Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Służby mundurowe

Notka

Służby mundurowe Służby mundurowe to forum, na którym dyskutujemy o pracy, szkołach i możliwości zatrudnienia w policji, straży granicznej, wojsku. Podziel się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-25, 18:11   #961
rybka92
Raczkowanie
 
Avatar rybka92
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 397
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez lili_123 Pokaż wiadomość
a Wy co byście zrobiły gdyby jakieś laski pisały do Waszych chłopaków i Pisały całuski i że zaraz wpadną do nich albo trzymają kciuki za ich egzamin?
TŻ miałby przerąbane a te "koleżanki" gdybym je spotkala to by dostały po ryju.
rybka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:13   #962
lili_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 61
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

hmm przerąbane tzn? Zostawiłabyś go?
lili_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:15   #963
ania13maj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 29
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez Beata8515 Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczyny.. Moj facet jest w Pile od 20.02 jestem strasznie smutna to ze zostalam sama to raz a dwa to jest to ze sie naczytalam tego wszystkiego...
Czy jest jakas dziewczyna ktora ma faceta w Pile i moze mi napisac jak tam jest na prawde? Chodzi mi o znajomosci z laskami...
Z tego zo moj mi mowi to nauka, nauka..... a ja jestem przekonana albo tak mi w glowie siedzi ze tylko tak mowi a tak na prawde to maja czas na takie wlasnie znajomosci..... ;/
Hej! Mój narzeczony jest również od 20.02 w Pile. W jego plutonie jest 8 dziewczyn. Mówi, że nie ma tam czasu na jakieś znajomosci z dziewczynami. Wczoraj pojechał i siedział do 1 w nocy i się uczył. Dzisiaj jeszcze się nie odezwał. Pokazywał mi czego muszą się nauczyc, to az się załamałam, więc wcale się już nie martwię o kobiety. Bardzo mu ufam. Oby udało mu sie to wszystko przejjść.
ania13maj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:17   #964
justine_08
Raczkowanie
 
Avatar justine_08
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: New Jersey
Wiadomości: 382
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez lili_123 Pokaż wiadomość
a Wy co byście zrobiły gdyby jakieś laski pisały do Waszych chłopaków i Pisały całuski i że zaraz wpadną do nich albo trzymają kciuki za ich egzamin?
Oczywiście że bym była zła, i zazdrosna i pewnie przywaliłabym mu w twarz (wybaczcie, ale jestem bardzo nerwowa) mimo wszystko. Bo co to niby jest? Niech nie zapomina że kogoś tu zostawił, i dalej jest z tą osobą, a nie że się ogląda i piszą jakieś 'słodkie sms-y' , potem nie wiem co by było. Gdyby się okazało że (nie daj Boże!) zdradził, to bym zerwała. Moje osobiste zdanie: jak się zdradzi raz, to już nie ma na to ratunku. A jak nie zdradził, to próbójcie od nowa
Trzymam kciuki że wszystko będzie dobrze
justine_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:18   #965
rybka92
Raczkowanie
 
Avatar rybka92
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 397
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez lili_123 Pokaż wiadomość
hmm przerąbane tzn? Zostawiłabyś go?
Teraz raczej nie bo to mój mąż i mamy dziecko.Wiesz , nakrzyczałabym na niego i się obraziła.Może do niczego ie doszło ale ja i tak byłabym zła ,że w ogóle pisał ... ja jestem strasznie zazdrosna więc wiesz.... nigdy nie mial,am takiej sytuacji i szczerze mówiąć tak naprawde nie wiem jakbym zareagowała... pewnie płaczem i krzykiem jednocześnie...
a dziewczynki po pysku by dostały przy najblizszej okazji hie hie

Edytowane przez rybka92
Czas edycji: 2013-02-25 o 18:20
rybka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:20   #966
justine_08
Raczkowanie
 
Avatar justine_08
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: New Jersey
Wiadomości: 382
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez rybka92 Pokaż wiadomość
TŻ miałby przerąbane a te "koleżanki" gdybym je spotkala to by dostały po ryju.
Ach oczywiście! Zapomniałam o koleżankach - zgadzam się z powyższym ^^
justine_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:21   #967
rybka92
Raczkowanie
 
