Panny Młode 2020 cz. II - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-13, 00:02   #1891
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja kiedyś bardzo lubiłam Avon, ale koniec końców stwierdziłam, że nie są zbyt trwałe te perfumy i jak przekalkulowalam to doszła do wniosku, że wolę coś innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-13, 06:47   #1892
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Myślałam nad perfumami Alien bo bardzo je lubię ale nie wiem czy nie będą zbyt ciężkie więc będę szukać czegoś lżejszego.
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-13, 21:41   #1893
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

A co tu taka cisza

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-13, 22:02   #1894
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

No ja nie wiem.

Obawiam się, że znaleźć biżuterię będzie mi trudniej niż suknie. Prawie wszystko co oglądam mnie odstrasza. Może na żywo będzie łatwiej. Sama nie wiem co dobrać, iść w perły czy w srebro. Przecież nie pójdę w sukni do jubilera żeby dopasować. Na pewno znalazlabym piękną biżuterię na modelkach na pinterescie, ale weź potem znajdź coś takiego w Polsce w sklepie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-13, 22:33   #1895
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
No ja nie wiem.

Obawiam się, że znaleźć biżuterię będzie mi trudniej niż suknie. Prawie wszystko co oglądam mnie odstrasza. Może na żywo będzie łatwiej. Sama nie wiem co dobrać, iść w perły czy w srebro. Przecież nie pójdę w sukni do jubilera żeby dopasować. Na pewno znalazlabym piękną biżuterię na modelkach na pinterescie, ale weź potem znajdź coś takiego w Polsce w sklepie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie myślałaś o aliekspress?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-13, 22:53   #1896
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja tam zamawiam stad

#Aliexpress 3,74 zł 35%OFF | Luksusowe kwadratowe austriackie sześcienne kolczyki z cyrkoniami dla kobiet moda sztuczna perła śnieg kwiat biżuteria dla nowożeńców CEP075E
https://a.aliexpress.com/_Ubwpr

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-13, 23:00   #1897
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dużo się tu dzieje. Ja cały czas w pracy i w rozjazdach.

Bylismy ostatnio na naszej sali, zmienił się właściciel. Odświeżają sale(malują) mają troche zmienić wystrój Nowy właściciel nie zgadza się na usługi z zewnątrz (chciliśmy właśny wiejski stół, tzn ze sprawdzonego miejsca). Menadżerka i obsługa się nie zmienia. Remont ma się skończyć na poczatku kwietnia i będą zmiany w menu. Nasze wesle jest pierwsze w tym sezonie Mam w związku z tym mieszane uczucia

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
A to macie gości z okolicy, czy robicie obiad i do domu? Nie mają problemu z powrotem?
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
My też nie, po prostu nas na to nie stać.

Duża część jest tak w okręgu 20-80km, jeśli się zjawi trochę dalsza rodzina z mojej strony, no to oni mają już dalej (ok. 150km).


Zazwyczaj jak jechaliśmy na wesela, to albo był ktoś, kto nie pił (np. jak jechaliśmy z rodzicami tża), albo był ugadany jakiś znajomy, który po nas przyjeżdżał.

Fundowanie noclegów to nie jest mała suma, gdybyśmy chcieli, to zapłacilibyśmy pewnie połowę tego, co za talerzyki. Nie stać nas na to
No i ja będąc gościem nigdy nie brałam za pewnik noclegu - jeśli kogoś stać na taki gest to fajnie, ale szokuje mnie branie tego za pewnik, bo "jak daleko to muszo opłacić mi nocleg, bo mnie sie nie opłaca jechać tyle i wracać"
Ja na prawie wszystkich weselach wyjazdowych miałam zapewniony nocleg i tak samo my zapewniamy naszym gością.
Wynajmujemy prawie cały hotel ok 30 pokoi, ale mamy dobrą cenę na noclegi 65zł/os/noc ze śniadaniem. Nasi znajomi są porozrzucani po całej Polsce.
Dla rodziny z miejscowści ok 30-40 km zapewnimy busa.


