Panny Młode 2021 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-28, 19:25   #3031
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ja lecę standardowo czyli pojedyncza czekoladka merci przy każdym talerzyku na karteczce chyba że coś innego mi wpadnie do głowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 21:37   #3032
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Ja nie daje prezentów gościom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Gratulacje 🥳

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki. Narzeczony próbuje wycenić czy aby nie ryba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-28, 22:56   #3033
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Ja też nie daje, ogólnie jestem przeciwna idei dawania gościom prezentów na weselach
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 06:20   #3034
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja też nie daje, ogólnie jestem przeciwna idei dawania gościom prezentów na weselach

Nic? Żadnego ciasta ani wódki na wyjście? Mi się wydaje, że wszyscy tego oczekują, a najchętniej bym nie dawała.
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 07:59   #3035
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
Nic? Żadnego ciasta ani wódki na wyjście? Mi się wydaje, że wszyscy tego oczekują, a najchętniej bym nie dawała.
W moich stronach na każdym weselu flaszka i ciasto na wyjście. Nie ma wyjścia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 09:15   #3036
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Na naszym weselu pewnie nie będzie wielu rzeczy których ludzie zwykle oczekują więc trudno jak zostanie wódka i jedzenie albo ciasto to na drugi dzień rozwieziemy po rodzinie

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja nie daje prezentów gościom

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Dzięki. Narzeczony próbuje wycenić czy aby nie ryba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A na którą się w końcu zdecydowałaś?
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 09:51   #3037
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez truskawaka Pokaż wiadomość
Nic? Żadnego ciasta ani wódki na wyjście? Mi się wydaje, że wszyscy tego oczekują, a najchętniej bym nie dawała.
Jak ja chodzę na wesela to wolę nic nie dostawać. Nawet z ciastem może być problem, ostatnio się nie zjadło i trzeba było wyrzucić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
A na którą się w końcu zdecydowałaś?
Ta błyszcząca co wam pokazywałam i dużo z was było za nią. Niestety nie udało mi się pojechać i jeszcze raz zobaczyć tej z pierwszych przymiarek co też mi się podobala. W żadnym salonie w Wawie już jej nie mają.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-29, 10:01   #3038
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Jak ja chodzę na wesela to wolę nic nie dostawać. Nawet z ciastem może być problem, ostatnio się nie zjadło i trzeba było wyrzucić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------


Ta błyszcząca co wam pokazywałam i dużo z was było za nią. Niestety nie udało mi się pojechać i jeszcze raz zobaczyć tej z pierwszych przymiarek co też mi się podobala. W żadnym salonie w Wawie już jej nie mają.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, to gratulacje!

Ja sobie właśnie zdałam sprawę że za 2 miechy mam pierwszą przymiarkę, a będę miała wszyty pasek w talii i po tej przymiarce już nie mogę więcej chudnąć w tym miejscu. Więc muszę się przyłożyć do mojej redukcji którą sobie ostatnio trochę odpuściłam
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 10:22   #3039
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

A w ogóle byłyście przy mierzeniu sukni jakoś dokładnie mierzone? Bo mnie to pani mierzyła w biustonoszu.. martwiłam się że wyjdą jej jakieś dziwne liczby ale nie, tak jak bez biustonosza się mierze to 94-96, jej wyszło 94. W talii też wydawało mi się że luźno mierzyła, ale wyszło jej to samo co mi tak z tydzień temu. I biodra spisała choć to całkowicie zbędne przy tym typie sukni raczej.
W styczniu ma mnie umówić z krawcowa, która będzie robić zmiany w sukni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 10:33   #3040
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Mnie tez raczej byle jak mierzyła talia, biust i biodra
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 12:18   #3041
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

A my wczoraj kupiliśmy obrączki Będą do odbioru 10 grudnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-29, 12:46   #3042
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
A my wczoraj kupiliśmy obrączki Będą do odbioru 10 grudnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje Jakie wybraliście i za ile kupiliście, jeśli to nie tajemnica

Co do obrączek, to w Kruku jest teraz fajna promocja, 25% na wszystkie obrączki do końca grudnia
My co prawda nastawiamy się na obrączki u lokalnego jubilera, ale wczoraj rekreacyjnie przeszliśmy się po sieciówkach pooglądać wzory, i powiem wam że w Kruku bardzo fajne mieli, i nawet nie takie drogie, do tego dożywotnia gwarancja i odświeżanie obrączek... Aż się zaczęłam zastanawiać, czy może jednak od nich wybrać Macie może jakieś doświadczenia z tą firmą? Jak z jakością?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 15:55   #3043
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Gratulacje Jakie wybraliście i za ile kupiliście, jeśli to nie tajemnica

