Dobry Fryzier - Tarnów - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-20, 15:14   #151
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez Jadja Pokaż wiadomość
Daaawno mnie tutaj nie było, i Ivi widze, że tez się odezwała Tym razem polecić moge pana Piotra, który pracuje w Fashion na Mościckiego. Mam włosy a'la kołki sztywne i kiedyś układanie zajmowało mi trochę czasu, oczywiście nie obyło sie bez pomocy okrągłej szczotki. Teraz wystarczy, że wysusze samą suszarką, przeczesze palcami i gotowe! Zmieniłam sobie troszkę fryzure i teraz mam grubą grzywke - układa się świetnie. Ceny znośne i nie jakieś wygórowane. Może jedynym minusem jest to, że trzeba poczekać na wizyte. Ale warto. Ja jestem zachwycona.
Ceny średnie - ścięcie ok 18-25. Cięcie, farbowanie+delikatne pasemka ok 80 zł (na włosach do ramion).

Zaliczyłam kiedyś Kreatora, niestety więcej tam nie pójde. Fryzjerka uparła się, że nie zrobi mi takiej fryzury jaką chce (przyniosłam zdjęcie) ponieważ szkoda jest jej moich włosów oraz uznała, że źle będę wyglądać. Za to nie zmieniła we fryzurze prawie nic i stwierdziła, ze super! Po jakis czasie poszłam z tym samym zdjęciem do innego salonu i okazało się, że fryzura jednak pasuje.
A możesz dokładnie napisać gdzie jest ten zakład?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 17:59   #152
Tweety (Ivi)
Raczkowanie
 
Avatar Tweety (Ivi)
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 107
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez Jadja Pokaż wiadomość
Daaawno mnie tutaj nie było, i Ivi widze, że tez się odezwała Tym razem polecić moge pana Piotra, który pracuje w Fashion na Mościckiego. Mam włosy a'la kołki sztywne i kiedyś układanie zajmowało mi trochę czasu, oczywiście nie obyło sie bez pomocy okrągłej szczotki. Teraz wystarczy, że wysusze samą suszarką, przeczesze palcami i gotowe! Zmieniłam sobie troszkę fryzure i teraz mam grubą grzywke - układa się świetnie. Ceny znośne i nie jakieś wygórowane. Może jedynym minusem jest to, że trzeba poczekać na wizyte. Ale warto. Ja jestem zachwycona.
Ceny średnie - ścięcie ok 18-25. Cięcie, farbowanie+delikatne pasemka ok 80 zł (na włosach do ramion).

Zaliczyłam kiedyś Kreatora, niestety więcej tam nie pójde. Fryzjerka uparła się, że nie zrobi mi takiej fryzury jaką chce (przyniosłam zdjęcie) ponieważ szkoda jest jej moich włosów oraz uznała, że źle będę wyglądać. Za to nie zmieniła we fryzurze prawie nic i stwierdziła, ze super! Po jakis czasie poszłam z tym samym zdjęciem do innego salonu i okazało się, że fryzura jednak pasuje.

Witaj Może wrzucisz nam jakąś fotkę swojej nowej fryzurki?

Buziaki
__________________
"I taut I taw a puddy-tat"
Tweety (Ivi) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 15:52   #153
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Ale pod warunkiem, że Ty też Jak tylkocos w miare normalnego zrobie, to wstawie zdjęcie
Buziak

Przepraszam Blaque,nie zauważyłam Twojego postu juz Ci odpisuje(za długo przed kompem :/ ). Jak jesteś na skrzyżowaniu Mościckiego i Sikorskiego (to koło CH Max). Po prawej są te siostry zakonne , po lewej przystanek busów i huta szkła. Musisz skręcić w prawo, na Moscickiego, za bankiem będzie ulica Powstańców Warszawy i na rogu własnie tej ulicy jest taka kamienica rózowawa. Tam jest i fryzjer i tow. ubezpieczeniowe. /na przeciwko tej kamienicy jest taki szary budynek a w nim dentysta i kosmetyczka). To jest praktycznie zaraz koło Maxa.
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd

Edytowane przez Jadja
Czas edycji: 2008-02-21 o 16:00 Powód: c.d postu
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 17:42   #154
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 518
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

umowilam sie na jutro do Kreatora, do pana kuby... napisze jutro czy polecam.mam nadzieje ze nie bede musiala w czapce potem chodzic, trzymajcie kciuki:P
sylwiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 18:33   #155
Tweety (Ivi)
Raczkowanie
 
Avatar Tweety (Ivi)
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 107
Smile Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

