Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-14, 12:40   #4861
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

W poszukiwaniu dobrego, organicznego i nierafinowanego masła shea natknęłam się na takie oto ciekawe produkty- masło shea w połączeniu z naszymi ulubionymi olejami i olejkami;- do wyboru, do koloru Wzięłam sobie z arganem i z rokitnikiem dla mamy, ale skubnęłam jej trochę i zapach obu jest podobny- dominuje orzechowa nuta shea. Na razie znacząco poprawiło stan skórek, ale nabyłam z myślą o zimie i sezonie grzewczym do intensywnej kuracji suchej skóry dłoni w połączeniu z jakimś hialuronem lub/i aloesem http://www.matique.pl/pl/-zoya-goes-pretty_p78s1.html
Natomiast szczególnie godny uwagi jest wg mnie ten produkt; zawiera kwasy oraz- czego nie ma w opisie, a tylko w składzie- Solum Fullanum (ziemia fulerska, czyli glinka multani mitti), która, jako jedyna, oprócz właściwości absorbujących i ściągających ma także wybielające, co w połączeniu z kwasami może dać fajne efekty. Używam go zbyt krótko, żeby to stwierdzić, natomiast oczyszcza i ujednolica skórę bardzo fajnie, wcale jej przy tym nie wysuszając. Myślę, że może być ciekawą alternatywą dla glinek Logony- zapach ma bardzo delikatny i przyjemny, jest też wydajniejszy i w większym, ale bardzo poręcznym opakowaniu http://www.matique.pl/pl/argital-wyb...enia_2530.html
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 12:58   #4862
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

susabee jeśli chodzi o nierafinowane, tłoczone na zimno i do tego ręcznie ubijane masło shea, to polecam polskie eiei: http://organeo.pl/product-pol-1196-E...ea-100-ml.html
Jedynym jego minusem jest zapach, który jest taki surowy, organiczny, ekologiczny - nie każdemu może odpowiadać. Jednak z drugiej strony ten zapach świadczy o jakości produktu i mamy gwarancję, że nikt tego masła shea po drodze nie perfumował

A z marki Argital polecam płyn do higieny intymnej - najlepszy, jaki kiedykolwiek miałam.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2014-10-14 o 13:00
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 13:35   #4863
Twiggy22
Raczkowanie
 
Avatar Twiggy22
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Hej Kobietki! Mam pytanie odnośnie mleczanu sodu - poszukuję naturalnego wegańskiego produktu, czy ktoś ma może jakieś info gdzie takie cudo zakupić?
Twiggy22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 14:01   #4864
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
susabee jeśli chodzi o nierafinowane, tłoczone na zimno i do tego ręcznie ubijane masło shea, to polecam polskie eiei: http://organeo.pl/product-pol-1196-E...ea-100-ml.html
Jedynym jego minusem jest zapach, który jest taki surowy, organiczny, ekologiczny - nie każdemu może odpowiadać. Jednak z drugiej strony ten zapach świadczy o jakości produktu i mamy gwarancję, że nikt tego masła shea po drodze nie perfumował

A z marki Argital polecam płyn do higieny intymnej - najlepszy, jaki kiedykolwiek miałam.
Mam to masło, ten zapach uzależnia, mimo tej swojej surowości, coś w sobie ma, używam na różne części ciała, nawet przełożyłam sobie odrobine do małego pudełeczka i noszę ze sobą jako balsam do ust.

