Panny Młode 2020 cz. III - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-03, 12:43   #721
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

PaniAuto, gratuluję!
Nasza podróż dalej nieodwołana, mamy lecieć pod koniec miesiąca... Hmm...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 14:15   #722
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

PaniAuto, gratulacje
My nie planowaliśmy zagranicznej podróży, bo ślub zaczęliśmy organizować dokładnie 1 stycznia. Miesiąc później zaczęły dochodzić niepokojące informacje, więc nawet nie było kiedy rozpędzić się z planami turystycznymi Za to mieliśmy 3-dniowe poprawiny w domku nad jeziorem, a potem pojechaliśmy do spa w Janowie Podlaskim. I tyle z naszego miesiąca miodowego XD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 14:30   #723
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Nasz ślub odbędzie się. Ale już bez wesela. Sugestia właściciela sali,że wesele zrobimy latem kompletnie nam nie odpowiada. Rezygnujemy. Nie jest nam dane. Chce tylko sobie to przetransferować w głowie,że y tylko zapamiętać ten dzień jako szczęśliwy. Żebym nie szła do ślubu jak na pogrzeb.
Tylko jak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 15:04   #724
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Nasz ślub odbędzie się. Ale już bez wesela. Sugestia właściciela sali,że wesele zrobimy latem kompletnie nam nie odpowiada. Rezygnujemy. Nie jest nam dane. Chce tylko sobie to przetransferować w głowie,że y tylko zapamiętać ten dzień jako szczęśliwy. Żebym nie szła do ślubu jak na pogrzeb.
Tylko jak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrobiliśmy tak samo i trzymam kciuki z całego serca żeby wam wyszło tak samo jak nam. My odwołaliśmy absolutnie wszystko a na tydzień przed weszło rozporządzenie że od naszej daty można i organizowaliśmy wszytko na nowo. Bardzo dobrze rozumiem co czujesz i bardzo Ci współczuję bo wiem jak to boli. A złote rady że przecież chodzi o miłość mają prawo boleć. Swoje przez takie miłe pomocne osoby wypłakałam. Wymyśl coś co będziecie robić po ślubie, jakiś obiad dla rodziny najbliższej a później wieczór z przyjaciółmi w domu. Coś co sprawi że to będzie wyjątkowy dzień i będzie przepiękny mimo wszystko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-03, 18:43   #725
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Mocny Akcent trzymam kciuki, żeby mimo wszystko był to dzień szczęśliwy. Czy mogłabyś przypomnieć mi datę, bo gdzieś mi umknęło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 07:36   #726
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Nasz ślub odbędzie się. Ale już bez wesela. Sugestia właściciela sali,że wesele zrobimy latem kompletnie nam nie odpowiada. Rezygnujemy. Nie jest nam dane. Chce tylko sobie to przetransferować w głowie,że y tylko zapamiętać ten dzień jako szczęśliwy. Żebym nie szła do ślubu jak na pogrzeb.
Tylko jak...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam ten sam problem.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-04, 16:16   #727
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Mocny Akcent trzymam kciuki, żeby mimo wszystko był to dzień szczęśliwy. Czy mogłabyś przypomnieć mi datę, bo gdzieś mi umknęło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
28.11.

Jest coraz gorzej z samopoczuciem. Odechciewa mi się odbierać suknie ślubna. No bo po co mi ona
Serio,drugi raz przełożyłam i mam dość. Chce być żoną i nie zniosę więcej tego stresu.
Ale nie tak to miało być. Czuję się jakbym miała smutna egzekucję a nie ślub. Celebracja będzie średnia. Nie mam warunków w domu. A nie ma gdzie.

Zamknę sezon weselny w rozpaczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-04, 17:39   #728
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
28.11.

Jest coraz gorzej z samopoczuciem. Odechciewa mi się odbierać suknie ślubna. No bo po co mi ona
Serio,drugi raz przełożyłam i mam dość. Chce być żoną i nie zniosę więcej tego stresu.
Ale nie tak to miało być. Czuję się jakbym miała smutna egzekucję a nie ślub. Celebracja będzie średnia. Nie mam warunków w domu. A nie ma gdzie.

