3 rzeczy, których nawet chirurg plastyczny nie zmieni - co z resztą? ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-16, 08:38   #1
vivier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 267

3 rzeczy, których nawet chirurg plastyczny nie zmieni - co z resztą? ;)


Witam was! Natknęłam się ostatnio na artykuł w temacie jw, to znaczy chirurg nie zmieni szerokości ramion, odległości między oczyma i wbrew pozorom nie powiększy męskiego narządu Nurtuje mnie jednak pewna kwestia. Czy jest możliwa zmiana rysów twarzy, tzn. wiadomo, genetyki się nie oszuka, ale czy jest możliwa np. "zmiana" twarzy, układu jej na azjatycki? Nie wiem jak to odpowiednio opisać, mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi.

Czy np. osoba ze zdjęcia pierwszego, może zmienić rysy na takie jak ma osoba ze zdjęcia 2? Czy to plasuje się pod kategorię 'nie zmieni odległości między oczyma'.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lea-Michele_1.jpg (40,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zhangziyi1.jpg (17,9 KB, 38 załadowań)
vivier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 11:01   #2
Anck_Su_Namun
Przyczajenie
 
Avatar Anck_Su_Namun
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 5
GG do Anck_Su_Namun Wyślij wiadomość przez MSN do Anck_Su_Namun Send a message via Skype™ to Anck_Su_Namun
Dot.: 3 rzeczy, których nawet chirurg plastyczny nie zmieni - co z resztą? ;)

Hej, na myśl przyszło mi abys wpadła na blog http://azjatyckicukier.blogspot.com/ tam jest recenzja ze zdjeciami kremu wyszczuplajacego do twarzy, bo jak wiadomo azjatki dążą do tego na wszystkie sposoby aby mieć szczupły kształt twarzy - V. Poszukaj w artykułach, tam jest taki krem do twarzy specjalnie w tym celu, można go zamówić od właścicielki bloga, może to jakaś alternatywa dla operacji? Zawsze warto spróbować zanim położysz się pod nóż chociaż nie mam pojęcia czy lekarze podejmują się takiego zabiegu, może to być jakieś wszczepienie implantu podbródka czy coś, lub odessanie tłuszczu z policzków..napewno to kosztowne w cuj ale zajrzyj na blog, ciekawy jest, życzę powodzenia
Anck_Su_Namun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 11:27   #3
vivier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 267
Dot.: 3 rzeczy, których nawet chirurg plastyczny nie zmieni - co z resztą? ;)

Cytat:
Napisane przez Anck_Su_Namun Pokaż wiadomość
Hej, na myśl przyszło mi abys wpadła na blog http://azjatyckicukier.blogspot.com/ tam jest recenzja ze zdjeciami kremu wyszczuplajacego do twarzy, bo jak wiadomo azjatki dążą do tego na wszystkie sposoby aby mieć szczupły kształt twarzy - V. Poszukaj w artykułach, tam jest taki krem do twarzy specjalnie w tym celu, można go zamówić od właścicielki bloga, może to jakaś alternatywa dla operacji? Zawsze warto spróbować zanim położysz się pod nóż chociaż nie mam pojęcia czy lekarze podejmują się takiego zabiegu, może to być jakieś wszczepienie implantu podbródka czy coś, lub odessanie tłuszczu z policzków..napewno to kosztowne w cuj ale zajrzyj na blog, ciekawy jest, życzę powodzenia
Znam tego bloga, czasami czytam Nie słyszałam o takich kremach, ale w sumie nie szukałam nic w google, tzn. wpisywałam frazy "changing facial features" i takie tam, ale nic nie wyskakiwało, a to jednak interesujące. Czytałam też artykuł, że Koreanki mają obsesję na punkcie swojej twarzy i chirurgia plastyczna jest tam tak samo popularna jak w USA.
vivier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 12:27   #4
Anck_Su_Namun
Przyczajenie
 
