Marcowe Mamy 2024 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-19, 13:15   #1171
TadCooper
Raczkowanie
 
Avatar TadCooper
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 388
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez _Melodia_ Pokaż wiadomość
Oooo powiesz coś więcej o tym diacordzie? Stworzyłam konto i pusto nie wiem jak się tam odnaleźć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hej, próbowałaś wejść na ten link? https://discord.com/invite/9vZG2CxU

Discord to taka platforma komunikacyjna, działa inaczej niż forum - bardziej na zasadzie wielu okien chatowych, ale dziewczyny zrobiły strukturę bardzo podobną do wizażu nawet hula, myślę że jednymim problemem będzie brak moderacji

Jak Wasz weekend dziewczyny? Ja byłam. piątek spontanicznie w teatrze, dziś w końcu wybieramy się na Chłopów. Teraz ma w planuie jeszcze ćwiczenia i spacer
__________________
I DON'T BELIEVE EVERYTHING I THINK.
TadCooper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-19, 17:13   #1172
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Marcowe Mamy 2024

My właśnie wracamy do Warszawy z naszych rodzinnych stron, spędziliśmy weekend trochę z moimi teściami i trochę z moją mamą. Jutro mój mąż wyjeżdża w ostatnią przed porodem podróż służbową i zostanę na tydzień sama w domu, trochę szkoda bo wypada mi we wtorek USG III trymestru i nie pójdzie ze mną, no ale trudno.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 12:42   #1173
_Melodia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 113
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez TadCooper Pokaż wiadomość
hej, próbowałaś wejść na ten link? https://discord.com/invite/9vZG2CxU

Discord to taka platforma komunikacyjna, działa inaczej niż forum - bardziej na zasadzie wielu okien chatowych, ale dziewczyny zrobiły strukturę bardzo podobną do wizażu nawet hula, myślę że jednymim problemem będzie brak moderacji

Jak Wasz weekend dziewczyny? Ja byłam. piątek spontanicznie w teatrze, dziś w końcu wybieramy się na Chłopów. Teraz ma w planuie jeszcze ćwiczenia i spacer
dziękuje dzieki linkowi znalazlam ale mało się tam dzieje jak na ilosc uzytkowniczek ehhhh to juz nie bedzie tak jak wizaz :/


jaki aktywny weekend zazdroszcze energii i motywacji, ja byłam z TŻtem na starówce - przeszliśmy z 5 km w obie strony i to był koniec aktywnosci na cały weekend


Vision trzymam kciuki za jutrzejsze usg - ciekawe co tam u Niny słychać <3
_Melodia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 16:32   #1174
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 600
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez _Melodia_ Pokaż wiadomość
dziękuje dzieki linkowi znalazlam ale mało się tam dzieje jak na ilosc uzytkowniczek ehhhh to juz nie bedzie tak jak wizaz :/


jaki aktywny weekend zazdroszcze energii i motywacji, ja byłam z TŻtem na starówce - przeszliśmy z 5 km w obie strony i to był koniec aktywnosci na cały weekend


