Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-09, 12:58   #31
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

mam juz butlę z atomem, więc czas stworzyć przepis na psikacz :yes:
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:00   #32
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem fenomenu jeansowych koszul
Ja też

Witam się ja, znów na liście spamerów jestem
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:04   #33
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Ja też jestem....
i witam z ulubionym miksem na głowie
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:04   #34
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Jakbym wiedziała, że będzie nowy wątek, to jakoś bym go fajnie przywitała, a nie standardowo babuszka agafia na skalpie, a na długości Biovax swoja drogą kocham ten duet
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:06   #35
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Tak, to ja. Za remingtona - model D5800 - dałam (a raczej tato dał, ale paragon mam ) 30 euro - to w przeliczeniu jakieś 120zł. Nie wiem niestety, jak ceny w Polsce. Co do hałasu, szczególnie cicha nie jest, chodzi tak jak ten braun którego linkowałam, przeciętnie moim zdaniem. Sąsiadów nie budzi.

Ja właśnie niechcący zrzuciłam ręcznik do tego octu w kuwecie. A tyle, co wczoraj go wyprałam... Niezdary z nas.
o to ładna cena
tylko kurdę chciałabym coś, czego nie będzie słychać za zamkniętymi drzwiami pokoju :d
Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
mnie coraz bardziej ciekawi ten ślimakowy krem, jak tylko zdenkuję inne/będę cierpiała na nadmiar gotówki to zamówię
o własnie, ja swój już kilka razy wypróbowałam i jest spoko cera z rana trochę inaczej wygląda, ale nie, że źle. Tylko mam z nim problem ten sam co z Physiogelem - po jakimś czasie zaczynają mi wychodzić pojedyncze skórki dziwne to, bo ponoć nie powinny ani po jednym ani po drugim. Jeszcze się zastanawiam czy to nie po micelu, ale jak używałam Nivei to nic takieog nie miało miejsca, a w nim chyba nie bardzo ma co suszyć... Sama nie wiem


w ogóle cera mi się poprawiła ostatnio odpukać i nie wiem czy za sprawą
a) tabsów
b) zastąpienia wody z kranu micelem
c) zmiany maści od dermatologa (ale nie była wysuszająca, raczej nawilżająca, bo zero skórek, ściągnięcia itp - z propolisem ) na kremy nawilżające

czy mix wszystkeigo na razie boję się odstawiać micel i tabsy


ale ta Naturia mi pachnie - mam nadzieję, że nie przesadziłam z ilościa i będę miała wizualnie świeże włosy
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:06   #36
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Blog Aliny Rose czy jakoś tak.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Red jeszcze raz dziękuję za ślimaki, uwielbiam to kremidło i na dniach będę zamawiać zapas, cuuudo
Poważnie? Cieszę się A co Ci dobrego robi? Bo mi chyba tylko trochę napina twarz sle póki co nadal jestem syfiasta itp.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:07   #37
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
moooniek czyżby moje posty były lepsze od Twoich?
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
wczoraj widziałam Chodakowską na żywo hahaha jaka kolejka do niej była ;p
Ach
Z tego co zauważyłam nie da się już ściągać jej filmików

W mordę trzeba by poodkurzać
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-09, 13:10   #38
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
moooniek czyżby moje posty były lepsze od Twoich?
nie, ale wizaż wie, że masz ładniejsze włosy i przez to jesteś wyżej
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:10   #39
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość

w ogóle cera mi się poprawiła ostatnio odpukać i nie wiem czy za sprawą
a) tabsów
b) zastąpienia wody z kranu micelem
c) zmiany maści od dermatologa (ale nie była wysuszająca, raczej nawilżająca, bo zero skórek, ściągnięcia itp - z propolisem ) na kremy nawilżające

czy mix wszystkeigo na razie boję się odstawiać micel i tabsy
Ja przy hormonach, plastrach, też miałam dużo lepszą cerę... prawie wogóle nie miałam syfów, a po odstawieniu, przed @ mam wysyp... Ale teraz zmieniłam pielęgnację i jest o niebo lepiej... Jak wykończę moje kremowe zapasy, to kupię sobie coś z lepszym składem i będę szczęśliwą kobietą
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:11   #40
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
o to ładna cena
tylko kurdę chciałabym coś, czego nie będzie słychać za zamkniętymi drzwiami pokoju :d
Dobrze, że nie mam takich problemów.
Myślę, że każda duża suszara trochę hałasu robi. Jak przeglądałam w sklepach to nigdy jakiejś szczególnie cichej nie widziałam. Chyba, że te maleńkie, podróżne. Ale nie wiem, czy chciałabym tym suszyć włosy...
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:15   #41
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