[
Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście dla takiej ilości osób to wielki koszt. Jak 3 moje wesela

Nie byłam w stanie pójść tego dnia do pracy, a potem byłam na zdrowotnym i nie chciałam przed szefostwem przyznać się co zrobiłam, bo wstyd powiedziałam tylko, że wypadek z okiem, poparzenie i nic wiecej ze mnie nie wyciągneli.

Ja zamierzam i tak ciąć koszty, jakoś nie wyobrażam sobie wydać na suknię powyżej 1,5 tys, skoro założę ją tylko na jedną noc. Będę polować na OLX na jakąś używkę, chcę zamknąć się w 1000zł a nawet poniżej. Ciekawa jestem ile by wzięła za to krawcowa, jak mi wystarczyłaby skromna, delikatna i zwiewna suknia bez żadnych specjalnych ozdób. A czy orientujecie się ile się płaci za zwężenie, skrócenie i dopasowanie kiecki?

Kazałam mamie nasiać kwiatków w ogródku na bukiet
Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
U nas tez tak jest


Macie już buty? nic mi sie nie podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam srebrnych lub złotych butów do 6 cm, na słupku lub klocku, koniecznie z naturalnej skóry i szpiczastym czubkiem. Cena nie gra roli, a i tak nie mogę nic znaleźć. Macie jakieś pomysły? Mam wrażenie, ze cały Internet przejrzałam.
JA jestem na etapie wybierania. Chce zamówić buty taneczne na obcasie 5-6 cm. Podaobają mi się z firmy Sensation koszt ok 400 zł ze skóry, obcas i kolory do wyboru model Holly https://www.sensatiano.eu/
Vika zobacz na ich stronie




Cytat:
Napisane przez Kasia08204 Pokaż wiadomość

Z innych rzeczy to zamówiłam w końcu porządne buty taneczne na wesele, srebrne, obcas 6.5cm, czekam aż przyjdą Moje niestety po 3 latach regularnych tańców się już powoli rozpadają, mam nadzieję że te mi zostaną na lata Załatwiamy też ostatnie noclegi dla gości, w przyszły weekend nauki i w sumie to większość jest poogarniana, muszę tylko zadzwonić do kwiaciarni zamówić bukiet, ale chyba jeszcze jest na to czas do czerwca ...
Z jakiej firmy zamówiłaś ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 36914588_2053372668244542_9222344560418488320_o.jpg (108,4 KB, 52 załadowań)
__________________

Edytowane przez angellka
Czas edycji: 2020-02-13 o 23:03
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-14, 06:00   #1898
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Płakać mi się chce, jak byłam na delegacji było auto u mechanika, bo ciężko biegi wchodzą. Już wolałam po staremu, wsteczny w ogóle nie wchodzi, tż zszedł i na dwie ręce go wbijał... Więc zostawiamy go znowu, tż mnie do pracy zawiezie, ale ile to nerwów i czasu straconego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 06:25   #1899
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Byliśmy jeszcze USC i zaczęliśmy wypełniać te wnioski i jak doszłam do nazwiska jakie będę mieć po ślubie to nie wiedziałam co wpisać. Jakoś nie byłam przygotowana że już muszę podjąć decyzję. Myślałam wcześniej że wezmę tylko Tzta nazwisko, ale jakoś ciężko mi było tylko jego tam wpisać i tak wogole pozbyć się swojego Skończyło się na tym że nie złożyliśmy tych papierów. Teraz myślę czy wziąć tylko jego i nie utrudniać sobie życia czy zostać przy podwójnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 06:57   #1900
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Byliśmy jeszcze USC i zaczęliśmy wypełniać te wnioski i jak doszłam do nazwiska jakie będę mieć po ślubie to nie wiedziałam co wpisać. Jakoś nie byłam przygotowana że już muszę podjąć decyzję. Myślałam wcześniej że wezmę tylko Tzta nazwisko, ale jakoś ciężko mi było tylko jego tam wpisać i tak wogole pozbyć się swojego Skończyło się na tym że nie złożyliśmy tych papierów. Teraz myślę czy wziąć tylko jego i nie utrudniać sobie życia czy zostać przy podwójnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nie, współczuję Boję się, że też będę miała takie rozkminy.