Poza tym przyznaję się bez bicia - w weekend kliknęłam zamówienie na iHerb (większość Andalou - - wzięłam m.in. tonik z mandarynką, szampon, odżywkę i zestaw mini produktów), a dzisiaj po dogłębnej lekturze wątku tak jakoś kupiło mi się kilka rzeczy z Bioaroma m.in. dezodorant, serum liftingujące i krem pod oczy.
Chłop mnie z domu wygoni w końcu
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 14:09   #4865
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Pozytywnie! Rządzą odżywki do włosów (arganowa), także dezodoranty. Miałam też żel pod prysznic (z witaminą E) i balsam do stóp. Polecam z czystym sumieniem.
dzięki
jak ja się cieszę, że to wszystko powoli staje się normalnie dostępne, że można iść do sklepu (apteki) i deo sobie wybrać
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 14:16   #4866
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dzięki
jak ja się cieszę, że to wszystko powoli staje się normalnie dostępne, że można iść do sklepu (apteki) i deo sobie wybrać
Mnie wciąż brakuje tej dostępności! Mimo, że mieszkam w Wawie i nie powinnam narzekać, bo i tak tu jest więcej niż w innych miastach.
Marzy mi się WholeFoods w Polsce. To taki amerykański supermarket ze zdrową żywnością i ekologicznymi kosmetykami. Jak tam weszłam pierwszy raz to myślałam, że padnę z wrażenia. Nie wiedziałam, w którą alejkę wejść
Wyobrażacie sobie takie np. Tesco z ekologicznym jedzeniem, środkami czystości i kosmetykami?!
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 16:29   #4867
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

testuję mydło Purite i fajerwerków nie ma na dodatek nic nie pachnie, a wszystko brudzi mi się na czarno, bo mam węglowe mydło
dam jeszcze szansę innemu mydełkowi z Purite tak dla porównania, żeby być na 100% pewną swojej opinii o mydłach Purite.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość

Poza tym przyznaję się bez bicia - w weekend kliknęłam zamówienie na iHerb (większość Andalou - - wzięłam m.in. tonik z mandarynką, szampon, odżywkę i zestaw mini produktów), a dzisiaj po dogłębnej lekturze wątku tak jakoś kupiło mi się kilka rzeczy z Bioaroma m.in. dezodorant, serum liftingujące i krem pod oczy.
Chłop mnie z domu wygoni w końcu
piękne zakupy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 17:11   #4868
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Mam to masło, ten zapach uzależnia, mimo tej swojej surowości, coś w sobie ma, używam na różne części ciała, nawet przełożyłam sobie odrobine do małego pudełeczka i noszę ze sobą jako balsam do ust.

Poza tym przyznaję się bez bicia - w weekend kliknęłam zamówienie na iHerb (większość Andalou - - wzięłam m.in. tonik z mandarynką, szampon, odżywkę i zestaw mini produktów), a dzisiaj po dogłębnej lekturze wątku tak jakoś kupiło mi się kilka rzeczy z Bioaroma m.in. dezodorant, serum liftingujące i krem pod oczy.
Chłop mnie z domu wygoni w końcu



Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
testuję mydło Purite i fajerwerków nie ma na dodatek nic nie pachnie, a wszystko brudzi mi się na czarno, bo mam węglowe mydło
dam jeszcze szansę innemu mydełkowi z Purite tak dla porównania, żeby być na 100% pewną swojej opinii o mydłach Purite.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------



