Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-15, 19:23   #181
Typicalk
Raczkowanie
 
Avatar Typicalk
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 215
Dot.: okres spóźnia mi się 2 tygodnie

Cytat:
Napisane przez ankufolty Pokaż wiadomość
Też jestem w trakcie sesji i też pewnie dlatego mi się opóźnił! Sesja to zło
A o ile Ci się spóźnił?
U mnie już ponad dwa tygodnie, wprawdzie miałam już takie dwutygodniowe sytuacje, ale tym razem to już najdłuższe opóźnienie - 2 tygodnie i 3 dni.
Poczekam do poniedziałku, max. środy i idę z tym do lekarza.
__________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
Typicalk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 10:10   #182
aleksandrawie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

cześć. okres spóźnia mi się 9 dni. ostatni raz współzyłam w marcu(z zabezpieczeniem) potem okres miaąłm średnio co 24-25 dni. teraz powinnam dostać 9/06 a okresu nadal nie ma. orzez ostatni czas schudłam jakies 8 kg i ćwiczyę około 3-4 razy w tygodniu i jeźdżę na rowerze ostatnio dłuże trasy. raczej stresu nie mam, ewentualnie niewielki zwiazny z szukaniem pracy. czy mam czekać jeszcze aż okres przyjdzie sam czy np jak nie dostane w przeciągu tygodnia to udać się do ginekologa. miałam typowe objawy pms, i piersi bolały i zreszta nadal są wrażliwe na dotyk. co radzicie? poczekac az sam przyjdzie czy do lekarza?
aleksandrawie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 16:16   #183
Karolllka7
Zakorzenienie
 
Avatar Karolllka7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 475
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aleksandrawie Pokaż wiadomość
cześć. okres spóźnia mi się 9 dni. ostatni raz współzyłam w marcu(z zabezpieczeniem) potem okres miaąłm średnio co 24-25 dni. teraz powinnam dostać 9/06 a okresu nadal nie ma. orzez ostatni czas schudłam jakies 8 kg i ćwiczyę około 3-4 razy w tygodniu i jeźdżę na rowerze ostatnio dłuże trasy. raczej stresu nie mam, ewentualnie niewielki zwiazny z szukaniem pracy. czy mam czekać jeszcze aż okres przyjdzie sam czy np jak nie dostane w przeciągu tygodnia to udać się do ginekologa. miałam typowe objawy pms, i piersi bolały i zreszta nadal są wrażliwe na dotyk. co radzicie? poczekac az sam przyjdzie czy do lekarza?
Ja radzę iść do lekarza. Mi się spóźniał ok. 11 dni i się okazało, że mam torbiel.
__________________
Karolllka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 17:48   #184
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aleksandrawie Pokaż wiadomość
cześć. okres spóźnia mi się 9 dni. ostatni raz współzyłam w marcu(z zabezpieczeniem) potem okres miaąłm średnio co 24-25 dni. teraz powinnam dostać 9/06 a okresu nadal nie ma. orzez ostatni czas schudłam jakies 8 kg i ćwiczyę około 3-4 razy w tygodniu i jeźdżę na rowerze ostatnio dłuże trasy. raczej stresu nie mam, ewentualnie niewielki zwiazny z szukaniem pracy. czy mam czekać jeszcze aż okres przyjdzie sam czy np jak nie dostane w przeciągu tygodnia to udać się do ginekologa. miałam typowe objawy pms, i piersi bolały i zreszta nadal są wrażliwe na dotyk. co radzicie? poczekac az sam przyjdzie czy do lekarza?
Wizyta u lekarza nie zaszkodzi. Może musisz dostać luteinę na wywołanie. Jak chcesz iść na fundusz to już się zapisz, bo od razu pewnie się nie dostaniesz.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 21:56   #185
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

W temacie... Czy zastosowanie leku Gynazol mogło mieć wpływ na spóźnianie się okresu?
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 13:39   #186
tadziara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Question Brak miesiączki

