Nie rozumiem fenomenu..., cz.2. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-03, 14:13   #691
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez duzy_smok Pokaż wiadomość
ale to porypane mówić ze logo chanel ktore tez jest designem porownywac do guessa czy reserved, ja w ogóle słow nie mam na to. pozatym ta pani co soe chwaliła ze ja stac na torebke za 20000 euro moze dolozyc 2000 i poprosic o custom w sklepie ?



dobrze ze ja nie muszę mieć torebki za miliony monet bo gdybym chciała to by mi było jej szkoda użytkować i by tylko leżała i pachniałą torba jest od targania klamotów i już
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 13:23   #692
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez KathyLeonia Pokaż wiadomość
dobrze ze ja nie muszę mieć torebki za miliony monet bo gdybym chciała to by mi było jej szkoda użytkować i by tylko leżała i pachniałą torba jest od targania klamotów i już
Dokładnie. Wiadomo, że powinna jakos wygladac, ale gdyby to ode mnie zależało to nosiłabym całe życie typowe studenckie messenger bag zamiast damskich torebek
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-07, 16:06   #693
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Midziak Pokaż wiadomość
Dokładnie. Wiadomo, że powinna jakos wygladac, ale gdyby to ode mnie zależało to nosiłabym całe życie typowe studenckie messenger bag zamiast damskich torebek
A od kogo to zależy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 06:54   #694
duzy_smok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 34
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

od nikogo sa panie w chanel i sa panie z torbą
duzy_smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 09:28   #695
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Już tu chyba pisałam, ale napiszę jeszcze raz, że dziwi mnie fenomen torebek jacquemus, zwłaszcza tych mikro wersji. Wczoraj na instagramie natknęłam się na zdjęcie z taką torebką i w komentarzu dziewczyna zapytała co w tej torebce się mieści. Dostała odpowiedź, że klucze, karta i szminka. Na pytanie gdzie trzyma telefon odpowiedziała, że w ręce Nie kumam jak można tak ślepo podążać za modą i robić z siebie takiego głupka
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 09:31   #696
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Już tu chyba pisałam, ale napiszę jeszcze raz, że dziwi mnie fenomen torebek jacquemus, zwłaszcza tych mikro wersji. Wczoraj na instagramie natknęłam się na zdjęcie z taką torebką i w komentarzu dziewczyna zapytała co w tej torebce się mieści. Dostała odpowiedź, że klucze, karta i szminka. Na pytanie gdzie trzyma telefon odpowiedziała, że w ręce Nie kumam jak można tak ślepo podążać za modą i robić z siebie takiego głupka
Mam jedna torebke wieczorowa do ktorej nie miesci mi sie telefon i ani razu jej z tego powodu nie uzylam
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 09:40   #697
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Mam jedną taką torebkę, gdzie mieści mi się telefon (na styk), karta i moooże jakaś mała szminka ale jest taka śliczna, że ja uwielbiam.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-18, 09:46   #698
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam jedna torebke wieczorowa do ktorej nie miesci mi sie telefon i ani razu jej z tego powodu nie uzylam

Ale wieczorową to bym jeszcze zrozumiała, a tym zalany jest cały instagram i tylko po to żeby fotkę zrobić, bo moda i jeszcze głupie gadki, że niosę telefon w ręce. To już bym wolała przyznać, że tylko po tą ją kupiłam, a nie wciskać kit, że nie muszę telefonu chować, bo cały czas go w rękach noszę
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 09:51   #699
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Midziak Pokaż wiadomość
Dokładnie. Wiadomo, że powinna jakos wygladac, ale gdyby to ode mnie zależało to nosiłabym całe życie typowe studenckie messenger bag zamiast damskich torebek