Z pozytywnych rzeczy - kupiłam materiał na sukienkę (160zł - bardzo mało!), zaniosłam do krawcowej i 9 marca ma być pierwsza przymiarka Ciekawa jestem, jak to wyjdzie. I na kwiecień już mogłaby być bez problemu.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 07:26   #1901
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Płakać mi się chce, jak byłam na delegacji było auto u mechanika, bo ciężko biegi wchodzą. Już wolałam po staremu, wsteczny w ogóle nie wchodzi, tż zszedł i na dwie ręce go wbijał... Więc zostawiamy go znowu, tż mnie do pracy zawiezie, ale ile to nerwów i czasu straconego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łączę się w bólu, ja mam lepszy hit, prawie miesiąc temu oddaliśmy auto do mechanika na wymianę klocków i coś tam jeszcze hałasowało. Facet naprawił, a potem chciał się przejechać, nie domknął maski, maska się otworzyła i zgięła w pół robiąc wgłębienie w dachu... Auta nie odzyskaliśmy do tej pory, długo trwało sprowadzenie maski, naprawia to jeszcze inny serwis. Jedyny plus, że dał nam zastępcze i jeździmy z reklamą serwisu toyoty... Mechanik rozwalił auto...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Byliśmy jeszcze USC i zaczęliśmy wypełniać te wnioski i jak doszłam do nazwiska jakie będę mieć po ślubie to nie wiedziałam co wpisać. Jakoś nie byłam przygotowana że już muszę podjąć decyzję. Myślałam wcześniej że wezmę tylko Tzta nazwisko, ale jakoś ciężko mi było tylko jego tam wpisać i tak wogole pozbyć się swojego Skończyło się na tym że nie złożyliśmy tych papierów. Teraz myślę czy wziąć tylko jego i nie utrudniać sobie życia czy zostać przy podwójnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że dałaś sobie czas na ponowne przemyślenie, bo jeszcze byś potem żałowała. Lepiej być pewnym decyzji

Ja zostaję przy swoim, chyba że TŻ zaproponuje, żebyśmy oboje sobie dopisali nazwisko drugiego, to się zastanowię czy mi się chce zmieniać dokumenty i mieć dwuczłonowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2020-02-14 o 07:33
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 07:27   #1902
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
O nie, współczuję Boję się, że też będę miała takie rozkminy.

Z pozytywnych rzeczy - kupiłam materiał na sukienkę (160zł - bardzo mało!), zaniosłam do krawcowej i 9 marca ma być pierwsza przymiarka Ciekawa jestem, jak to wyjdzie. I na kwiecień już mogłaby być bez problemu.
Super, trochę zazdroszczę szycia sukienki na miarę, bo też nad tym myślałam ale wybrałam tańszą i prostszą opcję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 07:51   #1903
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
O nie, współczuję Boję się, że też będę miała takie rozkminy.

Z pozytywnych rzeczy - kupiłam materiał na sukienkę (160zł - bardzo mało!), zaniosłam do krawcowej i 9 marca ma być pierwsza przymiarka Ciekawa jestem, jak to wyjdzie. I na kwiecień już mogłaby być bez problemu.
Super, ja na przymiarkę dopiero w maju.
Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Łączę się w bólu, ja mam lepszy hit, prawie miesiąc temu oddaliśmy auto do mechanika na wymianę klocków i coś tam jeszcze hałasowało. Facet naprawił, a potem chciał się przejechać, nie domknął maski, maska się otworzyła i zgięła w pół robiąc wgłębienie w dachu... Auta nie odzyskaliśmy do tej pory, długo trwało sprowadzenie maski, naprawia to jeszcze inny serwis. Jedyny plus, że dał nam zastępcze i jeździmy z reklamą serwisu toyoty... Mechanik rozwalił auto...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Dobrze, że dałaś sobie czas na ponowne przemyślenie, bo jeszcze byś potem żałowała. Lepiej być pewnym decyzji

Ja zostaję przy swoim, chyba że TŻ zaproponuje, żebyśmy oboje sobie dopisali nazwisko drugiego, to się zastanowię czy mi się chce zmieniać dokumenty i mieć dwuczłonowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde, to niezły typ. Pół biedy, że jest zastępcze.

