Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-07, 12:59   #2371
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez wpaula Pokaż wiadomość
sliczny musisz byc dumna z corci pieknie maluje

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------


przystojniaczek




Byla mowa o herbatkach ja kupuje mojej na internecie ekologiczne herbatki z Dary Natury , tanie sa i malej smakuja , pije rumianek , koperek i dzika roze tadzika rozowa to nawet mi smakuje jeszce od 4 mies chyba melise mozna ale nie probowalam jeszcze

Ja wogole dumna jestem z tych moich dzieci))) jak cudownie sie z Mieszkiem bawi! I to jak On na nią reaguje! CUDOWNE uczucie!

MalaPaulina rób co każe pediatra. Zrzucać kg będziesz pozniej jak za Szkrabem trzeba bedzie biegać dobrze ze macie profesjonalna opiekę a nie jakiś nierobów co to tylko liczą by najwieksza liczbę pacjentów przyjąć! Tez dostałam telefon ze zapiszą mnie do nowego lekarza.jutro ode z dokumentami. Dużo znajomych poleciło go na fb ( lekarz Irlandczyk ),wiec zobaczymy. Od razu umowie sie na wizytę i wypytam o ta sucha skore na głowie i brzuszku. No i co ze szczepieniem.
Trzymajcie sie cieplutko!

Moj tz to od razu pójdzie jak mu powiem on jak i ja. Boi sie chorób. Raz mi sid śniło ze umieram i na łożu śmierci mówiłam do niego , zeby znalazł taka kobietę która pokocha nasze dzieci tak mocno jak ja i zeby spisał testament w którym nie ważne co by sie z nim stało- dzieci nie miga byc rozdzielone! Wstałam cała zaryczana;( mówilam o tym tz- a ten kazał mi przestać . Jeszcze po tej śmierci Przybylskiej, teraz rówieśnik tz z jego szkoły średniej (37l) tez zmarł. Ech. Wszystko w rękach Boga .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 13:13   #2372
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
Hallo

Joasiu - pies raczej szczepiony był...w szoku nie zapytałam ale to była starsza Niemka z dwoma psami takze na bank dba o takie rzeczy
Piękny maluszek a córa zdolna i fajna zabawa ze sprzedażą kiedyś jak byłam mała to sprzedawałam ulotki miałam ze sklepu zoologicznego rodziców o dziwo kilka osób kupiło a my kase zainwestowaliśmy w dalszy towar np chusteczki higieniczne

Niestabilna - kciuki za Was bedzie dobrze na pewno Jusio to cały M i jakiego fajnego ma misia

Nie wiem co jeszcze miałam pisać...

Byłyśmy u lekarza no i zaszczepilam małą...bałam sie ale braku szczepienia tez sie boje takze teraz tylko mam nadzieje, ze bedzie ok szczepilam o 9 a nie ma jeszcze żadnej gorączki ani nic i mam nadzieje, ze tak zostanie
Ach no i wczoraj nauczyła sie przekładać na brzuszek sama ostatnio tylko na boczek sie przekręcala a od wczoraj juz na brzuszek kombinuje
Brawo dla Viki

Zdolniachy z tych naszych babelków

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

moj maz ma na piersi włókniaka czy jak to sie nazywa.. ile ja sie naprosiłam, żeby poszedł do onkologa z tym to sprawdzić. No ale w końcu poszedł i według lekarza to nic groźnego. Ja nie jestem do konca przekonana, chociaz staram sie nie mysleć o tym, w końcu to on jest doktorem nie ja.


Joasia ja jeszcze jak byłam w ciąży to powiedziałam mężowi, że jak mi się coś stanie przy porodzie czy w ogóle to ma wychować naszą córeczkę na dobra i mądrą dziewczynkę i chcę, żeby pokazywał jej moje zdjęcie, że kiedyś byłam i ich kochałam. I że ma sobie znaleźć kogoś dobrego, kto pokocha go i córcie najmocniej na świecie. Powiedział, że mam nie gadać głupot.... Ale wiadomo, róznie to bywa w życiu.
Aż mi łzy poleciały hehe Głupia jestem

A i robie dzisiaj batoniki bounty mam nadzieje, że wyjdą
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 13:20   #2373
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Madziu straszne jest to, co piszesz, serce pęka, ale ja wierzę i pewnie wszystkie tutaj, że będzie dobrze! Bo musi! Jesteście rodziną, piękną, cudowną rodziną, a Bóg na pewno nie zniszczy tego szczęścia. Z Tobą i maluszkiem będzie mu łatwiej walczyć, wierzę w to

