*** - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-15, 21:39   #31
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: ***

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
No może dostać nerwicy jeśli przez 5 lat będzie się skupiał tylko na tym by wyjść idealnie plus mieć przyjemność. No dobra nie wiem czy nerwicy ale może wam to zburzyć nieco życie seksualne. Tak bez sensu trochę. Może spiralka? Metoda mechaniczna, wygodna, zapomnisz o niej całkowicie.
myślę że 5 lat to wariant optymistyczny
Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
Przy długotrwałej erekcji nie zakończonej wytryskiem mężczyzna odczuwa dyskomfort fizyczny (pewnie nie każdy, ale z tego co się orientuje, to wielu). Występuje ból jąder i dolnej części brzucha (podbrzusze?). Nie jest to podobno niebezpieczne, ale przyjemne też nie jest.

Psychicznie pewnie każdy znosi to inaczej. Ja sobie na dłuższą metę nie wyobrażam takiego "seksu" ale jeżeli Twojemu chłopcu to nie przeszkadza, to nie ma o czym mówić (nie licząc oczywiście chcianej/niechcianej ciąży).
rzeczowa odpowiedź
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 23:52   #32
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: ***

Nie no, Dziewczyny Ja tez zdaje sobie sprawe z tego, ze pytanie jest... no jakie jest , ale przeciez od tego tu jestesmy! Po to wchodzimy na to forum i czytamy takie posty, zeby pomoc innym dziewczynom, niezaleznie od tego co mysla i jak czuja - my mamy otwierac im oczy Takie rozne zlosliwosci i teksty nie sa na miejscu, bo moga zrazic bardzo i niepotrzebnie popsuc humor, a po co tak robic komus? Nie lepiej ugryzc sie w jezyk i odpisac krotko i na temat?

Przypomina mi sie fajne zdanie z ksiazki 'Wielki Gatsby', mianowicie:

'za kazdym razem gdy bedziesz mial ochote kogos skrytykowac, uswiadom sobie, ze nie kazdy urodzil sie i nabyl te wszystkie zalety, ktore ty masz' - ksiazke czytalam po angielsku, a tlumaczenie robilam na szybko teraz w glowie, bo pamietam to zdanie dokladnie, ale mam nadzieje, ze przeslanie zostalo zachowane


Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2009-12-15 o 23:54
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.