Koty- część XII - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-11, 15:48   #3811
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Dziękuję, spróbuję.

Szkoda mi tego małego, ale nie wiem do jakiego stopni mogę ingerować ja duży na niego warczy
Może faktycznie ta metoda działa, bo tak zastanawiałam się nad tym i jeśli zapach tego nowego kota przeniesie się na tego co dłużej mieszka, a on zacznie myć się z tego zapachu jak to koty mają w naturze to możliwe jest, że go w końcu zaakceptuje. Tak czy siak warto spróbować
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 08:32   #3812
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Koty- część XII

Cześć dziewczyny
Nie wiem czy mi pomożecie, ewentualnie gdzieś pokierujecie.

W jaki sposób mogę pomóc bezdomnemu kotu z zimnymi nocami? Wiem, że to może głupio zabrzmi ale przybłąkał się pod blok kocurek. Na pewno ma problem ze słuchem, nie wiem w jakim stopniu.
Z panią sprzątającą się dogadałam co do karmienia, żeby nie wyrzucała mu miseczek. Widziałam, że pod innymi klatkami też są więc nie tylko ja go dokarmiam
Ale... na budkę nie ma szans. Wiem, że jeszcze nie jest bardzo zimno, ale cieplej nie będzie. A szkoda mi go żeby marzł w nocy... macie jakieś pomysły jak to rozwiązać?
W piwnicy zawsze okno zostawiam otwarte, ale siłą rzeczy nie powiem mu żeby akurat tu wchodził A jak trafi na uprzejmych sąsiadów z innej klatki to może być różnie...
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 10:04   #3813
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: Koty- część XII

U mnie też była sytuacja, że była matka z kociętami, które zagospodarowały sobie podwórko na własność. Na okres zimy kto mógł to zabrał do domu, a na wiosnę je wypuszczali i wszystkie bardzo dobrze sobie radziły. Nie ma szans, żeby ktoś przygarnął do domu?

Edit: Zawsze może zdarzyć się, że ktoś kto przygarnie tego kota przywiąże się do niego i przestanie on być bezdomny
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87

Edytowane przez _madame_m_
Czas edycji: 2016-09-14 o 10:09 Powód: dopiska
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-14, 10:35   #3814
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez _madame_m_ Pokaż wiadomość
U mnie też była sytuacja, że była matka z kociętami, które zagospodarowały sobie podwórko na własność. Na okres zimy kto mógł to zabrał do domu, a na wiosnę je wypuszczali i wszystkie bardzo dobrze sobie radziły. Nie ma szans, żeby ktoś przygarnął do domu?

Edit: Zawsze może zdarzyć się, że ktoś kto przygarnie tego kota przywiąże się do niego i przestanie on być bezdomny
Niee, wątpię. U mnie raczej na doraźnym dokarmianiu się kończy. Mały kociak to jeszcze prędzej ale młody kocur do tego głuchawy - marne szanse.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 10:50   #3815
dorotkaka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 8
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Niee, wątpię. U mnie raczej na doraźnym dokarmianiu się kończy. Mały kociak to jeszcze prędzej ale młody kocur do tego głuchawy - marne szanse.
Przyznam szczerze że nie rozumiem tego. Mały kotek też kiedyś będzie młodym kocurem, a nawet ślepym staruchem . A to, że jest głuchawy... No cóż wiele domowych mruczków słuch ma dobry ale generalnie słucha właściciela tylko gdy ten trzyma żarcie w rękach. Takie "wady" kotka to nie są żadne wady. Szkoda biedaka.
dorotkaka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 12:27   #3816
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez dorotkaka91 Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze że nie rozumiem tego. Mały kotek też kiedyś będzie młodym kocurem, a nawet ślepym staruchem . A to, że jest głuchawy... No cóż wiele domowych mruczków słuch ma dobry ale generalnie słucha właściciela tylko gdy ten trzyma żarcie w rękach. Takie "wady" kotka to nie są żadne wady. Szkoda biedaka.
Nie każdy jest wrażliwy, niestety. Obstawiam, że niewiele osób wie, że jest przygłuchawy bo nikt mu czasu nie poświęca, wystawi jedzenie, pogłaska i tyle. Często go obserwuje z okna i widzę, że np. jak jedzie rower a on jest do niego tyłem to nie reaguje dopiero się wystraszy jak jest w zasięgu jego wzroku.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 12:33   #3817
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: Koty- część XII

