Problem ze skórą po odchudzaniu.. Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-09, 18:40   #1
Pauli12nka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Unhappy

Problem ze skórą po odchudzaniu.. Pomocy!


Witam

Słuchajcie mam taki problem schudłam 34 kg no i po odchudzaniu została mi taka skóra na brzuchu i nie wiem czy ona jakoś sama zejdzie i się unormuje jakoś czy to trzeba jeszcze wyćwiczyć ? Nie wiem po prostu zauważyłam że po utracie wagi tak dużo tej skóry mi zostało i nie wiem co z tym dalej mam zrobić...

Bardzo was proszę o pomoc jakbyście mi coś doradziły co z tym zrobić i wogóle ...

P.s Mam 22 lata.

Pozdrawiam
Pauli12nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 22:29   #2
KlaudiPL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 97
Dot.: Problem ze skórą po odchudzaniu.. Pomocy!

Po pierwsze gratulacje! 34 kilogramy to ładny wynik. Szczerze mówiąc na wiszącą skórę najlepszą metodą jest operacja, ale wiadomo nie każdy chce taką operację przechodzić, nie każdy ma pieniądze czy możliwości. Innymi opcjami są ćwiczenia mięśni brzucha (szczególnie dolnych partii gdyż tam z pewnością tej skóry jest najwięcej), możesz zastosować balsamy ujędrniające albo wybrać się do salonu kosmetycznego i zafundować sobie zabieg ujędrniający np. Endermologia (koszt około 100-130 zł).
KlaudiPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.