Witam,chciałabym sie dowiedzieć, czy ktos miał problem z miesiączka?
Od pół roku nie mam okresu,ciąża wykluczona. CZy to menopauza??(mam prawie 40 lat)Jakie badania powinnam zrobić.Byłam u lekarza, ale ale brak reakcji z jej strony, jakby to było naturalne.Wcześniej nigdy nie miałam takich przerw.Zachęcam do dzielenia sie swoimi przeżyciami w tej kwestii.
tadziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 15:41   #187
wikusieq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 15
czy spóźnianie się okresu mógłspowodować stres ?

powinnam dziś dostać..
zazwyczaj dostaje regularnie..
czasem dzień z wyprzedzeniem.. wczoraj i przed wczoraj trochę się źle czułam, bolał mnie brzuch i głowa ;xxx


mam do tego jeszcze małe obawy, a mianowicie..

pod koniec maja kochałam się pierwszy raz z chłopakiem, wszystko okej, zabezpieczyliśmy się. Zrobiliśmy to dzień po okresie, drugi raz za 16/15 dni (jak dobrze pamiętam daty) oczywiście też z zabezpieczeniem..
boję się, jest jakieś prawdopodobieństwo żeeee to ciąża ? czy powinnam lada moment dostać okres.. HELP ;C
wikusieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 15:50   #188
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: czy spóźnianie się okresu mógłspowodować stres ?

Cytat:
Napisane przez wikusieq Pokaż wiadomość
powinnam dziś dostać..
zazwyczaj dostaje regularnie..
czasem dzień z wyprzedzeniem.. wczoraj i przed wczoraj trochę się źle czułam, bolał mnie brzuch i głowa ;xxx


mam do tego jeszcze małe obawy, a mianowicie..

pod koniec maja kochałam się pierwszy raz z chłopakiem, wszystko okej, zabezpieczyliśmy się. Zrobiliśmy to dzień po okresie, drugi raz za 16/15 dni (jak dobrze pamiętam daty) oczywiście też z zabezpieczeniem..
boję się, jest jakieś prawdopodobieństwo żeeee to ciąża ? czy powinnam lada moment dostać okres.. HELP ;C

Dobrze rozumiem, ze jeszcze nie ma nawet dnia spóźnienia, a Ty schizujesz...?
Odpuść sobie może seks, skoro do tego nie dojrzałaś.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 15:51   #189
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Brak miesiączki

Cytat:
Napisane przez tadziara Pokaż wiadomość
Witam,chciałabym sie dowiedzieć, czy ktos miał problem z miesiączka?
Od pół roku nie mam okresu,ciąża wykluczona. CZy to menopauza??(mam prawie 40 lat)Jakie badania powinnam zrobić.Byłam u lekarza, ale ale brak reakcji z jej strony, jakby to było naturalne.Wcześniej nigdy nie miałam takich przerw.Zachęcam do dzielenia sie swoimi przeżyciami w tej kwestii.

Zmienić lekarza. Na prawidłową menopauzę nieco za wcześnie.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 20:16   #190
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Brak miesiączki

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Zmienić lekarza. Na prawidłową menopauzę nieco za wcześnie.
żartujesz? teraz kobiety mają w okolicach 30-35 lat PRAWIDŁOWE menopauzy więc nie wiem co przy 40 w tym dziwnego?
to jak porównywanie miesiączki u 10 latki i 17 latki, która niby miałaby być poprawna? a i dziewczynki w wieku 9 lat potrafią już mieć miesiączkę.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 20:27   #191
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Brak miesiączki