Mała cieszę się, że trafiłaś na dobrego lekarza, a to podstawa. Moja to jak tylko coś nie tak, daje wszystkim mm, masakra A takiemu małemu dziecku można zrobić już jakieś badania? Może to chwilowe?
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 13:23   #2374
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
A moje dziecko śpi tak nogi do góry,pielucha na buzce i jest git


Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam hehehe. ..
I moj maly podobnie zasypia i tak na marginesie ślicznie urządzone łóżeczko

I my sie witamy... M dzwonil i jutro dowie sie terminu operacji. Wie tylko tyle ze albo koniec tego tygodnia albo początek następnego i żałuję ze zostałam mega żałuję. .. ryczeć mi się chcę. Znowu nawalaja cycki i chyna to już będzie koniec kp jedynie maly potrafi wywołać uśmiech na mojej twarzy. Zresztq same zobaczcie jak to nir uśmiechnąć się do tych slipek
Ja jak patrzę na mojego synka to zapominam o wszelkich problemach.Bo córka to mi ich dokłada,niestety

Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Anetka i jak poszukiwania niani bo zapomniałam zapytać? A czy czasem właśnie mama nie miała Ci sie opiekować?

U mnie przygotowania na odwiedziny roczniaka! Bedzie dwa tygodnie wiec wszystkie MAjci artystyczne gadżety typu koraliki itp chowamy coby sid nie najadł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Na razie odkładam to,przynajmniej do lata.Filip mnie jeszcze potrzebuje mieć w domu,także dodatkowa praca musi poczekać

Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Witamy sie

Kurcze ja to jakbym krowę miała to prosto niepasteryzowane bym Piła! jak dziś pamietam jak dzieckiem byłam -dźwięk kanki z mlekiem jak przywozila prababcia) mniam!

Nie podaje nic oprócz wit D.

Nmartyna Mieszko spi tak samo zrobiłam selekcję w pieluszkach tetrowych bo niektóre są z grubszej flaneli i tych nie daje do spania szalony by sie udusił

Asia19x mam zamiar za miesiąc powoli wprowadzać stałe tylko ze względu ze za 6 tyg do pracy;( ale nie moge sie doczekac rozszerzania diety) taki kochany brudasek bedzie ))

Co do dawania syfiatego jedzenia dzieciom.. Moja 7 latka pije colę,je chipsy i bywa w McDonaldach,ale wszystko z umiarem. Jak jest party, czy rodzinny wieczór filmowy ( zazwyczaj w weekend).
Ale jest aktywna i dba o higienę buzi wiec problemów z zębami nie ma. Choc ciut jestem rozczarowana bo mleczaki piękne jak z obrazka były a stałe wychodzą gdzie chcą :/ dobrze ze tak teraz te aparaty są ))
Ale tez mam znajoma która poprosiła mnie bym wybrała sie z nią i jej 4 letnia córka do dentysty ( jako tłumacz) bo tak czarne zeby miała. I weszłam z nimi do gabinetu i tłumacze " ze za dużo słodzonych napojów,zeby unikać słodyczy, bo prochnica przeniesie sie na stałe zeby,zeby pilnować dokładnego mycia zębów itd itd " . Wyszliśmy z gabinetu a mi szczeka opadła. Mama wyciąga lizaka i daje córce mówiąc "za to ze byłaś grzeczna" no cholera jasna! całuski dla Cioć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super bąbelki

A mój zaczął jakieś dźwięki wydawać,nie wiem jak to wytłumaczyć,ale plując i wystawiając język mruczy sobie głośno,spodobało mu się to ewidentnie
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 13:26   #2375
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Mistic Robisz w formie kulek? Ja tak robiłam. Jezuuuuu, jakie to ejst dobre Planuję zrobić rafaello bez pieczenia, jak mi dziecko pozwoli

Hehe, ja się cieszę, jak Tż jest, bo inaczej moje pranie do prasowania urosłoby do sufitu A ja tak nie lubię, jak mi coś zalega. Masakra, durna baba ze mnie

Upiekłam babkę cynamonową, mała marudziła, więc od spodu się przypiekła i skończyłam właśnie skrobać
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 13:32   #2376
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Joasia,ja już nie mówię mojemu Tż o takich przykrych rzeczach,bo się obraża i nie chce ze mną rozmawiać przez resztę dnia. Ale uważam,że o takich rzeczach trzeba kiedyś pogadać. Jeżeli (TFU TFU) Bóg chciałby mnie mieć szybciej u siebie to boję się tylko,że Tż znajdzie w końcu babę,która nie będzie szanować mojego dziecka i zrobi sobie z Tż nowe i Mateuszek będzie odrzucony tego tylko się boję i na samą myśl mi serce pęka.. Ale już nie gadam głupot: Złego diabli nie biorą hehe.

