Wypadające włosy cz. V - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-23, 12:39   #1471
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez domi_f Pokaż wiadomość
hmmm to dziwne, mówi się że witaminy z tej grupy mają pomagać a czy w tym Twoim jest duża dawka biotyny ? bo podobno głównie ona wpływa na poprawę stanu paznokci i włosów. Wiem też, że suplementacja Cynku pomaga na włosy i paznokcie
Stosuje dokładnie to https://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p62134-Vi..._50_szt.10_szt. I zastanawiam się co do tego dobrać na włosy i paznokcie. Na razie umówiłam się do fryzjera by je trochę podciąć bo siano mi się robi z tyłu.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 12:24   #1472
myszka2508
Raczkowanie
 
Avatar myszka2508
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 134
Dot.: Wypadające włosy cz. V

A stosował ktoś maskę marokańską z PlanetaOrganica? Bo zamawiałam ostatnio w Zielonych Warkoczach kosmetyki Babci Agafia i ta maskę dostałam w prezencie. Czy warto ją wykorzystać?
myszka2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 15:26   #1473
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
W tym wątku jest duzo sposobów, po to tez on powstał wiec możesz poczytać choc kilka stron w tył
Subskrybuję wątek od bardzo dawna i znam większość sposobów, ale nie kojarzę żadnego NAPRAWDĘ skutecznego w przypadku wypadania na tle hormonalnym (na które nie działają witaminki, wcierki i szampony). Stąd moje pytanie.
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 22:56   #1474
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Subskrybuję wątek od bardzo dawna i znam większość sposobów, ale nie kojarzę żadnego NAPRAWDĘ skutecznego w przypadku wypadania na tle hormonalnym (na które nie działają witaminki, wcierki i szampony). Stąd moje pytanie.
Pewnie dlatego, że takiego cudownego środka nie ma.
Przede wszystkim należy uregulować hormony (leczenie endokrynologiczne), a że to - jak pewnie wiesz - takie proste nie jest, i włosy i tak zawsze będą mniej lub bardziej lecieć, to należy stosować równocześnie arsenał innych środków - dbanie o higienę życia (sen, dieta, ruch) plus właśnie suplementy, wcierki, szampony.


Od siebie mogę dodać tyle, że skusiłam się na zakup darsonvala i przy regularnym stosowaniu z wcierką pobudzającą wzrost włosów udało mi się wyhodować sporo baby hair. Głównie w zakolach, czoło zauważalnie się obniżyło. Niestety na czubku głowy nadal mam przerzedzenia.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 12:10   #1475
adam63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 4
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Walczę w wypadającymi włosami od lat, mam dopiero 34 lata a już jestem praktycznie łysy, żadne metody które stosowałem się nie sprawdzały
Aż w końcu zdecydowałem się na najlepszy krok i wykonałem zabieg mikro pigmentacji włosów i powiem wam, że nie mogłem podjąć lepszej decyzji, efekty są piorunujące
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-06-13 o 11:26 Powód: reklama
adam63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 07:13   #1476
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 114
Dot.: Wypadające włosy cz. V

W marcu/kwietniu byłam chora. Miałam gorączkę blisko 40 stopni.
Teraz bardzo wypadają mi włosy.
Czy ktoś z Was, też tak miał? Jak sobie z tym poradziliście?
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-01, 09:56   #1477
carlinmarie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Mi od roku włosy wypadają garściami, kiedyś miałam bardzo geste włosy, teraz szkoda gadać.... Przeanalizowałam wszystko i wychodzi na to, że to przez loreal casting... Znalazłam w tym wątku kilka preparatow, które na pewno kupię, ale niestety mimo 29lat mam siwe włosy... nie mogę przestać farbowac. Wybrałam Casting bo wydawał się łagodniejszy niż normalne farby... Ale teraz widze ze nie był to dobry wybór. Czy macie jakieś sprawdzone farby, które gwarantują dobre porycie ale są na tyle łagodne, że nie powodują wypadania??? Szukałam po watkach ale nic konkretnego nie znalazłam...
carlinmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-01, 10:07   #1478
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Wypadające włosy cz. V

A ga ta zrób badania krwi, skąd wiesz ze akurat gorączka jest przyczyną?