Vision trzymam kciuki za jutrzejsze usg - ciekawe co tam u Niny słychać <3
Mnie zniechęciło podawanie nru telefonu, potem wyczytałam że można dać email ale już nie próbowałam. Trudno, coś się kończy coś zaczyna, ja tam nie będę się rejestrować. To już nie będzie to samo. Jestem dinozaur i lubię stare fora, fb to też nie moje klimaty i pełno tam dranstwa i chamstwa na tych dużych grupach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 16:40   #1175
_Melodia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 113
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez Gumisiowy Pokaż wiadomość
Mnie zniechęciło podawanie nru telefonu, potem wyczytałam że można dać email ale już nie próbowałam. Trudno, coś się kończy coś zaczyna, ja tam nie będę się rejestrować. To już nie będzie to samo. Jestem dinozaur i lubię stare fora, fb to też nie moje klimaty i pełno tam dranstwa i chamstwa na tych dużych grupach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnei słabo ze tam wszystkie ciężarówki są razem - i te na wylocie i świeżo po testach wręcz to juz zdecydowanie inny klimat, dlatego nadal licze że dziewczyny stad się jeszcze zdecydują dołączyć do nas na FB takie małe zaufane grono to zupełnie co innego niż zbieranina ludzi zewsząd którzy czują się anonimowi i pozwalają sobie na totalną jazde bez hamulców - ciągle widze jakieś dramy i awantury na takich dużych grupach...
_Melodia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 17:26   #1176
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez _Melodia_ Pokaż wiadomość
No właśnei słabo ze tam wszystkie ciężarówki są razem - i te na wylocie i świeżo po testach wręcz to juz zdecydowanie inny klimat, dlatego nadal licze że dziewczyny stad się jeszcze zdecydują dołączyć do nas na FB takie małe zaufane grono to zupełnie co innego niż zbieranina ludzi zewsząd którzy czują się anonimowi i pozwalają sobie na totalną jazde bez hamulców - ciągle widze jakieś dramy i awantury na takich dużych grupach...
Też mam nadzieję, że ta grupa na Fb nam się rozkręci
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 17:47   #1177
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 600
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Tez bym chciała żeby się udało z naszą kameralna grupą, a jak nie no to trudno. Ja jeszcze jestem na ovufriend, to takie forum dla samych ciężarnych i staraczek, klimat podobny co tutaj, a nawet jest jeszcze fajniej. To może chodźcie wszystkie tam? Jest dużo dziewczyn i może wtedy jak urodzimy uda się stamtąd utworzyć grupę na fb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-20, 22:24   #1178
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez Gumisiowy Pokaż wiadomość
Tez bym chciała żeby się udało z naszą kameralna grupą, a jak nie no to trudno. Ja jeszcze jestem na ovufriend, to takie forum dla samych ciężarnych i staraczek, klimat podobny co tutaj, a nawet jest jeszcze fajniej. To może chodźcie wszystkie tam? Jest dużo dziewczyn i może wtedy jak urodzimy uda się stamtąd utworzyć grupę na fb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A tam też są wątki z podziałem na miesiące? To ma jakąś aplikację czy Tapatalk albo przeglądarka?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-21, 16:37   #1179
_Melodia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 113
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Dziewczyny, czy któraś z Was to Dorota S? Mam wiszącą prośbę o dołączenie do grupy na fb i nie wiem od kogo ona jest
_Melodia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 19:23   #1180
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Hej. A ja od wczoraj w szpitalu 😞 Na patologii ciąży, intensywna opieka.



Byłam na wizycie we wtorek u swojego lekarza i niestety mam niewydolność szyjki macicy 😭

Leżę teraz pod obserwacją, zero chodzenia, tylko do WC i się wykąpać. No, wstaję też do jedzenia. Mam dostawać zastrzyki przeciwzakrzepowe ze względu na to leżenie.



Jak będzie przez 2 tygodnie tak jak teraz ( na razie ok) to lekarz skieruje mnie do Wałbrzycha do kliniki .

Ale ogólnie mówi, że rokowania są bardzo złe, bo sama ciąża bliźniacza to ciąża wysokiego ryzyka, a moja jednokosmówkowa to jeszcze zagrożona 😓 I ta szyjka 😞

Jestem załamana 😭
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 19:27   #1181
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Hej. A ja od wczoraj w szpitalu 😞 Na patologii ciąży, intensywna opieka.



Byłam na wizycie we wtorek u swojego lekarza i niestety mam niewydolność szyjki macicy 😭

Leżę teraz pod obserwacją, zero chodzenia, tylko do WC i się wykąpać. No, wstaję też do jedzenia. Mam dostawać zastrzyki przeciwzakrzepowe ze względu na to leżenie.



Jak będzie przez 2 tygodnie tak jak teraz ( na razie ok) to lekarz skieruje mnie do Wałbrzycha do kliniki .

Ale ogólnie mówi, że rokowania są bardzo złe, bo sama ciąża bliźniacza to ciąża wysokiego ryzyka, a moja jednokosmówkowa to jeszcze zagrożona 😓 I ta szyjka 😞

Jestem załamana 😭
Nimfa jesteś na naszej grupie na faceboooku?
Strasznie mi przykro, że tak to wygląda może jednak nie będzie tak źle jak lekarz uważa, który tydzień jesteś?
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-23, 19:38   #1182
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Hej. A ja od wczoraj w szpitalu Na patologii ciąży, intensywna opieka.