Co do obrączek, to w Kruku jest teraz fajna promocja, 25% na wszystkie obrączki do końca grudnia
My co prawda nastawiamy się na obrączki u lokalnego jubilera, ale wczoraj rekreacyjnie przeszliśmy się po sieciówkach pooglądać wzory, i powiem wam że w Kruku bardzo fajne mieli, i nawet nie takie drogie, do tego dożywotnia gwarancja i odświeżanie obrączek... Aż się zaczęłam zastanawiać, czy może jednak od nich wybrać Macie może jakieś doświadczenia z tą firmą? Jak z jakością?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Polecam zweryfikować cenę u mniejszego jubilera - my za identyczne byśmy w aparcie zapłacili dwa razy tyle (?) o ile dobrze pamiętam.



Sieciówki jednak się cenią, a z opowieści znajomych raczej są problemy z reklamacjami, jak coś się dzieje...
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 17:15   #3044
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Polecam zweryfikować cenę u mniejszego jubilera - my za identyczne byśmy w aparcie zapłacili dwa razy tyle (?) o ile dobrze pamiętam.



Sieciówki jednak się cenią, a z opowieści znajomych raczej są problemy z reklamacjami, jak coś się dzieje...
Oj w Aparcie to nawet nie ma co myśleć zgadzam się, to prawda że ceny z kosmosu, do tego dają tylko 3 lata gwarancji.. W Yes podobnie, drogo i do tego 2 lata gwarancji. Ale w Kruku takie, jak się nam spodobały, ok. 2 600 zł by wyszły, do tego te 25% mniej to jeszcze taniej by było, a u lokalnych jubilerow podobne ceny - jakieś 2 400 zł za klasyczne, 2 800 za bardziej ozdobne Tylko że też mam mało zaufania do sieciówek, i tak się waham gdzie brać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 18:20   #3045
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Gratulacje Jakie wybraliście i za ile kupiliście, jeśli to nie tajemnica

Co do obrączek, to w Kruku jest teraz fajna promocja, 25% na wszystkie obrączki do końca grudnia
My co prawda nastawiamy się na obrączki u lokalnego jubilera, ale wczoraj rekreacyjnie przeszliśmy się po sieciówkach pooglądać wzory, i powiem wam że w Kruku bardzo fajne mieli, i nawet nie takie drogie, do tego dożywotnia gwarancja i odświeżanie obrączek... Aż się zaczęłam zastanawiać, czy może jednak od nich wybrać Macie może jakieś doświadczenia z tą firmą? Jak z jakością?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żadna tajemnica Wybraliśmy żółte złoto, kwadratowe, 5 mm szerokości i mają takie dwa paski przy brzegach "wrzłobienia" nie wiem jak to wytłumaczyć a na ich stronie nie mają akurat takiego modelu. I zapłaciliśmy 2800 - generalnie pani powiedziała że kosztują 3500 ale jak zapłacimy od razu A nie przy odbiorze to 2800 Mieli promocję z okazji black week

I to prawda w sieciwokach na prawdę są większe ceny, my właśnie kupiliśmy w takiej lokalnej firmie rodzinnej. Mam od nich wszystkie pierścionki łącznie z zaręczynowym i jestem zadowolona.

Co do kruka to gdy oglądałam tam łańcuszek i medalik dla chrześniaczki to obsługa bardzo miła i pomocna natomiast zdziwił mnie czas wykonania graweru - 6 tygodni Bo oni podobno wysyłają tą biżuterię a nie robią na miejscu i dlatego tak długo. Więc podejrzewam że zmniejszenie /zwiększenie i tego typu usługi również mogą trochę trwać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 19:32   #3046
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Ja mam z kruka srebrna bronsoletka od Tża. Zerwała mi się 2 razy - za pierwszym razem ją zgubiłam jak się zerwała i Tż kupił mi druga. Druga też się zerwała, zaniosłam do reklamacji i faktycznie bardzo długo czekałam na naprawienie. Ale naprawili chyba nie mam nic poza tym z Kruka ale ich biżuteria mi się podoba
Obrączki kupujemy od lokalnego jubilera, chcemy dać 1500 zł. Bez ozdób, płaskie złote. Któraś wrzucała takie na grupie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 19:43   #3047
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
A w ogóle byłyście przy mierzeniu sukni jakoś dokładnie mierzone? Bo mnie to pani mierzyła w biustonoszu.. martwiłam się że wyjdą jej jakieś dziwne liczby ale nie, tak jak bez biustonosza się mierze to 94-96, jej wyszło 94. W talii też wydawało mi się że luźno mierzyła, ale wyszło jej to samo co mi tak z tydzień temu. I biodra spisała choć to całkowicie zbędne przy tym typie sukni raczej.
W styczniu ma mnie umówić z krawcowa, która będzie robić zmiany w sukni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie wymierzyła byle jak plus do wymiarów dodała po 10 cm... Aż się mierzyłam po powrocie do domu, bo wtf
Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
A my wczoraj kupiliśmy obrączki Będą do odbioru 10 grudnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-29, 21:49   #3048
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

