You Can Dance - Po prostu Tańcz - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-15, 16:30   #2101
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Dziewczyny nie wiecie czy gdzieś w internecie sie da ściągnąć odcinki YCD??
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 16:44   #2102
Kasioola
Rozeznanie
 
Avatar Kasioola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: MiastoMoje
Wiadomości: 793
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Obejrzałam jeszcze raz ten taniec brzucha na stobie YCD i nie wiem w którym momencie Piróg powiedział, że Diany jackson jest tandetny, on mówił o tańcu brzucha...

Nie wiem, ale wg mnie choreografia przygotowana przez Piotra Jagielskiego zawsze jest dobra, uczestnicy dośc dobrze w niej wpadają.
Kasioola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 16:46   #2103
mooshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Czy ma ktos piosenki z 11 odcinka you can dance??? chociaz tytuly... chodzi mi konktetnie o piosenki solowek...
mooshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 16:50   #2104
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Cytat:
Napisane przez mooshka Pokaż wiadomość
Czy ma ktos piosenki z 11 odcinka you can dance??? chociaz tytuly... chodzi mi konktetnie o piosenki solowek...
wpisz you can dance i chyba 2 strona od gory na pierwszej stronie beda wypisane
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 17:04   #2105
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

ciekawe jak Dianie pójdzie rumba...
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 17:08   #2106
Campbell
Raczkowanie
 
Avatar Campbell
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 441
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Kinga przypomina Fionę ;>

Co do solówek to nie rozumiem dlaczego czepiacie sie tylko diany. Rufi jakos nigdy nie wyjechal z polonezem tylko zawsze hip hop popierdziela, tak samo maciej wieczne przewroty, ania samba itd. Solowki sa po to, zeby uczestnicy przekonali widzow do glosowania tym w czym sa najlepsi. diana najlepiej czuje sie w lockingu i poppingu (?) wiec to pokazuje.
A jej przemowa faktycznie byla zalosna.
Campbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 17:18   #2107
nastoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 527
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Hej Dołączam się do wątku
Ja byłam prawie pewna, że wygra Natalia, ale cóż widać dla widzów ważniejsza jest miła aparycja itp od tańca.
Do Roofiego to mam mieszane uczucia, czasem ma naprawdę fajną solówkę a czasem słabą, w tańcu w parach też jakoś mnie nie rzuca na kolana, ale tańczy dobrze
Ania jest świetna w tańcu w parze, ale czy ona kiedyś tańczyła hip hop? (nie oglądam od samego początku) Chciałabym ją w hip hopie zobaczyć Bo solówki to wg mnie ma najgorsze
Diana no cóż świetna w hip hopie, lockingu, popping - w tym jest fenomenalna. Miała cudowną solówkę wczoraj, ale inne style jej wychodzą gorzej. Myślę, że w tym odcinku pokaże naprawdę co potrafi.
Gleba - jak to sama nazwa wskazuje oglądając jego solówki tylko gleba, gleba, gleba. Nie podobają mi się. Natomiast w parze w różnych stylach się odnajduje i mi się to podoba
Mój faworyt i faworytka już odpadli więc nie wiem za kim jestem Na pewno nie za Dianą Aczkolwiek było mi jej wczoraj szkoda, bo przesadzili z komentarzami.
To tak "w skrócie" moje opinie co do tańca uczestników
__________________
Słodka biżuteria, zapraszam:


www.modelina-art.blogspot.com

nastoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 17:20   #2108
Hotsy-Totsy
Raczkowanie
 
Avatar Hotsy-Totsy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Z Księżyca...
Wiadomości: 90
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

........... Ania też ciągle to samo tańczy, ani razu jej w hip hopie nie widzialam, dziwię się że ona zostala a opadła Natalia, która wszystko umie tańczyć!!!!
Hotsy-Totsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 17:27   #2109
trishy0090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: południee;)
Wiadomości: 2
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Ania tańczyła już hip hop, z Roofim i moim zdaniem całkiem nieźle im to wyszło
trishy0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 17:27   #2110
kendra_x
Raczkowanie
 
