Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-22, 01:17   #1
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149

Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?


Zawsze chciałam zmienić fryzurkę....ale albo żal mi włosów....albo boje sie ze cos nie wyjdzie i nie bede sie sobie podobala...
Mam też problem z określeniem swojego typu.....mam cos z zimy...lata...ehh no nie wiem.
Opalam się najpierw na czerwono...ale po jednym dniu jestem brązowa.I nie przysparza mi to większych problemów.
Oczy mam koloru brązowego z zółtymi plamkami....i wychodzi taki jakby słonecznki dookoła tęczówki.
Piegi pojawiaja się w lecie,po ekspozycji na słońce i maja złotawy ciepły odcień.szczególnie widać je tuz pod oczkami
Cera koloru rózowego jasnego,rumienie sie na różowo
Włosy to naturalny ciemny brąz z refleksami złotawymi
Usta mam ciemnoróżowe.
Jakie kolory do mnie pasuja?Czy błekitny,turkusowy sa da mnie? Bo je uwiebiam...i dobrze sie w nich czuje.
A co z brwiami...?Kiedys jedna kosmetyczka powiedziała mi ze nie mam nic z nimi robic bo są bardzo ładne wyraziste..ale mi wydaja sie troche za grube....
Poza tym nie wiem jak malować oczy...nosze okulary...i mam z tym problem...najczesciej podkreslam oczy czarna kredka i tuszuje maksymalnie rzęsy....
Najbardziej zalezy mi na poradzie odnosnie fryzury...
Macie moze program do przerabiania??
ehhh..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Img_4148.jpg (56,0 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4154.jpg (59,3 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Img_0788.jpg (85,8 KB, 152 załadowań)
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 08:57   #2
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

Odnośnie do typu kolorystycznego to nie pomogę
Masz śliczne oczy!!! Z brwiami uważam że jednak trzeb coś zrobić, nie jest ci w nich tragicznie ale wydaja się dominować i możnaby je nieco zwęzić.
Fryzura koniecznie do wymiany! Masz wyokie czoło, może jakaś grzywka? nie wiem jak układałyby się włosy, ale warto pomyśleć.
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 09:46   #3
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

Sprobowalam swoich mozliwosci w dobieraniu fryzury komputerowo. (To pierwszy raz, wiec prsze o wybaczenie!)

Moze gdybys przyciemnila wlosy byloby lepiej?


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ashleesimpson_002.jpg (89,2 KB, 88 załadowań)
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...

Edytowane przez Ewusia
Czas edycji: 2006-06-27 o 00:11
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 09:47   #4
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

No właśnie z tą fryzura jest problem....bo może tego na zdjęciach tak nie widać ale mam naturalnie kręcone włosy.....wiec nie wyobrażam sobie siebie z grzywka.....bo by mi sie kręciła....a prostowac ich nie chce..
Ewusia dziekuje za przerobienie....ale tak jak mowilam...mam krecone wlosy....w prostych mi naprawde źle....zreszta to chyba widać.
A naprawde mam wysokie czoło....hmmm? Nigdy o tym nie pomyśałam...na trzecim zdjeciu faktycznie tak wygląda ale mysle ze to tez po czesci wina zdjecia.
Dziękuje katka84 za odpowiedz
Czekam na inne propozycje.
Odnośnie fryzury,typu jakim jestem i brwi
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 09:52   #5
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

No wlasnie teraz zauwazylam. Ale bardziej chodzilo mi tam o grzywke i kolor. No ale jak grzywki nie chcesz, to trudno.
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 09:57   #6
Ewusia
Raczkowanie
 
Avatar Ewusia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 254
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

Co do brwi, to polecam ten temat:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=110185
__________________
A moj wiatr walczy ze mna, gdy stawiam mu opor...
Ewusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 10:11   #7
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 838
GG do magda*M
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

No witam. I od razu podkreślam, ze wypowiadam się bardzo nieprofesjonalnie. Napiszę jedynie co zauważyłam moim skromnym okiem.

Brwi zdecydowania bym lekko zebrała. Kształt mają ładny, ale jak dla mnie za grube (ciut węższe nadałyby troszkę lekkości twarzy). Ale nie chodzi mi tu o tak cieniutkie, ze prawie niewidoczne.

Jeśli chodzi o kolorki dla Ciebie, to właśnie turkusy bym odradzała . Ja raczej widziałabym Cię w kremowo-kawowych, oliwkowych i brązowych kolorach.

