Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014 cz.27 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-14, 15:25   #3451
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
ile macie/miałyście ciepłych dań na weselu?
bo u mnie są3ciepłe posiłki: jest główne- zupa+ drugie danie,potem ok 23 gorąca przystawka np strogonow i o 2 druga przystawka npkurczak w sosie teriaki z makaronem ryżowym.
wesele jest do 4/5 rano
Na pewno 4 ciepłe dania.

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wy ingerujecie jakoś w strój świadkowej? Wiem, może głupie pytanie, ale jak zobaczyłam, jaką suknię chce moja, to się z lekka przeraziłam
Świadkową jest siostra TŻ i absolutnie nie zamierzam ani ingerować, ani cokolwiek narzucać. Skoro ją wybraliśmy to znaczy, że mamy do niej pełne zaufanie, również w kwestii stroju

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
A dziś 11 DDŚ! Niedługo ostatnia zmiana kodu
Zazdroszczę!

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
jaki planujecie mieć tort ? kwadratowy czy okrągły ??
Kwadratowy.
tort.jpg

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
chciałabym okrągły, ale na razie ogarniamy, czy się da. Mieszkamy w małym mieście i tu królują torty na osobnych stelażach dzisiaj byliśmy oglądać w cukierni przykładowe i cycki mi opadły, jak zobaczyłam te brzydactwa. Może i takie torty potrafią być ładne, ale u mnie robią paskudne Ale jest nadzieja, pani cukierni się przejęła moją skwaszoną miną i kombinują, jaki mogą zrobić największy okrągły z niewidocznym stelażem
Ogarnęłam menu i mamy obiad, a potem 3 ciepłe kolacje i widzę jeszcze jakiś żurek na śniadanie dla wytrwałych, plus deser, tort, ciasta i stół wiejski. Jak ktoś będzie narzekał, że mało, to wywalę z wesela!
Poza tym byliśmy dziś na spotkaniu z gościem z zespołu i to jest wg mnie najpewniejszy punkt naszego wesela. Cieszę się, że nie kombinowałam i wzięłam najlepszy zespół w okolicy, na pewno dadzą radę
Kochana jesteśmy z tego samego rejonu i ja Cię bardzo rozumiem. Tematu tortu mam powyżej uszu!
Najpierw na miesiąc przed ślubem cukiernia, w której zamówiliśmy tort (nie zdążyliśmy zaliczki dowieźć) zadzwoniła, że nie są w stanie wykonać takiego tortu. Mogą zrobić ,ale osobno na stelażu, a nie piętro na piętrze.
Znalazłam inną cukiernię - mogą wykonać, ale cena 72 zł/kg , ale mają tylko okrągły stelaż.
Kolejna cukiernia nie zrobi, bo robią osobne torty na stelażu i mogłabym tak pisać do znudzenia.
Jesteśmy po rozmowach z kolejną cukiernią i modlę się, żeby wykonali mi taki tort. Wstępnie już nawet stelaż zarezerwowałam, czekam na wycenę...

24 ddś a my bez tortu
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 15:32   #3452
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Jesteśmy po rozmowach z kolejną cukiernią i modlę się, żeby wykonali mi taki tort. Wstępnie już nawet stelaż zarezerwowałam, czekam na wycenę...

24 ddś a my bez tortu
Musze przyznać, że jest to mega wygoda ,że w cenie sali mamy tort, ciasto, ciastka, kwiaty żywe w dekoracji i napoje bez ograniczeń. Nie musimy się tym martwić, jedyną rzeczą jaka należy do nas to wybór menu, koloru kwiatów jakie chcemy mieć na sali i smak tortu
A mogę wiedzieć ile płacicie za osobę?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:

Edytowane przez docik10
Czas edycji: 2014-05-14 o 15:33
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 15:37   #3453
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez zakrecona_kropka Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za inspiracje niektóre baaardzo mi się podobają i mam teraz problem bo chciałam wyglądać inaczej niż na codzień a na codzień chodzę w rozpuszczonych włosach mam kręcone i jestem w kropce ;( czy wybrać rozpuszczone kręcone czy jednak spięte z boku i wypuszczone na jedną stronę tylko
A jakiej długości masz włosy? Jeśli długie to chyba postawiłabym na takie upięte z boku, sama bym tak zrobiła ale mam jeszcze za krótkie
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 15:48   #3454
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Musze przyznać, że jest to mega wygoda ,że w cenie sali mamy tort, ciasto, ciastka, kwiaty żywe w dekoracji i napoje bez ograniczeń. Nie musimy się tym martwić, jedyną rzeczą jaka należy do nas to wybór menu, koloru kwiatów jakie chcemy mieć na sali i smak tortu
A mogę wiedzieć ile płacicie za osobę?
To super, jeśli macie w cenie i jeszcze tort, który oferują trafia w Wasz gust.

Płacimy 150 zł/ os (nie mamy tortu, ciasta, napojów i dekoracji z żywych kwiatów).
Mamy opcję zamówienia u nich tortu i wtedy dodatkowo płacimy 3zł/os. Cena atrakcyjna, ale jak poprosiłam o zdjęcia tortów to mi ręce opadły
Torty wyłącznie na stelażu, każdy tort osobno (nie ma opcji piętro na piętrze), dekoracje wyciskane szprycą (bezowe kwiatuszki), cukrowe listki, różyczki, gołąbki. No way!
Co np. tego typu:
tort24.jpg109-167-thickbox.jpg

Może komuś się podobają, niestety to nie moja estetyka.
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014




Edytowane przez magdalenka_w_86
Czas edycji: 2014-05-14 o 15:59
magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 15:56   #3455
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Płacimy 150 zł/ os (nie mamy tortu, ciasta, napojów i dekoracji z żywych kwiatów).
Mamy opcję zamówienia u nich tortu i wtedy dodatkowo płacimy 3zł/os. Cena atrakcyjna, ale jak poprosiłam o zdjęcia tortów to mi ręce opadły
Torty wyłącznie na stelażu, każdy tort osobno (nie ma opcji piętro na piętrze), dekoracje wyciskane szprycą (bezowe kwiatuszki), cukrowe listki, różyczki. No way!
My płacimy 215zł ale w tej cenie mamy tort, ciasta cukierki. napoje bez ograniczeń, dekoracje w żywe kwiaty, szampan na toast, 0,7l na parę, busa do dyspozycji w godzinach od 24:00-3:00, apartament na noc dla nowożeńców. Ja nawet nie wiem jaki oni tort mają, nawet nie zapytałam
To nasza sala..https://www.facebook.com/pages/Dwore...=photos_stream
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 16:04   #3456
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Witam dziewczyny

Mogę się przyłączyć? podczytuję regularnie od kilku dni a dzis postanowiłam sie odezwać bardzo podoba mi się tytuł wątku

Wkupne: ślubujemy 4 października, na razie mamy salę, orkiestrę, kamerzystę/fotografa i zaklepany termin w cukierni a i jeszcze nauki i poradnię. Dopoki nie zaliczymy wizyty u ksiedza (ok 5 lipca) nie szaleję z niczym, dopiero jak będę miała godzinę ślubu to zamówie zaproszenia i zaczniemy zapraszać. Jak bede wiedziala ile osob mniej wiecej bedzie to poszukam wódki. Do zakupu sukni jakos nie moge sie zmotywowac bo ciagle wierze ze wszyszczupleje

Bukiet podoba mi się taki: http://www.styllowy.pl/bukiet-slubny-orchidea-2/
Fryzura: http://www.weddingbycolor.com/lynnmi...estones/126859 (choć coraz mniej mnie przekonuje)
sukienka w ten deseń: https://www.youtube.com/watch?v=bqXKI7WARZM ale tu wychodzę z założenia że wybiorę taką która będzie dobrze leżała (mam spory biust)

Wesele robimy sami za swoje pieniądze, teściowa próbowała sie wtrącać ale kilka razy została "zagłuszona" nawet przez teścia i moją mamę. Ale wiemże taka jej natura i na pewno jeszcze nie raz się wtrąci. Ale uczę się podchodzić do tego ze spokojem

Atomówka wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia pięknie powiedziane, dwie obrączki a sprawiają że kocha sie o 200% mocniej powiem ci że po zaręczynach już czułam się jakbyśmy się kochali 100% mocniej więc już czekam na te motyle w brzuchu 4 października
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 16:08   #3457
bardorja
Zadomowienie
 