[QUOTE=Jadja;6665817]Ale pod warunkiem, że Ty też Jak tylkocos w miare normalnego zrobie, to wstawie zdjęcie
Buziak

Ja już wstawiłam swoją fryzurkę W wątku o trwałej. Co prawda od tyłu, bo chodziło o to, żeby było widać skręt włosów, ale fota jest Niestety nie mogę wstawić linku, bo mnie wyrzuca jak otwieram dwa razy Wizaż
__________________
"I taut I taw a puddy-tat"
Tweety (Ivi) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 19:57   #156
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez Jadja Pokaż wiadomość
Ale pod warunkiem, że Ty też Jak tylkocos w miare normalnego zrobie, to wstawie zdjęcie
Buziak

Przepraszam Blaque,nie zauważyłam Twojego postu juz Ci odpisuje(za długo przed kompem :/ ). Jak jesteś na skrzyżowaniu Mościckiego i Sikorskiego (to koło CH Max). Po prawej są te siostry zakonne , po lewej przystanek busów i huta szkła. Musisz skręcić w prawo, na Moscickiego, za bankiem będzie ulica Powstańców Warszawy i na rogu własnie tej ulicy jest taka kamienica rózowawa. Tam jest i fryzjer i tow. ubezpieczeniowe. /na przeciwko tej kamienicy jest taki szary budynek a w nim dentysta i kosmetyczka). To jest praktycznie zaraz koło Maxa.
Chyba wiem o jakiego chodzi

Byłam tam rok temu o jakiejś kobiety i wyszłam zła okropnie

Ale mówisz, że zatrudnili jakiegoś faceta?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 16:35   #157
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 518
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

szczerze polecam Kreatora obcinał mnei Pan Kuba, jak go zobaczylam to chcialam uciekac: wlosy czarno-blond-czerwone i tipsy w czarno biale wzorki na kazdym paznokciu inny! tak.. TIPSY haha ale bardzo mily. swietnie obcial mi grzywke, za mycie mocne wycieniowanie od gory, grzywke i ukladanie zaplacilam 30zl, trwalo to jakies 40min. jedyne zastrzezenia mam do fryzjerki ktora mi myla wlosy, bo przy okazji nalała mi wody do uszu i zmyła podklad z czoła..no i to ze p. Kuba byłby mi przypalił włosy prostownica bo sie za bardzo nagrzała i z moich włosow zaczeło sie dymic, heh ale za to se przypalił palca:P
pomimo tego napewno tam wroce bo fryzurka wyszla bardzo twarzowa, pierwszy raz jestem zadowolona po wyjsciu od fryzjera
sylwiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 20:12   #158
zuzaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Ja również polecam pana Piotra o którym wspomniała Jadja!
Umówiłam sie nawet do niego na fryzurę ślubna
Moja siostra również czesze sie u pana Piotra i jest bardzo zadowolona.
Mam nadzieję, że nie zapeszam i moja fryzura ślubna będzie taka jaką sobie wymarzyłam
Tak więc osobiście polecam!
Pozdrawiam!

P.S. Wiem, że nie o tym tu piszemy, ale tak przy okazji zapytam - może znacie jakąś dobrą kosmetyczkę w tarnowie? Do tej fryzury potrzebuje jeszcze makijaż ślubny - zawsze sama sie maluje, ale w tym dniu chciała bym być wymalowana profesjonalnie, dlatego szukam kogoś naprawdę dobrego!!!

zuzaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 20:20   #159
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

A ja polecam panią Magdę, która pracowała kiedyś na Zielonym. Miesiąc temu u nie byłam i byłam bardzo zadowolona I zaniedługo znowu do niej idę skrócić grzywkę bo mnie wnerwia ;p
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 10:16   #160
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

A dziewczyny, jesteście w stanie powiedzieć coś o salonie Olivier ??
Wybieram się tam w sobote następną pierwszy raz i nie wiem co mam myśleć, czy warto
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 18:06   #161
kaladusia
Raczkowanie
 