Ale też miałam kiedyś taki sen,że Tż płakał,bo ja zmarłam i nie umiał dziecka wychować i to było strasznie ciężkie dla niego. I że oboje strasznie cierpieli po mnie. I mu o tym powiedziałam to mało sam nie popłakał się i mi powiedział,że pewnie,że by cierpiał,bo jestem ich najważniejszą kobietą w życiu i on wolałby za mnie umrzeć niż żeby mi się coś złego stało...


słodki Jezu. Dzieciak spał całą noc,wczoraj caaały dzień i już teraz odbębnia drugą godzinę drzemki Muzyki słucham głośno,tłukę się z garami a on tylko raz się przebudził po smoka i śpi
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 13:36   #2377
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Ja wogole dumna jestem z tych moich dzieci))) jak cudownie sie z Mieszkiem bawi! I to jak On na nią reaguje! CUDOWNE uczucie!

MalaPaulina rób co każe pediatra. Zrzucać kg będziesz pozniej jak za Szkrabem trzeba bedzie biegać dobrze ze macie profesjonalna opiekę a nie jakiś nierobów co to tylko liczą by najwieksza liczbę pacjentów przyjąć! Tez dostałam telefon ze zapiszą mnie do nowego lekarza.jutro ode z dokumentami. Dużo znajomych poleciło go na fb ( lekarz Irlandczyk ),wiec zobaczymy. Od razu umowie sie na wizytę i wypytam o ta sucha skore na głowie i brzuszku. No i co ze szczepieniem.
Trzymajcie sie cieplutko!

Moj tz to od razu pójdzie jak mu powiem on jak i ja. Boi sie chorób. Raz mi sid śniło ze umieram i na łożu śmierci mówiłam do niego , zeby znalazł taka kobietę która pokocha nasze dzieci tak mocno jak ja i zeby spisał testament w którym nie ważne co by sie z nim stało- dzieci nie miga byc rozdzielone! Wstałam cała zaryczana;( mówilam o tym tz- a ten kazał mi przestać . Jeszcze po tej śmierci Przybylskiej, teraz rówieśnik tz z jego szkoły średniej (37l) tez zmarł. Ech. Wszystko w rękach Boga .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ale ja juz nie mam co zrzucac wlasnie... ja od porodu schudlam 22kg
pediatra fajna,duzo czasu poświęca ale ludzi u niej tyle ze masakra...

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Madziu straszne jest to, co piszesz, serce pęka, ale ja wierzę i pewnie wszystkie tutaj, że będzie dobrze! Bo musi! Jesteście rodziną, piękną, cudowną rodziną, a Bóg na pewno nie zniszczy tego szczęścia. Z Tobą i maluszkiem będzie mu łatwiej walczyć, wierzę w to

Mała cieszę się, że trafiłaś na dobrego lekarza, a to podstawa. Moja to jak tylko coś nie tak, daje wszystkim mm, masakra A takiemu małemu dziecku można zrobić już jakieś badania? Może to chwilowe?
ech nie wiem czy takie chwilowe nie wiem... czekam na efekty
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 13:36   #2378
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Witaj w klubie Moja też wymaga ciagłej uwagi nawet przy spaniu, także ten tego. Ciuszki do poskładania leżą juz drugi tydzień luzik



Ja sprzedawałam kamienie jak mialam jakieś 6 lat hahaha Wybierałam te najładniejsze, ale niestety kupców było brak



Aż mi się smutno zrobiło
Ale śliczne masz dzieci i Maja naprawdę zdolna dziewczyna. Każda by chciała mieć taką rezolutną córkę W każdym razie ja napewno



Niunka jesteśmy z toba całym sercem Musi być wszystko dobrze, nie ma innej opcji! Wielkie kciuki dla M. i dla was



Dobrze, że wtrafiłaś do porządnego pediatre. Teraz bierz się za siebie i swoje zdrowie a Szymusiem zajmie się lekarz. Wszystko będzie dobrze