Avatar bardorja
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 046
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny

Mogę się przyłączyć? podczytuję regularnie od kilku dni a dzis postanowiłam sie odezwać bardzo podoba mi się tytuł wątku
Witamy
Skąd jestescie? jaki wiek?bokróluje rocznik 87/89 z tego co pamietam
duze wesele? ilu gosci zapraszacie?
__________________
Stylistka paznokci od 2004r-PASJA i MIŁOŚĆ
Stylistka rzęs od 2013r-ZAFASCYNOWANA

Daję z siebie 200%
bardorja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 16:16   #3458
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Mogę się przyłączyć? podczytuję regularnie od kilku dni a dzis postanowiłam sie odezwać bardzo podoba mi się tytuł wątku
Witaj

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Witamy
Skąd jestescie? jaki wiek?bokróluje rocznik 87/89 z tego co pamietam
duze wesele? ilu gosci zapraszacie?
Dinozaury z 86 też są
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 16:29   #3459
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Witamy
Skąd jestescie? jaki wiek?bokróluje rocznik 87/89 z tego co pamietam
duze wesele? ilu gosci zapraszacie?
Okolice Wadowic ja mam 27 lat moj narzeczony 25 (czyli 87 i 89 ) gosci razem z orkiestra i kamerzysta 98, ale kilkoro jest bardzo niepewnych,wrecz powiedzialabym ze formalnoscia bedzie ze nam od razu odmowia, ale jest to najblizsza rodzina wiec zaproscic trzeba

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Witaj
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 16:30   #3460
kasia1201
Rozeznanie
 
Avatar kasia1201
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 513
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
No nie dziwię się, gdybym miała ślub w sobotę to na widok takich zdjęć chodziłabym i płakała non stop



coraz bliżej!



Też o tym myślałam widząc te zdjęcia, ale chyba mimo wszystko pragnienie poślubienia TŻ'a wygrałoby u mnie
Dziewczyny ale wiecie że ta pm jest prawdopodobnie po chemioterapii i to nie jest jej wybór że jest łysa?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasia1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 16:38   #3461
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Dlaczego czekoladowe nie bardzo? Po garści na osobę (w mojej zmieści się 7-8 cukierków). Krówki, czekoladowe, zozole:P i inne
A jak będzie upał to przez ten cały czas w samochodzie nie rozpuszczą się? Bo u nas bramy są po ślubie, jak się jedzie na salę... Hmm, no nie wiem, pojadę do Biedronki i zobaczę co tam mają na wagę i po ile
Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Torty wyłącznie na stelażu, każdy tort osobno (nie ma opcji piętro na piętrze), dekoracje wyciskane szprycą (bezowe kwiatuszki), cukrowe listki, różyczki, gołąbki. No way!
Co np. tego typu:

Może komuś się podobają, niestety to nie moja estetyka.
Oooo masakra, szalone lata 90

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Witaj
Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Okolice Wadowic ja mam 27 lat moj narzeczony 25 (czyli 87 i 89 ) gosci razem z orkiestra i kamerzysta 98, ale kilkoro jest bardzo niepewnych,wrecz powiedzialabym ze formalnoscia bedzie ze nam od razu odmowia, ale jest to najblizsza rodzina wiec zaproscic trzeba



Też jestem starsza od Tż Tylko ja rocznik 88 a on 89
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 16:56   #3462
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakie oprócz krówek można kupić cukierki na paczki?? Czekoladowe chyba nie bardzo co?? I ile do paczuszki dajecie? Garść ??
My nie kupiliśmy czekoladowych właśnie ze względu, że jeżeli będzie ciepło to się rozpuszczą
Kupiliśmy Zoozole, galaretki i jakieś jogurtowe - landrynkowate.
A robimy w małych paczuszkach z torebek śniadaniowych
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 16:56   #3463
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Dinozaury z 86 też są
91 też się udziela TŻ 85

enzunio, o tym nie pomyślałam. Ale pamiętam, że dostawałam :PNawet bibiki

Pamiętam, że lakier na paznokciach nie trzyma Ci się za długo. Mam taki jeden, który jeszcze tego samego dnia odpryskuje. Kupiłam ostatnio topcoat - najzwyczajniejszy, z Lovely, i po 6 dniach - dopiero dziś - coś zaczyna odpryskiwać. Także jak coś, to polecam - u mnie się sprawdził

Edytowane przez cude
Czas edycji: 2014-05-14 o 17:07
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 17:05   #3464
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Sreberko witaj!
Czemu dopiero w lipcu zaklepujecie godzinę?
Kurcze nie mogłam się skupić na obejrzeniu sukni bo ten układ mnie rozpraszał - masakra!

