornie piekly w lampie, kamuflaz byl zbyt pomaranczowy a "stara" kolorowka byla slabo kryjaca). Moim zdanie sa lepsze firmy, a moze napisze inaczej-sa firmy, ktorych produkty bardziej do mnie trafiaja Moge polecic wspomniane Mistero Milano (maja fajne gadzety typu pilniki, plyn do usuwania skorek, lakiery hybrydowe, zel bialy Angelo Bianco. Nie polecam za to kolorowych zeli bo wcale nie kryja tak jak obiecuje sprzedawca i pigment szybko opada na dno),
Modena - ja pracuje na tej firmie w jakis 70%, swietna kolorowka, godny polecenia zel violet jednofazowy, kamuflaz, jednofazowka clear.
Perfecy Beauty - fajne zele kolorowe, bilay Perfect white, szablony. Indigo - swietne kamuflaze i hybrydki, duzy wybor kolorowych zeli, ale nie wiem jak z jakoscia..
No i Dibra Rada - olbrzymi wybor wszystkiego..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 22:04   #641
rampoli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Sun Flower professional

Kochane!!

wizaz to nie targ.

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2012-08-05 o 21:21
rampoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 22:02   #642
rampoli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Sun Flower professional

Powiem Wam, że ogólnie jestem zadowolona ) Tylko kolorówka... strasznie słabo kryje i bardzo rzadka, żeby był ładny kolor, trzeba nałożyć 5 warstw ( Ktoś poleca inne kolorówki, które ładnie kryją?
rampoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 22:01   #643
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Sun Flower professional

A ja pamietam że bylam zadowolona z SF z budującego z bonderem BB,i twardy jednofazówka był rzeczywiscie twardy na dlugie pazurki idealny, ale nie podobał mi sie cover od nich, a biały nie pamiętam, ale był chyba ok
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 17:25   #644
rampoli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Sun Flower professional

Do tej pory bawiłam się kolorowymi zelami, a dziś postanowiłam wypróbować zakupiony kamuflaż w kolorze natural i french delicate white... Jestem 100 procent zawiedziona :-( kamuflaż w ogóle nie kryje a ten biały jest również zbyt słabo kryjący :-( takze jedynie jestem zadowolona z zakupionego bonderu, jednofazowego gdyż super się poziomuje, primera, tip bendera i nail prepa.


Jakie kamuflaże innych firm i nazwy ich kolorów polecacie?? Szukam też fajnego żelu do frencha...

Pozdrawiam.:-*
rampoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 20:57   #645
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sun Flower professional

[

Jakie kamuflaże innych firm i nazwy ich kolorów polecacie?? Szukam też fajnego żelu do frencha...

Pozdrawiam.:-*[/QUOTE]
...
Indigo: numer 1 i 2 ,Mistero Milano beżowy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 10:31   #646
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sun Flower professional

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
[

Jakie kamuflaże innych firm i nazwy ich kolorów polecacie?? Szukam też fajnego żelu do frencha...

Pozdrawiam.:-*
...
Indigo: numer 1 i 2 ,Mistero Milano beżowy.[/QUOTE]

nooo -kamuflaze 1 i 2 z Indigo i MM rzadza z tanszych polecam Modene - szkoda tylko, ze maja jeden odcien, ale zawsze mozna rozjasnic bialym. Teraz z Indigo czaje sie na cover nr 4.
a ten Delicate white moze jest slabo kryjacy bo jest delicate tzn. ma byc efekt takiej bialej mgielki a nie snieznobialej koncowki..
A z bialych polecam-angelo bianco z Mistero Milano, zel gesty, snieznobialy, ladnie sie poziomuje i zamowilam jeszcze jeden, tez z MM, ale nazwy nie pamietam, a nie chce mi sie do gabinetu isc, ale tez jest fajny tylko ma delikatniejsza biel

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2012-08-18 o 10:35
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 14:47   #647
rampoli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 9
Dot.: Sun Flower professional