Avatar kendra_x
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: woj. małopolskie
Wiadomości: 237
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

nie powiedzialabym ze Natalia odpadnie.. ona wszystko potrafi swietnie zatanczyc... Diana mi sie nie podoba z dziewczyn wypadla najgorzej a zostala

a tito spodziewalam sie ze odpadnie
__________________
Izabela
kendra_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 17:39   #2111
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

łał, podczytuję własnie tamto forum, no niezłe mambo.

Co do Ani, coz, ja widzialam pelnej wersji ze 2 odcinki wszystkiego, resztę w urywkach, stąd jestem trochę zdziwiona komentami, że jest slaba.

No nic. Zobaczymy. Jesli wygra Maciek, to bedę się cieszyć.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 17:53   #2112
owieczka_34
Wtajemniczenie
 
Avatar owieczka_34
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Silesia zioom *___*
Wiadomości: 2 103
GG do owieczka_34
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Cóż, szkoda było, że Natalia odpadla. Miałam nadzieję, że to będzie Diana, szczególnie po tym fatalnym tańcu brzucha. Piróg może trochę faktycznie przesadził, ale wcale mu się nie dziwie- ten taniec był na żenująco niskim poziomie

Teraz to sama już nie wiem kogo obstawiać na zwycięzcę? Chyba Anię, albo Glebę... Bardzo lubię Roofiego (ba! wręcz uwielbiam ), ale myslę, że Maciek i Anna bardziej zasługują na Broadway. Diana wspaniale tańczy jacksona, ale tylko jacksona- w innych technikach jej SPORO brakuje...
Zresztą wczoraj jej rozpaczliwy apel wywołał u mnie grymas zażenowania. Rozumiem, że trudno było, ale mogła się opanować.

Co do tego czemu natalia odpadła? - nie mam zielonego pojęcia! Byłam tym zszokowana choćby dlatego, ze na wszelkich forach była wychwalana pod niebiosa. A tu nagle bum..
Bardzo podobała mi się jej solówka w odrożnieniu od poprzedniej Lubię takie tańce ze wstążkami.

Aha, i nie wierzę, ż program jest ustawiany. Nie po wczorajszym odcinku. Jury nie dałoby odpaść Natalii




Aaaa
I w końcu Kinga wyglądała NORMALNIEJ

hah ... co do Kingi Rusin to ona z każdym programem wygląda gorzeej !! Dżizys ! kto jej to proponujee ;> takie ubranie wogóle są za skromne na takie show ;D noo ... może nie za skromne ale OCHYDNE !!
__________________



`Ukryj mnie w sobie,
Ukryj mnie nawet jeśli pustkę w sercu masz..
i noś mnie jak amulet który szczęście może przynieść.`

owieczka_34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 17:57   #2113
owieczka_34
Wtajemniczenie
 
Avatar owieczka_34
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Silesia zioom *___*
Wiadomości: 2 103
GG do owieczka_34
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

aa ... jeszcze jednoo nie znacie tytułów slówek ?? ;> przepiękne piosenki byłyy
__________________



`Ukryj mnie w sobie,
Ukryj mnie nawet jeśli pustkę w sercu masz..
i noś mnie jak amulet który szczęście może przynieść.`

owieczka_34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 18:13   #2114
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Abuba nie traktuje nic jak zarzut
Poprostu nie podoba mi się taniec Maćka uważam że tańczyć nie potrafi tylko się rzucać na scenie. a co do wyglądu macie racje że człowiek jest lepiej postrzegany. Ale to nie mówi przecież : on jest brzydki więc musi odpaść. O to mi chodziło;]