Avatar rybka92
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 397
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez justine_08 Pokaż wiadomość
Ach oczywiście! Zapomniałam o koleżankach - zgadzam się z powyższym ^^
No widzę ,że koleżanka ma podobny charakterek do mojego !
rybka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 18:22   #968
lili_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 61
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Chyba przestanę mieć kontakt z nim przez tydzień a później zobaczę co dalej. Ja również jestem strasznie zazdrosna ale nie potrafię znieść takich sms od lasek!
lili_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:24   #969
ania13maj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 29
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Szybciutko... po tyg. poszedł już do pracy do policji a dwa tyg po badaniach pojechał na szkółke
ania13maj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:25   #970
rybka92
Raczkowanie
 
Avatar rybka92
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 397
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez lili_123 Pokaż wiadomość
Chyba przestanę mieć kontakt z nim przez tydzień a później zobaczę co dalej. Ja również jestem strasznie zazdrosna ale nie potrafię znieść takich sms od lasek!
Nie dziwię Ci się , też bym tego nie zniosła.No a co on powiedział na to ,ze widziałaś te smsy ? tłumaczył się jakos?
rybka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:26   #971
ania13maj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 29
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Mój narzeczony jest od 20.02 w Pile. Dziewczyny, czy może Wasz facet też jest w Pile od tego terminu?
ania13maj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 18:27   #972
justine_08
Raczkowanie
 
Avatar justine_08
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: New Jersey
Wiadomości: 382
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez rybka92 Pokaż wiadomość
No widzę ,że koleżanka ma podobny charakterek do mojego !
No ba! jestem dość porywcza, energiczna, i bardzo łatwo mnie poddrażnić.
Teraz z 'zazdrosna' status został zmieniony na ZAZDROSNA BARDZIEJ i TĘSKNI
justine_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:30   #973
lili_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 61
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez rybka92 Pokaż wiadomość
Nie dziwię Ci się , też bym tego nie zniosła.No a co on powiedział na to ,ze widziałaś te smsy ? tłumaczył się jakos?
Powiedział że to tylko przyjaźń a ja mu powiedziałam że przyjaźń kobiety z gościem istnieje tylko wtedy jeśli gość jest gejem i nie odzywał się do mnie , a jak zapytałam go dlaczego tak to powiedział że dlatego bo ja się obraziłam na niego /; , powiedzcie mi jak mam go sprawdzić?
lili_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:31   #974
rybka92
Raczkowanie
 
Avatar rybka92
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 397
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez justine_08 Pokaż wiadomość
No ba! jestem dość porywcza, energiczna, i bardzo łatwo mnie poddrażnić.
Teraz z 'zazdrosna' status został zmieniony na ZAZDROSNA BARDZIEJ i TĘSKNI


hahahahaha dobre to !
rybka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:33   #975
fire_1
Raczkowanie
 
Avatar fire_1
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 74
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez lili_123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny też mam podobny problem mój chłopak jest W Szczytnie od listopada , przestałam mu ufać kompletnie , ostatnio sprawdziłam go i wiem że pisze z dziewczynami, wysyłają do siebie całuski albo że ,,już do Ciebie idę",.. hmm co tu robić? ufać mu dalej? Najlepsze jest to że kiedyś mi wszystko mówił a teraz się zmienił , nic nie mówi i w dodatku przeklinać zaczął do mnie
Przy okazji Drogie Panie jak to jest u Was z przeglądaniem telefonów, dostępem do poczty, kont serwisów społecznościowych Waszych panów? Mój twierdzi, że to jest jego prywatność, że muszę to zaakceptować. Akceptuję ale szczerze mówiąc dziwnie mi z tą myślą. Chciałabym nie raz od tak pobawić się jego telefonem, wejść np na facebooka i przejrzeć aktualności (i nie chodzi tu o sprawdzanie kogoś) ale nie mogę...
fire_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:34   #976
rybka92
Raczkowanie
 
Avatar rybka92
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 397
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez lili_123 Pokaż wiadomość
Powiedział że to tylko przyjaźń a ja mu powiedziałam że przyjaźń kobiety z gościem istnieje tylko wtedy jeśli gość jest gejem i nie odzywał się do mnie , a jak zapytałam go dlaczego tak to powiedział że dlatego bo ja się obraziłam na niego /; , powiedzcie mi jak mam go sprawdzić?
A z jakiej kompanii i w jakim plutonie jest twój TŻ? bo mój tez jest w Szczytnie od listopada może coś wie lub go zna ... mogłabym się podpytać jak coś.
rybka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:34   #977
patision
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 345
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Ja bym TŻ tak samo zrobiła awantura taka ze zapamietałby do konca zycia zreszta on juz wie jaka jestem i ze jestem zdolna do wszystkiego wiec on juz sam sie przyznaje kolega ze sie mnie boi xd a te dziewczyny to by dopiero miały przesrane błagały by o smierc haha
patision jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:36   #978
rybka92
Raczkowanie
 