Włosy mam troszkę podobne do Twoich (ale może nie aż tak kręcone, raczej podatne na falowanie) i żeby mieć ładną fryzurkę pomogło ścinanie włosów brzytwą. Po umyciu wystarczy silny strumień ciepłego powietrza z suszarki i fryzurka gotowa . Tylko tu już Twoimi włosami musiałby zająć się profesjonalista. Bo takim ścinaniem łatwo jest zepsuć całą fryzurkę.
A... no i muszę dodać, ze takie ścinanie pomogło mi w noszeniu bardziej prostych niż kręconych włosków .
Ale z tego co czytałam, to raczej nie chcesz mieć prostych włosów to w takim razie poleciłabym wycieniowanie ich na całej długości, tak żeby podkreślić loczki (po umyciu mogłabyś wgnieść palcami troszkę pianki i fryzurka gotowa ). Taka fryzura wyciągnęłaby troszkę twarz i nadałaby charakter.
To życzę powodzenia i pozdrawiam
magda*M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 11:26   #8
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

Dzieki bardzo Ewusia za ten link do wzorów brwi....bo nie chciałam isc do kosmetyczki....a sama tez nie bardzo sobie ufam w takich eksperymentach
Jak spróbuje je sobie zrobić to załącze zdjęcie co mi wyszło powiecie mi wtedy czy tak juz lepiej
magda*M hmmm z tym turkusem to chyba sie jednak nie zgodze....bo wszyscy dookoła mowia mi ze mi w tym koorze dobrze....natomiast w bezach i piaskach nieciekawie wygadam.....bo jak trup...hmmmm

Czy w takim razie ktos jeszcze mógłby sie wypowiedziec na ten temat....bo zgłupiałam...
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 12:54   #9
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

Po zdjeciu ciezko sie wypowiedziec na temat twojego typu kolorystycznego. Ale jesli piszesz, ze masz wlosy w kolorze brazu a do tego zlotawe pasemka, i piegi rowniez w odcieniu zlota, to stawialabym na tonacje ciepla: wiosna albo jesien. Wiosenki sa zwykle delikatne (powiedzialabym ze mdlawe nawet) a ty masz dosc wyrazisty kolor brwi (mysle, ze naturalny), wiec postawilabym na jesien. I tu polecam zajrzec koniecznie do wizazowej sciagawki:
http://www.wizaz.pl/images/agatam/rustykalna_jesien/

Brwi zdecydowanie za grube, dodaja ciezkosci twarzy. Koniecznie powinnas je wyregulowac.
Wlosy proponuje wycieniowac tak, aby zlagodzily twarz w ksztalcie regularnego owalu. Jesli masz krecone (czego zazdroszcze ) to nie bedziesz miala problemu (przy dobrym scieciu) przy nadaniu wlosom "powietrza" czyli poprostu puszystosci. A kolor? Koniecznie trzeba wzmocnic, moze cos z nowej kolekcji brazow bursztynowych?
A co do makijarzu to polecam brazy, jesli nie masz duzej wprawy w malowaniu sie. Beda najbezpieczniejsze. Oczywiscie mozesz je polaczyc ze zlotem, bordem, zolcia (ale stonowana, nie taka kanarkowa, raczej tonacja ecru).
Brazy z turkusami to obecnie bardzo modne polaczenia, ale chyba radzilabym wiecej brazu niz turkusu. Raczej jako dodatek niz baza.
Pasuje ci rowniez bizuteria naturalna, skora (pomysl o ozdobnym pasku, moze tez z odrobina turkusu, oczywiscie z brazowej skory )
Mysle tez o koralach, masz taka romantyczna urode Ale te ostatnie wskazowki nie sa juz poparte zadna wiedza, poprostu spostrzezenie, intuicja
A pomyslu na bizuterie poszukaj na forum bizuteryjek, dziewczyny robia tam cuda

Buziaczki i jak tylko cos wymyslisz koniecznie sie pochwal
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 13:02   #10
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

Aha i jeszcze jedno, bardzo podobaja mi sie oprawki. Sa z domieszka koloru bordo, bardzo ladnie wzmacnia twoja urode.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 13:24   #11
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

Moim zdaniem Twój typ kolorystyczny to mieszany lato-zima.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-22, 13:43   #12
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

Znalazlam takie zdjecie, moze ci pomoze.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 14:00   #13
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

Dziękuje dziewczyny
Hmmm...na jesień mi chyba za bardzo nie pasuje....
Bardziej przychylam sie że jestem pomieszanym latem z zimą.

