Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-18, 17:39   #91
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

[QUOTE=kaska87;37687447]mój nie narzeka, ale słyszę że chciałby być już w domu

Jak kazdy wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej.
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 17:39   #92
patision
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 345
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
mój nie narzeka, ale słyszę że chciałby być już w domu

mam nadzieję, że mojemu się uda na początek września dostać urlop
My tez chcemy wrzesien ;p ale zobaczymy wazne zeby mial urlop jakos w wakacje ;p
patision jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 17:43   #93
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez patision Pokaż wiadomość
My tez chcemy wrzesien ;p ale zobaczymy wazne zeby mial urlop jakos w wakacje ;p
Podejrzewam, ze ten jeden urlopik staraja sie tak dawac w okresie okolowakacyjnym, ale ktos moze miec pecha. I mam nadzieje, ze zaden z naszych TŻtow tego pecha nie zazna

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Tak swoja droga to chyba jestesmy naprawde stesknione skoro juz o urlopach marzymy wspolnych
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 17:47   #94
pajka062
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez kissania561 Pokaż wiadomość
Pajka062 i powiedz jak tam milo bylo w weekend? opowiedzial Ci cos wiecej niz jak byl na szkole? Ja gadalam z moim wczoraj to byl strasznie przygnebiony powrotem do szkoly niestety... az mi go szkoda bylo, ale pocieszalam, podbudowywalam i dzisiaj juz mu lepiej
Bardzo miło Ale jakoś dziwnie, strasznie się przeziębił tam, niestety straszny chorowitek z niego i nie wiem czy był taki dziwny dlatego że źle się czuł czy dlatego że go ta szkoła tak męczy, ale podejrzewam że jedno i drugie. Nawet nie zjadł jego ulubionego ciasta które mu zrobiłam A dawniej to by całą blaszkę zjadł na raz . Trochę mi też opowiedział co i jak tam jest i zrozumiałam że rzeczywiście nie ma tam jak dzwonić czy pisać za często, ale obiecał że jak tylko będzie mógł to będzie się odzywać . Też właśnie był taki przygnębiony i nie swój, mówił że nie chce tam jechać że chciałby zostać w domu. Chyba strasznie im tam ciężko
pajka062 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 17:54   #95
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez pajka062 Pokaż wiadomość
Bardzo miło Ale jakoś dziwnie, strasznie się przeziębił tam, niestety straszny chorowitek z niego i nie wiem czy był taki dziwny dlatego że źle się czuł czy dlatego że go ta szkoła tak męczy, ale podejrzewam że jedno i drugie. Nawet nie zjadł jego ulubionego ciasta które mu zrobiłam A dawniej to by całą blaszkę zjadł na raz . Trochę mi też opowiedział co i jak tam jest i zrozumiałam że rzeczywiście nie ma tam jak dzwonić czy pisać za często, ale obiecał że jak tylko będzie mógł to będzie się odzywać . Też właśnie był taki przygnębiony i nie swój, mówił że nie chce tam jechać że chciałby zostać w domu. Chyba strasznie im tam ciężko
No na pewno, moj tez tak mowil, ale wiedzialam, ze bycie policjantem to jego marzenie, tak strasznie sie cieszyl, ze sie dostal i na pewno zalamalby sie jakby mu sie nie powiodlo, dlatego postanowilam, ze moja w tym rola, aby mu to przypomniec dlaczego tam poszedl i chyba osiagnelam cel. Zreszta jak sie powie A, to trzeba powiedziec tez B, juz dluga droga za nim i dluga przed nim, glupio byloby sie teraz poddac. Dotarly do niego na szczescie moje argumenty
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 18:06   #96
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez kissania561 Pokaż wiadomość
mój nie narzeka, ale słyszę że chciałby być już w domu