Avatar Anck_Su_Namun
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 5
GG do Anck_Su_Namun Wyślij wiadomość przez MSN do Anck_Su_Namun Send a message via Skype™ to Anck_Su_Namun
Dot.: 3 rzeczy, których nawet chirurg plastyczny nie zmieni - co z resztą? ;)

tutaj jest ten kremik i opis działania http://azjatyckibazar.com/wyszczupla...essence-z-atp/ ja mam owalną twarz właśnie coś w kształcie V, wiem że jak schudłam to moja twarz była jeszcze bardziej taka jakby trójkątna, ale ja też wtedy żułam dużo gumy orbit:P bo mi się jeść chciało na diecie:p więc może to też ma wpływ że twarz chudnie.. a tak to jestes zdecydowana na operację zmiany kształtu twarzy? ja bym chciała sobie nosa porawić dla odmiany :PP nikt nie jest idealy niestety, wiec nie ma co sie przejmować tak bardzo myślę

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

aaa jeszcze za pośrednictwem powyższego bloga trafilam na blog http://xiaxue.blogspot.com/ ktory od czasu do czasu czytuje , tam autorka udostepnia filmiki na yt - xiaxue guide to life i w jednym odcinku na jej kanale jest filmik jak poddaje sie wstrzyknieciu jakiegoś środka w gabinecie który wyszczupla jej twarz, więc jak najbardziej coś takiego mają tam dostępne, ale jak jest u nas w PL niestety nie wiem, może gdzieś jest dostępny taki specyfik w gabinetach i wykonują tego rodzaju zabiegi.

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

aaa jeszcze za pośrednictwem powyższego bloga trafilam na blog http://xiaxue.blogspot.com/ ktory od czasu do czasu czytuje , tam autorka udostepnia filmiki na yt - xiaxue guide to life i w jednym odcinku na jej kanale jest filmik jak poddaje sie wstrzyknieciu jakiegoś środka w gabinecie który wyszczupla jej twarz, więc jak najbardziej coś takiego mają tam dostępne, ale jak jest u nas w PL niestety nie wiem, może gdzieś jest dostępny taki specyfik w gabinetach i wykonują tego rodzaju zabiegi.
Anck_Su_Namun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 12:50   #5
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: 3 rzeczy, których nawet chirurg plastyczny nie zmieni - co z resztą? ;)

Cytat:
Napisane przez vivier Pokaż wiadomość
Czy np. osoba ze zdjęcia pierwszego, może zmienić rysy na takie jak ma osoba ze zdjęcia 2? Czy to plasuje się pod kategorię 'nie zmieni odległości między oczyma'.
Nie da się połamać kości twarzy i złożyć na nowo tak, żeby nie było blizn, zrostów, kostnin. Więc nie da się (obecnie) przerobić jednej twarzy w inną. Czym innym jest złamanie nosa i zrobienie nowego, a czym innym łamanie żuchwy, kości policzkowych i czołowych Można wszczepić implant, odessać tłuszcz, wstrzyknąć tłuszcz itp, ale całkowita plastyka twarzy? Można to zobaczyć na przykładzie przeszczepów twarzy. No chyba nie o taki efekt chodzi
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 13:05   #6
vivier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 267
Dot.: 3 rzeczy, których nawet chirurg plastyczny nie zmieni - co z resztą? ;)

Cytat:
Napisane przez Anck_Su_Namun Pokaż wiadomość
tutaj jest ten kremik i opis działania http://azjatyckibazar.com/wyszczupla...essence-z-atp/ ja mam owalną twarz właśnie coś w kształcie V, wiem że jak schudłam to moja twarz była jeszcze bardziej taka jakby trójkątna, ale ja też wtedy żułam dużo gumy orbit:P bo mi się jeść chciało na diecie:p więc może to też ma wpływ że twarz chudnie.. a tak to jestes zdecydowana na operację zmiany kształtu twarzy? ja bym chciała sobie nosa porawić dla odmiany :PP nikt nie jest idealy niestety, wiec nie ma co sie przejmować tak bardzo myślę