Carlinmarie podobnie- zrób badania krwi, dziewczyny to podstawa.. Na co wy liczycie, że my wam po prostu damy wspaniały lek, skoro wy nawet nie możecie wiedzieć co jest przyczyną wypadania..
Co do farby, to na nie farbuje, ale jest wiele farb aptecznych które są o wiele bardziej delikatne, bądź spróbować henny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-02, 05:29   #1479
carlinmarie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Badania mam za sobą, tak jak napisałam przeanalizowałam jakie mogą być przyczyny i wniosek był jeden.
carlinmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-02, 08:15   #1480
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Ja sobie jeszcze teraz dowaliłam antybiotykiem i włosy lecą jak szalone, są wszędzie. Już nie wiem co mam robić bo nawet ścięcie na krótko nie pomoże jak zaraz nie będę miała włosów....
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-02, 18:28   #1481
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Hej,

Ja też się borykam z nasilonym wypadaniem które rozpoczęło się jakoś w marcu tego roku.
Najpierw myślałam, że wystarczy zmiana szamponu, więc zaczęłam używać szamponów z pokrzywą i wcierki jantar, jednak nie pomogło. W maju zaczęłam pić pokrzywę i ścięłam włosy, nawet fryzjerka powiedziała, że bardzo mi wypadają.
Nie było rezultatów, od 2 miesięcy stosuję szampony z pokrzywy, czarnej rzepy, używam wcierki Seboradin, ścięłam włosy o jakieś 5cm, pojawiają się nowe włosy ale niewiele w porównaniu z tym co wypadło. Od jakichś 2 tygodni biorę jeszcze biotebal, wydaje mi się, że wypadanie trochę się unormowało, na pewno jest lepiej niż było w miesiącach marzec - wrzesień.
Robiłam morfologię - wyniki mam w normie.
Miałam problem z podwyższonymi androgenami, brałam przez ponad rok tabletki obniżające androgeny, natomiast szczegółowe badania hormonalne będę miała w szpitalu w lutym. Zauważyłam, że te nowe włosy które rosną są dystroficzne, nie wszystkie ale jednak zauważam je - czy miałyście z tym problem?
Dodatkowo czy pomagają Wam maski do włosów? Zaczęłam używać też maski do włosów wypadających z Biovaxa ale jest za wcześnie na jakieś rezultaty
Wstawiam zdjęcie przerzedzonego przedziałka bo to chyba z nim i z zakolami mam największy problem.

Edit. dodam jeszcze że 4-5 lat temu miałam piękne, gęste, mocne włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png włosy.PNG (797,2 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez IzzieSt
Czas edycji: 2018-11-03 o 06:10
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-03, 00:43   #1482
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez carlinmarie Pokaż wiadomość
Mi od roku włosy wypadają garściami, kiedyś miałam bardzo geste włosy, teraz szkoda gadać.... Przeanalizowałam wszystko i wychodzi na to, że to przez loreal casting... Znalazłam w tym wątku kilka preparatow, które na pewno kupię, ale niestety mimo 29lat mam siwe włosy... nie mogę przestać farbowac. Wybrałam Casting bo wydawał się łagodniejszy niż normalne farby... Ale teraz widze ze nie był to dobry wybór. Czy macie jakieś sprawdzone farby, które gwarantują dobre porycie ale są na tyle łagodne, że nie powodują wypadania??? Szukałam po watkach ale nic konkretnego nie znalazłam...
Ja po Castingu straciłam 1/4 włosów. Leciały mi garściami. Do tego zniszczyły mi się okropnie. Kupiłam bo bezamoniakowa farba miała być łagodniejsza, jedna wielka bzdura. To było ze cztery lata temu, teraz farbuję Alfaparfem, ich farby w połączeniu z oryginalnymi wodami naprawdę nie niszczą włosów ale za to nie pokrywają siwych, których mam coraz więcej Też szukam jakiejś łagodnej farby, która zafarbuje i nie spowoduje wypadania.

