odżywka do paznokci eveline - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-20, 19:04   #151
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Dziewczyny pomóżcie - paznokcie w strasznym stanie

Może spróbuj kupić jakąś odżywkę do paznokci w aptece. Też miałam tego typu problem, ale właśnie po takiej odżywce przestały się rozdwajać, są o wiele mocniejsze i zdrowsze
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 13:20   #152
lilakowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Florame Pokaż wiadomość
A ja się waham pomiędzy odżywką 8 w 1 a odżywką wzmacniającą z diamentami. Która według Was jest bardziej skuteczna? Mam problem z łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami.

też nie mogłam zdecydować się, którą kupić i w rezultacie kupiłam obie
i w domu, jak poczytałam skład, okazało się że mają taki sam, slowo w słowo

więc w sumie różnią się tylko nazwą
lilakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 19:47   #153
ulciaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 22
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Hej ) Widzę, że nie tylko ja mam problem z paznokciami ;/ właśnie zastanawiam się nad kupnem jakiejś dobrej odżywki do paznokci i widzę, że bardzo chwalicie Eveline bardzo lubię tej firmy kosmetyki są świetne ) możecie powiedziec ile kosztuje mniej wiecej ta odzywka??
ulciaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 12:36   #154
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: odżywka do paznokci eveline

10-11 zł, ale zależy gdzie szukasz. Wydaje mi się, że w tesco jest taniej niż w rossmannie.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 13:07   #155
ulciaa22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 22
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Acha ok dzięki za pomoc ;D
ulciaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 11:51   #156
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ja ostatnio przestałam używać eveline i znowu zaczęły mi się paznokcie łamać.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 18:32   #157
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio przestałam używać eveline i znowu zaczęły mi się paznokcie łamać.
a masz miękkie czy twarde paznokcie? bo jak twarde to może za długo używasz odżywki i może warto spróbować z jakimiś olejkami, by je nawilżyć i uelastycznić?
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 22:00   #158
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ja po zakończonej kuracji eveline przerzucam się na Killys witaminowa bomba, w takiej roli się sprawdza. Ładnie utrzymuje efekt wzmocnionych paznokci po eveline.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 06:51   #159
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: odżywka do paznokci eveline

a ja nie wiem czy kupić jeszcze raz diamentową czy coś innego jestem z tej odzywki bardzo zadowolona, ale teraz mam twarde paznokcie i mimo to czasami jak przejadę pilnikiem to płytka sie delikatnie podważa... Przez to często muszę więcej piłować, żeby być pewnym, że paznokieć się nie rozwarstwił...
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 19:28   #160
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ja mam obcenie diamentową - używam jako bazy, ale czesto mi się potem robią pęcherzyki na lakierze... Też tak macie?
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 11:52   #161
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: odżywka do paznokci eveline

też się nie mogłam zdecydować którą kupić, czy diamentową czy 8w1 więc wzięłam obydwie używam na zmianę i jestem bardzo z nich zadowolona paznokcie bardzo się wzmocniły przed kuracją były spiłowane do zera a po 4 tyg wyglądają tak (tak, wiem wskazującemu jeszcze trochę brakuje )
na zdjęciu jedna warstwa 8w1

Edytowane przez MallaMi
Czas edycji: 2013-08-08 o 10:45
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 17:44   #162
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez kasiunia0504 Pokaż wiadomość
a ja nie wiem czy kupić jeszcze raz diamentową czy coś innego jestem z tej odzywki bardzo zadowolona, ale teraz mam twarde paznokcie i mimo to czasami jak przejadę pilnikiem to płytka sie delikatnie podważa... Przez to często muszę więcej piłować, żeby być pewnym, że paznokieć się nie rozwarstwił...
Jeżeli masz już grube i twarde, to nie kombinuj. Jeśli przesadzisz, to znów zaczną się rozwarstwiać i łamać. Ja też długo piłuję paznokcie i nie wiedze w tym nic złego
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 19:09   #163
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Polecam tą odżywkę z całego serca Nigdy nie miałam tak ładnych paznokci jak po 2miesięcznej kuracji Eveline - długie, wogóle się nie rozdwajają, są wybielone. Nie poznaje swoich paznokci bo zawsze się rozdajały, były żółte i nie wystawały poza koniuszek palca - teraz mam długie i nawet z samą odżywką wyglądają świetnie! Ostatnio koleżanka pytała czy zakładałam żele bo paznokcie są długie i bardzo się błyszczą a końcówki białe jakbym zrobiła french. Polecam!
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 08:50   #164
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Od paru dni zaczęłam stosować odżywkę 8w1 i zastanawiam się, czy to nakładanie kilku warstw ma sens? Tzn. składniki nowej warstwy odżywki przenikają przez tą starszą warstwę? Czy chodzi o to, że przez większą ilość warstw są grubsze więc twardsze?