Zamknę sezon weselny w rozpaczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może rozważ zorganizowanie imprezy w innym terminie? Np. Na 1 rocznicę? Słaba pociecha, wiem.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-05, 06:47   #729
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Może rozważ zorganizowanie imprezy w innym terminie? Np. Na 1 rocznicę? Słaba pociecha, wiem.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Ja sama to rozważałam, ale jednak to dla mnie słaba opcja... Nie ma już tej magii... Jeśli dziewczyny biorą konkordatowy, to chyba w tym roku wzięłabym cywilny, a za rok kościelny z imprezą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 18:20   #730
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja sama to rozważałam, ale jednak to dla mnie słaba opcja... Nie ma już tej magii... Jeśli dziewczyny biorą konkordatowy, to chyba w tym roku wzięłabym cywilny, a za rok kościelny z imprezą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam znajomych, którzy z kwietnia przełożyli na listopad właśnie 28.11 bo koniecznie chcieli sobotę i wesele z poprawinami
Szczerze to mi się wydaje, że jeśli ktoś przełożył już z kwietnia na listopad ślub i teraz nie może nic zorganizować, to ja bym przełożyła z powrotem na kwiecień tylko 2021, na jakiś piatek. Młodzi będą mieli miesiąc, który chcieli, do kwietnia parę miesięcy a może jakiś obiad będą mogli wiosną zorganizować. A poza tym teraz jest szaro buro i ponuro, wszyscy w maskach i niewiadomo czy nas całkiem zaraz w domach nie zamkną.
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-10, 22:57   #731
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Ja miałam mieć w czerwcu i jestem w tej samej sytuacji co znajomi. Ale nie do końca się zgadzam z Twoją opinia. Po pierwsze to nikt nie wiedział,że tak będzie. Zresztą,przecież wtedy była propaganda na wybory i nawet pojawiało się info,że najgorsze za nami. Kolejna kwestia to to,że nie wiadomo co będzie w kwietniu, czerwcu i kiedykolwiek później. No na pewno w końcu będzie lepiej.

Ale ten kto ma za sobą ślub i wesele nie zrozumie tego,kto (po przełożeniu już raz) znowu staje w obliczu zakazów i nakazów. Oczywiście są różni ludzie. Jedni silniejsi inni mniej. Ja należę do tych drugich. Nie mogę psychicznie już wyrobić. Po prostu wyjdę za mąż tak jak stoję,tak jak jest. Chocbym miała iść tam tylko z narzeczonym to wyjdziemy jako małżeństwo.

W tej pandemii zweryfikowało sie mnóstwo relacji. Wręcz nie mam już ochoty na wesele i na pewno po raz trzeci nie zrobilabym już wesela. Zawiodłam się na wielu osobach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-11, 17:05   #732
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Mocny Akcent bardzo Ci współczuję
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-11, 21:35   #733
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Ja miałam mieć w czerwcu i jestem w tej samej sytuacji co znajomi. Ale nie do końca się zgadzam z Twoją opinia. Po pierwsze to nikt nie wiedział,że tak będzie. Zresztą,przecież wtedy była propaganda na wybory i nawet pojawiało się info,że najgorsze za nami. Kolejna kwestia to to,że nie wiadomo co będzie w kwietniu, czerwcu i kiedykolwiek później. No na pewno w końcu będzie lepiej.

Ale ten kto ma za sobą ślub i wesele nie zrozumie tego,kto (po przełożeniu już raz) znowu staje w obliczu zakazów i nakazów. Oczywiście są różni ludzie. Jedni silniejsi inni mniej. Ja należę do tych drugich. Nie mogę psychicznie już wyrobić. Po prostu wyjdę za mąż tak jak stoję,tak jak jest. Chocbym miała iść tam tylko z narzeczonym to wyjdziemy jako małżeństwo.

W tej pandemii zweryfikowało sie mnóstwo relacji. Wręcz nie mam już ochoty na wesele i na pewno po raz trzeci nie zrobilabym już wesela. Zawiodłam się na wielu osobach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przy mojej drugiej dacie wysłuchiwałam o wprowadzaniu stref, rejestracji wesel itp. do końca nie wiedziałam, czy moja impreza wypali. Więc doskonale znam ten stres. Ale teraz myślę, że w najbliższych tygodniach można zapomnieć o weselu.
U mnie również sporo znajomości się zweryfikowało i zaczęłam doceniać rodzinę, która mnie nie zawiodła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-18, 09:17   #734
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Za 10 dni wychodzę za mąż. Nadal się nie rozmyślałam. Suknia wisi. Garnitur. Obrączki.