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Hej,

Ja też się borykam z nasilonym wypadaniem które rozpoczęło się jakoś w marcu tego roku.
Najpierw myślałam, że wystarczy zmiana szamponu, więc zaczęłam używam szamponów z pokrzywą i wcierki jantar, jednak nie pomogło. W maju zaczęłam pić pokrzywę i ścięłam włosy, nawet fryzjerka powiedziała, że bardzo mi wypadają.
Nie było rezultatów, od 2 miesięcy stosuję szampony z pokrzywy, czarnej rzepy, używam wcierki Seboradin, ścięłam włosy o jakieś 5cm, pojawiają się nowe włosy ale niewiele w porównaniu z tym co wypadło. Od jakichś 2 tygodni biorę jeszcze biotebal, wydaje mi się, że wypadanie trochę się unormowało, na pewno jest lepiej niż było w miesiącach marzec - wrzesień.
Robiłam morfologię - wyniki mam w normie.
Miałam problem z podwyższonymi androgenami, brałam przez ponad rok tabletki obniżające androgeny, natomiast szczegółowe badania hormonalne będę miała w szpitalu w lutym. Zauważyłam, że te nowe włosy które rosną są dystroficzne, nie wszystkie ale jednak zauważam je - czy miałyście z tym problem?
Dodatkowo czy pomagają Wam maski do włosów? Zaczęłam używać też maski do włosów wypadających z Biovaxa ale jest za wcześnie na jakieś rezultaty
Wstawiam zdjęcie przerzedzonego przedziałka bo to chyba z nim i z zakolami mam największy problem.

Edit. dodam jeszcze że 4-5 lat temu miałam piękne, gęste, mocne włosy
Jakbym czytała o sobie. Też zaczęło mi się od marca br. i trwa do tej pory. Przeszłam przez praktycznie wszystkie etapy, o ktorych piszesz prócz badań na androgeny. Łykam biotynę i krzem, obecnie jestem na etapie poszukiwania masek. Jeszcze dwa lata temu miałam milion grubych, zdrowych włosów. Dramat...
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 18:07   #1483
Julisek2002762
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1
Wypadanie włosów!

Hej wszystkim. Zwracam się do was w prośbą. Od około trzech miesięcy (mniej więcej połowy sierpnia) włosy zaczęły wypadac NADMIERNIE! Zawsze byłam posiadaczką długich, grubych, gęstych i prostych włosów. Jeśli już, to wypadało ich około 10. Teraz po umyciu wypada ich garstka. Następnie tyle samo przy czesaniu. I tak codziennie. Kiedy wypadają to na końcu włoska jest taka jakby cebulka. Aktualnie kiedy dotykam włosy czuję, że jest ich wyraźnie mniej. Miesiączkuje regularnie co 29/30 dni. Jestem młoda. Tabletek antykoncepcyjnych nie brałam i nie biorę. Dodam jeszcze, że w wakacje włosy mylam raz na tydzień, ponieważ nigdzie nie wychodziłam, a odświeżałam na niedziele. Co może być tego przyczyną? Co robić?
Julisek2002762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 21:53   #1484
ta_lady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 10
Dot.: Nie wiem co się dzieje... pomocy!

Cytat:
Napisane przez Loristax Pokaż wiadomość
Używam ekologicznych szamponów bez silikonów, czasem na końcówki nakładam olejek arganowy. Zaczęłam nawet stosować odżywkę do włosów nawilżającą, ale nic nie pomaga. Moje włosy wypadają garściami, ledwo odkurzę dom a jest ich mnóstwo na podłodze, na ubraniach... Gdy biorę prysznić mam wrażenie, że zaraz cała wyłysieję, bo mogę je dosłownie "wyciągać" i to chyba nie ma końca. Nie muszę chyba dodawać, że potem na szczotce (tangle teezer) jest ich jeszcze więcej.
Ja tak miałam. Kiedyś zmieniłam szampon i zauważyłam, że przy myciu wychodzi mi bardzo dużo włosów, potem podczas czesania i w kolejne dni. Przy trzecim myciu włosy po prostu wyciągałam pasmami. Nie przyszło mi do głowy, że to może być wina szamponu, że może w nim być coś co działa tak toksycznie. Zrobiłam dziesiątki badań i odwiedziłam wielu lekarzy. Nikt mi nie pomógł. Dopiero po bardzo długim czasie i wielu obserwacjach znalazłam winowajcę. To składnik szamponu Cocamidopropyl betaine. Na blogach wielu dziewczyn można znaleźć podobne historie. Nie jest to tak rzadko spotykane jak mogłoby się wydawać ale wiele osób o tym nie wie a lekarze też nie pomagają. Wszystko się zwala na tarczycę albo stres. A to duże uproszczenie.
poczytaj np tu:
http://www.emza.pl/problemy-ze-skora...adanie-wlosow/

http://www.epepa.pl/2013/10/alergia-...l-betaine.html
ta_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 19:32   #1485
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Wypadanie włosów!