Cytat:
Napisane przez patision Pokaż wiadomość
My tez chcemy wrzesien ;p ale zobaczymy wazne zeby mial urlop jakos w wakacje ;p
we wrześniu bilety tańsze dlatego mi zależy, żeby wtedy
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 18:08   #97
pajka062
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez kissania561 Pokaż wiadomość
No na pewno, moj tez tak mowil, ale wiedzialam, ze bycie policjantem to jego marzenie, tak strasznie sie cieszyl, ze sie dostal i na pewno zalamalby sie jakby mu sie nie powiodlo, dlatego postanowilam, ze moja w tym rola, aby mu to przypomniec dlaczego tam poszedl i chyba osiagnelam cel. Zreszta jak sie powie A, to trzeba powiedziec tez B, juz dluga droga za nim i dluga przed nim, glupio byloby sie teraz poddac. Dotarly do niego na szczescie moje argumenty
Dokładnie, mój tak samo się cieszył i wiem że chce być policjantem ale wiadomo im tak samo ciężko na początku jak nam, po jakimś czasie obie strony się przyzwyczają i nim się obejrzymy to już będzie po krzyku . Musimy ich wspierać tak jak i oni nas muszą żeby to wszystko wytrzymać. Damy radę, za 5 dni weekend
pajka062 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 18:11   #98
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez pajka062 Pokaż wiadomość
Damy radę, za 5 dni weekend

ale ale! w piątek już będą więc tak na prawdę 4 dni jeszcze bez dziś
akurat w piątek pracę skończę i przybędzie
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 18:12   #99
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez pajka062 Pokaż wiadomość
Dokładnie, mój tak samo się cieszył i wiem że chce być policjantem ale wiadomo im tak samo ciężko na początku jak nam, po jakimś czasie obie strony się przyzwyczają i nim się obejrzymy to już będzie po krzyku . Musimy ich wspierać tak jak i oni nas muszą żeby to wszystko wytrzymać. Damy radę, za 5 dni weekend
Nawet im moze byc ciezej, bo nie dosc, ze od groma nauki, sa w obcym miejscu to jeszcze na pewno za nami tesknia ;p
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 18:14   #100
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez kissania561 Pokaż wiadomość
Nawet im moze byc ciezej, bo nie dosc, ze od groma nauki, sa w obcym miejscu to jeszcze na pewno za nami tesknia ;p
no my zostałyśmy na swoim terenie więc mamy łatwiej
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 18:19   #101
pajka062
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 65
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość

ale ale! w piątek już będą więc tak na prawdę 4 dni jeszcze bez dziś
akurat w piątek pracę skończę i przybędzie
U mnie to nie tak prosto bo nie mieszkamy jeszcze razem więc w piątek wróci do domu a w sobote raniuśko przyjedzie do mnie .
kissania561 też tak myślę że są w o wiele gorszej sytuacji, ale faceci z definicji są twardsi od nas więc muszą dać radę
pajka062 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 18:19   #102
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

powiem Wam tak, fakt, mają urlopy jednakże kiedy je dostaną to zależy od komendanta i sorki ale nowi raczej go nie dostaną wtedy kiedy wakacje. Niestety świeże mięso często dostaje najgorsze urlopy i musicie do tej myśli przywyknąć
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 18:21   #103
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
powiem Wam tak, fakt, mają urlopy jednakże kiedy je dostaną to zależy od komendanta i sorki ale nowi raczej go nie dostaną wtedy kiedy wakacje. Niestety świeże mięso często dostaje najgorsze urlopy i musicie do tej myśli przywyknąć
się zobaczy byle nie sezon wakacyjny i nie BN
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 18:57   #104
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Ja tam urlopem sie i tak nie przejmuje, bo w sumie co rok jezdzimy do rodzicow mojego do Slupska i nie musimy nic rezerwowac itd. ;p a tak sie sklada, ze oboje kochamy morze o kazdej porze roku, wiec idealnie sie sklada
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 19:02   #105
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez kissania561 Pokaż wiadomość
Ja tam urlopem sie i tak nie przejmuje, bo w sumie co rok jezdzimy do rodzicow mojego do Slupska i nie musimy nic rezerwowac itd. ;p a tak sie sklada, ze oboje kochamy morze o kazdej porze roku, wiec idealnie sie sklada
no my musimy kupić bilety więc trzeba to zaplanować
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 19:22   #106
patision
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 345
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Mój to cały czas chory jest jak wraca ze szkoły ;/
patision jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 19:30   #107
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez patision Pokaż wiadomość
Mój to cały czas chory jest jak wraca ze szkoły ;/
mój też mówił, że nie za ciepło tam ale jak przyjedzie to weźmie sobie swój śpiwór
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 19:33   #108
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

niech sobie chłopaki kupią coś na wzmocnienie, chociażby wit C
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 19:36   #109
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
niech sobie chłopaki kupią coś na wzmocnienie, chociażby wit C
mój właśnie wziął
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 19:41   #110
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Moj tez mowil, ze zimno i na szczescie rutinoscorbin bierze ;p a pewnie jak byl teraz w Slupsku to cos od taty wzial cieplego jakis kocyk dodatkowy