Avatar rybka92
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 397
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez fire_1 Pokaż wiadomość
Przy okazji Drogie Panie jak to jest u Was z przeglądaniem telefonów, dostępem do poczty, kont serwisów społecznościowych Waszych panów? Mój twierdzi, że to jest jego prywatność, że muszę to zaakceptować. Akceptuję ale szczerze mówiąc dziwnie mi z tą myślą. Chciałabym nie raz od tak pobawić się jego telefonem, wejść np na facebooka i przejrzeć aktualności (i nie chodzi tu o sprawdzanie kogoś) ale nie mogę...
Telefon przeglądam jak tylko przyjedzie ( ukradkiem bo trochę się wkurza) facebook , wp, nk codziennie . Wiem , wiem brzydal ze mnie no ale co zrobić
rybka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:36   #979
lili_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 61
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Ja sprawdzam czasami tel ale tylko czasami i to dyskretnie i tyle , CIężko jest mi ufać mu po tych smsach od lasek
lili_123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 18:37   #980
rybka92
Raczkowanie
 
Avatar rybka92
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 397
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez patision Pokaż wiadomość
Ja bym TŻ tak samo zrobiła awantura taka ze zapamietałby do konca zycia zreszta on juz wie jaka jestem i ze jestem zdolna do wszystkiego wiec on juz sam sie przyznaje kolega ze sie mnie boi xd a te dziewczyny to by dopiero miały przesrane błagały by o smierc haha
hahaha dziewczyny dobre jesteście ! myślałam ,że tylko ja taka narwana jestem
rybka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:38   #981
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

ale się nakręcacie jak ktoś będzie chciał zdradzić to to zrobi, a jak jest uczciwy to nie i już
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:40   #982
lili_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 61
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez rybka92 Pokaż wiadomość
A z jakiej kompanii i w jakim plutonie jest twój TŻ? bo mój tez jest w Szczytnie od listopada może coś wie lub go zna ... mogłabym się podpytać jak coś.

a Powiedz mi jak Twój mężczyzna się zachowuje jak tam jest ...?

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Chyba będę musiała mu przy☠☠☠☠☠☠☠ić w serce Może wtedy się zmieni..
lili_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:47   #983
jamellka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 27
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

TAK JAK JUŻ MÓWIŁAM MÓJ JEST W PILE OD LISTOPADA.Jak wam mówią, że chodzą spać późno, bo jest masa nauki to możecie być pewne, że właśnie tak jest. Szczególnie przez pierwsze 2-3 miesiące jest na prawdę ogrom materiału. A jeśli chodzi o ten powracający temat zdrad i obecności dziewczyn na szkółce....prawda jest taka, że ani kobiety, ani mężczyźni sobie tam nie żałują. Ale oczywiście tylko ci, co chcą. Wszystko zależy od Waszych facetów. Ja też jestem zazdrosna o swojego, ale nigdy w życiu nie pomyślałam, że mógłby mnie zdradzić. Ciężko Wam będzie jeśli im nie ufacie i nachodzą Was takie myśli.
jamellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:48   #984
justine_08
Raczkowanie
 
Avatar justine_08
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: New Jersey
Wiadomości: 382
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Jeżeli chodzi o mnie, to mojego chłopaka telefon zawsze mogę zobaczyć; sms-y, gdzie dzwonił - on tak samo, ale i tak rzadko patrzylismy rozumiem, że to nasza prywatność ale staramy się przed sobą niczego nie ukrywać ...wczoraj jak rozmawialiśmy miał taki głos jakby miał się rozpłakać

Pamiętam że na poczatku jak pojechał to strasznie się bałam że mnie zdradzi, a jak mi powiedział o dziewczynach, to mamo myślałam że przewrócę swój pokój do góry nogami ale na szczęście znalazłam Was i to forum, i ono przekonało mnie że tak strasznie nie jest no może z wyjątkiem tych libacji :|
justine_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:50   #985
rybka92
Raczkowanie
 
Avatar rybka92
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 397
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez lili_123 Pokaż wiadomość
a Powiedz mi jak Twój mężczyzna się zachowuje jak tam jest ...?