I potwierdza się cały czas to co pisałam wcześniej: ludzie poprostu lubią oglądać szoł.
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 18:17   #2115
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Cytat:
Napisane przez ewadylewska Pokaż wiadomość
a teraz oglądałam dzień dobry tvn i Prokop coś tam mówi, że podoba mu się Diana, a za chwile dodaje, że nie może powiedzieć jak bardzo mu się ona podoba bo zna jej tatę.... sorry według mnie to wszystko są znajomości!!!!
odpadła Natalia, która tańczy lepiej niż Diana i ta siostra Bosaka!!! więc jeśli nei wygra, któryś z chłopaków to porażka.
Ale tata Diany nie żyje.. Chyba że ma 'drugiego'.


Cytat:
Napisane przez daria715 Pokaż wiadomość
A ja kibicuje Dianie a Roofiemu .Tancerz powinien nie tylko dobrze tanczyc ale tez wygladac i miec osobowosc,a oni to wszystko maja.To co z tego ze Natalia dobrze tanczyla jak nie byla zbyt piekna i lubiana??Daleko by tak nie zaszla.Diana ma to wszystko,gdyby dobrze nie tanczyla nie doszlaby az tak daleko a to o czyms swiadczy...nie miejcie do nikogo pretensji trzeba bylo glosowac a nie tylko byc biernym widzem ..bo taka jest wiekszosc osob ,ktore sie tu wypowiadaja.Diana potrafi sie wczuc bardzo dobrze we wszystko...Mambo,jive,hip-hop,popping,electro...wsz ystko tanczy pieknie ,nie jej wina ze trafia na dennych partnerow takich jak titi ktorzy za nia nie nadarzaja...a wiec Diana trzymaj sie i wierze w Ciebie ze wygrasz...
Skąd możemy wiedzieć jaka jest Natalia, skoro widzimy ją tylko raz w tygodniu, kiedy jest przed kamerami, zestresowana itp.?
Wydaje mi się, że jest ona sympatyczną osobą i co najważniejsze - potrafiącą tańczyć. Umiała odnaleźć się w każdej technice, jaką zatańczyła. A to jak kto wygląda, moim zdaniem nie ma najmniejszego znaczenia. Myślisz, że gdyby ktoś był piękny, nie umiał tańczyć i byłby niemiły to ludzie chcieliby go oglądać?

Cytat:
Napisane przez paula309 Pokaż wiadomość
a co do Diany - no tak, nie zaszłaby tak daleko gdyby nie potrafiła tańczyć! ale na tym etapie rywalizacja jest ogromna, trzeba dużo umieć.. i co najważniejsze - potrafić to przekazać! a Diana jest dobra w jednym stylu... nie jest tak wszechstronna jak Ania, która prześlicznie tańczy w duecie!! jest taka kobieca, potrafi uwodzić swojego partnera (oczywiscie w tancu..) potrafi grać.. doskonale wczuwa się w rolę.
Moim zdaniem Diana potrafi tańczyć tylko Jacksona. Nie da się ukryć, że inne techniki nie idą jej tak dobrze. A to, że jest nadal w programie, zawdzięczamy m@ł0l@tKoM, dla których Diana jest w pewnym rodzaju autorytetem, tym, że będąc młodą osobą można zajść tak daleko. I właśnie wtedy sw33taśne dziewczynki wysyłają smsy.
Jak dla mnie Diana jest monotonna, jest to w swoim rodzaju "-", ale również "+", bo nie musimy oglądać jakichś innych technik w solówkach Diany.