haha o wypisz wymaluj ja;D
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 11:20   #700
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ale wieczorową to bym jeszcze zrozumiała, a tym zalany jest cały instagram i tylko po to żeby fotkę zrobić, bo moda i jeszcze głupie gadki, że niosę telefon w ręce. To już bym wolała przyznać, że tylko po tą ją kupiłam, a nie wciskać kit, że nie muszę telefonu chować, bo cały czas go w rękach noszę
Zgadzam sie. Chociaz ja ten telefon to faktycznie mam przyspawany do reki niemalze.
Telefon jest albo w rece albo w kieszeni. Albo wetkniety za pasek jezeli nie mam kieszeni
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 12:31   #701
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie. Chociaz ja ten telefon to faktycznie mam przyspawany do reki niemalze.
Telefon jest albo w rece albo w kieszeni. Albo wetkniety za pasek jezeli nie mam kieszeni
Mogę spytać dlaczego? Co cały czas robisz w telefonie w pracy, na spacerze, ogarniając mieszkanie, w gościach itd.?
Naprawdę mnie to interesuje i jednocześnie zadziwia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-18, 12:48   #702
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mogę spytać dlaczego? Co cały czas robisz w telefonie w pracy, na spacerze, ogarniając mieszkanie, w gościach itd.?
Naprawdę mnie to interesuje i jednocześnie zadziwia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie też. W drodze do auta, na zakupach, na spacerze, załatwiając sprawę w urzędzie trzymam telefon w torebce. Gdybym go trzymała w ręce to bym go gdzieś zostawiła
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 12:54   #703
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mogę spytać dlaczego? Co cały czas robisz w telefonie w pracy, na spacerze, ogarniając mieszkanie, w gościach itd.?
Naprawdę mnie to interesuje i jednocześnie zadziwia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W pracy sprawdzam na biezaco (czyli co kilka minut w praktyce, wiadomosci przychodza caly czas) "pracowy" group chat i maile, googluje informacje, ogarniajac mieszkanie ogarniam muzyke do sprzatania na spotify, w gosci chodze moze z raz na rok. A jak sie spotykam ze znajomymi to co chwile sobie cos nawzajem pokazujemy na telefonach - co ostatnio sobie kupilysmy, co nam sie podoba itp.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Mnie też. W drodze do auta, na zakupach, na spacerze, załatwiając sprawę w urzędzie trzymam telefon w torebce. Gdybym go trzymała w ręce to bym go gdzieś zostawiła
To mnie sie o dziwo nie zdarza, za to moj maz nagminnie zostawia telefon w samochodzie, a potem chodzi po mieszkaniu i go szuka. Mnie sie chyba nigdy nie zdarzylo go przypadkiem gdzies zostawic.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 12:58   #704
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
W pracy sprawdzam na biezaco (czyli co kilka minut w praktyce, wiadomosci przychodza caly czas) "pracowy" group chat i maile, googluje informacje, ogarniajac mieszkanie ogarniam muzyke do sprzatania na spotify, w gosci chodze moze z raz na rok. A jak sie spotykam ze znajomymi to co chwile sobie cos nawzajem pokazujemy na telefonach - co ostatnio sobie kupilysmy, co nam sie podoba itp.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------



To mnie sie o dziwo nie zdarza, za to moj maz nagminnie zostawia telefon w samochodzie, a potem chodzi po mieszkaniu i go szuka. Mnie sie chyba nigdy nie zdarzylo go przypadkiem gdzies zostawic.

Tzn. ja w pracy też mam na biurku, jak idę do kogoś albo do restauracjo to czasem coś pokazuje i nie schowam i kładę na stole, ale jednak cały czas w ręce go nie trzymam, więc bezsensem byłoby dla mnie noszenie na co dzień torebki w której telefon się nie mieści, bo w wielu sytuacjach nie miałabym z nim co zrobić.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 13:03   #705
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Tzn. ja w pracy też mam na biurku, jak idę do kogoś albo do restauracjo to czasem coś pokazuje i nie schowam i kładę na stole, ale jednak cały czas w ręce go nie trzymam, więc bezsensem byłoby dla mnie noszenie na co dzień torebki w której telefon się nie mieści, bo w wielu sytuacjach nie miałabym z nim co zrobić.
No nie, tez bym nie nosila takiej torebki. Ale czesciej telefon mam w rece niz w torebce.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 15:49   #706
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mogę spytać dlaczego? Co cały czas robisz w telefonie w pracy, na spacerze, ogarniając mieszkanie, w gościach itd.?
Naprawdę mnie to interesuje i jednocześnie zadziwia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pytanie nie do mnie, ale ja mam niestety taki problem i zauważmy u siebie pierwsze objawy uzależnienia. Trudno mi się na czymś skupić, tj.na przykład na filmie, bo wiecznie odczuwam potrzebę sprawdzenia czegoś- a to maila, a to vinted/olx( mam tam wystawione rzeczy), jestem na kilku grupach na Fejsie. Dramat. Mogłabym tak scrollować w nieskończoność. Nawet mąż zauważył że wiecznie siedzę w telefonie.