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

aaa jeszcze za pośrednictwem powyższego bloga trafilam na blog http://xiaxue.blogspot.com/ ktory od czasu do czasu czytuje , tam autorka udostepnia filmiki na yt - xiaxue guide to life i w jednym odcinku na jej kanale jest filmik jak poddaje sie wstrzyknieciu jakiegoś środka w gabinecie który wyszczupla jej twarz, więc jak najbardziej coś takiego mają tam dostępne, ale jak jest u nas w PL niestety nie wiem, może gdzieś jest dostępny taki specyfik w gabinetach i wykonują tego rodzaju zabiegi.
Też właśnie trafiłam na tę stronę ze specyfikami i zaraz sobie pooglądam

Ja się tylko pytam, bo interesuje mnie ta kwestia, nie mówię, że od razu chcę iść na operację twarzy Nie chodzi mi tylko o kształt w literę V, głównie chodziło mi o zmianę, nie wiem jak to ując, rysów oczu? W sensie, żeby bardziej skośne były, ale to raczej niemożliwe jak widać

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Nie da się połamać kości twarzy i złożyć na nowo tak, żeby nie było blizn, zrostów, kostnin. Więc nie da się (obecnie) przerobić jednej twarzy w inną. Czym innym jest złamanie nosa i zrobienie nowego, a czym innym łamanie żuchwy, kości policzkowych i czołowych Można wszczepić implant, odessać tłuszcz, wstrzyknąć tłuszcz itp, ale całkowita plastyka twarzy? Można to zobaczyć na przykładzie przeszczepów twarzy. No chyba nie o taki efekt chodzi
To oczywiste Jednakże wiadomo, że jak ma się pieniądze to nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego pytam, czy takie i jak coś to jakie zabiegi, dają takie rezultaty Co do tej żuchwy, to czytałam na blogu, też właśnie azjatyckicukier, że taka dziewczyna (poparte zdjęciami) całkowicie zmieniła wygląd swojej szczęki. Kości czołowe - nie wiem co tu do zmieniania, każdy ma chyba takie samo czoło A kości policzkowe, to właśnie tak jak piszesz, tłuszcze, implanty różnego rodzaju.

Nie mówię, że chcę poddać się takiemu zabiegowi (a przynajmniej nie w tej chwili), ale interesuje mnie to.
vivier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 14:09   #7
Anck_Su_Namun
Przyczajenie
 
Avatar Anck_Su_Namun
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 5
GG do Anck_Su_Namun Wyślij wiadomość przez MSN do Anck_Su_Namun Send a message via Skype™ to Anck_Su_Namun
Dot.: 3 rzeczy, których nawet chirurg plastyczny nie zmieni - co z resztą? ;)

hmm, ja uwazam jednak ze co człowiek to inne czoło myślę że plastyka powiek oczy jak najbardziej jest wykonalna, aby były one bardziej otwarte, tudzież także "skosne".. wydaje mi się że przechodzisz jakąś fascynację azjatyckim typem urody to fajne, ale wydaje mi się też że jakbyś przeszła taki zabieg po którym twoje oczy były by bardziej śkośne, a jak Ci się odmieni to co potem...? zauważ tez ile tricków wymyslają azjiatki aby właśnie swoje oczka powiększyć czyli chca uzyskać efekt zupełnie odwrotny o jaki Tobie chodzi może jakiś makijaż na wstępie albo jakieś plastry które nakleja się na powieki-sprawdzisz jak się czujesz w takim image'u. To trzeba by było jakoś skórę naciągac albo jakieś szwy aby powieki były napięte, ale czy jest w tym sens na dłuższą metę? jak myślisz?