Dla mnie brak auta to masakra, pracuje 30km od domu, tż 20km od domu w drugą stronę. Nie wyobrażam sobie, że będzie mnie woził do pracy i jechał do swojej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 07:52   #1904
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja tez musze oddać auto do mechanika, coś piszczy i że 3 razy zapaliła mi się lampka serwisu, ale aż się boję bo za każdym razem sporo to kosztuje. No i nie mam kiedy go zostawić, bo cały czas potrzebuje samochodu.

Tztowi obojętne jakie wezmę nazwisko, ale mam się zdecydować do pon bo musimy te papiery zalatwic. Zawsze mi się wydawało takie naturalne że wezmę męża. Z drugiej strony w pracy trochę osób mnie kojarzy po nazwisku. No i jakoś tak mi dziwnie pozbywać się całkiem swojego. W pracy i delegacjach pewnie wystarczy tylko powiedzieć że wyszłam za mąż i nazywam się teraz tak i ludzie się przyzwyczaja. Chyba rzucę monetą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 08:07   #1905
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U mnie o dziwo cały zeszły rok nie było nic do roboty a już przywykłam że jednak... Jak mi swiece żarowe padły to aso mi wymieniło tylko jedna bo reszty nie dali rady odkręcić... Fart chciał że to ta zepsuta była potem nie chciał odpadać, pompa paliwa niby padła, a potem się okazało że niepodłączona do auta a do aku jednak działa i trzeba tylko wymienić wtyczkę ale zanim do tego doszliśmy 2 tyg stało auto, potem mi padł immobiliser a żeby to wymienić to cała centrale trzeba więc auto stało u mechanika prawie 1,5 miesiąca i 1000 nie nasz, odebraliśmy pojechaliśmy na przegląd bo mu minął, przegląd przeszedł wracając strzeliła sprężyna od amortyzatora... Serio już miałam ochotę to auto wrzucić gdzieś do rzeki... Chociaż tyle że większość wychodzi nie dużo bo tż naprawia sam więc tyle co części i szczerze jestem w szoku ze w zeszłym roku nie zepsuło się nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 08:09   #1906
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja zanim jeszcze miałam chłopaka to wiedziałam, że będę miała podwójne nazwisko. Ciężko mi się wyzbyć tej części siebie. Ale znowu całkiem zostać przy swoim bym nie chciała (chyba że TŻ by przechodził na moje).

Co do samochodów to współczuję, ja się nie użeram z fachowcami, bo szczęśliwie mój tata nim jest. Jest w stanie wszystko zdiagnozować, a jeśli coś się dzieje nie z jego "branży", to wiem, że odeśle mi auto do prawdziwego specjalisty. Bo na różnych artystów można trafić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 08:44   #1907
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Dużo się tu dzieje. Ja cały czas w pracy i w rozjazdach.

Bylismy ostatnio na naszej sali, zmienił się właściciel. Odświeżają sale(malują) mają troche zmienić wystrój Nowy właściciel nie zgadza się na usługi z zewnątrz (chciliśmy właśny wiejski stół, tzn ze sprawdzonego miejsca). Menadżerka i obsługa się nie zmienia. Remont ma się skończyć na poczatku kwietnia i będą zmiany w menu. Nasze wesle jest pierwsze w tym sezonie Mam w związku z tym mieszane uczucia




Ja na prawie wszystkich weselach wyjazdowych miałam zapewniony nocleg i tak samo my zapewniamy naszym gością.
Wynajmujemy prawie cały hotel ok 30 pokoi, ale mamy dobrą cenę na noclegi 65zł/os/noc ze śniadaniem. Nasi znajomi są porozrzucani po całej Polsce.
Dla rodziny z miejscowści ok 30-40 km zapewnimy busa.