Byłam na wizycie we wtorek u swojego lekarza i niestety mam niewydolność szyjki macicy

Leżę teraz pod obserwacją, zero chodzenia, tylko do WC i się wykąpać. No, wstaję też do jedzenia. Mam dostawać zastrzyki przeciwzakrzepowe ze względu na to leżenie.



Jak będzie przez 2 tygodnie tak jak teraz ( na razie ok) to lekarz skieruje mnie do Wałbrzycha do kliniki .

Ale ogólnie mówi, że rokowania są bardzo złe, bo sama ciąża bliźniacza to ciąża wysokiego ryzyka, a moja jednokosmówkowa to jeszcze zagrożona I ta szyjka

Jestem załamana
Ojej, bardzo współczuję i trzymam kciuki żeby się poprawiło. Jaką długość ma szyjka?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 20:04   #1183
wredna_loszka
Rozeznanie
 
Avatar wredna_loszka
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 557
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Hej. A ja od wczoraj w szpitalu Na patologii ciąży, intensywna opieka.



Byłam na wizycie we wtorek u swojego lekarza i niestety mam niewydolność szyjki macicy

Leżę teraz pod obserwacją, zero chodzenia, tylko do WC i się wykąpać. No, wstaję też do jedzenia. Mam dostawać zastrzyki przeciwzakrzepowe ze względu na to leżenie.



Jak będzie przez 2 tygodnie tak jak teraz ( na razie ok) to lekarz skieruje mnie do Wałbrzycha do kliniki .

Ale ogólnie mówi, że rokowania są bardzo złe, bo sama ciąża bliźniacza to ciąża wysokiego ryzyka, a moja jednokosmówkowa to jeszcze zagrożona I ta szyjka

Jestem załamana
Bardzo współczuję
Trzeba myśleć, że wszystko będzie ok, będę trzymać mocno za Was kciuki
W Wałbrzychu jest lepsza klinika?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wredna_loszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-24, 06:40   #1184
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 600
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Hej. A ja od wczoraj w szpitalu Na patologii ciąży, intensywna opieka.



Byłam na wizycie we wtorek u swojego lekarza i niestety mam niewydolność szyjki macicy

Leżę teraz pod obserwacją, zero chodzenia, tylko do WC i się wykąpać. No, wstaję też do jedzenia. Mam dostawać zastrzyki przeciwzakrzepowe ze względu na to leżenie.



Jak będzie przez 2 tygodnie tak jak teraz ( na razie ok) to lekarz skieruje mnie do Wałbrzycha do kliniki .

Ale ogólnie mówi, że rokowania są bardzo złe, bo sama ciąża bliźniacza to ciąża wysokiego ryzyka, a moja jednokosmówkowa to jeszcze zagrożona I ta szyjka

Jestem załamana
Bardzo współczuję stresów, mam nadzieję że będzie wszystko dobrze Chodź do nas na fb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-24, 07:11   #1185
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: Marcowe Mamy 2024

No jest nieciekawie 😞



20 tydzień dzisiaj.



Nie, nie jestem na FB.

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Dzięki.



Może mają bardziej rozszerzoną opiekę pod tym względem.

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

W środę w szpitalu lekarz mówił, że 8 mm jak nie przekręciłam. Bo poniżej 25 robi się niebezpieczne jak czytałam.

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

A jeszcze jestem chora, katar duży, do tego zgaga, dzisiaj nie spałam dosłownie całą noc.



I w związku z tym, że nie mogę chodzić to wieczorem nie mogłam znaleźć żadnej pozycji do spania. Wierciłam się, aż mnie brzuch zaczął boleć 🙄



Ale mama mi podrzuci coś na katar i może na zgagę. I zaraziłam się w szpitalu, bo w domu nic.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-24, 09:45   #1186
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Jeszcze mi test na covida wyszedł pozytywny 🤦



A nie mam na pewno, bo poprzednio nie miałam smaku i węchu, a teraz smak mam, a węch ograniczony ze względu na zawalone zatoki 🤦



Może mi salę zmienią, chociaż mam nadzieję, że nie.
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-24, 11:10   #1187
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 600
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Nimfa, covid mutuje i te dawne objawy teraz już są inne, co nie znaczy że covid zniknął, on jest i będzie pod inną postacią.
W szpitalu robili Ci test?
Teraz już nie ma obostrzeń, więc raczej mają w tyłku czy ktoś chory czy nie.

