Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-13, 19:39   #811
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Powiem Ci, ze koniecznie sprobuj z AM. Ostatnio wydja naprawde fajne nowosci, a ten prasowaniec to juz w ogole dla mnie jest hitem.

Pomadki tez mam i polecam
To w takim razie gorąco liczę na jakieś promki w ramach BF

Dzisiaj w ramach próby odkryłam jak bardzo się świecę, ale to nie jest kwestia makijażu, a oświetlenia. Muszę jednak zdobyć oświetlenie dające bardziej miękki efekt i bardziej rozpraszające światło
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 11:04   #812
Marlena_Marleen
🌟
 
Avatar Marlena_Marleen
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
To w takim razie gorąco liczę na jakieś promki w ramach BF

Dzisiaj w ramach próby odkryłam jak bardzo się świecę, ale to nie jest kwestia makijażu, a oświetlenia. Muszę jednak zdobyć oświetlenie dające bardziej miękki efekt i bardziej rozpraszające światło
Ja natomiast mam problem z uzyskaniem idealnego zdjęcia moich klientek po makijażu permanentnym. Próbowałam już różnych rodzajów oświetlenia - od drogich po tanie, okrągłe, kwadratowe, z blendami i bez. Eksperymentowałam z umiejscowieniem lampy - blisko i daleko, a nawet używałam kilku lamp naraz. Niestety, mimo wielu prób, nadal nie jestem zadowolona z efektów. Czasami cera na zdjęciach wychodzi za jasna, innym razem zbyt blada, czerwona lub różowa. nie mam pojęcia czy to zbyt sztuczne światło, jeśli macie pomysł chętnie posłucham, może w końcu dojde do tego, bo robię do skutku aż są dobrze oświetlone ale fotograf zrobi 5 i jest dobrze
__________________
Oblicze staje się swego rodzaju wizytówką, odzwierciedlającą tożsamość naszej duszy. Choć mowa pozostaje subtelnie ukryta za maską milczenia.
Marlena_Marleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-14, 12:46   #813
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Marlena_Marleen Pokaż wiadomość
Ja natomiast mam problem z uzyskaniem idealnego zdjęcia moich klientek po makijażu permanentnym. Próbowałam już różnych rodzajów oświetlenia - od drogich po tanie, okrągłe, kwadratowe, z blendami i bez. Eksperymentowałam z umiejscowieniem lampy - blisko i daleko, a nawet używałam kilku lamp naraz. Niestety, mimo wielu prób, nadal nie jestem zadowolona z efektów. Czasami cera na zdjęciach wychodzi za jasna, innym razem zbyt blada, czerwona lub różowa. nie mam pojęcia czy to zbyt sztuczne światło, jeśli macie pomysł chętnie posłucham, może w końcu dojde do tego, bo robię do skutku aż są dobrze oświetlone ale fotograf zrobi 5 i jest dobrze
Kolor cery to w pewnej mierze balansu bieli (a przede tego, jaką ktoś ma naprawdę cerę). Jasność- to kwestia ISO, korekty ekspozycji, czasu otwarcia migawki, otwarcia przesłony.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 02:37   #814
Marlena_Marleen
🌟
 
Avatar Marlena_Marleen
 
Zarejestrowany: 2023-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Kolor cery to w pewnej mierze balansu bieli (a przede tego, jaką ktoś ma naprawdę cerę). Jasność- to kwestia ISO, korekty ekspozycji, czasu otwarcia migawki, otwarcia przesłony.
czyli jak robic żeby przed i po było dobrze
__________________
Oblicze staje się swego rodzaju wizytówką, odzwierciedlającą tożsamość naszej duszy. Choć mowa pozostaje subtelnie ukryta za maską milczenia.
Marlena_Marleen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 03:37:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.