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no my musimy kupić bilety więc trzeba to zaplanować
Zdaje sobie sprawe na pewno sie dowiecie odpowiednio wczesnie
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 19:43   #111
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

To jest służba. I moze wypadać w świeta, w weekendy, w ważne imprezy.
Świeżaki na pewno dostaną kiepskie terminy urlopów, nie ma się co nastawiać. I nie zapominajcie o 2 miesięcznej wyjazdowej adaptacji po szkole. Więc nie ma co szaleć z planowaniem urlopu chyba

Poza tym szkoła nie jest łatwa, ludzie tam odpadają nawet i w ostatnim miesiącu. Teraz lepiej się skupić na tym, żeby chłopaki się tam utrzymali
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 19:51   #112
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

ajjj coś Wam powiem dziewczyny

policja to służba a nie normalna praca, tu nie obowiązują żadne reguły,nie idzie nic zaplanować, no przez najbliższe 3 lata z pewnością, póki są na służbie przygotowawczej, im prędzej będziecie zdawać sobie z tego sprawę tym lepiej, bo może się okazać że macie wykupioną super extra wycieczkę a zadzwoni przełożony i już po ptokach i nikt Wam za nią nie zwróci
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:01   #113
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez Millygirl Pokaż wiadomość
To jest służba. I moze wypadać w świeta, w weekendy, w ważne imprezy.
Świeżaki na pewno dostaną kiepskie terminy urlopów, nie ma się co nastawiać. I nie zapominajcie o 2 miesięcznej wyjazdowej adaptacji po szkole. Więc nie ma co szaleć z planowaniem urlopu chyba

Poza tym szkoła nie jest łatwa, ludzie tam odpadają nawet i w ostatnim miesiącu. Teraz lepiej się skupić na tym, żeby chłopaki się tam utrzymali
Wiesz, my tak z tesknoty troche planujemy na wyrost, myslami juz na wakacjach z naszymi mezczyznami, poza tym kiepska aura pogodowa sprzyja wybieganiu w przyszlosc do tych pieknych, cieplych, wakacyjnych chwil a szkola musi byc niestety trudna, musza od nich wymagac, bo jednak jest to trudny zawod i nie przepuszczaja tak jak to bylo w liceach (czy innych i oczywiscie niektorych placowkach oswiaty), byleby przepchnac. To bardziej szkola zycia, musi nauczyc ich pokory i dyscyplina niestety jest tam na porzadku dziennym. To tez nie oboz, zeby sie tam dobrze bawili. Moj i tak juz wystarczajaco sie nasluchal od swojego ojca ( ktory jest starszym chorazym, emerytowanym juz zreszta) o dyscyplinie w tego typu placowkach, ale mimo wszystko skubanca to nie zrazilo ;p
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:12   #114
Millygirl
Zadomowienie
 
Avatar Millygirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 460
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez kissania561 Pokaż wiadomość
Wiesz, my tak z tesknoty troche planujemy na wyrost, myslami juz na wakacjach z naszymi mezczyznami, poza tym kiepska aura pogodowa sprzyja wybieganiu w przyszlosc do tych pieknych, cieplych, wakacyjnych chwil a szkola musi byc niestety trudna, musza od nich wymagac, bo jednak jest to trudny zawod i nie przepuszczaja tak jak to bylo w liceach (czy innych i oczywiscie niektorych placowkach oswiaty), byleby przepchnac. To bardziej szkola zycia, musi nauczyc ich pokory i dyscyplina niestety jest tam na porzadku dziennym. To tez nie oboz, zeby sie tam dobrze bawili. Moj i tak juz wystarczajaco sie nasluchal od swojego ojca ( ktory jest starszym chorazym, emerytowanym juz zreszta) o dyscyplinie w tego typu placowkach, ale mimo wszystko skubanca to nie zrazilo ;p
Ja Was rozumiem, mój też jest na szkole, z naboru lipcowego, ma jeszcze 2 miesiace
Też chcielibysmy sobie wiosną gdzieś jechać, bo w tym roku w związku z tym, ze sie dostał wakacji nie było, nigdzie nie pojechaliśmy, no ale jesteśmy świadomi że może być tak, że adaptacja będzie od razu po szkole, albo że nie dadzą mu urlopu w konkretnym czasie, dlatego nic nie planujemy jesli chodzi o termin.
Tak jak Sylvi pisała, żeby sie nie okazało, że kasa przepadnie albo że sie juz nastawimy a tu dup.a, nie da rady.