Pozostało zebrać się z optymizmem,aby cieszyć się tego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-19, 16:57   #735
kalinka_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 163
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Mocny akcent -o której ślub? Myślę, że będzie pięknie i tak pomimo tej całej sytuacji to będzie wyjątkowy dzień
Może później jak już się to wszystko przetoczy to w ramach rekompensaty wypasiona podróż poślubna?
kalinka_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 09:36   #736
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez kalinka_91 Pokaż wiadomość
Mocny akcent -o której ślub? Myślę, że będzie pięknie i tak pomimo tej całej sytuacji to będzie wyjątkowy dzień
Może później jak już się to wszystko przetoczy to w ramach rekompensaty wypasiona podróż poślubna?
Ślub o 15.00

Tak,myślę sobie,że skoro wesela nie będzie to w przyszłości inna rekompensata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 12:09   #737
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Mocny akcent, trzymam za Was kciuki. I tak będzie pięknie

A my na podróż poślubną już w przyszłym tygodniu. Myślałam, że nie wypali, ale jesteśmy na dobrej drodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 17:00   #738
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Mocny akcent, trzymam za Was kciuki. I tak będzie pięknie

A my na podróż poślubną już w przyszłym tygodniu. Myślałam, że nie wypali, ale jesteśmy na dobrej drodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję. A dokąd się wybieracie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-20, 19:32   #739
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Dziękuję. A dokąd się wybieracie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na Zanzibar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-20, 20:04   #740
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja przy mojej drugiej dacie wysłuchiwałam o wprowadzaniu stref, rejestracji wesel itp. do końca nie wiedziałam, czy moja impreza wypali. Więc doskonale znam ten stres. Ale teraz myślę, że w najbliższych tygodniach można zapomnieć o weselu.
U mnie również sporo znajomości się zweryfikowało i zaczęłam doceniać rodzinę, która mnie nie zawiodła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też tak mam. Przyjściele i rodzina. Teraz wiem na kogo mogę liczyć naprawdę...

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Za 10 dni wychodzę za mąż. Nadal się nie rozmyślałam. Suknia wisi. Garnitur. Obrączki.

Pozostało zebrać się z optymizmem,aby cieszyć się tego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana... Będzie pięknie, może inaczej niż myślałaś, ale na pewno to będzie wspaniały dzień i ten najpiękniejszy!
Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Mocny akcent, trzymam za Was kciuki. I tak będzie pięknie

A my na podróż poślubną już w przyszłym tygodniu. Myślałam, że nie wypali, ale jesteśmy na dobrej drodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale Wam zazdroszczę. W pozytywnym sensie oczywiście! Ja mam nadzieję, że nam się uda na ferie gdzieś!


A ja siedzę na izolacji, bo złapałam covida niestety z całym szeregiem nieprzyjemnych dolegliwości. Mąż na szczęście się nie zaraził. Kamerzysta zrobił nam niespodziankę i wysłał nam teledysk... Oglądam go już trzydziesty raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 08:55   #741
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ja też tak mam. Przyjściele i rodzina. Teraz wiem na kogo mogę liczyć naprawdę...

Kochana... Będzie pięknie, może inaczej niż myślałaś, ale na pewno to będzie wspaniały dzień i ten najpiękniejszy! Ale Wam zazdroszczę. W pozytywnym sensie oczywiście! Ja mam nadzieję, że nam się uda na ferie gdzieś!


A ja siedzę na izolacji, bo złapałam covida niestety z całym szeregiem nieprzyjemnych dolegliwości. Mąż na szczęście się nie zaraził. Kamerzysta zrobił nam niespodziankę i wysłał nam teledysk... Oglądam go już trzydziesty raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mnie właśnie "przyjaciele" bardzo zawiedli...

O nie! Mam nadzieję, że czujesz się znośnie. Życzę dużo zdrówka, niech szybko przechodzi!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-21, 16:43   #742
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
A mnie właśnie "przyjaciele" bardzo zawiedli...

O nie! Mam nadzieję, że czujesz się znośnie. Życzę dużo zdrówka, niech szybko przechodzi!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz już tak, dochodzę do siebie i kończę izolacje, ale początki nie byly ciekawe.

Fakt pewna grupka "przyjaciół" też u nas dała popis, ale teraz przynajmniej wiem, żeby ich tak nie nazywać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-22, 18:04   #743
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
28.11.

Jest coraz gorzej z samopoczuciem. Odechciewa mi się odbierać suknie ślubna. No bo po co mi ona
Serio,drugi raz przełożyłam i mam dość. Chce być żoną i nie zniosę więcej tego stresu.
Ale nie tak to miało być. Czuję się jakbym miała smutna egzekucję a nie ślub. Celebracja będzie średnia. Nie mam warunków w domu. A nie ma gdzie.

Zamknę sezon weselny w rozpaczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja odebrałam suknię w październiku z obawy, że jak będę miała całkowitą pewność, że z wesela już nic nie będzie to szłabym do tego salonu jak na skazanie. No i się nie pomyliłam...