Brwi...wyregulowałam dzisiaj...jakies pól godziny temu skorzystałam z tych wzorków z linku od Ewusi
Jak tylko bede miala zdjęcie to wam pokaże...co mi wyszło...mnie wydaje sie ze już jest lepiej
Kolorki kolorki.....do niedawna...mowilam jeszcze ze nie lubie brazowego...i siebie w brazowym...ale wybierając ostatnio ciuszki (jakis tydzień temu) kupiłam wlasnie pierwsze brązy w moim życiu....jak sie jeszcze troszke bardziej opale to mysle ze bedzie ladnie wygladac
Apsik dziekuje za rady . Cos na pewno wykorzystam.A włoski faktycznie mam kręcone....i może uwierzycie lub nie do 5 kasy podsawówki mialam proste jak druty...marzylam o kreconych i same sie skrecily!
Joey dziękuje za rozpoznanie mojego typu...czekalam na Twoje zdanie właśnie najbardziej w tej sparwie

No i zdjęcie...moje nowe brązy...co sądzicie pasuje?
Brązy może fajne tylko ja jakas taka rozwiana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Img_1180.jpg (101,0 KB, 140 załadowań)
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 14:27   #14
zielona0noc
Rozeznanie
 
Avatar zielona0noc
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 706
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

Hej! A mnie się wydaje, że turkusy ci własnie pasują. I brązy oczywiście też. Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna Trochę pocieniuj włosy, uzywaj pianki do loków, a będą one bardziej wyraźne. Z Welli jest taka pianka podkreślająca skręt fal. Kasia Cichopek ma podobne włosy do Ciebie i bardzo fajnie wygląda. Ona ma właśnie takie wycieniowane puszyste. Myślę, że gdybyś się tak czesała byłoby Ci ładnie Nie wiem czy rozczesujesz włosy codziennie. Ja proponuję byś czesała je od razu po umyciu, nałozyła piankę i je wysuszyła.potem juz nie czesała, to loczki będą bardziej wyrazne. Właśnie masz taką romantyczną urodę, więc jakaś kobieca bizuteria, korale, duże kolczyki, kobiece ciuszki jak najbardziej TAK Pozdrawiam ciepło
zielona0noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 14:59   #15
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

Cytat:
Napisane przez Joey
Moim zdaniem Twój typ kolorystyczny to mieszany lato-zima.
Ja zaufalam opisowi, a nie zdjeciom. Wydaje mi sie, ze czasem zle swiatlo przy robieniu fotki lub zle ustawiony monitor moga duzo przeklamac. W opisie byla mowa o zlocie, dla mnie to ciepla barwa.

Ciesze sie MARIKO.S, ze ktos napisal to, co chcialas przeczytac.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 15:28   #16
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Cytat:
Napisane przez Apsik
Ja zaufalam opisowi, a nie zdjeciom. Wydaje mi sie, ze czasem zle swiatlo przy robieniu fotki lub zle ustawiony monitor moga duzo przeklamac. W opisie byla mowa o zlocie, dla mnie to ciepla barwa.

Ciesze sie MARIKO.S, ze ktos napisal to, co chcialas przeczytac.
Ale opis przecież też jest czymś niedoskonałym Często dziewczyny, które ewidentnie są "latami" piszą, że mają piegi w kolorze złocistym i opalają się na kolor ciepły złocisto-brązowy - ale czy to znaczy, że są wiosnami? Bo w zasadzie większość osób opala się na taki ciepły kolor, piegi zazwyczaj są złote itp. Ja mam brązowe oczy - ciepły odcień - a jednak jestem typem chłodnym. Kurczę, nie wiem jak to wyjaśnić, wg mnie bardziej chodzi nie tyle o to, czy np. odcień opalenizny nazwiemy "ciepłym", tylko bardziej o to jak dana osoba wygląda jako całość - czy ten "ciepły odcień opalenizny" nie "zgaśnie" przy brązie itp. Ciepłe typy nie są wcale często spotykane, większość z nas jest chłodna, dlatego takie osoby naprawdę wyróżniają się swoją urodą (a raczej jej kolorystyką).

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S
No i zdjęcie...moje nowe brązy...co sądzicie pasuje?
Brązy może fajne tylko ja jakas taka rozwiana
Całkiem ładnie, ale moim zdaniem zdecydowanie lepiej byłoby Ci w chłodnych kolorach.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 16:55   #17
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