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
...
Indigo: numer 1 i 2 ,Mistero Milano beżowy.
nooo -kamuflaze 1 i 2 z Indigo i MM rzadza z tanszych polecam Modene - szkoda tylko, ze maja jeden odcien, ale zawsze mozna rozjasnic bialym. Teraz z Indigo czaje sie na cover nr 4.
a ten Delicate white moze jest slabo kryjacy bo jest delicate tzn. ma byc efekt takiej bialej mgielki a nie snieznobialej koncowki..
A z bialych polecam-angelo bianco z Mistero Milano, zel gesty, snieznobialy, ladnie sie poziomuje i zamowilam jeszcze jeden, tez z MM, ale nazwy nie pamietam, a nie chce mi sie do gabinetu isc, ale tez jest fajny tylko ma delikatniejsza biel[/QUOTE]

Ale to ten cover z Modeny jest za ciemny faktycznie?? na zdjęciach na allegro wydaje się różowy
rampoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 07:56   #648
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sun Flower professional

Ale to ten cover z Modeny jest za ciemny faktycznie?? na zdjęciach na allegro wydaje się różowy [/QUOTE]

hmmm... ja nie napisalam, ze jest ciemny tylko, ze maja jeden odcien -na pazurkach wyglada slicznie i bardzo naturalnie, ale klientki posiadaja rozne karnacje -jasna, ciemna, teraz sa wakacje wiec zdarzaja sie panie opalone.. Warto wtedy miec wiecej niz jeden odcien coverka, np. o ton jasniejszy, wtedy plytka przy opalonej skorze wyglada swiezo, zdrowo, rozswietla pazurki. Dla pan o jasnej karnacji zalecany jest cover tradycyjny- bezowo-rozowy (Modena, Indigo nr 2, Mistero Milano bezowy, i-nails ), gdy przy takiej karancji polozysz kamuflaz jasniejszy to paznokcie beda sprawialy wrazenie sinych i schorowanych i ktos moze pomyslec, ze klientka cierpi na bielactwo paznokci
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 17:22   #649
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Sun Flower professional

Dziewczyny to niej temat Który cover polecacie, tylko o produktach Sun Flower. Więc trzymając się tematu, to firma ta wypuściła nowy kamuflaż paryski róż (Paris pink). Już go wypróbowałam, jest super. Kolor nieziemski. Z początku myślałam, że będzie w kolorze słodkiego różu ( nie wiem dlaczego mi się tak skojarzyło). A właśnie nie mam takiego, ale po otwarciu okazało sie, że kolor jest dla mnie prześliczny. Taki elegancki. Coś między beżem a lekkim różem. Oczywiście to moje zdanie. Jeśli będę go jutro stosować to postaram się zrobić fotkę.

Edytowane przez TOMASZKA
Czas edycji: 2012-08-21 o 17:23
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 08:10   #650
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Sun Flower professional

Ja z sunflower uzywałam covera ze 3 lata temu więc od tamtej pory na pewno się coś zmieniło, i miałam na tapecie (znaczy na uwadze) zeby wypróbować z i-nails i z PB, okazało się ze masked z I-nails jest jak dla mnie idealny i tak juz przy nim zostałam nigdy nie wypróbowując tego z PB, a słyszałam wiele dobrych opinii również na jego temat ze wygląda mega naturalnie

co do sun flower w zyciu nie widziałam paznokci z ich kamuflazem, albo słabo szukałam, a te paznokcie co zawsze reklamują w ,,Paznokcie'' to słabo się prezentują, te wydłużone przez nich lożysko jest za megaśne, plus kształt migdała na tipsie do mnie nie przemawia, wiec ich reklama w gazecie jest całkiem słaba i moze dlatego jakos sie o tej firmie nie słyszy, znaczy o ich coverach, no chyba ze macie wieksza wiedze to równiez chetnie zobacze pazurki wykonane na ich coverkach
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 11:51   #651
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sun Flower professional