piękne zakupy
a ja skończyłam już mydło z solą purite i bardzo mi pasowało
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 18:13   #4869
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny, doradźcie Mam możliwość kupna kosmetyków JMO po cenie amerykańskiej, czyli o wiele taniej niż tutaj i nie mogę się zdecydować. Na pewno biorę odżywkę miód&hibiskus.
Czy któraś z Was miała może krem z różą i morelą? Jak z jego wydajnością? Miałam próbki i wspominam go bardzo miło, ale nie wiem, czy nie będzie zbyt lekki na chłodne jesienne dni.
Które szampony/odżywki JMO nadają się do cienkich włosów? Ta z gorzką pomarańczą była super, ale bardzo łatwo obciążała moje włosy.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 19:50   #4870
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie Mam możliwość kupna kosmetyków JMO po cenie amerykańskiej, czyli o wiele taniej niż tutaj i nie mogę się zdecydować. Na pewno biorę odżywkę miód&hibiskus.
Czy któraś z Was miała może krem z różą i morelą? Jak z jego wydajnością? Miałam próbki i wspominam go bardzo miło, ale nie wiem, czy nie będzie zbyt lekki na chłodne jesienne dni.
Które szampony/odżywki JMO nadają się do cienkich włosów? Ta z gorzką pomarańczą była super, ale bardzo łatwo obciążała moje włosy.
Ja bym tam brała wszystko Mam grube włosy, więc tu Ci nie pomogę, ale używałam szamponów, odżywek, kremów, balsamy do ciała i wszystko było ok. Mam jeszcze z lata mgiełkę z solą i lawendą do włosów. Ona na pewno będzie się nadawać do cienkich włosów i nie będzie obciążała. Pryskam nią włosy po umyciu.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 19:54   #4871
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja bym tam brała wszystko Mam grube włosy, więc tu Ci nie pomogę, ale używałam szamponów, odżywek, kremów, balsamy do ciała i wszystko było ok. Mam jeszcze z lata mgiełkę z solą i lawendą do włosów. Ona na pewno będzie się nadawać do cienkich włosów i nie będzie obciążała. Pryskam nią włosy po umyciu.
Ja też bym brała wszystko, ale budżet ograniczony
Co ta mgiełka robi? Ułatwia rozczesywanie?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 19:58   #4872
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Ja też bym brała wszystko, ale budżet ograniczony
Co ta mgiełka robi? Ułatwia rozczesywanie?
Mgiełka też ułatwia rozczesywanie, ale głównie sprawia, że włosy są bardziej miękkie i mi się lepiej układają. Pozostawia też miły lekko lawendowy zapach. Sól sprawia, że włosy się nie przetłuszczają. Ten spray jest dość wydajny, ja używam od wakacji dość regularnie i nawet jeszcze nie jestem w połowie buteleczki.
Ważne też, że nie skleja włosów, bo tak mi robiła pianka Alverde.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 20:27   #4873
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie Mam możliwość kupna kosmetyków JMO po cenie amerykańskiej, czyli o wiele taniej niż tutaj i nie mogę się zdecydować. Na pewno biorę odżywkę miód&hibiskus.
Czy któraś z Was miała może krem z różą i morelą? Jak z jego wydajnością? Miałam próbki i wspominam go bardzo miło, ale nie wiem, czy nie będzie zbyt lekki na chłodne jesienne dni.
Które szampony/odżywki JMO nadają się do cienkich włosów? Ta z gorzką pomarańczą była super, ale bardzo łatwo obciążała moje włosy.
Miałam ten krem w pełnowymiarowym wydaniu - wydajność bardzo dobra, szczególnie przy cerze przetłuszczającej się, jak moja. Dla mnie to krem właśnie na chłody - jesień i zima.

Szampon do cienkich - rozmaryn i lawenda, odżywka nie doradzę, bo mi cytrus leżał bezbłędnie :-(

Naprawdę amerykańskie ceny są dużo niższe, pytam bo słyszałam, że JMO jest wszędzie równie drogie?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 20:48   #4874
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Miałam ten krem w pełnowymiarowym wydaniu - wydajność bardzo dobra, szczególnie przy cerze przetłuszczającej się, jak moja. Dla mnie to krem właśnie na chłody - jesień i zima.

Szampon do cienkich - rozmaryn i lawenda, odżywka nie doradzę, bo mi cytrus leżał bezbłędnie :-(

Naprawdę amerykańskie ceny są dużo niższe, pytam bo słyszałam, że JMO jest wszędzie równie drogie?
Moja skóra jest sucha jak pieprz, a i tak pasował jej ten krem.

Próbuję jeszcze raz z cytrusem, bo miałam go chyba z 3 lata temu. Może po prostu nakładałam za dużo.

Drogie, ale i tak wolę zapłacić 28$ niż 28£


Mam piankę do włosów Lavery praktycznie nie używaną. Nie pasuje mi zupełnie. Oddam, chce ktoś?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2014-10-14 o 20:54
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 21:14   #4875
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Moja skóra jest sucha jak pieprz, a i tak pasował jej ten krem.

Próbuję jeszcze raz z cytrusem, bo miałam go chyba z 3 lata temu. Może po prostu nakładałam za dużo.