Nam podobają się obrączki ze ściętymi bokami, takie nie za grube. Ja mam drobne dłonie to tez nie chce jakiejs szerokiej , tylko taka ok 5mm, a narzeczony z kolei chciałby trochę grubsza. Jak z cenami to nie mam bladego pojęcia... ale napewno nie kupimy obrączek w sieciówce. Może tam gdzie mój pierścionek zaręczynowy bo maja duży wybór🙂
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 14:13   #3049
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Hej dziewczyny co myślicie o garniturze dla Tża w kratkę, szary czyli nie jakiś bardzo ciemny? Strasznie mu się taki wczoraj spodobał, nie powiem bo mi też, super jest. Ale jakoś do ślubu bardziej mi pasuje ciemniejszy (ja mam suknie mocno świecącą). Cena była super i kupił to on w tym ma iść więc oczywiście to jego decyzja On mojej suknie nie widział to może trudniej mu sobie to wyobrazić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-01, 18:40   #3050
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny co myślicie o garniturze dla Tża w kratkę, szary czyli nie jakiś bardzo ciemny? Strasznie mu się taki wczoraj spodobał, nie powiem bo mi też, super jest. Ale jakoś do ślubu bardziej mi pasuje ciemniejszy (ja mam suknie mocno świecącą). Cena była super i kupił to on w tym ma iść więc oczywiście to jego decyzja On mojej suknie nie widział to może trudniej mu sobie to wyobrazić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem zdania, że jeśli dobrze się w nim czuje, pasuje do niego, to jak najbardziej!

Mam makijażystkę! Zapisałam się na 11.
Prawie też dograłam skrzypaczkę-niespodziankę dla narzeczonego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 19:52   #3051
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021

Mi też wydaje się, że taki garnitur będzie ok Szczególnie, że podoba się wam obojgu
..a ja zarezerwowałam dzisiaj fryzjerkę, w końcu nadszedł grudzień i otworzyła zapisy, i z rozpędu zapisałam się też na sombre (tak się to pisze? ) 2 tygodnie przed ślubem, żeby nie było widać moich odrostów Miałyście może kiedyś malowane w ten sposób włosy? Najchętniej bym wróciła jak najszybciej do swojego naturalnego koloru, ale fryzjerka mnie przekonała, że to całe sombre będzie fajnie wyglądać, i tak się zastanawiam, czy ma rację ;d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 20:28   #3052
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Mi też wydaje się, że taki garnitur będzie ok Szczególnie, że podoba się wam obojgu
..a ja zarezerwowałam dzisiaj fryzjerkę, w końcu nadszedł grudzień i otworzyła zapisy, i z rozpędu zapisałam się też na sombre (tak się to pisze? ) 2 tygodnie przed ślubem, żeby nie było widać moich odrostów Miałyście może kiedyś malowane w ten sposób włosy? Najchętniej bym wróciła jak najszybciej do swojego naturalnego koloru, ale fryzjerka mnie przekonała, że to całe sombre będzie fajnie wyglądać, i tak się zastanawiam, czy ma rację ;d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja miałam coś w stylu sombre robione, żeby wrócić do swojego koloru
Niestety szybko mi włosy rosną i były odrosty po rozjaśnianiach i koloryzacjach, więc mi zrobiła takie sombre i sobie spokojnie wróciły do swojego koloru nie wyglądając przy tym paskudnie.