Ja bym jednak pochodziła po sąsiadach i popytała. U mnie w bloku większość ma psy i pozabierali te koty nie patrząc co mają w domu.
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-15, 16:35   #3818
koralowa_
Przyczajenie
 
Avatar koralowa_
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 17
Dot.: Koty- część XII

Nie chcę zakładać nowego wątku a przeszukiwać wszystkie odpowiedzi trudno, więc z grubej rury zapytam, jak to jest z wirusowym zapaleniem spojówki?
Wzięliśmy kocura z ulicy i jest już u nas 4 rok, od początku z tym walczymy. Lewe uszko ciągle drapie i ma tam płyn który go drażni, macha łebkiem itd. Z tej samej strony oczko ma lekko przymknięte, czasami ale nieczęsto ma odrobinę zaropiałe. Weterynarz twierdzi że powinien przejść na dietę i jeść karmę rybną, niestety dżentelmen stwierdził że nie ma mowy. Miał kropelki, które mu pomogły na jakiś czas. Nie wiemy jak się tego pozbyć na zawsze.
Kotek jest radosny i "uśmiechnięty" ale jak zaczyna trząść łebkiem i patrzeć tym przymkniętym oczkiem to złość mnie bierze. Czasami mu śmierdzi z tego ucha.
Może akurat przeczyta to ktoś kto miał z tym styczność?
koralowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-15, 17:39   #3819
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koty- część XII

robilas wymaz z ucha? moze to swierzb? ktorego rybna karma sie nie wyleczy, wtf? w ogole...
[/COLOR]radzilabym weta zmienic na kompetentnego.

Edytowane przez 201610310857
Czas edycji: 2016-09-15 o 17:41
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 07:55   #3820
koralowa_
Przyczajenie
 
Avatar koralowa_
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 17
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
robilas wymaz z ucha? moze to swierzb? ktorego rybna karma sie nie wyleczy, wtf? w ogole...
[/COLOR]radzilabym weta zmienic na kompetentnego.
Szukałam innego weterynarza, pytałam ludzi i ta nasza ma najlepsze opinie. Wymaz oczywiście był, po świerzbie nie ma śladu (wyleczony, bo miał). To nie chodzi o wyleczenie rybną karmą tylko o prawdopodobne uczulenie na mięso, karmy drobiowe itd. Tu może być przyczyna, dlatego powinien przerzucić się na rybkę, której nie chce...
koralowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 08:20   #3821
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Koty- część XII

Kup mu jakąś mokra rybna, może zechce.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-16, 08:40   #3822
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty- część XII

A je tylko karmy drobiowe czy różne?
Można próbować chociaż ograniczyć na początek karmy z drobiem, bo podobno często uczulają. Albo skoro nie chce tknąć rybnej, to może małymi kroczkami mu mieszać np. łyżeczka rybnej karmy, reszta tej co lubi i tak stopniowo przechodzić tylko na rybną, obserwując czy rzeczywiście problem się zmniejsza
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 11:00   #3823
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Koty- część XII

Co sądzicie o nakładkach na pazury dla kota?
Z opisu wynika, że:
"Poza zabezpieczeniem naszych mebli nasadki zapobiegają ślizganiu się puplia po gładkich powierzchniach w mieszkaniu np posadzka, panele itp.:

Myślicie, że to działa? Opinie są różne. Starszemu kotu bym tego nie zakładała, ale małemu? Co myślicie?
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2016-09-16 o 11:02
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 11:15   #3824
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o nakładkach na pazury dla kota?
Z opisu wynika, że:
"Poza zabezpieczeniem naszych mebli nasadki zapobiegają ślizganiu się puplia po gładkich powierzchniach w mieszkaniu np posadzka, panele itp.:

Myślicie, że to działa? Opinie są różne. Starszemu kotu bym tego nie zakładała, ale małemu? Co myślicie?
Ja bym tego nie założyła kotu. Jeśli kot drapie to można obcinać pazury. Co do ślizgania, to w życiu nie widziałam ślizgającego się kota, co za głupota.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 11:38   #3825
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o nakładkach na pazury dla kota?
Z opisu wynika, że:
"Poza zabezpieczeniem naszych mebli nasadki zapobiegają ślizganiu się puplia po gładkich powierzchniach w mieszkaniu np posadzka, panele itp.:

Myślicie, że to działa? Opinie są różne. Starszemu kotu bym tego nie zakładała, ale małemu? Co myślicie?
Nie widzę potrzeby, żeby kotu zakładac coś na pazury
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 13:09   #3826
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Ja bym tego nie założyła kotu. Jeśli kot drapie to można obcinać pazury. Co do ślizgania, to w życiu nie widziałam ślizgającego się kota, co za głupota.
Też obcinam.

Mój kot się ślizga. Nie wyrabia na zakrętach, gdy robi swoje głupawkowe patataj
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 13:32   #3827
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Ja bym tego nie założyła kotu. Jeśli kot drapie to można obcinać pazury. Co do ślizgania, to w życiu nie widziałam ślizgającego się kota, co za głupota.
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Też obcinam.

Mój kot się ślizga. Nie wyrabia na zakrętach, gdy robi swoje głupawkowe patataj
Żadna głupota, moja też się ślizga
Martii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 13:36   #3828
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: Koty- część XII

Moja też miała od małego obcinane pazurki i co najwyżej ślizga się na płytkach jak nie może wyrobić na zakręcie lub wysiedzi się w mokrym zlewie
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 13:38   #3829
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Koty- część XII

Sama się boję obcinać im pazury, a weterynarz to już krzywo na mnie patrzy jak proszę go o obcięcie kotu pazurów.
Mam wrażenie, że te nakładki to jednak są czystsze niż kocie pazury.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-16, 14:42   #3830
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
Sama się boję obcinać im pazury, a weterynarz to już krzywo na mnie patrzy jak proszę go o obcięcie kotu pazurów.
Mam wrażenie, że te nakładki to jednak są czystsze niż kocie pazury.

Obcięcie pazurków to żadna filozofia. Widać dokładnie ile można przyciąć. Wystarczy ciachnąć ostre końce.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 15:11   #3831
koralowa_
Przyczajenie
 
Avatar koralowa_
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 17
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
A je tylko karmy drobiowe czy różne?
Można próbować chociaż ograniczyć na początek karmy z drobiem, bo podobno często uczulają. Albo skoro nie chce tknąć rybnej, to może małymi kroczkami mu mieszać np. łyżeczka rybnej karmy, reszta tej co lubi i tak stopniowo przechodzić tylko na rybną, obserwując czy rzeczywiście problem się zmniejsza
Je różne, tylko nie rybne. Ale myślę że masz dobry pomysł. Mieszanie i stopniowa zmiana może być całkiem podstępnie dobrym pomysłem
koralowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 16:51   #3832
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Koty- część XII

Rozpędzony kot na zakręcie może i się ślizga, ale to raczej wyjątek. Ja w ogóle nie obcinam pazurków, ale może mi się trafiły wyjątkowe egzemplarze, bo praktycznie nie drapią mebli.
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 17:10   #3833
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Koty- część XII

Czy kota niewychodzacego dachowca szczepi sie na wscieklizne? Czy 2 mies kotu moge obcinac pazury? Strasznie drapie
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 18:32   #3834
koralowa_
Przyczajenie
 
Avatar koralowa_
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 17
Dot.: Koty- część XII

