Mamusie lipcowe 2020 - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-25, 09:50   #3391
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
Witajcie
Postanowiłam do Was dołączyć jesli oczywiście mozna. Zawsze to raźniej później wspierać sie przed porodem czy w nocnych posiedzeniach przy karmieniu.
Na pokładzie mam dwójkę dzieci - syn w tym roku bedzie miał 6 lat i córka z chwile 4. To moja 4 ciąża. Rok temu w lutym w 11tc zostałam mama Aniołka. Po kilku miesiącach starań sie udało zajść w 4 cciaze TP mam na 10 lipca.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Cześć jasne że można. Jak się czujesz?

Ja mam brata 5lat młodszego, w dodatku przyrodniego, inaczej traktowanego nawet do tej pory i między nami nie ma bliskiej relacji i podejrzewam, że nigdy nie będzie, choć 5lat to jeszcze nie przepaść. Nie ze względu na różnicę wieku, a wychowania i podejścia do życia. A znam osoby z różnicą wieku rok, 2lata, 5lat, 10lat i te relacje układają się naprawdę różnie - ostatecznie sama różnica wieku zdaje się mieć najmniejsze znaczenie w tym wszystkim. Ważniejsze różnice charakterów, podejście do życia, wychowanie i traktowanie przez rodzinę. Ja mam tak niefajne doświadczenia z wychowywaniem się w patchworkowej rodzinie, że jak rozstaliśmy się z TŻtem i nic nie zapowiadało, żebyśmy się kiedykolwiek zeszli ponownie, że postanowiłam, że kolejnego dziecka z innym partnerem mieć nie zamierzam, bo bałam się, że ktoś nie ogarnie tego wszystkiego tak, jak by należało.
Podchodziłam po lumpkach w moim mieście, myślałam że coś kupię dla Leonka. A tu lipa, nic ciekawego co opłaca się kupić nie ma dla najmłodszych. To już te paki ubranek z allegro czy olxa się bardziej opłacają niż kupowanie w lumpie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 10:17   #3392
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Cześć! Fajnie że się odezwałaś mamy ten sam tp. Znasz płeć?? Jak się czujesz?

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Mogę powiedzieć choć odpukac że z tych wszystkich ciąż ta najlepiej znoszę. Póki co bez problemów. Jedynie co po poludniami brakuje mi juz sił ale co sie dziwić. Rano dzieci odwieść do przedszkola, po drodze ciagle jakies załatwienia bo wykańczamy dom. Pranie, sprzątanie, gotowanie na okrągło. O 13 odbieram dzieci w pkla i zawsze chcą gdzieś jechać a to basen a to plac zabaw itp Maz wyjeżdża w trasy w niedziele wraca zwykle w piątek w nocy. Wiec praktycznie sama ze wszystkim. Ale jakoś daje rade. I chyba czas sobie odpuścić trochę bo co raz mi ciezej. Plecy bolą, biodra miednica bolą ale takie uroki ciąży.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 11:15   #3393
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

I u mnie powiało rózem😀
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20200225_120524.jpg (113,6 KB, 60 załadowań)
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 12:04   #3394
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Na mnie czekają 2 paczki z ciuszkami w paczkomacie, nawet byłam tam zaraz po otrzymaniu smsa, ale wciąż ładowali do skrzynek i nie mogłam jeszcze nic wyciągnąć. A najgorsze jest to, że pada i nie chce mi się iść ponownie

Odkryłam, że na zgagę, oprócz rennie (bo przecież tego też nie wolno brać nieograniczonych ilości) pomaga mi chłodna Coco cola więc kupiłam i tak sączę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 12:06   #3395
Malinowa_93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 55
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Witamy nową mamusię Mamy podobny termin, chociaż u mnie z USG i prenatalnych jest tak między 7.07 a 9.07 😀

Chociaż cieszę się na chłopca to trochę Wam zazdroszczę tego różu i sukieneczek 😀 Ale chłopca też można wystroić to mam pole do popisu haha

U nas różnica z młodszym bratem to 3 lata. Teraz mamy dobre relacje, takie swobodne - ale w okresie dojrzewania było ciężko się dogadać Ale generalnie u nas też były widoczne różnice w wychowaniu (chłopcu można więcej), w stylu życia, inne spojrzenie na świat. Ale teraz za to te różnice nas trochę łączą mamy fajną relacje

Ale są plusy i minusy, jak zawsze
Malinowa_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 12:23   #3396
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Witamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Cześć jasne że można. Jak się czujesz?