Zastanawiam się, czy pomalowanie 2 warstw i pochodzenie np. 3 kolejne dni bez domalowywania, nie będzie miało takich samych efektów?

Jak ktoś wie, o co dokładnie chodzi z kolejnymi warstwami, będę wdzięczna za pomoc

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
używam od tygodnia, ale nie tak jak zalecał producent, mimo to widzę efekty. Pierwszy? paznokcie nie są takie miękkie i widać,że płytka odżyła zobaczymy co dalej.. zmyję lakier i zacznę stosować ją jak należy
A Ty w jaki sposób zaczęłaś stosowanie?
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 22:39   #165
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Od paru dni zaczęłam stosować odżywkę 8w1 i zastanawiam się, czy to nakładanie kilku warstw ma sens? Tzn. składniki nowej warstwy odżywki przenikają przez tą starszą warstwę? Czy chodzi o to, że przez większą ilość warstw są grubsze więc twardsze?

Zastanawiam się, czy pomalowanie 2 warstw i pochodzenie np. 3 kolejne dni bez domalowywania, nie będzie miało takich samych efektów?

Jak ktoś wie, o co dokładnie chodzi z kolejnymi warstwami, będę wdzięczna za pomoc
Mi się wydaje, że składniki przenikają przez te warstwy a jeżeli nie to mi to nie przeszkadza, bo mam tak słabe paznokcie, że po 4 warstwie, wydają się twardsze, mniej się łamią, zahaczają i wyginają
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 10:57   #166
Paooola0108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ja osobiście nie polecam tej odżywki. Piszę na różnych forum, ale nie mogę otrzymać konkretnej odpowiedzi. Moje paznokcie po tej odżywce w tym momencie odchodzą od skóry. Na niektórych palcach odeszły aż do połowy normalnego paznokcia :/ Na początku był ładny mleczny kolor potem po użyciu odczuwałam silny ból, po zmyciu odczuwalny ból jeszcze przez 40 minut :/ Przestałam jej używać i obserwuję jak się niszczą. Łamią się i odchodzą :/ Planuję wizytę u dermatologa, ponieważ nie chcę pozbyć się całkiem moich paznokci
Paooola0108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 12:34   #167
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: odżywka do paznokci eveline

A ja jestem nią zachwycona! Nigdy nie miałam tak ładnych, mocnych paznokci są twarde jak kamień, nie łamią się
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 15:17   #168
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Paooola0108 Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie polecam tej odżywki. Piszę na różnych forum, ale nie mogę otrzymać konkretnej odpowiedzi. Moje paznokcie po tej odżywce w tym momencie odchodzą od skóry. Na niektórych palcach odeszły aż do połowy normalnego paznokcia :/ Na początku był ładny mleczny kolor potem po użyciu odczuwałam silny ból, po zmyciu odczuwalny ból jeszcze przez 40 minut :/ Przestałam jej używać i obserwuję jak się niszczą. Łamią się i odchodzą :/ Planuję wizytę u dermatologa, ponieważ nie chcę pozbyć się całkiem moich paznokci
Chyba przesadziłaś z używaniem. Co jakiś czas trzeba odstawić, bo bd taki efekt jaki teraz masz.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 10:33   #169
MobyDi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Majorka:)
Wiadomości: 70
Dot.: odżywka do paznokci eveline

bez wątpienia powinnaś jak najszybciej udać się do dermatologa. Być może, za dużo warstw albo za często je nakładałaś, a może twoje paznokietki nie tolerują tego typu odżywek do paznokci - choćby innym pomagały i przynosiły rewelacyjne rezultaty, to są one najzwyczajniej nie dla Ciebie.
MobyDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 22:39   #170
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: odżywka do paznokci eveline

A jak długo można stosować tą odżywkę? Ja używałam miesiąc i teraz przerwa, a zastanawiam się, kiedy mogę spowrotem zacząć jej używać?
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 07:48   #171
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ja używałam ponad miesiąc, około miesiąca przerwy, i znów z miesiąc i jest ok. Narazie juz z miesiąc nie używam, bo nie mam takiej potrzeby.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 00:15   #172
platyneczka86
Przyczajenie
 
Avatar platyneczka86
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 6
Dot.: odżywka 8w1 do paznokci eveline