Apsik nie przeczytałam tego co chcialam zebyście napisały. Bo zabrzmiało to tak jakbym nie chciała słyszeć że jestem typem jesieni....bez przesady.
Poprostu przeglądając opisy typów i oglądając przykładowe zdjęcia w pewnym momencie stwierdziłam ze cos mi nie pasuje do zimy...ale znowu nie mam też dużo z lata...dlatego poprosiłam o pomoc.
Jesień trudno sie opala...ja opalam sie latwo..
Oczy ma zielone albo niebieskie....ja mam ciemno brązowe
włosy rude,miedziane kasztanowe...moje są ciemnobrązowe,a w dziecinstwie mialam jeszcze ciemniejsze...a w przypadku jesieni...w dzieciństwie mogą być blond
No i cera.....mnie piegi wychodza w bardzo małej ilości po spotkaniu ze słoneczkiem.Zima ich nie ma w ogołe....natomiast jesień ma piegi bardzo widoczne właśnie zimą.
I nie odbieraj mojej wypowiedzi źle,bo cenię Twoje rady.
zielona0noc dziekuje za miłe słowa.Włoski rozczesuje po umyciu....ale potem po uszesaniu juz nie bo miałabym siano na głowie a kolczyki lubie i nosze dzikeuje za rady dotyczące włosków,brwi juz sobie zrobiłam
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 18:34   #18
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

Sek w tym, ze z podzialami na typy kolorystyczne zawsze jest duzo zamieszania. Zgadzam sie z Toba Joey, ze nie mozna szufladkowac na szablonowe teorie, ze chodzi o to jak dana osoba wygląda jako całość. Jeszcze nie spotkalam osoby, ktora bylaby jakims typem kolorystycznym tzw "ksiazkowym". Bardzo czesto jakies "przeklamania" sie zdarzaja. W dobie farb do wlosow, kolorowych soczewek kontaktowych, samopoalaczy (solarium czy co tam chcesz) ciezko jest wydobyc ze srodka ten naturalny rdzen.
Ja nie znam podzialow na pory roku, ilu nauczycieli tyle teorii, kazdy mowi cos z prawdy ale czesto dokladaja informacje, ktora inni potraktuja jako szczegol do innego typu. Wiec dziele na cieple i zimne. Prawda, w naszej szerokosci geograficznej przewazaj typ chlodny, najczesciej lato. Ale z lata latwo jest zrobic zlota jesien...
Zreszta takie porady przez forum trzeba traktowac jako wskazowki, a nie jako wyrocznie. Dlatego tu napisalam, chcialam pomoc.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 21:14   #19
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

Cytat:
Sek w tym, ze z podzialami na typy kolorystyczne zawsze jest duzo zamieszania. Zgadzam sie z Toba Joey, ze nie mozna szufladkowac na szablonowe teorie, ze chodzi o to jak dana osoba wygląda jako całość. Jeszcze nie spotkalam osoby, ktora bylaby jakims typem kolorystycznym tzw "ksiazkowym". Bardzo czesto jakies "przeklamania" sie zdarzaja. W dobie farb do wlosow, kolorowych soczewek kontaktowych, samopoalaczy (solarium czy co tam chcesz) ciezko jest wydobyc ze srodka ten naturalny rdzen.
Ja nie znam podzialow na pory roku, ilu nauczycieli tyle teorii, kazdy mowi cos z prawdy ale czesto dokladaja informacje, ktora inni potraktuja jako szczegol do innego typu. Wiec dziele na cieple i zimne. Prawda, w naszej szerokosci geograficznej przewazaj typ chlodny, najczesciej lato. Ale z lata latwo jest zrobic zlota jesien...
Zreszta takie porady przez forum trzeba traktowac jako wskazowki, a nie jako wyrocznie. Dlatego tu napisalam, chcialam pomoc.
Zgadzam się z tym co napisałaś Często granice pomiędzy typami są płynne, w zasadzie jedyne co można jasno i wyraźnie określić to to , czy typ jest ciepły czy chłodny, bo to się nie przenika. Co do oceniania typu za pośrednictwem Internetu - również popieram Trzeba to traktować jako wskazówkę, a nie jako ostateczną "diagnozę".
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 13:36   #20
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

Joey, koniec madrzenia , napisz co proponujesz MARICE.
Moze masz na nia jakis pomysl?
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 10:38   #21
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

Wyregulowałam brwi....
Widać jakąs zmianę? Czy powinny być jeszcze troszke cieńsze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_13531.jpg (87,5 KB, 67 załadowań)
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 14:29   #22
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

No i chcialabym się dowiedziec czy pasuje mi ten turkusowy...
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 12:22   #23
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

a co do włosów, to nie bój się zmian. jak chcesz to obetnij - przecież odrosną
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 12:45   #24
marinka
Raczkowanie
 
Avatar marinka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 188
GG do marinka
Dot.: Pomóżcie dziewczyny-co mam ze soba zrobić?

W tych brwiach o wiele lepiej ,a co do typu kolorystycznego to mozesz byc mieszanka wiosna-lato ,bo pisalas ze wlosy maja cieple refleksy ,piegi tez maja cieply odcien ,a jak widzialam to pasuja ci kolorki bardziej lata .
marinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.