co sadzicie o zabiegach modelujach sylwetke - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-30, 16:08   #1
merryy12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92

co sadzicie o zabiegach modelujach sylwetke


witam. co sadzicie o tych zabiegach? czy sa skuteczne? mam tluszcz na biodrach ktorego nie mozana pozbyc sie cwiczeniami. czy ktoras z was miala taki zabieg? chodzi mi o takie zabiegi jak ultrashape ultreacontour body mix smart lipo. czy warto sie na ktorys wybrac?
merryy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 17:33   #2
dominika09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19
Dot.: co sadzicie o zabiegach modelujach sylwetke

Witaj
Nie wiem jakie zabiegi masz na myśli. Mi się podoba bardzo zabieg lipolizy - jest mniej inwazyjny i bezpieczniejszy niż liposukcja. Ja zrobiłam sobie wewnętrzną część ud i jestem bardzo zadowolona.
dominika09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 08:47   #3
merryy12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 92
Dot.: co sadzicie o zabiegach modelujach sylwetke

a na czym polega ten zabieg? trzeba robic przed nim jakies badania? chcialabym sie pozbyc "bryczesow" bo ogolnie jestem szczupla ale przez ten tluszcz na biodrach moja figura wyglada nieproporcjonalnie. chcialam sie wybrac na ultrashape ale obje sie ze wyrzuce tyle pieniedzy w bloto
merryy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 08:54   #4
dominika09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19
Dot.: co sadzicie o zabiegach modelujach sylwetke

Witaj
Zabieg polega na podawaniu preparatu fosfatydylocholiny w miejsce, gdzie mamy za dużo tłuszczu (u kobiet są to najczęściej właśnie okolice bioder, uda i kolana, czasami brzuch). Preparat podaje się albo metodą mezoterapii albo długą igłą (ja miałam to drugie). Zabieg trzeba powtórzyć kilka razy ale warto. Foschatydylocholina rozpuszca tłuszcz i komórki tłuszczowe, co powoduje że zabieg daje trwałay efekt i w przeciwieństwie do liposukcji nie deformuje sylwetki. Warto jest w trakcie brania zabiegów masować tę okolicę tak, by razem z chłonką eliminować rozpuszczony tłuszcz.
Pozdrawiam
dominika09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.