Cytat:
Napisane przez Julisek2002762 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim. Zwracam się do was w prośbą. Od około trzech miesięcy (mniej więcej połowy sierpnia) włosy zaczęły wypadac NADMIERNIE! Zawsze byłam posiadaczką długich, grubych, gęstych i prostych włosów. Jeśli już, to wypadało ich około 10. Teraz po umyciu wypada ich garstka. Następnie tyle samo przy czesaniu. I tak codziennie. Kiedy wypadają to na końcu włoska jest taka jakby cebulka. Aktualnie kiedy dotykam włosy czuję, że jest ich wyraźnie mniej. Miesiączkuje regularnie co 29/30 dni. Jestem młoda. Tabletek antykoncepcyjnych nie brałam i nie biorę. Dodam jeszcze, że w wakacje włosy mylam raz na tydzień, ponieważ nigdzie nie wychodziłam, a odświeżałam na niedziele. Co może być tego przyczyną? Co robić?
Miałam identyczną sytuację, bałam się że mi się takie przerzedzenia na skórze głowy pojawią , łyse...

ale udało mi się, ja akurat mam niedoczynność i hashi ale cały czas pod kontrolą lekarza i leki biorę, także tez nie wiedziałam dlatego


tutaj mój post:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1445
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 12:29   #1486
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Podcięłam teraz włosy i trochę lepiej wyglądają. Zamówiłam tabletki ze skrzypem bez wypełniaczy zobaczymy czy coś pomoże. Kończe wcierkę z Vichy i czekam na capitavit może zahamuje wypadanie.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 20:57   #1487
trirex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Lightbulb Dot.: Wypadające włosy cz. V

Mam ten problem od lat, zaczęło się po ciąży. Nic nie pomaga domowe sposoby ani leki po sto pare zł z apteki, drożdże, zioła, witaminy - nic. Tarczycę wyprostowałam od kilku lat mam już wyniki w normie. Włosy nadal wypadają, mają lepsze i gorsze okresy.

Przy okazji innej sprawy trafiłam na dobrą Panią dermatolog - Pani dr od razu powiedziała, że to hormonalne i kosmetyki, witaminy itd nie pomogą.
Przepisała mi lek Alopexy, jestem na początku kuracji mam nadzieję, że zadziała.
trirex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-28, 08:47   #1488
mazia135
Przyczajenie
 
Avatar mazia135
 
Zarejestrowany: 2018-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2
Wypadające włosy

Od dłuższego czasu borykam się z wypadającymi włosami. Potrzebuję waszych rad i sposobów na ten problem. Macie jakieś sprawdzone metody?Niekoniecznie domowe, szukam sprawdzonego produktu i nie za miliony.
mazia135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 15:48   #1489
Akanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Mysle ze nie ma uniwersalnego idealnego produktu dla kazdego. Gdyby byl nie byloby problemow z wypadaniem wlosow.
Mi wlosy zaczely wypadac wczesna jesienia, spodziewalam sie tego, bo wczesniej mialam operacje w narkozie, a podobno po narkozie lubia leciec, nie spodziewalam sie tylko ze strace ponad polowe wlosow. Mialam nadzieje ze uda mi sie tego unikac i lykalam biotebal, witaminy, cynk, oraz herbatke z pokrzywy i skrzypu. Niestety wlosy zaczely leciec i nie moga przestac, byc moze odrobina mniej ich teraz wypada, ale i tak duzo powyzej normy, a co gorsza wogole nie widze nowych baby hair. Na glowie mam przeciag, na szczescie choc widac ze wlosow mam malo to nie mam lysych plackow.
Ja zdecydowalam sie uderzyc na kilka frontow, najpierw wizyta u trychologa, gdzie dostalam diagnoze ze lysienie mam telogenowe, a choc moja skora glowy wyglada na pierwszy rzut oka pieknie to pod mikroskopem wyszlo, ze mam ja pokryta luska, co mnie bardzo zaskoczylo, nie mam nawet grama lupiezu, nic mnie nie swedzi, zadnych objawow. Zdecydowalam sie na oksybrazje skory glowy, co 2 tyg, zeby ja oczyscic i moze dzieki temu cebulki odzyja. Oprocz tego dostalam zlecenie na szampon i wcierke przeciwwypadaniu wlosow, a dodatkowo pomiedzy oksybrazja na mezoterapie iglowa.
Jestem dopiero po dwoch zabiegach, poki co nie widze zeby cokolwiek sie dzialo, ale pani trycholog mowila, ze efekty beda widoczne po 3miesiacach, choc wypadanie powinno przyhamowac wczesniej.
Akanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-05, 14:33   #1490
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Hej, mam pewien problem. Zauważyłam u siebie łysienie na jednej ze skroni. Paradoksalnie od ponad miesiąca stosuję na niej Piloxidil - chciałam trochę zagęścić włosy na skroniach, mimo że nie wypadały mi tam włosy. Wyraźne przerzedzenie włosów zauważyłam ok. 2 tygodnie temu. Nie wiem czy od tego środka mogły mi zacząć wypadać włosy? Jeśli tak to pewnie powinny odrosnąć za kilka miesięcy...? Ale jeśli przed kuracją nie łysiałam to lepiej stosować dalej i czekać aż się poprawi czy może lepiej przerwać i powinny odrosnąć jak działanie leku się skończy?
Poza tym mam łojotokowe zapalenie skóry głowy, ale dbam o to żebym nie miała zaostrzeń choroby.