Najgorzej, że czasem przed spaniem sobie "popatrzę" w telefon. Wejdę tu, wejdę tam i...patrzę a to mi 40 minut minęło, co mogłabym już spać 🤦🤦🤦


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 17:13   #707
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
W pracy sprawdzam na biezaco (czyli co kilka minut w praktyce, wiadomosci przychodza caly czas) "pracowy" group chat i maile, googluje informacje, ogarniajac mieszkanie ogarniam muzyke do sprzatania na spotify, w gosci chodze moze z raz na rok. A jak sie spotykam ze znajomymi to co chwile sobie cos nawzajem pokazujemy na telefonach - co ostatnio sobie kupilysmy, co nam sie podoba itp.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------



To mnie sie o dziwo nie zdarza, za to moj maz nagminnie zostawia telefon w samochodzie, a potem chodzi po mieszkaniu i go szuka. Mnie sie chyba nigdy nie zdarzylo go przypadkiem gdzies zostawic.
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale ja mam niestety taki problem i zauważmy u siebie pierwsze objawy uzależnienia. Trudno mi się na czymś skupić, tj.na przykład na filmie, bo wiecznie odczuwam potrzebę sprawdzenia czegoś- a to maila, a to vinted/olx( mam tam wystawione rzeczy), jestem na kilku grupach na Fejsie. Dramat. Mogłabym tak scrollować w nieskończoność. Nawet mąż zauważył że wiecznie siedzę w telefonie.


Najgorzej, że czasem przed spaniem sobie "popatrzę" w telefon. Wejdę tu, wejdę tam i...patrzę a to mi 40 minut minęło, co mogłabym już spać 🤦🤦🤦


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem.
Stety niestety bardzo frustrują mnie spotkania, podczas których druga strona co chwilę sprawdza coś w telefonie, pokazuje, włącza itp. Jeśli to ktoś bliski to proszę, żeby skupił się na tu i teraz, na spotkaniu ze mną. Jak ktoś dalszy to dystansuje się i szybko zmykam z tej niekomfortowej sytuacji.
Jak źle się czuję "przegrywając" z telefonem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 17:18   #708
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Rozumiem.
Stety niestety bardzo frustrują mnie spotkania, podczas których druga strona co chwilę sprawdza coś w telefonie, pokazuje, włącza itp. Jeśli to ktoś bliski to proszę, żeby skupił się na tu i teraz, na spotkaniu ze mną. Jak ktoś dalszy to dystansuje się i szybko zmykam z tej niekomfortowej sytuacji.
Jak źle się czuję "przegrywając" z telefonem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dziwię ci się, ja też nie lubię, jak ktoś przy spotkaniu ze mną gapi się w telefon, staram się tego nie robićc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 20:39   #709
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