Cytat:
Napisane przez kasia1201 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale wiecie że ta pm jest prawdopodobnie po chemioterapii i to nie jest jej wybór że jest łysa?
Ja się domyśliłam i w jej sytuacji to chyba włosami nie przejmowałabym się aż tak
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 17:09   #3465
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Ja też w kwestii tańca jestem sierotka ogólnie ja mam buty z La Boda 7,5cm i kurde ja z TŻ mamy prawie ten sam wzrost i teraz jestem od niego wyższa....poważnie zaczynam myśleć czy nie kupić niższych bo nie chciałabym na zdjęciach śmiesznie wyglądać ;-/
Co prawda on butów do ślubu jeszcze nie ma, przymierzaliśmy się w innych takich eleganckich z Zary i był niższy ;-/ ale one są prawie płaskie, małą niewielki ten męski obcas
Nie wiem co robić

Kochana przede wszystkim to Ty musisz czuć się wtych butach dobrze , jezeli nie będzie Ci przeszkadzało ze będziesz troszkę wyższa od Tżta to się nie zastanawiaj , ale jeżeli będzie Ci to przeszkadzało to może poszukaj jakichś innych? Mój Tż jest wyższy o 5 cm ,ja jestem wysoka wiec mam zamiar mieć buty max 4 cm a i tak Tżtowi chce wynaleźć takie z jak największym obcasem .
A wracając do Ciebie , nie wiem jakie macie z Tżtem postury ale w zależności od sukni Panny Młodej i postury Pana Młodego też ten wzrost wypada troszke inaczej
P.S mieskasz niedaleko mnie

Tysia – mi się podobają torty kwadratowe, ale zobaczymy czy w mojej cukierni cos takiego wg mi zrobią


Zły jeż – dziękuję jak się miło czyta takie posty


Paula – ok w takim razie czekam na foto przy najbliższej okazji!


Velika- u mnie też z tego co widziałam torty są na osobnych stelażach znaleźliśmy cukiernie z pysznymi ciastami/tortami i mam nadzieję że zrobią nam jednak tort kwadratowy


Iliy- też chce kupic ten stanik ale fajnie ze trafiłaś na promocję , ja czekam z nadzieją że będzie jakaś fajna promocja na dzień matki , wtedy obkupię się razem z mamą


Pysia- trzymam cały czas , (jak potem kciuki nie będą mi się chciały wyprostować to zgłoszę się po odszkodowanie )
Kishlaczkowa- byłaś bardzo imprezową dziewczynką


Grace O Malley – trzymam kciuki żebyście opanowali pierwszy taniec i żeby udało Ci się załatwić wszystkie zaplanowane rzeczy



Le_lena – super rzęsy podwiązka spełnia wszystkie standardy


Cude – nie denerwuj się na pewno w końcu się dodzwonisz a nie warto sobie przez cos takiego psuć nerwy chociaż mimo wszystko Cię rozumiem , też bym pewnie była wściekła



Magdalenka – Twój tort skradł mi serce


Sreberko - śliczny ten bukiet który wstawiłaś!

Miłość nie patrzy na wiek
https://www.google.pl/search?q=pa%C5...ml%3B620%3B432

Edytowane przez kiss12550
Czas edycji: 2014-05-14 o 17:11
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 17:16   #3466
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
A
Witaj
Też jestem starsza od Tż Tylko ja rocznik 88 a on 89


Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Sreberko witaj!
Czemu dopiero w lipcu zaklepujecie godzinę?
Kurcze nie mogłam się skupić na obejrzeniu sukni bo ten układ mnie rozpraszał - masakra!
U nas się idzie do księdza 3 miesiace przed ślubem i wtedy właśnie ustalimy z nim godzinę układ boski w wykonaniu młodej pani-rusza się jakby całe życie tańczyła za to mlody pan i druhny

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
Sreberko - śliczny ten bukiet który wstawiłaś!