Ja covida przeszłam w 1 ciąży z ogromnym brzuchem na końcówce, ani kaszlnąć, ani smarkać, a Tobie to pewnie dodatkowo nie pomaga w długości szyjki i się skraca. Bidulko, trzymaj się tam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-24, 13:36   #1188
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Dokładnie, covid teraz ma inne objawy. Podobmo jest powrót infekcji i myślą o wprowadzeniu obostrzeń w szpitalach i ogólnie służbie zdrowia.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-24, 15:43   #1189
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dokładnie, covid teraz ma inne objawy. Podobmo jest powrót infekcji i myślą o wprowadzeniu obostrzeń w szpitalach i ogólnie służbie zdrowia.
Dokładnie tak jest. Mój teść leży w szpitalu i lekarze mówili już teściowej, że jak nadal będzie tyle infekcji to oddział będzie zamknięty dla odwiedzających.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-24, 15:58   #1190
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jest. Mój teść leży w szpitalu i lekarze mówili już teściowej, że jak nadal będzie tyle infekcji to oddział będzie zamknięty dla odwiedzających.
W perspektywie mojego porodu, który ma być pod koniec stycznia, to niezbyt dobre informacje... Mam nadzieję, że nie będzie takich cyrków z obostrzeniami jak w 2020 roku
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-24, 16:32   #1191
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 600
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
W perspektywie mojego porodu, który ma być pod koniec stycznia, to niezbyt dobre informacje... Mam nadzieję, że nie będzie takich cyrków z obostrzeniami jak w 2020 roku
Ja rodziłam w pandemie i powiem Ci że z perspektywy czasu dobrze wypoczęłam bez odwiedzin w szpitalu i mogłabym tak trafić znowu. Też panikowałam, że pierwsze dziecko i w ogóle jak dam radę sama, dałam i serio dobrze wspominam teraz ten brak odwiedzin, byłam sama na sali jak w jakimś prywatnym szpitalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-24, 17:27   #1192
wredna_loszka
Rozeznanie
 
Avatar wredna_loszka
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 557
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez Gumisiowy Pokaż wiadomość
Ja rodziłam w pandemie i powiem Ci że z perspektywy czasu dobrze wypoczęłam bez odwiedzin w szpitalu i mogłabym tak trafić znowu. Też panikowałam, że pierwsze dziecko i w ogóle jak dam radę sama, dałam i serio dobrze wspominam teraz ten brak odwiedzin, byłam sama na sali jak w jakimś prywatnym szpitalu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No mi by wystarczył tylko mąż
Ja mówię wszystkim, że nie chce odwiedzin w szpitalu, ale znając niektórych to moją prośbę będą mieli gdzieś 🤡 nie wyobrażam sobie też być na sali z innymi kobietami, do których przyjedzie całe kelly family, które będzie siedzieć od rana do wieczora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wredna_loszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-24, 19:31   #1193
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Co do odwiedzin to się zgadzam, nie są mi do niczego potrzebne. Ale chcę rodzic z mężem, nie wyobrażam sobie inaczej.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-25, 12:41   #1194
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 600
Dot.: Marcowe Mamy 2024

No właśnie chodzi o to, że do innych też mogą przychodzić całe pielgrzymki, a ty leżysz wietrzysz krocze, walczysz o laktacje i o a ktoś ci zagląda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-25, 14:20   #1195
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez Gumisiowy Pokaż wiadomość
No właśnie chodzi o to, że do innych też mogą przychodzić całe pielgrzymki, a ty leżysz wietrzysz krocze, walczysz o laktacje i o a ktoś ci zagląda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest najgorsze. Dlatego też bardzo zastanawiam się nam innym szpitalem gdzie są sale jednoosobowe.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-25, 15:04   #1196
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 600
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
To jest najgorsze. Dlatego też bardzo zastanawiam się nam innym szpitalem gdzie są sale jednoosobowe.
To jest bardzo duży komfort. Ale pewnie sporo płatny? Ja po porodzie czułam się jak A jakoś nikt nie pomyśli jak czuje się matka czy ma siłę w domu przyjmować gości i obiadki i herbatki szykować, tylko pchają się drzwiami i oknami bo nigdy noworodka nie widzieli i przecież to nie można poczekać tydzień czy dwa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-25, 15:42   #1197
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
To jest najgorsze. Dlatego też bardzo zastanawiam się nam innym szpitalem gdzie są sale jednoosobowe.
Oo super, że jest taka opcja. To dla każdego czy tak zwane sale komercyjne?

