Promocje -49%, 1+1 - Część II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-29, 06:47   #1531
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 645
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-caresse.html

Dziewczyny czy te szminki(pomadki?) zostały wycofane? To było chyba moje ulubione mazidło do ust. Macie może jakieś zamienniki lub coś co będzie podobne?
Były bardzo fajne bo nakładały się jak zwykle błyszczyki ale potem zastygały i wtapiały się w usta, kolor dość ciężko było zjeść, no i wykończeniem nie był mat.
wikaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 07:48   #1532
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Który dokładnie i dlaczego? Ten matujący może z Provoke?
Ten provoke matujący do mojej tłustej cery jest jak na razie najlepszy, wiadomo ja potrzebuje poprawek, ale póki co lepszego nie znalazłam a na te douglasowe itp mnie nie stać póki co, chociaż ten też jest drogi dlatego kupuje tylko na takiej akcji wtedy wychodzi ok 40 zł

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Mnie też bardziej interesuja oczy i twarz z ust chce tylko jedna szminke i może gdyby pomadki wchodziły to jedna.
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 10:52   #1533
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Ten provoke matujący do mojej tłustej cery jest jak na razie najlepszy, wiadomo ja potrzebuje poprawek, ale póki co lepszego nie znalazłam a na te douglasowe itp mnie nie stać póki co, chociaż ten też jest drogi dlatego kupuje tylko na takiej akcji wtedy wychodzi ok 40 zł

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Mnie też bardziej interesuja oczy i twarz z ust chce tylko jedna szminke i może gdyby pomadki wchodziły to jedna.
Maźłam się wczoraj tym najjaśniejszym kolorem i troszkę ściemniał na dłoni tak z pół tonu, skrajne opinie ma na wizażu, na blogach raczej pozytywne hmm... Też mam tłustą cerę, ale krem matujący Barwa Siarkowa to zmienił i już nie błyszczę się po 15 min od nałożenia kremu Trochę kusi, ale te polecane np. Max Factor FF ani Loreal True Match jakoś nie wyglądają ładnie na mojej buzi Muszę się trzymać mojej listy zachcianek, a nie wynajdować nowe i potem walczyć ze sobą
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 11:00   #1534
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Maźłam się wczoraj tym najjaśniejszym kolorem i troszkę ściemniał na dłoni tak z pół tonu, skrajne opinie ma na wizażu, na blogach raczej pozytywne hmm... Też mam tłustą cerę, ale krem matujący Barwa Siarkowa to zmienił i już nie błyszczę się po 15 min od nałożenia kremu Trochę kusi, ale te polecane np. Max Factor FF ani Loreal True Match jakoś nie wyglądają ładnie na mojej buzi Muszę się trzymać mojej listy zachcianek, a nie wynajdować nowe i potem walczyć ze sobą
Mi on nic a nic nie ciemnieje, kolor jest dla mnie idealny, dla bladziochow to fakt może być za ciemny, ale dla mnie idealny miałam max factor ff i na początku był ok super, ale potem nagle się coś popsuło. No miałam kupić ten krem na tej akcji w maju a kupiłam z bielendy i nie jestem zadowolona. Jak zuzyje swoje kremy to kupię ten z barwy i zobaczymy, ale na razie muszę zużyć to co mam u mnie to przeważnie jest tak, że to co ma skrajne opinie i niezbyt pochlebne to u mnie to działa dobrze zaś te hity działają gorzej no i tez wiadomo każda skóra inna i trzeba wypróbować. Ja najpierw wzięłam odlewke a dopiero potem kupiłam ten provoke i jest dobry dla mnie. Mam też wersje lift i odcień chyba 300 czyli ten ciemniejszy w spadku od mamy, bo nie chciała go i tez nawet nawet pasuje, nawet kolor pasuje. Ja to mam chyba cerę taka bardziej ze się wtapia wszystko i się ujednolica z cera kolor wiadomo murzynski kolor byłby za ciemny, ale taki ciut ciemniejszy czy jaśniejszy to bez różnicy
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 11:51   #1535
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Mi on nic a nic nie ciemnieje, kolor jest dla mnie idealny, dla bladziochow to fakt może być za ciemny, ale dla mnie idealny miałam max factor ff i na początku był ok super, ale potem nagle się coś popsuło. No miałam kupić ten krem na tej akcji w maju a kupiłam z bielendy i nie jestem zadowolona. Jak zuzyje swoje kremy to kupię ten z barwy i zobaczymy, ale na razie muszę zużyć to co mam u mnie to przeważnie jest tak, że to co ma skrajne opinie i niezbyt pochlebne to u mnie to działa dobrze zaś te hity działają gorzej no i tez wiadomo każda skóra inna i trzeba wypróbować. Ja najpierw wzięłam odlewke a dopiero potem kupiłam ten provoke i jest dobry dla mnie. Mam też wersje lift i odcień chyba 300 czyli ten ciemniejszy w spadku od mamy, bo nie chciała go i tez nawet nawet pasuje, nawet kolor pasuje. Ja to mam chyba cerę taka bardziej ze się wtapia wszystko i się ujednolica z cera kolor wiadomo murzynski kolor byłby za ciemny, ale taki ciut ciemniejszy czy jaśniejszy to bez różnicy
Faktycznie najlepiej wziąć odlewkę przez zakupem, kolor powinien być dobry, zobaczę czy zostawia pudrowe wykończenie. Teraz bym chciał coś co nie ciastkuje i wygląda jak druga skóra, może mieć nawet takie "mokre" wykończenie.