Miłość nie patrzy na wiek
kocham orchidee
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 17:23   #3467
Godzia_13
Raczkowanie
 
Avatar Godzia_13
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 156
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Jestem po fryzurce próbnej bardzo fajnie się w niej czuję
jutro ma też zadzwonić florystka, ma się dowiedzieć czy mają w hurtowni jaskry

do ślubu zostało 17 dni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00144.jpg (119,5 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00146.jpg (106,5 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00155.jpg (144,2 KB, 93 załadowań)
__________________
żoneczka mężusia 31.05.2014
Godzia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 17:29   #3468
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

kiss już mi przeszlo

Godzia_13, moc loków! Podoba mi się Zawsze marzyłam o lokach, ale moje druty nie poddają się:P
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 17:41   #3469
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
91 też się udziela TŻ 85

enzunio, o tym nie pomyślałam. Ale pamiętam, że dostawałam :PNawet bibiki

Pamiętam, że lakier na paznokciach nie trzyma Ci się za długo. Mam taki jeden, który jeszcze tego samego dnia odpryskuje. Kupiłam ostatnio topcoat - najzwyczajniejszy, z Lovely, i po 6 dniach - dopiero dziś - coś zaczyna odpryskiwać. Także jak coś, to polecam - u mnie się sprawdził
Ooo to wypróbuję, bo ostatnio kupiłam top coat za 4 dyszki i
Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Jestem po fryzurce próbnej bardzo fajnie się w niej czuję
Śliczna !!

Jadę na randkę z menem naszej Blondi (ale i Blondi i mój men też będą )
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 17:53   #3470
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Cena atrakcyjna, ale jak poprosiłam o zdjęcia tortów to mi ręce opadły
Torty wyłącznie na stelażu, każdy tort osobno (nie ma opcji piętro na piętrze), dekoracje wyciskane szprycą (bezowe kwiatuszki), cukrowe listki, różyczki, gołąbki. No way!
Co np. tego typu:
Załącznik 5682666Załącznik 5682675

Może komuś się podobają, niestety to nie moja estetyka.
O to samo u mnie! Koszmar. Ciągle czekam na odpowiedź jednej cukierni, czy dadzą radę mi zrobić 7 kg okrągły z niewidocznym stelażem.

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Jestem po fryzurce próbnej bardzo fajnie się w niej czuję
jutro ma też zadzwonić florystka, ma się dowiedzieć czy mają w hurtowni jaskry

do ślubu zostało 17 dni
Bardzo fajna i dziewczęca
Enzunio udanej randki
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 17:55   #3471
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
Mam dla Was zdjęcia, jakie dziś znalazłam... Wzruszyłam się
ZDJĘCIA
o mamo ale piękne zdjęcia
właśnie nauka dla nas, że to nie sukienka i make up są w tym dniu najważniejsze ...

któraś wrzucała zdjęcia kompleciku z Esotiq (wybaczcie wcięło mi to cytowanie) - oczywiście jest piękny i ten stanik został bezapelacyjnie wybrany CYCNIKIEM PM 2014 ma w sobie to coś!

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o takich okryciach na suknię:
1) http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/produkt/damsk...marynarka-ecru
2) http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/produkt/wdzia...e-skory-bezowe
3) http://allegro.pl/plaszcz-dlugi-zaki...174396612.html

Chciałabym coś, co mi się później przyda i co pasowałoby do sukni z odkrytymi plecami.... Jakoś nie mogę znaleźć ładnego szala
dwa pierwsze się nie wyświetlają, to ostatnie zdecydowanie za długie

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
A rzęsiska wrzucam dla spragnionych poniżej
No i chwalę się podwiązką (tak tylko poglądowo) - czarny jako kolor przeowdni jest ? Jest Niebieski jest ? Jest
ale masz seksi te rzęsy i gratki za podwiązkę