O to i ja się melduję w nowym wątku (nowy, a już 2 strony zapisane-szalone).
Powiem tak...moje włosy odzwyczaiły się od "wspaniałości" kosmetycznych.
Mówię tutaj o reklamowanych śmieciowych produktach naładowanych detergentami, silikonami itp.
Może nie same włosy, co skóra głowy.
Kiedyś pamiętam używałam tylko takich "dobrych" firm typu pantene, timotei itp. nie patrząc na składy.
Ostatnio użyłam timoteia (jak już pisałam z niezbyt ciekawym składem) i skóra mojej głowy woła o pomoc...
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-09, 13:18   #42
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

Nie? W poprzednim wątku było made by Ty
nie zauważyłam tego w poprzednim wątku, ale to na bank nie ja może stąd ten błąd, że ja zakładam wątek chyba 3 części temu?

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Vivinn! Jesteś


A ja mogę sobie znów dopisać do konta kolejną kłótnię z Tż. Kopnął mnie zaszczyt we pupę założenia wątku, to musiała mnie też spotkać przykra rzecz, dla równowagi
ehh biedna Kaveri mam nadzieję, że jakoś się ułoży
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:19   #43
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

o matulu, pierwszy wątek i zaraz w top spamerkach
shame on me
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:20   #44
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Zaproponowałam spotkanie, bo nie widzieliśmy się ponad tydzień, to odburknął, że nie będzie mi przeszkadzał, męczył mnie i nudził. Już w złości syknęłam, że wie wszystko lepiej, to skwitował, iż "jak mam walić takie fochy, to niech go od razu zostawoe". Jak szczeniaki, nawet jakbym chciała pogadać, to nie można, a sama do siebie mówić nie będę.

Idę zmyć olej i Jantar z włosów, później wypiję siemię, może przyspieszy przyrost. Nie będę się denerwować, bo jeszcze więcej włosów zacznie mi wypadać...
__________________

Edytowane przez Kaveri
Czas edycji: 2013-03-09 o 13:23
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:25   #45
blackberry8
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry8
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 787
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
mnie coraz bardziej ciekawi ten ślimakowy krem, jak tylko zdenkuję inne/będę cierpiała na nadmiar gotówki to zamówię
Na prawdę warto, polecam

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Poważnie? Cieszę się A co Ci dobrego robi? Bo mi chyba tylko trochę napina twarz sle póki co nadal jestem syfiasta itp.
Super nawilża, uwielbiam jego konsystencję - te dwa punkty odwiodły mnie od ponownego zakupu TEGO kremu za 180zł, a ślimakowy kosztuje 1/6 tego
Poza tym nie zostawia tłustej warstwy, za co ma ogromny plus, nie zapycha i 'podbija' działanie serum nawilżającego z YR (pożegnałam odstające skórki). Liczę na zmniejszenie porów, ale to raczej długodystansowy efekt - będę zdawać relacje


Nakremowałam się isaną i pachnę jak ciasteczko
blackberry8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:29   #46
sanlan
Rozeznanie
 
Avatar sanlan
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 585
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

też melduję się w nowym wątku i myślę, co by tu napaćkać na to moje ombre coby te rozjaśnianę nawilżyć trochę ;P ale pomysłów brak ...
__________________
prawko zdanee - 22.10.2o12 za pierwszym razem !

o6.11. - Jantar I
15.o4 Jantar II
sanlan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:30   #47
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

jestem i ja, chociaż i tak pewnie nie będę miała czasu się udzielać
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:33   #48
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Dzięki, bo też nigdy nie wiedziałam skąd to bierzecie. Spinam się w sobie, bo mam wrażenie, że miałam dużo do powiedzenia, ale zawsze zapominałam coś napisać i w efekcie jestem tak daleko na liście Zaraz za Scarrabeo

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Tak, to ja. Za remingtona - model D5800 - dałam (a raczej tato dał, ale paragon mam ) 30 euro - to w przeliczeniu jakieś 120zł. Nie wiem niestety, jak ceny w Polsce. Co do hałasu, szczególnie cicha nie jest, chodzi tak jak ten braun którego linkowałam, przeciętnie moim zdaniem. Sąsiadów nie budzi.