Edytowane przez Make4Up
Czas edycji: 2015-10-29 o 11:53
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 12:18   #1536
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Faktycznie najlepiej wziąć odlewkę przez zakupem, kolor powinien być dobry, zobaczę czy zostawia pudrowe wykończenie. Teraz bym chciał coś co nie ciastkuje i wygląda jak druga skóra, może mieć nawet takie "mokre" wykończenie.
on jest bardziej pudrowy, od razu jest matowy zaraz po nałożeniu
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 12:43   #1537
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
on jest bardziej pudrowy, od razu jest matowy zaraz po nałożeniu
Tak też myślałam, dzięki
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 12:46   #1538
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

czy mi się obiło tylko o uszy czy podczas promocji można kupić to online i odebrać w sklepie?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 14:16   #1539
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Który kolor różu MF jest ładniejszy Lavish czy Nude Mauve?
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 16:18   #1540
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

chce sobie kupić ładny czerwony lakier. odcień taki jesienny, czyli może bardziej wino, coś w tym stylu... Polecacie jakiś ?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 17:41   #1541
morfina02
Raczkowanie
 
Avatar morfina02
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 171
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Dostałam dziś odlewki (dla mnie i mamy) Revlona CS bez problemu w Rossmannie, oby mnie nie zawiódł.

Ta pomadka z Wibo z numerem 1 ma taką dziwną właściwość, że jak oglądałam się w lustrze z bliska, to była brudnym różem, a jak z daleka, to wydawało mi się, że mam na ustach pomadkę w jakże jesiennym kolorze wina. Nie wiem od czego to zależało..
Nie, te pomadki nie były w żaden sposób zaklejone niestety Ja kierowałam się zasadą, żeby brać ostatnią z wystawionych Nie mniej jednak możecie sobie wyobrazić jak są wspaniałe, że ja, totalny centuś, kupiłam za własne pieniążki trzy pozostałe kolory w regularnych cenach, bo pierwszą dostałam w prezencie.
No to biorę się za poszukiwania jedynki, bo od kilku dni nie mogę jej znaleźć, ale jak już znajdę, to zrobię za dnia lepsze zdjęcia i niezwłocznie wstawię.
__________________
uwielbiam DIY.
szyję na maszynie.
przedłużam rzęsy.

www.oliwiaguzik.blogspot. com


morfina02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 18:12   #1542
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez morfina02 Pokaż wiadomość
Dostałam dziś odlewki (dla mnie i mamy) Revlona CS bez problemu w Rossmannie, oby mnie nie zawiódł.

Ta pomadka z Wibo z numerem 1 ma taką dziwną właściwość, że jak oglądałam się w lustrze z bliska, to była brudnym różem, a jak z daleka, to wydawało mi się, że mam na ustach pomadkę w jakże jesiennym kolorze wina. Nie wiem od czego to zależało..
Nie, te pomadki nie były w żaden sposób zaklejone niestety Ja kierowałam się zasadą, żeby brać ostatnią z wystawionych Nie mniej jednak możecie sobie wyobrazić jak są wspaniałe, że ja, totalny centuś, kupiłam za własne pieniążki trzy pozostałe kolory w regularnych cenach, bo pierwszą dostałam w prezencie.
No to biorę się za poszukiwania jedynki, bo od kilku dni nie mogę jej znaleźć, ale jak już znajdę, to zrobię za dnia lepsze zdjęcia i niezwłocznie wstawię.