Co do obcinania pazurków, czy to prawda, że jak zrobimy to źle to kota można tym nawet zabić? Podobno ma jakiś tam korzeń, którego nie wolno uszkodzić. Mój bandyta zaczyna mi drapać dwudniową sofę i nie wiem co z tym zrobić
koralowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 21:16   #3835
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez koralowa_ Pokaż wiadomość
Co do obcinania pazurków, czy to prawda, że jak zrobimy to źle to kota można tym nawet zabić? Podobno ma jakiś tam korzeń, którego nie wolno uszkodzić. Mój bandyta zaczyna mi drapać dwudniową sofę i nie wiem co z tym zrobić
Ma tam nerw i może cholernie go boleć, że tak się wyrażę, bardzo, bardzo.
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 21:47   #3836
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez koralowa_ Pokaż wiadomość
Co do obcinania pazurków, czy to prawda, że jak zrobimy to źle to kota można tym nawet zabić? Podobno ma jakiś tam korzeń, którego nie wolno uszkodzić. Mój bandyta zaczyna mi drapać dwudniową sofę i nie wiem co z tym zrobić
Obcina się tylko biała cześć. Ta różowa jest unerwiona
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 21:51   #3837
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez koralowa_ Pokaż wiadomość
Co do obcinania pazurków, czy to prawda, że jak zrobimy to źle to kota można tym nawet zabić? Podobno ma jakiś tam korzeń, którego nie wolno uszkodzić. Mój bandyta zaczyna mi drapać dwudniową sofę i nie wiem co z tym zrobić
A jak kot za bardzo wierci się i nie będzie spokojny na 5 minut to druga osoba do pomocy i spokojnie skrócisz te pazurki bez zrobienia kotu krzywdy
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 08:52   #3838
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty- część XII

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Rozpędzony kot na zakręcie może i się ślizga, ale to raczej wyjątek. Ja w ogóle nie obcinam pazurków, ale może mi się trafiły wyjątkowe egzemplarze, bo praktycznie nie drapią mebli.
Kot domowy nie ma szansy zetrzec pazurow tak jak wychodzacy. Nie obcinanie pazurkow moze doprowadzic do ich zawiniecia i wrastania. Trzeba to kontrolowac.


Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Czy kota niewychodzacego dachowca szczepi sie na wscieklizne? Czy 2 mies kotu moge obcinac pazury? Strasznie drapie
Moim zdaniem nie ma sensu.
No pewnie, ze mozna, a nawet trzeba Wystarczy zwykla obcinaczka do paznokci (taka dla ludzi). Przytnij same ostre koncowki.

Cytat:
Napisane przez koralowa_ Pokaż wiadomość
Co do obcinania pazurków, czy to prawda, że jak zrobimy to źle to kota można tym nawet zabić? Podobno ma jakiś tam korzeń, którego nie wolno uszkodzić. Mój bandyta zaczyna mi drapać dwudniową sofę i nie wiem co z tym zrobić
Zabic nie zabijesz, ale pazurek bedzie krwawił i bedzie go to bolalo. Zdarzylo mi sie raz obciac za duzo jeszcze jak kociaki byly bardzo male. Nic takiego sie nie stalo.


Cytat:
Napisane przez _madame_m_ Pokaż wiadomość
A jak kot za bardzo wierci się i nie będzie spokojny na 5 minut to druga osoba do pomocy i spokojnie skrócisz te pazurki bez zrobienia kotu krzywdy
Nie musisz obcinac wszystkich na raz.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 09:57   #3839
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Koty- część XII

Chce zmienic Animonde dla kociat mokra zmienic na inna. Tez dla kociat. Moj maluch ma takie wiatry, ze nie da sie wytrzymac. Skonczymy te puszki, ale juz nie chce ich widziec. Co polecacie? Po pasztetach z animondy jest ok, ale to juz dla niego za malo. A ja szukam czekos za rozsadne pieniadze np pakiet na zoo plus
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 22:00   #3840
Ambrosia2108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: Koty- część XII

Witam, mam kotke 9 miesiecy, niewychodzaca. Czasami ma ciezki charakterek ale to juz inny temat Po raz 3 dostala obrzeku warg. Pierwszy raz byla to dolna warga, pozniej gorna a teraz znow dolna. Bylam u weterynarza ale wtedy nie miala obrzeku i niby fizycznie jest zdrowa. Na poczatku myslalam ze to przez zmiane karmy ale to nie to. Ona kocha lapac wszystko co lata wiec moze cos ja ugryzlo. Nie moge sobie przypomniec od czego wczesniej sie zaczynalo ale dzien przed obrzekiem podalam jej surowa wolowine i czy to mozliwe by miala na nia uczulenie?
Ambrosia2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-20 18:34:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.