jak przybliżyć się z powrotem do faceta? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-01, 23:15   #1
Kvk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 31

jak przybliżyć się z powrotem do faceta?


hej

Mam problem miałam ostatnio nienajlepszy okres , praktycznie cały czas byłam podenerwowana , zła , smutna , przygaszona - miałam po prostu gorszy okres . Mój facet - nic w tej kwestii nie można mu zarzucić, zawsze był przy mnie, wspierał, nigdy o nic nie pytał - mistrzostwo świata - jak np.: coś mówiłam czy mu się zwierzałam nigdy nie przerywał , zawsze wysłuchał do końca - ale popełniłam też kilka błędów np.: kiedy zdarzyło mu się za szybko dojść - no nie zachowałam się najlepiej wkurzyłam się , rzuciłam krótkie dobranoc i poszłam spać albo kiedy on np.: chciał mi się pochwalić jakimś skucesem kompletnie to zignorowałam i zaczęłam mówić o swoich problemach...albo o tym jak mi minął dzień.

No i nie wiem kiedy ale oddaliliśmy się od siebie , zapaliła mi się czerwona lampka - nie pisze tak często jak kiedyś - zauważyłam że jakoś tam szuka wymówek by się nie spotkać, to siłownia, to basen , to koledzy , zaczął np.: chodzić sam na imprezy - na seks już tak często też nie można liczyć - ale na serio to wszystko moja wina, wiem jaka jestem i podziwiam , że on był przy mnie w tym najgrszym dla mnie okresie.

Jak się do niego zbliżyć, chciałabym spędzać z nim więcej czasu, chciałabym by seks był częściej. Macie jakieś pomysły?

np.: przez dwa tygodnie nie usłyszał ode mnie ani jednego ciepłego słowa, trochę mu się nie dziwię , że się oddalił, poczuł się odrzucony - ale z drugiej storny miałam ciężki okres , proszę pomóżcie błagam.

Edytowane przez Kvk
Czas edycji: 2015-09-01 o 23:33
Kvk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 23:17   #2
koka_koks
Raczkowanie
 
Avatar koka_koks
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 50
Dot.: jak przybliżyć się spowrotem do faceta?

Najlepsza metoda to pisać poprawną polszczyzną, np. "z powrotem".
koka_koks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 23:34   #3
Kvk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 31
Dot.: jak przybliżyć się spowrotem do faceta?

Przepraszam, pisałam na szybko ten post.
Kvk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 23:47   #4
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: jak przybliżyć się spowrotem do faceta?

przyjść do niego i powiedzieć prosto z mostu, że jesteś zołzą, która go nie doceniała i chcesz mu to wynagrodzić, bo jest najwspanialszym facetem na świecie. I zaproponować randkę.



"Zły okres" nie jest żadnym wytłumaczeniem na robienie jazd emocjonalnych partnerowi. Gdyby on zrobił to tobie, założyłabyś wątek z żalami na wizażu i w końcu go zostawiła.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 04:16   #5
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: jak przybliżyć się spowrotem do faceta?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
przyjść do niego i powiedzieć prosto z mostu, że jesteś zołzą, która go nie doceniała i chcesz mu to wynagrodzić, bo jest najwspanialszym facetem na świecie. I zaproponować randkę.
Jak wyżej. Skoro go kochasz i skoro jest facetem któremu możesz powiedzieć o wszystkim, i który jest dla Ciebie wsparciem, to najlepiej mu prosto z mostu powiedzieć co i jak. Jeśli wytłumaczysz mu, że Twoje zachowanie nie było spowodowane niechęcią do niego, tylko sytuacją i samopoczuciem, przeprosisz i zaproponujesz naprawienie tego co się zepsuło, to jest większe prawdopodobieństwo poprawy niż gdybyś zaczęła coś kombinować i grać w jakieś gierki. Jeśli czegoś chcesz, to mu to powiedz.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 08:53   #6
cupido1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 58
Dot.: jak przybliżyć się spowrotem do faceta?

Tak, złoty środek. Tylko, że kobiety tego nie potrafią zrobić. Przyznać się do błędu? Nigdy.
Tych kilka kobiet które to potrafią, mogą mieć każdego faceta którego by chciały.
cupido1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 09:04   #7
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: jak przybliżyć się spowrotem do faceta?

Cytat:
Napisane przez cupido1 Pokaż wiadomość
Tak, złoty środek. Tylko, że kobiety tego nie potrafią zrobić. Przyznać się do błędu? Nigdy.
Tych kilka kobiet które to potrafią, mogą mieć każdego faceta którego by chciały.
Kolejny forumowy facet, który uważa, że zna wszystkie kobiety, a tak naprawdę nie zna żadnej?
Gdyby tak było to nikt by tu nie proponował przyznania się do błędu, a jednak tylko takie propozycje padły. Uważam, że takie przyznanie świadczy od dojrzałości bez względu na płeć, ale czasami ludzie mają z tym problem - niektórzy ludzie, kobiety i mężczyźni.
Porozmawiaj z nim szczerze, że to Twoja wina i przepraszasz, że go nadal kochasz i potem właśnie coś miłego by się przydało, może jakaś super kolacja z czymś co uwielbia. No i zdecydowanie musisz chcieć się zmienić, bo przeprosiny, a potem poprzednie zachowanie to nie bardzo.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?

Edytowane przez TakaSamaInna
Czas edycji: 2015-09-02 o 09:05 Powód: dopisek
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 12:01   #8
cupido1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 58
Dot.: jak przybliżyć się spowrotem do faceta?