Mała agentka



Nie można żałować swoich działań Będzie wszystko dobrze
A Jusio jak zwykle przystojniak I ślicznego misia ma
Dziewczyny, które już chrzciły dziewczynki, nie macie jakiegoś ubranka do sprzedania 68? Bo my mamy za 3tyg, bez sensu, by kupować nowe, a zazwyczaj mamusie i tak nowe kupują o odsprzedają potem...
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 13:45   #2379
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Joasia,Misstic nie piszcie takich glupot!!! bedziemy zyc dlugo i szczesliwie
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 13:49   #2380
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Ja mam ostatnio tak złe sny Za dużo na głowie chyba... Nie wiem. No i ciągle gadam przez sen Wczoraj Tz mówił, że zasnęłam z małą przy cycu, obudziłam się i "O żesz Kur**, smoczek leci" Masakra, chyba mi siadło na głowę, głupio mi było jak diabli, a Tż ciągle się nabija ze mnie
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 14:10   #2381
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Joasia,Misstic nie piszcie takich glupot!!! bedziemy zyc dlugo i szczesliwie

Tak jest!!!!

Miss wszystkie z nas bedą mieć jakiś artystów czy artystki))) ani sie obejrzymy ))

Miechu dziś pokazuje temperament to az sie boje jaki z niego " artysta" bedzie)) nic tylko rączki !

Szkoda ze ja porzuciłam słodkości , bo serniczek wyglada rewelka!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

(bedzie ładniejszy jak rosa wyjdzie ))

MalaPaulina wpadnij do mnie to ja Cię utlucze)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 14:14   #2382
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Joasia Cóż to? Jeny, pozarłabym całość

Mała zrobiła piątą kupę od rana, powinnam się martwić?
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 14:15   #2383
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Dziękuję wam. Az się poryczałam ze tyle wsparcia i ciepła od was

Właśnie M dzwonil operacja na 15.01 jak będzie dibrze to przyjedzie 30 stycznia... masakra jakaś ;(
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 14:20   #2384
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Joasia Cóż to? Jeny, pozarłabym całość

Mała zrobiła piątą kupę od rana, powinnam się martwić?

A jakiego koloru?
Czasami jak zjem więcej czegoś rozluzniajacego jak jabłka to tez na małym sie odbija .

Sernik z rosa/ czy pianka jak inni wola


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Dziękuję wam. Az się poryczałam ze tyle wsparcia i ciepła od was

Właśnie M dzwonil operacja na 15.01 jak będzie dibrze to przyjedzie 30 stycznia... masakra jakaś ;(

Będziemy trzymać kciuki !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 14:21   #2385
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
A jakiego koloru?
Czasami jak zjem więcej czegoś rozluzniajacego jak jabłka to tez na małym sie odbija .

Sernik z rosa/ czy pianka jak inni wola


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Taki normalny, musztardowy jak zawsze
W sumie nie jadłam nic nowego, gulasz z kuskusem, nieco zupy pomidorowej, kawę i herbatę wypiłam, sok, woda... To, co zwykle
Może akurat ma dzisiaj dzień na kupkanie? Kurcze, oby to jakaś biegunka nie była.

Tż chory, oby nas nie pozarażał

A sernik wygląda tak pyyyysznie.... Daj kawałek
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 14:30   #2386
Joasiakr
Rozeznanie
 
Avatar Joasiakr
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 663
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Taki normalny, musztardowy jak zawsze

W sumie nie jadłam nic nowego, gulasz z kuskusem, nieco zupy pomidorowej, kawę i herbatę wypiłam, sok, woda... To, co zwykle

Może akurat ma dzisiaj dzień na kupkanie? Kurcze, oby to jakaś biegunka nie była.



Tż chory, oby nas nie pozarażał



A sernik wygląda tak pyyyysznie.... Daj kawałek

Gdybym tylko mogla)
Moze poprostu ma dzien koopkaniA

Aneta, a ile Twoja córcia ma lat? Bo albo nie czytałam , albo jestem nieuwazna( obstawiam drugie)

Dziś okupuje forum, bo obiad co wczoraj miał byc ,miałam juz wszystko gotowe ale czasu brakło i zrobiłam pomidorowke a ten z wczoraj jest dziś dom sam sie odkurzyl wiec odpoczywam z niunkiem
* pomijam fakt ze powinnam przygotowywac pokoje dla gosci bo w środę przylatuja
Z cyklu " gdzie jest Mieszko ?"


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Joasiakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 14:40   #2387
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Joasiu, moja coraz zcęściej nakrywa się tak pieluchą i do niej gada Stresuje mnie to czasem, bo idę siusiu czy po coś do picia, wracam, a dziecko zakryte pieluchą
Jak ona gada Szok! 3 dni temu podłapała "Gie gie" i non stop, masakra ile śmiechu mamy, a w nocy do cyca to rzadziej płacze tylko się tak żali głośno z tym "gie, gie", komedia
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 14:45   #2388
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Hej ja tak na szybko i uciekam do robienia obiadu.