No ja w ogóle nawet nie wyciągam telefonu, jak się z kimś spotykam, to elementarny szacunek. No chyba, że chcę cos pokazac tej osobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-18, 20:43   #710
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89123674]No ja w ogóle nawet nie wyciągam telefonu, jak się z kimś spotykam, to elementarny szacunek. No chyba, że chcę cos pokazac tej osobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja w sumie podobnie, telefon mam w torebce i wyciągam tylko jak ktoś dzwoni.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 20:49   #711
Eloyolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 135
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Ja mam telefon caly czas w rece jak gdzies chodze, jak siadam w restauracji to klade na stole. Nie ze caly czas sie telefonem bawie ale czuje sie nieswojo gdyby mial byc w torebce, mialabym ciagle wrazenie ze go zgubilam. I tak nosze w rece.
Eloyolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 21:33   #712
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez Eloyolo Pokaż wiadomość
Ja mam telefon caly czas w rece jak gdzies chodze, jak siadam w restauracji to klade na stole. Nie ze caly czas sie telefonem bawie ale czuje sie nieswojo gdyby mial byc w torebce, mialabym ciagle wrazenie ze go zgubilam. I tak nosze w rece.
Dla mnie to już podchodzi pod uzależnienie /jakąś formę nerwicy, bez przesady, że miałabym ciągle mieć na oku jakiś przedmiot i wiecznie bać się, czy się czasem nie zgubił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-19, 10:19   #713
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89123674]No ja w ogóle nawet nie wyciągam telefonu, jak się z kimś spotykam, to elementarny szacunek. No chyba, że chcę cos pokazac tej osobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tak samo ja.
Nie lubię kiedy ktoś kładzie telefon na stole obok talerza i ze mną niby rozmawia, ale ja czuję obecność tego telefonu. Uważam, że to spory problem obecnie. Pomijam fakt, że ktoś czeka na jakąś ważną informację i jest to niejako niezbędne. Chociaż trzymając ten telefon na szafce obok też byśmy usłyszeli sygnał a nie byłby między nami, że tak ujmę

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-19, 12:18   #714
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Już tu chyba pisałam, ale napiszę jeszcze raz, że dziwi mnie fenomen torebek jacquemus, zwłaszcza tych mikro wersji. Wczoraj na instagramie natknęłam się na zdjęcie z taką torebką i w komentarzu dziewczyna zapytała co w tej torebce się mieści. Dostała odpowiedź, że klucze, karta i szminka. Na pytanie gdzie trzyma telefon odpowiedziała, że w ręce Nie kumam jak można tak ślepo podążać za modą i robić z siebie takiego głupka



torebka musi być jak worek na śmieci aby wszystko się zmieściło
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-21, 10:53   #715
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;89124071]Tak samo ja.
Nie lubię kiedy ktoś kładzie telefon na stole obok talerza i ze mną niby rozmawia, ale ja czuję obecność tego telefonu. Uważam, że to spory problem obecnie. Pomijam fakt, że ktoś czeka na jakąś ważną informację i jest to niejako niezbędne. Chociaż trzymając ten telefon na szafce obok też byśmy usłyszeli sygnał a nie byłby między nami, że tak ujmę

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Kładzenie telefonu to tam jeszcze pół biedy, u mnie niektórzy znajomi po prostu spotykają się z nami i na chama zajmują się klikaniem w smartfon tak jakby zależało od tego ich życie. Ostatnio siostra jednej naszej znajomej (i jednoczesnie także nasza znajoma) nie wytrzymala i zwróciła jej na to uwage na co ta tylko mruknęła że przecież ona z nami rozmawia, nie odryeajac wzroku od smartfona

Edytowane przez Midziak
Czas edycji: 2022-02-21 o 10:55
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-21, 11:15   #716
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale ja mam niestety taki problem i zauważmy u siebie pierwsze objawy uzależnienia. Trudno mi się na czymś skupić, tj.na przykład na filmie, bo wiecznie odczuwam potrzebę sprawdzenia czegoś- a to maila, a to vinted/olx( mam tam wystawione rzeczy), jestem na kilku grupach na Fejsie. Dramat. Mogłabym tak scrollować w nieskończoność. Nawet mąż zauważył że wiecznie siedzę w telefonie.


Najgorzej, że czasem przed spaniem sobie "popatrzę" w telefon. Wejdę tu, wejdę tam i...patrzę a to mi 40 minut minęło, co mogłabym już spać 🤦🤦🤦


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oj telefon to niestety jest straszny pożeracz czasu. Ja ogólnie po przyjściu do domu staram się go odkładać, bo jak wezmę do ręki, to mam tak jak Ty. A to ktoś coś napisze, a to instragram, a to jakiś filmik obejrzę, a to przejrzę stronę jakiegoś sklepi i nagle zdaję sobie sprawę, że zmarnowałam godzinę czasu i nawet nie wiem kiedy


Co do spotkań jak komuś czegoś nie pokazuję to staram się z telefonu nie korzystać, czasem tylko rzucę okiem czy ktoś pisał/dzwonił i takie coś też toleruję u innych. Jak ktoś cały czas siedzi na telefonie to mega mnie to irytuje.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-23, 21:38   #717
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość

Najgorzej, że czasem przed spaniem sobie "popatrzę" w telefon. Wejdę tu, wejdę tam i...patrzę a to mi 40 minut minęło, co mogłabym już spać ������


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie przez to postanowiłam, że moja pora spania to 10 - 11 wieczorem w tygodniu i odstawiam grzecznie telefon przed 10 i idę spać. Ebooki, Youtube, grupy na Discordzie i tak mija prawie godzina. A jak się jeszcze wciągnę w serial to siedzę pół nocy.
Trzymam się tej 10-11 od nowego roku i chyba mi to weszło w rutynę, bo już po 9 mi się oczy zamykają. Parę razy siedziałam po nocach, ale daję radę pójść spać o 10 - 11. Zazwyczaj siedziałam do 2-3 rano, a do pracy mam na 9, zdrowe to nie było.

Jestem sową i mój mózg się 'włącza' po południu. Jak ludzie w pracy mają już dość po połowie dnia, ja się wtedy 'budzę' i mogę robić wszystko. Jak mam się uczyć czegoś nowego to tylko wieczorem. Ćwiczę też wieczorem. Rano zawsze zamulam i nic mi się nie chce. W piątki i weekendy siedzę po nocach. I mam problem ze wstawaniem rano. Nic na mnie nie działa oprócz ewentualnych konsekwencji w pracy w razie spóźnienia się (czego nie robię nigdy). Wszystko mam gotowe dzień wcześniej, żeby móc pospać jak najdłużej.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2022-02-23 o 21:44
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-24, 12:00   #718
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Totalnie nie rozumiem fenomenu tlustego czwartku i nie wiem, po co mialabym stac w kilometrowych kolejkach i zmuszac sie do wzerania paczkow na wyscigi, bo ktos sobie wymyslil, ze akurat dzisiaj tak sie robi
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-24, 12:24   #719
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Właśnie przez to postanowiłam, że moja pora spania to 10 - 11 wieczorem w tygodniu i odstawiam grzecznie telefon przed 10 i idę spać. Ebooki, Youtube, grupy na Discordzie i tak mija prawie godzina. A jak się jeszcze wciągnę w serial to siedzę pół nocy.
Trzymam się tej 10-11 od nowego roku i chyba mi to weszło w rutynę, bo już po 9 mi się oczy zamykają. Parę razy siedziałam po nocach, ale daję radę pójść spać o 10 - 11. Zazwyczaj siedziałam do 2-3 rano, a do pracy mam na 9, zdrowe to nie było.

Jestem sową i mój mózg się 'włącza' po południu. Jak ludzie w pracy mają już dość po połowie dnia, ja się wtedy 'budzę' i mogę robić wszystko. Jak mam się uczyć czegoś nowego to tylko wieczorem. Ćwiczę też wieczorem. Rano zawsze zamulam i nic mi się nie chce. W piątki i weekendy siedzę po nocach. I mam problem ze wstawaniem rano. Nic na mnie nie działa oprócz ewentualnych konsekwencji w pracy w razie spóźnienia się (czego nie robię nigdy). Wszystko mam gotowe dzień wcześniej, żeby móc pospać jak najdłużej.
Mam tak samo. Wstaję rano bo muszę, bo praca jest rano. No i dla podróży nie mam z tym problemu, żeby więcej wycisnąć z wyjazdu. Ale najchętniej spałabym do 11h i żyła aktywnie do późna w nocy. Poniekąd to robię (np. na zakupy jeżdżę późnym wieczorem).
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-24, 13:36   #720
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Nie rozumiem fenomenu..., cz.2.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Totalnie nie rozumiem fenomenu tlustego czwartku i nie wiem, po co mialabym stac w kilometrowych kolejkach i zmuszac sie do wzerania paczkow na wyscigi, bo ktos sobie wymyslil, ze akurat dzisiaj tak sie robi
Ale tak jest z każdym świętem czy "swietem". Jest wyznaczony dzień, jest tradycja jakas i kto chce ten korzysta

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-01 14:59:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.