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
żartujesz? teraz kobiety mają w okolicach 30-35 lat PRAWIDŁOWE menopauzy więc nie wiem co przy 40 w tym dziwnego?
to jak porównywanie miesiączki u 10 latki i 17 latki, która niby miałaby być poprawna? a i dziewczynki w wieku 9 lat potrafią już mieć miesiączkę.
Przykro mi, ale się mylisz.
Tak samo, jak menopauza przed 42 rokiem życia jest przedwczesną menopauzą i nie ma nic wspólnego z normą, tak samo objawy dojrzewania płciowego u dziewczynki przed 8rż nie są niczym normalnym. Również jeśli pierwsza miesiączka nie pojawi się do 16rż to warto skonsultować to z lekarzem.
To, że coś występuje w populacji nie znaczy, że jest fizjologią.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 20:30   #192
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Brak miesiączki

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale się mylisz.
Tak samo, jak menopauza przed 42 rokiem życia jest przedwczesną menopauzą i nie ma nic wspólnego z normą, tak samo objawy dojrzewania płciowego u dziewczynki przed 8rż nie są niczym normalnym. Również jeśli pierwsza miesiączka nie pojawi się do 16rż to warto skonsultować to z lekarzem.
To, że coś występuje w populacji nie znaczy, że jest fizjologią.
ale w tej chwili takie rzeczy występują tak często, że lekarzy już nie dziwią.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 20:34   #193
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Brak miesiączki

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
ale w tej chwili takie rzeczy występują tak często, że lekarzy już nie dziwią.

Wiesz, lekarzy mało dziwi. Np. taki nowotwór - nie dziwi. Zapalenie przydatków - też nie dziwi. Zawał serca - normalka. Udar mózgu - również. Tylko co, czy to znaczy że jest to normalne? Nie, wręcz przeciwnie. Więc nie unoś się i nie wciskaj Autorce bzdur, ze menopauza w wieku lat 30 z groszami to norma.

Poza tym - co to znaczy często wg Ciebie? Podaj mi prosze jakieś statystyki, ewentualnie źródło swojej wiedzy
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 20:36   #194
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Brak miesiączki

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Wiesz, lekarzy mało dziwi. Np. taki nowotwór - nie dziwi. Zapalenie przydatków - też nie dziwi. Zawał serca - normalka. Udar mózgu - również. Tylko co, czy to znaczy że jest to normalne? Nie, wręcz przeciwnie. Więc nie unoś się i nie wciskaj Autorce bzdur, ze menopauza w wieku lat 30 z groszami to norma.

Poza tym - co to znaczy często wg Ciebie? Podaj mi prosze jakieś statystyki, ewentualnie źródło swojej wiedzy
nie unoszę się
równie dobrze mogę Ciebie poprosić o statystyki i źródła wiedzy, że w wieku 42 lat jest menopauza prawidłowa a miesiączka w wieku 10 lat nie jest normalna.
Wszystko zależy od hormonów, od człowieka.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 20:43   #195
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Brak miesiączki

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
nie unoszę się
równie dobrze mogę Ciebie poprosić o statystyki i źródła wiedzy, że w wieku 42 lat jest menopauza prawidłowa a miesiączka w wieku 10 lat nie jest normalna.
Wszystko zależy od hormonów, od człowieka.

Ależ bardzo proszę:
Przedwczesna menopauza
Przedwczesne dojrzewanie
Po jednym źródle starczy czy życzysz sobie więcej?

Oczywiście, ze zależy od człowieka. Tylko, że ten człowiek może najzwyczajniej w świecie być chory.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 23:06   #196
Konwalijka123
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Stolyca
Wiadomości: 55
Dot.: czy spóźnianie się okresu mógłspowodować stres ?

Stres, zmiana otoczenia, klimatu - jest wiele rzeczy które mogą mieć wpływ na przesunięcie miesiączki.
Konwalijka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 09:59   #197
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: czy spóźnianie się okresu mógłspowodować stres ?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Dobrze rozumiem, ze jeszcze nie ma nawet dnia spóźnienia, a Ty schizujesz...?
Właśnie
Organizm kobiety to nie szwajcarski zegarek. Wystarczy stres, infekcja albo nawet jakaś niewiele znacząca bzdura, a miesiączka może się opóźnić, czasem nawet kilka dni, tydzień.
To, że ZAZWYCZAJ miałaś regularne cykle, nie znaczy, że tak będzie ZAWSZE.
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 09:30   #198
weer_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: czy spóźnianie się okresu mógłspowodować stres ?