Ja sie właśnie na nie czaję na promocji. I to chyba bedzie wszystko z ustnej bo mam maaaase zapasów No chyba ze ulegnę jednak na bourjois nr10 lub 11.
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 19:05   #1543
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
W superpharmie jest tylko dziś za 40 zł
o matko stałam wczoraj w kolejce prawie godzine

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No to może Quadesha wrzuci to do pierwszego postu. Unikniemy tysiąca pytań.
Kamuflaż Catrice kupię jednak w Rossku. Wyjdzie parę groszy taniej.


Pamiętam Twoje zakupy klapouszku
Ja tym razem postanowiłam trochę zaoszędzić.
Sporo rzeczy chcę z Wibo (rozświetlacz, puder i rzęsy) i z Essence.

No i zbieram kody z TICTACów. Wy też?
Będę jak emerytka robić zakupy po 20zł i wyszukiwać produkty w CND. Chyba nie można już taniej.
ja też

Cytat:
Napisane przez Belldandy1 Pokaż wiadomość
http://www.tictac.pl/pl/piatka

Rossmann: 5zł zniżki przy zakupach za co najmniej 20zł

"Rossmann – wygenerowany Kod zniżkowy może zostać wykorzystany przez Uczestnika Promocji
wyłącznie w sklepach stacjonarnych Rossmann, co oznacza, że Uczestnik Promocji nie może
wykorzystać Kodu zniżkowego jeśli dokonuje zakupów w Drogerii Internetowej Rossmann. Przy
dokonaniu przez Uczestnika zakupów za minimum 20 zł na dowolny asortyment, za wyjątkiem
preparatów do początkowego żywienia niemowląt i przedmiotów służących do karmienia
niemowląt, zgodnie z treścią art. 25 ust.2 pkt 2 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r.
o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. 2015.594 j.t.), w tym produktów z kategorii mleka
modyfikowanego, żywienia początkowego dla dzieci w wieku od 0 do 6 miesięcy, a także kart
podarunkowych Rossmann i zdalnych doładowań telefonicznych. Przy dokonywaniu zakupów
Uczestnik Promocji musi okazać wysłany na podany przez niego numer telefonu, zgodnie
z § 3 ust. 6 Regulaminu kod alfanumeryczny. Dla uniknięcia wątpliwości Organizator podkreśla,
że w trakcie jednej transakcji sprzedaży Uczestnik Promocji może zrealizować wyłącznie jeden
Kod zniżkowy;"


W regulaminie nie ma nic o promocjach więc myślę, że kody mogą się łączyć
mi kod na maila przyszedł, ciekawe czy tak też można okazać?

w superpharm creme puff maxa były wczoraj po 19 wzięłam jeden
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 20:39   #1544
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Maźłam się wczoraj tym najjaśniejszym kolorem i troszkę ściemniał na dłoni tak z pół tonu, skrajne opinie ma na wizażu, na blogach raczej pozytywne hmm... Też mam tłustą cerę, ale krem matujący Barwa Siarkowa to zmienił i już nie błyszczę się po 15 min od nałożenia kremu Trochę kusi, ale te polecane np. Max Factor FF ani Loreal True Match jakoś nie wyglądają ładnie na mojej buzi Muszę się trzymać mojej listy zachcianek, a nie wynajdować nowe i potem walczyć ze sobą
Robiłam kilkakrotne testy Provoke matującego i rozświetlającego. Zdecydowanie fajniejszy podkład od True Match. Bardzo ładna kolorystyka, jasne kolory, żółtawe podtony. Mogę przyczepić się jedynie do trwałości i ceny.

Miałam kupić Bourjois Velvet Matte, ale skoro tak zachwalacie to kupię te matowe z Wibo. Są bardzo chemiczne w smaku? Mam chciejstwa ustowe, ale tym razem narzucam sobie limit.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-29 o 20:43
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 20:52   #1545
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Mi podkład Provoke masakrycznie oksyduje. Wyglądam w nim jak sycylijska pomarańcza
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 21:23   #1546
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Mi podkład Provoke masakrycznie oksyduje. Wyglądam w nim jak sycylijska pomarańcza
oj mi podkłady nie oksydują całe szczęście a mam cerę tłustą aż dziwne
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 22:50   #1547
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Robiłam kilkakrotne testy Provoke matującego i rozświetlającego. Zdecydowanie fajniejszy podkład od True Match. Bardzo ładna kolorystyka, jasne kolory, żółtawe podtony. Mogę przyczepić się jedynie do trwałości i ceny.