Ja mam brata 5lat młodszego, w dodatku przyrodniego, inaczej traktowanego nawet do tej pory i między nami nie ma bliskiej relacji i podejrzewam, że nigdy nie będzie, choć 5lat to jeszcze nie przepaść. Nie ze względu na różnicę wieku, a wychowania i podejścia do życia. A znam osoby z różnicą wieku rok, 2lata, 5lat, 10lat i te relacje układają się naprawdę różnie - ostatecznie sama różnica wieku zdaje się mieć najmniejsze znaczenie w tym wszystkim. Ważniejsze różnice charakterów, podejście do życia, wychowanie i traktowanie przez rodzinę. Ja mam tak niefajne doświadczenia z wychowywaniem się w patchworkowej rodzinie, że jak rozstaliśmy się z TŻtem i nic nie zapowiadało, żebyśmy się kiedykolwiek zeszli ponownie, że postanowiłam, że kolejnego dziecka z innym partnerem mieć nie zamierzam, bo bałam się, że ktoś nie ogarnie tego wszystkiego tak, jak by należało.
Podchodziłam po lumpkach w moim mieście, myślałam że coś kupię dla Leonka. A tu lipa, nic ciekawego co opłaca się kupić nie ma dla najmłodszych. To już te paki ubranek z allegro czy olxa się bardziej opłacają niż kupowanie w lumpie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz dziecko będę mieć z innym facetem niż syna starszego jesteśmy razem od 4 lat i super ogarnia młodego. Udało im się stworzyć fajną relacje. Tym bardziej że ojcu biologicznemu przypomina się raz na jakis czas, że ma dziecko. Zazwyczaj tylko wtedy jak nie ma nic lepszego do roboty, albo chce się popisać jaki to on wspaniały nie jest. Ale to by była opowieść na niezła książkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 12:29   #3397
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Manka157 Pokaż wiadomość
Witamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Teraz dziecko będę mieć z innym facetem niż syna starszego jesteśmy razem od 4 lat i super ogarnia młodego. Udało im się stworzyć fajną relacje. Tym bardziej że ojcu biologicznemu przypomina się raz na jakis czas, że ma dziecko. Zazwyczaj tylko wtedy jak nie ma nic lepszego do roboty, albo chce się popisać jaki to on wspaniały nie jest. Ale to by była opowieść na niezła książkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Każda sytuacja jest inna. Historii jest tyle ile rodzin patchworkowych. Czasem paradoksalnie jak ojcu się przypomina od wielkiego dzwonu może być łatwiej nawet. Niestety ludzie są różni ja tylko się cieszę, że mi się pewnych rzeczy udało uniknąć i nie powielić błędów moich rodziców i ich rodzin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-25, 12:52   #3398
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
Witajcie
Postanowiłam do Was dołączyć jesli oczywiście mozna. Zawsze to raźniej później wspierać sie przed porodem czy w nocnych posiedzeniach przy karmieniu.
Na pokładzie mam dwójkę dzieci - syn w tym roku bedzie miał 6 lat i córka z chwile 4. To moja 4 ciąża. Rok temu w lutym w 11tc zostałam mama Aniołka. Po kilku miesiącach starań sie udało zajść w 4 cciaze TP mam na 10 lipca.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Hej, hej. I ja mam tp na 10
Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Zależy też od charakteru. Ja np mam brata któremu nic się nie podoba. Lubi krytykować i komentować że on by zrobił to inaczej i lepiej. Nigdy nie pochwali a jeszcze ma poparcie u swojej żony także unikam kontaktu bo po co mam słuchać ich krytyki.
Rozumiem że możemy mieć różne opinie ale nie żeby na każdym kroku mieć jakieś "ale" i nie akceptować odmiennego zdania.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Mój brat jest podobny, wszystko wie najlepiej...


Byłam dziś w kilku miejscach i tak mnie korcilo żeby coś kupić dla malucha, ale jeszcze tydzień dopóki nie poznamy płci na 100% się wstrzymuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 14:15   #3399
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
Witajcie
Postanowiłam do Was dołączyć jesli oczywiście mozna. Zawsze to raźniej później wspierać sie przed porodem czy w nocnych posiedzeniach przy karmieniu.
Na pokładzie mam dwójkę dzieci - syn w tym roku bedzie miał 6 lat i córka z chwile 4. To moja 4 ciąża. Rok temu w lutym w 11tc zostałam mama Aniołka. Po kilku miesiącach starań sie udało zajść w 4 cciaze TP mam na 10 lipca.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Hej
Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
I u mnie powiało rózem
Super ciuszki, ah jakbym miała dziewczynkę to kupiłabym jej mnóstwo różowych ciuszków