[





JA jestem na etapie wybierania. Chce zamówić buty taneczne na obcasie 5-6 cm. Podaobają mi się z firmy Sensation koszt ok 400 zł ze skóry, obcas i kolory do wyboru model Holly https://www.sensatiano.eu/
Vika zobacz na ich stronie





Z jakiej firmy zamówiłaś ?
Śliczny ten model! Nie widziałam takich wcześniej, na bank bym brała je pod uwagę, eh!
Ja zamawiałam z IDS- International Dance Shoes.

Ja mam przymiarkę mojej sukni w kwietniu, w środę przed Wielkanocą , a w wielka sobotę próbny makijaż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 08:51   #1908
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Byliśmy jeszcze USC i zaczęliśmy wypełniać te wnioski i jak doszłam do nazwiska jakie będę mieć po ślubie to nie wiedziałam co wpisać. Jakoś nie byłam przygotowana że już muszę podjąć decyzję. Myślałam wcześniej że wezmę tylko Tzta nazwisko, ale jakoś ciężko mi było tylko jego tam wpisać i tak wogole pozbyć się swojego Skończyło się na tym że nie złożyliśmy tych papierów. Teraz myślę czy wziąć tylko jego i nie utrudniać sobie życia czy zostać przy podwójnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zostawiłam swoje, tz bierze moje. Może to jakieś rozwiązanie?

Cały czas się zastanawiam nad zmianą sukni, moją pierwszą myślą była taka jak w załączniku (tylko bez świecidełek i inny kolor), ale stwierdziłam, że raz się żyje i zamówiłam tą swoją... Teraz trochę żałuję.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Załącznik 7707920

Edytowane przez tinkerver2
Czas edycji: 2020-02-14 o 08:58
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 09:05   #1909
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Łączę się w bólu, ja mam lepszy hit, prawie miesiąc temu oddaliśmy auto do mechanika na wymianę klocków i coś tam jeszcze hałasowało. Facet naprawił, a potem chciał się przejechać, nie domknął maski, maska się otworzyła i zgięła w pół robiąc wgłębienie w dachu... Auta nie odzyskaliśmy do tej pory, długo trwało sprowadzenie maski, naprawia to jeszcze inny serwis. Jedyny plus, że dał nam zastępcze i jeździmy z reklamą serwisu toyoty... Mechanik rozwalił auto...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Dobrze, że dałaś sobie czas na ponowne przemyślenie, bo jeszcze byś potem żałowała. Lepiej być pewnym decyzji

Ja zostaję przy swoim, chyba że TŻ zaproponuje, żebyśmy oboje sobie dopisali nazwisko drugiego, to się zastanowię czy mi się chce zmieniać dokumenty i mieć dwuczłonowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Super, trochę zazdroszczę szycia sukienki na miarę, bo też nad tym myślałam ale wybrałam tańszą i prostszą opcję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki A z drugiej strony - Ty już swoją masz, prawda? Już Cię nic nie zaskoczy. A z mojej to równie dobrze może wyjść jakaś alba komunijna

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Super, ja na przymiarkę dopiero w maju. O kurde, to niezły typ. Pół biedy, że jest zastępcze.

Dla mnie brak auta to masakra, pracuje 30km od domu, tż 20km od domu w drugą stronę. Nie wyobrażam sobie, że będzie mnie woził do pracy i jechał do swojej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Ja tez musze oddać auto do mechanika, coś piszczy i że 3 razy zapaliła mi się lampka serwisu, ale aż się boję bo za każdym razem sporo to kosztuje. No i nie mam kiedy go zostawić, bo cały czas potrzebuje samochodu.