Cytat:
Napisane przez Hotsy-Totsy Pokaż wiadomość
........... Ania też ciągle to samo tańczy, ani razu jej w hip hopie nie widzialam, dziwię się że ona zostala a opadła Natalia, która wszystko umie tańczyć!!!!
To może tak, każdy ma swoje zdanie. IMO powinna odpaść Diana. Wg. mnie jest ona najgorsza z całej byłej trójki. Natalia tańczyła HH i pamiętam, że dobrze jej to wypadło, dostała pochwały.
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 18:19   #2116
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Cytat:
Napisane przez paula309 Pokaż wiadomość
nie wiem czy już ktoś tu to pisał, chyba nie?!!
NOWE PARY!!!
roofi i ania - modern jazz,
maciek i diana - rumba,
ania i diana - brodway,
maciek i roofi - house
fajnie, fajnie
może być ciekawie


Na temat wczorajszego odcinka zostało tu juz wszystko napisane z czym się zgadzam i nie zgadzam.
Żal Natalii, że odpadła, ale Diany też żal, bo teraz czuje i wie, że jury Jej nie chce i dają do zrozumienia widzom, że jest Ona kiepska, i że przyszły tydzień może znaczyć dla Niej out. Uczyć się nowych tańców z taką myslą, pewnie nie jest Jej łatwo.
Cieszę się, że Ania została i Roofi

Wczoraj podobała mi się para Roofi- Natalia


EDIT: Na temat solówek, mam takie zdanie: Kazdy tańczy to co najlepiej umie: Ania- towarzyski, Roofi- hip-hop, Diana-majkela, Gleba- mi to tak trochę capoierą zalatuje (?)
Ale Diana przejada się dlatego, że zazwyczaj ma jeszcze muzykę majkelową, tak mi sie wydaje. Świetnie tańczy majkela, ja tak nie umiem
__________________
Pisz mi tylko Daria



Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 18:25   #2117
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

jakoś wydaje mi się że właśnie dlatego że Diana jest autorytetem dla młodych ludzi pozostanie w programie. Reprezentuje inny styl poprostu jest jedyna w swoim rodzaju to się ludzią podoba. A jednak rzeczywiście tylko jackson dobrze jej wychodzi. ;/
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 19:10   #2118
daria715
Raczkowanie
 
Avatar daria715
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Metalland\m/
Wiadomości: 486
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

nie wiem co tak na nia najezdzacie....Na Brodwayu nie tanczy sie juz w parach tylko solo i to jest szkola aby sie doskonalic i mysle ,ze Diana w pelni na to zasluguje,jest bardzo mila,swietnie tanczy a to że Fuckin Pirog udaje cwaniaka ,udaje pudelka zeby sie wkupic w laski portalu to jest zalosne,mowi Dianie ze ich taniec byl tandetny ,a to oni sobie go ulozyli??Zatrudniaja jakas babe po znajomosci i mysla ze bedzie dobra ehh...
__________________
Zapraszam na mojego bloga;
www.ilewazypiekno.pl


19. 04. 2014

Antoś
15. 01. 2015
daria715 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 19:12   #2119
Mneme
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 619
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Diana została jak dla mnie przekreślona po tym, co zrobiła w ost. odcinku, a dokładniej co powiedziała. Zaczęła grać ludziom na emocjach, płakać... Robić z siebie biedną Dianę, świetną tancerkę której nikt nie docenia. Jak dla mnie osoba, która wygra ten program powinna mieć nie tylko talent ale i klasę.
Mneme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 19:30   #2120
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

no właśnie.. żal.pl
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 19:31   #2121
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

A ja się straaasznie cieszę,że Natalia odpadła,nigdy jej nie lubiłam
Do niedawna Diana była moją faworytką,jednak troszkę zaczęła mnie denerwować,i teraz głosuję na Roofiego i na Maćka
Szkoda mi Rafała Tito.
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 19:36   #2122
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

A co takiego zrobiła i powiedziała Diana, że uważacie że bierze na litość? Bo nie oglądałam a jestem ciekawa
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 19:56   #2123
Daria_P
Wtajemniczenie
 
Avatar Daria_P
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 470
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Popłakała sie i zaczęła sie tłumaczyć, to po solówce.
http://youcandance.onet.pl/73047,multimedia_detal.html tu jej solówka, ale nie ma całości wypowiedzi.
__________________
Pisz mi tylko Daria