Ja mam brata 3 lata młodszego, jak byliśmy mali to cały czas się razem bawiliśmy. Jako nastolatka go unikałam, a teraz znowu mamy dobry kontakt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 14:28   #3400
lasicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 246
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

U mnie z siostrą 11 lat starsza dopiero teraz się dogadujemy. Ale to też różnica charakterów trochę .
Dopiero teraz niedawno do mnie dotarło, że ona przerąbane miała. Często rodzice w pracy, to ona musiała ze mną zostawać. Często z braku laku zabierała mnie ze sobą do znajomych.
A ja się "odwdzięczałam" jej tym, że donosiłam rodzicom, że np chłopak jakiś jej buziaka dał .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lasicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 16:36   #3401
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Dziewczyny to chyba nie jest kwestia różnicy wieku. Mam brata 10 lat starszego i lepszego sobie wyobrazić nie mogę. Kochamy się mocno, jako dzieciaki kryliśmy się wzajemnie (częściej ja jego, bo ja byłam tą grzeczną ) przed rodzicami. Do tej pory mamy swoje tajemnice i wiemy, że zawsze możemy na siebie liczyć. Opiekował się mną bardzo długo gdyż mama i tata musieli ciężko pracować, w domu się nie przelewało. To on dawał mi kieszonkowe ze swojej pracy, bo rodziców na to stać nie było, obronił mnie niezliczoną ilość razy. No po prostu brat cudo. Kłóciliśmy się rzadko, a odkąd poszedł do wojska (wtedy służba jeszcze była obowiązkowa) stęskniliśmy się za sobą tak bardzo, że już żadna kłótnia nam przez głowę nie przeszła.
A moja mama kłóci się codziennie ze swoją siostrą bliźniaczką, mimo, że też się kochają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-25, 16:45   #3402
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Każda sytuacja jest inna. Historii jest tyle ile rodzin patchworkowych. Czasem paradoksalnie jak ojcu się przypomina od wielkiego dzwonu może być łatwiej nawet. Niestety ludzie są różni ja tylko się cieszę, że mi się pewnych rzeczy udało uniknąć i nie powielić błędów moich rodziców i ich rodzin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 17:11   #3403
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to chyba nie jest kwestia różnicy wieku. Mam brata 10 lat starszego i lepszego sobie wyobrazić nie mogę. Kochamy się mocno, jako dzieciaki kryliśmy się wzajemnie (częściej ja jego, bo ja byłam tą grzeczną ) przed rodzicami. Do tej pory mamy swoje tajemnice i wiemy, że zawsze możemy na siebie liczyć. Opiekował się mną bardzo długo gdyż mama i tata musieli ciężko pracować, w domu się nie przelewało. To on dawał mi kieszonkowe ze swojej pracy, bo rodziców na to stać nie było, obronił mnie niezliczoną ilość razy. No po prostu brat cudo. Kłóciliśmy się rzadko, a odkąd poszedł do wojska (wtedy służba jeszcze była obowiązkowa) stęskniliśmy się za sobą tak bardzo, że już żadna kłótnia nam przez głowę nie przeszła.
A moja mama kłóci się codziennie ze swoją siostrą bliźniaczką, mimo, że też się kochają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie mieć takiego brata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 18:50   #3404
Asia2789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 61
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Dziewczyny zapytam wprost: jak tam Wasze sutki? są normalne czy coś się z nimi dzieje? U mnie dość, że urosly to tak jakby popękały i wysuszone są. Polecacie coś do smarowania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asia2789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 19:00   #3405
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Fajnie mieć takiego brata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ma też swoje wady ale kto nie ma ? Każdemu życzę takiego rodzeństwa.
Cytat:
Napisane przez Asia2789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapytam wprost: jak tam Wasze sutki? są normalne czy coś się z nimi dzieje? U mnie dość, że urosly to tak jakby popękały i wysuszone są. Polecacie coś do smarowania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na swoje patrzeć nie mogę. Są ciemne, wielkie i dokladnie tak jak opisalaś jakby wysuszone ale nie popękane. Ja używam kremu na rozstępy Mustela.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 19:01   #3406
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Asia2789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapytam wprost: jak tam Wasze sutki? są normalne czy coś się z nimi dzieje? U mnie dość, że urosly to tak jakby popękały i wysuszone są. Polecacie coś do smarowania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie na razie w porządku. Ja mogę polecić maltan, uratował mi sutki przy karmieniu, więc na pewno się sprawdzi