Tztowi obojętne jakie wezmę nazwisko, ale mam się zdecydować do pon bo musimy te papiery zalatwic. Zawsze mi się wydawało takie naturalne że wezmę męża. Z drugiej strony w pracy trochę osób mnie kojarzy po nazwisku. No i jakoś tak mi dziwnie pozbywać się całkiem swojego. W pracy i delegacjach pewnie wystarczy tylko powiedzieć że wyszłam za mąż i nazywam się teraz tak i ludzie się przyzwyczaja. Chyba rzucę monetą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
U mnie o dziwo cały zeszły rok nie było nic do roboty a już przywykłam że jednak... Jak mi swiece żarowe padły to aso mi wymieniło tylko jedna bo reszty nie dali rady odkręcić... Fart chciał że to ta zepsuta była potem nie chciał odpadać, pompa paliwa niby padła, a potem się okazało że niepodłączona do auta a do aku jednak działa i trzeba tylko wymienić wtyczkę ale zanim do tego doszliśmy 2 tyg stało auto, potem mi padł immobiliser a żeby to wymienić to cała centrale trzeba więc auto stało u mechanika prawie 1,5 miesiąca i 1000 nie nasz, odebraliśmy pojechaliśmy na przegląd bo mu minął, przegląd przeszedł wracając strzeliła sprężyna od amortyzatora... Serio już miałam ochotę to auto wrzucić gdzieś do rzeki... Chociaż tyle że większość wychodzi nie dużo bo tż naprawia sam więc tyle co części i szczerze jestem w szoku ze w zeszłym roku nie zepsuło się nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matko, współczuje Wam z tymi samochodami. Ja też się zamartwiam, jak coś się z autem dzieje i cały czas pytam partnera, czy to czy tamto może już wymienić na nowe skoro może być problem w przyszłości. Ale to by tak można zmieniać w nieskończoność

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja zostawiłam swoje, tz bierze moje. Może to jakieś rozwiązanie?

Cały czas się zastanawiam nad zmianą sukni, moją pierwszą myślą była taka jak w załączniku (tylko bez świecidełek i inny kolor), ale stwierdziłam, że raz się żyje i zamówiłam tą swoją... Teraz trochę żałuję.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Załącznik 7707920
Nie ma załącznika
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 09:13   #1910
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

A teraz? Screenshot_20200211-173735.jpgZałącznik 1

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 09:15   #1911
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Płakać mi się chce, jak byłam na delegacji było auto u mechanika, bo ciężko biegi wchodzą. Już wolałam po staremu, wsteczny w ogóle nie wchodzi, tż zszedł i na dwie ręce go wbijał... Więc zostawiamy go znowu, tż mnie do pracy zawiezie, ale ile to nerwów i czasu straconego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuje


Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
Byliśmy jeszcze USC i zaczęliśmy wypełniać te wnioski i jak doszłam do nazwiska jakie będę mieć po ślubie to nie wiedziałam co wpisać. Jakoś nie byłam przygotowana że już muszę podjąć decyzję. Myślałam wcześniej że wezmę tylko Tzta nazwisko, ale jakoś ciężko mi było tylko jego tam wpisać i tak wogole pozbyć się swojego Skończyło się na tym że nie złożyliśmy tych papierów. Teraz myślę czy wziąć tylko jego i nie utrudniać sobie życia czy zostać przy podwójnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zawsze chciałam zostać przy swoim lub ostateczności dwuczłonowe. Ale mojemu Tż bardzo zależy żebyśmy mieli takie samo nazwisko. On już raz zmieniał jak tylko skończył 18 lat i to jest dla niego bardzo ważna rzecz. Więc zgodziłam się dla niego na zmianę nazwiska. Z jednej strony fajnie bo mniej problemów jak się ma takie samo nazwisko, łatwiej coś załatwić np na poczcie, przy dzieciach będzie spokojniej bo wszyscy będziemy mieć to samo nazwisko a nie ja inne niż dzieci, nie będzie przez to dziwnych sytuacji. Rozmawiałam też z osobą co wzięła podwójne bo też po prostu nie chciała tracić swojego i twierdzi ze teraz zmieniłaby całe. I tak trzeba wymienić dokumenty, pamiętać że trzeba inaczej się podpisać. Ale jednak coś w środku dalej nie czuje się z tym do końca dobrze. Zdania już nie zmienię i przejmę nazwisko Tż bo wiem jak bardzo mu zależy.
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 09:53   #1912
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A teraz? Załącznik 7707922Załącznik 1