Proszę o porady
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-06, 16:20   #1491
Petroo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Jeśli nie możesz zerwać ziół z naturalnego stanu to idź do apteki kup sobie pokrzywę, skrzyp polny krwawnik i korzeń łopianu. Wrzuć po 1 saszetce na litr wody zalej zimną wodą doprowadź do wrzenia, gotuj 5-10 min pod przykryciem. Następnie przykryj napar i poczekaj 2 godziny aż wystygnie. Pij codziennie 2 szklanki i rób płukanki. Pozdrawiam.
Petroo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-06, 21:26   #1492
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Poradzi ktoś? Dodam, że wcierkę stosowałam tylko na tej skroni, na której zaczęła się robić łysina, także myślę, że to od niej... Stosować ją dalej mimo wszystko żeby mogły odrosnąć włosy czy lepiej przestać, bo jeszcze wypadną wszystkie i nie odrosną ?

Petroo, myślę, że dobra rada jeśli ktoś ma zwykłe wypadanie włosów - na mój przypadek raczej nie pomoże...

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2020-04-06 o 21:28
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 09:53   #1493
klaudiak111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 13
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Uważam, że podstawa to zbadanie poziomu hormonów (tarczycy, kortyzolu, testosteronu, estrogenu, progesteronu), cynku, witaminy D, witamin z grupy B. Należy zwrócić uwagę na swój styl życia. Stres i odchudzanie na pewno nie pomaga. Jeżeli coś wyjdzie nie tak, to oczywiście trzeba się tym zająć, ale w między czasie warto zacząć stosować jakieś szampony typu dermena i zabiegi stymulujące porost włosów i odżywiające cebulkę czyli mezoterapia i osocze. W moim przypadku same wcierki nic nie dawały
klaudiak111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-08, 10:12   #1494
KarolinaMarzec858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Wypadające włosy cz. V

@MalaArielka współczuje Ci ale badź cierpliwa i wytrwała! Robiłaś kontrolnie badania?. Ja stosuję szampon Shake Your Head, zapobiega wypadaniu włosów i przyspiesza ich wzrost. Polecam Ci go XXXXXXXX. Uważam, że jest bardzo dobrym szamponem. Zacznij też mniej drastycznie myć włosy, masuj skórę głowy, po umyciu włosy nie wycieraj ręcznikiem tylko delikatnie ugniataj w ręczniku.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2020-04-08 o 10:23 Powód: Edytowane przez Moderatora link do strony
KarolinaMarzec858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 14:17   #1495
bmetczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
wypadanie włosów

hej kobietki
proszę o pomoc, jestem młodą dziewczyną i od ponoć miesiąca bardzo dużo wypada mi włosów czytałam że to moze byc przesilenie wiosenne, czy wam tez teraz wypadają włosy? biorę tabletki pantovigar oraz witaminy. ostatnio zauwazyłam ze rzęs tez kilka wypadło, wczesniej nigdy nie miałam takich problemów proszę bardzo o pomoc i czy wam też wypadają w tym okresie włosy
bmetczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 12:09   #1496
avp98765
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Jakie najlepsze środki na wypadające wlosy u kobiet...??

Jakie wg Was są najlepsze środki na wypadające włosy u kobiet, także na pozbawienie swędzenia i żeby włosy przestały być suche??
avp98765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-20 13:09:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.