Daria_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 20:01   #2124
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Cytat:
Napisane przez Milky_quartz Pokaż wiadomość
A co takiego zrobiła i powiedziała Diana, że uważacie że bierze na litość? Bo nie oglądałam a jestem ciekawa
bo ją Piróg zgnoił wcześniej a później właśnie tak jak napisała Daria
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 20:03   #2125
anesiaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 184
GG do anesiaa Send a message via Skype™ to anesiaa
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Yyy ale Diana nie tanczy wcale dobrze... ona tylko umie jeden styl i na tym kończy.. nie o to w tym chodzi...;/
anesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 20:15   #2126
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Cytat:
Napisane przez anesiaa Pokaż wiadomość
Yyy ale Diana nie tanczy wcale dobrze... ona tylko umie jeden styl i na tym kończy.. nie o to w tym chodzi...;/
Otóż to
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 20:18   #2127
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

Chyba muszę skomentować ostatni odcinek i uczestników Wszyscy moim zdaniem tańczą świetnie i zasłużyli na to by być w finale. Szkoda, że w Polsce w finale było tylko 16 osób, a nie tak jak w USA 20, zawsze te dwa odcinki więcej, aby poznać finalistów i zobczyć ich w różnych odsłonach.
Ania - moim zdaniem świetnie pokazuje emocje i jest dobrą "aktorką", ale jej solówki są raczej słabe. A w układach głownie skupia się na tym, że ktoś ją podnosi
Naralia - świetna tancerka, wszechstronna, a jej wczorajsza solówka po prostu piękna, wzruszyłam się, szkoda że odpadła
Diana - muszę ją trochę obronić, wcale nie jest jednostronna, czy zapomniałyście jak ona świetnie zatańczyła mambo?
Tito - jak na samouka jest świetny i widać, że kocha tańczyć
Gleba - potrafi wspaniale dostosować się w parze i jego pary zawsze były jedne z najlepszych
Roofi - uwielbiam jak się porusza , ale jest chyba najbardziej ograniczonym zawodnikiem
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 20:42   #2128
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

ja poprostu wczoraj po przeczytaniu wynikow..wyklnelam sie w nieboglosy...rzucilam pilotem i poszlam spac.. normalnie nerw taki ze nie pytajcie..

jakmogla odpasc natala? ci ludzie to normalnie chyba slepi..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 20:44   #2129
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

jak ktoś juz w tym wątku napisał: znają się jak świnie na gwiazdach
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 20:44   #2130
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: You Can Dance - Po prostu Tańcz

No cóż, wczorajszy wynik mnie bardzo zdołował. Natalia była świetna, chciałam, żeby wygrała... ale nie będę już tak przeżywać, bo wiem, że zajdzie daleko Wysłałam na nią ostatnie pieniadze
Nawiasem mówiąc dziwię się, że jak ktoś nie jest miss świata to znaczy, że nie wygra programu? Nie wiem co jedno ma do drugiego...

Tito odpadł, a wolałabym, żeby odpadł roofi. Nie wiem co w nim tyle osób widzi, dla mnie jest bezbarwny.

A Kinga wczoraj wyglądała wreszcie jak człowiek Bardzo byłam zaskoczona jak się popłakała...

Musze jeszcze skomentować zachowanie Diany. Według mnie mogła już dac sobie spokój z tym tekstem do Piróga. Nawet Piotr nie odstawił takiej szopki wobec niego, jak to zrobiła Diana. Czy ona nie może znieść krytyki? Niech JUŻ WRESZCIE WYLECI !!! Jest monotematyczna (jedno mambo nie zmieni mojej oceny) i jej taniec kukły doprowadza mnie do szału...

No cóż kibicuję teraz Maćkowi, ewentualnie Ani. Ci, których najbardziej lubiłam już nie ma
zoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.