Nasza przychodnia dzisiaj czynna więc byliśmy na szczepieniu.
Młody waży 8300. Szczepienie przebiegło bezproblemowo. Mój dzielny mały mężczyzna
słuszna waga







Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
bryyy
pamiętacie mnie jeszcze
przez brak swojego kompa jakoś nie mogę się po ogarniać, nawet nie nadrabiam bo bym chyba musiała 100 stron przelecieć

wybywam zaraz po Melcia do przedszkola i musze zadzwonic zapytac kiedy łaskawie oddadza moj komputer
Niestabilna mocne mocne kciukasy dla was

A myślałam dzisiaj o Tobie i zastanawiałam się co tam Melciu nowego wymyślił Nikus pewnie też już agent po braciszku




Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Męskie sprawy... ma guza w nasieniowodzie i przepuchline w pachwinie. Zreszta to jyz trzecia. Wytna mu tego guza i beda sprawdzać czy złośliwy czy nie. Jeżeli tak to chemia a tylko o tym myśląc zaczya sie trzasc i płakać. Wierzę ze bedzie dobrze, kocham go nad życie.
Teraz prosilam tate zeby sie przebadal. I poproscie swoich mężczyzn o zbadanie sie w tych rejonach.

Madzia wierze ze wszystko będzie u Was dobrze zobaczysz że guz nie będzie zlosliwy będę się za Was modlić...




Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Poryczalam się... bylam z Szymkiem u pediatry bo strasznie go wysypało dalej babka powiedziala ze to są objawy skazy białkowej ale ze trzeba Szymka zaleczyć od srodka bo ma roszczelnione jelita a nie rezygnowac z jedzenia!!Jedynie to odstawic mleko i białko z jajka a tak to JEŚĆ
pediatra powiedziala ze jestem juz tak chuda ze musze jesc zeby nie stracic pokarmu... a dopiero co marudzilam ze chce schudnac
nie biegam,nie cwicze,musze jesc bo znikne
A pediatra super,powiedziala zeby dalej karmic piersia,ze najwazniejsza jest milosc do dziecka i zeby sie nie przejmowac bo widac ze jest radosny z niego chlopczyk... siedze,rycze,przepraszam ze tak o sobie

dobrze ze trafiłaś na pediatrę z powołania. Z Szymciem wszystko będzie dobrze bo to dzielny chłopczyk tylko mamusia musi bardziej zadbać o siebie




Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Taki normalny, musztardowy jak zawsze
W sumie nie jadłam nic nowego, gulasz z kuskusem, nieco zupy pomidorowej, kawę i herbatę wypiłam, sok, woda... To, co zwykle
Może akurat ma dzisiaj dzień na kupkanie? Kurcze, oby to jakaś biegunka nie była.

Tż chory, oby nas nie pozarażał

A sernik wygląda tak pyyyysznie.... Daj kawałek
Na pewno ma taki dzien ze robi prezenciki w pampersy moja miała tak ostatnio i nic jej nie było

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Urwało mi cytaty
Joasiakr Mieszko wymiata jak bym mojego cudaka widziała
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 14:47   #2389
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

MałaPaulina - nie płacz wszystko bedzie ok i sie unormuje tez waga mi leci i mam nadzieje, ze juz stanie bo mam 49kg ale najgorzej, ze włosy leca strasznie...

Agnes - miałam pisać przedtem...nie wiem czy juz pisalas i przegapiłam czy jeszcze nie było o tym ale tak czy tak mam nadzieje, ze malutkiej podpasuje mleczko
Aaa i używałaś parowaru?

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Dziękuję wam. Az się poryczałam ze tyle wsparcia i ciepła od was

Właśnie M dzwonil operacja na 15.01 jak będzie dibrze to przyjedzie 30 stycznia... masakra jakaś ;(

Nie rycz i nie "JAK wszystko bedzie dobrze" tylko samo "przyjedzie 30 stycznia" dlatego, ze na pewno bedzie ok bo tyle nas trzyma kciuki, ze nie moze byc inaczej

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Taki normalny, musztardowy jak zawsze

W sumie nie jadłam nic nowego, gulasz z kuskusem, nieco zupy pomidorowej, kawę i herbatę wypiłam, sok, woda... To, co zwykle

Może akurat ma dzisiaj dzień na kupkanie? Kurcze, oby to jakaś biegunka nie była.