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Kolejny forumowy facet, który uważa, że zna wszystkie kobiety, a tak naprawdę nie zna żadnej?
Gdyby tak było to nikt by tu nie proponował przyznania się do błędu, a jednak tylko takie propozycje padły. Uważam, że takie przyznanie świadczy od dojrzałości bez względu na płeć, ale czasami ludzie mają z tym problem - niektórzy ludzie, kobiety i mężczyźni.
Porozmawiaj z nim szczerze, że to Twoja wina i przepraszasz, że go nadal kochasz i potem właśnie coś miłego by się przydało, może jakaś super kolacja z czymś co uwielbia. No i zdecydowanie musisz chcieć się zmienić, bo przeprosiny, a potem poprzednie zachowanie to nie bardzo.
Typowa kobieta. Za to cię lubię.
Najpierw stwierdzasz, że ktoś nie ma racji, po czym potwierdzasz że ma rację bo tak samo myślisz.

Nie ważne jak to nazwiemy, (bo przyznanie się do błędu w przypadku kobiety nie wchodzi w grę. Zresztą to i tak jest wina faceta).
Tylko rozmowa, potwierdzenie, że rozumiesz swoje złe zachowanie i obiecanie, że nie nie zrobisz tego więcej. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak staniecie się wielkie w oczach faceta po takim czymś. Wiedzą przecież, że zdarzy się to w ich życiu dwa lub może trzy razy. (poprawka, raz lub dwa razy).

Edytowane przez cupido1
Czas edycji: 2015-09-02 o 12:28
cupido1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 13:33   #9
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: jak przybliżyć się spowrotem do faceta?

Cytat:
Napisane przez cupido1 Pokaż wiadomość
Typowa kobieta. Za to cię lubię.
Najpierw stwierdzasz, że ktoś nie ma racji, po czym potwierdzasz że ma rację bo tak samo myślisz.

Nie ważne jak to nazwiemy, (bo przyznanie się do błędu w przypadku kobiety nie wchodzi w grę. Zresztą to i tak jest wina faceta).
Tylko rozmowa, potwierdzenie, że rozumiesz swoje złe zachowanie i obiecanie, że nie nie zrobisz tego więcej. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak staniecie się wielkie w oczach faceta po takim czymś. Wiedzą przecież, że zdarzy się to w ich życiu dwa lub może trzy razy. (poprawka, raz lub dwa razy).
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Twierdzisz, że kobieta nie umie przyznać się do błędu (nigdy), a potem piszesz, że jednak się zdarza.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 20:08   #10
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: jak przybliżyć się z powrotem do faceta?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
przyjść do niego i powiedzieć prosto z mostu, że jesteś zołzą, która go nie doceniała i chcesz mu to wynagrodzić, bo jest najwspanialszym facetem na świecie. I zaproponować randkę.



"Zły okres" nie jest żadnym wytłumaczeniem na robienie jazd emocjonalnych partnerowi. Gdyby on zrobił to tobie, założyłabyś wątek z żalami na wizażu i w końcu go zostawiła.
dokładnie przeprosić i dodatkowo- obiecać, że taka sytuacja sie nie powtórzy
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 07:34   #11
cupido1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 58
Dot.: jak przybliżyć się spowrotem do faceta?

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Twierdzisz, że kobieta nie umie przyznać się do błędu (nigdy), a potem piszesz, że jednak się zdarza.
Nigdy nie napisałem nigdy. To ty to przypisujesz, gdyż pasuje to do twojego wątku. Typowe.

Zdarza się. Ale jest to w przyrodzie tak rzadkie zjawisko, że uwierzcie mi dziewczyny, każdy facet to zauważy i doceni. Nie ważne za jakich głupków ich uważacie.
cupido1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-03, 08:20   #12
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: jak przybliżyć się spowrotem do faceta?

Cytat:
Napisane przez cupido1 Pokaż wiadomość
Nigdy nie napisałem nigdy. To ty to przypisujesz, gdyż pasuje to do twojego wątku. Typowe.

Zdarza się. Ale jest to w przyrodzie tak rzadkie zjawisko, że uwierzcie mi dziewczyny, każdy facet to zauważy i doceni. Nie ważne za jakich głupków ich uważacie.
Cytuję Twoją wypowiedź "Tylko, że kobiety tego nie potrafią zrobić. Przyznać się do błędu? Nigdy."
Nie ma co generalizować, że żadna nie przeprosi i każdy doceni. Przecież zdarzają się sytuację, że ktoś przeprasza już 100raz (tak, to też może być kobieta), a i tak robi swoje. W takiej sytuacji kto by to docenił? Wiele zależy od charakteru, sytuacji i konfliktu.
Mam nadzieję, że u Ciebie lepiej autorko?
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 08:28   #13
aneta111332
Raczkowanie
 
Avatar aneta111332
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 368
Dot.: jak przybliżyć się z powrotem do faceta?

Również uważam, że powinnaś szczerze facetowi powiedzieć prawdę i poprosić aby to wszystko naprawić.
Myślę, że zgodzi się. Tylko, że on też potrzebuje Twojej uwagi, wsparcia, miłości i tego abyś wysłuchała również jego problemów. Nie możesz ciągle skupiać się na sobie i swoich problemach
__________________
"W chwili, kiedy zastanawiasz się, czy kogoś kochasz, przestałaś go już kochać na zawsze."
aneta111332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 09:23   #14
cupido1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 58
Dot.: jak przybliżyć się spowrotem do faceta?

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Cytuję Twoją wypowiedź "Tylko, że kobiety tego nie potrafią zrobić. Przyznać się do błędu? Nigdy."
Ironia? (z mojej strony).

Tak czy inaczej, autorka dostała już wskazówki od czego zacząć.
cupido1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-03 10:23:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.