Miałam kupić Bourjois Velvet Matte, ale skoro tak zachwalacie to kupię te matowe z Wibo. Są bardzo chemiczne w smaku? Mam chciejstwa ustowe, ale tym razem narzucam sobie limit.
Dla mnie Velvet Matte to jest dopiero chemiczny, nie wiem jaki jest ten Wibo, ale Lovely Extra Lasting nr 1 chyba ma podobny kolor do Wibo Million Dollars Lips 1 i jest dobry

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Mi podkład Provoke masakrycznie oksyduje. Wyglądam w nim jak sycylijska pomarańcza
Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
oj mi podkłady nie oksydują całe szczęście a mam cerę tłustą aż dziwne
Dla każdego coś innego
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 00:26   #1548
seylin
Przyczajenie
 
Avatar seylin
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 24
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Dla wyjaśnienia wszystkich wątpliwości na temat podkładów - na pewno są od 14.11. (dzisiaj czytalam oficjalne pismo)
seylin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 07:18   #1549
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez seylin Pokaż wiadomość
Dla wyjaśnienia wszystkich wątpliwości na temat podkładów - na pewno są od 14.11. (dzisiaj czytalam oficjalne pismo)
Czyli kupię korektory dzięki!
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-30, 12:34   #1550
Zuzanka3
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka3
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 301
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez seylin Pokaż wiadomość
Dla wyjaśnienia wszystkich wątpliwości na temat podkładów - na pewno są od 14.11. (dzisiaj czytalam oficjalne pismo)
Yeah!!!
Zuzanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 12:53   #1551
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Nie wiem czy dobrze ogarniam, ale ponoć któryś z rozświetlaczy Lovely jest podobny do Wibo Diamond Illuminator. Kojarzycie który?
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 13:02   #1552
malaa15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 64
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Gdzie w Krakowie można w rossmannie znaleźć szafę Essence?
malaa15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 14:05   #1553
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze ogarniam, ale ponoć któryś z rozświetlaczy Lovely jest podobny do Wibo Diamond Illuminator. Kojarzycie który?
Gold
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 14:16   #1554
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez seylin Pokaż wiadomość
Dla wyjaśnienia wszystkich wątpliwości na temat podkładów - na pewno są od 14.11. (dzisiaj czytalam oficjalne pismo)
nie dobrze, bardzo nie dobrze
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 14:23   #1555
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
nie dobrze, bardzo nie dobrze

Zdecydowałam ze kupie rimmel nude 100 w tubce . Testowałam dzisiaj. Poszłam bez podkładu na twarzy. Wzięłam kapkę na sklepie i poszłam na zewnątrz. Ładnie sie wtopilo nie zauważyłam pomarańczy nie zauważyłam zeby podkreślił jakieś skorki.
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 14:29   #1556
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam ze kupie rimmel nude 100 w tubce . Testowałam dzisiaj. Poszłam bez podkładu na twarzy. Wzięłam kapkę na sklepie i poszłam na zewnątrz. Ładnie sie wtopilo nie zauważyłam pomarańczy nie zauważyłam zeby podkreślił jakieś skorki.
Skąd wiedziałaś, że o nim myślę?
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 14:44   #1557
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Synthesthesia Pokaż wiadomość
Skąd wiedziałaś, że o nim myślę?

Hehe ps. co z tego ze mam jeszcze z 5 innych w zapasach
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 15:33   #1558
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość
Gold
Dzięki, tak własnie myślałam W takim razie kupię wersję Silver, żeby mieć różnorodność.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 18:33   #1559
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

wiecie czy na lakierową promocję załapią się odżywki Eveline? i możecie mi polecić jakiś puder nadający się do torebki na poprawki? myślę nad Manhattanem Soft Compact, ale on chyba nie ma lusterka. ważne, żeby nadawał się do bardzo bladej skóry ;p z góry dziękuję za wszystkie sugestie
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-30, 18:37   #1560
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 645
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Dziewczyny, znacie jakiś krem bb, ale bardziej z odcieniami pomarańczu ? Patrzyłam ostatnio kremy cc i bb z Bell HYPOAllergenic ale są takie szare/ziemiste na mojej twarzy
wikaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 12:01:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.