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Chyba będę musiała mu przy☠☠☠☠☠☠☠ić w serce Może wtedy się zmieni..
Hmmmm uczy się ciągle , zbiera dobre oceny , dzwoni 4 razy dziennie i gadamy po 10-15 minut .Ja mu wierzę ,że mnie nie zdradzi.To nie w jego stylu.Jesteśmy ze sobą 4 lata i nigdy mi żadnego świństwa nie zrobił.Zresztą jesteśmy po ślubie mamy synka którego baardzo kocha więc myślę ,że nie posunął by się do takiej głupoty jak zdrada.Przeglądam mu telefon i inne portale bo powiem szczerze jestem podejrzliwa no ale nigdy nie znalazłam powodów do zazdrości.W szkole ciągle się uczy ani razu nie był na jakimś piwku czy coś.Nawet pytałam czy coś się tam dzieje to mówił ,że raczej nie ,że nic nie słyszał.Dużo też zależy z kim w pokoju trafił.Mojemu się udało i jest ze spokojnymi chłopakami .Siedzą i się uczą.A najgorzej jak się trafi co piją co wieczór i koleżanki zapraszają .....
rybka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:51   #986
lili_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 61
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Mi jest bardzo ciężko i nie wiem co mam robić .. Racja mówi że chodzi późno spać, ostatnio był bardzo dziwny, była godz.22, pisałam do niego że co robi a on że je kolacje i ja do niego żeby zadzwonił to on pisze że drukuje materiały a jak mu powiedziałam że zaraz zadzwonie to on pisze mi że idzie myć korytarz ,
lili_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:53   #987
rybka92
Raczkowanie
 
Avatar rybka92
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 397
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez jamellka Pokaż wiadomość
TAK JAK JUŻ MÓWIŁAM MÓJ JEST W PILE OD LISTOPADA.Jak wam mówią, że chodzą spać późno, bo jest masa nauki to możecie być pewne, że właśnie tak jest. Szczególnie przez pierwsze 2-3 miesiące jest na prawdę ogrom materiału. A jeśli chodzi o ten powracający temat zdrad i obecności dziewczyn na szkółce....prawda jest taka, że ani kobiety, ani mężczyźni sobie tam nie żałują. Ale oczywiście tylko ci, co chcą. Wszystko zależy od Waszych facetów. Ja też jestem zazdrosna o swojego, ale nigdy w życiu nie pomyślałam, że mógłby mnie zdradzić. Ciężko Wam będzie jeśli im nie ufacie i nachodzą Was takie myśli.
A tak z ciekawości zapytam.Jeśli ich najdzie taka chcica to gdzie oni to robią? w pokojach ? i co reszta kolegów co tez mieszkają w tym pokoju muszą z niego wyjść i nie wiadomo gdzie się podziewać bo kolega chce się pobawić z koleżanką ? czy jak ? ;D słyszałyście coś ?
rybka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:55   #988
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

na początku jest dużo nauki, teraz już jest troszkę lżej-mój z naboru listopadowego

mój ma w grupie jednego takiego, co ma żonę i dziecko i się skumał tam z jedną cizią... ale nie będę pisać gdzie i co robią, bo jeszcze się ktoś natknie i będzie wiadomo o kogo chodzi
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2013-02-25 o 18:57
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:56   #989
justine_08
Raczkowanie
 
Avatar justine_08
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: New Jersey
Wiadomości: 382
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

Cytat:
Napisane przez jamellka Pokaż wiadomość
TAK JAK JUŻ MÓWIŁAM MÓJ JEST W PILE OD LISTOPADA.Jak wam mówią, że chodzą spać późno, bo jest masa nauki to możecie być pewne, że właśnie tak jest. Szczególnie przez pierwsze 2-3 miesiące jest na prawdę ogrom materiału. A jeśli chodzi o ten powracający temat zdrad i obecności dziewczyn na szkółce....prawda jest taka, że ani kobiety, ani mężczyźni sobie tam nie żałują. Ale oczywiście tylko ci, co chcą. Wszystko zależy od Waszych facetów. Ja też jestem zazdrosna o swojego, ale nigdy w życiu nie pomyślałam, że mógłby mnie zdradzić. Ciężko Wam będzie jeśli im nie ufacie i nachodzą Was takie myśli.
Racja --> prawo się od dziś kłania :|

A co do mysli - już takowych nie mam kupowałam mu wszystkie potrzebne książki i sama mu dziś mówiłam że zadzwonić może późno wieczorkiem, powiedzieć 'że żyje' bo przecież nie zdał tych testów fizycznych i psychicznych na darmo, prawda?

Dużo też zależy od charakterków naszych chłopców
justine_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 18:57   #990
lili_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 61
Dot.: Kobiety Policjantów/przyszłych Policjantów część III

mój również z tego naboru
lili_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Służby mundurowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-04 19:30:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.