U Waszych Mężczyzn jest tak, że kończą szkołę w maju(?), potem nie wiadomo kiedy ich wyślą na adaptację, może być np. w wakacje, może być przed. Tym bardziej uważajcie z planowaniem. z adaptacją naprawdę ciężko przewidzieć kiedy będzie niestety

i nie chodzi o to, że nie mogą się bawić bo to jest więzienie jednak :P
Ale nauki jest sporo i nie jest łatwo, ludzie odpadają czy rezygnują.
a służby to służby. W BN też z tego co wiem są wyznaczone na szkolach i są takie osoby które muszą zostać. Tak samo w weekendy, zawsze jest ktoś kto z powodu słuzby nie wraca do domu.
__________________
Millygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:42   #115
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez Millygirl Pokaż wiadomość
Ja Was rozumiem, mój też jest na szkole, z naboru lipcowego, ma jeszcze 2 miesiace
Też chcielibysmy sobie wiosną gdzieś jechać, bo w tym roku w związku z tym, ze sie dostał wakacji nie było, nigdzie nie pojechaliśmy, no ale jesteśmy świadomi że może być tak, że adaptacja będzie od razu po szkole, albo że nie dadzą mu urlopu w konkretnym czasie, dlatego nic nie planujemy jesli chodzi o termin.
Tak jak Sylvi pisała, żeby sie nie okazało, że kasa przepadnie albo że sie juz nastawimy a tu dup.a, nie da rady.

U Waszych Mężczyzn jest tak, że kończą szkołę w maju(?), potem nie wiadomo kiedy ich wyślą na adaptację, może być np. w wakacje, może być przed. Tym bardziej uważajcie z planowaniem. z adaptacją naprawdę ciężko przewidzieć kiedy będzie niestety

i nie chodzi o to, że nie mogą się bawić bo to jest więzienie jednak :P
Ale nauki jest sporo i nie jest łatwo, ludzie odpadają czy rezygnują.
a służby to służby. W BN też z tego co wiem są wyznaczone na szkolach i są takie osoby które muszą zostać. Tak samo w weekendy, zawsze jest ktoś kto z powodu słuzby nie wraca do domu.
Dlatego ciesze sie, ze u nas jest tak, ze nie musimy planowac, bo jak bedzie mial wolne to po prostu wyjedziemy, nieraz sie juz zdarzalo, ze z dnia na dzien postanowilismy wyjechac wlasnie do Slupska i takie wycieczki sa dla nas najfajniejsze mimo efektu zaskoczenia Ale wlasnie gorzej maja te osoby, ktore juz cos zaklepaly, bo na sluzbie niestety nie mozna sobie wybierac kiedy sie chce wolne, tylko jest tak jak pisalam wczesniej i tak jak mowicie odgornie wyznaczane. A i nieraz slyszalam tez o takich przypadkach, ze cos wypadlo i z urlopu w okreslonym terminie tez byly nici. Funkcjonariuszem policji sie jest jakby nie bylo 24h/7.
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:42   #116
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

a ta adaptacja ile trwa i na czym dokładnie polega?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:44   #117
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

adaptacja to normalne służby ale poza miejscem zamieszkania, teraz trwa 47 dni ale od przyszłego roku ma trwać jeszcze więcej
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:47   #118
kissania561
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
adaptacja to normalne służby ale poza miejscem zamieszkania, teraz trwa 47 dni ale od przyszłego roku ma trwać jeszcze więcej
Ogolnie w policji od przyszlego roku zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany!
kissania561 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:47   #119
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
adaptacja to normalne służby ale poza miejscem zamieszkania, teraz trwa 47 dni ale od przyszłego roku ma trwać jeszcze więcej
aha to wiem
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 21:00   #120
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez kissania561 Pokaż wiadomość
Ogolnie w policji od przyszlego roku zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany!
A jakie? Ja słyszałam o podwyżkach
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-04 19:30:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.