Ja właśnie niechcący zrzuciłam ręcznik do tego octu w kuwecie. A tyle, co wczoraj go wyprałam... Niezdary z nas.
Talentna jesteś

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Jakbym wiedziała, że będzie nowy wątek, to jakoś bym go fajnie przywitała, a nie standardowo babuszka agafia na skalpie, a na długości Biovax swoja drogą kocham ten duet
Nie marudź. Jak duet masz sprawdzony to już coś!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Zaproponowałam spotkanie, bo nie widzieliśmy się ponad tydzień, to odburknął, że nie będzie mi przeszkadzał, męczył mnie i nudził. Już w złości syknęłam, że wie wszystko lepiej, to skwitował, iż "jak mam walić takie fochy, to niech go od razu zostawoe". Jak szczeniaki, nawet jakbym chciała pogadać, to nie można, a sama do siebie mówić nie będę.

Idę zmyć olej i Jantar z włosów, później wypiję siemię, może przyspieszy przyrost. Nie będę się denerwować, bo jeszcze więcej włosów zacznie mi wypadać...
Nic tylko lać

Dobrze, że Jantar na razie niedostępny na allecco, prawda?

A ja się sfochałam na mamę, bo jak zwykle o wszystkim dowiaduję się ostatnia- jakaś impreza urodzinowa w rodzinie. A wiecie, ja nie zrobiona, włosy mam dopiero wieczorem myć, przetestować JMO z lawendą i w ogóle, a tu takie coś. Pff, przynajmniej chata wolna będzie i nikt mi nie będzie ględził, że ciągle siedzę w łazience długo robię coś z włosami, o.

say-hello, no dokładnie ten krem taki jakiś nijaki dla mnie. U mnie kremowanie też nie robi szału, ale mi mało który olej daje szał dzikich ciał. Czasem Vatika ma swoje lepsze dni Dzięki raz jeszcze za przepis!
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:34   #49
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Vivinn! Jesteś
Ano jestem
Nie wiem nawet ile wątków przegapiłam, o ilu hitach się nie dowiedziałam, ilu nowości nie kupiłam
Choć z tym ostatnim to może nie najgorzej akurat - chciałabym pozbyć się kilku prawie pustych flaszek z odżywkami z półek Ostatnio jestem konsekwentna i nawet mi to wychodzi
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-09, 13:34   #50
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Ja mam sporą suszarkę i jest dość cicha, za drzwiami ledwo słyszalna przy ciszy, znajomi jak przyszli też się dziwili kiedyś, że cichsza niż normalne. ale niestety coś mi w niej poszło i muszę wymienić.

właśnie, slimak ładnie napina, przez to cera trochę inaczej wygląda (tak mi się wydaje, że to z tego u mnie taki efekt), nawet koloryt ma trochę ciemniejszy jakby? Nie wiem jak to wszystko opisać I tak jakby trochę uspokojona... Ale to dopiero kilka użyć A u mnie też micel uspokaja mi cerę. ale na pewno po ślimaku jest inny efekt niż po Nivei czy Physiogelu

mnie ta cała akcja z Ewą śmieszyła, byłam na chwile zobaczyć jak wygląda na żywo - przeciętna dziewczyną z trochę dziwnym typem urody i mniej zrobiona niż w filmiku, do tego chyba włosy przyciemniła (bo mi się kojarzyła z blond, a miała ciemne) i przytulała się z jakąś laską, która miała maślane oczy i nie wiem czy jakiś łezek w oku nie miała, bo tak to wyglądało i stała kolejeczka do niej w większości nastolatek poniżej 20 (ja stara dupa jestem niestety ) i czekali
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:46   #51
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Kaveri może skoro na razie nie chce to daj mu czas? Sam zrozumie może... A wcześniej jak o nim coś mówiłaś to wydawał się chłopak normalny jakiś.

i mam jeszcze pytanko do ciebie, używasz jakichś perfum?
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:54   #52
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Dzięki, bo też nigdy nie wiedziałam skąd to bierzecie. Spinam się w sobie, bo mam wrażenie, że miałam dużo do powiedzenia, ale zawsze zapominałam coś napisać i w efekcie jestem tak daleko na liście Zaraz za Scarrabeo

Ja mam tak zawsze- już mam coś napisać, odpowiedzieć komuś a potem.. stwierdzam, że i tak tych wypocin nikt nie przeczyta i schluss, okienko zamykam. Ale i tak dużo, jak na mnie, naspamowałam. Chyba muszę sobie jakiś odwyk od wizażu zrobić.