Cześć dziewczyny
chciałabym abyście mi pomogły, bo bardzo się już stresuję..
zacznę, że jakieś 4 miesiące temu odstawiłam tabletki anty, po rocznym braniu. Zaczęłam je brać razem z izotekiem, odstawiłam, bo trądzik wrócił i brałam 3 miesiące antybiotyk - tetralysal. Teraz nie mam okresu już 38 dzień, przed tym wszytskim mój cykl był długi30-32 dni. Robiłam sobie ostatnio badania hormonalne i mam podwyższoną prolaktynę norma do 25 a ja mam 36 z hakiem. Ostatnio są upały a ja mam dużo stresu związanego z sesją... Myślicie, że od tego wszytskiego mogę nie mieć okresu teraz czy to jest ciąża... Dodam, że w ciągu tego miesiąca spałam z moim chłopakie z 4 razy z zabezpieczeniem, raz zaczęliśmy bez, ale to było dosłownie 20-30 sekund więc myślę, że to przesada jednak martwi mnie ta prolaktyna i bardzo się stresuję

wiem, że najłatwiej zrobić test, ale jeszcze bardziej się boję tego, chciałabym zasięgnąć Waszej rady
weer_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 09:50   #199
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: czy spóźnianie się okresu mógłspowodować stres ?

Cytat:
Napisane przez weer_92 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
chciałabym abyście mi pomogły, bo bardzo się już stresuję..
zacznę, że jakieś 4 miesiące temu odstawiłam tabletki anty, po rocznym braniu. Zaczęłam je brać razem z izotekiem, odstawiłam, bo trądzik wrócił i brałam 3 miesiące antybiotyk - tetralysal. Teraz nie mam okresu już 38 dzień, przed tym wszytskim mój cykl był długi30-32 dni. Robiłam sobie ostatnio badania hormonalne i mam podwyższoną prolaktynę norma do 25 a ja mam 36 z hakiem. Ostatnio są upały a ja mam dużo stresu związanego z sesją... Myślicie, że od tego wszytskiego mogę nie mieć okresu teraz czy to jest ciąża... Dodam, że w ciągu tego miesiąca spałam z moim chłopakie z 4 razy z zabezpieczeniem, raz zaczęliśmy bez, ale to było dosłownie 20-30 sekund więc myślę, że to przesada jednak martwi mnie ta prolaktyna i bardzo się stresuję

wiem, że najłatwiej zrobić test, ale jeszcze bardziej się boję tego, chciałabym zasięgnąć Waszej rady

Po odstawieniu tabletek cykl może być nieregularny jeszcze przez 6 miesięcy.
Stres i leki mają wpływ na ewentualne spóźnienia/przyspieszenia.
Jeśli nie chcesz być w ciąży, to nie uprawiaj seksu bez zabezpieczenia - nawet przez 30 sekund.
Test ciążowy nie gryzie, więc nie ma się czego bać.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 17:46   #200
wikusieq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 15
Co mogło spowodować że nie mam miesiączki (spóźnia się) ?

jutro będzie trzeci dzień jak nie mam ;c
w tym miesiącu bardzo dużo się stresowałam.. szkoła itd ;xxx
również boje się że to może być ciąża, robiłam to pierwszy raz w tamtym miesiącu dzień po miesiączce ( koniec miesiączki 30.05) oczywiście z zabezpieczeniem.. drugi raz zrobiłam to jakieś 16/17 dni później.. ;xxxx nie dochodziło do wytrysku we mnie czy obok, tak żebym mogła to przez przypadek przenieść na siebie.. tak strasznie się stresuję..
dodam ze zawsze przed okresem, wyskakują mi takie bolące krostki na buzi..przed wczoraj mi takie wyskoczyły, moja mama mówi że to napewno przed okresem ( o pierwszym razie nic nie wie, nie chce jej mówić.. trochę się boję) ;xxxxx
wikusieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 17:59   #201
wikusieq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 15
Co mogło spowodować że nie mam miesiączki (spóźnia się) ?

