PILOMAX WAX.....bez sls ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-01, 22:20   #1
Eyeshadow__
Raczkowanie
 
Avatar Eyeshadow__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bergen Norwegia
Wiadomości: 128
GG do Eyeshadow__
Unhappy

PILOMAX WAX.....bez sls ??


Hej dziewczyny *


Z gory przepraszam jesli pisze tu gdzie nie trzeba albo jesli post podobny juz byl.... Chcialam prosic tylko o pomoc gdyz sama po dlugiej podrozy po google nie doszlam do niczego....
Mianowicie chodzi mi o odzywkii PILOMAX WAX te bez SLS. . .

Zakupilam dwie z mysla ze kupilam odpowiednie...ale szukam i nadal nie ejstem pewna.....

Kupilam dokladnie te dwie :

http://www.bangla.babyonline.pl/opin...aska-do-wlosow

https://www.google.no/search?um=1&hl...%3B1829%3B2709



Ta druga ALOES ..wydaje mi sie ze nie zawiera SLS ale nie ejstem pewna co do tej 1 a chcialabym miec 100 % pewnosc...
Moze ktoras z Was jest w stanie mi to powiedziec



Od jakiegos miesiaca przenioslam sie na szampon bez SLS ...nastepnie nakladalam maske z Pantene ta zielona ...i stwierdzilam, ze przeciez to nie ma zadnego sensu.... a wlosy bez odzywki po tym szamponie wygladaja poprostuuu OKKKKROOOOPNIEEE !


Czy moje wlosy po tej odzywce beda ladne wkoncu ?
Odstawilam tez calkowicie suszarke i prostownice ..co prawda zdazylo mi sie wyprostowac tylko raz delikatnie na 150st. z termoochr. , pije tez codziennie drozdze i siemie lniane no i wcinam Humavit....lecz tez nie wiem czy jest sens brac to wszystko....Chcoiaz mysle, ze chyba nie zaszkodzi....


Z gory dziekuje za pomoc *****
Eyeshadow__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 12:22   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: PILOMAX WAX.....bez sls ??

Nie ma potrzeby zakładania nowego wątku. Jest już wątek dotyczący analizy składów.
Skoro już kupiłaś te maski, to co za problem sprawdzić czy w składzie jest Sodium Lauryl Sulfate? Brązowy Wax, regenerujący, ma ten składnik, tak to przynajmniej wygląda na blogach (które dość łatwo znaleźć):
http://kosmetyki-orlicy.blogspot.com...-maska-do.html
http://moherowa.blogspot.com/2012/03...enerujaca.html

Waxy z SLS cieszą się małą popularnością właśnie ze względu na SLS, który przetrzymywany dłużej na włosach może wysuszyć.
Twój post jest chaotyczny, nie opisałaś jakie masz włosy i czego oczekujesz od masek. I jakiego szamponu bez SLS czy SLES używasz. To jest podstawa do poradzenia czegoś a nie odpowiedź na pytanie czy Pilomaxy będą dla Ciebie dobre. Ja bym się wiele po nich nie spodziewała, jeśli Twoje włosy są zniszczone i potrzebują bogatej pielęgnacji.
Poza tym maska z Pantene (nie piszesz jaka) na pewno ma co najmniej jeden silikon niezmywalny wodą, więc możesz mieć problem stosując szampon bez siarczanów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 13:54   #3
Eyeshadow__
Raczkowanie
 
Avatar Eyeshadow__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bergen Norwegia
Wiadomości: 128
GG do Eyeshadow__
Dot.: PILOMAX WAX.....bez sls ??

Nie znam sie nad tym pod jakimi nazwami co jest ukryte..... sprawdzilam teraz w skladzie i faktycznie ten czarny zawiera sodium lauryn sulfate... Ten drugi Wax Aloes nie ma tego....


Calkiem mozliwe ze wax nie zrobi rewolucji na moich wlosach...


Mam wlosy zniszczone wczesniej prostowaniem i prawie zerowa pielegnacja.....
Podcielam koncowki i od miesiaca z nimi walcze w ten sposob wlasnie jaki napisalam wyzej...

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Dlatego wlasnie szukam WAXOW bez sls a wiem ze sa owakie i ponoc bardzo dobre ale malo dostepne.... ten zielony z aloes wlasnie chyba nim jets...
Eyeshadow__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:00   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: PILOMAX WAX.....bez sls ??

Cytat:
Napisane przez Eyeshadow__ Pokaż wiadomość
Nie znam sie nad tym pod jakimi nazwami co jest ukryte..... sprawdzilam teraz w skladzie i faktycznie ten czarny zawiera sodium lauryn sulfate... Ten drugi Wax Aloes nie ma tego....


Calkiem mozliwe ze wax nie zrobi rewolucji na moich wlosach...


Mam wlosy zniszczone wczesniej prostowaniem i prawie zerowa pielegnacja.....
Podcielam koncowki i od miesiaca z nimi walcze w ten sposob wlasnie jaki napisalam wyzej...

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Dlatego wlasnie szukam WAXOW bez sls a wiem ze sa owakie i ponoc bardzo dobre ale malo dostepne.... ten zielony z aloes wlasnie chyba nim jets...
Czytaj odpowiednie wątki, tam znajdziesz dużo (czasem aż za dużo) informacji. Jednak nigdy nikt na 100% nie powie Ci, jaki kosmetyk będzie dla Ciebie.
Ten wątek pewnie będzie zamknięty, więc opisz swój problem i kosmetyki, których używasz (dokładnie, bo sama maska Pantene nic nie mówi) np tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=209955&page=159
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.