Drogie, ale i tak wolę zapłacić 28$ niż 28£


Mam piankę do włosów Lavery praktycznie nie używaną. Nie pasuje mi zupełnie. Oddam, chce ktoś?
To musi być ilość odżywki, bo ja nakładam bardzo mało, w sensie nie oszczędzam, ale nie potrzebuję więcej, bo jest dość skoncentrowana
Moje ostatnie odkrycie to z kolei odżywka bezzapachowa Bare - cudownie współgra z moimi włosami, dodaje objętości i mięsistości
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 22:48   #4876
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[QUOTE=beeets;48225558]ok

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------



bierz, bierz, nie żałuj sobie

a co zamawiasz?

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

myślałam o peelingach do ciała, ale na razie skusiłam się na zakupy w iherb
przepraszam, ale coś nie ogarniam tego "cytuj"
__________________
zapraszam
natura i ja

Edytowane przez violka42
Czas edycji: 2014-10-14 o 22:57
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 23:42   #4877
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

hej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Małgosiu odżywki do włosów mają cudne! Argan, kokos, manuka, oliwa.
Szampony kiepskie, mydła mogły być mieć lepsze składy. Żel ze ślimakiem miałam, ale nie sprawdził się. Kusiły mnie peelingi do twarzy, ale w końcu nie wzięłam.

Ale to fluid w sensie krem odżywczy wiesz - taka nowa moda na nazywanie kremów fluidami... On nie koloryzuje, po prostu odżywia
no a ostatnio stałam i się gapiłam na doktorka organicznego i zapomniałam, co miałam wziąć, wreszcie nic nie wzięłam, polazłam do olejków i wyszłam z 7

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Cieszę się, że producenci mają na swoich stronach ceny. Łatwo sprawdzic, jakie marże w pl sobie narzucają sklepy.
Ja wszystko rozumiem, że każdy chce zarobić, ale bez przesady. Jak widzę narzutkę 300% to odechcewa mi takiego sklepu. Bo aż taka naiwna nie jestem i tu nie chodzi o stan portfela. Po prostu o zasady.
nie mam nic do dodania, bo nawet mi szkoda epitetów na te procenta

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Mnie wciąż brakuje tej dostępności! Mimo, że mieszkam w Wawie i nie powinnam narzekać, bo i tak tu jest więcej niż w innych miastach.
Marzy mi się WholeFoods w Polsce. To taki amerykański supermarket ze zdrową żywnością i ekologicznymi kosmetykami. Jak tam weszłam pierwszy raz to myślałam, że padnę z wrażenia. Nie wiedziałam, w którą alejkę wejść
Wyobrażacie sobie takie np. Tesco z ekologicznym jedzeniem, środkami czystości i kosmetykami?!
próbuję
chybabym tam koczowała


violka42
klikasz tylko "cytuj" i piszesz pod spodem, pod całym tekstem...
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 23:53   #4878
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

dziękuję Patrycja
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 23:54   #4879
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

nmzc
fajnie, że nie śpisz
a co kupiłaś w iherb?
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 07:21   #4880
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
hej dziewczyny



no a ostatnio stałam i się gapiłam na doktorka organicznego i zapomniałam, co miałam wziąć, wreszcie nic nie wzięłam, polazłam do olejków i wyszłam z 7

też dobrze
to teraz wróć i weź odzywkę arganową albo kokosową

Mam cudownosci z plants for beauty, ale nie mam kiedy fotki rodzinnej im zrobić....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 07:25   #4881
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Certfikaty ecocert i bio powoli traca w moich oczach.
Najpierw akcja u anuli z szamponem z eco cert.
Teraz ja znajduje pegi w produktach z ecocert i sls w szamponach z certyfikatem bio - szampony reve de provence

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
też dobrze
to teraz wróć i weź odzywkę arganową albo kokosową

Mam cudownosci z plants for beauty, ale nie mam kiedy fotki rodzinnej im zrobić....
Anula dobrze mowi. Wroc sie tam

Myslalam ostatnio o 100% pure i uga uga, ale nic mnie tam nie pociąga ale może kiedyś się skuszę
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 08:07   #4882
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Certfikaty ecocert i bio powoli traca w moich oczach.
Najpierw akcja u anuli z szamponem z eco cert.
Teraz ja znajduje pegi w produktach z ecocert i sls w szamponach z certyfikatem bio - szampony reve de provence

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------



Anula dobrze mowi. Wroc sie tam

Myslalam ostatnio o 100% pure i uga uga, ale nic mnie tam nie pociąga ale może kiedyś się skuszę
Ja tez pomału dochodze do wniosku, że znaczek ecocert wpływa bardziej na cenę niż skład... nie chcę oczywiście uogólniać, ale tak jakoś...