Avatar kaladusia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 165
Wink Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Witam. Czytam wszystkie posty i w sumie dałyście mi dziewczyny do myślenia. W poniedziałek się umówię do tego salonu na przeciwko ZUS-u. Chciałam sobie sciac lekko włosy i moze grzywka ... ale rozważam też przedłużenie włosków mi fajna fryzurka do tego. Tylko male pytanie. Nie orientujecie się ile takich pasemek trzeba założyć żeby miało to jakiś efekt? i oczywiście na jak długo mozna je miec? Dzieki za info
kaladusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 17:33   #162
ania0021
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

też jestem ciekawa jak farbują w OLIVIER ? albo w HOLYWOOD w C.H.Max chodzi mi o baleyage blond. umówiłam się do Oliviera na czwartek ale cały czas mam wątpliwości, bo ciężko mi znależć fryzjera, kóry zrobi mi wymarzony blond. zmieniłam miejsce zamieszkania i straciłam mojego fryzjera w Tarnowie zaliczyłam dopiero salon pani Lidii Bułat na os. Zielonym - ale porażka. blond żółty
ania0021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 20:57   #163
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez ania0021 Pokaż wiadomość
też jestem ciekawa jak farbują w OLIVIER ? albo w HOLYWOOD w C.H.Max chodzi mi o baleyage blond. umówiłam się do Oliviera na czwartek ale cały czas mam wątpliwości, bo ciężko mi znależć fryzjera, kóry zrobi mi wymarzony blond. zmieniłam miejsce zamieszkania i straciłam mojego fryzjera w Tarnowie zaliczyłam dopiero salon pani Lidii Bułat na os. Zielonym - ale porażka. blond żółty
Opowiedz potem jak było :P Ja do Oliviera zapisana na sobote i nie wiem jak tam jest
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 21:28   #164
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez ania0021 Pokaż wiadomość
też jestem ciekawa jak farbują w OLIVIER ? albo w HOLYWOOD w C.H.Max chodzi mi o baleyage blond. umówiłam się do Oliviera na czwartek ale cały czas mam wątpliwości, bo ciężko mi znależć fryzjera, kóry zrobi mi wymarzony blond. zmieniłam miejsce zamieszkania i straciłam mojego fryzjera w Tarnowie zaliczyłam dopiero salon pani Lidii Bułat na os. Zielonym - ale porażka. blond żółty
Olivier - nie znam i nawet trochę się dziwię, że podczas żmudnych poszukiwań fryzjera "idealnego" tam nie dotarłam bo często jest tu wymieniany.

C.H. Max - nie polecam. W akcie desperacji zdarzyło mi się tam być kilka razy (3-4) jakiś czas temu i żadna z pań do których wówczas trafiłam jakoś mnie nie powaliła :P Ale kto wie - może od tego czasu coś się zmieniło...

Za to chcąc zakończyć optymistycznym akcentem zareklamuję Daniela vel Benka z Tabei. Chopok wie co robi
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 07:07   #165
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
Olivier - nie znam i nawet trochę się dziwię, że podczas żmudnych poszukiwań fryzjera "idealnego" tam nie dotarłam bo często jest tu wymieniany.

C.H. Max - nie polecam. W akcie desperacji zdarzyło mi się tam być kilka razy (3-4) jakiś czas temu i żadna z pań do których wówczas trafiłam jakoś mnie nie powaliła :P Ale kto wie - może od tego czasu coś się zmieniło...

Za to chcąc zakończyć optymistycznym akcentem zareklamuję Daniela vel Benka z Tabei. Chopok wie co robi
A możesz coś dokładniej napisać? I gdzie znajduje się salon?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 09:30   #166
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Smile Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
A możesz coś dokładniej napisać? I gdzie znajduje się salon?
A mogę, tylko co dokładniej?
Kilka moich koleżanek chadzało do Benka jeszcze jak pracował w Metamorfozie. Od dłuższego czasu jednak jest w Tabei na placu Kazimierza. W Krakowie też można go było dorwać w Soho na rynku, ale zdaje mi się, że to już nieaktualne.

Może dodam jeszcze, że po jednym ze ścięć dałam namiary na niego co najmniej 10 swoim klientkom w Krakowie i nie raz byłam zaczepiana a propos ścięcia. To chyba mówi samo przez się
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 18:24   #167
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
A mogę, tylko co dokładniej?
Kilka moich koleżanek chadzało do Benka jeszcze jak pracował w Metamorfozie. Od dłuższego czasu jednak jest w Tabei na placu Kazimierza. W Krakowie też można go było dorwać w Soho na rynku, ale zdaje mi się, że to już nieaktualne.

Może dodam jeszcze, że po jednym ze ścięć dałam namiary na niego co najmniej 10 swoim klientkom w Krakowie i nie raz byłam zaczepiana a propos ścięcia. To chyba mówi samo przez się
Ten salon koło winiarni?

A możesz napisać ile bierze za ścięcie mn. w.?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 15:28   #168
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Tak, właśnie ten.