Ja póki co nie farbuję i albo na wesele sobie zrobię szalony kolor (np jasny róż ), albo zaraz po. Korci mnie niesamowicie na ścięcie, zrobienie sobie znowu grzywki i szalony kolor.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 20:51   #3053
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Ja nie pomogę z koloryzacja bo mam naturalne, nie farbuje w ogóle 🤷☠♀️
Dzięki, Tż powiedział że będą mieć wszyscy niespodziankę w co się ostatecznie ubierze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 21:03   #3054
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Panny Młode 2021

e m o c j a, ja mam sombre i właśnie przed świetami idę na odświeżenie🙂 fajna koloryzacja bo można ją wykonywać nawet raz w roku. Ja idę teraz a później ze 2 tyg przed ślubem 👰☠♀️
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-01, 21:22   #3055
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021

Też mam coś w stylu sombre Na górze naturalny, na dole jaśniejszy... chociaż ładne kilka miesięcy temu to robiłam i muszę chyba się wybrać po nowym roku. Na ślub celuje w jakiś blond.

Czy my umawiacie się na fryzurę do jakiejś super fryzjerki czy do takiej normalnej? Ja od lat chodzę to salonu na dzielni i nie wiem czy powinnam poszukać jakiejś Ą, Ę...
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 05:32   #3056
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Raspberry, najważniejsze że wam obojgu się podoba i jest wyjątkowy

Co do włosów ja mam musi blond. Brat mi niedawno powiedział, że taki kolor nie pasuje na ślub, jest ujowy i coś powinnam z tym zrobić

Mam dwie opcje, albo iść w jaśniejszy niż mój, albo ciemniejszy. Super jasnego blondu raczej nie chce, już miałam i dobrze że to przeszłość. Albo ciemniejsze brązy, może z jakimś odcieniem. Tylko że ja bym właśnie chciała coś bardziej jednolitego. Problem taki że nie wiem co mi pasuje.
Trochę mnie martwi ta wizja farbowania potem, przez wiele lat farbowałam i uwolnienie się od tego było super.
Nie mam "swojej" fryzjerki. Trudno mi znaleźć kogoś, kto zrobi mi na ślub taką fryzurę jaką chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 05:48   #3057
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
Też mam coś w stylu sombre Na górze naturalny, na dole jaśniejszy... chociaż ładne kilka miesięcy temu to robiłam i muszę chyba się wybrać po nowym roku. Na ślub celuje w jakiś blond.

Czy my umawiacie się na fryzurę do jakiejś super fryzjerki czy do takiej normalnej? Ja od lat chodzę to salonu na dzielni i nie wiem czy powinnam poszukać jakiejś Ą, Ę...
Skoro chodzisz do niej od kilku lat to chyba jesteś zadowolona z jej usług? Jeśli tak to osobiście myślę że nie ma sensu szukać kogoś innego. Ona najbardziej zna twoje włosy, najlepiej się z nią dogadasz. Ja też będę szła do sprawdzonej fryzjerki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 06:59   #3058
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
Też mam coś w stylu sombre Na górze naturalny, na dole jaśniejszy... chociaż ładne kilka miesięcy temu to robiłam i muszę chyba się wybrać po nowym roku. Na ślub celuje w jakiś blond.

Czy my umawiacie się na fryzurę do jakiejś super fryzjerki czy do takiej normalnej? Ja od lat chodzę to salonu na dzielni i nie wiem czy powinnam poszukać jakiejś Ą, Ę...
Do swojej. Ma zakład kilka km ode mnie, jakieś trzy wsie dalej, bierze groszowe sprawy w porównaniu z fryzjerami z miasta (nawet małego) I robi super rzeczy na głowie.

Szliśmy na ślub do siostry tża i nie miałam kompletnie koncepcji - poszłam i powiedziałam, że ma być jakieś upięcie i fajne i tyle. Byłam najlepiej uczesana na tym weselu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 07:50   #3059
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Ja do swojej nie pójdę, bo będę miała za daleko, nie planuję przygotowywać się w domu. Chcę się wybrać do fryzjerki, która jest naprzeciwko drzwi makijażystki albo do takiej, która jest jakieś 100 metrów dalej. Tylko wcześniej muszę je sprawdzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-02, 10:36   #3060
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021

Jutro pogadam w takim razie z moją fryzjerką



Ja tez nie będę szykować się w domu (w końcu mąż będzie), tylko w hotelu w którym mamy ślub i przyjęcie- to jakiś 1km ode mnie- mieszkam nad morzem a ślub bierzemy centralnie przy plaży
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.