Jest nas dwie.


Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja sama to rozważałam, ale jednak to dla mnie słaba opcja... Nie ma już tej magii... Jeśli dziewczyny biorą konkordatowy, to chyba w tym roku wzięłabym cywilny, a za rok kościelny z imprezą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma już miejsc w urzędach, a przynajmniej w naszej okolicy. Zresztą 2 daty ślubu mi nie potrzebne, bo tej drugiej i tak bym nie uznawała.
Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Mam znajomych, którzy z kwietnia przełożyli na listopad właśnie 28.11 bo koniecznie chcieli sobotę i wesele z poprawinami
Szczerze to mi się wydaje, że jeśli ktoś przełożył już z kwietnia na listopad ślub i teraz nie może nic zorganizować, to ja bym przełożyła z powrotem na kwiecień tylko 2021, na jakiś piatek. Młodzi będą mieli miesiąc, który chcieli, do kwietnia parę miesięcy a może jakiś obiad będą mogli wiosną zorganizować. A poza tym teraz jest szaro buro i ponuro, wszyscy w maskach i niewiadomo czy nas całkiem zaraz w domach nie zamkną.
Biedni. Ja przełożyłam z kwietnia. Niech będzie, że przełożyłabym na kwiecień 2021. Prawdopodobnie cyrk będzie trwał nadal, więc znów przekładanie na 2022a potem 2023? Osobiście mam gdzieś miesiąc, termin mieliśmy taki, bo sezon już był zajęty. Podjęliśmy próbę zorganizowania imprezy w zimie w tym samym roku i znowu dostaliśmy po d.pie. Obstawiam, że gdyby nie wybory to i "letnie" pary miałyby przechlapane, a tak to im się udało.


Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Ja miałam mieć w czerwcu i jestem w tej samej sytuacji co znajomi. Ale nie do końca się zgadzam z Twoją opinia. Po pierwsze to nikt nie wiedział,że tak będzie. Zresztą,przecież wtedy była propaganda na wybory i nawet pojawiało się info,że najgorsze za nami. Kolejna kwestia to to,że nie wiadomo co będzie w kwietniu, czerwcu i kiedykolwiek później. No na pewno w końcu będzie lepiej.

Ale ten kto ma za sobą ślub i wesele nie zrozumie tego,kto (po przełożeniu już raz) znowu staje w obliczu zakazów i nakazów. Oczywiście są różni ludzie. Jedni silniejsi inni mniej. Ja należę do tych drugich. Nie mogę psychicznie już wyrobić. Po prostu wyjdę za mąż tak jak stoję,tak jak jest. Chocbym miała iść tam tylko z narzeczonym to wyjdziemy jako małżeństwo.

W tej pandemii zweryfikowało sie mnóstwo relacji. Wręcz nie mam już ochoty na wesele i na pewno po raz trzeci nie zrobilabym już wesela. Zawiodłam się na wielu osobach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiepska sytuacja, ale nie wiem czy nie wolałabym tak. Może źle to brzmi, ale mnie dobija to, że wszyscy czekali z nami na ten dzień, wiem, że chcieli by w tym uczestniczyć i mnie trafia, że wiem że nie mogę nikogo ugościć mimo, że ja chcę i oni chcą, i praktycznie wszystko było gotowe. Trzeci raz organizacji takiej imprezy się nie podejmę, bo nie dam rady znowu wszystkich obdzwaniać i mówić, że nic z tego nie będzie.


Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Ja też tak mam. Przyjściele i rodzina. Teraz wiem na kogo mogę liczyć naprawdę...

Kochana... Będzie pięknie, może inaczej niż myślałaś, ale na pewno to będzie wspaniały dzień i ten najpiękniejszy! Ale Wam zazdroszczę. W pozytywnym sensie oczywiście! Ja mam nadzieję, że nam się uda na ferie gdzieś!


A ja siedzę na izolacji, bo złapałam covida niestety z całym szeregiem nieprzyjemnych dolegliwości. Mąż na szczęście się nie zaraził. Kamerzysta zrobił nam niespodziankę i wysłał nam teledysk... Oglądam go już trzydziesty raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 09:14   #744
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Nam się udało ostatnim rzutem i to prawda że wiele relacji zostało zweryfikowanych. I powiem Wam że ja się z jednej strony bardzo cieszę bo przynajmniej wielu pokazało swoją prawdziwą twarz i jak bardzo ma nas w dupie miałam przy sobie najlepszych ludzi na świecie i mimo całego stresu i 20kilku osób na weselu cieszę się ze tak wyszło.
Współczuję jak ktoś po raz drugi dostał po dupie my mieliśmy wbrew pozorom dużo szczęścia bo tydzień po i już bylibysmy w czarnej D....