Cytat:
Napisane przez Gumisiowy Pokaż wiadomość
To jest bardzo duży komfort. Ale pewnie sporo płatny? Ja po porodzie czułam się jak A jakoś nikt nie pomyśli jak czuje się matka czy ma siłę w domu przyjmować gości i obiadki i herbatki szykować, tylko pchają się drzwiami i oknami bo nigdy noworodka nie widzieli i przecież to nie można poczekać tydzień czy dwa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie możesz ich po prostu nie wpuszczać do domu? Ja trochę nie rozumiem takiej sytuacji, do nas nikt nie przyjdzie bez wyraźnego zaproszenia. Na szkole rodzenia mówili nam, że najlepiej z punktu widzenia zdrowia maluszka przyjmować gości po 6 tygodniu życia dziecka.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-25, 16:29   #1198
Gumisiowy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 600
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Oo super, że jest taka opcja. To dla każdego czy tak zwane sale komercyjne?

A nie możesz ich po prostu nie wpuszczać do domu? Ja trochę nie rozumiem takiej sytuacji, do nas nikt nie przyjdzie bez wyraźnego zaproszenia. Na szkole rodzenia mówili nam, że najlepiej z punktu widzenia zdrowia maluszka przyjmować gości po 6 tygodniu życia dziecka.
Czyli po pierwszych szczepieniach. Też tak uważam. No ja miałam na tyle taktu, że jak już przyjechali (niezapowiedzianie) to ich nie wypraszałam. Błąd popełnił mąż bo się pochwalił że wyszłam ze szpitala a oni po prostu przyjechali nie pytając o pozwolenie tego samego dnia już za 2h byli. Teraz tego błędu nie popełnimy, po prostu powiemy kiedy ja będę się już dobrze czuła, nikomu nie będę się chwalić że urodziłam, bo ludzie nie mają taktu, nikt o matce nie myśli, serio 🤷🏼☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gumisiowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-25, 17:42   #1199
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez Gumisiowy Pokaż wiadomość
Czyli po pierwszych szczepieniach. Też tak uważam. No ja miałam na tyle taktu, że jak już przyjechali (niezapowiedzianie) to ich nie wypraszałam. Błąd popełnił mąż bo się pochwalił że wyszłam ze szpitala a oni po prostu przyjechali nie pytając o pozwolenie tego samego dnia już za 2h byli. Teraz tego błędu nie popełnimy, po prostu powiemy kiedy ja będę się już dobrze czuła, nikomu nie będę się chwalić że urodziłam, bo ludzie nie mają taktu, nikt o matce nie myśli, serio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przykre
Ale rzeczywiście o matkach się zapomina. Dlatego zawsze jak chodziliśmy do znajomych co mieli małe dziecko to kupowałam też coś dla mamy, a nie tylko dla dziecka. Jedna koleżanka aż się popłakała przez to. I to idealnie pokazuje jak bardzo kobiety potrzebują po porodzie chociaż minimum zainteresowania.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-25, 21:22   #1200
wredna_loszka
Rozeznanie
 
Avatar wredna_loszka
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 557
Dot.: Marcowe Mamy 2024

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Przykre
Ale rzeczywiście o matkach się zapomina. Dlatego zawsze jak chodziliśmy do znajomych co mieli małe dziecko to kupowałam też coś dla mamy, a nie tylko dla dziecka. Jedna koleżanka aż się popłakała przez to. I to idealnie pokazuje jak bardzo kobiety potrzebują po porodzie chociaż minimum zainteresowania.
Ja to samo!
Nawet coś małego, ale zawsze widziałam, że kumpeli było miło


Ja będę prosić, żeby nie robili pielgrzymek w domu, ale myślę że nie wszyscy to zrozumieją... Więc w najgorszym razie będę na piętrze i nie zejdę, bo śpię/źle się czuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wredna_loszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-23 00:09:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.