jutro będzie trzeci dzień jak nie mam ;c
w tym miesiącu bardzo dużo się stresowałam.. szkoła itd ;xxx
również boje się że to może być ciąża, robiłam to pierwszy raz w tamtym miesiącu dzień po miesiączce ( koniec miesiączki 30.05) oczywiście z zabezpieczeniem.. drugi raz zrobiłam to jakieś 16/17 dni później.. ;xxxx nie dochodziło do wytrysku we mnie czy obok, tak żebym mogła to przez przypadek przenieść na siebie.. tak strasznie się stresuję..
dodam ze zawsze przed okresem, wyskakują mi takie bolące krostki na buzi..przed wczoraj mi takie wyskoczyły, moja mama mówi że to napewno przed okresem ( o pierwszym razie nic nie wie, nie chce jej mówić.. trochę się boję) ;xxxxx
wikusieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 18:54   #202
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co mogło spowodować że nie mam miesiączki (spóźnia się) ?

zrob test.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 19:21   #203
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Co mogło spowodować że nie mam miesiączki (spóźnia się) ?

mialas zabezpieczenie, ale jakie?
Okres spozniajacy sie trzy dni moze miec milion roznych powodow. Tak jak napisalas stres zwiazany ze szkola moze byc przyczyna.
Czy mialas kiedys w szkole edukacje seksualna?
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 19:59   #204
wikusieq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 15
Dot.: Co mogło spowodować że nie mam miesiączki (spóźnia się) ?

prezerwatywę.
tak miałam coś takiego.
wikusieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 23:16   #205
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Co mogło spowodować że nie mam miesiączki (spóźnia się) ?

Zrób sobie test ciążowy i przestaniesz się stresować. Nie tylko ciąza ma wpływ na brak miesiączki.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 01:26   #206
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Co mogło spowodować że nie mam miesiączki (spóźnia się) ?

2 tygodnie temu tez panikowalas, ze jestes w ciąży... Po co zakladasz nowy watek
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 01:29   #207
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 530
Dot.: Co mogło spowodować że nie mam miesiączki (spóźnia się) ?

Pytanie: po co znów uprawiałaś seks, skoro tak bardzo boisz się ciąży? Za każdym razem będziesz tak panikować? Polecam lekturę książki do biologii.
__________________
Zdam to prawko!
musisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 10:32   #208
weer_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: czy spóźnianie się okresu mógłspowodować stres ?

UFF, rzeczywiście nie gryzie, zrobiłam i wyszedł negatywny!
weer_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 13:37   #209
vaness886
Raczkowanie
 
Avatar vaness886
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 409
Dot.: czy spóźnianie się okresu mógłspowodować stres ?

no to super
vaness886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 16:03   #210
aanetusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Ostatni okres miałam od 19 maja. 2 dni temu miałam dolegliwości takie jak podczas okresu, tzn bolał mnie bardzo brzuch i pojawiło się minimalne krwawenie ale znikneło, nie mam też nabrzmiałych piersi. Dodam też że nie współżyłam z chłopakiem. Uprawiałam tylko tzw peeting. Tzn tylko on mnie pieścił a sam pozostał w ubraniu. Nie było żadnego kontaktu jego członka z moim ciałem. Nie miał także wytrysk. Moje miesiączki są bardzo nieregularne. Proszę o odpowiedź czym może to być spowodowane. Ponadto przez ostatnie 3 tygodnie mieszkałam w innym mieście, jadłam nieregularnie i miałam dużo stresu z powodu egzaminów na studia. Czy to może mieć związek z opóźnieniem się miesiączki. Czy ta niewielka ilość krwi to była moja miesiączka i kolejna pojawi się za miesiąc? Porszę o pomoc.
aanetusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-19 08:14:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.