No ale melduję się w nowym wątku, żeby nie było, że odpuszczam sobie kompletnie.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 13:57   #53
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Ja mam tak zawsze- już mam coś napisać, odpowiedzieć komuś a potem.. stwierdzam, że i tak tych wypocin nikt nie przeczyta i schluss, okienko zamykam.
Też tak często mam.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 14:02   #54
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Miałam wstawić włosy na szatana, ale jakoś mi umknął
więc wstawiam teraz, mogą być takie? najnowsze, środowe jak słoneczko świeciło
DSC08773.jpg
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 14:09   #55
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Miałam wstawić włosy na szatana, ale jakoś mi umknął
więc wstawiam teraz, mogą być takie? najnowsze, środowe jak słoneczko świeciło
Załącznik 5151516
Bardzo ładny kolor
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 14:10   #56
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Melduję się i ja!
Nie wiedziałam że aż 87 postów napisałam
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 14:22   #57
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez blackberry8 Pokaż wiadomość
Na prawdę warto, polecam
Przepraszam, że się czepiam, ale czy to jakaś moda nastała, żeby robić błąd w wyrazie naprawdę?
Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Ja mam tak zawsze- już mam coś napisać, odpowiedzieć komuś a potem.. stwierdzam, że i tak tych wypocin nikt nie przeczyta i schluss, okienko zamykam.
Znowu to samo czemu piszesz moje myśli
Akurat Twoje wypociny nigdy nudne nie są
Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Miałam wstawić włosy na szatana, ale jakoś mi umknął
więc wstawiam teraz, mogą być takie? najnowsze, środowe jak słoneczko świeciło
Pierwsza fota w nowym wątku i od razu piękne włosy
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!

Edytowane przez versatille
Czas edycji: 2013-03-09 o 14:24
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 14:23   #58
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Miałam wstawić włosy na szatana, ale jakoś mi umknął
więc wstawiam teraz, mogą być takie? najnowsze, środowe jak słoneczko świeciło
Załącznik 5151516
Ładny kolor i błysk!

Ja dzisiaj testuję olej z pestek moreli, niestety rafinowany i nie pachnie Chociaż gdyby miał pachnieć tak okropnie jak ten malinowy to może i lepiej

I mam tyyyle babyhairów po siemieniu Chyba jeszcze kupię kozieradkę, bo niby nie mam problemu z nadmiernym wypadaniem, ale żeby jeszcze wzmocnić cebulki. I może za rok mi przybędzie gęstości Tylko żebym te końcówki jeszcze jakoś uratowała
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 14:27   #59
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Nic tylko lać
Mnie, bo wszystko psuje się przeze mnie
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ano jestem
Nie wiem nawet ile wątków przegapiłam, o ilu hitach się nie dowiedziałam, ilu nowości nie kupiłam
Choć z tym ostatnim to może nie najgorzej akurat - chciałabym pozbyć się kilku prawie pustych flaszek z odżywkami z półek Ostatnio jestem konsekwentna i nawet mi to wychodzi
U mnie zamiast się zmniejszać, to kolekcja rośnie
Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Kaveri może skoro na razie nie chce to daj mu czas? Sam zrozumie może... A wcześniej jak o nim coś mówiłaś to wydawał się chłopak normalny jakiś.

i mam jeszcze pytanko do ciebie, używasz jakichś perfum?
Nie naciskam. Nie chcę też obrzucać go błotem, bo to nie fair i PEWNIE po części to także moja wina, ale chciałabym żeby chociaż określił na czym stoimy. Nie piszę - dostaję opierdziel i rodzi się kolejna awantura, że nic mu nie mówię, tylko się odsuwam. Piszę - on odzywa się raz na dzień, tłumaczy, że jest zajęty, że to, że tamto, więc nie chcę się narzucać (a nie bombarduję go 473576 SMSami). Nieraz muszę myśleć i popadam w paranoję, co znów zrobiłam, że się kłócimy albo ma muchy w nosie. Chce spokoju, będzie miał, płakać nie będę, mam ważniejsze problemy, a nawet nie daje szansy, żebym mogła z nim szczerze pogadać.

Perfum niestety nie używam, bo spryskane miejsce od razu mi puchnie i dostaję wysypki
Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Miałam wstawić włosy na szatana, ale jakoś mi umknął
więc wstawiam teraz, mogą być takie? najnowsze, środowe jak słoneczko świeciło
Załącznik 5151516
Kolor
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-09, 14:28   #60
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy cz. XIX + nadal walczymy, choć offtopowo psocimy.

Czy kogoś puszy krem Anida z mleczkiem pszczelim czy tam woskiem?
Od dwóch myć mam fruwającą masakrę i ten krem podejrzewam bo był punktem wspólnym obu zestawów. A tyle go szukałam
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.