Tż chory, oby nas nie pozarażał



A sernik wygląda tak pyyyysznie.... Daj kawałek

Viki tez tak miała jakis czas temu i sie martwiłam a po takiej akcji kupki całkiem sie zmieniły i sa teraz gęstsze i co 3-4 dni

Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Gdybym tylko mogla)
Moze poprostu ma dzien koopkaniA

Aneta, a ile Twoja córcia ma lat? Bo albo nie czytałam , albo jestem nieuwazna( obstawiam drugie)

Dziś okupuje forum, bo obiad co wczoraj miał byc ,miałam juz wszystko gotowe ale czasu brakło i zrobiłam pomidorowke a ten z wczoraj jest dziś dom sam sie odkurzyl wiec odpoczywam z niunkiem
* pomijam fakt ze powinnam przygotowywac pokoje dla gosci bo w środę przylatuja
Z cyklu " gdzie jest Mieszko ?"


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U nas tez tak z tymi pieluchami zakrywa sie cała a jak jeszcze nie spi i ja odkrywam to sie cieszy jak nie wiem


Pediatra dzisiaj mi mówiła, ze do roku czasu dziecko powinno jesc tylko 3 owoce...jabłko, gruszke i bananka
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 14:49   #2390
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Madziu ja też wierzę w to, że Bóg ma Was w swojej obronie i naprawdę jak nikt zasługujecie w końcu na święty spokój, już tych problemów dość!
Trzymam mocno kciuki
Sama robiłaś Jusiowi misia tulisia?

Joasiu sernik znam i uwielbiam arcydzieło Majci piękne, w ramkę i na ścianę przy kominku. a Mieszko Jak się schował maluszek

Paulinko, dobrze że poszłaś. Przykro mi, że będziesz musiała odstawić mleczne.

Martynko, Lenka

Metka, położna, bez kitu jest ze średniowiecza.

Mandi brawo dla Brunia za wagę moja mała go goni. Niedługo będzie 8 kg

Asiu czekamy na Ciebie

Ugotowalam pomidorowa, schabowe zbite, jabłecznik pachnie.a moje dzieci śpią
o Lilka się budzi to tata pójdzie po lody i buraczki. Te z marwita są super. Zaglądałam do ciasta i dotknęłam góry piekarnika. Brawa dla mnie

Edytowane przez Latte88
Czas edycji: 2015-01-07 o 15:02
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 15:05   #2391
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Madziu ja też wierzę w to, że Bóg ma Was w swojej obronie i naprawdę jak nikt zasługujecie w końcu na święty spokój, już tych problemów dość!
Trzymam mocno kciuki
Sama robiłaś Jusiowi misia tulisia?

Joasiu sernik znam i uwielbiam arcydzieło Majci piękne, w ramkę i na ścianę przy kominku. a Mieszko Jak się schował maluszek

Paulinko, dobrze że poszłaś. Przykro mi, że będziesz musiała odstawić mleczne.

Martynko, Lenka

Metka, położna, bez kitu jest ze średniowiecza.

Ugotowalam pomidorowa, schabowe zbite, jabłecznik pachnie.a moje dzieci śpią
o Lilka się budzi to tata pójdzie po lody i buraczki. Te z marwita są super. Zaglądałam do ciasta i dotknęłam góry piekarnika. Brawa dla mnie
Dzięki Zosiu
A misia dostał od mojej sis i jego kuzun ma identycznego z B. Ja nie mam takich zdolności
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 15:07   #2392
Asia19x
Zakorzenienie
 
Avatar Asia19x
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11 107
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Brawo, Latte

Mamy kp - też macie taki apetyt? O słodycze już kiedyś pytałam, czuję się jak uzależniona, bo muszę mieć coś obok siebie, w ogóle jem za trzech :?
__________________
Włosomaniaczka z kilkuletnim stażem


09.09.2014 Nasza Królewna przyszła na świat

Przyszła Pani Magister
Asia19x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 15:14   #2393
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Stary roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.2

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Brawo, Latte

Mamy kp - też macie taki apetyt? O słodycze już kiedyś pytałam, czuję się jak uzależniona, bo muszę mieć coś obok siebie, w ogóle jem za trzech :?
Oj tak! Cały czas bym coś jadła i to takie mieszanki jakbym co najmniej w ciąży była
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 15:17   #2394
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość

Agnes - miałam pisać przedtem...nie wiem czy juz pisalas i przegapiłam czy jeszcze nie było o tym ale tak czy tak mam nadzieje, ze malutkiej podpasuje mleczko
Aaa i używałaś parowaru?