I żeby było śmieszniej. Na naszym weselu nie było nikogo chorego, Ci którzy potem zachorowali w większości przynieśli covida z pracy. A niby wesela taka wylęgarnia wirusa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 09:53   #745
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Ja też się cieszę, że znajomości się zweryfikowały. Zwłaszcza, że część osób, która nas olała, to byli ludzie, na których każde zawołanie byliśmy.

Haha, czekoladowo, u mnie też były takie sytuacje. Ponad 100 osób, zero covida, a ci, co byli w późniejszym czasie chorzy, przywlekli z pracy.

Nikki, tak strasznie mi przykro... Byłaś pierwsza, która przekładała... Ale kto by pomyślał, że będziemy się tyle męczyć z tym szajsem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 13:28   #746
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nam się udało ostatnim rzutem i to prawda że wiele relacji zostało zweryfikowanych. I powiem Wam że ja się z jednej strony bardzo cieszę bo przynajmniej wielu pokazało swoją prawdziwą twarz i jak bardzo ma nas w dupie miałam przy sobie najlepszych ludzi na świecie i mimo całego stresu i 20kilku osób na weselu cieszę się ze tak wyszło.
Współczuję jak ktoś po raz drugi dostał po dupie my mieliśmy wbrew pozorom dużo szczęścia bo tydzień po i już bylibysmy w czarnej D....

I żeby było śmieszniej. Na naszym weselu nie było nikogo chorego, Ci którzy potem zachorowali w większości przynieśli covida z pracy. A niby wesela taka wylęgarnia wirusa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas z 100 skurczyło się do 50, co do ostatniego rzutu na tasme nasze wesele 16.10 a od 19go już zakaz. A najlepsze że ci którzy odmówili bo się wirusa boją potem dzwonili że siedzę w kwarantannie bo mają wirusa i złapali gdzieś w pracy... A z wesela wszyscy czyści teściowa 3 testy miała bo w służbie zdrowia pracuje wszystko negatywne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 13:47   #747
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
U nas z 100 skurczyło się do 50, co do ostatniego rzutu na tasme nasze wesele 16.10 a od 19go już zakaz. A najlepsze że ci którzy odmówili bo się wirusa boją potem dzwonili że siedzę w kwarantannie bo mają wirusa i złapali gdzieś w pracy... A z wesela wszyscy czyści teściowa 3 testy miała bo w służbie zdrowia pracuje wszystko negatywne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas było 28 licząc już naszych rodziców.
Ode mnie właśnie najwięksi panikarze sędzia na kwarantannie, bo byli na jakiejś imprezie ale wesele to zło i nieodpowiedzialność

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 16:08   #748
Nikki_944
Raczkowanie
 
Avatar Nikki_944
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość

Nikki, tak strasznie mi przykro... Byłaś pierwsza, która przekładała... Ale kto by pomyślał, że będziemy się tyle męczyć z tym szajsem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

I niestety jeszcze się z tym pomęczymy.
__________________
Nikki_944 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 22:01   #749
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Czekam, aż te wszystkie osoby, które odmówiły przyjścia będą nas prosić na wesela do siebie (na pewno będą takie przypadki). Jeśli wtedy nie będzie epidemii, chyba wymówię się obawą salmonelli
Nie negowałabym oczywiście, gdyby ktoś naprawdę się bał i unikał spotkań, ale z naszej wiedzy wynika, że każdy, kto odmówił, nie odmawiał sobie w innych dziedzinach życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez angeegna
Czas edycji: 2020-11-23 o 22:02
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 22:14   #750
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

To już pojutrze.
Pozostało uprasować koszulę i porozdzielac upominki dla gości.

Z najgorszych rzeczy to salon zastawiony stołami. Wygląda koszmarnie. Ja jestem bardzo wrażliwa na punkcie domu-to moja ostoja, ciepło i bezpieczeństwo (mam traumę z dzieciństwa i późniejszych lat). I teraz to poczucie bezpieczeństwa zostało zabrane. To bardziej mój aspekt psychiczny niż praktyczny,ale odejmuje mi ten spokój. W każdym razie prawie wszystko gotowe.

Aha...m.zamiar na długie lata pożegnać się z kościołem. Biorę ślub konkordatowy. Chciałam tego. Ale ta pazerność zaczyna być wręcz niesmaczna. 1200 za Boże błogosławieństwo.dzieki o panie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-11 23:56:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.