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

jeszcze znalazlam coś na wizazu moze sie przyda- https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=112186 ,
http://www.czasnazmiane.pl/artykuly/...ej_brody_.html
http://www.czasnazmiane.pl/artykuly/...tu_twarzy.html
Anck_Su_Namun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 14:59   #8
vivier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 267
Dot.: 3 rzeczy, których nawet chirurg plastyczny nie zmieni - co z resztą? ;)

Cytat:
Napisane przez Anck_Su_Namun Pokaż wiadomość
hmm, ja uwazam jednak ze co człowiek to inne czoło myślę że plastyka powiek oczy jak najbardziej jest wykonalna, aby były one bardziej otwarte, tudzież także "skosne".. wydaje mi się że przechodzisz jakąś fascynację azjatyckim typem urody to fajne, ale wydaje mi się też że jakbyś przeszła taki zabieg po którym twoje oczy były by bardziej śkośne, a jak Ci się odmieni to co potem...? zauważ tez ile tricków wymyslają azjiatki aby właśnie swoje oczka powiększyć czyli chca uzyskać efekt zupełnie odwrotny o jaki Tobie chodzi może jakiś makijaż na wstępie albo jakieś plastry które nakleja się na powieki-sprawdzisz jak się czujesz w takim image'u. To trzeba by było jakoś skórę naciągac albo jakieś szwy aby powieki były napięte, ale czy jest w tym sens na dłuższą metę? jak myślisz?

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

jeszcze znalazlam coś na wizazu moze sie przyda- https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=112186 ,
http://www.czasnazmiane.pl/artykuly/...ej_brody_.html
http://www.czasnazmiane.pl/artykuly/...tu_twarzy.html
Być może to fascynacja, ale po prostu podoba mi się taki typ urody Nie mówię, że musowo muszę taki mieć. Gdy coś mnie zainteresuje, jakiś temat, to chcę się dowiedzieć jak najwięcej
Też mi się wydaje, że takie przejście z oczu "pełnootwartych" na "skośne", może nie być takie proste, bo przecież one się z takimi urodziły, a tu na nowo trzeba byłoby się przyzwyczajać i nie wiadomo, czy jakaś wada wzroku mogłaby nie powstać.
Tak to jest, każdy chce mieć coś, czego nie ma
Jak plastry spróbować? Przecież to by mi się mogło coś ze wzrokiem zrobić, na czymś takim się nie "testuje". Gdyby mnie to szerzej zainteresowało, mogłabym iść porozmawiać z jakimś chirurgiem. Nie sądzę, by taka własna interwencja była dobrym wyjściem Ale dzięki. Też mi się wydaje, że to jakoś trzeba było wyciąć może nadmiar skóry, coś jak z opadających powiek u kobiet, a następnie szwy założyć. Myślę, że takie zabiegi raczej się długotrwałe, jeżeli są zrobione u dobrego specjalisty i nie uważam chirurgii estetycznej, bądź plastycznej za zło, jeżeli jest robione wszystko ze smakiem Myślę, iż jeżeli ktoś przez dany zabieg stanie się szczęśliwszym człowiekiem, to nie widzę przeciwwskazań. Wszystko oczywiście w granicach rozsądku.
Dzięki wielkie za linki, zaraz przejrzę
vivier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 18:01   #9
Anck_Su_Namun
Przyczajenie
 
Avatar Anck_Su_Namun
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 5
GG do Anck_Su_Namun Wyślij wiadomość przez MSN do Anck_Su_Namun Send a message via Skype™ to Anck_Su_Namun
Dot.: 3 rzeczy, których nawet chirurg plastyczny nie zmieni - co z resztą? ;)

hej, te plasterki to sa takie przezroczyste naklejaja je sobie na powieke , zeby uzyskac to zalamanie powieki ktore my rasa biała mamy, a oni maja jakby pojedyncza powiekę taką jakby napuchniętą:P te plasterki nakleic w kacikach oczu naciagajac lekko skórę,zeby uzyskac takie skosne oczka, to nie boli i odkleja bez problemu one w tym chodzą co dzien a nawet śpią, faktycznie ja operacje też Ci odradzam taka ingerencja na stale, a jak sie odmieni to powrot nie taki prosty do dawnego wygladu a zreszta bardzo kosztowny, wiec po co to poszukaj tam na azjatyckimcukrze jest taki topik z tymi plastrami i u xiaxue tez, nie z kolei fascynuje kultura indyjska i makijaz hindusek lub arabek pozdrówka i powodzenia w eksperymentowaniu:
Anck_Su_Namun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.