Nie dawałam jeszcze mleka bo dziś coś marudna i grymasiła nawet przy moim mleku. Teraz jak wstanie to spróbuję.

Parowar uruchomiłam w niedzielę. Wszystko się ładnie ugotowało. Ale miałam chwilę zwątpienia i myślałam że trzeba go będzie odesłac bo przestała lecieć para. Ale mąż coś tam popatrzył i cos tam sie przytkało i juz działa dobrze.
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 15:25   #2395
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Mistic Robisz w formie kulek? Ja tak robiłam. Jezuuuuu, jakie to ejst dobre Planuję zrobić rafaello bez pieczenia, jak mi dziecko pozwoli

Hehe, ja się cieszę, jak Tż jest, bo inaczej moje pranie do prasowania urosłoby do sufitu A ja tak nie lubię, jak mi coś zalega. Masakra, durna baba ze mnie

Upiekłam babkę cynamonową, mała marudziła, więc od spodu się przypiekła i skończyłam właśnie skrobać
Wlasnie sie zastanawiam czy robic kuleczki czy w formie batonow wszyscy sobie chwala te bounty wiec musi byc dobre a ty z jakiego przepisu robilas? Ubrankiem niestety nie pomoge
Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Tak jest!!!!

Miss wszystkie z nas bedą mieć jakiś artystów czy artystki))) ani sie obejrzymy ))

Miechu dziś pokazuje temperament to az sie boje jaki z niego " artysta" bedzie)) nic tylko rączki !

Szkoda ze ja porzuciłam słodkości , bo serniczek wyglada rewelka!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

(bedzie ładniejszy jak rosa wyjdzie ))

MalaPaulina wpadnij do mnie to ja Cię utlucze)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zamorduje cie! to moje ulubione ciasto sernik z rosa poprostu ubostwiam pol blachy bym zjadla moja mama jest zawsze przymuszana do robienia go na swieta
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 15:25   #2396
NOWA SOWA
Wtajemniczenie
 
Avatar NOWA SOWA
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 400
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
A moje dziecko śpi tak nogi do góry,pielucha na buzce i jest git
heheh dobre i sliczna posciel
Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
A właśnie, podajecie maluchom coś na odporność? Jakieś witaminy?
Ja podaję tylko D.
ja tez tylko D. wczesniej K ale jak jest na mm to pediatra kazała odstawić
Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Ja witaminę C. Chciałabym podawać tran ale to chyba od 6 miesiąca W sumie witamina C ma słabe działanie i wcale nie jest powiedziane,że dziecko szybciej przejdzie przeziębienie,bo czasem i to nie ma nic do rzeczy. Ale podaję,może w jakiś 3% pomoże Mam większe przekonanie do tranu
o Boże tran !! pamietam to ochydctwo z dzieciństwa matka mnie tym obłednie pasła. Pamietam do dzic łycha stolowa zagryzana suchym chlebem. Do dziś jak czuję rybe to mam odruch wymiotny ! Tylko nie skrzywdzie tak swoich dzieci, choć wiem ze teraz to sa smakowe i w tabletach. Ja piłam czysty . 30 lat temu nie bylo takich wynalazkow
Cytat:
Napisane przez Joasiakr Pokaż wiadomość
Przypomniało mi to jak kiedys lecieliamy samolotem i moj tz podszedł do Pani ( Niemki) bo była sama z niemowlakiem i jej pomógł z rzeczami i ona dała wtedy Majce ( miała 2 latka) prZytulanke swojego dziecka ( oczywiście nie chcieliśmy, ale sie uparła). I ten miso ciagle z Maja wszędzie był. Nie rozstawiala sie z nim, az do zeszłego roku gdy go zostawiła w autobusie;( dzwoniliśmy do linii autobusowych ale ślad po nim zaginął). To była tragedia dla MAjci.
Miś ten dawał taka pozytywna energię . Nie wiem jak to wytłumaczyć ale tak czułam. Nie wiem czy Wy wierzycie w energię rzeczy , ale to tak jak z ludźmi . Czasami poprostu wiesz juz po pierwszym kontakcie ze " nie iskrzy ", a z drugim od r0azu wiesz ze to przyjaźń na lata!