Mnie dziś jakoś wszystko boli, trochę brzuch, bardziej kręgosłup 🤦 mam ochotę na jakiś masaż....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 19:06   #3407
Asia2789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 61
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
U mnie na razie w porządku. Ja mogę polecić maltan, uratował mi sutki przy karmieniu, więc na pewno się sprawdzi

Mnie dziś jakoś wszystko boli, trochę brzuch, bardziej kręgosłup 🤦 mam ochotę na jakiś masaż....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie czekam w kolejce u lekarza. Wczoraj brzuch mnie bolał... Dzisiaj od południa znowu. Dodatkowo kręgosłup. A ból brzucha troszkę inny niż jak zwykle i trochę się zmartwiłam. Także czekam i czekam i nie wiem kiedy uda mi się wejść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Asia2789 Pokaż wiadomość
Ja właśnie czekam w kolejce u lekarza. Wczoraj brzuch mnie bolał... Dzisiaj od południa znowu. Dodatkowo kręgosłup. A ból brzucha troszkę inny niż jak zwykle i trochę się zmartwiłam. Także czekam i czekam i nie wiem kiedy uda mi się wejść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzidziek jest po lewej, a ból odczuwałam po prawej... Z resztą cały czas mam wrażenie, że brzuch jest napięty. Tak jakbym go wciągała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asia2789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 19:07   #3408
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Asia2789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapytam wprost: jak tam Wasze sutki? są normalne czy coś się z nimi dzieje? U mnie dość, że urosly to tak jakby popękały i wysuszone są. Polecacie coś do smarowania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje są trochę wysuszone, ale tak to bez zmian. Ciągle w użyciu przez starszaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 19:21   #3409
Tisiana
Raczkowanie
 
Avatar Tisiana
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zielonka
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cześć dziewczyny.
Przepraszam, że się nie odzywam zbyt często, to przez brak czasu, ale na bierząco Was czytam Postaram się więcej udzielać.
Dziś miałam USG połówkowe (21+2) i z radością pragnę się pochwalić, że u dzidziusia wszystko w najlepszym porządku - potwierdziły się proroctwa z badań prenatalnych i pozostał chłopiec Nikodem waży 409g już, ma wszystkie narządy prawidłowo wykształcone, ja łożysko na tylnej ścianie bez ryzyka przodującego, płyny owodniowe prawidłowe, szyjka 4,25mm, zamknięta. Termin porodu wg tego USG 5.07 - czyli pokrywający się z OM - na prenatalnych wychodził 1.07, którym bardziej się sugerować? Mój lekarz mówi, że ten 5.07.
Z moimi sutkami - po za tym, że są większe i ciemniejsze - wszystko ok ale balsamuje je codziennie razem z piersiami i brzuchem.
Proszę o wpisanie mnie do listy - TP 5.07, Synek, kolejna wizyta kontrola 16.03
Tisiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-25, 19:26   #3410
Xylo93
Raczkowanie
 
Avatar Xylo93
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 424
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Asia2789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapytam wprost: jak tam Wasze sutki? są normalne czy coś się z nimi dzieje? U mnie dość, że urosly to tak jakby popękały i wysuszone są. Polecacie coś do smarowania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dramat- łuszczące się, ogromne spodki
Błagam, powiedzcie, że się skurczą po karmieniu!
__________________
Xylo93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 19:45   #3411
Manka157
Raczkowanie
 
Avatar Manka157
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Xylo93 Pokaż wiadomość
Dramat- łuszczące się, ogromne spodki
Błagam, powiedzcie, że się skurczą po karmieniu!
U mnie dokładnie tak samo. Nie dość że piersi wielkie, to jeszcze sutek na prawie calego cyca wyschnięty jak jakis rodzynek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Manka157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 19:55   #3412
Anuszka9
Zakorzenienie
 
Avatar Anuszka9
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 930
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Tisiana Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Przepraszam, że się nie odzywam zbyt często, to przez brak czasu, ale na bierząco Was czytam Postaram się więcej udzielać.
Dziś miałam USG połówkowe (21+2) i z radością pragnę się pochwalić, że u dzidziusia wszystko w najlepszym porządku - potwierdziły się proroctwa z badań prenatalnych i pozostał chłopiec Nikodem waży 409g już, ma wszystkie narządy prawidłowo wykształcone, ja łożysko na tylnej ścianie bez ryzyka przodującego, płyny owodniowe prawidłowe, szyjka 4,25mm, zamknięta. Termin porodu wg tego USG 5.07 - czyli pokrywający się z OM - na prenatalnych wychodził 1.07, którym bardziej się sugerować? Mój lekarz mówi, że ten 5.07.
Z moimi sutkami - po za tym, że są większe i ciemniejsze - wszystko ok ale balsamuje je codziennie razem z piersiami i brzuchem.
Proszę o wpisanie mnie do listy - TP 5.07, Synek, kolejna wizyta kontrola 16.03
Hej! Gratuluję synka ile masz lat i która to ciąża ?