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
co do dzieci my nie zapraszalismy i ogolem zaznaczalismy, ze wesele bez dzieci, jeden kuzyn nam przez to odmowil bo chcial zabrac dziecko swojej dziewczyny z ktora spotyka sie dwa miesiace i nawet o niej nie wiedzielismy, problem jest z bratem przyrodnim TZta co Wam kiedys pisalam, reszta gosci zrozumiala i zaakceptowala. Generalnie moim zdaniem wesele to nie kinderbal.
pfff ludziom to się ładnie w głowach przewraca.. no sorry zna dziewczynę z dzieckiem dwa miesiace i targa ich na wesele jakby byli rodziną i dostali zaproszenie. zwłaszcza, że Wy o jej istnieniu nie mieliście pojęcia ..

tort mega

cude co ten kierownik w kulki leci
przejedźcie się do niego osobiscie

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakie oprócz krówek można kupić cukierki na paczki?? Czekoladowe chyba nie bardzo co?? I ile do paczuszki dajecie? Garść ??
garść wystarczy!
czekoladowych bym nie dawała bo jest duże zagrożenie, że się rozpłyną
wrzuć galaretki i jakieś landrynki

magdalenka_w_86 torty, które wrzuciłaś to absolutna porażka
nie wiem czy bym się zdecydowała nawet gdybym takie coś miała w cenie..

ja się cieszę, że nie mamy w cenie ciast i torta, płacimy 200zł za dwa dni, w tym są napoje i owoce. Ciasta zamawiamy z najpyszniejszej cukierni w mieście i jestem przekonana, że zrobią nam bajeczny tort
a dla mnie tort to zaraz po PM - gwóźdź imprezy

sreberko4 witaj
Fajnie, że nie masz ciśnienia i wszystko na spokojnie ogarniasz

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Jestem po fryzurce próbnej bardzo fajnie się w niej czuję i
super, że jesteś zadwolona z fryzury
ale ja bym te loki dała mniej poskręcane, bardziej fale romantyczne
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:00   #3472
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Witaj
Super, że już sporo załatwione Suknia bardzo oryginalna, ale jeśli taka to ten bukiet mnie nie przekonuje za dużo by się działo. Ale tak jak mówisz, trzeba iść i przymierzać. Na swoim przykładzie wiem, że z tej co wydawałoby się, że będzie mi najlepiej (literka A), poprzez wymarzoną (asymetryczną) wylądowałam w princessie Ale jestem mega zadowolona, bo wyglądam w niej jak milion dolarów Tobie też życzę, żebyś znalazła taką w której zakochasz się na zabój! Powodzenia w dalszych przygotowaniach

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
91 też się udziela
Otóż to

Godzia_13 - super fryzura taki "na bok" lubię najbardziej

Mówiłyście coś o top coatach - ja mam Pease i jestem bardzo zadowolona. Lakier trzymał się ponad tydzień
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:00   #3473
jumapili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dortmund
Wiadomości: 66
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Hej dziewczyny,

ja zamawialam tort przez internet bo tez nie uznaje stelazy a polecona przez sale cukiernia nie byla w stanie wykonac wycinanki lowickiej.
Pani projektuje torty jakie sie chce. Ja wybralam okragly. Oczywiscie z motywem zaproszenia, cena ok 80 zl za kilogram , co nie jest oczywiscie tanio ale ma sie co sie chce. Torty sa wysylane na teren calej Polski. Degustacja tez. Nam probki przyszly do hotelu jak bylismy w Warszawie na Wielkanoc. Nie podaje firmy bo sie boje ze mnie o ja kas reklame posadzicie chetnym przesle adres internetowy na priva. Zalaczam szkic mojego tortu. Smmaki beda czekolada mleczna z truskawkami, czekolada biala z malinami a ta najmniesza czesc bedzie cappuccino.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tort.jpg (1,5 KB, 52 załadowań)
jumapili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:30   #3474
marlenqa22
Zadomowienie
 
Avatar marlenqa22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 326
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Hej!
Nadrabiam ale po łebkach.
Wczoraj zakupiłam buty ślubne i nie żałuję że kupiłam drugą parę, są mega wygodne! Z Tż trochę potańczyliśmy po mieszkaniu i czułam jakbym była bosa

Wczoraj również poszliśmy zapraszać moją dobrą koleżankę i jej faceta, poszliśmy o 20:00, wróciliśmy po 1 w nocy

Wypiliśmy dwie butelki 0,7 we cztery osoby ale było wesoło!