Kupiłam kiedys bransoletkę ręcznie robiona od Pani na targu, rzemykowA. Śliczna! Ale za każdym razem jak ja ubrałam co było nie tak. Cos w pracy, cos w domu nic nie było jak powinno. Za każdym razem czułam niepokój. W końcu ja wyrzuciłam i mam spokoj


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Idę robić sernik


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ty z bransoletka ja obrazkiem ! babsko kazał mi nosić przy sobie , nosiłam w portfelu i zapomniałam o tym całkiem ale przy zmianie portfela wyciagnęłam wymiete i wyblakniete no i wyrzuciłam... i sie zaczęło ! masakra ... wszystko sie psuło w zyciu, o smierć tez sie otarłam. I to wszystko w przeciagu ok 6mcy.. Kobiecina zmarła jakies 2 lata temu i wyobrażcie sobie że jej pies, z ktorym mieszkała, do dziś spi na jej grobie. Kiedy bym nie była u dziadków na cmentarzu on wiecznie śpi na jej grobie. i warczy na kazdego kto przechodzi bądź stanie popatzrec .
Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Dziękuję wam. Az się poryczałam ze tyle wsparcia i ciepła od was

Właśnie M dzwonil operacja na 15.01 jak będzie dibrze to przyjedzie 30 stycznia... masakra jakaś ;(
Kochanie, trzymam mocno kciuki !! Duchowo nie jestes sama !!
__________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."


NOWA SOWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 15:39   #2397
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez NOWA SOWA Pokaż wiadomość
heheh dobre i sliczna posciel

ja tez tylko D. wczesniej K ale jak jest na mm to pediatra kazała odstawić

o Boże tran !! pamietam to ochydctwo z dzieciństwa matka mnie tym obłednie pasła. Pamietam do dzic łycha stolowa zagryzana suchym chlebem. Do dziś jak czuję rybe to mam odruch wymiotny ! Tylko nie skrzywdzie tak swoich dzieci, choć wiem ze teraz to sa smakowe i w tabletach. Ja piłam czysty . 30 lat temu nie bylo takich wynalazkow

Ty z bransoletka ja obrazkiem ! babsko kazał mi nosić przy sobie , nosiłam w portfelu i zapomniałam o tym całkiem ale przy zmianie portfela wyciagnęłam wymiete i wyblakniete no i wyrzuciłam... i sie zaczęło ! masakra ... wszystko sie psuło w zyciu, o smierć tez sie otarłam. I to wszystko w przeciagu ok 6mcy.. Kobiecina zmarła jakies 2 lata temu i wyobrażcie sobie że jej pies, z ktorym mieszkała, do dziś spi na jej grobie. Kiedy bym nie była u dziadków na cmentarzu on wiecznie śpi na jej grobie. i warczy na kazdego kto przechodzi bądź stanie popatzrec .

Kochanie, trzymam mocno kciuki !! Duchowo nie jestes sama !!
Wiem jesteście niesamowite
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 16:04   #2398
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Brawo, Latte

Mamy kp - też macie taki apetyt? O słodycze już kiedyś pytałam, czuję się jak uzależniona, bo muszę mieć coś obok siebie, w ogóle jem za trzech :?
ja nie mam apetytu... w ciazy jadlam wiecej

aisa to juz taka chudzinka jestes??
to ja waze na razie 53kg przy 158cm ale ja nie wyglądam na taką wagę,mam chudą twarz,ręce,cycki mi spadly,kości mi widac na dekoldzie,generalnie bosko jedynie tylek mi zostal

Czy są jakieś mamy kp co tak nie chudną strasznie?
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 16:06   #2399
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Jesu. Lenka nie chce tego paskudztwa tknąć. Łzy lecą jak grochy i jej i mi.Serce mi pęka że muszę jej to wciskać. Już nawet dałam jej 2/3 swojego i 1/3 nutramigenu.Nie chce nawet smoczka do ust wziąć
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-07, 16:29   #2400
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Już nie długo, już za chwilę. Sta☠ry roczek nam przeminie. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
ja nie mam apetytu... w ciazy jadlam wiecej

aisa to juz taka chudzinka jestes??
to ja waze na razie 53kg przy 158cm ale ja nie wyglądam na taką wagę,mam chudą twarz,ręce,cycki mi spadly,kości mi widac na dekoldzie,generalnie bosko jedynie tylek mi zostal

Czy są jakieś mamy kp co tak nie chudną strasznie?
Ja na początku chudlam ale stanęłam na 49 kg i juz nie chudne... ale też mam duży apetyt...





Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Jesu. Lenka nie chce tego paskudztwa tknąć. Łzy lecą jak grochy i jej i mi.Serce mi pęka że muszę jej to wciskać. Już nawet dałam jej 2/3 swojego i 1/3 nutramigenu.Nie chce nawet smoczka do ust wziąć
Biedactwo
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 19:46:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.