Cześć dziewczyny!
Widzę, że bardzo zachwycacie się odżywkami Eveline. Osobiście uważam, że nie ma się czym zachwycać. Kupiłam 8w1 i odżywka tak przesuszyłam mi paznokcie, że zaczęły się rozwarstwiać już po 10 dniach stosowania
Stosowałam kiedyś również Nail Tek, owszem efekt były widoczne ale już po miesiącu od zakończenia kuracji paznokcie wróciły do stanu poprzedniego.
Za skuteczne uważam tylko odżywki Sally Hansen. Są dość drogie ale ich cena warta jest efektów jakie dają
platyneczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 09:56   #173
Paooola0108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Robiłam przerwy :/ W tej chwili mam obcięte paznokcie do zera .. Nawet tam , gdzie się zapowietrzyły to również to obcięłam, czekam aż odrosną .. Jeśli nie będą odrastały jeszcze zdrowe muszę je ścinać Takie dostałam polecenie. Poza tym smarowanie tłustą maścią itd
Paooola0108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 08:43   #174
MobyDi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Majorka:)
Wiadomości: 70
Dot.: odżywka 8w1 do paznokci eveline

Wiele z nas zachwyca się odżywkami Eveline bo ze swoich doświadczeń wiemy, że są zbawieniem dla zniszczonych paznokci ))
MobyDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 10:37   #175
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: odżywka 8w1 do paznokci eveline

Z całego serca polecam odżywkę Eveline, ja używałam 8in1. Już po miesiącu moje paznokcie bardzo się wzmocniły, są tak twarde, że można zabić . Od lat nie mogłam zapuścić paznokci, a teraz rosną sobie dłuuugie. Kolejnym plusem jest to, że ma ładny mleczny odcień i nie ma problemu z używaniem jej samej, bez kryjącego lakieru. Polecam!
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 10:52   #176
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Ja uwielbiam ten mleczy odcień jak już pisałam dzięki tej odżywce przestałam obgryzać paznokcie, na razie mam miesiąc przerwy ale na pewno do niej wrócę bo jeszcze 3 paznokcie mi się często łamią
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 14:03   #177
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Cytat:
Napisane przez Lethie Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam ten mleczy odcień jak już pisałam dzięki tej odżywce przestałam obgryzać paznokcie, na razie mam miesiąc przerwy ale na pewno do niej wrócę bo jeszcze 3 paznokcie mi się często łamią
Otak, to wróć do niej, ale po ok miesiącu przerwy (myślę, że to optymalny czas)
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 19:06   #178
Stokrotka1990
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka1990
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 60
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Też jestem posiadaczką odżywki eveline, wersja 8 w 1. Paznokietki rzeczywiście się wzmocniły, a stosuję ją dopiero dwa tygodnie. Jednak dziś po zmyciu jej zauważyłam, że moje paznokcie są przesuszone (ostatnio takie nie były), więc chyba będą musiały od niej odpocząć. Trochę szkoda, bo miałam nadzieję, że dzięki tej odżywce trochę je zapuszczę
__________________
Każdego dnia chleb smaruję nadzieją, aby nasycić głód tęsknoty i oszukać samotność, aby nie siadała ze mną przy tym samym stole...
Stokrotka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 19:03   #179
xxxmadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 324
Dot.: odżywka do paznokci eveline

A mi ta odżywka zniszczyła totalnie paznokcie pisałam już recenzje, paznokcie mam teraz tragiczne, rozdwojone do połowy płytki. Były beznadziejne, ale po tej odżywce, to już jest dosłownie tragedia. Zdarza się nawet, że przy lekkim zahaczeniu (np. o sweter), mimo że mam je praktycznie na zero obcięte, od razu pękają wzdłuż płytki.

Głupia naczytałam się pozytywnych opinii i na siłę dalej malowałam tą odżywką "a bo może musze poczekać", nie zauważałam jak z dnia na dzień są w coraz gorszym stanie. Na szczęście w końcu przerwałam kurację i spróbuje je teraz odbudować
xxxmadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 16:43   #180
_tysia_
Raczkowanie
 
Avatar _tysia_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 115
Dot.: odżywka do paznokci eveline

Jak widać jednym pomaga, a drugim szkodzi.
Ja kupiłam odżywkę eveline 8 w 1 jakiś miesiąc temu i jestem zachwycona co prawda po 8 dniach stosowania poczułam lekkie pieczenie jednego paznokcia. Wystraszyłam się wtedy i postanowiłam ją zmyć. Później pomalowałam paznokcie na jakiś kolor i przed ok tydzień miałam przerwę. Po tygodniu znowu postanowiłam spróbować, bo zauważyłam poprawę w paznokciach. I od tej pory jest świetnie Nie używam jej cały czas, raz na jakiś czas robię przerwę, żeby nałożyć jakiś kolorowy lakier
A co do działania tej odżywki: paznokcie stały się długie, twarde i grube. Po za tym uwielbiam ten mleczny kolor szczególnie 3-4 dnia Ogólnie nie zauważyłam żadnego wysuszenia, jednak jakbym miała nie malować paznokci ani zwykłym lakierem, ani odżywką myślę, że pokruszyłyby się. Warstwa lakieru moim zdaniem je chroni
ogólnie polecam
_tysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 21:34:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.