Dzisiaj miałam wybielanie zębów lampą. 45 minut trwało, efekt jest bardzo zadowalający! miałam żółte zęby, teraz może nie są tak białe jak śnieg ale o wiele jaśniejsze niż były!
Tylko po tym wybielaniu mi bolą, tak jakby szczypią. Ponoć parę dni będą boleć. Ale było warto!
W załączniku buty

Co do dań gorących u nas będzie 5, plus stół wiejski. Napoje i dekoracja sali w cenie.
Z dzieci będą: dwójka po 5 lat, jedno 3 latka, jedno 10 lat i jedno 6 lat więc nie ma tragedi[

ATTACH]5682797[/ATTACH]

buci 1.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buci.jpg (42,2 KB, 21 załadowań)
__________________
Szczęśliwa żona od 02.08.2014r.

1 lipiec 2022- czekamy na Ciebie maleństwo
marlenqa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:36   #3475
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Jestem po fryzurce próbnej bardzo fajnie się w niej czuję
jutro ma też zadzwonić florystka, ma się dowiedzieć czy mają w hurtowni jaskry

do ślubu zostało 17 dni
Jaskry kocham Będziesz miała bukiet z samych jaskrów?
Powiedz mi jak cenowo, bo ktoś mi kiedyś powiedział, że cenowo to zabójstwo. A mi nic takiego florystka nie mówiła

Fryzurka bardzo ładna
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:39   #3476
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Fajny teledysk http://www.youtube.com/watch?v=SX-tkZuM3bU
Tak bardzo nie mogę doczekać się swojego wielkiego dnia

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

marlenqa22
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:39   #3477
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Hej!
Nadrabiam ale po łebkach.
Wczoraj zakupiłam buty ślubne i nie żałuję że kupiłam drugą parę, są mega wygodne! Z Tż trochę potańczyliśmy po mieszkaniu i czułam jakbym była bosa
Super są
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:49   #3478
domar123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 191
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Dziewczyny takie pytanko. Czy jak są stoły okrągłe a nie w podkowę to gości wydaje się więcej czy mniej? To zajmuje więcej miejsca na sali czy mniej?
__________________



Jestem ŻONĄ


Buduj się domku NASZ
domar123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 18:54   #3479
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Czesc! Dzisiaj mielismy pracowity dzien. Zalatwilismy USC, bylismy u ksiedza dac na zapowiedzi. Nie bylo strasznie przy spisywaniu protokolu. Kupilam bizuterie do slubu, kolczyki i lancuszek. Waham sie jeszcze nad bransoletka, ale troche droga jest bo bodajze 150 zl kosztuje... Kupilam perfumy, bo byly w promocji w Rossmanie CKin2u? Ale nie wiem jeszcze czy ich uzyje w dniu slubu

Edytowane przez ilussia
Czas edycji: 2014-05-14 o 18:56
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:07   #3480
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Suknia już wisi, goście zaproszeni - Twój syn teściowo ze mną się ożeni! PM2014

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość

kocham orchidee
to widać

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Godzia_13 Pokaż wiadomość
Jestem po fryzurce próbnej bardzo fajnie się w niej czuję
jutro ma też zadzwonić florystka, ma się dowiedzieć czy mają w hurtowni jaskry

do ślubu zostało 17 dni
podoba mi się , szkoda że nie dodałaś zdjęcia z przodu ale na pewno super wygląda!

To już niedługo

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
kiss już mi przeszlo

Godzia_13, moc loków! Podoba mi się Zawsze marzyłam o lokach, ale moje druty nie poddają się:P
I bardzo dobrze , złość piękności szkodzi

Jakbym czytała o moich włosach!

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Hej!
Nadrabiam ale po łebkach.
Wczoraj zakupiłam buty ślubne i nie żałuję że kupiłam drugą parę, są mega wygodne! Z Tż trochę potańczyliśmy po mieszkaniu i czułam jakbym była bosa
super buty
jaki obcas?
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 22:27:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.