Za ścięcie długich włosów bodajże 60zl.
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 18:09   #169
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Oliviera nie polecam

Gdzie mozna jeszcze w Tarnowie doczepic kolorowe pasemka i jakie sa ceny?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 21:59   #170
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Ja za to Oliviera polecam ;P

Dzisiaj byłam i jestem baaardzo zadowolona
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 07:57   #171
CurlyCarol
Przyczajenie
 
Avatar CurlyCarol
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 9
Exclamation Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Witajcie dziewczyny!!!wlasnie dzis sie zarejestrowlama bo do tej pory czesto tu zerkalam Mam krecone wlosy wiec jezeli ktoras z Was rowniez to czekam na podzielenie sie doswiadczeniami i uwagami hihhi i mam jescze pytanko o polecenie kgos fajnego do sciecia tych loczkow a raczej fajnego scieniowania PS. Nie wiecie gdzie teraz scina Daniel bo jeszcze 3 tyg temu byl w Tabei??? Pozdrawiam CurlyCarol
CurlyCarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 15:06   #172
Maddy84
Zadomowienie
 
Avatar Maddy84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 949
Send a message via Skype™ to Maddy84
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez CurlyCarol Pokaż wiadomość
PS. Nie wiecie gdzie teraz scina Daniel bo jeszcze 3 tyg temu byl w Tabei??? Pozdrawiam CurlyCarol

I od tej pory nic sie nie zmieniło
Maddy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 19:10   #173
CurlyCarol
Przyczajenie
 
Avatar CurlyCarol
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 9
Question Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Dziewczyny skoro gdzies zniknal to moze jakis inny???dobry...slyszlam pozytywy o Kubie chyba z Kreatora??
CurlyCarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 17:45   #174
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Dziewczyny a mozecie podac takie prawdopodobne ceny w tych salonach? Tabea, Metamorfoza to nie sa tanie salony, ale pozwole sobie raz na ta przyjemnosc tylko nie chcialabym sie zdziwic przy kasie
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:48   #175
CurlyCarol
Przyczajenie
 
Avatar CurlyCarol
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Z tego co wiem to Tabea czy Matamorfoza to koszt okolo 60 - 70 zł za ścięcie na dlugich wlosach
CurlyCarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 21:03   #176
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Czyli tak jak myslalam a jak jest w reszcie salonow?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 11:13   #177
CurlyCarol
Przyczajenie
 
Avatar CurlyCarol
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 9
Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Czyli tak jak myslalam a jak jest w reszcie salonow?
Hmmm...ja zazwyczaj podcinalam wlosy w Olivierze na Wałowej..tak to tylko 8 zeta za podciecie, jednakze chcialabym zrobic cos bardziej szalonego na głowie!!!wiec pytalam o Daniela, tak jak juz pisalam juz nie pracuje w Tabei???i nadal nikt nie wie gdzie???

Maddy84, Ty wlasnie pisalas o Benku..nic nie wiesz???scinasz sie juz gdzies indziej???pozdr awiam

Zapaałka masz jakis pomysl????ja juz nie wiem co z tym moim scieciem wlosow...krecone, krecone ale mam sciete praktycznie na prosto wiec nie ciekawie, jeszcze nie znalazlam idealnego fryzjera niestety....

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-04-07 o 12:21 Powód: post pod postem,korzystaj z opcij edytowanie jak i multicytowania.
CurlyCarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:29   #178
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez CurlyCarol Pokaż wiadomość
Hmmm...ja zazwyczaj podcinalam wlosy w Olivierze na Wałowej..tak to tylko 8 zeta za podciecie, jednakze chcialabym zrobic cos bardziej szalonego na głowie!!!wiec pytalam o Daniela, tak jak juz pisalam juz nie pracuje w Tabei???i nadal nikt nie wie gdzie???

Maddy84, Ty wlasnie pisalas o Benku..nic nie wiesz???scinasz sie juz gdzies indziej???pozdr awiam
Maddy przecież już napisała..
Cytat:
Napisane przez Maddy84 Pokaż wiadomość
I od tej pory nic sie nie zmieniło
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:36   #179
CurlyCarol
Przyczajenie
 
Avatar CurlyCarol
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Maddy przecież już napisała..
Hmmm w takim razie poczekamy, zobaczymy
CurlyCarol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 12:41   #180
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Dobry fryzier w Tarnowie! TARNÓW

Cytat:
Napisane przez CurlyCarol Pokaż wiadomość
Hmmm w takim razie poczekamy, zobaczymy
Ale na co?

Oj, idź na żywioł kobieto Raz się żyje..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:47:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.