Ja mam teraz z uoga uoga hydrolat, krem od łapek i odżywkę do włosów
Mi bardzo podobają się ich krótkie terminy przydatności i składy. Odżywki jestem strasznie ciekawa, a kremik już testowałam pachnie gorzko, aptecznie i jest treściwy i b.wydajny.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 08:23   #4883
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Certfikaty ecocert i bio powoli traca w moich oczach.
Najpierw akcja u anuli z szamponem z eco cert.
Teraz ja znajduje pegi w produktach z ecocert i sls w szamponach z certyfikatem bio - szampony reve de provence
No cóż, zawsze powtarzam, że certyfikat to nie wszystko. Ecocert jest wbrew pozorom mało restrykcyjny pod względem akceptowanych składników. NaTrue jest trochę bardziej wyśrubowany, ale i tak najważniejsze, to czytać listę składników
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 08:56   #4884
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Jednak męczę się z tym mydłem purite, a ich balsam do ust to porażka. Nie wrócę już do purite wolę kupić coś innego.

Donoszę, że zaczynam kupować prezenty na święta. To nie dla mnie, więc zakaz zakupów w poażdzierniku nie dotyczny rzeczy dla innych. Zatem jedzie do mnke paka z handmade soap by ilona. Aź 5 mydełek, w tym 2 torty waniliowo-cytrynowe ozdobione różami

Obecnie mam ogromny pociąg do kosmetyków z mlekiem oślim.
Jeszcze nie wyjaśniłam, co zawiera eucerin w kremie oślim, który testuję, ale wyjaśnię, bo trudno mi uwierzyć, że skoro ta sama firma ma 100% naturalne mydła (które mam i widzę skład), ma farmę ekoligiczną i sami hodują rośliny do swoich naturalnych produktów, są miłośnikami natury od pokoleń, to nagle by napakowali syfu do kremu. Raczej nie ale dochodzenie w trakcie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 09:12   #4885
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jednak męczę się z tym mydłem purite, a ich balsam do ust to porażka. Nie wrócę już do purite wolę kupić coś innego.

Donoszę, że zaczynam kupować prezenty na święta. To nie dla mnie, więc zakaz zakupów w poażdzierniku nie dotyczny rzeczy dla innych. Zatem jedzie do mnke paka z handmade soap by ilona. Aź 5 mydełek, w tym 2 torty waniliowo-cytrynowe ozdobione różami

Obecnie mam ogromny pociąg do kosmetyków z mlekiem oślim.
Jeszcze nie wyjaśniłam, co zawiera eucerin w kremie oślim, który testuję, ale wyjaśnię, bo trudno mi uwierzyć, że skoro ta sama firma ma 100% naturalne mydła (które mam i widzę skład), ma farmę ekoligiczną i sami hodują rośliny do swoich naturalnych produktów, są miłośnikami natury od pokoleń, to nagle by napakowali syfu do kremu. Raczej nie ale dochodzenie w trakcie
moim zdaniem słuszna decyzja - nie ma co na siłę sie z nimi zaprzyjaźniać.
ja na pewno kupie więcej ich mydełek ale mi z solą po prostu bardzo odpowiadało.

będę czekac na info o składzie eucerin tez jestem ciekawa.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 09:25   #4886
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
moim zdaniem słuszna decyzja - nie ma co na siłę sie z nimi zaprzyjaźniać.
ja na pewno kupie więcej ich mydełek ale mi z solą po prostu bardzo odpowiadało.

będę czekac na info o składzie eucerin tez jestem ciekawa.
A kiedy szanowna pani anula idzie nam zrobić sesję zdjęciową do biolander?
Ul. Francuska 25a