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
__________________
never give up
Anuszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 20:04   #3413
__Sylwia__88
Zadomowienie
 
Avatar __Sylwia__88
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 127
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Xylo93 Pokaż wiadomość
Dramat- łuszczące się, ogromne spodki

Błagam, powiedzcie, że się skurczą po karmieniu!
Tak po karmieniu wrócą do normy choć nie ma co sie łudzić ze piersi też. Mozna lanoliną smarować. Z Ziaji chyba jest taka czysta i przyda również sie przy karmieniu bo na poczatku może być dramat. Ja przy pierwszym dziecku aż do krwi mialam popękane a ból taki ze łzy leciały.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Był 13.07.2013


26.10.2013


Jesteś z nami
http://www.suwaczki.com/tickers/16udyx8dc2t2u5uz.png

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
__Sylwia__88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 20:15   #3414
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Asia2789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapytam wprost: jak tam Wasze sutki? są normalne czy coś się z nimi dzieje? U mnie dość, że urosly to tak jakby popękały i wysuszone są. Polecacie coś do smarowania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko ok, są tylko trochę większe i ciemniejsze. Też smaruję codziennie balsamem Palmers, tak samo jak brzuch W ogóle podobają mi się moje piersi w ciąży bo są ciut większe, takie idealne;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 20:57   #3415
Tisiana
Raczkowanie
 
Avatar Tisiana
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zielonka
Wiadomości: 76
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Anuszka9 Pokaż wiadomość
Hej! Gratuluję synka ile masz lat i która to ciąża ?

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
29 lat, ciąża trzecia (2 aniolki).

Mi moje piersi też się teraz podobają bardziej, wolałabym żeby takie zostały, są kraglejsze, bardziej seksi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Tisiana
Czas edycji: 2020-02-25 o 21:00
Tisiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 21:02   #3416
Asia2789
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 61
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Tisiana Pokaż wiadomość
29 lat, ciąża trzecia (2 aniolki).

Mi moje piersi też się teraz podobają bardziej, wolałabym żeby takie zostały, są kraglejsze, bardziej seksi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ksztalt, wielkość i twardość jak najbardziej na plus tylko te sutki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asia2789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 22:02   #3417
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez __Sylwia__88 Pokaż wiadomość
Tak po karmieniu wrócą do normy choć nie ma co sie łudzić ze piersi też. Mozna lanoliną smarować. Z Ziaji chyba jest taka czysta i przyda również sie przy karmieniu bo na poczatku może być dramat. Ja przy pierwszym dziecku aż do krwi mialam popękane a ból taki ze łzy leciały.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Mnie też na początku mały podziabał ale tylko w jednego cyca i nie było to miłe, ale za to w nagrodę chyba nie gryzie mnie wcale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 22:45   #3418
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Z moimi piersiami i sutkami nic się nie dzieje. Czy to ciąża, czy karmienie - bez różnicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 23:55   #3419
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Cytat:
Napisane przez Asia2789 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapytam wprost: jak tam Wasze sutki? są normalne czy coś się z nimi dzieje? U mnie dość, że urosly to tak jakby popękały i wysuszone są. Polecacie coś do smarowania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciemne, wyschniete i cieknace
Cytat:
Napisane przez Xylo93 Pokaż wiadomość
Dramat- łuszczące się, ogromne spodki
Błagam, powiedzcie, że się skurczą po karmieniu!
Zmniejsza sie... Ja mialam to szczescie ze po karmieniu stsrszej wrocily do swojej dawnej "postaci"

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
My
22.11.2008

"tak" 24.12.2009

Liluś
13.01.2015


16.01.2016
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 07:05   #3420
NinaMandolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 59
Dot.: Mamusie lipcowe 2020

Ja mam bardzo duże piersi.rozmiar 75G.powiekszyly się jeszcze bardziej A sutki są jak wentyle od traktora

Ja to mam pecha wstajac z łóżka źle stanęłam na nodze i mam skróconą kostkę.TZ załatwił mi kule więc jakoś tam się poruszam w obrębie domu.
NinaMandolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-19 10:29:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.