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
Ja z sunflower uzywałam covera ze 3 lata temu więc od tamtej pory na pewno się coś zmieniło, i miałam na tapecie (znaczy na uwadze) zeby wypróbować z i-nails i z PB, okazało się ze masked z I-nails jest jak dla mnie idealny i tak juz przy nim zostałam nigdy nie wypróbowując tego z PB, a słyszałam wiele dobrych opinii również na jego temat ze wygląda mega naturalnie

co do sun flower w zyciu nie widziałam paznokci z ich kamuflazem, albo słabo szukałam, a te paznokcie co zawsze reklamują w ,,Paznokcie'' to słabo się prezentują, te wydłużone przez nich lożysko jest za megaśne, plus kształt migdała na tipsie do mnie nie przemawia, wiec ich reklama w gazecie jest całkiem słaba i moze dlatego jakos sie o tej firmie nie słyszy, znaczy o ich coverach, no chyba ze macie wieksza wiedze to równiez chetnie zobacze pazurki wykonane na ich coverkach
...
praktycznie nie widze różnicy między maskedem a PB.PB może kolor ma minimalnie jaśniejszy,ale w sumie minimalnie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 17:10   #652
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Sun Flower professional

Muszę przyznać racje, że reklama w prasie branżowej - stylizację paznokci, zwłaszcza frencha woła o pomste do nieba. To chyba wykonuje właścicielka SF. Masakra na całego. Ale reklama nowych kamuflażyków jest już spoko.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 16:00   #653
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Sun Flower professional

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
praktycznie nie widze różnicy między maskedem a PB.PB może kolor ma minimalnie jaśniejszy,ale w sumie minimalnie.
czyli ze na pewno z PB tez byłabym zadowolona ale ze najpierw zakupiłam masked to tak się w nim zakochałam ze juz dla PB serducha nie starczyło
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 19:26   #654
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sun Flower professional

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
czyli ze na pewno z PB tez byłabym zadowolona ale ze najpierw zakupiłam masked to tak się w nim zakochałam ze juz dla PB serducha nie starczyło
wiesz co..dzisiaj miałam okazje robić 2 odnowy,jedną z maskedem,drugą z PB... i mam wrażenie,że PB o wiele lepiej trzyma sie płytki,masked pod wpływem drgan frezarki łatwo sie odspala od płytki i robią większe zapowietrzenia w czasie odnowy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 15:03   #655
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Sun Flower professional

dobrze wiedziec ale ja nigdy nie uzywałam maskeda bezpośrednio na płytkę, zawsze pod spodem jest brick, moze kiedys rzeczywiscie sie skurze na PB zeby porównać w końcu sama dzieki za info
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 15:25   #656
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sun Flower professional

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
dobrze wiedziec ale ja nigdy nie uzywałam maskeda bezpośrednio na płytkę, zawsze pod spodem jest brick, moze kiedys rzeczywiscie sie skurze na PB zeby porównać w końcu sama dzieki za info
...
ale ja też nie daje coverów na gołą płytkę,a mimo tego widzę różnice w piłowaniu,masked odspala się wraz ze spodem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 18:55   #657
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Sun Flower professional

wiec rzeczywiscie potrzebuje porównac z tym PB
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 15:05   #658
lirene23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 105
Dot.: Sun Flower professional

Witam, mam już dość malowania paznokci co kilka dni, odprysków itp. Postanowiłam zainwestować w hybrydy SF. Nigdy tego nie robiłam...planuje taką kolejność do zrobienia frencha:
1. odtłuścić soak of remover
2. primer
3. baza---lampa
4. 1-w-wa różu -lampa
5. 2 w-wa rózu -lampa
6. biała końcówka- lampa
w razie potrzeby powtórzyć
7. i nabłyszczacz, ale jest sens go kupować?
8. odtłuścić cleanerem

o czymś zapomniałam ???


Jaki odcień różu wybrać?? zależny mi na naturalnym efekcie. Nie chcę typowego różowego koloru... co polecacie? Najlogiczniejszy wydaje się różowy french, a może mleczny róż, kamuflaż???

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
lirene23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 08:41   #659
kasiag12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 80
Dot.: Sun Flower professional

Tak,tak nabłyszczacz musi być!
Pamiętaj o zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia,aby hybryda nie odłaziła.
kasiag12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 17:38   #660
lirene23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 105
Dot.: Sun Flower professional

Dzięki
Tak, późno odpisuję bo ostatnio nie mam głowy do paznokci...
Tak się zastanawiam ... czy ściąganie hybrydowych lakierów tak co 3 tyg. nie zniszczy mi paznokci...jednak to aceton...kilka min. na paznokciach...
lirene23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.