Jestem zakochana w mydlach pure provence kolejny super zakup z tk maxx
100% naturalne, nie szczypia w strefie intymnej, delikatne jak jedwab
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 09:36   #4887
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Weszłam na Plants for Beauty. Przepadłam.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:02   #4888
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
A kiedy szanowna pani anula idzie nam zrobić sesję zdjęciową do biolander?
Ul. Francuska 25a

Jestem zakochana w mydlach pure provence kolejny super zakup z tk maxx
100% naturalne, nie szczypia w strefie intymnej, delikatne jak jedwab
wiesz... biolander mi się z lekka przejadł dawno temu...
Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Weszłam na Plants for Beauty. Przepadłam.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:26   #4889
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

dzień dobry

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
też dobrze
to teraz wróć i weź odzywkę arganową albo kokosową

Mam cudownosci z plants for beauty, ale nie mam kiedy fotki rodzinnej im zrobić....
wrócę na pewno
teraz ostrzę zęby na hiszpańskie naturalne specjały... polecacie coś szczególnie?

a co to plants for beauty? - choć już sama, nie wiem, czy dobrze, że pytam

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Certfikaty ecocert i bio powoli traca w moich oczach.
Najpierw akcja u anuli z szamponem z eco cert.
Teraz ja znajduje pegi w produktach z ecocert i sls w szamponach z certyfikatem bio - szampony reve de provence

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------



Anula dobrze mowi. Wroc sie tam

Myslalam ostatnio o 100% pure i uga uga, ale nic mnie tam nie pociąga ale może kiedyś się skuszę
motywujecie mnie do ruszenia się na zakupy

ale z tymi certyfikatami, to masakra jakaś... uuu a miałam zwyczaj za wiele nie wnikać skoro certyfikat, widać niczemu już nie można ufać


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jednak męczę się z tym mydłem purite, a ich balsam do ust to porażka. Nie wrócę już do purite wolę kupić coś innego.

Donoszę, że zaczynam kupować prezenty na święta. To nie dla mnie, więc zakaz zakupów w poażdzierniku nie dotyczny rzeczy dla innych. Zatem jedzie do mnke paka z handmade soap by ilona. Aź 5 mydełek, w tym 2 torty waniliowo-cytrynowe ozdobione różami

widzę, że zdanie podzielone co do mydełek purite hm

a ja też myślę już o prezentach...
ostatnio dorwałam w bootsie masło dla dzieci o cudownej nazwie Mini naked (mały golas) - my first butter
skład marzenie, a najlepsze, że był w zawrotnej cenie 1 funta
chwyciłam 2 ostatnie, wszystko wymiotło, bo były jeszcze żele do kąpieli dla maluchów itp.. - a wzięłam dla siostrzeńca
__________________
Kosmetyczna Wyspa

Edytowane przez Patrycja Pieguska
Czas edycji: 2014-10-15 o 10:29
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:34   #4890
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Patrycja Pieguska Pokaż wiadomość
dzień dobry



wrócę na pewno
teraz ostrzę zęby na hiszpańskie naturalne specjały... polecacie coś szczególnie?

a co to plants for beauty? - choć już sama, nie wiem, czy dobrze, że pytamj



motywujecie mnie do ruszenia się na zakupy

ale z tymi certyfikatami, to masakra jakaś... uuu a miałam zwyczaj za wiele nie wnikać skoro certyfikat, widać niczemu już nie można ufać





widzę, że zdanie podzielone co do mydełek purite hm

a ja też myślę już o prezentach...
ostatnio dorwałam w bootsie masło dla dzieci o cudownej nazwie Mini naked (mały golas) - my first butter
skład marzenie, a najlepsze, że był w zawrotnej cenie 1 funta
chwyciłam 2 ostatnie, wszystko wymiotło, bo były jeszcze żele do kąpieli dla maluchów itp.. - a wzięłam dla siostrzeńca
Sklep emilki z naszego wątku
Która teraz tak rzadko do nas zagląda

Ja też chcę być małym golasem jaka to firma?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.