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
OK, teraz widać.
Ale jak piszesz bez świecidełek, to co zostanie z tej sukienki? W sumie taka bardzo prosta forma jak Twoja obecna, przy czym obecna ma dekolt. Hmm, ja jestem za Twoją obecną
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 10:02   #1913
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A teraz? Załącznik 7707922Załącznik 1

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Mnie też się Twoja obecna podoba bardziej Ale jak masz żałować to może idź ją przymierz- albo jakąś bardzo podobną i porównaj w czym się lepiej czujesz. I weź pod uwagę że większość stylizacji i tak robią dodatki i Twoje samopoczucie
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 10:09   #1914
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja zauważam, że już około 1/3 dziewczyn po ślubie bierze dwuczłonowe. Ten trend będzie coraz popularniejszy i nie sądzę, by sprawiało to jakiekolwiek problemy prawne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 10:37   #1915
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja tam wiem że chce nazwisko tż, krótkie, zwiezle, i będziemy mieć takie samo swoje w sumie lubię ale żeby to miało mnie jakoś identyfikować czy czuć że pozbywam się części siebie to nie, dla mnie to tylko nazwisko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 10:40   #1916
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja chciałam z początku podwójne ale wystarczająco mam już zabawy z podwójnym imieniem dwa imiona i dwa nazwiska. Z moim nazwiskiem jestem ostatnia a i tak jest z błędem i nie powinnam takiego mieć. Więc na upartego. Nawet nie mam swojego rodowego nazwiska

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 11:22   #1917
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Zamówiłam sobie do sukienki pasek z perełkami i welon z perełkami (rezygnuje z mojej marynarki, ale na pewno wezmę ją na sesję zdjęciową) . Do tego zdecydowałam się uszyc sobie takie rękawki, jeszcze nie wiem czy zaloze. Screenshot_20200214-122211.jpgScreenshot_20200214-122122.jpginCollage_20200116_110510323.jpg

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 11:26   #1918
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja będę miała krótsze nazwisko dwuczłonowe niż sporo osób jednoczłonowe więc nie mam na co narzekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 11:30   #1919
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie do sukienki pasek z perełkami i welon z perełkami (rezygnuje z mojej marynarki, ale na pewno wezmę ją na sesję zdjęciową) . Do tego zdecydowałam się uszyc sobie takie rękawki, jeszcze nie wiem czy zaloze. Załącznik 7707943Załącznik 7707944Załącznik 7707945

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Haha szalejesz z tym strojem

Od lipca nie miałam żadnego kontaktu z salą, w której robimy przyjęcie. Czy 4 miesiące przed uroczystością to już czas na jakieś konkrety czy spokojnie czekać, aż oni się odezwą w sprawie wyboru tego czy siamtego?
Wszystko jest od sali - dekoracje, ciasta, tort, papeteria.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-14, 11:36   #1920
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Haha szalejesz z tym strojem



Od lipca nie miałam żadnego kontaktu z salą, w której robimy przyjęcie. Czy 4 miesiące przed uroczystością to już czas na jakieś konkrety czy spokojnie czekać, aż oni się odezwą w sprawie wyboru tego czy siamtego?

Wszystko jest od sali - dekoracje, ciasta, tort, papeteria.
A gości masz już pozapraszanych? Bo mi facet od sali powiedział, że tydzień przed ślubem wszystko załatwimy

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.